Воллі Пфістер

Wally Pfister

Дата народження: 8 липня 1961 (62 роки)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Чікаґо, Іллінойс, США

Всього фільмів (на сайті): 40

Ролі: кінематографіст (28), актор (8), режисер ★ 6.68 (3), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 40 результатів

Тік
Тік (2017—2019) режисер, продюсер 7.0 imdb 7.4
Сюжет Тік — блакитноокий борець зі злочинністю. Він є найчеснішим супергероєм серед своїх побратимів. Він стрибає по дахах хмарочосів. У ньому сила природи, він безстрашний, не визнає поразок, його не можливо зупинити (в більшості випадків), він не зламається, сповнений гідності і чарівності, і у нього золоте серце.
Тік Трейлер

Тік (2017—2019)

The Tick

Серіал 2 сезони, 22 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   29 хв
Читати опис Тік — блакитноокий борець зі злочинністю. Він є найчеснішим супергероєм серед своїх побратимів. Він стрибає по дахах хмарочосів. У ньому сила природи, він безстрашний, не визнає поразок, його не можливо зупинити (в більшості випадків), він не зламається, сповнений гідності і чарівності, і у нього золоте серце.
КіноБаза: 7.0 (8)  IMDb: 7.4 (19735)
Моя оцінка:
/10
The Sandra West Diaries (2016—) продюсер 0.0 imdb 8.6
Сюжет (англ.) Sandra West is a sultry and lethal freelance spy and ex agent of T.H.E.M., who plays by her own rules in a world of danger and intrigue.

The Sandra West Diaries (2016—)

The Sandra West Diaries

Серіал 3 сезони, 29 епізодів Поновлений серіал
продюсер
США   17 хв
Читати опис (англ.) Sandra West is a sultry and lethal freelance spy and ex agent of T.H.E.M., who plays by her own rules in a world of danger and intrigue.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.6 (82)
Моя оцінка:
/10
Flaked (2016—2017) режисер 6.5 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A recovering alcoholic faces reality after a life changing accident in Venice Beach, California.

Flaked (2016—2017)

Flaked

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) A recovering alcoholic faces reality after a life changing accident in Venice Beach, California.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.2 (12530)
Моя оцінка:
/10
Перевага
Перевага (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.2
Сюжет Видатний дослідник в галузі вивчення штучного інтелекту Доктор Вілл Кастер працює над створенням комп'ютера, який зможе зібрати в собі всі знання і досвід, накопичені людством. Досить спірні експерименти, що проводяться Віллом, прославили його, і в той же час зробили основною метою радикального анти-технологічного угруповання. Екстремісти роблять все можливе, щоб зупинити його. Однак у своїх спробах знищити Вілла вони домагаються зворотного і стають мимовільними учасниками становлення його абсолютної переваги. Для його дружини Евелін і кращого друга Макса Вотерса, теж вчених-дослідників, постає питання чи повинні вони продовжувати цей експеримент. Їхні найгірші побоювання втілюються в життя, коли жага знань Вілла переходить в неконтрольовану спрагу влади.
Перевага Трейлер

Перевага (2014)

Transcendence

12+
режисер
Велика Британія, Китай, США   1 год 59 хв
Читати опис Видатний дослідник в галузі вивчення штучного інтелекту Доктор Вілл Кастер працює над створенням комп'ютера, який зможе зібрати в собі всі знання і досвід, накопичені людством. Досить спірні експерименти, що проводяться Віллом, прославили його, і в той же час зробили основною метою радикального анти-технологічного угруповання. Екстремісти роблять все можливе, щоб зупинити його. Однак у своїх спробах знищити Вілла вони домагаються зворотного і стають мимовільними учасниками становлення його абсолютної переваги. Для його дружини Евелін і кращого друга Макса Вотерса, теж вчених-дослідників, постає питання чи повинні вони продовжувати цей експеримент. Їхні найгірші побоювання втілюються в життя, коли жага знань Вілла переходить в неконтрольовану спрагу влади.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (191)  IMDb: 6.2 (238612)
Моя оцінка:
/10
Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч (2012) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.6
Сюжет Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Пліч-о-пліч Трейлер

Пліч-о-пліч (2012)

Side by Side

зіграв самого себе
США   1 год 39 хв
Читати опис Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (8)  IMDb: 7.6 (13713)
Моя оцінка:
/10
Темний лицар повертається
Темний лицар повертається (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.4
Сюжет Вісім років тому Бетмен розчинився у темряві, перетворившись з героя на втікача. Прийнявши на себе провину за смерть прокурора Гарві Дента, Темний лицар пожертвував усім. З комісаром Ґордоном вони вирішили, що так буде краще для всіх. Поки злочинність була розчавлена ​​протизлочинним актом Дента, брехня діяла. Та з появою хитрою лиходійки з загадковим минулим усе змінюється.
Темний лицар повертається Трейлер

Темний лицар повертається (2012)

The Dark Knight Rises

16+
кінематографіст
Велика Британія, США   2 год 45 хв
Читати опис Вісім років тому Бетмен розчинився у темряві, перетворившись з героя на втікача. Прийнявши на себе провину за смерть прокурора Гарві Дента, Темний лицар пожертвував усім. З комісаром Ґордоном вони вирішили, що так буде краще для всіх. Поки злочинність була розчавлена ​​протизлочинним актом Дента, брехня діяла. Та з появою хитрою лиходійки з загадковим минулим усе змінюється.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (555)  IMDb: 8.4 (1823563)
Моя оцінка:
/10
Paul McCartney: My Valentine (2012) кінематографіст 7.1 imdb 7.9
Сюжет (англ.) The song, "My Valentine," is translated into sign language.
Трейлер

Paul McCartney: My Valentine (2012)

Paul McCartney: My Valentine

кінематографіст
Велика Британія, США   3 хв
Читати опис (англ.) The song, "My Valentine," is translated into sign language.
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 7.9 (1247)
Моя оцінка:
/10
MSN Exclusives (2012) актор у ролі Self (2014) unknown episodes 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A Canadian talk show.

MSN Exclusives (2012)

MSN Exclusives

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self (2014) unknown episodes
Канада   10 хв
Читати опис (англ.) A Canadian talk show.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (51)
Моя оцінка:
/10
Людина, яка змінила все
Людина, яка змінила все (2011) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет Давно вже не секрет, що усім талантам потрібна фінансова допомога для того, щоб реалізуватися. І звичайно, ще важче, якщо мова йде про цілу команду талановитих бейсбольних гравців, адже відповідальність за здійснення їхніх мрій несе одна людина, лідер — на плечах якого доля перспективних молодих хлопців.
Людина, яка змінила все Трейлер

Людина, яка змінила все (2011)

Moneyball

16+
кінематографіст
США   2 год 14 хв
Читати опис Давно вже не секрет, що усім талантам потрібна фінансова допомога для того, щоб реалізуватися. І звичайно, ще важче, якщо мова йде про цілу команду талановитих бейсбольних гравців, адже відповідальність за здійснення їхніх мрій несе одна людина, лідер — на плечах якого доля перспективних молодих хлопців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (230)  IMDb: 7.6 (463676)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Початок
Початок (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 8.8
Сюжет Виконавчий директор невеликої фірми заправляє організацією, співробітники якої вміють занурюватися в сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися, — імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.
Початок Трейлер

Початок (2010)

Inception

12+
Топ #8 фільм
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 28 хв
Читати опис Виконавчий директор невеликої фірми заправляє організацією, співробітники якої вміють занурюватися в сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися, — імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (823)  IMDb: 8.8 (2545086)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Звіт з червоної доріжки
Звіт з червоної доріжки (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
Звіт з червоної доріжки

Звіт з червоної доріжки (2009)

Red Carpet Report

Серіал 13 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (103)
Моя оцінка:
/10
Темний лицар
Темний лицар (2008) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.0
Сюжет Бетмен піднімає ставки у війні з криміналом. За допомогою лейтенанта Джеймса Ґордона і прокурора Гарві Дента, він має намір очистити вулиці від злочинності, що отруює місто. Співпраця виявляється ефективною, але скоро вони опиняються посеред хаосу, розв'язаного новим кримінальним генієм, відомим переляканим містянам під ім'ям Джокер.
Темний лицар Трейлер

Темний лицар (2008)

The Dark Knight

12+
Топ #11 фільм
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 32 хв
Читати опис Бетмен піднімає ставки у війні з криміналом. За допомогою лейтенанта Джеймса Ґордона і прокурора Гарві Дента, він має намір очистити вулиці від злочинності, що отруює місто. Співпраця виявляється ефективною, але скоро вони опиняються посеред хаосу, розв'язаного новим кримінальним генієм, відомим переляканим містянам під ім'ям Джокер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (713)  IMDb: 9.0 (2864628)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Up Close with Carrie Keagan (2007—2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.

Up Close with Carrie Keagan (2007—2009)

Up Close with Carrie Keagan

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (221)
Моя оцінка:
/10
Престиж
Престиж (2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.5
Сюжет Роберт Енжер і Альфред Борден - фокусники-ілюзіоністи, які на межі XIX і XX століть змагалися один з одним в Лондоні. З роками їх дружня конкуренція на професійному ґрунті переростає в справжню війну. Вони готові на все, щоб вивідати один у одного секрети фантастичних трюків і зірвати їх виконання. Непримиренна ворожнеча, що спалахнула між ними, починає загрожувати життю людей, що їх оточують…
Престиж Трейлер

Престиж (2006)

The Prestige

12+
Топ #31 фільм
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 10 хв
Читати опис Роберт Енжер і Альфред Борден - фокусники-ілюзіоністи, які на межі XIX і XX століть змагалися один з одним в Лондоні. З роками їх дружня конкуренція на професійному ґрунті переростає в справжню війну. Вони готові на все, щоб вивідати один у одного секрети фантастичних трюків і зірвати їх виконання. Непримиренна ворожнеча, що спалахнула між ними, починає загрожувати життю людей, що їх оточують…
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (623)  IMDb: 8.5 (1438099)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Cinematographer Style (2006) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.

Cinematographer Style (2006)

Cinematographer Style

зіграв самого себе
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (392)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 207 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (442)
Моя оцінка:
/10
Тиха лють
Тиха лють (2005) кінематографіст 5.0 imdb 5.7
Сюжет Помічник прокурора Нора Тінмер просить захисту у поліції, після того, як в її ліжку знаходять мертвого чоловіка. Але в поліцейське управління поступає інформація від таємного незнайомця, повністю відмінна від її розповіді. І тепер, прокурор Форд Коул повинен в перебігу 24 годин з ризиком для життя, розкрити цю таємничу історію в лабіринті зради і сюрпризів кримінального світу...
Тиха лють Трейлер

Тиха лють (2005)

Slow Burn

16+
кінематографіст
США   1 год 33 хв
Читати опис Помічник прокурора Нора Тінмер просить захисту у поліції, після того, як в її ліжку знаходять мертвого чоловіка. Але в поліцейське управління поступає інформація від таємного незнайомця, повністю відмінна від її розповіді. І тепер, прокурор Форд Коул повинен в перебігу 24 годин з ризиком для життя, розкрити цю таємничу історію в лабіринті зради і сюрпризів кримінального світу...
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 5.7 (4203)
Моя оцінка:
/10
Бетмен: Початок
Бетмен: Початок (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.2
Сюжет Перший фільм з нового проекту - "перезавантаження" екранізацій про пригоди людини-кажана Бетмена: молодий мільйонер Брюс Вейн, який не може знайти сенс свого існування, потрапляє до китайської в'язниці, звідки його визволяє невідомий чоловік, котрий каже, що усі відповіді Брюс знайде на вершині гори. Замість відповідей Вейн знаходить там таємне товариство воїнів, яке очолює могутній лідер Рас-ал-Ґул. В очікуванні відповідей на свої питання Брюс проходить вишкіл на непереможного бійця, після чого дізнається, що Рас-ал-Ґул збирається знищити його рідне місто Ґотем. У протиборстві з колишнім вчителем і народжується майбутня легенда Ґотема.
Бетмен: Початок Трейлер

Бетмен: Початок (2005)

Batman Begins

12+
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 20 хв
Читати опис Перший фільм з нового проекту - "перезавантаження" екранізацій про пригоди людини-кажана Бетмена: молодий мільйонер Брюс Вейн, який не може знайти сенс свого існування, потрапляє до китайської в'язниці, звідки його визволяє невідомий чоловік, котрий каже, що усі відповіді Брюс знайде на вершині гори. Замість відповідей Вейн знаходить там таємне товариство воїнів, яке очолює могутній лідер Рас-ал-Ґул. В очікуванні відповідей на свої питання Брюс проходить вишкіл на непереможного бійця, після чого дізнається, що Рас-ал-Ґул збирається знищити його рідне місто Ґотем. У протиборстві з колишнім вчителем і народжується майбутня легенда Ґотема.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (508)  IMDb: 8.2 (1575263)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Пограбування по-італійськи
Пограбування по-італійськи (2003) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет Кмітливий злодій складає детальний план блискучого пограбування у Венеції, Італії. Але зрада одного з учасників спричиняє катастрофу.
Пограбування по-італійськи Трейлер

Пограбування по-італійськи (2003)

The Italian Job

12+
кінематографіст
США, Франція, Італія, Велика Британія, Німеччина   1 год 51 хв
Читати опис Кмітливий злодій складає детальний план блискучого пограбування у Венеції, Італії. Але зрада одного з учасників спричиняє катастрофу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (163)  IMDb: 7.0 (388024)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Лавровий каньйон
Лавровий каньйон (2002) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.4
Сюжет Закінчивши навчання в Гарварді, Сем і його подруга Алекс відправляються в Лос-Анджелес, щоб зайнятися науковою роботою в будинку матері Сема - Джейн, яка повинна бути у від'їзді. Але їх чекає не дуже приємний сюрприз: Джейн у будинку, більш того - вона дала притулок рок-групі, від якої намагається отримати новий хіт для своєї компанії звукозапису. Вільна вдача Джейн і її відв'язної тусовки бентежить і дратує «правильного» Сема, а незабаром його життя і зовсім перетворюється в хаос, коли він помічає, що Алекс більше подобається компанія Джейн і галасливі вечірки, ніж її дисертація про життя комах...
Лавровий каньйон Трейлер

Лавровий каньйон (2002)

Laurel Canyon

16+
кінематографіст
США   1 год 43 хв
Читати опис Закінчивши навчання в Гарварді, Сем і його подруга Алекс відправляються в Лос-Анджелес, щоб зайнятися науковою роботою в будинку матері Сема - Джейн, яка повинна бути у від'їзді. Але їх чекає не дуже приємний сюрприз: Джейн у будинку, більш того - вона дала притулок рок-групі, від якої намагається отримати новий хіт для своєї компанії звукозапису. Вільна вдача Джейн і її відв'язної тусовки бентежить і дратує «правильного» Сема, а незабаром його життя і зовсім перетворюється в хаос, коли він помічає, що Алекс більше подобається компанія Джейн і галасливі вечірки, ніж її дисертація про життя комах...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (10)  IMDb: 6.4 (17495)
Моя оцінка:
/10
Безсоння
Безсоння (2002) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет На Аляску в період білих ночей в одне тихе містечко з енергійного Лос-Анджелеса прибувають двоє детективів - досвідчений Уїлл Дормер і його напарник Хеп Экхарт. Разом з місцевою представницею закону, молодою ентузіасткою Эллі Барр, вони покликані розкрити вбивство 17-річної школярки, що сколихнуло всю округу. Эллі у всьому рівняєтся на Дормера, вивчила його минулі справи, і навіть не підозрює, що зараз він з Хепом поглинений думками про те, як би "відмазатися" від відділу внутрішніх розслідувань, що копає їх минуле.
Безсоння Трейлер

Безсоння (2002)

Insomnia

16+
кінематографіст
США, Канада   1 год 58 хв
Читати опис На Аляску в період білих ночей в одне тихе містечко з енергійного Лос-Анджелеса прибувають двоє детективів - досвідчений Уїлл Дормер і його напарник Хеп Экхарт. Разом з місцевою представницею закону, молодою ентузіасткою Эллі Барр, вони покликані розкрити вбивство 17-річної школярки, що сколихнуло всю округу. Эллі у всьому рівняєтся на Дормера, вивчила його минулі справи, і навіть не підозрює, що зараз він з Хепом поглинений думками про те, як би "відмазатися" від відділу внутрішніх розслідувань, що копає їх минуле.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (172)  IMDb: 7.2 (318587)
Моя оцінка:
/10
Last Call with Carson Daly (2002—2014) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.

Last Call with Carson Daly (2002—2014)

Last Call with Carson Daly

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.1 (1331)
Моя оцінка:
/10
Rustin (2001) кінематографіст 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Billy Stagen is a former professional football player and present-day sheriff in his hometown, the picturesque Rustin, Alabama.

Rustin (2001)

Rustin

кінематографіст
США   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) Billy Stagen is a former professional football player and present-day sheriff in his hometown, the picturesque Rustin, Alabama.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (137)
Моя оцінка:
/10
Scotland, PA (2001) кінематографіст 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A modernized retelling of "MacBeth" set in 1970s suburban Pennsylvania. Joe McBeth, an unambitious hamburger stand employee, is driven to success by his scheming wife.
Трейлер

Scotland, PA (2001)

Scotland, PA

кінематографіст
США, Канада   1 год 44 хв
Читати опис (англ.) A modernized retelling of "MacBeth" set in 1970s suburban Pennsylvania. Joe McBeth, an unambitious hamburger stand employee, is driven to success by his scheming wife.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (4799)
Моя оцінка:
/10
Sanctuary (2001) кінематографіст 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) A famous photographer, Jo Ellen Hathaway, has been being stalked for quite some time. She returns to the island she grew up on in an effort to get away from the stalker and get some ...

Sanctuary (2001)

Sanctuary

кінематографіст
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A famous photographer, Jo Ellen Hathaway, has been being stalked for quite some time. She returns to the island she grew up on in an effort to get away from the stalker and get some ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (283)
Моя оцінка:
/10
Мементо
Мементо (2000) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.4
Сюжет Леонард Шелбі вишукано і дорого одягнений, їздить на новенькому «Ягуарові», але проживає в дешевих мотелях. Його мета в житті — знайти вбивцю дружини. Його проблема — рідкісна форма амнезії, втрата короткої пам'яті, пам'ятаючи все до вбивства, він не пам'ятає, що було п'ятнадцять хвилин тому. Його друзі — Теді і Наталі, та і чи друзі вони йому. Його супутники — фотоапарат «Полароїд» і тату на тілі. Головне питання — чому покараних більше, ніж винних?
Мементо Трейлер

Мементо (2000)

Memento

16+
кінематографіст
США   1 год 53 хв
Читати опис Леонард Шелбі вишукано і дорого одягнений, їздить на новенькому «Ягуарові», але проживає в дешевих мотелях. Його мета в житті — знайти вбивцю дружини. Його проблема — рідкісна форма амнезії, втрата короткої пам'яті, пам'ятаючи все до вбивства, він не пам'ятає, що було п'ятнадцять хвилин тому. Його друзі — Теді і Наталі, та і чи друзі вони йому. Його супутники — фотоапарат «Полароїд» і тату на тілі. Головне питання — чому покараних більше, ніж винних?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (375)  IMDb: 8.4 (1320672)
Моя оцінка:
/10
Sharing the Secret (2000) кінематографіст 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A teenage girl who feels she must always seem happy for her parents and friends secretly binges and purges.

Sharing the Secret (2000)

Sharing the Secret

кінематографіст
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A teenage girl who feels she must always seem happy for her parents and friends secretly binges and purges.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1100)
Моя оцінка:
/10
The Hi-Line (1999) кінематографіст 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A scam artist convinces a naive young woman in Whitman, Montana, that she is to be given a job by a major Chicago discount store. However, her dad and mom see through the ruse and tries to ...

The Hi-Line (1999)

The Hi-Line

кінематографіст
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) A scam artist convinces a naive young woman in Whitman, Montana, that she is to be given a job by a major Chicago discount store. However, her dad and mom see through the ruse and tries to ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (420)
Моя оцінка:
/10
Breakfast with Einstein (1998) кінематографіст 0.0 imdb 3.5
Сюжет (англ.) When Albert Einstein puts his mind into a dogs body, he becomes the new under dog. He certainly shows whos boss...

Breakfast with Einstein (1998)

Breakfast with Einstein

кінематографіст
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) When Albert Einstein puts his mind into a dogs body, he becomes the new under dog. He certainly shows whos boss...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.5 (269)
Моя оцінка:
/10
Rhapsody in Bloom (1998) кінематографіст 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Intending to start a new chapter in her life, Lilah embarks on a journey to find her personal and professional wings, and in the process discovers the self-confidence she has always longed for.

Rhapsody in Bloom (1998)

Rhapsody in Bloom

кінематографіст
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) Intending to start a new chapter in her life, Lilah embarks on a journey to find her personal and professional wings, and in the process discovers the self-confidence she has always longed for.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (249)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: