Victoria Paige Watkins

Дата народження: 3 вересня 2008 (15 років)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Gulfport, Міссісіпі, США

Зріст: 132 см

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) актриса у ролі Liz 7.1 imdb 7.2
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
актриса у ролі Liz
США   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
КіноБаза: 7.1 (21)  IMDb: 7.2 (35925)
Моя оцінка:
/10
Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди
Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди (2023) актриса у ролі Friend  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.6
Сюжет Сюжет приквелу розгортається 1969 року, за 50 років до подій попереднього фільму, і розповідає про молодого Джада Крендалла, коли він виявляє місцевий цвинтар, де усі мертві можуть знову ожити, навіть не уявляючи, як цей жах вплине на його життя.
Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди Трейлер

Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди (2023)

Pet Sematary: Bloodlines

актриса у ролі Friend
США   1 год 27 хв
Читати опис Сюжет приквелу розгортається 1969 року, за 50 років до подій попереднього фільму, і розповідає про молодого Джада Крендалла, коли він виявляє місцевий цвинтар, де усі мертві можуть знову ожити, навіть не уявляючи, як цей жах вплине на його життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (4)  IMDb: 4.6 (8679)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 155 грн
Після. Назавжди
Після. Назавжди (2023) актриса у ролі Child 5.7 imdb 4.6
Сюжет Дівчина була готова пробачити все і вірила, що її кохання все подолає. Але Хардін так і не зміг приборкати своїх «демонів». І тільки втративши кохання всього свого життя, він зрозумів, що втратив головне в житті... Чи пробачить Тесса Хардіна? І чи зможуть вони розпочати все з чистого аркуша?
Після. Назавжди Трейлер

Після. Назавжди (2023)

After Everything

16+
актриса у ролі Child
США   1 год 33 хв
Читати опис Дівчина була готова пробачити все і вірила, що її кохання все подолає. Але Хардін так і не зміг приборкати своїх «демонів». І тільки втративши кохання всього свого життя, він зрозумів, що втратив головне в житті... Чи пробачить Тесса Хардіна? І чи зможуть вони розпочати все з чистого аркуша?
КіноБаза: 5.7 (7)  IMDb: 4.6 (4365)
Моя оцінка:
/10
Меґ 2: Западина
Меґ 2: Западина (2023) актриса у ролі Ellie  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.1
Сюжет «Мег 2: Западина» – це ковток адреналіну, який чекає на нас цього літа. Продовження суперпопулярного блокбастеру 2018 року піднімає екшн вище неба та занурює у небачені глибини, які кишать мегалодонами! Пірнаймо у незвідані глибини разом із Джейсоном Стейтемом та іконою світового екшену Ву Джингом, щоб дослідити найтемніші місця світового океану. Їхня подорож перетворюється на хаос, коли мінувальна операція зловмисників загрожує зірвати їхню місію та змушує їх самих боротись за виживання. Зіткнувшись із гігантськими акулами-мегами та невтомними екозлочинцями, герої мусять випередити, перемудрувати та перевершити безжальних хижаків у гонитві наввипередки з часом.
Меґ 2: Западина Трейлер

Меґ 2: Западина (2023)

Meg 2: The Trench

16+
актриса у ролі Ellie
США, Китай   1 год 56 хв
Читати опис «Мег 2: Западина» – це ковток адреналіну, який чекає на нас цього літа. Продовження суперпопулярного блокбастеру 2018 року піднімає екшн вище неба та занурює у небачені глибини, які кишать мегалодонами! Пірнаймо у незвідані глибини разом із Джейсоном Стейтемом та іконою світового екшену Ву Джингом, щоб дослідити найтемніші місця світового океану. Їхня подорож перетворюється на хаос, коли мінувальна операція зловмисників загрожує зірвати їхню місію та змушує їх самих боротись за виживання. Зіткнувшись із гігантськими акулами-мегами та невтомними екозлочинцями, герої мусять випередити, перемудрувати та перевершити безжальних хижаків у гонитві наввипередки з часом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (59)  IMDb: 5.1 (65294)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 499 грн
The Visitor (2022) актриса у ролі Teen Maia 4.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) After a series of tragedies, Robert moves with his wife back to her childhood home. After he discovers an old portrait of a man who looks like him, he goes down a rabbit hole to discover the identity of this mysterious doppelganger.
Трейлер

The Visitor (2022)

The Visitor

актриса у ролі Teen Maia
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) After a series of tragedies, Robert moves with his wife back to her childhood home. After he discovers an old portrait of a man who looks like him, he goes down a rabbit hole to discover the identity of this mysterious doppelganger.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 4.2 (2648)
Моя оцінка:
/10
Глибокі води
Глибокі води (2022) актриса у ролі Child 6.4 imdb 5.5
Сюжет Вік і Мелінда Ван Алени живуть у невеличкому містечку. За спільною згодою вони продовжують жити у шлюбі, хоча почуття між ними давно охолонули. Вік добре заробляє та хотів би зберегти стосунки, тому закриває очі на численних коханців своєї дружини. Однак «ховати голову у пісок» стає пізно, коли ці коханці зникають один за одним. Вік стає головним підозрюваним у справі по зникненню чоловіків.
http://kinomania.com.ua/deep-water
Глибокі води Трейлер

Глибокі води (2022)

Deep Water

актриса у ролі Child
США, Австралія   1 год 55 хв
Читати опис Вік і Мелінда Ван Алени живуть у невеличкому містечку. За спільною згодою вони продовжують жити у шлюбі, хоча почуття між ними давно охолонули. Вік добре заробляє та хотів би зберегти стосунки, тому закриває очі на численних коханців своєї дружини. Однак «ховати голову у пісок» стає пізно, коли ці коханці зникають один за одним. Вік стає головним підозрюваним у справі по зникненню чоловіків.
http://kinomania.com.ua/deep-water
КіноБаза: 6.4 (34)  IMDb: 5.5 (54327)
Моя оцінка:
/10
Червоне повідомлення
Червоне повідомлення (2021) актриса у ролі Child  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.3
Сюжет Переслідуючи найвідомішого злодія у світі мистецтва, профайлер ФБР змушений стати його спільником, щоб схопити невловну шахрайку, яка завжди на крок попереду.
Червоне повідомлення Трейлер

Червоне повідомлення (2021)

Red Notice

13+
актриса у ролі Child
США   1 год 58 хв
Читати опис Переслідуючи найвідомішого злодія у світі мистецтва, профайлер ФБР змушений стати його спільником, щоб схопити невловну шахрайку, яка завжди на крок попереду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (239)  IMDb: 6.3 (307253)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Чудові роки
Чудові роки (2021—) актриса у ролі Student 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A man recalls his experiences growing up in Montgomery, Alabama during the late-1960s.
Чудові роки

Чудові роки (2021—)

The Wonder Years

Серіал 2 сезони, 32 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Student
США
Читати опис (англ.) A man recalls his experiences growing up in Montgomery, Alabama during the late-1960s.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (5087)
Моя оцінка:
/10
Повага
Повага (2021) актриса у ролі Teen #2 6.3 imdb 6.6
Сюжет Історія життя легендарної співачки Арети Франклін.
Повага Трейлер

Повага (2021)

Respect

12+
актриса у ролі Teen #2
Канада, США   2 год 25 хв
Читати опис Історія життя легендарної співачки Арети Франклін.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.6 (17147)
Моя оцінка:
/10
Загін самогубців: Місія навиліт
Загін самогубців: Місія навиліт (2021) актриса у ролі Tiff  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.2
Сюжет Ласкаво просимо до пекла, в'язниці з найвищим рівнем смертності у США. Місце, де утримуються найнебезпечніші лиходії світу. Злочинці згодні на все, аби вибратися, навіть приєднатись до надтаємної оперативної групи Загін «Ікс»! Яке ж смертельно-небезпечне завдання заплановано на сьогодні? Збираємо разом Бладспорта, Миротворця, Капітана Бумеранґа, Щуроловку 2, Саванта, Кінґ Шарка, Блекґарда, Джавеліна та улюбленицю публіки, неврівноважену Гарлі Квін. Видаємо зброю і скидаємо (у прямому значенні слова) на віддалений ворожий острів Корто Мальтезе. Просуваючись джунґлями, повними бойовиків та партизанів, Загін прямує до місця виконання свого завдання. Разом з ними — лише полковник Рік Флеґ, який один може змусити поганців гарно поводитись та…урядова команда «технарів» Аманди Воллер, яка відстежує кожен їхній крок. Ну і як завше, один неправильний хід — і неминуча смерть. Якщо хтось хотів би зробити ставку у цій грі, то найрозумніший хід — ставити проти усіх.
Загін самогубців: Місія навиліт Трейлер

Загін самогубців: Місія навиліт (2021)

The Suicide Squad

18+
актриса у ролі Tiff
США, Канада, Велика Британія   2 год 12 хв
Читати опис Ласкаво просимо до пекла, в'язниці з найвищим рівнем смертності у США. Місце, де утримуються найнебезпечніші лиходії світу. Злочинці згодні на все, аби вибратися, навіть приєднатись до надтаємної оперативної групи Загін «Ікс»! Яке ж смертельно-небезпечне завдання заплановано на сьогодні? Збираємо разом Бладспорта, Миротворця, Капітана Бумеранґа, Щуроловку 2, Саванта, Кінґ Шарка, Блекґарда, Джавеліна та улюбленицю публіки, неврівноважену Гарлі Квін. Видаємо зброю і скидаємо (у прямому значенні слова) на віддалений ворожий острів Корто Мальтезе. Просуваючись джунґлями, повними бойовиків та партизанів, Загін прямує до місця виконання свого завдання. Разом з ними — лише полковник Рік Флеґ, який один може змусити поганців гарно поводитись та…урядова команда «технарів» Аманди Воллер, яка відстежує кожен їхній крок. Ну і як завше, один неправильний хід — і неминуча смерть. Якщо хтось хотів би зробити ставку у цій грі, то найрозумніший хід — ставити проти усіх.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (287)  IMDb: 7.2 (392573)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 149 грн / купівля від 199 грн
12 дужих сиріт
12 дужих сиріт (2021) актриса у ролі Orphan  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.9
Сюжет Рішучий тренер веде футбольну команду дитячого будинку до неймовірного успіху. Прийоми, які він використовує, змінюють сучасний футбол. На основі реальних подій.
12 дужих сиріт Трейлер

12 дужих сиріт (2021)

12 Mighty Orphans

актриса у ролі Orphan
США   1 год 58 хв
Читати опис Рішучий тренер веде футбольну команду дитячого будинку до неймовірного успіху. Прийоми, які він використовує, змінюють сучасний футбол. На основі реальних подій.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (9)  IMDb: 6.9 (8039)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 35 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Таємниці Сульфур-Спрінгс
Таємниці Сульфур-Спрінгс (2021—) актриса у ролі Lucas 5.6 imdb 7.6
Сюжет (англ.) It is about a boy and his family moving into a supposedly haunted hotel on the edge of a small town.
Таємниці Сульфур-Спрінгс Трейлер

Таємниці Сульфур-Спрінгс (2021—)

Secrets of Sulphur Springs

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Lucas
США   24 хв
Читати опис (англ.) It is about a boy and his family moving into a supposedly haunted hotel on the edge of a small town.
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 7.6 (3875)
Моя оцінка:
/10
Revelation: The Unveiling (2020) актриса у ролі Church attendee 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) It is a story about the trials and tribulations that twenty people must face after the Apocalypse has begun and their lives cross paths.

Revelation: The Unveiling (2020)

Revelation: The Unveiling

актриса у ролі Church attendee
США
Читати опис (англ.) It is a story about the trials and tribulations that twenty people must face after the Apocalypse has begun and their lives cross paths.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Різдво на площі
Різдво на площі (2020) актриса у ролі Dancer  ✓ укр. субтитри 3.0 imdb 5.2
Сюжет Святковий настрій випаровується, коли паскудна жінка приїжджає продати землю в своєму рідному містечку. Чи можуть музика, чарівництво і спогади змінити її плани?
Різдво на площі Трейлер

Різдво на площі (2020)

Christmas on the Square

актриса у ролі Dancer
США   1 год 38 хв
Читати опис Святковий настрій випаровується, коли паскудна жінка приїжджає продати землю в своєму рідному містечку. Чи можуть музика, чарівництво і спогади змінити її плани?
Є українські субтитри
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 5.2 (2970)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Все моє життя
Все моє життя (2020) актриса у ролі Child  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 6.3
Сюжет Заручена пара сподівається на довге й щасливе життя разом, але неочікувана невиліковна хвороба ставить їхнє спільне майбутнє під загрозу.
Все моє життя Трейлер

Все моє життя (2020)

All My Life

12+
актриса у ролі Child
США   1 год 31 хв
Читати опис Заручена пара сподівається на довге й щасливе життя разом, але неочікувана невиліковна хвороба ставить їхнє спільне майбутнє під загрозу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (5)  IMDb: 6.3 (5853)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Paradise Lost (2020) актриса у ролі On going church girl 4.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A contemporary southern family saga that follows a prodigal son as he returns to his hometown and struggles to choose between his past and his future.

Paradise Lost (2020)

Paradise Lost

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актриса у ролі On going church girl
США
Читати опис (англ.) A contemporary southern family saga that follows a prodigal son as he returns to his hometown and struggles to choose between his past and his future.
КіноБаза: 4.0 (4)  IMDb: 6.5 (616)
Моя оцінка:
/10
Річард Джуелл
Річард Джуелл (2019) актриса у ролі Olympus Girl  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.5
Сюжет «У Сторічному парку лежить бомба. У вас тридцять хвилин». Світ вперше познайомиться з Річардом Джуеллом (Пол Волтер Гаузер), охоронцем, який повідомив про виявлений пристрій під час теракту в Атланті у 1996 році. Ця звістка одразу зробила Річарда героєм, адже він врятував безліч життів.
Але протягом кількох наступних днів життя Річарда Джуелла перетворюється на пекло, бо він стає підозрюваним номер один у ФБР, його засуджує преса і громадськість. Щоб очистити своє ім’я, Річард звертається до незалежного адвоката Вотсона Браянта (Сем Роквелл), якому заявляє про свою невинуватість. Проте у якийсь момент Браянт розуміє, що ця справа може бути заважкою, адже йому протистоять об’єднані сили усіх федеральних правоохоронних структур США. Та ще й доводиться втримувати Річарда від того, щоб довіряти людям, які хочуть його знищити.
Річард Джуелл Трейлер

Річард Джуелл (2019)

Richard Jewell

16+
актриса у ролі Olympus Girl
США   2 год 11 хв
Читати опис «У Сторічному парку лежить бомба. У вас тридцять хвилин». Світ вперше познайомиться з Річардом Джуеллом (Пол Волтер Гаузер), охоронцем, який повідомив про виявлений пристрій під час теракту в Атланті у 1996 році. Ця звістка одразу зробила Річарда героєм, адже він врятував безліч життів.
Але протягом кількох наступних днів життя Річарда Джуелла перетворюється на пекло, бо він стає підозрюваним номер один у ФБР, його засуджує преса і громадськість. Щоб очистити своє ім’я, Річард звертається до незалежного адвоката Вотсона Браянта (Сем Роквелл), якому заявляє про свою невинуватість. Проте у якийсь момент Браянт розуміє, що ця справа може бути заважкою, адже йому протистоять об’єднані сили усіх федеральних правоохоронних структур США. Та ще й доводиться втримувати Річарда від того, щоб довіряти людям, які хочуть його знищити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (93)  IMDb: 7.5 (95243)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Christmas at Graceland: Home for the Holidays (2019) актриса у ролі Child 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Harper is in Memphis before Christmas, visiting her sister and family after 3 years working at museums in Europe. Visiting Graceland with her 2 nieces, Harper meets a single dad of 3 kids and is offered a job as nanny temp.
Трейлер

Christmas at Graceland: Home for the Holidays (2019)

Christmas at Graceland: Home for the Holidays

актриса у ролі Child
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) Harper is in Memphis before Christmas, visiting her sister and family after 3 years working at museums in Europe. Visiting Graceland with her 2 nieces, Harper meets a single dad of 3 kids and is offered a job as nanny temp.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1118)
Моя оцінка:
/10
Імпульс
Імпульс (2018—2019) актриса у ролі Jess 6.6 imdb 7.4
Сюжет Науково-фантастичний трилер є вільною екранізацією третього роману з книжкової серії Стівена Гулда «Джампер». Історія оповідає про пригоди шістнадцятирічної бунтарки Генрі, яка одного разу виявляє, що володіє даром телепортації.
Імпульс Трейлер

Імпульс (2018—2019)

Impulse

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актриса у ролі Jess
США   50 хв
Читати опис Науково-фантастичний трилер є вільною екранізацією третього роману з книжкової серії Стівена Гулда «Джампер». Історія оповідає про пригоди шістнадцятирічної бунтарки Генрі, яка одного разу виявляє, що володіє даром телепортації.
КіноБаза: 6.6 (13)  IMDb: 7.4 (10374)
Моя оцінка:
/10
Озарк
Озарк (2017—2022) актриса у ролі Neighbor  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Озарк Трейлер

Озарк (2017—2022)

Ozark

16+
Серіал 4 сезони, 44 епізоди Завершений
актриса у ролі Neighbor
США   60 хв
Читати опис Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (99)  IMDb: 8.5 (336387)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: