Castille Landon

Дата народження: 2 жовтня 1991 (32 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Брейдентон, Флорида, США

Всього фільмів (на сайті): 22

Ролі: актриса (16), режисерка ★ 5.71 (7), сценаристка ★ 6.11 (4), продюсерка (2)

Фільмографія

Знайдено 22 результати

Після. Назавжди
Після. Назавжди (2023) режисерка, сценаристка  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 4.7
Сюжет Дівчина була готова пробачити все і вірила, що її кохання все подолає. Але Хардін так і не зміг приборкати своїх «демонів». І тільки втративши кохання всього свого життя, він зрозумів, що втратив головне в житті... Чи пробачить Тесса Хардіна? І чи зможуть вони розпочати все з чистого аркуша?
Після. Назавжди Трейлер

Після. Назавжди (2023)

After Everything

16+
режисерка, сценаристка
США   1 год 33 хв
Читати опис Дівчина була готова пробачити все і вірила, що її кохання все подолає. Але Хардін так і не зміг приборкати своїх «демонів». І тільки втративши кохання всього свого життя, він зрозумів, що втратив головне в житті... Чи пробачить Тесса Хардіна? І чи зможуть вони розпочати все з чистого аркуша?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (9)  IMDb: 4.7 (6438)
Моя оцінка:
/10
Perfect Addiction (2023) режисерка 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A Successful boxing trainer discovers that her boyfriend, A reigning champion, has been cheating on her with her own sister. She sets out to get revenge by training the one man capable of dethroning him: his arch-nemesis Kayden.
Трейлер

Perfect Addiction (2023)

Perfect Addiction

режисерка
США, Німеччина   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) A Successful boxing trainer discovers that her boyfriend, A reigning champion, has been cheating on her with her own sister. She sets out to get revenge by training the one man capable of dethroning him: his arch-nemesis Kayden.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (3112)
Моя оцінка:
/10
Після. Довго і щасливо
Після. Довго і щасливо (2022) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 4.6
Сюжет Кохання Тесси та Гардіна — незаперечне, і з кожним новим випробуванням їх зв’язок ставав все міцнішим, а пристрасть — все сильнішою. Ось тільки Гардін ніяк не може заспокоїти своїх демонів, тоді як Тесса вже не та наївна дівчина, чий світ він перевернув з ніг на голову. Вона відчуває, що у вічних спробах врятувати Гардіна… може втратити саму себе… Вона хоче жити, а не виживати. А чого хоче він? Чи чекає їх казку щасливий фінал, або ж «довго і щасливо» — це не для Тесси та Гардіна?
Після. Довго і щасливо Трейлер

Після. Довго і щасливо (2022)

After Ever Happy

16+
режисерка
США   1 год 59 хв
Читати опис Кохання Тесси та Гардіна — незаперечне, і з кожним новим випробуванням їх зв’язок ставав все міцнішим, а пристрасть — все сильнішою. Ось тільки Гардін ніяк не може заспокоїти своїх демонів, тоді як Тесса вже не та наївна дівчина, чий світ він перевернув з ніг на голову. Вона відчуває, що у вічних спробах врятувати Гардіна… може втратити саму себе… Вона хоче жити, а не виживати. А чого хоче він? Чи чекає їх казку щасливий фінал, або ж «довго і щасливо» — це не для Тесси та Гардіна?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (16)  IMDb: 4.6 (10686)
Моя оцінка:
/10
Після падіння
Після падіння (2021) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.7
Сюжет Як тільки закохана пара — Тесса Янґ та Гардін Скотт приймають важливе рішення про свої складні стосунки — правда про їхню сім’ї ставить під сумнів все, що вони знали раніше про близьких та самих себе. Чи зможе їхній пристрасний роман вистояти перед таємницями минулого та невідомістю майбутнього?
Після падіння Трейлер

Після падіння (2021)

After We Fell

режисерка
США, Болгарія   1 год 38 хв
Читати опис Як тільки закохана пара — Тесса Янґ та Гардін Скотт приймають важливе рішення про свої складні стосунки — правда про їхню сім’ї ставить під сумнів все, що вони знали раніше про близьких та самих себе. Чи зможе їхній пристрасний роман вистояти перед таємницями минулого та невідомістю майбутнього?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (26)  IMDb: 4.7 (19624)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 79 грн
Страхи Рейн
Страхи Рейн (2021) сценаристка, режисерка  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.9
Сюжет Дівчина, яка живе з шизофренією, бореться з жахливими галюцинаціями. Одного разу вона починає підозрювати, що її сусід викрав дитину. Єдина людина, яка їй вірить, це Калеб — хлопець, у існування якого вона навіть не впевнена.
Страхи Рейн Трейлер

Страхи Рейн (2021)

Fear of Rain

12+
сценаристка, режисерка
США   1 год 49 хв
Читати опис Дівчина, яка живе з шизофренією, бореться з жахливими галюцинаціями. Одного разу вона починає підозрювати, що її сусід викрав дитину. Єдина людина, яка їй вірить, це Калеб — хлопець, у існування якого вона навіть не впевнена.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (19)  IMDb: 5.9 (9543)
Моя оцінка:
/10
The Favorite (2017) актриса у ролі Julia Martin 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Inspired by the true events of Luke Benjamin Bernard. His spiritual and physical transformation is told through the life of two brothers.

The Favorite (2017)

The Favorite

актриса у ролі Julia Martin
США   1 хв
Читати опис (англ.) Inspired by the true events of Luke Benjamin Bernard. His spiritual and physical transformation is told through the life of two brothers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (421)
Моя оцінка:
/10
Зіниця ока
Зіниця ока (2017) режисерка, сценаристка, актриса у ролі Ari 0.0 imdb 5.6
Сюжет Бейлі — талановита молода дівчина, яка трагічно втрачає зір через нещасний випадок під час їзди верхи. Її люблячі батьки, Керолайн і Джейсон роблять усе можливе, щоб допомогти їй пристосуватися, але вона неспроможна йти на контакт ні з ким. Вона зустрічає Чарлі, дресувальника собак-провідників, який знайомить її з Яблучком, ніжним мініатюрним конем, який стає її очима і найкращим другом.
Зіниця ока Трейлер

Зіниця ока (2017)

Apple of My Eye

режисерка, сценаристка, актриса у ролі Ari
США   1 год 24 хв
Читати опис Бейлі — талановита молода дівчина, яка трагічно втрачає зір через нещасний випадок під час їзди верхи. Її люблячі батьки, Керолайн і Джейсон роблять усе можливе, щоб допомогти їй пристосуватися, але вона неспроможна йти на контакт ні з ким. Вона зустрічає Чарлі, дресувальника собак-провідників, який знайомить її з Яблучком, ніжним мініатюрним конем, який стає її очима і найкращим другом.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (503)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 29 грн
Арло: Балакуче порося
Арло: Балакуче порося (2016) актриса у ролі Jessica, продюсерка  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 4.1
Сюжет (англ.) A 7-year-old girl befriends a teacup pig named Arlo, voiced by Drake Bell.
Арло: Балакуче порося

Арло: Балакуче порося (2016)

Arlo: The Burping Pig

актриса у ролі Jessica, продюсерка
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) A 7-year-old girl befriends a teacup pig named Arlo, voiced by Drake Bell.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 4.1 (149)
Моя оцінка:
/10
Альбіон. Нескінченна історія
Альбіон. Нескінченна історія (2016) сценаристка, режисерка, актриса у ролі Eriu  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.2
Сюжет Одного разу дванадцятирічна дівчинка опиняється в епіцентрі незвичайної історії і згодом переживає дивовижні пригоди. Вона зустрічається з чарівним чорним жеребцем, який відвозить її в магічний світ Альбіон. Юна героїня має врятувати всіх жителів містичного місця.
Альбіон. Нескінченна історія

Альбіон. Нескінченна історія (2016)

Albion: The Enchanted Stallion

сценаристка, режисерка, актриса у ролі Eriu
США, Болгарія   1 год 46 хв
Читати опис Одного разу дванадцятирічна дівчинка опиняється в епіцентрі незвичайної історії і згодом переживає дивовижні пригоди. Вона зустрічається з чарівним чорним жеребцем, який відвозить її в магічний світ Альбіон. Юна героїня має врятувати всіх жителів містичного місця.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (1602)
Моя оцінка:
/10
A Housekeeper's Revenge (2016) актриса у ролі Jessica Lemmley 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) A college student suspects her maid to be the culprit in a series of bizarre happenings that have left her traumatized.
Трейлер

A Housekeeper's Revenge (2016)

A Housekeeper's Revenge

актриса у ролі Jessica Lemmley
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) A college student suspects her maid to be the culprit in a series of bizarre happenings that have left her traumatized.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (381)
Моя оцінка:
/10
Wind Walkers (2015) актриса у ролі Lexi Thoms 0.0 imdb 3.5
Сюжет (англ.) Florida, USA. Seven friends head off into the wilderness to begin their annual hunting trip. As a hurricane fast approaches, things begin go awry. Isolated and paranoid, the men begin to question their friendship and loyalties. Soon they are terrorized by an unseen beast. What is stalking them? Is it the desolation, their imaginations, or has a cannibalistic creature which can take the human form come to hunt them?
Трейлер

Wind Walkers (2015)

Wind Walkers

актриса у ролі Lexi Thoms
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Florida, USA. Seven friends head off into the wilderness to begin their annual hunting trip. As a hurricane fast approaches, things begin go awry. Isolated and paranoid, the men begin to question their friendship and loyalties. Soon they are terrorized by an unseen beast. What is stalking them? Is it the desolation, their imaginations, or has a cannibalistic creature which can take the human form come to hunt them?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.5 (324)
Моя оцінка:
/10
Paradise, FL (2015) актриса у ролі Jenny 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Inspired by true events. A struggling oyster fisherman helps care for his friend's two young kids and finds himself fighting for the family he didn't know that he needed.

Paradise, FL (2015)

Paradise, FL

актриса у ролі Jenny
США   1 год 53 хв
Читати опис (англ.) Inspired by true events. A struggling oyster fisherman helps care for his friend's two young kids and finds himself fighting for the family he didn't know that he needed.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (48)
Моя оцінка:
/10
Статеве виховання
Статеве виховання (2014) актриса у ролі Ally  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.6
Сюжет Едді проводить свій перший урок в середній школі і виявляє, що його учні не отримують ніякого статевого виховання. Він вирішує це виправити, хоча сам не дуже досвідчений у цій сфері.
Статеве виховання Трейлер

Статеве виховання (2014)

Sex Ed

актриса у ролі Ally
США   1 год 32 хв
Читати опис Едді проводить свій перший урок в середній школі і виявляє, що його учні не отримують ніякого статевого виховання. Він вирішує це виправити, хоча сам не дуже досвідчений у цій сфері.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (17)  IMDb: 5.6 (5659)
Моя оцінка:
/10
Land of Leopold (2014) актриса у ролі Mary Bell 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Leopold Rawlins is a troubled drifter suffering from a bad past and worse present. Living in & out of prison and out on the streets, Leopold winds up being deemed insane by the state and sent to the Milton Way House. Searching for redemption, Leopold uncovers new unlikely friends and an adventure that tests his limits.
Трейлер

Land of Leopold (2014)

Land of Leopold

актриса у ролі Mary Bell
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) Leopold Rawlins is a troubled drifter suffering from a bad past and worse present. Living in & out of prison and out on the streets, Leopold winds up being deemed insane by the state and sent to the Milton Way House. Searching for redemption, Leopold uncovers new unlikely friends and an adventure that tests his limits.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (87)
Моя оцінка:
/10
Among Ravens (2014) актриса у ролі Saturn Moon 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) The story of a group of friends who reunite for their annual 4th of July weekend only to be confronted by Chad, a strange and beautiful nature photographer who begins to change their lives one by one.
Трейлер

Among Ravens (2014)

Among Ravens

актриса у ролі Saturn Moon
США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) The story of a group of friends who reunite for their annual 4th of July weekend only to be confronted by Chad, a strange and beautiful nature photographer who begins to change their lives one by one.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (409)
Моя оцінка:
/10
X/Y (2014) актриса у ролі Waitress 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) A look at the lives and interactions of a group of friends living in New York.

X/Y (2014)

X/Y

актриса у ролі Waitress
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) A look at the lives and interactions of a group of friends living in New York.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (702)
Моя оцінка:
/10
I Believe in Unicorns (2014) продюсерка 7.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Unicorns tells the story of an awkward teenage girl who escapes to a fantasy world when her first romantic relationship turns increasingly violent.
Трейлер

I Believe in Unicorns (2014)

I Believe in Unicorns

продюсерка
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Unicorns tells the story of an awkward teenage girl who escapes to a fantasy world when her first romantic relationship turns increasingly violent.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.2 (1399)
Моя оцінка:
/10
Дуринди
Дуринди (2013) актриса у ролі Mercedez Benz (Stripper) 2.5 imdb 4.3
Сюжет Дві найкращі подруги (Кейт і Хлоя) розпочали подорож через всю країну до їх рідного міста, щоб спробувати перемогти у конкурсі краси. Дівчата впевнені, що ніхто не може скласти їм конкуренцію.
Дуринди Трейлер

Дуринди (2013)

Ass Backwards

16+
актриса у ролі Mercedez Benz (Stripper)
США   1 год 25 хв
Читати опис Дві найкращі подруги (Кейт і Хлоя) розпочали подорож через всю країну до їх рідного міста, щоб спробувати перемогти у конкурсі краси. Дівчата впевнені, що ніхто не може скласти їм конкуренцію.
КіноБаза: 2.5 (2)  IMDb: 4.3 (2537)
Моя оцінка:
/10
Tell Me You Love Me (2007) актриса у ролі Hot Teen #3 5.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A drama about three couples and the therapist they share.

Tell Me You Love Me (2007)

Tell Me You Love Me

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актриса у ролі Hot Teen #3
США   60 хв
Читати опис (англ.) A drama about three couples and the therapist they share.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.3 (4255)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграла саму себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Та, що говорить з примарами
Та, що говорить з примарами (2005—2010) актриса у ролі Young Brenda  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Мелінда Ґордон володіє даром спілкування з примарами і використовує цей дарунок для того, щоб допомогти мертвим людям завершити те, що вони не встигли й через що не можуть рухатися далі.
Та, що говорить з примарами Трейлер

Та, що говорить з примарами (2005—2010)

Ghost Whisperer

12+
Серіал 5 сезонів, 107 епізодів Скасований
актриса у ролі Young Brenda
США   60 хв
Читати опис Мелінда Ґордон володіє даром спілкування з примарами і використовує цей дарунок для того, щоб допомогти мертвим людям завершити те, що вони не встигли й через що не можуть рухатися далі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (30)  IMDb: 6.5 (49440)
Моя оцінка:
/10
Мислити як злочинець
Мислити як злочинець (2005—) актриса у ролі Maddie Lee  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.1
Сюжет Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Мислити як злочинець Трейлер

Мислити як злочинець (2005—)

Criminal Minds

16+
Серіал 16 сезонів, 335 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Maddie Lee
США   42 хв
Читати опис Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (48)  IMDb: 8.1 (216218)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: