7.2
15

На драйві (2026)

On Drive

1 год 53 хв  • 
Країни: Україна
Жанр: пригоди екшн драма романтичний
воєнний
Мова оригіналу: українська
Прем'єра в Україні: 9 квітня 2026
Прем'єра в світі: 9 квітня 2026
Прокатник: B&H
Режисер: Артем Литвиненко
КіноБаза: 7.2 (15)  IMDb: 6.9 (138)
0
1
0
2
0
3
0
4
3
5
1
6
5
7
3
8
2
9
1
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо

Перегони у кіно

Сюжет:

Компанія друзів у прифронтовому Харкові знаходить покинуті авто в зачиненому через війну торговельному центрі й влаштовує справжні перегони. Те, що починалося як втеча від реальності, швидко перетворюється на гру без правил — зі ставками, славою й небезпекою. Адреналін і популярність у соцмережах змінюють усе: тепер кожен заїзд може стати останнім. На кону — не лише перемога, а дружба, довіра і шанс залишитися собою.

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Dream Film, A17 Production

Актори: (Всі 18)

Режисер:
Сценаристи: Sofiya Girich, Сергій Коротун, Артем Литвиненко
Відео: (Всі 3)
На драйві. Офіційний трейлер
На драйві. Другий тизер
На драйві. Тизер
Зображення: (Всі 1)

Схожі фільми, запропоновані учасниками: (Всі 2)
Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Іван Зіненко
Цікаво що воно буде, бо такого у нас ще ніби не знімали..
2  
Bezvidkhodko
Глянув трейлер, ну таке, розмовляють наче українська для них іноземна.
1   1
вíкторка 6/10
дуже рада, що в нас почало з'являтися різноманіття в жанрах (і навіть бачу нові обличчя, а не лише жданова та цимбалюка!!!). так, це не 10/10, є питання до вчинків героїв, "а як підлітки так добре машинами керують", дехто не дограє. але в загальному подивитися та насолодитися переглядом можна і треба. знято якісно та драйвово, дійсно високий рівень, особливо для України.
з мінусів - побічно згадана та нерозкрита історія кримського татарина. хотілось би трохи більше акценту :( а про любовний трикутник мовчу, трохи крінжувала з нього, хоча віриться, що таке могло бути
окремий плюс для мене, як для харків'янки - затишні вулиці Харкова, дуже рада їх побачити.
кароч раджу, 6/10
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: