Тодд Філліпс

Todd Phillips

Дата народження: 20 грудня 1970 (53 роки)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Бруклін, Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Зріст: 183 см

Всього фільмів (на сайті): 38

Ролі: актор (23), продюсер (18), режисер ★ 7.44 (14), сценарист ★ 7.24 (13)

Фільмографія

Знайдено 38 результатів

Джокер 2
Джокер 2 () продюсер, режисер, сценарист 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Plot unknown. Sequel to the 2019 film 'Joker.'
Джокер 2

Джокер 2 ()

Joker 2

У виробництві
продюсер, режисер, сценарист
Читати опис (англ.) Plot unknown. Sequel to the 2019 film 'Joker.'
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Джокер: Зробіть щасливе обличчя
Джокер: Зробіть щасливе обличчя (2020) зіграв самого себе 7.3 imdb 6.7
Сюжет Містить інтерв’ю з режисерами та легендами індустрії, відкрийте для себе походження та еволюцію «Джокера» та дізнайтеся, чому «Принца-клоуна злочину» загалом називають найкращим суперлиходієм у коміксах усіх часів.
Джокер: Зробіть щасливе обличчя

Джокер: Зробіть щасливе обличчя (2020)

Joker: Put on A Happy Face

зіграв самого себе
США   35 хв
Читати опис Містить інтерв’ю з режисерами та легендами індустрії, відкрийте для себе походження та еволюцію «Джокера» та дізнайтеся, чому «Принца-клоуна злочину» загалом називають найкращим суперлиходієм у коміксах усіх часів.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 6.7 (108)
Моя оцінка:
/10
Джокер
Джокер (2019) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Відчуваючи самотність, Артур Флек шукає моральну підтримку. Проте, гуляючи покинутими вулицями Ґотему та пересуваючись у розмальованому графіті громадському транспорті ворожого міста, Артур носить дві маски. Першу він використовує для повсякденної роботи клоуном. Іншої ж просто не може позбутись. Це подоба особистості, яку він проектує в марній спробі відчути себе частиною навколишнього світу, а не самотньою людиною, яку весь час шматує життя. У Артура немає батька – лише слабка матір. Вона є для нього одночасно й найкращою подругою. Мати дала йому прізвисько Щасливчик. Це прізвисько викликає в Артура посмішку, яка приховує сильний душевний біль. Проте коли на вулицях знущаються підлітки, в метро насміхаються над костюмом клоуна, а колеги злісно дражнять, Артуру не залишається іншого вибору, крім як ще більше відмежувати себе від суспільства.
Джокер Трейлер

Джокер (2019)

Joker

16+
режисер, сценарист, продюсер
США, Канада   2 год 2 хв
Читати опис Відчуваючи самотність, Артур Флек шукає моральну підтримку. Проте, гуляючи покинутими вулицями Ґотему та пересуваючись у розмальованому графіті громадському транспорті ворожого міста, Артур носить дві маски. Першу він використовує для повсякденної роботи клоуном. Іншої ж просто не може позбутись. Це подоба особистості, яку він проектує в марній спробі відчути себе частиною навколишнього світу, а не самотньою людиною, яку весь час шматує життя. У Артура немає батька – лише слабка матір. Вона є для нього одночасно й найкращою подругою. Мати дала йому прізвисько Щасливчик. Це прізвисько викликає в Артура посмішку, яка приховує сильний душевний біль. Проте коли на вулицях знущаються підлітки, в метро насміхаються над костюмом клоуна, а колеги злісно дражнять, Артуру не залишається іншого вибору, крім як ще більше відмежувати себе від суспільства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (585)  IMDb: 8.4 (1460486)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $17.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Народження зірки
Народження зірки (2018) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.6
Сюжет Бредлі Купер грає роль Джексона Майна, зірку кантрі-музики, чия популярність поступово згасає. Одного разу він знайомиться з талановитою Еллі. Молоді люди закохуються, і Джек допомагає дівчині досягти успіху. Але коли кар’єра Еллі затьмарює його власну, Джексону стає дедалі важче прийняти той факт, що часи його слави минули.
Народження зірки Трейлер

Народження зірки (2018)

A Star Is Born

16+
продюсер
США   2 год 16 хв
Читати опис Бредлі Купер грає роль Джексона Майна, зірку кантрі-музики, чия популярність поступово згасає. Одного разу він знайомиться з талановитою Еллі. Молоді люди закохуються, і Джек допомагає дівчині досягти успіху. Але коли кар’єра Еллі затьмарює його власну, Джексону стає дедалі важче прийняти той факт, що часи його слави минули.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (196)  IMDb: 7.6 (415357)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1404)
Моя оцінка:
/10
Notes on a Scene (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 0.0

Notes on a Scene (2017)

Notes on a Scene

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграв самого себе
США   10 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Quotidien (2016—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Yan Barthes and his team debrief about breaking news every week.

Quotidien (2016—)

Quotidien

Серіал 7 сезонів, 157 епізодів Новини Поновлений серіал
зіграв самого себе
Франція   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Yan Barthes and his team debrief about breaking news every week.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (146)
Моя оцінка:
/10
Хлопці зі стволами
Хлопці зі стволами (2016) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.1
Сюжет Фільм заснований на реальній історії про двох двадцятирічних друзів, які проживали в Маямі під час війни в Іраку. Вони скористалися з маловідомого нововведення уряду, яке дало маленьким компаніям шанс взяти участь у конкурсі на отримання великих американських військових контрактів. Почавши з малого, вони стали заробляти великі гроші і жити на широку ногу. Але ці двоє, схоже, стрибнули вище голови, взявшись за операцію на постачання зброї афганським повстанцям (на 300 мільйонів доларів). Ця справа виводить їх на дуже темних особистостей, причому чи не найбільш темними з них виявляються представники американського уряду.
Хлопці зі стволами Трейлер

Хлопці зі стволами (2016)

War Dogs

18+
режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 54 хв
Читати опис Фільм заснований на реальній історії про двох двадцятирічних друзів, які проживали в Маямі під час війни в Іраку. Вони скористалися з маловідомого нововведення уряду, яке дало маленьким компаніям шанс взяти участь у конкурсі на отримання великих американських військових контрактів. Почавши з малого, вони стали заробляти великі гроші і жити на широку ногу. Але ці двоє, схоже, стрибнули вище голови, взявшись за операцію на постачання зброї афганським повстанцям (на 300 мільйонів доларів). Ця справа виводить їх на дуже темних особистостей, причому чи не найбільш темними з них виявляються представники американського уряду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (219)  IMDb: 7.1 (250327)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Області темряви
Області темряви (2015—2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.6
Сюжет Даний серіал є продовженням однойменного повнометражного фільму 2011-року. Минуло чотири роки, і у вир подій потрапляє новий герой, Браян Фіньч, який втратив свій шлях у житті. І допоможе йому таємничий препарат, NZT-48, який знімає з мозку всі обмеження.
Області темряви Трейлер

Області темряви (2015—2016)

Limitless

16+
Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
продюсер
США   42 хв
Читати опис Даний серіал є продовженням однойменного повнометражного фільму 2011-року. Минуло чотири роки, і у вир подій потрапляє новий герой, Браян Фіньч, який втратив свій шлях у житті. І допоможе йому таємничий препарат, NZT-48, який знімає з мозку всі обмеження.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (67)  IMDb: 7.6 (71525)
Моя оцінка:
/10
Close Up with the Hollywood Reporter (2015—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) 'The Hollywood Reporter', in partnership with Sundance TV, holds round-table discussions with Oscar and Emmy nominees.

Close Up with the Hollywood Reporter (2015—)

Close Up with the Hollywood Reporter

Серіал 7 сезонів, 93 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) 'The Hollywood Reporter', in partnership with Sundance TV, holds round-table discussions with Oscar and Emmy nominees.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (157)
Моя оцінка:
/10
Пізнє шоу з Джеймсом Корденом
Пізнє шоу з Джеймсом Корденом (2015—2023) зіграв самого себе 6.1 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Each week night, The Late Late Show with James Corden throws the ultimate late-night after-party with a mix of celebrity guests, edgy musical acts, games and sketches. Corden differentiates his show by offering viewers a peek behind the scenes into the green room, bringing all of his guests out at once and lending his musical and acting talents to various sketches. Additionally, bandleader Reggie Watts and the house band provide original, improvised music throughout the show. Since Corden took the reigns as host in March 2015, he has quickly become known for generating buzzworthy viral videos, such as Carpool Karaoke.
Пізнє шоу з Джеймсом Корденом Трейлер

Пізнє шоу з Джеймсом Корденом (2015—2023)

The Late Late Show with James Corden

Серіал 16 сезонів, 1844 епізоди Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Each week night, The Late Late Show with James Corden throws the ultimate late-night after-party with a mix of celebrity guests, edgy musical acts, games and sketches. Corden differentiates his show by offering viewers a peek behind the scenes into the green room, bringing all of his guests out at once and lending his musical and acting talents to various sketches. Additionally, bandleader Reggie Watts and the house band provide original, improvised music throughout the show. Since Corden took the reigns as host in March 2015, he has quickly become known for generating buzzworthy viral videos, such as Carpool Karaoke.
КіноБаза: 6.1 (7)  IMDb: 5.7 (10920)
Моя оцінка:
/10
Off Camera with Sam Jones (2014—) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Photographer and director Sam Jones sits down with the myriad professionals of television and movies, and other celebrities (great skateboarders, for example), to discuss their development before fame, their passions beyond their car

Off Camera with Sam Jones (2014—)

Off Camera with Sam Jones

Серіал 12 сезонів, 218 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   58 хв
Читати опис (англ.) Photographer and director Sam Jones sits down with the myriad professionals of television and movies, and other celebrities (great skateboarders, for example), to discuss their development before fame, their passions beyond their car
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (333)
Моя оцінка:
/10
Похмілля: Частина 3
Похмілля: Частина 3 (2013) сценарист, режисер, продюсер, актор у ролі Mr. Creepy  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.8
Сюжет Продовження безбашенних пригод вовчої зграї. Цього разу хлопців очікують не менш божевільні пригоди. У Алана помирає батько, що вводить його в ступор, у наслідку якого він потрапляє в психіатричну лікарню .. Щоб допомогти своєму товаришеві, Стю і Філ вирішують викрасти його. Цього разу ніякого весілля, тільки божевільні дорожні пригоди. Під час звільнення Філа, пропадає інший їхній друг, Даг, якого, як виявилося, забрали гангстери. Впоратися з ними вовчій зграї допоможуть не хто інші, як старі друзі!
Похмілля: Частина 3 Трейлер

Похмілля: Частина 3 (2013)

The Hangover Part III

16+
сценарист, режисер, продюсер, актор у ролі Mr. Creepy
США   1 год 40 хв
Читати опис Продовження безбашенних пригод вовчої зграї. Цього разу хлопців очікують не менш божевільні пригоди. У Алана помирає батько, що вводить його в ступор, у наслідку якого він потрапляє в психіатричну лікарню .. Щоб допомогти своєму товаришеві, Стю і Філ вирішують викрасти його. Цього разу ніякого весілля, тільки божевільні дорожні пригоди. Під час звільнення Філа, пропадає інший їхній друг, Даг, якого, як виявилося, забрали гангстери. Впоратися з ними вовчій зграї допоможуть не хто інші, як старі друзі!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (214)  IMDb: 5.8 (333163)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Проект X
Проект X (2012) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.7
Сюжет У центрі історії троє однокласників, які вирішили влаштувати круту вечірку і прославитися на всю округу. Звісно, утримати події під контролем у них не вийшло і тусовка розростається настільки, що зупинити її вже нікому не під силу... Буде круто!
Проект X Трейлер

Проект X (2012)

Project X

18+
продюсер
США   1 год 28 хв
Читати опис У центрі історії троє однокласників, які вирішили влаштувати круту вечірку і прославитися на всю округу. Звісно, утримати події під контролем у них не вийшло і тусовка розростається настільки, що зупинити її вже нікому не під силу... Буде круто!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (155)  IMDb: 6.7 (230652)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
MSN Exclusives (2012) актор у ролі Self (2013) unknown episodes 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A Canadian talk show.

MSN Exclusives (2012)

MSN Exclusives

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self (2013) unknown episodes
Канада   10 хв
Читати опис (англ.) A Canadian talk show.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (51)
Моя оцінка:
/10
Похмілля 2: Із Веґаса у Банґкок
Похмілля 2: Із Веґаса у Банґкок (2011) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Mr. Creepy  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.5
Сюжет Нас чекає зустріч з давніми знайомими. Але цього разу дія фільму переміститься у Таїланд, де після бурхливої вечірки герої знову опиняться у безглуздому становищі. І знову друзякам по чарці, які нібельмеса не пам'ятають, належить з'ясувати, як вони докотилися до такого життя.
Похмілля 2: Із Веґаса у Банґкок Трейлер

Похмілля 2: Із Веґаса у Банґкок (2011)

The Hangover Part II

18+
режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Mr. Creepy
США   1 год 42 хв
Читати опис Нас чекає зустріч з давніми знайомими. Але цього разу дія фільму переміститься у Таїланд, де після бурхливої вечірки герої знову опиняться у безглуздому становищі. І знову друзякам по чарці, які нібельмеса не пам'ятають, належить з'ясувати, як вони докотилися до такого життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (290)  IMDb: 6.5 (530549)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Конан
Конан (2010—2021) зіграв самого себе 8.0 imdb 8.2
Сюжет Шоу Конана О’Браєна.
Конан Трейлер

Конан (2010—2021)

Conan

Серіал 11 сезон, 1421 епізод Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
США   42 хв
Читати опис Шоу Конана О’Браєна.
КіноБаза: 8.0 (6)  IMDb: 8.2 (24895)
Моя оцінка:
/10
Встигнути до
Встигнути до (2010) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Barry  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Дружина керівника великого підприємства з Лос-Анджелеса ось-ось народить їх першу дитину. Але майбутній батько Пітер Хаймен не встигає додому до народження своєї дитини... Єдиний шанс приїхати вчасно - скласти компанію честолюбному зануді акторові Ітану Тремблеєму. Героя чекає не просто випробування дорогою і часом, але і перевірка на міцність його нервів супутником, який не проти повеселитися і вивести з себе майбутнього батька.
Встигнути до Трейлер

Встигнути до (2010)

Due Date

16+
режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Barry
США   1 год 35 хв
Читати опис Дружина керівника великого підприємства з Лос-Анджелеса ось-ось народить їх першу дитину. Але майбутній батько Пітер Хаймен не встигає додому до народження своєї дитини... Єдиний шанс приїхати вчасно - скласти компанію честолюбному зануді акторові Ітану Тремблеєму. Героя чекає не просто випробування дорогою і часом, але і перевірка на міцність його нервів супутником, який не проти повеселитися і вивести з себе майбутнього батька.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (258)  IMDb: 6.5 (356589)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Дорожня пригода 2
Дорожня пригода 2 (2009) сценарист  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 4.8
Сюжет Троє сусідів по гуртожитку коледжу випадково потрапляють в автобус, що перевозить ледве одягнених, спокусливих дівчат-моделей на фінал Національного турніру по пиво-понгу.
По дорозі туди вони неминуче стануть учасниками всіляких пригод, включаючи автостоп, озброєних до зубів красунь, групу професіоналів стриптизу, що складається з бабусі, мами і дочки, а також чарівних учасниць співтовариства Цнотливості до шлюбу. Зі всіма цими приколами вони не зможуть не виграти змагання, але головне, отримати задоволення!
Дорожня пригода 2 Трейлер

Дорожня пригода 2 (2009)

Road Trip: Beer Pong

сценарист
США   1 год 35 хв
Читати опис Троє сусідів по гуртожитку коледжу випадково потрапляють в автобус, що перевозить ледве одягнених, спокусливих дівчат-моделей на фінал Національного турніру по пиво-понгу.
По дорозі туди вони неминуче стануть учасниками всіляких пригод, включаючи автостоп, озброєних до зубів красунь, групу професіоналів стриптизу, що складається з бабусі, мами і дочки, а також чарівних учасниць співтовариства Цнотливості до шлюбу. Зі всіма цими приколами вони не зможуть не виграти змагання, але головне, отримати задоволення!
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (12)  IMDb: 4.8 (12323)
Моя оцінка:
/10
Похмілля у Веґасі
Похмілля у Веґасі (2009) режисер, продюсер, актор у ролі Mr. Creepy  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.7
Сюжет Троє сватів гублять нареченого, за яким мали доглядати під час холостяцької вечірки у Лас-Веґасі. Тепер, проспавшись, їм потрібно повторити все, що їхня весела компанія виробляла минулого дня, щоб знайти зниклого раніше, аніж почнеться весілля.
Похмілля у Веґасі Трейлер

Похмілля у Веґасі (2009)

The Hangover

16+
режисер, продюсер, актор у ролі Mr. Creepy
США, Німеччина   1 год 40 хв
Читати опис Троє сватів гублять нареченого, за яким мали доглядати під час холостяцької вечірки у Лас-Веґасі. Тепер, проспавшись, їм потрібно повторити все, що їхня весела компанія виробляла минулого дня, щоб знайти зниклого раніше, аніж почнеться весілля.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (412)  IMDb: 7.7 (838314)
Моя оцінка:
/10
Up Close with Carrie Keagan (2007—2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.

Up Close with Carrie Keagan (2007—2009)

Up Close with Carrie Keagan

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (221)
Моя оцінка:
/10
Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан
Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.4
Сюжет Фільм є псевдо-документальною-комедією, головною фігурою якого є зіграний Коеном персонаж Борат Сагдієв — казахстанський журналіст, який подорожує по США і зустрічається з різними людьми. Під час перебування в США Борат дивиться епізод телесеріалу «Рятувальники Малібу» (англ. Baywatch), і відразу закохується в Памелу Андерсон. Незабаром до нього доходить звістка про смерть дружини, і Борат купує напіврозвалений фургончик морозивника, на якому їде до Лос-Анджелеса до Памели Андерсон з метою одружитися на ній....
Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан Трейлер

Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан (2006)

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

18+
сценарист
США, Велика Британія   1 год 24 хв
Читати опис Фільм є псевдо-документальною-комедією, головною фігурою якого є зіграний Коеном персонаж Борат Сагдієв — казахстанський журналіст, який подорожує по США і зустрічається з різними людьми. Під час перебування в США Борат дивиться епізод телесеріалу «Рятувальники Малібу» (англ. Baywatch), і відразу закохується в Памелу Андерсон. Незабаром до нього доходить звістка про смерть дружини, і Борат купує напіврозвалений фургончик морозивника, на якому їде до Лос-Анджелеса до Памели Андерсон з метою одружитися на ній....
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (233)  IMDb: 7.4 (438541)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Школа негідників
Школа негідників (2006) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.9
Сюжет Загрузлий в побутових проблемах і страждаючий від низької самооцінки, Роджер працює в Нью-Йорку контролером на платній автостоянці. Щоб подолати свій комплекс неповноцінності, він поступає на надсекретні курси, на яких загадковий доктор Пі навчає своїх підопічних, допомагаючи їм знайти упевненість в собі і у власних силах.
За допомогою свого асистента Лешера доктор Пі вдається до нетрадиційних і часто небезпечних методів.
Школа негідників Трейлер

Школа негідників (2006)

School for Scoundrels

14+
сценарист, режисер, продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис Загрузлий в побутових проблемах і страждаючий від низької самооцінки, Роджер працює в Нью-Йорку контролером на платній автостоянці. Щоб подолати свій комплекс неповноцінності, він поступає на надсекретні курси, на яких загадковий доктор Пі навчає своїх підопічних, допомагаючи їм знайти упевненість в собі і у власних силах.
За допомогою свого асистента Лешера доктор Пі вдається до нетрадиційних і часто небезпечних методів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (14)  IMDb: 5.9 (30504)
Моя оцінка:
/10
Вся королівська рать
Вся королівська рать (2006) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.1
Сюжет Головний герой оповідання, журналіст Джек Бурден, піддається чарівливості політика-популіста Уїллі Старка. Старк стає для нього справжнім кумиром, проте в міру спілкування з політиком, Бурден усвідомлює, що той далекий від ідеалу.
Старк, на зорі своєї кар'єри щиро бажаючий викоренити корупцію в уряді, одержавши повноваження сильних світу цього, сам стає таким же, як і ті, з ким раніше збирався боротися.
Вся королівська рать Трейлер

Вся королівська рать (2006)

All the King's Men

16+
продюсер
Німеччина, США   2 год 8 хв
Читати опис Головний герой оповідання, журналіст Джек Бурден, піддається чарівливості політика-популіста Уїллі Старка. Старк стає для нього справжнім кумиром, проте в міру спілкування з політиком, Бурден усвідомлює, що той далекий від ідеалу.
Старк, на зорі своєї кар'єри щиро бажаючий викоренити корупцію в уряді, одержавши повноваження сильних світу цього, сам стає таким же, як і ті, з ким раніше збирався боротися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (15)  IMDb: 6.1 (25492)
Моя оцінка:
/10
Howard Stern on Demand (2005—) актор у ролі Self - Judge 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A collection of the "best of" The Howard Stern Show in selected clips and segments, streaming On Demand. From Silly to Sexy. It's Howard and Crew at their "Best"? Shocking.

Howard Stern on Demand (2005—)

Howard Stern on Demand

Серіал 26 сезонів, 0 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Judge
США
Читати опис (англ.) A collection of the "best of" The Howard Stern Show in selected clips and segments, streaming On Demand. From Silly to Sexy. It's Howard and Crew at their "Best"? Shocking.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (849)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Старскі та Гатч
Старскі та Гатч (2004) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.1
Сюжет Детектив Дейвід Старські — досвідчений поліцейський, який працює на вулицях Бей-Сіті у Каліфорнії. Він весь час намагається довести собі та оточуючим, що може виконувати свої обов’язки не гірше, ніж його мати — легенда міської поліції. У детектива Кена Гатчінсона інші погляди на образ ідеального охоронця закону. Шеф поліції вирішує об’єднати таланти двох полісменів, зробивши їх напарниками.
Старскі та Гатч Трейлер

Старскі та Гатч (2004)

Starsky & Hutch

12+
режисер, сценарист
США   1 год 41 хв
Читати опис Детектив Дейвід Старські — досвідчений поліцейський, який працює на вулицях Бей-Сіті у Каліфорнії. Він весь час намагається довести собі та оточуючим, що може виконувати свої обов’язки не гірше, ніж його мати — легенда міської поліції. У детектива Кена Гатчінсона інші погляди на образ ідеального охоронця закону. Шеф поліції вирішує об’єднати таланти двох полісменів, зробивши їх напарниками.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (56)  IMDb: 6.1 (153895)
Моя оцінка:
/10
Старе загартування
Старе загартування (2003) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Gang Bang Guy  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.0
Сюжет Мітчу, Френку і Берні вже за тридцятник, скоро вони стануть відповідальними дорослими, оженяться, заведуть сім'ї і знайдуть роботу, а дитинство все не перестає вирувати в них.
Черговою пустотливою вигадкою стає спроба знову пережити солодкі миті спільного навчання в коледжі, коли їх слава гриміла буквально по всіх кутках. Вони знімають великий будинок поблизу коледжу і влаштовують в ньому «студентське братство»...
Старе загартування Трейлер

Старе загартування (2003)

Old School

16+
режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Gang Bang Guy
США   1 год 28 хв
Читати опис Мітчу, Френку і Берні вже за тридцятник, скоро вони стануть відповідальними дорослими, оженяться, заведуть сім'ї і знайдуть роботу, а дитинство все не перестає вирувати в них.
Черговою пустотливою вигадкою стає спроба знову пережити солодкі миті спільного навчання в коледжі, коли їх слава гриміла буквально по всіх кутках. Вони знімають великий будинок поблизу коледжу і влаштовують в ньому «студентське братство»...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (33)  IMDb: 7.0 (242230)
Моя оцінка:
/10
Бі-Бі-Сі. Сніданок
Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—) актор у ролі Self - Director 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
Бі-Бі-Сі. Сніданок

Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—)

Breakfast

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Новини Поновлений серіал
актор у ролі Self - Director
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (418)
Моя оцінка:
/10
Bittersweet Motel (2000) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) This film follows the band, Phish, through a year of its life; from the Great Went concert in Limestone, ME in August 1997 through the subsequent touring in the next year, leading up to August 1998. The director, Todd Phillips, said, "We weren't looking to make 'Tie-Dyed'; I wanted to concentrate on the music."

Bittersweet Motel (2000)

Bittersweet Motel

режисер, продюсер
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) This film follows the band, Phish, through a year of its life; from the Great Went concert in Limestone, ME in August 1997 through the subsequent touring in the next year, leading up to August 1998. The director, Todd Phillips, said, "We weren't looking to make 'Tie-Dyed'; I wanted to concentrate on the music."
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (779)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: