Шила Келлі

Sheila Kelley

Дата народження: 9 жовтня 1961 (62 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Грінсбург, Пенсильванія, США

Зріст: 170 см

Всього фільмів (на сайті): 52

Ролі: актриса (52), продюсерка (1)

Фільмографія

Знайдено 52 результати

Тернер і Гуч
Тернер і Гуч (2021) актриса у ролі Dr. Emily Turner 5.5 imdb 6.6
Сюжет Серіал від «Disney+» є продовженням однойменного фільму, що розповість про сина героя Тома Генкса, федерального маршала, який стає опікуном Гуча після смерті батька. Разом вони спробують дізнатися правду про його загибель, яка, можливо, не була випадковою.
Тернер і Гуч Трейлер

Тернер і Гуч (2021)

Turner & Hooch

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Скасований
актриса у ролі Dr. Emily Turner
США
Читати опис Серіал від «Disney+» є продовженням однойменного фільму, що розповість про сина героя Тома Генкса, федерального маршала, який стає опікуном Гуча після смерті батька. Разом вони спробують дізнатися правду про його загибель, яка, можливо, не була випадковою.
КіноБаза: 5.5 (7)  IMDb: 6.6 (4119)
Моя оцінка:
/10
Гола гідність
Гола гідність (2021) зіграла саму себе 7.0 imdb 5.5
Сюжет Намагаючись повернути контроль над своїм тілом і життям, жінки беруть участь у дивовижній програмі танців на пілоні та досліджують різноманіття рухів і їхнього значення.
Гола гідність Трейлер

Гола гідність (2021)

Strip Down, Rise Up

зіграла саму себе
США   1 год 52 хв
Читати опис Намагаючись повернути контроль над своїм тілом і життям, жінки беруть участь у дивовижній програмі танців на пілоні та досліджують різноманіття рухів і їхнього значення.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.5 (737)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Хороший лікар
Хороший лікар (2017) актриса у ролі Debbie Wexler  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.0
Сюжет Історія молодого талановитого лікаря з синдромом саванта, що володіє унікальними здібностями - неймовірною пам'яттю і фантастичною чутливістю до проблем, що спалахує всередині людського організму. Герой стає блискучим хірургом, незважаючи на те, що в особистісному плані його розвиток відповідає розвитку десятирічного дитини.
Хороший лікар Трейлер

Хороший лікар (2017)

The Good Doctor

Серіал 7 сезонів, 122 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Debbie Wexler
США   41 хв
Читати опис Історія молодого талановитого лікаря з синдромом саванта, що володіє унікальними здібностями - неймовірною пам'яттю і фантастичною чутливістю до проблем, що спалахує всередині людського організму. Герой стає блискучим хірургом, незважаючи на те, що в особистісному плані його розвиток відповідає розвитку десятирічного дитини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (67)  IMDb: 8.0 (112132)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Гість
Гість (2014) актриса у ролі Laura Peterson  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет Сім’я Пітерсон недавно втратила на війні в Афганістані сина Калеба, і все ще оплакує його. Раптом на порозі їх будинку з’являється незнайомець, який говорить невтішним батькам, що він армійський товариш їхнього сина і приїхав, виконуючи тим самим його останню волю. Рідні Калеба раді прийняти Девіда, але з його появою в окрузі відбувається серія смертей...
Гість Трейлер

Гість (2014)

The Guest

18+
актриса у ролі Laura Peterson
США, Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис Сім’я Пітерсон недавно втратила на війні в Афганістані сина Калеба, і все ще оплакує його. Раптом на порозі їх будинку з’являється незнайомець, який говорить невтішним батькам, що він армійський товариш їхнього сина і приїхав, виконуючи тим самим його останню волю. Рідні Калеба раді прийняти Девіда, але з його появою в окрузі відбувається серія смертей...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (64)  IMDb: 6.7 (106602)
Моя оцінка:
/10
Last Weekend (2014) актриса у ролі Vivian 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) When an affluent matriarch gathers her dysfunctional family for a holiday at their Northern California lake house, her carefully constructed weekend begins to come apart at the seams, leading her to question her own role in the family.
Трейлер

Last Weekend (2014)

Last Weekend

актриса у ролі Vivian
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) When an affluent matriarch gathers her dysfunctional family for a holiday at their Northern California lake house, her carefully constructed weekend begins to come apart at the seams, leading her to question her own role in the family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (1059)
Моя оцінка:
/10
Гаваї 5.0
Гаваї 5.0 (2010—2020) актриса у ролі Nancy Harris  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.4
Сюжет Детектив Стів МакГарет, в минулому офіцер з почесними відзнаками, а тепер полісмен, повертається в Оаху, щоб розслідувати вбивство свого батька. Після того як губернатор штату Гаваї запропонує йому очолити новий підрозділ, Він залишається на острові. Підрозділ буде діяти за його вказівками, за підтримки губернатора, без бюрократичних затягувань, і з повним імунітетом, це все - щоб упіймати найбільшу "рибину" у місті.
Гаваї 5.0 Трейлер

Гаваї 5.0 (2010—2020)

Hawaii Five-0

16+
Серіал 10 сезонів, 240 епізодів Завершений
актриса у ролі Nancy Harris
США   42 хв
Читати опис Детектив Стів МакГарет, в минулому офіцер з почесними відзнаками, а тепер полісмен, повертається в Оаху, щоб розслідувати вбивство свого батька. Після того як губернатор штату Гаваї запропонує йому очолити новий підрозділ, Він залишається на острові. Підрозділ буде діяти за його вказівками, за підтримки губернатора, без бюрократичних затягувань, і з повним імунітетом, це все - щоб упіймати найбільшу "рибину" у місті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (20)  IMDb: 7.4 (78549)
Моя оцінка:
/10
Bloodworth (2010) актриса у ролі Louise Halfacre 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) E.F. Bloodworth has returned to his home - a forgotten corner of Tennessee - after forty years of roaming. The wife he walked out on has withered and faded, his three sons are grown and angry. Warren is a womanizing alcoholic, Boyd is driven by jealousy to hunt down his wife and her lover, and Brady puts hexes on his enemies from his mamma's porch. Only Fleming, the old man's grandson, treats him with the respect his age commands, and sees past all the hatred to realize the way it can poison a man's soul. It is ultimately the love of Raven Lee, a sloe-eyed beauty from another town, that gives Fleming the courage to reject this family curse.

Bloodworth (2010)

Bloodworth

актриса у ролі Louise Halfacre
США   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) E.F. Bloodworth has returned to his home - a forgotten corner of Tennessee - after forty years of roaming. The wife he walked out on has withered and faded, his three sons are grown and angry. Warren is a womanizing alcoholic, Boyd is driven by jealousy to hunt down his wife and her lover, and Brady puts hexes on his enemies from his mamma's porch. Only Fleming, the old man's grandson, treats him with the respect his age commands, and sees past all the hatred to realize the way it can poison a man's soul. It is ultimately the love of Raven Lee, a sloe-eyed beauty from another town, that gives Fleming the courage to reject this family curse.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (2018)
Моя оцінка:
/10
Пліткарка
Пліткарка (2007—2012) актриса у ролі Carol Rhodes  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.5
Сюжет Студенти престижної приватної школи на Манхеттені вперше узнають, що Серена Ван Дер Вудсен повернулася в місто способом, за допомогою якого вони довідаються всі важливі новини шкільного життя - з усім відомого блога Пліткарки. Ніхто не знає хто вона така, однак усі покладаються на останні плітки що у неї публікуються. Краща подруга Серени, Блейр, здивована не менше інших, що Серена раптово перемінила своє рішення про навчання за кордоном і повернулася в Манхеттен.
Пліткарка Трейлер

Пліткарка (2007—2012)

Gossip Girl

16+
Серіал 6 сезонів, 122 епізоди Завершений
актриса у ролі Carol Rhodes
США   42 хв
Читати опис Студенти престижної приватної школи на Манхеттені вперше узнають, що Серена Ван Дер Вудсен повернулася в місто способом, за допомогою якого вони довідаються всі важливі новини шкільного життя - з усім відомого блога Пліткарки. Ніхто не знає хто вона така, однак усі покладаються на останні плітки що у неї публікуються. Краща подруга Серени, Блейр, здивована не менше інших, що Серена раптово перемінила своє рішення про навчання за кордоном і повернулася в Манхеттен.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (63)  IMDb: 7.5 (192885)
Моя оцінка:
/10
Моцарт і Кит
Моцарт і Кит (2005) актриса у ролі Janice  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Дональд - добрий і нешкідливий хлопець. Природа наділила його ранимою душею і феноменальною здатністю вправно поводитися з найскладнішими числами, позбавивши його в обмін на цей дару уміння спілкуватися і виражати свої почуття.

Мозок ні секунди не дає Дональду спокою, він просто не зможе жити без надійних правил і схем, якими наповнений кожний його день. Але коли доля зводить його з Ізабель з також унікальною і складною душею, перед ним виникає формула, яку він ще ніколи не вирішував - непередбачувана формула любові, де все хвилююче і дивне.
Моцарт і Кит Трейлер

Моцарт і Кит (2005)

Mozart and the Whale

актриса у ролі Janice
США   1 год 34 хв
Читати опис Дональд - добрий і нешкідливий хлопець. Природа наділила його ранимою душею і феноменальною здатністю вправно поводитися з найскладнішими числами, позбавивши його в обмін на цей дару уміння спілкуватися і виражати свої почуття.

Мозок ні секунди не дає Дональду спокою, він просто не зможе жити без надійних правил і схем, якими наповнений кожний його день. Але коли доля зводить його з Ізабель з також унікальною і складною душею, перед ним виникає формула, яку він ще ніколи не вирішував - непередбачувана формула любові, де все хвилююче і дивне.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (15)  IMDb: 6.7 (9293)
Моя оцінка:
/10
Сліпа справедливість
Сліпа справедливість (2005) актриса у ролі Allison Crider 7.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) NYPD Detective Jim Dunbar returns to work after being blinded in the line of duty.
Сліпа справедливість

Сліпа справедливість (2005)

Blind Justice

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актриса у ролі Allison Crider
США   60 хв
Читати опис (англ.) NYPD Detective Jim Dunbar returns to work after being blinded in the line of duty.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.6 (470)
Моя оцінка:
/10
Загублені
Загублені (2004—2010) актриса у ролі Zoe  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.3
Сюжет Трансатлантичний авіалайнер, відхилившись від курсу на 1000 миль, зазнав аварії на невідомому тропічному острові. Герої серіалу - 48 пасажирів, що вцілили після авіакатастрофи. Без будь-яких контактів із зовнішнім світом, сподіваючись тільки на себе, вони змушені жити на цій Богом забутій землі, з усіх сил намагаючись не піддаватися паніці. Їжі і води дуже мало... Надії на те, що їх коли-небудь знайдуть, ще менше... Але найстрашніші події того фатального дня, коли вони опинилися на цьому загубленому клаптику суші, були лише початком – подальший розвиток подій сповнений ще більшої загадковості та небезпеки. Яким буде завтра? Хто поруч - друг або ворог? Що за таємниці зберігає це місце? Хто ще живе на ньому?..
Загублені Трейлер

Загублені (2004—2010)

Lost

16+
Серіал 6 сезонів, 121 епізод Завершений
Топ #68 серіал
актриса у ролі Zoe
США   44 хв
Читати опис Трансатлантичний авіалайнер, відхилившись від курсу на 1000 миль, зазнав аварії на невідомому тропічному острові. Герої серіалу - 48 пасажирів, що вцілили після авіакатастрофи. Без будь-яких контактів із зовнішнім світом, сподіваючись тільки на себе, вони змушені жити на цій Богом забутій землі, з усіх сил намагаючись не піддаватися паніці. Їжі і води дуже мало... Надії на те, що їх коли-небудь знайдуть, ще менше... Але найстрашніші події того фатального дня, коли вони опинилися на цьому загубленому клаптику суші, були лише початком – подальший розвиток подій сповнений ще більшої загадковості та небезпеки. Яким буде завтра? Хто поруч - друг або ворог? Що за таємниці зберігає це місце? Хто ще живе на ньому?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (269)  IMDb: 8.3 (593780)
Моя оцінка:
/10
Морська поліція: Спецвідділ
Морська поліція: Спецвідділ (2003) актриса у ролі Victoria Dearing  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.8
Сюжет Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Морська поліція: Спецвідділ Трейлер

Морська поліція: Спецвідділ (2003)

NCIS: Naval Criminal Investigative Service (Navy CIS)

16+
Серіал 21 сезон, 471 епізод Поновлений серіал
актриса у ролі Victoria Dearing
США   60 хв
Читати опис Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (22)  IMDb: 7.8 (162508)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Чудова афера
Чудова афера (2003) актриса у ролі Kathy  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Рой (Кейдж) - першокласний аферист, який звик повністю контролювати власне життя. Однак усе змінюється з появою у будинку його дочки Анджели (Ломан), про існування якої герой навіть не підозрював. Дівчина хоче якомога частіше спілкуватися з батьком, а коли дізнається про його справжню професію, просить дати їй кілька уроків...
Ця стрічка є екранізацією однойменного роману Еріка Гарсіа. Рішення визнаного майстра видовищного кіно Скотта створити після низки блокбастерів («Гладіатор», «Ганнібал», «Чорний яструб») скромну кримінальну мелодраму можна пояснити хіба що бажанням відмітитись у кожному жанрі. Більшу частину екранного часу у «Чудовій афері» займає дотепне дослідження характерів, проте у фіналі автори картини підготували для глядачів кілька сюрпризів (без таких несподіванок зараз не обходиться жоден фільм «аферного» жанру).
Чудова афера Трейлер

Чудова афера (2003)

Matchstick Men

16+
актриса у ролі Kathy
США   1 год 56 хв
Читати опис Рой (Кейдж) - першокласний аферист, який звик повністю контролювати власне життя. Однак усе змінюється з появою у будинку його дочки Анджели (Ломан), про існування якої герой навіть не підозрював. Дівчина хоче якомога частіше спілкуватися з батьком, а коли дізнається про його справжню професію, просить дати їй кілька уроків...
Ця стрічка є екранізацією однойменного роману Еріка Гарсіа. Рішення визнаного майстра видовищного кіно Скотта створити після низки блокбастерів («Гладіатор», «Ганнібал», «Чорний яструб») скромну кримінальну мелодраму можна пояснити хіба що бажанням відмітитись у кожному жанрі. Більшу частину екранного часу у «Чудовій афері» займає дотепне дослідження характерів, проте у фіналі автори картини підготували для глядачів кілька сюрпризів (без таких несподіванок зараз не обходиться жоден фільм «аферного» жанру).
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (95)  IMDb: 7.3 (138131)
Моя оцінка:
/10
MDs (2002) актриса у ролі Pam Kellerman 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Plot unknown.

MDs (2002)

MDs

Серіал 1 сезон, 11 епізод Скасований
актриса у ролі Pam Kellerman
США   60 хв
Читати опис (англ.) Plot unknown.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (157)
Моя оцінка:
/10
Танці в Блакитній ігуані
Танці в Блакитній ігуані (2000) продюсерка, актриса у ролі Stormy  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.7
Сюжет Закулісні будні п'яти стриптизерок американського клубу одноманітними не назвеш. Сексапільні спокусниці під час нічної зміни, вдень вони живуть звичайними турботами, мріючи вибратися на «світлий шлях», щоб не скурвитися.

У кожної з них свій шанс: Жасмин пише вірші, в Енжел незнищенний материнський інстинкт, Джо раптово дізнається, що вагітна... А поруч, в мотелі, зачаївся кілер з мисливським нюхом Машкова, який закохався в одну з красунь...
Танці в Блакитній ігуані Трейлер

Танці в Блакитній ігуані (2000)

Dancing at the Blue Iguana

продюсерка, актриса у ролі Stormy
США   2 год 3 хв
Читати опис Закулісні будні п'яти стриптизерок американського клубу одноманітними не назвеш. Сексапільні спокусниці під час нічної зміни, вдень вони живуть звичайними турботами, мріючи вибратися на «світлий шлях», щоб не скурвитися.

У кожної з них свій шанс: Жасмин пише вірші, в Енжел незнищенний материнський інстинкт, Джо раптово дізнається, що вагітна... А поруч, в мотелі, зачаївся кілер з мисливським нюхом Машкова, який закохався в одну з красунь...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.7 (4137)
Моя оцінка:
/10
The Jennie Project (2001) актриса у ролі Leah Archibald 6.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Based on the book Jennie by Douglas Preston. The Jennie Project tells the story of a chimpanzee named Jennie who has the ability to use and understand sign language. When Dr. Hugo Archibald...
Трейлер

The Jennie Project (2001)

The Jennie Project

актриса у ролі Leah Archibald
США   1 год 16 хв
Читати опис (англ.) Based on the book Jennie by Douglas Preston. The Jennie Project tells the story of a chimpanzee named Jennie who has the ability to use and understand sign language. When Dr. Hugo Archibald...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.0 (260)
Моя оцінка:
/10
Weakest Link (2001—2002) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) In this hybrid of "Inquizition" and "Survivor," contestants test their trivial mettle as a team and against each other. After each round of play, the team votes out the most expendable ...

Weakest Link (2001—2002)

Weakest Link

Серіал 3 сезони, 75 епізодів Завершений
зіграла саму себе
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис (англ.) In this hybrid of "Inquizition" and "Survivor," contestants test their trivial mettle as a team and against each other. After each round of play, the team votes out the most expendable ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (1507)
Моя оцінка:
/10
The Division (2001—2004) актриса у ролі Tess Stanton 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Five female cops in San Francisco struggle with their personal and professional lives.

The Division (2001—2004)

The Division

Серіал 4 сезони, 88 епізодів Завершений
актриса у ролі Tess Stanton
США   60 хв
Читати опис (англ.) Five female cops in San Francisco struggle with their personal and professional lives.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.6 (586)
Моя оцінка:
/10
Сестричка Бетті
Сестричка Бетті (2000) актриса у ролі Joyce  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.3
Сюжет Брати чуже не добре. Але нечистий на руку продавець автомобілів Дел Сайзмор забув цю просту істину. За що і був покараний. Два кілера: Чарлі і Веслі допомогли йому переселитися на той світ. Мимовільним свідком цієї події стала дружина Дела - Бетті, в результаті чого її трохи заклинило, і вона вирушила шукати щастя в обіймах доктора Ревелла, персонажа популярного телесеріалу. А по п'ятах за нею йде парочка вбивць, у яких залишилося до сім'ї Сайзмор незавершена справа...
Сестричка Бетті Трейлер

Сестричка Бетті (2000)

Nurse Betty

16+
актриса у ролі Joyce
Німеччина, США   1 год 50 хв
Читати опис Брати чуже не добре. Але нечистий на руку продавець автомобілів Дел Сайзмор забув цю просту істину. За що і був покараний. Два кілера: Чарлі і Веслі допомогли йому переселитися на той світ. Мимовільним свідком цієї події стала дружина Дела - Бетті, в результаті чого її трохи заклинило, і вона вирушила шукати щастя в обіймах доктора Ревелла, персонажа популярного телесеріалу. А по п'ятах за нею йде парочка вбивць, у яких залишилося до сім'ї Сайзмор незавершена справа...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (8)  IMDb: 6.3 (36172)
Моя оцінка:
/10
Family Law (1999—2002) актриса у ролі Jennifer Palmer 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) An upscale law firm specializing in family law undertakes clients with domestic conflicts.

Family Law (1999—2002)

Family Law

Серіал 3 сезони, 69 епізодів Завершений
актриса у ролі Jennifer Palmer
США   60 хв
Читати опис (англ.) An upscale law firm specializing in family law undertakes clients with domestic conflicts.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (545)
Моя оцінка:
/10
Клан Сопрано
Клан Сопрано (1999—2007) актриса у ролі Lee  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.2
Сюжет Повсякденне життя сучасного Хрещеного батька: його думки - стрімкі, дії - рішучі, а гумор - чорний. Мафіозний бос Тоні Сопрано не тільки керує «Сім'єю», бере участь у розбірках і йде від ФБР. Йому доводиться вирішувати справи і своєї сім'ї: діти відбилися від рук, шлюб під загрозою, теща отруює життя.
Клан Сопрано Трейлер

Клан Сопрано (1999—2007)

The Sopranos

18+
Серіал 6 сезонів, 86 епізодів Завершений
Топ #17 серіал
актриса у ролі Lee
США   55 хв
Читати опис Повсякденне життя сучасного Хрещеного батька: його думки - стрімкі, дії - рішучі, а гумор - чорний. Мафіозний бос Тоні Сопрано не тільки керує «Сім'єю», бере участь у розбірках і йде від ФБР. Йому доводиться вирішувати справи і своєї сім'ї: діти відбилися від рук, шлюб під загрозою, теща отруює життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (121)  IMDb: 9.2 (468568)
Моя оцінка:
/10
Santa Fe (1997) актриса у ролі Leah Thomas 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Paul Thomas is an ex-cop who happened to be the sole survivor of a mass cult suicide in Wyoming. He returns to his home town of Santa Fe in order to put his life back together. However, ...

Santa Fe (1997)

Santa Fe

актриса у ролі Leah Thomas
США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Paul Thomas is an ex-cop who happened to be the sole survivor of a mass cult suicide in Wyoming. He returns to his home town of Santa Fe in order to put his life back together. However, ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (237)
Моя оцінка:
/10
Один прекрасний день
Один прекрасний день (1996) актриса у ролі Kristen  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.5
Сюжет Вони зустрілися одного прекрасного дня​​, коли їхні діти спізнилися на шкільну екскурсію на кораблі. Популярний журналіст Джек Тейлор, якому колишня дружина залишила дочку Меґґі на уїкенд, і архітектор Мелані Паркер, яка одна виховує сина Сема. День почався з неприємностей і загрожував перетворитися на справжній жах. У Джека - важлива прес-конференція, а Мелані потрібно терміново здавати проект. Обом немає на кого залишити дітей, і мимоволі доводиться викручуватися і допомагати один одному...
Один прекрасний день Трейлер

Один прекрасний день (1996)

One Fine Day

актриса у ролі Kristen
США   1 год 48 хв
Читати опис Вони зустрілися одного прекрасного дня​​, коли їхні діти спізнилися на шкільну екскурсію на кораблі. Популярний журналіст Джек Тейлор, якому колишня дружина залишила дочку Меґґі на уїкенд, і архітектор Мелані Паркер, яка одна виховує сина Сема. День почався з неприємностей і загрожував перетворитися на справжній жах. У Джека - важлива прес-конференція, а Мелані потрібно терміново здавати проект. Обом немає на кого залишити дітей, і мимоволі доводиться викручуватися і допомагати один одному...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (21)  IMDb: 6.5 (48476)
Моя оцінка:
/10
The Secretary (1995) актриса у ролі Deidre Bosnell  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) Disgruntled secretary Deidre turns to murder and blackmail after being turned down for promotion.

The Secretary (1995)

The Secretary

актриса у ролі Deidre Bosnell
США, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Disgruntled secretary Deidre turns to murder and blackmail after being turned down for promotion.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (294)
Моя оцінка:
/10
Deconstructing Sarah (1994) актриса у ролі Sarah Vincent / Ruth 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) Sarah's made partner in an ad agency. She has a secret, wild nightlife as Ruth. Despite a bartender's warning, she goes home with Kenny. He's possessive, nasty, and discovers Sarah's identity. A BFF tries to help.

Deconstructing Sarah (1994)

Deconstructing Sarah

актриса у ролі Sarah Vincent / Ruth
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Sarah's made partner in an ad agency. She has a secret, wild nightlife as Ruth. Despite a bartender's warning, she goes home with Kenny. He's possessive, nasty, and discovers Sarah's identity. A BFF tries to help.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (132)
Моя оцінка:
/10
A Passion to Kill (1994) актриса у ролі Beth 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) A psychiatrist (Bakula) gets involved with his best friend's wife (Field) who may be a murderer.

A Passion to Kill (1994)

A Passion to Kill

актриса у ролі Beth
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) A psychiatrist (Bakula) gets involved with his best friend's wife (Field) who may be a murderer.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (285)
Моя оцінка:
/10
Touched by an Angel (1994—2003) актриса у ролі Carrie Carver 8.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Three angels are sent to Earth to tell depressed and troubled people that God loves them and hasn't forgotten them.
Трейлер

Touched by an Angel (1994—2003)

Touched by an Angel

Серіал 9 сезонів, 211 епізод Завершений
актриса у ролі Carrie Carver
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three angels are sent to Earth to tell depressed and troubled people that God loves them and hasn't forgotten them.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.0 (7983)
Моя оцінка:
/10
Швидка допомога
Швидка допомога (1994—2009) актриса у ролі Coco Robbins 7.4 imdb 7.9
Сюжет Серіал Швидка допомога - це кращий серіал компанії WARNER BROS. Володар 19 премій найпрестижнішої нагороди США - "Еммі".
Що таке - серіал Швидка допомога - це переплетення мелодрами і тріллера, драми і комедії.
Герої серіалу кохають, розлучаються, сподіваються і переживають, лікують хворих, ставлять клізми і крапельниці, довбають нещасних пацієнтів електрошокерами - і разом з ними проходять через всі випробування на межі життя і смерті.
Швидка допомога Трейлер

Швидка допомога (1994—2009)

ER

16+
Серіал 15 сезонів, 332 епізоди Завершений
актриса у ролі Coco Robbins
США   44 хв
Читати опис Серіал Швидка допомога - це кращий серіал компанії WARNER BROS. Володар 19 премій найпрестижнішої нагороди США - "Еммі".
Що таке - серіал Швидка допомога - це переплетення мелодрами і тріллера, драми і комедії.
Герої серіалу кохають, розлучаються, сподіваються і переживають, лікують хворих, ставлять клізми і крапельниці, довбають нещасних пацієнтів електрошокерами - і разом з ними проходять через всі випробування на межі життя і смерті.
КіноБаза: 7.4 (20)  IMDb: 7.9 (67561)
Моя оцінка:
/10
Пізня ніч з Конаном О 'Браєном
Пізня ніч з Конаном О 'Браєном (1993—2009) зіграла саму себе 7.5 imdb 8.2
Сюжет Популярне вечірнє телешоу каналу NBC.
Пізня ніч з Конаном О 'Браєном

Пізня ніч з Конаном О 'Браєном (1993—2009)

Late Night with Conan O'Brien

Серіал 17 сезонів, 3170 епізодів Ток-шоу Завершений
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис Популярне вечірнє телешоу каналу NBC.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 8.2 (18910)
Моя оцінка:
/10
Я одружився на вбивці з сокирою
Я одружився на вбивці з сокирою (1993) актриса у ролі Sherry 7.5 imdb 6.5
Сюжет Чарлі МакКензі (Майк Майерс) — поет, який мешкає в Сан-Франциско. Після розтавання з дівчиною, він зустрічає Гаріетту Майклс (Ненсі Тревіс). Через деякий час після знайомства, Чарлі починає підозрювати, що Гаріетта — вбивця, яка холоднокровно вбиває всіх своїх чоловіків відразу після весілля...
Я одружився на вбивці з сокирою Трейлер

Я одружився на вбивці з сокирою (1993)

So I Married an Axe Murderer

16+
актриса у ролі Sherry
США   1 год 33 хв
Читати опис Чарлі МакКензі (Майк Майерс) — поет, який мешкає в Сан-Франциско. Після розтавання з дівчиною, він зустрічає Гаріетту Майклс (Ненсі Тревіс). Через деякий час після знайомства, Чарлі починає підозрювати, що Гаріетта — вбивця, яка холоднокровно вбиває всіх своїх чоловіків відразу після весілля...
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 6.5 (42792)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: