Майкл Хофман

Michael Hoffman

Дата народження: 30 листопада 1956 (67 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Гонолулу, Гаваї, США

Всього фільмів (на сайті): 21

Ролі: режисер ★ 6.8 (15), сценарист ★ 6.6 (5), актор (4), продюсер (4)

Фільмографія

Знайдено 21 результат

Найкраще в мені
Найкраще в мені (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.7
Сюжет Головні герої драми – Доусон Коул і Аманда Кольєр – були закохані одне одного ще у школі. Для обох це були перші почуття, перші стосунки, перша прив’язаність. І перше вимушене розставання. Через 20 років Доусон повертається в містечко, в якому виріс. Зустріч Аманди і Доусона переносить їх в юність, коли ніщо не заважало любити один одного. І кожен розуміє – це найкраще, що було в їхньому житті. Але чи зможуть вони почуватися разом з тією безтурботною легкістю, що і в молодості?
Найкраще в мені Трейлер

Найкраще в мені (2014)

The Best of Me

12+
режисер
США   1 год 57 хв
Читати опис Головні герої драми – Доусон Коул і Аманда Кольєр – були закохані одне одного ще у школі. Для обох це були перші почуття, перші стосунки, перша прив’язаність. І перше вимушене розставання. Через 20 років Доусон повертається в містечко, в якому виріс. Зустріч Аманди і Доусона переносить їх в юність, коли ніщо не заважало любити один одного. І кожен розуміє – це найкраще, що було в їхньому житті. Але чи зможуть вони почуватися разом з тією безтурботною легкістю, що і в молодості?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (59)  IMDb: 6.7 (76990)
Моя оцінка:
/10
Гамбіт
Гамбіт (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.7
Сюжет Історія лондонського любителя мистецтв, який задумав обдурити багатого колекціонера і змусити його купити фальшиву картину Моне. Для цього він домовляється з жінкою з Техасу, яка не має жодного стосунку до мистецтва - вона працює на родео. Однак вона буде видавати себе за жінку, чий батько роздобув картину в кінці Другої світової війни.
Гамбіт Трейлер

Гамбіт (2012)

Gambit

12+
режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис Історія лондонського любителя мистецтв, який задумав обдурити багатого колекціонера і змусити його купити фальшиву картину Моне. Для цього він домовляється з жінкою з Техасу, яка не має жодного стосунку до мистецтва - вона працює на родео. Однак вона буде видавати себе за жінку, чий батько роздобув картину в кінці Другої світової війни.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (34)  IMDb: 5.7 (25853)
Моя оцінка:
/10
Остання станція
Остання станція (2009) режисер, сценарист 6.3 imdb 6.9
Сюжет Картина розповідає про останній період життя письменника Льва Толстого. Проживши довге життя, втомившись від відчуженості і ворожнечі в стосунках з дружиною Софьєй Андріївной, в ніч на 28 жовтня 1910 року, о п'ятій годині ранку з 39 рублями в кишені Лев Толстой таємно виїхав з дому. Застудившись по дорозі, він захворів запаленням легенів і знайшов останній притулок на станції Астапово.
Остання станція Трейлер

Остання станція (2009)

The Last Station

16+
режисер, сценарист
Німеччина, Росія, Велика Британія   1 год 52 хв
Читати опис Картина розповідає про останній період життя письменника Льва Толстого. Проживши довге життя, втомившись від відчуженості і ворожнечі в стосунках з дружиною Софьєй Андріївной, в ніч на 28 жовтня 1910 року, о п'ятій годині ранку з 39 рублями в кишені Лев Толстой таємно виїхав з дому. Застудившись по дорозі, він захворів запаленням легенів і знайшов останній притулок на станції Астапово.
КіноБаза: 6.3 (12)  IMDb: 6.9 (19096)
Моя оцінка:
/10
The Narrows (2008) продюсер 7.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A 19 year old Brooklyn boy who is torn between two worlds when his photography portfolio wins him a partial scholarship to NYU. He must figure out how to balance his Italian neighborhood roots with the expansive, sophisticated world on the other side of the East River. This compelling coming-of-age story combines suspense, murder and loyalty. Based on Tim McLoughlin's novel "Heart of the Old Country."
Трейлер

The Narrows (2008)

The Narrows

продюсер
США   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) A 19 year old Brooklyn boy who is torn between two worlds when his photography portfolio wins him a partial scholarship to NYU. He must figure out how to balance his Italian neighborhood roots with the expansive, sophisticated world on the other side of the East River. This compelling coming-of-age story combines suspense, murder and loyalty. Based on Tim McLoughlin's novel "Heart of the Old Country."
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.1 (1650)
Моя оцінка:
/10
Twelve and Holding (2005) продюсер 8.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Three pre-adolescents with virginal and eager-of-signals naivety, hit headlong against monstrous and inhospitable loneliness, in the incandescent fire among the ashes of their own inocence.
Трейлер

Twelve and Holding (2005)

Twelve and Holding

продюсер
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Three pre-adolescents with virginal and eager-of-signals naivety, hit headlong against monstrous and inhospitable loneliness, in the incandescent fire among the ashes of their own inocence.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.4 (7098)
Моя оцінка:
/10
Вирішальна гра
Вирішальна гра (2005) режисер 0.0 imdb 5.7
Сюжет Один день Нью-йоркського драматурга Ніка Рогана у виконанні Майкла Кітона. Йому потрібно встигнути на фінал Світової Серії з бейсболу, де виступить його улюблена команда «Ред сокс». Але все йде не так, яка гадалось.
Актор, що грає головну роль у його п'єсі збожеволів, його дочка відбилася від рук, дружина подає на розлучення з ним, його коханка випила йому весь мозок, а новий театральний критик грозить каменю на камені не залишити на його п'єсі. Як вирішити всі проблеми й встигнути на матч, коли весь Нью-Йорк застиг в одній величезній пробці?
Вирішальна гра Трейлер

Вирішальна гра (2005)

Game 6

16+
режисер
США   1 год 27 хв
Читати опис Один день Нью-йоркського драматурга Ніка Рогана у виконанні Майкла Кітона. Йому потрібно встигнути на фінал Світової Серії з бейсболу, де виступить його улюблена команда «Ред сокс». Але все йде не так, яка гадалось.
Актор, що грає головну роль у його п'єсі збожеволів, його дочка відбилася від рук, дружина подає на розлучення з ним, його коханка випила йому весь мозок, а новий театральний критик грозить каменю на камені не залишити на його п'єсі. Як вирішити всі проблеми й встигнути на матч, коли весь Нью-Йорк застиг в одній величезній пробці?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (2934)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 200 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
The Great New Wonderful (2005) продюсер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) The Great New Wonderful weaves five stories against the backdrop of an anxious and uncertain post-9-11 New York City.
Трейлер

The Great New Wonderful (2005)

The Great New Wonderful

продюсер
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) The Great New Wonderful weaves five stories against the backdrop of an anxious and uncertain post-9-11 New York City.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (1557)
Моя оцінка:
/10
Shootout (2003) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.

Shootout (2003)

Shootout

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (201)
Моя оцінка:
/10
Імператорський клуб
Імператорський клуб (2002) режисер 8.0 imdb 6.9
Сюжет Фільм розповідає про помилки вчителів у вихованні дітей і про те, наскільки вони впливають на життя учнів, які стали дорослими. Педантичний вчитель історії Вільям Гандерт (Кевін Клайн), у якого все розкладено по поличках і розписано до дрібниць, користується заслуженою повагою серед колег та учнів школи для хлопчиків. Однак, звичний для нього світ змінюється, коли у класі з'являється норовистий син сенатора на ім'я Седжвік Бел (Еміль Гірш). З дрібного хулігана він поступово перетворюється на старанного учня — учасника конкурсу «Містер Юлій Цезар», оскільки звик завжди бути першим. На конкурсі Вільям зауважив, що Седжвік шахрує, і ставить йому запитання, на яке у того не могло бути відповіді у шпаргалці…
Імператорський клуб Трейлер

Імператорський клуб (2002)

The Emperor's Club

12+
режисер
США   1 год 49 хв
Читати опис Фільм розповідає про помилки вчителів у вихованні дітей і про те, наскільки вони впливають на життя учнів, які стали дорослими. Педантичний вчитель історії Вільям Гандерт (Кевін Клайн), у якого все розкладено по поличках і розписано до дрібниць, користується заслуженою повагою серед колег та учнів школи для хлопчиків. Однак, звичний для нього світ змінюється, коли у класі з'являється норовистий син сенатора на ім'я Седжвік Бел (Еміль Гірш). З дрібного хулігана він поступово перетворюється на старанного учня — учасника конкурсу «Містер Юлій Цезар», оскільки звик завжди бути першим. На конкурсі Вільям зауважив, що Седжвік шахрує, і ставить йому запитання, на яке у того не могло бути відповіді у шпаргалці…
КіноБаза: 8.0 (13)  IMDb: 6.9 (17810)
Моя оцінка:
/10
MDs (2002) режисер 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Plot unknown.

MDs (2002)

MDs

Серіал 1 сезон, 11 епізод Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Plot unknown.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (157)
Моя оцінка:
/10
Сон літньої ночі
Сон літньої ночі (1999) режисер, сценарист, продюсер 7.0 imdb 6.4
Сюжет Гермія та Лізандр кохають один одного, але її батько хоче, щоб вона вийшла заміж за Деметрі, який закоханий у дівчину. Проте ним захоплена її подруга Олена. Коли Гермія та Лізандр втікають разом, Деметрі біжить за ними, а Олена вирушає слідом. Тим часом Королева Титанія та король Оберон сперечаються про опіку над складною дитиною. Тесей готується до його шлюбу з Іполитою, а група робітників репетирує п'єсу для святкування весілля. За допомогою бешкетного Пака Оберон напуває королеву зіллям, яке змушує людей закохуватися в того, кого вони побачать після пробудження. Королева закохується в людину з головою віслюка. А Лізандр і Деметрі вранці бачать Олену і повністю забувають про Гермію...
Сон літньої ночі Трейлер

Сон літньої ночі (1999)

A Midsummer Night's Dream

режисер, сценарист, продюсер
Італія, Велика Британія, США   1 год 56 хв
Читати опис Гермія та Лізандр кохають один одного, але її батько хоче, щоб вона вийшла заміж за Деметрі, який закоханий у дівчину. Проте ним захоплена її подруга Олена. Коли Гермія та Лізандр втікають разом, Деметрі біжить за ними, а Олена вирушає слідом. Тим часом Королева Титанія та король Оберон сперечаються про опіку над складною дитиною. Тесей готується до його шлюбу з Іполитою, а група робітників репетирує п'єсу для святкування весілля. За допомогою бешкетного Пака Оберон напуває королеву зіллям, яке змушує людей закохуватися в того, кого вони побачать після пробудження. Королева закохується в людину з головою віслюка. А Лізандр і Деметрі вранці бачать Олену і повністю забувають про Гермію...
КіноБаза: 7.0 (8)  IMDb: 6.4 (26830)
Моя оцінка:
/10
Один прекрасний день
Один прекрасний день (1996) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.5
Сюжет Вони зустрілися одного прекрасного дня​​, коли їхні діти спізнилися на шкільну екскурсію на кораблі. Популярний журналіст Джек Тейлор, якому колишня дружина залишила дочку Меґґі на уїкенд, і архітектор Мелані Паркер, яка одна виховує сина Сема. День почався з неприємностей і загрожував перетворитися на справжній жах. У Джека - важлива прес-конференція, а Мелані потрібно терміново здавати проект. Обом немає на кого залишити дітей, і мимоволі доводиться викручуватися і допомагати один одному...
Один прекрасний день Трейлер

Один прекрасний день (1996)

One Fine Day

режисер
США   1 год 48 хв
Читати опис Вони зустрілися одного прекрасного дня​​, коли їхні діти спізнилися на шкільну екскурсію на кораблі. Популярний журналіст Джек Тейлор, якому колишня дружина залишила дочку Меґґі на уїкенд, і архітектор Мелані Паркер, яка одна виховує сина Сема. День почався з неприємностей і загрожував перетворитися на справжній жах. У Джека - важлива прес-конференція, а Мелані потрібно терміново здавати проект. Обом немає на кого залишити дітей, і мимоволі доводиться викручуватися і допомагати один одному...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (21)  IMDb: 6.5 (48295)
Моя оцінка:
/10
Повернення (Королівська милість)
Повернення (Королівська милість) (1995) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет Англійський королівський двір часів реставрації монархії, повний вируючих пристрастей і інтриг. Молодий студент-медик Роберт Мерівел одержує місце ветеринара королівських собак. Намагаючись захистити свою фаворитку леді Селію від гніву королеви, Карл Другий пропонує Роберту вступити з Селієй у фіктивний шлюб. В нагороду Роберт одержує титули і маєтки, але блиск багатства меркне поряд з пристрастю, що раптово спалахнула...
Повернення (Королівська милість) Трейлер

Повернення (Королівська милість) (1995)

Restoration

16+
режисер
США, Велика Британія   1 год 57 хв
Читати опис Англійський королівський двір часів реставрації монархії, повний вируючих пристрастей і інтриг. Молодий студент-медик Роберт Мерівел одержує місце ветеринара королівських собак. Намагаючись захистити свою фаворитку леді Селію від гніву королеви, Карл Другий пропонує Роберту вступити з Селієй у фіктивний шлюб. В нагороду Роберт одержує титули і маєтки, але блиск багатства меркне поряд з пристрастю, що раптово спалахнула...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (6)  IMDb: 6.6 (9864)
Моя оцінка:
/10
Велика піна
Велика піна (1991) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.6
Сюжет Неабиякі пристрасті розгораються не тільки на знімальному майданчику мильної опери, але і за її межами. Головна героїня, зірка телебачення, стала жертвою інтриг з боку її молодих суперниць.
Велика піна Трейлер

Велика піна (1991)

Soapdish

12+
режисер
США   1 год 37 хв
Читати опис Неабиякі пристрасті розгораються не тільки на знімальному майданчику мильної опери, але і за її межами. Головна героїня, зірка телебачення, стала жертвою інтриг з боку її молодих суперниць.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 6.6 (17491)
Моя оцінка:
/10
Отакі дівчатка
Отакі дівчатка (1988) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.7
Сюжет Студент коледжу Майкл приїжджає на Різдво в Канаду, щоб провести його з сім'єю своєї подружки Ґабріелли. Однак та одразу заявляє, що більше його не любить. Вимушений залишитися на свята в будинку Ґабріелли, Майкл виявляє, що її сім'я дуже дивна. Батько, письменник, постійно ходить по дому оголеним. Бабуся приймає Майкла за свого покійного чоловіка, а сестри Ґабріелли виявляють до нього явний інтерес ...
Отакі дівчатка Трейлер

Отакі дівчатка (1988)

Some Girls

режисер
Велика Британія, США   1 год 34 хв
Читати опис Студент коледжу Майкл приїжджає на Різдво в Канаду, щоб провести його з сім'єю своєї подружки Ґабріелли. Однак та одразу заявляє, що більше його не любить. Вимушений залишитися на свята в будинку Ґабріелли, Майкл виявляє, що її сім'я дуже дивна. Батько, письменник, постійно ходить по дому оголеним. Бабуся приймає Майкла за свого покійного чоловіка, а сестри Ґабріелли виявляють до нього явний інтерес ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (7)  IMDb: 5.7 (3834)
Моя оцінка:
/10
Promised Land (1987) сценарист, режисер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) This gritty drama follows two high school acquaintances, Hancock, a basketball star, and Danny, a geek turned drifter, after they graduate. The first film commissioned by the Sundance Film Festival, it portrays the other half of the American dream, as Hancock and his cheerleader girlfriend Mary wander to a middle-class mediocrity out itself out of reach for Danny and his psychotic wife Bev.
Трейлер

Promised Land (1987)

Promised Land

сценарист, режисер
США, Велика Британія   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) This gritty drama follows two high school acquaintances, Hancock, a basketball star, and Danny, a geek turned drifter, after they graduate. The first film commissioned by the Sundance Film Festival, it portrays the other half of the American dream, as Hancock and his cheerleader girlfriend Mary wander to a middle-class mediocrity out itself out of reach for Danny and his psychotic wife Bev.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (1491)
Моя оцінка:
/10
Restless Natives (1985) режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Two lads in Edinburgh embark on a non-violent spree of robberies. They dress up in clown masks and act as modern highwaymen, robbing coach loads of tourists in the highlands. In the process they become folk heroes to the locals. Their adventures make for a whimsical and gentle comedy, in the Bill Forsyth vein.

Restless Natives (1985)

Restless Natives

режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Two lads in Edinburgh embark on a non-violent spree of robberies. They dress up in clown masks and act as modern highwaymen, robbing coach loads of tourists in the highlands. In the process they become folk heroes to the locals. Their adventures make for a whimsical and gentle comedy, in the Bill Forsyth vein.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (1953)
Моя оцінка:
/10
Privileged (1982) сценарист, режисер, актор у ролі Alan 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A story about a group of Oxford undergraduate acting students and their troubled lives while producing (and competing between themselves for a role in) a different version of the classic play "The Duchess of Malfi". Love, friendship

Privileged (1982)

Privileged

сценарист, режисер, актор у ролі Alan
Велика Британія   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) A story about a group of Oxford undergraduate acting students and their troubled lives while producing (and competing between themselves for a role in) a different version of the classic play "The Duchess of Malfi". Love, friendship
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (122)
Моя оцінка:
/10
The 700 Club (1966—2005) зіграв самого себе 0.0 imdb 1.8
Сюжет (англ.) Television talk show dedicated to bringing uplifting stories, exciting guests, breaking news, and much more from a Christian perspective.

The 700 Club (1966—2005)

The 700 Club

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Television talk show dedicated to bringing uplifting stories, exciting guests, breaking news, and much more from a Christian perspective.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 1.8 (986)
Моя оцінка:
/10
Gore (2018) сценарист, режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A young man spends a summer in Italy where he meets his idol, Gore Vidal, who teaches him about life, love, and politics.

Gore (2018)

Gore

Пост-продакшн
сценарист, режисер
США
Читати опис (англ.) A young man spends a summer in Italy where he meets his idol, Gore Vidal, who teaches him about life, love, and politics.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: