No Image

Марк Пізнарский

Mark Piznarski

Всього фільмів (на сайті): 31

Ролі: режисер ★ 6.99 (31), продюсер (8), сценарист (1)

Фільмографія

Знайдено 31 результат

Рівердейл
Рівердейл (2017—2023) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.5
Сюжет Серіал розповість про життя та пригоди життєрадісного підлітка Арчі Ендрюса, а також Бетті Купер, Вероніки Лодж і їхніх друзів з Рівердейлу. Події відбуваються у сучасному світі, а головні герої вирішують досліджувати приховану від сторонніх сторону життя маленького містечка з усіма його дивацтвами і таємницями, що ховаються за святковим фасадом.
Рівердейл Трейлер

Рівердейл (2017—2023)

Riverdale

Серіал 7 сезонів, 137 епізодів Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Серіал розповість про життя та пригоди життєрадісного підлітка Арчі Ендрюса, а також Бетті Купер, Вероніки Лодж і їхніх друзів з Рівердейлу. Події відбуваються у сучасному світі, а головні герої вирішують досліджувати приховану від сторонніх сторону життя маленького містечка з усіма його дивацтвами і таємницями, що ховаються за святковим фасадом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (85)  IMDb: 6.5 (155602)
Моя оцінка:
/10
Гарна поведінка
Гарна поведінка (2016—2017) режисер 7.0 imdb 8.0
Сюжет Летті Добеш - злодійка і шахрайка. Вийшовши з в'язниці, вона продовжує свої махінації і, під час чергової справи, випадково підслуховує розмову кілера, якого наймає мужик, що прагне позбутися своєї дружини. Летті вирішує перешкодити планам вбивці, для цього вона знайомиться з ним.
Гарна поведінка Трейлер

Гарна поведінка (2016—2017)

Good Behavior

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Летті Добеш - злодійка і шахрайка. Вийшовши з в'язниці, вона продовжує свої махінації і, під час чергової справи, випадково підслуховує розмову кілера, якого наймає мужик, що прагне позбутися своєї дружини. Летті вирішує перешкодити планам вбивці, для цього вона знайомиться з ним.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 8.0 (11832)
Моя оцінка:
/10
Справжній геній
Справжній геній (2016—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.2
Сюжет Медична драма з новими технологіями.
Справжній геній Трейлер

Справжній геній (2016—2017)

Pure Genius

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Медична драма з новими технологіями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (7)  IMDb: 7.2 (4805)
Моя оцінка:
/10
Я - зомбі
Я - зомбі (2015—2019) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет У центрі сюжету — студентка медичного факультету Олівія «Лів» Мур, для якої наслідком однієї з вечірок стало перетворення в зомбі. Життєрадісна і активна Лів, тепер схожа на представника готів — з блідою шкірою, темними колами навколо очей і майже білим волоссям. Вона влаштовується на роботу в офіс коронера, доктора Раві Чакрабарті, щоб мати доступ до мізків, які їй доводиться їсти, щоб підтримувати свою людську сутність. Однак з кожним з'їденим нею мозком вона успадковує спогади мерця. З допомогою доктора Чакрабарті і детектива поліції Клайва Бабіно Лів розслідує вбивства тих людей, чий мозок вона з'їла[1].
Я - зомбі Трейлер

Я - зомбі (2015—2019)

iZombie

16+
Серіал 5 сезонів, 71 епізод Завершений
режисер
США   42 хв
Читати опис У центрі сюжету — студентка медичного факультету Олівія «Лів» Мур, для якої наслідком однієї з вечірок стало перетворення в зомбі. Життєрадісна і активна Лів, тепер схожа на представника готів — з блідою шкірою, темними колами навколо очей і майже білим волоссям. Вона влаштовується на роботу в офіс коронера, доктора Раві Чакрабарті, щоб мати доступ до мізків, які їй доводиться їсти, щоб підтримувати свою людську сутність. Однак з кожним з'їденим нею мозком вона успадковує спогади мерця. З допомогою доктора Чакрабарті і детектива поліції Клайва Бабіно Лів розслідує вбивства тих людей, чий мозок вона з'їла[1].
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (63)  IMDb: 7.8 (74802)
Моя оцінка:
/10
Скажені пси
Скажені пси (2015—2016) режисер 6.0 imdb 7.5
Сюжет Історія про возз'єднання чотирьох сорокарічних приятелів, які вирушають в Беліз, щоб відвідати їх старого шкільного друга. Але події приймають несподіваний оберт...
Скажені пси Трейлер

Скажені пси (2015—2016)

Mad Dogs

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   56 хв
Читати опис Історія про возз'єднання чотирьох сорокарічних приятелів, які вирушають в Беліз, щоб відвідати їх старого шкільного друга. Але події приймають несподіваний оберт...
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 7.5 (8937)
Моя оцінка:
/10
Державний секретар
Державний секретар (2014—2019) режисер 7.0 imdb 7.8
Сюжет Історія про державного секретаря. Після декількох років життя подалі від ЦРУ, їй знову доводиться повернутися на політичну арену, де у неї виходить вирішувати питання навіть у тих випадках, коли заради цього необхідно грати не за правилами.
Державний секретар Трейлер

Державний секретар (2014—2019)

Madam Secretary

Серіал 6 сезонів, 120 епізодів Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Історія про державного секретаря. Після декількох років життя подалі від ЦРУ, їй знову доводиться повернутися на політичну арену, де у неї виходить вирішувати питання навіть у тих випадках, коли заради цього необхідно грати не за правилами.
КіноБаза: 7.0 (9)  IMDb: 7.8 (26653)
Моя оцінка:
/10
Червоні браслети
Червоні браслети (2014—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет У центрі сюжету життя підлітків, які з тих чи інших причин на довгий час стали пацієнтами лікарні. Хтось із них має проблеми з серцем, комусь лікарі поставили страшний діагноз «рак», а хтось і зовсім вже протягом довгого часу знаходиться в глибокій комі, і не відомо чи вийде з неї взагалі. Всі вони абсолютно не схожі один на одного, і ніколи не були знайомі, проте хвороби і спільний дім, яким для них стала медустанова, об'єднують героїв. Разом герої створюють власне братство під назвою «Червоні браслети», яке допомагає їм впоратися з усіма труднощами.
Червоні браслети

Червоні браслети (2014—2015)

Red Band Society

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   43 хв
Читати опис У центрі сюжету життя підлітків, які з тих чи інших причин на довгий час стали пацієнтами лікарні. Хтось із них має проблеми з серцем, комусь лікарі поставили страшний діагноз «рак», а хтось і зовсім вже протягом довгого часу знаходиться в глибокій комі, і не відомо чи вийде з неї взагалі. Всі вони абсолютно не схожі один на одного, і ніколи не були знайомі, проте хвороби і спільний дім, яким для них стала медустанова, об'єднують героїв. Разом герої створюють власне братство під назвою «Червоні браслети», яке допомагає їм впоратися з усіма труднощами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (10)  IMDb: 7.9 (10305)
Моя оцінка:
/10
Crisis (2014) режисер, продюсер 6.6 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Centers on an idealistic Secret Service agent who finds himself at the center of an international crisis on his first day on the job. In his search for the truth, he will have to cross ...

Crisis (2014)

Crisis

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Centers on an idealistic Secret Service agent who finds himself at the center of an international crisis on his first day on the job. In his search for the truth, he will have to cross ...
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 7.1 (8637)
Моя оцінка:
/10
Гра в брехню
Гра в брехню (2011—2013) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Emma, a kind-hearted foster kid who can't catch a break, finds out she has an identical twin sister, Sutton, who - unlike Emma - was adopted by wealthy parents and is seemingly living an ideal life. After their initial meeting, Sutton talks Emma into stepping into her life for a few days while she pursues a lead on their birth mother. Initially excited to do this favor for her sister, Emma soon learns that Sutton has gone missing and could be in trouble. Now, Emma must decide whether to come clean to Sutton's family and risk her own safety in the hope of uncovering her twin sister's true whereabouts, along with the truth about why they were separated in the first place.
Гра в брехню

Гра в брехню (2011—2013)

The Lying Game

Серіал 2 сезони, 30 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис (англ.) Emma, a kind-hearted foster kid who can't catch a break, finds out she has an identical twin sister, Sutton, who - unlike Emma - was adopted by wealthy parents and is seemingly living an ideal life. After their initial meeting, Sutton talks Emma into stepping into her life for a few days while she pursues a lead on their birth mother. Initially excited to do this favor for her sister, Emma soon learns that Sutton has gone missing and could be in trouble. Now, Emma must decide whether to come clean to Sutton's family and risk her own safety in the hope of uncovering her twin sister's true whereabouts, along with the truth about why they were separated in the first place.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (6)  IMDb: 7.3 (19137)
Моя оцінка:
/10
Sundays at Tiffany's (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.5
Сюжет Alyssa Milano, who also serves as producer, stars as Jane Claremont, who, as a young girl, would accompany her mother Vivian (Stockard Channing) to Tiffany’s in New York every Sunday and bring along her imaginary friend, Michael. Now, 20 years later, Jane is a successful businesswoman, set to marry Hugh (Ivan Sergei), her handsome fiancé, until Michael (Eric Winter) suddenly reappears.
Трейлер

Sundays at Tiffany's (2010)

Sundays at Tiffany's

режисер
США   1 год 28 хв
Читати опис Alyssa Milano, who also serves as producer, stars as Jane Claremont, who, as a young girl, would accompany her mother Vivian (Stockard Channing) to Tiffany’s in New York every Sunday and bring along her imaginary friend, Michael. Now, 20 years later, Jane is a successful businesswoman, set to marry Hugh (Ivan Sergei), her handsome fiancé, until Michael (Eric Winter) suddenly reappears.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (4376)
Моя оцінка:
/10
H.M.S.: White Coat (2010) режисер, продюсер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) A female freshman finds her way at Harvard Medical School.

H.M.S.: White Coat (2010)

H.M.S.: White Coat

режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) A female freshman finds her way at Harvard Medical School.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (14)
Моя оцінка:
/10
To Love and Die (2008) режисер, продюсер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) A young woman deals with her abandonment issues by reconnecting with her estranged dad, a contract killer who recruits her into his line of work.

To Love and Die (2008)

To Love and Die

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A young woman deals with her abandonment issues by reconnecting with her estranged dad, a contract killer who recruits her into his line of work.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (475)
Моя оцінка:
/10
90210: Нове покоління
90210: Нове покоління (2008—2013) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 6.2
Сюжет Ласкаво просимо до Беверлі-Гіллз! Тут, як і раніше, сонце світить круглий рік, у барах подають найсмачніші коктейлі, а на пляжі найгаласливіші вечірки! І на зміну героям 90-х – Брендону та Бренді Волшам прийшли інші – Енні та Діксон Вілсони.
90210: Нове покоління Трейлер

90210: Нове покоління (2008—2013)

90210

Серіал 5 сезонів, 114 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Ласкаво просимо до Беверлі-Гіллз! Тут, як і раніше, сонце світить круглий рік, у барах подають найсмачніші коктейлі, а на пляжі найгаласливіші вечірки! І на зміну героям 90-х – Брендону та Бренді Волшам прийшли інші – Енні та Діксон Вілсони.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (10)  IMDb: 6.2 (46221)
Моя оцінка:
/10
The Verdict (2008) режисер 0.0 imdb 8.6
Сюжет (англ.) An up-and-coming assistant D.A. is handed her first big case: the trial of a pop star who has been accused of having her lover killed.

The Verdict (2008)

The Verdict

режисер
США
Читати опис (англ.) An up-and-coming assistant D.A. is handed her first big case: the trial of a pop star who has been accused of having her lover killed.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.6 (33)
Моя оцінка:
/10
In Plain Sight (2008—2012) режисер, продюсер 8.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Mary Shannon is a U.S. Marshal in the witness protection program who spends her time relocating federal witnesses.. Based in Albuquerque, New Mexico, Mary works with her partner, Marshall Mann, to place criminals and innocent witnesses into new lives. When not putting her life on the line to protect federal witnesses, Mary attempts to manage her dysfunctional family, including overly dependent mother, Jinx, and younger sister, Brandi, both of whom live with her. Between work and family, Mary has little time for boyfriend Raphael Ramirez who plays minor league baseball.
Трейлер

In Plain Sight (2008—2012)

In Plain Sight

Серіал 5 сезонів, 61 епізод Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Mary Shannon is a U.S. Marshal in the witness protection program who spends her time relocating federal witnesses.. Based in Albuquerque, New Mexico, Mary works with her partner, Marshall Mann, to place criminals and innocent witnesses into new lives. When not putting her life on the line to protect federal witnesses, Mary attempts to manage her dysfunctional family, including overly dependent mother, Jinx, and younger sister, Brandi, both of whom live with her. Between work and family, Mary has little time for boyfriend Raphael Ramirez who plays minor league baseball.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.4 (12860)
Моя оцінка:
/10
Пліткарка
Пліткарка (2007—2012) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.5
Сюжет Студенти престижної приватної школи на Манхеттені вперше узнають, що Серена Ван Дер Вудсен повернулася в місто способом, за допомогою якого вони довідаються всі важливі новини шкільного життя - з усім відомого блога Пліткарки. Ніхто не знає хто вона така, однак усі покладаються на останні плітки що у неї публікуються. Краща подруга Серени, Блейр, здивована не менше інших, що Серена раптово перемінила своє рішення про навчання за кордоном і повернулася в Манхеттен.
Пліткарка Трейлер

Пліткарка (2007—2012)

Gossip Girl

16+
Серіал 6 сезонів, 122 епізоди Завершений
режисер
США   42 хв
Читати опис Студенти престижної приватної школи на Манхеттені вперше узнають, що Серена Ван Дер Вудсен повернулася в місто способом, за допомогою якого вони довідаються всі важливі новини шкільного життя - з усім відомого блога Пліткарки. Ніхто не знає хто вона така, однак усі покладаються на останні плітки що у неї публікуються. Краща подруга Серени, Блейр, здивована не менше інших, що Серена раптово перемінила своє рішення про навчання за кордоном і повернулася в Манхеттен.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (65)  IMDb: 7.5 (194253)
Моя оцінка:
/10
Вогні нічної п'ятниці
Вогні нічної п'ятниці (2006—2011) режисер 8.5 imdb 8.7
Сюжет Дія розгортається у вигаданому місті Діллон, штат Техас, середня школа «Діллон Хай» відома своїми сильними футболістами і міцної фанатської підтримкою. Серіал починається з того, як в школу приходить новий тренер Ерік Тейлор, який відразу ж опиняється під великим тиском, перед ним часто стоїть вибір між тим, що правильно і тим, що приведе до перемоги. Його дружина Темі, яка теж працює в школі, часто виступає в ролі голосу совісті своєму чоловікові. Цей серіал про дружбу і відданості, мріях і провалах, любові і ревності.
Вогні нічної п'ятниці Трейлер

Вогні нічної п'ятниці (2006—2011)

Friday Night Lights

12+
Серіал 5 сезонів, 76 епізодів Завершений
режисер
США   44 хв
Читати опис Дія розгортається у вигаданому місті Діллон, штат Техас, середня школа «Діллон Хай» відома своїми сильними футболістами і міцної фанатської підтримкою. Серіал починається з того, як в школу приходить новий тренер Ерік Тейлор, який відразу ж опиняється під великим тиском, перед ним часто стоїть вибір між тим, що правильно і тим, що приведе до перемоги. Його дружина Темі, яка теж працює в школі, часто виступає в ролі голосу совісті своєму чоловікові. Цей серіал про дружбу і відданості, мріях і провалах, любові і ревності.
КіноБаза: 8.5 (9)  IMDb: 8.7 (72703)
Моя оцінка:
/10
Looking for Sunday (2006) сценарист, режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Like many young men in their mid-twenties, two best friends and roommates are putting off the end of adolescence until the last possible minute. Peter, a philosophy major on the eve of his ...

Looking for Sunday (2006)

Looking for Sunday

сценарист, режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Like many young men in their mid-twenties, two best friends and roommates are putting off the end of adolescence until the last possible minute. Peter, a philosophy major on the eve of his ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (76)
Моя оцінка:
/10
Хафф
Хафф (2004—2006) режисер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.9
Сюжет Лікар Хафф - психотерапевт Крейг Хаффстодт, який займається власною практикою у Лос-Анжелесі. Він дуже добра людина і намагається бути добрим лікарем. Можливо, він дійсно добрий лікар, тому що пацієнти до нього добре ставляться, і він не має проблем із клієнтами, але... Одного разу в його кабінеті відбувається трагедія. Після цього життя лікаря, точніше, його погляд на життя суттєво змінюється. Він дуже хвилюється і починає спостерігати характери і вчинки оточуючих його людей, з точки зору Вічності. Окрім того, він намагається розібратися у стосунках власної родини: красуні-дружини Бет, сина Берда, його матері Іззі, молодшого божевільного брата Тедді, а також у житті свого друга та адвоката, і можливо, не менш блискучого психолога, веселуна і авантюриста Рассела.
Хафф

Хафф (2004—2006)

Huff

18+
Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
США   55 хв
Читати опис Лікар Хафф - психотерапевт Крейг Хаффстодт, який займається власною практикою у Лос-Анжелесі. Він дуже добра людина і намагається бути добрим лікарем. Можливо, він дійсно добрий лікар, тому що пацієнти до нього добре ставляться, і він не має проблем із клієнтами, але... Одного разу в його кабінеті відбувається трагедія. Після цього життя лікаря, точніше, його погляд на життя суттєво змінюється. Він дуже хвилюється і починає спостерігати характери і вчинки оточуючих його людей, з точки зору Вічності. Окрім того, він намагається розібратися у стосунках власної родини: красуні-дружини Бет, сина Берда, його матері Іззі, молодшого божевільного брата Тедді, а також у житті свого друга та адвоката, і можливо, не менш блискучого психолога, веселуна і авантюриста Рассела.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.9 (3640)
Моя оцінка:
/10
Вероніка Марс
Вероніка Марс (2004—2019) режисер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.4
Сюжет Затягуючий, пригодницький серіал про Вероніку Марс - ученицю старшої школи, доньку приватного детектива, колишнього шерифа прибережного міста Нептуна, яка підробляє у свого батька в детективному агентстві.
У її школі вчаться діти двох класів: бідні, і діти багачів, які постійно уляпуються в кримінальні історії. Починаючи від пропажі собак, закінчуючи загадковими смертями друзів і однокласників - Вероніка Марс розслідує і виводить справжніх злочинців на чисту воду.
Вероніка Марс Трейлер

Вероніка Марс (2004—2019)

Veronica Mars

12+
Серіал 4 сезони, 72 епізоди Скасований
режисер
США   44 хв
Читати опис Затягуючий, пригодницький серіал про Вероніку Марс - ученицю старшої школи, доньку приватного детектива, колишнього шерифа прибережного міста Нептуна, яка підробляє у свого батька в детективному агентстві.
У її школі вчаться діти двох класів: бідні, і діти багачів, які постійно уляпуються в кримінальні історії. Починаючи від пропажі собак, закінчуючи загадковими смертями друзів і однокласників - Вероніка Марс розслідує і виводить справжніх злочинців на чисту воду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (44)  IMDb: 8.4 (78281)
Моя оцінка:
/10
Still Life (2003) режисер 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Jake Morgan is murdered on his first day as a cop. A year later, we return to his family and discover how each family member is reacting and recovering from their loss, with Jake as our narrator. His mother has resumed her dream of r

Still Life (2003)

Still Life

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Пілот
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Jake Morgan is murdered on his first day as a cop. A year later, we return to his family and discover how each family member is reacting and recovering from their loss, with Jake as our narrator. His mother has resumed her dream of r
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (131)
Моя оцінка:
/10
American Dreams (2002—2005) режисер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) In the 1960s, a family experiences life and the struggles of the era, accompanied by the well-known pop songs of the period.

American Dreams (2002—2005)

American Dreams

Серіал 3 сезони, 61 епізод Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) In the 1960s, a family experiences life and the struggles of the era, accompanied by the well-known pop songs of the period.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (3265)
Моя оцінка:
/10
Любов вдівця
Любов вдівця (2002—2006) режисер 6.0 imdb 7.5
Сюжет Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
Любов вдівця Трейлер

Любов вдівця (2002—2006)

Everwood

Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.5 (15315)
Моя оцінка:
/10
Here on Earth (2000) режисер 5.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) A rich college kid is taught a lesson after a joy ride ends up destroying a country restaurant.
Трейлер

Here on Earth (2000)

Here on Earth

режисер
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) A rich college kid is taught a lesson after a joy ride ends up destroying a country restaurant.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.2 (8901)
Моя оцінка:
/10
Once and Again (1999—2002) режисер 6.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) A divorced father and a soon-to-be divorced mother meet and begin a romantic courtship which is always complicated by their respective children and their own life problems.

Once and Again (1999—2002)

Once and Again

Серіал 3 сезони, 63 епізоди Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A divorced father and a soon-to-be divorced mother meet and begin a romantic courtship which is always complicated by their respective children and their own life problems.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.8 (2997)
Моя оцінка:
/10
The '60s (1999) режисер 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) The Herlihys are a working class family from Chicago whose three children take wildly divergent paths: Brian joins the Marines right out of High School and goes to Vietnam, Michael becomes involved in the civil rights movement and after campaigning for Bobby Kennedy and Eugene McCarthy becomes involved in radical politics, and Katie gets pregnant, moves to San Francisco and joins a hippie commune. Meanwhile, the Taylors are an African-American family living in the deep South. When Willie Taylor, a minister and civil rights organizer, is shot to death, his son Emmet moves to the city and eventually joins the Black Panthers, serving as a bodyguard for Fred Hampton.

The '60s (1999)

The '60s

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
режисер
США   2 год 52 хв
Читати опис (англ.) The Herlihys are a working class family from Chicago whose three children take wildly divergent paths: Brian joins the Marines right out of High School and goes to Vietnam, Michael becomes involved in the civil rights movement and after campaigning for Bobby Kennedy and Eugene McCarthy becomes involved in radical politics, and Katie gets pregnant, moves to San Francisco and joins a hippie commune. Meanwhile, the Taylors are an African-American family living in the deep South. When Willie Taylor, a minister and civil rights organizer, is shot to death, his son Emmet moves to the city and eventually joins the Black Panthers, serving as a bodyguard for Fred Hampton.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (2658)
Моя оцінка:
/10
Relativity (1996—1997) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Romantic and family serio-comic drama series about two American strangers in their twenties who meet and fall in love in Italy, and return home, get to know each other's families and take on new challenges in their lives...as do t...
Трейлер

Relativity (1996—1997)

Relativity

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Romantic and family serio-comic drama series about two American strangers in their twenties who meet and fall in love in Italy, and return home, get to know each other's families and take on new challenges in their lives...as do t...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (381)
Моя оцінка:
/10
Death Benefit (1996) режисер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Steven Keeney is a big corporate lawyer who decides to take on a small-time murder case to discover the true circumstances behind the death of a young girl. Virginia McGinnis is the one ...

Death Benefit (1996)

Death Benefit

режисер
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Steven Keeney is a big corporate lawyer who decides to take on a small-time murder case to discover the true circumstances behind the death of a young girl. Virginia McGinnis is the one ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (183)
Моя оцінка:
/10
Моє так зване життя
Моє так зване життя (1994—1995) режисер 9.0 imdb 8.4
Сюжет Розумниця Анжела Чейз міркує про своє місце в житті, про кохання, про проблеми дорослішання. Проблеми з розумінням дорослих, перші ніжні почуття, прищі, походи на дискотеки, навчання в школі, молодші брати і сестри, перший поцілунок ... життя підлітка дуже не просте.
Моє так зване життя

Моє так зване життя (1994—1995)

My So-Called Life

18+
Серіал 1 сезон, 19 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Розумниця Анжела Чейз міркує про своє місце в житті, про кохання, про проблеми дорослішання. Проблеми з розумінням дорослих, перші ніжні почуття, прищі, походи на дискотеки, навчання в школі, молодші брати і сестри, перший поцілунок ... життя підлітка дуже не просте.
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 8.4 (22033)
Моя оцінка:
/10
Поліція Нью Йорка
Поліція Нью Йорка (1993—2005) режисер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Detectives from NYPD's 15th Precinct investigate homicides within their precinct.
Поліція Нью Йорка

Поліція Нью Йорка (1993—2005)

NYPD Blue

Серіал 12 сезонів, 261 епізод Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис (англ.) Detectives from NYPD's 15th Precinct investigate homicides within their precinct.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (16416)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: