Джек Бендер

Jack Bender

Дата народження: 25 вересня 1949 (74 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: США

Зріст: 180 см

Всього фільмів (на сайті): 87

Ролі: режисер ★ 8.11 (64), актор (23), продюсер (15), сценарист (2)

Фільмографія

Знайдено 87 результатів

Ззовні
Ззовні (2022—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет Події серіалу відбуваються в містичному містечку, розташованому в центральній частині США. Всі, хто потрапляють туди, опиняються в пастці. Мимовільні жителі борются за збереження залишків здорового глузду та шукають вихід з кошмарної ситуації, адже щоночі їм доводиться переживати напад жахливих створінь, які виходять із заходом сонця з довколишнього лісу.
Ззовні Трейлер

Ззовні (2022—)

From

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   52 хв
Читати опис Події серіалу відбуваються в містичному містечку, розташованому в центральній частині США. Всі, хто потрапляють туди, опиняються в пастці. Мимовільні жителі борются за збереження залишків здорового глузду та шукають вихід з кошмарної ситуації, адже щоночі їм доводиться переживати напад жахливих створінь, які виходять із заходом сонця з довколишнього лісу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (56)  IMDb: 7.7 (72237)
Моя оцінка:
/10
Talking Sopranos (2020) зіграв самого себе 0.0 imdb 9.2
Сюжет (англ.) Cast members Michael Imperioli and Steve Schirripa host Talking Sopranos. Michael reviews the Sopranos episode by episode giving inside info, insights and behind the scenes stories.

Talking Sopranos (2020)

Talking Sopranos

Серіал 6 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Cast members Michael Imperioli and Steve Schirripa host Talking Sopranos. Michael reviews the Sopranos episode by episode giving inside info, insights and behind the scenes stories.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 9.2 (295)
Моя оцінка:
/10
Аутсайдер
Аутсайдер (2020) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.6
Сюжет Коли відбувається жорстоке вбивство одинадцятирічного хлопчика, то слідчі першим ділом починають підозрювати тренера місцевої бейсбольної команди Террі Мейтленда, так як багато непрямих доказів вказують на його причетність до цього злочину. Але в процесі розслідування, зіткнувшись з дуже дивними речами, вони несподівано починають замислюватися про втручання потойбічних сил.
Аутсайдер Трейлер

Аутсайдер (2020)

The Outsider

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
США   60 хв
Читати опис Коли відбувається жорстоке вбивство одинадцятирічного хлопчика, то слідчі першим ділом починають підозрювати тренера місцевої бейсбольної команди Террі Мейтленда, так як багато непрямих доказів вказують на його причетність до цього злочину. Але в процесі розслідування, зіткнувшись з дуже дивними речами, вони несподівано починають замислюватися про втручання потойбічних сил.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (82)  IMDb: 7.6 (98097)
Моя оцінка:
/10
Містер Мерседес
Містер Мерседес (2017—2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.8
Сюжет Відставний поліцейський Білл Годжес повертається до роботи, так як йому не дає спокою нерозкрита справа - жорстоке вбивство восьми осіб. Брейді Хартфілд не може забути п'янке почуття, коли на викраденому «мерседесі» він врізався в групу ні в чому не винних людей. Брейді не хоче зупинятися - він вже планує новий злочин, на цей раз набагато масштабніший. Біллу Годжесу і його команді необхідно випередити його і врятувати життя вже не десяткам, а сотням людей.
Містер Мерседес Трейлер

Містер Мерседес (2017—2019)

Mr. Mercedes

18+
Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Відставний поліцейський Білл Годжес повертається до роботи, так як йому не дає спокою нерозкрита справа - жорстоке вбивство восьми осіб. Брейді Хартфілд не може забути п'янке почуття, коли на викраденому «мерседесі» він врізався в групу ні в чому не винних людей. Брейді не хоче зупинятися - він вже планує новий злочин, на цей раз набагато масштабніший. Біллу Годжесу і його команді необхідно випередити його і врятувати життя вже не десяткам, а сотням людей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (41)  IMDb: 7.8 (26691)
Моя оцінка:
/10
Водоспад
Водоспад (2016—2018) режисер 6.8 imdb 6.4
Сюжет Три незнайомця поступово усвідомлюють, що їм сняться окремі фрагменти загального сну. Кожен з них повинен виконати власний квест - один шукає зниклу подружку, другий - втрачену дитину, третій - ліки, які виведуть з кататонічного ступору його мати, а тим часом усі ключі до квестів знаходяться в їх загальному сні. Чим глибше вони занурюються, тим сильніше усвідомлюють, що їхня справжня місія набагато важливіше, ніж особисті пошуки, і що образи, які виникли в їх загальному сні, можливо, містять головну підказку про долю світу.
Водоспад

Водоспад (2016—2018)

Falling Water

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Три незнайомця поступово усвідомлюють, що їм сняться окремі фрагменти загального сну. Кожен з них повинен виконати власний квест - один шукає зниклу подружку, другий - втрачену дитину, третій - ліки, які виведуть з кататонічного ступору його мати, а тим часом усі ключі до квестів знаходяться в їх загальному сні. Чим глибше вони занурюються, тим сильніше усвідомлюють, що їхня справжня місія набагато важливіше, ніж особисті пошуки, і що образи, які виникли в їх загальному сні, можливо, містять головну підказку про долю світу.
КіноБаза: 6.8 (5)  IMDb: 6.4 (3483)
Моя оцінка:
/10
Останній корабель
Останній корабель (2014—2018) режисер, продюсер 7.2 imdb 7.4
Сюжет Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
Останній корабель Трейлер

Останній корабель (2014—2018)

The Last Ship

16+
Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
КіноБаза: 7.2 (34)  IMDb: 7.4 (63944)
Моя оцінка:
/10
Rewind (2013) продюсер, режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Revolves around a team of military field operatives and civilian scientists who must use untested technology to travel back in time to alter past events in order to change the future and avoid a devastating terrorist attack.
Трейлер

Rewind (2013)

Rewind

продюсер, режисер
США   1 год 16 хв
Читати опис (англ.) Revolves around a team of military field operatives and civilian scientists who must use untested technology to travel back in time to alter past events in order to change the future and avoid a devastating terrorist attack.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (1623)
Моя оцінка:
/10
Під куполом
Під куполом (2013—2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.5
Сюжет "Під куполом" — екранізація роману Стівена Кінга, опублікованого в США 10 листопада 2009 року. Звичайним, пригожим осіннім днем, місто Честерс Міллз, штат Мен, було раптово відрізане від іншого світу невидимим силовим бар'єром. Літаки врізаються в купол і падають, палаючи, з небес; садівникові відрізає силовим полем руку; люди, що виїхали в сусіднє місто по справах, не можуть повернутися до своїх близьких; автомобілі вибухають від зіткнення з куполом. Ніхто не розуміє, що це за бар'єр, звідки він узявся й чи зникне він. Усі жителі містечка в паніці й готуються будь-якими способами розбити або ж знайти уразливість купола. Але це все не так просто зробити.
Під куполом Трейлер

Під куполом (2013—2015)

Under the Dome

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис "Під куполом" — екранізація роману Стівена Кінга, опублікованого в США 10 листопада 2009 року. Звичайним, пригожим осіннім днем, місто Честерс Міллз, штат Мен, було раптово відрізане від іншого світу невидимим силовим бар'єром. Літаки врізаються в купол і падають, палаючи, з небес; садівникові відрізає силовим полем руку; люди, що виїхали в сусіднє місто по справах, не можуть повернутися до своїх близьких; автомобілі вибухають від зіткнення з куполом. Ніхто не розуміє, що це за бар'єр, звідки він узявся й чи зникне він. Усі жителі містечка в паніці й готуються будь-якими способами розбити або ж знайти уразливість купола. Але це все не так просто зробити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (126)  IMDb: 6.5 (112719)
Моя оцінка:
/10
Алькатрас
Алькатрас (2012) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.9
Сюжет Історія доктора Дієго Сото, кращого в світі знавця найзнаменитішої американської в'язниці «Алькатрас», розташованої на острові біля берегів Сан-Франциско. Сото потрібно розгадати таємницю, пов'язану із загадковим зникненням ув'язнених і охоронців «Алькатраса» багато років тому і несподіваною їх появою у вже недіючій в'язниці в наші дні.
Алькатрас Трейлер

Алькатрас (2012)

Alcatraz

12+
Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США, Канада   60 хв
Читати опис Історія доктора Дієго Сото, кращого в світі знавця найзнаменитішої американської в'язниці «Алькатрас», розташованої на острові біля берегів Сан-Франциско. Сото потрібно розгадати таємницю, пов'язану із загадковим зникненням ув'язнених і охоронців «Алькатраса» багато років тому і несподіваною їх появою у вже недіючій в'язниці в наші дні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (30)  IMDb: 6.9 (40308)
Моя оцінка:
/10
Люди Альфа
Люди Альфа (2011—2012) режисер, продюсер 6.6 imdb 7.2
Сюжет Події серіалу розгортаються навколо п'ятірки людей, так званих альфа, що володіють різними здібностями, на чолі з відомим невропатологом і психологом доктором Лі Розеном, який намагається допомогти своїм підопічним найбільш ефективно розкрити власний потенціал і краще контролювати себе.

Група Розена, під опікою Служби кримінальних розслідувань Міністерства оборони США, розкриває різні злочини, винуватцями яких виявляються настільки ж незвично обдаровані люди. У ході розслідувань вони неодноразово протистоять членам екстремістськи налаштованого альфа-руху «Червоний прапор», замішаного як в криміналі, так і в терористичних актах на всій території США.

Самі головні герої серіалу далекі від ідеалу супермена, у них багато проблем, пов'язаних з власними недоліками і труднощами соціалізації, - і окрім цього з часом кожен з них починає сумніватися в правильності своїх рішень і вчинків, стикаючись з проявом «подвійної моралі» і невиправданої жорстокості офіційної влади по відношенню до людей альфа як таких.
Люди Альфа Трейлер

Люди Альфа (2011—2012)

Alphas

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис Події серіалу розгортаються навколо п'ятірки людей, так званих альфа, що володіють різними здібностями, на чолі з відомим невропатологом і психологом доктором Лі Розеном, який намагається допомогти своїм підопічним найбільш ефективно розкрити власний потенціал і краще контролювати себе.

Група Розена, під опікою Служби кримінальних розслідувань Міністерства оборони США, розкриває різні злочини, винуватцями яких виявляються настільки ж незвично обдаровані люди. У ході розслідувань вони неодноразово протистоять членам екстремістськи налаштованого альфа-руху «Червоний прапор», замішаного як в криміналі, так і в терористичних актах на всій території США.

Самі головні герої серіалу далекі від ідеалу супермена, у них багато проблем, пов'язаних з власними недоліками і труднощами соціалізації, - і окрім цього з часом кожен з них починає сумніватися в правильності своїх рішень і вчинків, стикаючись з проявом «подвійної моралі» і невиправданої жорстокості офіційної влади по відношенню до людей альфа як таких.
КіноБаза: 6.6 (25)  IMDb: 7.2 (29763)
Моя оцінка:
/10
Гра Престолів
Гра Престолів (2011—2019) режисер  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.2
Сюжет Ось і підходить до завершення літо, що тривало майже десятиліття. Навколо осередку влади Семи королівств, Залізного трону, зріє змова, і в цей непростий час король вирішує шукати підтримки у друга юності Еддарда Старка. У світі, де всі — від короля до найманця — рвуться до влади, плетуть інтриги й готові встромити ніж у спину, є місце і шляхетності, співчуття і любові. Тим часом, ніхто не помічає пробудження темряви з легенд далеко на Півночі — і лише Стіна захищає живих на південь від неї.
Гра Престолів Трейлер

Гра Престолів (2011—2019)

Game of Thrones

18+
Серіал 8 сезонів, 73 епізоди Завершений
Топ #5 серіал
режисер
США, Велика Британія   57 хв
Читати опис Ось і підходить до завершення літо, що тривало майже десятиліття. Навколо осередку влади Семи королівств, Залізного трону, зріє змова, і в цей непростий час король вирішує шукати підтримки у друга юності Еддарда Старка. У світі, де всі — від короля до найманця — рвуться до влади, плетуть інтриги й готові встромити ніж у спину, є місце і шляхетності, співчуття і любові. Тим часом, ніхто не помічає пробудження темряви з легенд далеко на Півночі — і лише Стіна захищає живих на південь від неї.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (663)  IMDb: 9.2 (2291788)
Моя оцінка:
/10
The Prince of Motor City (2008) режисер 0.0 imdb 7.1

The Prince of Motor City (2008)

The Prince of Motor City

режисер
США   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (41)
Моя оцінка:
/10
Lost: Missing Pieces (2007—2008) режисер, продюсер 7.3 imdb 7.8
Сюжет (англ.) 13 never-before-seen stories taken from the 'Lost' Flashbacks. The creative team is the same and the stories give more clues about the past days of the island characters.

Lost: Missing Pieces (2007—2008)

Lost: Missing Pieces

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
США   33 хв
Читати опис (англ.) 13 never-before-seen stories taken from the 'Lost' Flashbacks. The creative team is the same and the stories give more clues about the past days of the island characters.
КіноБаза: 7.3 (6)  IMDb: 7.8 (1905)
Моя оцінка:
/10
Загублені
Загублені (2004—2010) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.3
Сюжет Трансатлантичний авіалайнер, відхилившись від курсу на 1000 миль, зазнав аварії на невідомому тропічному острові. Герої серіалу - 48 пасажирів, що вцілили після авіакатастрофи. Без будь-яких контактів із зовнішнім світом, сподіваючись тільки на себе, вони змушені жити на цій Богом забутій землі, з усіх сил намагаючись не піддаватися паніці. Їжі і води дуже мало... Надії на те, що їх коли-небудь знайдуть, ще менше... Але найстрашніші події того фатального дня, коли вони опинилися на цьому загубленому клаптику суші, були лише початком – подальший розвиток подій сповнений ще більшої загадковості та небезпеки. Яким буде завтра? Хто поруч - друг або ворог? Що за таємниці зберігає це місце? Хто ще живе на ньому?..
Загублені Трейлер

Загублені (2004—2010)

Lost

16+
Серіал 6 сезонів, 121 епізод Завершений
Топ #76 серіал
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис Трансатлантичний авіалайнер, відхилившись від курсу на 1000 миль, зазнав аварії на невідомому тропічному острові. Герої серіалу - 48 пасажирів, що вцілили після авіакатастрофи. Без будь-яких контактів із зовнішнім світом, сподіваючись тільки на себе, вони змушені жити на цій Богом забутій землі, з усіх сил намагаючись не піддаватися паніці. Їжі і води дуже мало... Надії на те, що їх коли-небудь знайдуть, ще менше... Але найстрашніші події того фатального дня, коли вони опинилися на цьому загубленому клаптику суші, були лише початком – подальший розвиток подій сповнений ще більшої загадковості та небезпеки. Яким буде завтра? Хто поруч - друг або ворог? Що за таємниці зберігає це місце? Хто ще живе на ньому?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (273)  IMDb: 8.3 (596816)
Моя оцінка:
/10
The Lyon's Den (2003) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Jack Turner, plucked from his free law clinc and brought to the white shoe law firm of Lyons & Lacrosse after the mysterious death of his mentor, Dan Barrington, who ran the place. Owing it to his memory, Jack leaves the world of "st

The Lyon's Den (2003)

The Lyon's Den

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Jack Turner, plucked from his free law clinc and brought to the white shoe law firm of Lyons & Lacrosse after the mysterious death of his mentor, Dan Barrington, who ran the place. Owing it to his memory, Jack leaves the world of "st
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (201)
Моя оцінка:
/10
Джоан з Аркадії
Джоан з Аркадії (2003—2005) режисер  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 7.1
Сюжет Яку роль відіграє Бог у житті шістнадцятирічної Джоан? Чи її батьків, які нещодавно приїхали до Аркадії, де батько Джоан отримав посаду шефа поліції, а її мати Хелен стала працювати вчителькою? Чи її старшого брата Кевіна, який любив грати у футбол, але став інвалідом у результаті автокатастрофи? Чи другого брата Джоан, п'ятнадцятирічного Люка, який мріє брати від життя усе, аби тільки бути щасливим? Бог приходить до Джоан в образах різних людей – симпатичного хлопця чи леді у шкільній їдальні, він також стоїть під вікнами її спальні. Він просить Джоан трохи допомогти йому. Бог ніколи не відповідає прямо на людські запитання, тому що він – таємниця. Але врешті-решт, бажання Бога, Джоан і кожного полягає у тому, щоб розкрити свою істинну природу і виконати своє призначення.
Джоан з Аркадії

Джоан з Аркадії (2003—2005)

Joan of Arcadia

Серіал 2 сезони, 45 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Яку роль відіграє Бог у житті шістнадцятирічної Джоан? Чи її батьків, які нещодавно приїхали до Аркадії, де батько Джоан отримав посаду шефа поліції, а її мати Хелен стала працювати вчителькою? Чи її старшого брата Кевіна, який любив грати у футбол, але став інвалідом у результаті автокатастрофи? Чи другого брата Джоан, п'ятнадцятирічного Люка, який мріє брати від життя усе, аби тільки бути щасливим? Бог приходить до Джоан в образах різних людей – симпатичного хлопця чи леді у шкільній їдальні, він також стоїть під вікнами її спальні. Він просить Джоан трохи допомогти йому. Бог ніколи не відповідає прямо на людські запитання, тому що він – таємниця. Але врешті-решт, бажання Бога, Джоан і кожного полягає у тому, щоб розкрити свою істинну природу і виконати своє призначення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (4)  IMDb: 7.1 (9511)
Моя оцінка:
/10
Карнавал
Карнавал (2003—2005) режисер 6.1 imdb 8.4
Сюжет Америка, 1934 рік, Середній Захід. 18-річний утікач Бен Хокінс знаходить притулок в мандруючому цирку «Карнавал», в якому є: циганка Софі, що читає карти Таро, її паралізована мати, що володіє телекінезом, сліпий професор Лодз, що читає чужі думки, бородата жінка Лайла, сіамські близнята, приборкувач змій Руті, а також карлик-наглядач Самсон.
Власником цирку є загадковий Господар, який має певні плани щодо молодого Хокінса, оскільки той приховує таємний дар. Він може зціляти хворих і пожвавити мертвих, правда, ціною іншого життя.
Карнавал Трейлер

Карнавал (2003—2005)

Carnivàle

18+
Серіал 2 сезони, 24 епізоди Скасований
режисер
США   55 хв
Читати опис Америка, 1934 рік, Середній Захід. 18-річний утікач Бен Хокінс знаходить притулок в мандруючому цирку «Карнавал», в якому є: циганка Софі, що читає карти Таро, її паралізована мати, що володіє телекінезом, сліпий професор Лодз, що читає чужі думки, бородата жінка Лайла, сіамські близнята, приборкувач змій Руті, а також карлик-наглядач Самсон.
Власником цирку є загадковий Господар, який має певні плани щодо молодого Хокінса, оскільки той приховує таємний дар. Він може зціляти хворих і пожвавити мертвих, правда, ціною іншого життя.
КіноБаза: 6.1 (16)  IMDb: 8.4 (46924)
Моя оцінка:
/10
The Lone Ranger (2003) режисер 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) This version takes a look at the character in the years before he became a legend. It all begins with the introduction of Luke Hartman, a 20-year old Boston law student who witnesses the ...

The Lone Ranger (2003)

The Lone Ranger

режисер
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) This version takes a look at the character in the years before he became a legend. It all begins with the introduction of Luke Hartman, a 20-year old Boston law student who witnesses the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (462)
Моя оцінка:
/10
Girls Club (2002) режисер, продюсер 3.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Three ambitious but naive young women work together at a prestigious San Francisco law firm and deal with everyday problems including sexist supervisors, stern bosses, back-stabbing co-workers, and cheating boyfriends.

Girls Club (2002)

Girls Club

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three ambitious but naive young women work together at a prestigious San Francisco law firm and deal with everyday problems including sexist supervisors, stern bosses, back-stabbing co-workers, and cheating boyfriends.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 5.3 (106)
Моя оцінка:
/10
Boomtown (2002—2003) режисер 5.6 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Each episode of this series, set in present day Los Angeles, examines one crime from many different viewpoints - uniformed cops, detectives, witnesses, the media, the fire department and rescue squad, even the criminals themselves.

Boomtown (2002—2003)

Boomtown

Серіал 2 сезони, 21 епізод Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис (англ.) Each episode of this series, set in present day Los Angeles, examines one crime from many different viewpoints - uniformed cops, detectives, witnesses, the media, the fire department and rescue squad, even the criminals themselves.
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 8.1 (2307)
Моя оцінка:
/10
Presidio Med (2002—2003) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) In a San Francisco hospital two doctors, Rae Brennan and Matt Slingerland, try to break away from paperwork combined with impersonal care. With other colleagues they try to give their patients their full attention.

Presidio Med (2002—2003)

Presidio Med

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) In a San Francisco hospital two doctors, Rae Brennan and Matt Slingerland, try to break away from paperwork combined with impersonal care. With other colleagues they try to give their patients their full attention.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (121)
Моя оцінка:
/10
Шпигунка
Шпигунка (2001—2006) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Переїзди по всьому світу, боротьба з «поганими хлопцями», подвійне життя і небезпека, що підстерігає на кожному кроці. Для Сідні Брістоу це - звичайний день на її незвичайній роботі. Вона - агент надсекретного підрозділу - групи СД-6.
Одного разу від свого батька Джека Сідні дізнається страшну правду: виявляється, вона працює на міжнародну шпигунську організацію. Відчуваючи себе обдуреною, Сідні присягається знищити СД-6. І стає подвійним агентом ЦРУ.
Шпигунка Трейлер

Шпигунка (2001—2006)

Alias

16+
Серіал 5 сезонів, 105 епізодів Завершений
режисер
США   42 хв
Читати опис Переїзди по всьому світу, боротьба з «поганими хлопцями», подвійне життя і небезпека, що підстерігає на кожному кроці. Для Сідні Брістоу це - звичайний день на її незвичайній роботі. Вона - агент надсекретного підрозділу - групи СД-6.
Одного разу від свого батька Джека Сідні дізнається страшну правду: виявляється, вона працює на міжнародну шпигунську організацію. Відчуваючи себе обдуреною, Сідні присягається знищити СД-6. І стає подвійним агентом ЦРУ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (12)  IMDb: 7.6 (54832)
Моя оцінка:
/10
Boston Public (2000—2005) режисер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The lives of 10 faculty members at a high school in Boston, Mass. weave in and out of dealing with trouble-makers, having a personal life, and keeping sanity.
Трейлер

Boston Public (2000—2005)

Boston Public

Серіал 4 сезони, 81 епізод Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) The lives of 10 faculty members at a high school in Boston, Mass. weave in and out of dealing with trouble-makers, having a personal life, and keeping sanity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (6309)
Моя оцінка:
/10
That's Life (2000—2002) режисер 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Lydia DeLucca is a New Jersey bartender who wants more out of her life than just marriage and kids. So she breaks off her engagement, and heads to college. This doesn't make her ex-boyfriend Lou happy, who thinks she is wasting her t

That's Life (2000—2002)

That's Life

Серіал 2 сезони, 36 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Lydia DeLucca is a New Jersey bartender who wants more out of her life than just marriage and kids. So she breaks off her engagement, and heads to college. This doesn't make her ex-boyfriend Lou happy, who thinks she is wasting her t
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (516)
Моя оцінка:
/10
The David Cassidy Story (2000) режисер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) The life story of teen actor and singer David Cassidy, best remembered for the TV show hit "The Partridge Family", is presented with his up's and down's, the rise to fame, personal relationships and his conflicting relationship wi...

The David Cassidy Story (2000)

The David Cassidy Story

режисер
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) The life story of teen actor and singer David Cassidy, best remembered for the TV show hit "The Partridge Family", is presented with his up's and down's, the rise to fame, personal relationships and his conflicting relationship wi...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (270)
Моя оцінка:
/10
Judging Amy (1999—2005) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A family drama focused on three generations of women living together in Hartford, Connecticut.

Judging Amy (1999—2005)

Judging Amy

Серіал 6 сезонів, 138 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A family drama focused on three generations of women living together in Hartford, Connecticut.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (7044)
Моя оцінка:
/10
Tombés du ciel (1999) сценарист, режисер, продюсер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Jarvis and Pepper crash land their small plane on the roof of the Bridges family. Pepper finds herself having a positive effect on the households' disabled son Andy.

Tombés du ciel (1999)

Tombés du ciel

сценарист, режисер, продюсер
Канада, США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) Jarvis and Pepper crash land their small plane on the roof of the Bridges family. Pepper finds herself having a positive effect on the households' disabled son Andy.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (456)
Моя оцінка:
/10
Клан Сопрано
Клан Сопрано (1999—2007) режисер  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.2
Сюжет Повсякденне життя сучасного Хрещеного батька: його думки - стрімкі, дії - рішучі, а гумор - чорний. Мафіозний бос Тоні Сопрано не тільки керує «Сім'єю», бере участь у розбірках і йде від ФБР. Йому доводиться вирішувати справи і своєї сім'ї: діти відбилися від рук, шлюб під загрозою, теща отруює життя.
Клан Сопрано Трейлер

Клан Сопрано (1999—2007)

The Sopranos

18+
Серіал 6 сезонів, 86 епізодів Завершений
Топ #16 серіал
режисер
США   55 хв
Читати опис Повсякденне життя сучасного Хрещеного батька: його думки - стрімкі, дії - рішучі, а гумор - чорний. Мафіозний бос Тоні Сопрано не тільки керує «Сім'єю», бере участь у розбірках і йде від ФБР. Йому доводиться вирішувати справи і своєї сім'ї: діти відбилися від рук, шлюб під загрозою, теща отруює життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (124)  IMDb: 9.2 (473784)
Моя оцінка:
/10
The Tempest (1998) режисер, продюсер 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) An adaptation of Shakespeare's classic is set in the Mississippi bayous during the Civil War.

The Tempest (1998)

The Tempest

режисер, продюсер
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) An adaptation of Shakespeare's classic is set in the Mississippi bayous during the Civil War.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (383)
Моя оцінка:
/10
Фелісіті
Фелісіті (1998—2002) режисер 5.0 imdb 6.9
Сюжет Фелісіті Портер навчається в школі і вже цілих чотири роки їй подобається Бен, від якого вона божевільна, але за весь час навчання вона з ним навіть не розмовляла. Якось на випускному вона просить Бена підписати її щоденник. Те, що написав Бен Ковінгтон у її щоденнику, повністю змінює Фелісіті. Вона навіть відмовляється вступати до військово-медичного училища, а прямує за Беном до Нью-Йоркського університету. У цьому місті їй не пощастить знайти кохання, зате вона зможе відкрити себе.
Фелісіті Трейлер

Фелісіті (1998—2002)

Felicity

Серіал 4 сезони, 84 епізоди Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Фелісіті Портер навчається в школі і вже цілих чотири роки їй подобається Бен, від якого вона божевільна, але за весь час навчання вона з ним навіть не розмовляла. Якось на випускному вона просить Бена підписати її щоденник. Те, що написав Бен Ковінгтон у її щоденнику, повністю змінює Фелісіті. Вона навіть відмовляється вступати до військово-медичного училища, а прямує за Беном до Нью-Йоркського університету. У цьому місті їй не пощастить знайти кохання, зате вона зможе відкрити себе.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (12986)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: