Пітер Гортон

Peter Horton

Дата народження: 20 серпня 1953 (70 років)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Бельвю, Вашингтон, США

Зріст: 188 см

Всього фільмів (на сайті): 74

Ролі: актор (53), режисер ★ 7.33 (20), продюсер (18), сценарист ★ 6.75 (2), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 74 результати

Сім'я
Сім'я (2018) актор у ролі Charlie  ✓ укр. субтитри 0.0 imdb 6.4
Сюжет Емоційно незріла тітка намагається налагодити зв'язок зі своєю 13-річною племінницею, яка хоче лише одного: втекти з дому і стати джаггало.
Сім'я Трейлер

Сім'я (2018)

Family

16+
актор у ролі Charlie
США   1 год 25 хв
Читати опис Емоційно незріла тітка намагається налагодити зв'язок зі своєю 13-річною племінницею, яка хоче лише одного: втекти з дому і стати джаггало.
Є українські субтитри
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (3374)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн
Новий Амстердам
Новий Амстердам (2018—2023) режисер, продюсер, актор у ролі Cardiologist 7.4 imdb 8.0
Сюжет В одній із найстаріших лікарень Америки з’являється унікальний керівник — доктор Макс Ґудвін. Він змінює звичні порядки та рятує життя пацієнтів.
Новий Амстердам Трейлер

Новий Амстердам (2018—2023)

New Amsterdam

Серіал 5 сезонів, 89 епізодів Завершений
режисер, продюсер, актор у ролі Cardiologist
США   43 хв
Читати опис В одній із найстаріших лікарень Америки з’являється унікальний керівник — доктор Макс Ґудвін. Він змінює звичні порядки та рятує життя пацієнтів.
КіноБаза: 7.4 (15)  IMDb: 8.0 (49932)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Електричні сни Філіпа К. Діка
Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Електричні сни Філіпа К. Діка Трейлер

Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018)

Philip K. Dick's Electric Dreams

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
США, Велика Британія   1 год 2 хв
Читати опис Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (46)  IMDb: 7.2 (18885)
Моя оцінка:
/10
Американська одіссея
Американська одіссея (2015) сценарист, ідея, режисер, продюсер 6.7 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Three families are torn apart when a stranded female soldier, a disillusioned corporate attorney and a disrespected political activist are pulled into the same shocking international military conspiracy.
Американська одіссея Трейлер

Американська одіссея (2015)

American Odyssey

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
сценарист, ідея, режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three families are torn apart when a stranded female soldier, a disillusioned corporate attorney and a disrespected political activist are pulled into the same shocking international military conspiracy.
КіноБаза: 6.7 (8)  IMDb: 7.3 (6311)
Моя оцінка:
/10
Ironside (2013) режисер, продюсер 5.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Centers on Robert T. Ironside, a tough, sexy and acerbic police detective relegated to a wheelchair after a shooting who is hardly limited by his disability as he pushes and prods his hand-picked team to solve the most difficult c...

Ironside (2013)

Ironside

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис (англ.) Centers on Robert T. Ironside, a tough, sexy and acerbic police detective relegated to a wheelchair after a shooting who is hardly limited by his disability as he pushes and prods his hand-picked team to solve the most difficult c...
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.4 (1608)
Моя оцінка:
/10
Обман
Обман (2013) режисер, продюсер 6.4 imdb 6.6
Сюжет Детектив Джоанна Локасто починає розслідувати гучний злочин - при загадкових обставинах вбивають молоду спадкоємицю великого стану клану Бауерса. Сама жінка-детектив є дочкою однієї із служниць сімейства Бауерс, і була колись подругою убитої. Для того щоб розкрити цю справу, їй доводиться впровадитися в сімейство під чужим ім'ям. У процесі пошуків вбивці вона дізнається багато таємниць тих людей, яких Джоанна колись знала.
Обман Трейлер

Обман (2013)

Deception

Серіал 1 сезон, 11 епізод Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Детектив Джоанна Локасто починає розслідувати гучний злочин - при загадкових обставинах вбивають молоду спадкоємицю великого стану клану Бауерса. Сама жінка-детектив є дочкою однієї із служниць сімейства Бауерс, і була колись подругою убитої. Для того щоб розкрити цю справу, їй доводиться впровадитися в сімейство під чужим ім'ям. У процесі пошуків вбивці вона дізнається багато таємниць тих людей, яких Джоанна колись знала.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 6.6 (3855)
Моя оцінка:
/10
Lone Star (2010) режисер, продюсер 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) An oil man lives a double life.

Lone Star (2010)

Lone Star

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) An oil man lives a double life.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.9 (910)
Моя оцінка:
/10
Життя непередбачуване
Життя непередбачуване (2010—2011) актор у ролі Grant Cassidy 7.1 imdb 7.5
Сюжет Після 15 років поневірянь від однієї прийьомної сім'ї в іншу Лакс вирішує взяти життя у свої руки і стати повністю незалежною. Для емансипації від опіки Люкс повинна отримати дозвіл від своїх біологічних батьків. Вона знаходить свого справжнього батька, Бэейза, 30-річний нероба, що живе з двома друзями прямо над баром, який і поняття не мав про те, що у нього є дочка. Не менше свого батька дивується Лакс, дізнавшись, що її мати, Кейт Кесіді, відома ведуча радіопередачі "Ранкове безумство", яку Лакс слухала усе своє життя. Вона постійно відчувала емоційний зв'язок з Кейт, хоча і не знала про свою спорідненість з нею. Співведучий Кейт - Райан, до того ж являється її хлопцем. Несподівано суддя виносить вердикт у справі Лакс - та не готова до емансипації, і тому він доручає тимчасову опіку її біологічним батькам, Бейзу і Кэйт, які погоджуються на запізнілу спробу дати Лакс те, чого їй так бракувало усі ці роки - сім'ю...
Життя непередбачуване Трейлер

Життя непередбачуване (2010—2011)

Life Unexpected

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
актор у ролі Grant Cassidy
США, Канада   60 хв
Читати опис Після 15 років поневірянь від однієї прийьомної сім'ї в іншу Лакс вирішує взяти життя у свої руки і стати повністю незалежною. Для емансипації від опіки Люкс повинна отримати дозвіл від своїх біологічних батьків. Вона знаходить свого справжнього батька, Бэейза, 30-річний нероба, що живе з двома друзями прямо над баром, який і поняття не мав про те, що у нього є дочка. Не менше свого батька дивується Лакс, дізнавшись, що її мати, Кейт Кесіді, відома ведуча радіопередачі "Ранкове безумство", яку Лакс слухала усе своє життя. Вона постійно відчувала емоційний зв'язок з Кейт, хоча і не знала про свою спорідненість з нею. Співведучий Кейт - Райан, до того ж являється її хлопцем. Несподівано суддя виносить вердикт у справі Лакс - та не готова до емансипації, і тому він доручає тимчасову опіку її біологічним батькам, Бейзу і Кэйт, які погоджуються на запізнілу спробу дати Лакс те, чого їй так бракувало усі ці роки - сім'ю...
КіноБаза: 7.1 (6)  IMDb: 7.5 (15533)
Моя оцінка:
/10
The Philanthropist (2009) продюсер, режисер 4.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) """The Philanthropist"" chronicles the heroic adventures of a billionaire playboy-turned-vigilante/philanthropist. James Purefoy (""Rome"") stars as Teddy Rist, a successful tycoon whose life is forever changed after rescuing a young
Трейлер

The Philanthropist (2009)

The Philanthropist

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
продюсер, режисер
Чехія, Велика Британія, США   60 хв
Читати опис (англ.) """The Philanthropist"" chronicles the heroic adventures of a billionaire playboy-turned-vigilante/philanthropist. James Purefoy (""Rome"") stars as Teddy Rist, a successful tycoon whose life is forever changed after rescuing a young
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.3 (1555)
Моя оцінка:
/10
Пацієнти
Пацієнти (2008—2021) актор у ролі Zack 5.7 imdb 8.3
Сюжет Пол Уенстон вельми хороший психотерапевт. Кожен день він намагається зробити життя своїх пацієнтів кращим. Багато людей зобов’язані своїм щастям його майстерності. Однак ніхто не помічає, що Пол також є звичайною людиною. Зі своїми внутрішніми проблемами й особистою драмою.
Пацієнти Трейлер

Пацієнти (2008—2021)

In Treatment

Серіал 4 сезони, 130 епізодів Завершений
актор у ролі Zack
США   30 хв
Читати опис Пол Уенстон вельми хороший психотерапевт. Кожен день він намагається зробити життя своїх пацієнтів кращим. Багато людей зобов’язані своїм щастям його майстерності. Однак ніхто не помічає, що Пол також є звичайною людиною. Зі своїми внутрішніми проблемами й особистою драмою.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 8.3 (18354)
Моя оцінка:
/10
Брудні мокрі гроші
Брудні мокрі гроші (2007—2009) режисер, продюсер 8.6 imdb 7.2
Сюжет Дарлінг - одна з найпотужніших родин Нью-Йорка. У лінійці Кеннеді вони мають гроші, владу, амбіції та тенденцію опинитися в неможливих ситуаціях, возитися з недоброзичливими людьми... Якби вони не мали Ніка Джорджа, свого адвоката, щоб врятувати їх, щоб уникнути титульної сторінки сміттєвих журналів або, що ще гірше, в'язниці, їх занепад почався б давно. І все ж Нік, юрист-ідеаліст, давно відмовився від своєї долі: служити Дарлінгам. Перед ним батько віддав тіло і душу цій руйнівній родині, ставши їх радником. Нік не знає, чи є шанс чи вирок відбувати Дарлінг...
Брудні мокрі гроші Трейлер

Брудні мокрі гроші (2007—2009)

Dirty Sexy Money

12+
Серіал 2 сезони, 23 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   45 хв
Читати опис Дарлінг - одна з найпотужніших родин Нью-Йорка. У лінійці Кеннеді вони мають гроші, владу, амбіції та тенденцію опинитися в неможливих ситуаціях, возитися з недоброзичливими людьми... Якби вони не мали Ніка Джорджа, свого адвоката, щоб врятувати їх, щоб уникнути титульної сторінки сміттєвих журналів або, що ще гірше, в'язниці, їх занепад почався б давно. І все ж Нік, юрист-ідеаліст, давно відмовився від своєї долі: служити Дарлінгам. Перед ним батько віддав тіло і душу цій руйнівній родині, ставши їх радником. Нік не знає, чи є шанс чи вирок відбувати Дарлінг...
КіноБаза: 8.6 (3)  IMDb: 7.2 (12250)
Моя оцінка:
/10
Grey's Anatomy: Come Rain or Shine (2007) продюсер 4.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) After ABC renewed Grey's Anatomy for a fourth season, consisting of seventeen episodes. This was a reduced number of episodes, due to the 2007/08 Writers Guild of America strike, which ...

Grey's Anatomy: Come Rain or Shine (2007)

Grey's Anatomy: Come Rain or Shine

продюсер
Читати опис (англ.) After ABC renewed Grey's Anatomy for a fourth season, consisting of seventeen episodes. This was a reduced number of episodes, due to the 2007/08 Writers Guild of America strike, which ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.3 (35)
Моя оцінка:
/10
Grey's Anatomy: Every Moment Counts (2007) продюсер 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) A recap of the past events of season three, hosted by Jeffrey Dean Morgan (aka "Denny Duquette").

Grey's Anatomy: Every Moment Counts (2007)

Grey's Anatomy: Every Moment Counts

продюсер
США   45 хв
Читати опис (англ.) A recap of the past events of season three, hosted by Jeffrey Dean Morgan (aka "Denny Duquette").
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (154)
Моя оцінка:
/10
Брати і сестри
Брати і сестри (2006—2011) актор у ролі Warren Salter 5.5 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Brothers & Sisters is an American television drama series that centers on the Walker family and their lives in Pasadena, California. The series premiered on ABC on September 24, 2006, and aired its final episode on May 8, 2011. It aired, for its entire run, in a Sunday night timeslot after Desperate Housewives.

The cast included a collection of award-winning actors, including Sally Field, Rachel Griffiths, Calista Flockhart, Rob Lowe, and Patricia Wettig. Sally Field received both a Primetime Emmy Award and a Screen Actors Guild Award for her performance throughout the series. Rachel Griffiths was also nominated for two Primetime Emmy Awards and two Golden Globe Awards for her work on the show.

In May 2011, the show completed its fifth and final season on ABC. On May 13, 2011, it was announced that ABC had decided to end the show.
Брати і сестри Трейлер

Брати і сестри (2006—2011)

Brothers and Sisters

16+
Серіал 5 сезонів, 110 епізодів Завершений
актор у ролі Warren Salter
США   60 хв
Читати опис (англ.) Brothers & Sisters is an American television drama series that centers on the Walker family and their lives in Pasadena, California. The series premiered on ABC on September 24, 2006, and aired its final episode on May 8, 2011. It aired, for its entire run, in a Sunday night timeslot after Desperate Housewives.

The cast included a collection of award-winning actors, including Sally Field, Rachel Griffiths, Calista Flockhart, Rob Lowe, and Patricia Wettig. Sally Field received both a Primetime Emmy Award and a Screen Actors Guild Award for her performance throughout the series. Rachel Griffiths was also nominated for two Primetime Emmy Awards and two Golden Globe Awards for her work on the show.

In May 2011, the show completed its fifth and final season on ABC. On May 13, 2011, it was announced that ABC had decided to end the show.
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 7.5 (25681)
Моя оцінка:
/10
Grey's Anatomy: Complications of the Heart (2006) продюсер 4.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Belly up as Joe the bartender gets you all caught up on the lives of five surgical interns at Seattle Grace Hospital. Grey's Anatomy: Complications of the Heart is just what the doctor ...

Grey's Anatomy: Complications of the Heart (2006)

Grey's Anatomy: Complications of the Heart

продюсер
США
Читати опис (англ.) Belly up as Joe the bartender gets you all caught up on the lives of five surgical interns at Seattle Grace Hospital. Grey's Anatomy: Complications of the Heart is just what the doctor ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 8.1 (101)
Моя оцінка:
/10
Six Degrees (2006—2007) продюсер, актор у ролі Guy at Lunar Eclipse 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Whom will you touch in life? Who will touch you? They say that anyone on the planet can be connected to any other person through a chain of six people, which means that no one is a stranger... for long. In this new drama from the ...

Six Degrees (2006—2007)

Six Degrees

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
продюсер, актор у ролі Guy at Lunar Eclipse
США   43 хв
Читати опис (англ.) Whom will you touch in life? Who will touch you? They say that anyone on the planet can be connected to any other person through a chain of six people, which means that no one is a stranger... for long. In this new drama from the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1792)
Моя оцінка:
/10
Хто вбив електромобіль?
Хто вбив електромобіль? (2006) зіграв самого себе 7.3 imdb 7.6
Сюжет На початку 1990-х років штат Каліфорнію, один з самих загазованих регіонів США, прийняв спеціальний закон, який зажадав, щоб всі компанії автомобільної індустрії щороку продавали певну кількість машин "з нульовим вихлопом". Компанія General Motors відреагувала одна з перших і з 1996 року почала серійний випуск спортивної моделі EV1 з електричним приводом. Основною масою користувачів EV1 стала голлівудська богемна публіка. Судячи з їх відгуків, машина їм дуже подобалася, і наступним кроком повинен був стати початок масових продажів електромобілів.
Хто вбив електромобіль? Трейлер

Хто вбив електромобіль? (2006)

Who Killed the Electric Car?

зіграв самого себе
США   1 год 32 хв
Читати опис На початку 1990-х років штат Каліфорнію, один з самих загазованих регіонів США, прийняв спеціальний закон, який зажадав, щоб всі компанії автомобільної індустрії щороку продавали певну кількість машин "з нульовим вихлопом". Компанія General Motors відреагувала одна з перших і з 1996 року почала серійний випуск спортивної моделі EV1 з електричним приводом. Основною масою користувачів EV1 стала голлівудська богемна публіка. Судячи з їх відгуків, машина їм дуже подобалася, і наступним кроком повинен був стати початок масових продажів електромобілів.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.6 (12776)
Моя оцінка:
/10
Grey's Anatomy: Under Pressure (2006) продюсер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Clip show that summarizes season 2 thus far.

Grey's Anatomy: Under Pressure (2006)

Grey's Anatomy: Under Pressure

продюсер
Читати опис (англ.) Clip show that summarizes season 2 thus far.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (113)
Моя оцінка:
/10
Grey's Anatomy: Straight to the Heart (2006) продюсер 4.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Clip show recapping the first season and to this point in the second season.

Grey's Anatomy: Straight to the Heart (2006)

Grey's Anatomy: Straight to the Heart

продюсер
США
Читати опис (англ.) Clip show recapping the first season and to this point in the second season.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.8 (152)
Моя оцінка:
/10
The Naked Brothers Band: The Movie (2005) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.0
Сюжет (англ.) The plot centers around two genuine singer-songwriter/musician brothers Nat Wolff and Alex Wolff, who lead the pseudo rock outfit The Silver Boulders. Along with the siblings, the band features guitarist Joshua Kaye, keyboardist David Levi, cellist Thomas Batuello, and Cooper Pillot is the manager. The film follows the boys' difficulties with their fame and an argument that has the band temporarily breaking up.
Songs Performed: "Crazy Car", "Motormouth", "Got No Mojo", "If There Was A Place To Hide", "I Need You", "That's How It Is", "Hardcore Wrestlers (With Inner Feelings)", "Rosalina"
Music Produced and Arranged by: Michael Wolff, Michael A. Levine
Music Composed by: Nat Wolff, Alex Wolff (one track)

The Naked Brothers Band: The Movie (2005)

The Naked Brothers Band: The Movie

зіграв самого себе
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) The plot centers around two genuine singer-songwriter/musician brothers Nat Wolff and Alex Wolff, who lead the pseudo rock outfit The Silver Boulders. Along with the siblings, the band features guitarist Joshua Kaye, keyboardist David Levi, cellist Thomas Batuello, and Cooper Pillot is the manager. The film follows the boys' difficulties with their fame and an argument that has the band temporarily breaking up.
Songs Performed: "Crazy Car", "Motormouth", "Got No Mojo", "If There Was A Place To Hide", "I Need You", "That's How It Is", "Hardcore Wrestlers (With Inner Feelings)", "Rosalina"
Music Produced and Arranged by: Michael Wolff, Michael A. Levine
Music Composed by: Nat Wolff, Alex Wolff (one track)
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.0 (1266)
Моя оцінка:
/10
Анатомія Ґрей
Анатомія Ґрей (2005) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.6
Сюжет У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Анатомія Ґрей Трейлер

Анатомія Ґрей (2005)

Grey's Anatomy

16+
Серіал 21 сезон, 438 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   41 хв
Читати опис У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (43)  IMDb: 7.6 (344734)
Моя оцінка:
/10
Правила сексу-2: Гепі-енд
Правила сексу-2: Гепі-енд (2005) актор у ролі Ted the Urologist  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет На 10 персонажів маємо: 10 любовних історій, асорті статевих орієнтацій і трьох немовлят – покинуте, небажане, суроґатне. Одначе цих бідолашок ніхто не побачить: вони лише привід для спекуляцій, гістерик та інтриґ утрачених "батьків", які знаходять свої "щасливі кінці" в обіймах, що переплітаються між собою.
Правила сексу-2: Гепі-енд Трейлер

Правила сексу-2: Гепі-енд (2005)

Happy Endings

16+
актор у ролі Ted the Urologist
США   2 год 8 хв
Читати опис На 10 персонажів маємо: 10 любовних історій, асорті статевих орієнтацій і трьох немовлят – покинуте, небажане, суроґатне. Одначе цих бідолашок ніхто не побачить: вони лише привід для спекуляцій, гістерик та інтриґ утрачених "батьків", які знаходять свої "щасливі кінці" в обіймах, що переплітаються між собою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 6.3 (9436)
Моя оцінка:
/10
Місце злочину - Нью-Йорк
Місце злочину - Нью-Йорк (2004—2013) актор у ролі Cade Conover  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.0
Сюжет Історія команди детективів міста Нью-Йорк, які озброєні найновішими розробками в галузі розкриття злочинів.
Місце злочину - Нью-Йорк Трейлер

Місце злочину - Нью-Йорк (2004—2013)

CSI: NY

16+
Серіал 9 сезонів, 197 епізодів Скасований
актор у ролі Cade Conover
США, Канада   43 хв
Читати опис Історія команди детективів міста Нью-Йорк, які озброєні найновішими розробками в галузі розкриття злочинів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (22)  IMDb: 7.0 (49764)
Моя оцінка:
/10
LAX (2004—2005) актор у ролі Alex 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) An aggressive runway chief and a cocky terminal manager compete with each other over running the famous Los Angeles International Airport and the various characters who work for them.

LAX (2004—2005)

LAX

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Alex
США   60 хв
Читати опис (англ.) An aggressive runway chief and a cocky terminal manager compete with each other over running the famous Los Angeles International Airport and the various characters who work for them.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (446)
Моя оцінка:
/10
Щит
Щит (2002—2008) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.7
Сюжет Кримінальна драма про поліцейських. Порушені всі кліше жанру, адже героям доводиться шукати свій шлях у жорстокому світі, дуже схожому на реальний, де принципи моралі розмиті і невизначені, а межа між добром і злом перетинається кожен день.

Поліцейські Лос-Анджелеса готові на все, щоб зберегти порядок на вулицях і захистити мирних громадян від криміналу. Заради цієї благородної мети крутим копам нерідко доводиться діяти всупереч законам. Дорога до справедливості буває звивистою! Але чи завжди ціль виправдовує засоби, і чи можна боротися зі злочинністю злочинними методами?
Щит Трейлер

Щит (2002—2008)

The Shield

16+
Серіал 7 сезонів, 89 епізодів Завершений
режисер
США   47 хв
Читати опис Кримінальна драма про поліцейських. Порушені всі кліше жанру, адже героям доводиться шукати свій шлях у жорстокому світі, дуже схожому на реальний, де принципи моралі розмиті і невизначені, а межа між добром і злом перетинається кожен день.

Поліцейські Лос-Анджелеса готові на все, щоб зберегти порядок на вулицях і захистити мирних громадян від криміналу. Заради цієї благородної мети крутим копам нерідко доводиться діяти всупереч законам. Дорога до справедливості буває звивистою! Але чи завжди ціль виправдовує засоби, і чи можна боротися зі злочинністю злочинними методами?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (11)  IMDb: 8.7 (88783)
Моя оцінка:
/10
Столичне місто
Столичне місто (2004) актор 0.0 imdb 5.9
Столичне місто

Столичне місто (2004)

Capital City

актор
США   1 год 23 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (89)
Моя оцінка:
/10
Фабрика пилу
Фабрика пилу (2004) актор у ролі Lionel  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.8
Сюжет Казкова історія дружби і любові між двома підлітками, які допомагають один одному пережити нелегкі часи в своєму житті.
Раян Флінн - маленький хлопчик, який не говорить ось вже чотири роки, з тих пір, як він у віці 9 років був свідком смерті свого батька. Тепер йому тринадцять. В результаті нещасного випадку він падає з моста. І якимсь чином переноситься в чарівну країну під назвою "Фабрика Пилу". Це дивний, але знайомий світ фантазій Раяна. Там Раян зустрічає дуже красиву дівчинку на ім'я Мелані і закохується в неї.
Фабрика пилу Трейлер

Фабрика пилу (2004)

The Dust Factory

16+
актор у ролі Lionel
США   1 год 39 хв
Читати опис Казкова історія дружби і любові між двома підлітками, які допомагають один одному пережити нелегкі часи в своєму житті.
Раян Флінн - маленький хлопчик, який не говорить ось вже чотири роки, з тих пір, як він у віці 9 років був свідком смерті свого батька. Тепер йому тринадцять. В результаті нещасного випадку він падає з моста. І якимсь чином переноситься в чарівну країну під назвою "Фабрика Пилу". Це дивний, але знайомий світ фантазій Раяна. Там Раян зустрічає дуже красиву дівчинку на ім'я Мелані і закохується в неї.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.8 (1726)
Моя оцінка:
/10
Line of Fire (2003—2004) режисер, актор у ролі Nick Brustin 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A "political drama" that juxtaposes the stories of a young female F.B.I. agent (Bibb) and a mobster (Paymer).

Line of Fire (2003—2004)

Line of Fire

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі Nick Brustin
США
Читати опис (англ.) A "political drama" that juxtaposes the stories of a young female F.B.I. agent (Bibb) and a mobster (Paymer).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (319)
Моя оцінка:
/10
Karen Sisco (2003—2004) актор у ролі Ray Nicolette 6.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The adventures of U.S. Marshal Karen Sisco in Miami.

Karen Sisco (2003—2004)

Karen Sisco

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актор у ролі Ray Nicolette
США   60 хв
Читати опис (англ.) The adventures of U.S. Marshal Karen Sisco in Miami.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.2 (959)
Моя оцінка:
/10
Thoughtcrimes (2003) актор у ролі Dr. Michael Welles 6.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Freya McAllister suddenly starts hearing voices in her head on the night of her High School Prom. From then on her future ends and she is diagnosed as a violent schizophrenic and committed to a mental hospital where she spends the next eight years of her life in mental madness. One night Dr Michael Welles arrives telling Freya that she isn't crazy but that her voices are the thoughts of everyone around her. He teaches her to turn her telepathic powers into a powerful gift. What he doesn't say is that he works for the National Security Agency...
Трейлер

Thoughtcrimes (2003)

Thoughtcrimes

актор у ролі Dr. Michael Welles
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Freya McAllister suddenly starts hearing voices in her head on the night of her High School Prom. From then on her future ends and she is diagnosed as a violent schizophrenic and committed to a mental hospital where she spends the next eight years of her life in mental madness. One night Dr Michael Welles arrives telling Freya that she isn't crazy but that her voices are the thoughts of everyone around her. He teaches her to turn her telepathic powers into a powerful gift. What he doesn't say is that he works for the National Security Agency...
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.6 (2335)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: