Пітер Демін

Peter Deming

Дата народження: 13 грудня 1957 (66 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Бейрут (Ліван)

Всього фільмів (на сайті): 61

Ролі: кінематографіст (59), актор (4)

Фільмографія

Знайдено 61 результат

Континенталь
Континенталь (2023) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.2
Сюжет Вінстон Скотт потрапляє у світ убивць і повинен все виправити після нападу свого брата на готель "Континенталь".
Континенталь Трейлер

Континенталь (2023)

The Continental: From the World of John Wick

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
США   4 год 29 хв
Читати опис Вінстон Скотт потрапляє у світ убивць і повинен все виправити після нападу свого брата на готель "Континенталь".
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (25)  IMDb: 7.2 (38695)
Моя оцінка:
/10
Нестримне весілля
Нестримне весілля (2022) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.5
Сюжет Екстравагантне весілля Тома та Дарсі опиняється під загрозою зриву через втручання злочинців. Тепер молодята повинні врятувати церемонію і знову зрозуміти, чому вони кохають один одного.
Нестримне весілля Трейлер

Нестримне весілля (2022)

Shotgun Wedding

16+
кінематографіст
США   1 год 40 хв
Читати опис Екстравагантне весілля Тома та Дарсі опиняється під загрозою зриву через втручання злочинців. Тепер молодята повинні врятувати церемонію і знову зрозуміти, чому вони кохають один одного.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (45)  IMDb: 5.5 (38837)
Моя оцінка:
/10
Меню
Меню (2022) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.2
Сюжет Стрічка оповідає історію молодої пари. Разом із групою незнайомців, їх запрошують відвідати унікальне місце – ресторан на віддаленому острові Тихого океану. Відомий і дещо схиблений на кухні шеф-кухар приготував розкішне дегустаційне меню. А також декілька сюрпризів, що шокують.
Меню Трейлер

Меню (2022)

The Menu

16+
кінематографіст
США   1 год 47 хв
Читати опис Стрічка оповідає історію молодої пари. Разом із групою незнайомців, їх запрошують відвідати унікальне місце – ресторан на віддаленому острові Тихого океану. Відомий і дещо схиблений на кухні шеф-кухар приготував розкішне дегустаційне меню. А також декілька сюрпризів, що шокують.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (280)  IMDb: 7.2 (403710)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 79 грн
Непрощенна
Непрощенна (2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.1
Сюжет Після звільнення з в’язниці жінка повертається в суспільство, яке не пробачає звинувачення у вбивстві. Вона шукає свою молодшу сестру, яку колись їй довелося покинути.
Непрощенна Трейлер

Непрощенна (2021)

The Unforgivable

кінематографіст
Німеччина, США, Велика Британія   1 год 52 хв
Читати опис Після звільнення з в’язниці жінка повертається в суспільство, яке не пробачає звинувачення у вбивстві. Вона шукає свою молодшу сестру, яку колись їй довелося покинути.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (92)  IMDb: 7.1 (119908)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Птах доброго Господа
Птах доброго Господа (2020) кінематографіст 5.4 imdb 7.6
Сюжет США 1850 рік. У центрі історії – хлопчик Оніон, який з дитинства був рабом. Його батько гине через сутички рабовласника. Пізніше він зустрічає Джона Брауна, який приймає його у своє військо проти рабства. Вони здійснюють наліт на військове сховище, щоб почати повстання рабів, але їхні дії призводять до початку Громадянської війни.
Птах доброго Господа Трейлер

Птах доброго Господа (2020)

The Good Lord Bird

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Мінісеріал Завершений
кінематографіст
США   5 год 35 хв
Читати опис США 1850 рік. У центрі історії – хлопчик Оніон, який з дитинства був рабом. Його батько гине через сутички рабовласника. Пізніше він зустрічає Джона Брауна, який приймає його у своє військо проти рабства. Вони здійснюють наліт на військове сховище, щоб почати повстання рабів, але їхні дії призводять до початку Громадянської війни.
КіноБаза: 5.4 (5)  IMDb: 7.6 (7494)
Моя оцінка:
/10
Капоне
Капоне (2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 4.7
Сюжет Фільм розповість про життя Аль Капоне після звільнення з в'язниці, коли він будучи позбавленим свого впливу, здоров'я та друзів згадує про своє темне минуле
Капоне Трейлер

Капоне (2020)

Capone

16+
кінематографіст
Канада, США   1 год 43 хв
Читати опис Фільм розповість про життя Аль Капоне після звільнення з в'язниці, коли він будучи позбавленим свого впливу, здоров'я та друзів згадує про своє темне минуле
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (23)  IMDb: 4.7 (23370)
Моя оцінка:
/10
Нові мутанти
Нові мутанти (2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.3
Сюжет П'ятьох юних мутантів утримують проти їхньої волі в ізольованій лікарні для психіатричного спостереження. Коли починуть відбуватися дивні речі, їм доведеться перевірити свої здібності і дружні стосунки заради порятунку.
Нові мутанти Трейлер

Нові мутанти (2020)

The New Mutants

16+
кінематографіст
США   1 год 34 хв
Читати опис П'ятьох юних мутантів утримують проти їхньої волі в ізольованій лікарні для психіатричного спостереження. Коли починуть відбуватися дивні речі, їм доведеться перевірити свої здібності і дружні стосунки заради порятунку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (108)  IMDb: 5.3 (91076)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 270 грн
Візіонери: Історія жахів Елая Рота
Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.1
Сюжет Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Візіонери: Історія жахів Елая Рота Трейлер

Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—)

Eli Roth's History of Horror

Серіал 3 сезони, 19 епізодів Документальний Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   42 хв
Читати опис Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (4)  IMDb: 8.1 (2623)
Моя оцінка:
/10
Твін Пікс
Твін Пікс (2017) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет 25 років тому мешканці маленького містечка Твін Пікс були приголомшені загадковим вбивством королеви школи Лори Палмер. Проте історія ще не закінчена, події давно минулих днів дають про себе знати.
Твін Пікс

Твін Пікс (2017)

Twin Peaks

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис 25 років тому мешканці маленького містечка Твін Пікс були приголомшені загадковим вбивством королеви школи Лори Палмер. Проте історія ще не закінчена, події давно минулих днів дають про себе знати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (78)  IMDb: 8.5 (76985)
Моя оцінка:
/10
Ілюзія обману 2
Ілюзія обману 2 (2016) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет «Чотири вершники», команда кращих ілюзіоністів світу, знову разом! Їхня «магія» стала ще більш досконалішою, а вороги — небезпечнішими. Цього разу вони повинні врятувати свою репутацію і вивести на чисту воду жорстокого техномагната...
Ілюзія обману 2 Трейлер

Ілюзія обману 2 (2016)

Now You See Me 2

12+
кінематографіст
США, Китай, Велика Британія, Канада   2 год 9 хв
Читати опис «Чотири вершники», команда кращих ілюзіоністів світу, знову разом! Їхня «магія» стала ще більш досконалішою, а вороги — небезпечнішими. Цього разу вони повинні врятувати свою репутацію і вивести на чисту воду жорстокого техномагната...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (308)  IMDb: 6.4 (324614)
Моя оцінка:
/10
Duran Duran: Unstaged (2014) кінематографіст 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Duran Duran Unstaged is a multimedia event that takes the audience on a cinematic journey with one of the most successful acts in the world during their performance at the Mayan Theater in Los Angeles. Directed by David Lynch.

Duran Duran: Unstaged (2014)

Duran Duran: Unstaged

кінематографіст
США   2 год 1 хв
Читати опис (англ.) Duran Duran Unstaged is a multimedia event that takes the audience on a cinematic journey with one of the most successful acts in the world during their performance at the Mayan Theater in Los Angeles. Directed by David Lynch.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (433)
Моя оцінка:
/10
Оз: Великий та Могутній
Оз: Великий та Могутній (2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.3
Сюжет Коли ураган закидає циркового фокусника Оскара Діґса із запиленого Канзасу в чарівну країну Оз, схильний до шахрайства циркач вважає, що він піймав удачу за хвіст - адже за допомогою своїх трюків він з легкістю може добути в нових землях і славу і багатство. Однак його чекає зустріч з трьома чародійками, Теодорою, Еванорою і Глендою, які сумніваються в тому, чи це той великий чарівник, появи якого чекали легковірні жителі країни Оз. Волею-неволею, прибулець виявляється втягнутим у протистояння епічного масштабу, і йому доводиться використовувати весь свій «магічний» арсенал, з додаванням краплинки справжнього чаклунства. У ситуації вибору між Добром і Злом, Оскару Діггсу належить не тільки стати Великим і Могутнім Чарівником Країни Оз, а й трохи змінитися на краще.
Оз: Великий та Могутній Трейлер

Оз: Великий та Могутній (2013)

Oz the Great and Powerful

0+
кінематографіст
США   2 год 10 хв
Читати опис Коли ураган закидає циркового фокусника Оскара Діґса із запиленого Канзасу в чарівну країну Оз, схильний до шахрайства циркач вважає, що він піймав удачу за хвіст - адже за допомогою своїх трюків він з легкістю може добути в нових землях і славу і багатство. Однак його чекає зустріч з трьома чародійками, Теодорою, Еванорою і Глендою, які сумніваються в тому, чи це той великий чарівник, появи якого чекали легковірні жителі країни Оз. Волею-неволею, прибулець виявляється втягнутим у протистояння епічного масштабу, і йому доводиться використовувати весь свій «магічний» арсенал, з додаванням краплинки справжнього чаклунства. У ситуації вибору між Добром і Злом, Оскару Діггсу належить не тільки стати Великим і Могутнім Чарівником Країни Оз, а й трохи змінитися на краще.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (156)  IMDb: 6.3 (214882)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Хижа у лісі
Хижа у лісі (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Галаслива компанія з п'яти друзів тікає на вік-енд побешкетувати в ізольовану від усього світу сільську хижу. Звучить знайомо? Ну так ви й не уявляєте, що вас чекає насправді.
Хижа у лісі Трейлер

Хижа у лісі (2012)

The Cabin in the Woods

18+
кінематографіст
США   1 год 35 хв
Читати опис Галаслива компанія з п'яти друзів тікає на вік-енд побешкетувати в ізольовану від усього світу сільську хижу. Звучить знайомо? Ну так ви й не уявляєте, що вас чекає насправді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (266)  IMDb: 7.0 (455162)
Моя оцінка:
/10
Крик 4
Крик 4 (2011) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.2
Сюжет Сідні Прескотт останні кілька років провела у відносній тиші та спокої. Життя потихеньку налагоджується, далеко від спалахів та відеокамер папарацці. Але коли знаходять труп одного зі студентів, світ Сідні Прескотт знову починає руйнуватись. Всьому виною вбивця у масці "Обличчя Привида".
Крик 4 Трейлер

Крик 4 (2011)

Scream 4

21+
кінематографіст
США   1 год 51 хв
Читати опис Сідні Прескотт останні кілька років провела у відносній тиші та спокої. Життя потихеньку налагоджується, далеко від спалахів та відеокамер папарацці. Але коли знаходять труп одного зі студентів, світ Сідні Прескотт знову починає руйнуватись. Всьому виною вбивця у масці "Обличчя Привида".
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (113)  IMDb: 6.2 (172630)
Моя оцінка:
/10
Остання ніч
Остання ніч (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Джоана і Майкл не так давно одружилися. Вони – чоловік і дружина, але подружжям, які разом з'їли пуд солі, ще не стали. Майкл по 11 годин пропадає на роботі і Джоана мало що знає про це. Вона, як Майкл вважає, пише черговий роман, але насправді це не так. Подібні «дрібнички» роблять міцність сімейної пари вразливою і звичайні будні стають для молодої родини низкою спокус... Підпільна імперія
Остання ніч Трейлер

Остання ніч (2010)

Last Night

16+
кінематографіст
США, Франція   1 год 33 хв
Читати опис Джоана і Майкл не так давно одружилися. Вони – чоловік і дружина, але подружжям, які разом з'їли пуд солі, ще не стали. Майкл по 11 годин пропадає на роботі і Джоана мало що знає про це. Вона, як Майкл вважає, пише черговий роман, але насправді це не так. Подібні «дрібнички» роблять міцність сімейної пари вразливою і звичайні будні стають для молодої родини низкою спокус... Підпільна імперія
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (54)  IMDb: 6.5 (50817)
Моя оцінка:
/10
Затягни мене до пекла
Затягни мене до пекла (2009) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет Банківська служака Кристін Браун відмовляється продовжити кредит дивній бабусі, що насправді виявляється древнім демоном. Баба накладає на дівчину стародавнє закляття - у Кристін є три дні, щоб зняти його, інакше її потягнуть у пекло.
Затягни мене до пекла Трейлер

Затягни мене до пекла (2009)

Drag Me to Hell

16+
кінематографіст
США   1 год 39 хв
Читати опис Банківська служака Кристін Браун відмовляється продовжити кредит дивній бабусі, що насправді виявляється древнім демоном. Баба накладає на дівчину стародавнє закляття - у Кристін є три дні, щоб зняти його, інакше її потягнуть у пекло.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (125)  IMDb: 6.6 (218935)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Секс-гуру
Секс-гуру (2008) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 3.2 imdb 3.8
Сюжет Пітка, вихований численними гуру поза рідною культурою американець, вертається в Штати в надії стати популярним психотерапевтом. Першим викликом його здатностям стане важкий випадок з баскетболістом-профі, від якого дружина пішла до конкурента.
Секс-гуру Трейлер

Секс-гуру (2008)

The Love Guru

кінематографіст
США, Велика Британія, Німеччина   1 год 27 хв
Читати опис Пітка, вихований численними гуру поза рідною культурою американець, вертається в Штати в надії стати популярним психотерапевтом. Першим викликом його здатностям стане важкий випадок з баскетболістом-профі, від якого дружина пішла до конкурента.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.2 (14)  IMDb: 3.8 (55211)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Cashmere Mafia (2008) кінематографіст 6.5 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A group of successful female executives who have been friends since college turn to each other for guidance as they juggle their careers with family in New York City.

Cashmere Mafia (2008)

Cashmere Mafia

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис (англ.) A group of successful female executives who have been friends since college turn to each other for guidance as they juggle their careers with family in New York City.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.4 (2874)
Моя оцінка:
/10
Подружнє життя
Подружнє життя (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.2
Сюжет Сан-Франциско, 1949 рік. Зразковий сім'янин закохується в іншу жінку. Він збирається піти з родини, але щоб не піддавати дружину приниженням, пов'язаними з розлученням, вирішує її... убити...
Подружнє життя Трейлер

Подружнє життя (2007)

Married Life

16+
кінематографіст
США, Канада   1 год 31 хв
Читати опис Сан-Франциско, 1949 рік. Зразковий сім'янин закохується в іншу жінку. Він збирається піти з родини, але щоб не піддавати дружину приниженням, пов'язаними з розлученням, вирішує її... убити...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (10)  IMDb: 6.2 (9781)
Моя оцінка:
/10
Щасливець
Щасливець (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.9
Сюжет Дія фільму розвертається в світі професійного покеру. Головний герой стрічки - гравець Гек Чивер, який не жаліє сил для перемоги і не боїться ризикувати. В особистому житті він, навпаки, поводиться розумно і обережно, уникаючи емоційних поривів і яких-небудь зобов'язань.
Коли ж Гек береться виграти чемпіонат світу по покеру 2003 року, а заразом і зачарувати молоду співачку з Бейкерсфілда Біллі Оффер, він зустрічає на своєму шляху тільки одну перешкоду - в особі свого батька, легендарного гравця в покер, що кинув матір Гека багато років тому.
Щасливець Трейлер

Щасливець (2007)

Lucky You

16+
кінематографіст
США, Німеччина, Австралія   2 год 4 хв
Читати опис Дія фільму розвертається в світі професійного покеру. Головний герой стрічки - гравець Гек Чивер, який не жаліє сил для перемоги і не боїться ризикувати. В особистому житті він, навпаки, поводиться розумно і обережно, уникаючи емоційних поривів і яких-небудь зобов'язань.
Коли ж Гек береться виграти чемпіонат світу по покеру 2003 року, а заразом і зачарувати молоду співачку з Бейкерсфілда Біллі Оффер, він зустрічає на своєму шляху тільки одну перешкоду - в особі свого батька, легендарного гравця в покер, що кинув матір Гека багато років тому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (14)  IMDb: 5.9 (21227)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Cinematographer Style (2006) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.

Cinematographer Style (2006)

Cinematographer Style

зіграв самого себе
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (392)
Моя оцінка:
/10
Ходять чутки
Ходять чутки (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.5
Сюжет Сара Хаттінгер відчуває розгубленість. Вона - гарний журналіст, але змушена вести колонку некрологів у газеті. Вона нарешті погодилася вийти заміж за свого бойфренда Джеффа, але усе ще не впевнена до кінця, що дійсно хоче цього весілля. А поки Сара вирушає додому у Пасадену на весілля сестри, а це означає, що вона має провести чимало часу зі своєю схибленою на тенісі сімейкою, членом якої вона себе ніколи не відчувала. Випадково вона дізнається про сімейну таємницю, і після цього її переповнюють сумніви щодо свого походження. Щоб знайти відповідь на це хвилююче для неї запитання, Сара розпочинає пошук людини, яка, імовірно, зможе їй допомогти...
Ходять чутки Трейлер

Ходять чутки (2005)

Rumor Has It...

12+
кінематографіст
США, Німеччина, Австралія   1 год 37 хв
Читати опис Сара Хаттінгер відчуває розгубленість. Вона - гарний журналіст, але змушена вести колонку некрологів у газеті. Вона нарешті погодилася вийти заміж за свого бойфренда Джеффа, але усе ще не впевнена до кінця, що дійсно хоче цього весілля. А поки Сара вирушає додому у Пасадену на весілля сестри, а це означає, що вона має провести чимало часу зі своєю схибленою на тенісі сімейкою, членом якої вона себе ніколи не відчувала. Випадково вона дізнається про сімейну таємницю, і після цього її переповнюють сумніви щодо свого походження. Щоб знайти відповідь на це хвилююче для неї запитання, Сара розпочинає пошук людини, яка, імовірно, зможе їй допомогти...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (33)  IMDb: 5.5 (62001)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Піджак
Піджак (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.1
Сюжет Ветерана війни Джека Старкса, страждаючого від періодичних нападів амнезії, звинувачують у вбивстві і поміщають в психіатричну клініку, де місцевий доктор призначає йому інтенсивний курс експериментальних препаратів. Але лікування дає дивний ефект: Джек несподівано бачить майбутнє і дізнається, що він буде убитий невідомим через декілька днів.
Піджак Трейлер

Піджак (2005)

The Jacket

16+
кінематографіст
США, Німеччина   1 год 43 хв
Читати опис Ветерана війни Джека Старкса, страждаючого від періодичних нападів амнезії, звинувачують у вбивстві і поміщають в психіатричну клініку, де місцевий доктор призначає йому інтенсивний курс експериментальних препаратів. Але лікування дає дивний ефект: Джек несподівано бачить майбутнє і дізнається, що він буде убитий невідомим через декілька днів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (200)  IMDb: 7.1 (119783)
Моя оцінка:
/10
Змова
Змова (2004) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.5
Сюжет Сімейна пара Джефів вирішила стати детективами з вирішення особистих емоційних проблем. Їх перший клієнт - Альберт Марковські, замучений страхами з приводу майбутньої кар'єри в популярній роздрібній мережі. У процесі розслідування Джефи знайомляться з колегами і близькими Альберта і розуміють, що всі вони теж потребують їхньої допомоги...
Змова Трейлер

Змова (2004)

I Heart Huckabees

16+
кінематографіст
США, Велика Британія, Німеччина   1 год 47 хв
Читати опис Сімейна пара Джефів вирішила стати детективами з вирішення особистих емоційних проблем. Їх перший клієнт - Альберт Марковські, замучений страхами з приводу майбутньої кар'єри в популярній роздрібній мережі. У процесі розслідування Джефи знайомляться з колегами і близькими Альберта і розуміють, що всі вони теж потребують їхньої допомоги...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (8)  IMDb: 6.5 (66406)
Моя оцінка:
/10
Амнезія
Амнезія (2004) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.3
Сюжет Джесіка Шепард — амбітний молодий поліцейський. Вона переживає радість і гордість у зв'язку з її підвищенням по службі. Але її радість швидко випаровується, коли їй доручають розслідувати серію вбивств чоловіків, з якими вона колись була близька.
Джесіку мучать провали пам'яті, загадкова амнезія — вона не пам'ятає, що з нею відбувалося в ті ночі, коли здійснювалися ці жахливі вбивства.
Разом з своїм партнером Майком Делмарко вона намагається розплутати цей клубок, але незабаром розуміє, що все більше доказів вказують на неї саму.
Амнезія Трейлер

Амнезія (2004)

Twisted

16+
кінематографіст
Німеччина, США   1 год 37 хв
Читати опис Джесіка Шепард — амбітний молодий поліцейський. Вона переживає радість і гордість у зв'язку з її підвищенням по службі. Але її радість швидко випаровується, коли їй доручають розслідувати серію вбивств чоловіків, з якими вона колись була близька.
Джесіку мучать провали пам'яті, загадкова амнезія — вона не пам'ятає, що з нею відбувалося в ті ночі, коли здійснювалися ці жахливі вбивства.
Разом з своїм партнером Майком Делмарко вона намагається розплутати цей клубок, але незабаром розуміє, що все більше доказів вказують на неї саму.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (17)  IMDb: 5.3 (23194)
Моя оцінка:
/10
Потрібні люди
Потрібні люди (2002) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.4
Сюжет Вище світ Нью-Йорка боїться й боготворить всюдисущого Ілая Вермана. Цей колишній знавець людської натури легко зводить разом потрібних людей і мирить ворогів із чималою вигодою для себе.
Його робота - знати всіх і вся, але коли безневинне прохання знаменитого актора, який потрапив у лоскітливу ситуацію, втягує Ілая в заплутану історію з таємничим убивством, пролазливий світський лев розуміє, що не знає нічого. А можливо, він знає занадто багато й за це його чекає жорстока розплата?
Потрібні люди

Потрібні люди (2002)

People I Know

18+
кінематографіст
США, Німеччина   1 год 40 хв
Читати опис Вище світ Нью-Йорка боїться й боготворить всюдисущого Ілая Вермана. Цей колишній знавець людської натури легко зводить разом потрібних людей і мирить ворогів із чималою вигодою для себе.
Його робота - знати всіх і вся, але коли безневинне прохання знаменитого актора, який потрапив у лоскітливу ситуацію, втягує Ілая в заплутану історію з таємничим убивством, пролазливий світський лев розуміє, що не знає нічого. А можливо, він знає занадто багато й за це його чекає жорстока розплата?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (6)  IMDb: 5.4 (11808)
Моя оцінка:
/10
Остін Паверс: Золотий орган
Остін Паверс: Золотий орган (2002) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.2
Сюжет В 1975 році батько Остіна Паверса — знаменитий англійський шпигун Нейджел Паверс — був викрадений голландським злодієм Золоти органом. Тепер, в 21-ому столітті, знаменитий шпигун Остін Паверс вирішує допомогти своєму батьку. Заручившись підтримкою свого давнього ворога — Доктора Зло, з допомогою його машини часу Остін здійснює стрибок у часі. Він опиняється в 1975 році, в епоху диско. Проте скоро виясняється, що одержимий ідеєю завоювати весь світ Доктор Зло, бул сам у змові з Золотим органом і можливо причетним до викрадення батька. Разом зі своєю чарівною давньою подружкою Фоксі Клеопатрою Остін Паверс намагається розплутати злодійські плани Доктора Зло і Золотого органа, щоби не лише виручити свого батька, а й врятувати весь світ від цих злодіїв…
Остін Паверс: Золотий орган Трейлер

Остін Паверс: Золотий орган (2002)

Austin Powers in Goldmember

16+
кінематографіст
США   1 год 34 хв
Читати опис В 1975 році батько Остіна Паверса — знаменитий англійський шпигун Нейджел Паверс — був викрадений голландським злодієм Золоти органом. Тепер, в 21-ому столітті, знаменитий шпигун Остін Паверс вирішує допомогти своєму батьку. Заручившись підтримкою свого давнього ворога — Доктора Зло, з допомогою його машини часу Остін здійснює стрибок у часі. Він опиняється в 1975 році, в епоху диско. Проте скоро виясняється, що одержимий ідеєю завоювати весь світ Доктор Зло, бул сам у змові з Золотим органом і можливо причетним до викрадення батька. Разом зі своєю чарівною давньою подружкою Фоксі Клеопатрою Остін Паверс намагається розплутати злодійські плани Доктора Зло і Золотого органа, щоби не лише виручити свого батька, а й врятувати весь світ від цих злодіїв…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (83)  IMDb: 6.2 (224270)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 139 грн
Coney Island Baby (2003) кінематографіст 0.0 imdb 6.0

Coney Island Baby (2003)

Coney Island Baby

кінематографіст
США, Ірландія   1 год 33 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (133)
Моя оцінка:
/10
Малголленд драйв
Малголленд драйв (2001) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.9
Сюжет Після жахливої катастрофи на звивистій дорозі Малголленд драйв живою залишається лише темноволоса незнайомка. Переживши глибокий шок і втрату пам'яті, вона ховається у порожній квартирі, де її знаходить Даян Селвін, яка приїхала подивитися на розкішний і звабливий Лос-Анджелес. Щиро співчуваючи своїй новій подрузі, яка назвалася Ритою, Даян готова допомогти їй пригадати, хто вона і що з нею трапилося. Маючи тверді наміри знайти відповіді на усі свої питання, дівчата виходять з дому, прямуючи назустріч темним, жахливим таємницям сліпучого Міста Янголів…
Малголленд драйв Трейлер

Малголленд драйв (2001)

Mulholland Drive

16+
кінематографіст
Франція, США   2 год 27 хв
Читати опис Після жахливої катастрофи на звивистій дорозі Малголленд драйв живою залишається лише темноволоса незнайомка. Переживши глибокий шок і втрату пам'яті, вона ховається у порожній квартирі, де її знаходить Даян Селвін, яка приїхала подивитися на розкішний і звабливий Лос-Анджелес. Щиро співчуваючи своїй новій подрузі, яка назвалася Ритою, Даян готова допомогти їй пригадати, хто вона і що з нею трапилося. Маючи тверді наміри знайти відповіді на усі свої питання, дівчата виходять з дому, прямуючи назустріч темним, жахливим таємницям сліпучого Міста Янголів…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (174)  IMDb: 7.9 (387081)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

З пекла
З пекла (2001) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.7
Сюжет Він втілення тьми й жаху. Він самий таємничий і знаменитий із всіх серійних убивць, відомих історії. Він занурив Англію в атмосферу страху й пролив масу слухів і домислів. Убивця, що знає більше простого м'ясника або лаборанта. Убиваючи, він робить дивовижний ритуал. Його прізвисько - Джек-Різник. Піймати його намагається інспектор Фред Эбберлайн (Джонні Депп).
З пекла Трейлер

З пекла (2001)

From Hell

18+
кінематографіст
США   2 год 2 хв
Читати опис Він втілення тьми й жаху. Він самий таємничий і знаменитий із всіх серійних убивць, відомих історії. Він занурив Англію в атмосферу страху й пролив масу слухів і домислів. Убивця, що знає більше простого м'ясника або лаборанта. Убиваючи, він робить дивовижний ритуал. Його прізвисько - Джек-Різник. Піймати його намагається інспектор Фред Эбберлайн (Джонні Депп).
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (130)  IMDb: 6.7 (165040)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: