Грегорі Сміт

Gregory Smith

Дата народження: 6 липня 1983 (40 років)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Торонто, Онтаріо, Канада

Зріст: 179 см

Всього фільмів (на сайті): 61

Ролі: актор (47), режисер ★ 6.31 (12), продюсер (5)

Фільмографія

Знайдено 61 результат

Супермен і Лоїс
Супермен і Лоїс (2021—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.8
Сюжет Після багатьох років зіткнення з мегаломанськими суперзлодіями, монстрами, що руйнують Метрополіс, і інопланетними загарбниками, які прагнуть знищити людську расу, Людина зі сталі, вона ж Кларк Кент і Лоїс Лейн, стикаються з однією з своїх найбільших проблем: стрес, тиск та складність, які виникають із працюючими батьками в сучасному суспільстві.
Супермен і Лоїс Трейлер

Супермен і Лоїс (2021—)

Superman & Lois

Серіал 4 сезони, 43 епізоди Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис Після багатьох років зіткнення з мегаломанськими суперзлодіями, монстрами, що руйнують Метрополіс, і інопланетними загарбниками, які прагнуть знищити людську расу, Людина зі сталі, вона ж Кларк Кент і Лоїс Лейн, стикаються з однією з своїх найбільших проблем: стрес, тиск та складність, які виникають із працюючими батьками в сучасному суспільстві.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (21)  IMDb: 7.8 (40048)
Моя оцінка:
/10
Кеті Кін
Кеті Кін (2020) режисер 4.6 imdb 6.2
Сюжет Кеті Кін - дизайнерка, сповнена рішучості піднятися на саму вершину модного Олімпу і втілити в життя мрію дитинства. Оточують її настільки ж творчі і амбітні особистості, які, незважаючи на всі невдачі, продовжують боротися за місце під нью-йоркським сонцем.
Кеті Кін Трейлер

Кеті Кін (2020)

Katy Keene

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис Кеті Кін - дизайнерка, сповнена рішучості піднятися на саму вершину модного Олімпу і втілити в життя мрію дитинства. Оточують її настільки ж творчі і амбітні особистості, які, незважаючи на всі невдачі, продовжують боротися за місце під нью-йоркським сонцем.
КіноБаза: 4.6 (5)  IMDb: 6.2 (2798)
Моя оцінка:
/10
Unspeakable (2019) режисер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) The drama chronicles the emergence of HIV and Hepatitis C in Canada in the early '80s and the tragedy that followed when thousands were unnecessarily infected by tainted blood.
Трейлер

Unspeakable (2019)

Unspeakable

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Канада   44 хв
Читати опис (англ.) The drama chronicles the emergence of HIV and Hepatitis C in Canada in the early '80s and the tragedy that followed when thousands were unnecessarily infected by tainted blood.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (284)
Моя оцінка:
/10
Бог додав мене у друзі
Бог додав мене у друзі (2018—2020) режисер 5.0 imdb 7.0
Сюжет Переконаний атеїст отримує запит в друзі від Всевишнього, що кардинально змінює його життя і життя оточуючих його людей.
Бог додав мене у друзі Трейлер

Бог додав мене у друзі (2018—2020)

God Friended Me

Серіал 2 сезони, 42 епізоди Скасований
режисер
США   43 хв
Читати опис Переконаний атеїст отримує запит в друзі від Всевишнього, що кардинально змінює його життя і життя оточуючих його людей.
КіноБаза: 5.0 (8)  IMDb: 7.0 (7559)
Моя оцінка:
/10
The Detail (2018) режисер 5.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Three female homicide detectives solve crimes while also dealing with their personal lives.
Трейлер

The Detail (2018)

The Detail

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Three female homicide detectives solve crimes while also dealing with their personal lives.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 5.9 (866)
Моя оцінка:
/10
Рівердейл
Рівердейл (2017—2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.5
Сюжет Серіал розповість про життя та пригоди життєрадісного підлітка Арчі Ендрюса, а також Бетті Купер, Вероніки Лодж і їхніх друзів з Рівердейлу. Події відбуваються у сучасному світі, а головні герої вирішують досліджувати приховану від сторонніх сторону життя маленького містечка з усіма його дивацтвами і таємницями, що ховаються за святковим фасадом.
Рівердейл Трейлер

Рівердейл (2017—2023)

Riverdale

Серіал 7 сезонів, 137 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   45 хв
Читати опис Серіал розповість про життя та пригоди життєрадісного підлітка Арчі Ендрюса, а також Бетті Купер, Вероніки Лодж і їхніх друзів з Рівердейлу. Події відбуваються у сучасному світі, а головні герої вирішують досліджувати приховану від сторонніх сторону життя маленького містечка з усіма його дивацтвами і таємницями, що ховаються за святковим фасадом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (85)  IMDb: 6.5 (155913)
Моя оцінка:
/10
Легенди завтрашнього дня
Легенди завтрашнього дня (2016—2022) режисер 5.6 imdb 6.8
Сюжет Володар часу - Ріп Гантер, не тільки зберігає час, а й наглядає за законами історії, подорожуючи у часі. Побачивши майбутнє людства, він дуже занепокоївся тим, що відбувається. Безсмертний Вандел Севідж, разом зі своєю бандою вбивць подорожує в часі і змінює хід історії. Ріп Гантер вирішив зібрати свою команду, щоб протистояти вселенському і тимчасовому злу. У його команду увійшли не тільки герої, але й видатні лиходії сучасності, тих кого люди в майбутньому назвуть - Легенди. Вони вирушають у різні часові континууми і битимуться з Ванделом Севіджем
Легенди завтрашнього дня Трейлер

Легенди завтрашнього дня (2016—2022)

DC's Legends of Tomorrow

12+
Серіал 7 сезонів, 110 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис Володар часу - Ріп Гантер, не тільки зберігає час, а й наглядає за законами історії, подорожуючи у часі. Побачивши майбутнє людства, він дуже занепокоївся тим, що відбувається. Безсмертний Вандел Севідж, разом зі своєю бандою вбивць подорожує в часі і змінює хід історії. Ріп Гантер вирішив зібрати свою команду, щоб протистояти вселенському і тимчасовому злу. У його команду увійшли не тільки герої, але й видатні лиходії сучасності, тих кого люди в майбутньому назвуть - Легенди. Вони вирушають у різні часові континууми і битимуться з Ванделом Севіджем
КіноБаза: 5.6 (63)  IMDb: 6.8 (110345)
Моя оцінка:
/10
Сутінкові Мисливці
Сутінкові Мисливці (2016—2019) режисер  ✓ укр. субтитри 6.8 imdb 6.5
Сюжет Серіал заснований на серії книг-бестселерів в стилі міського фентезі "Знаряддя смерті" Касандри Клер. Сутінкові Мисливці розповідають про 18-ти річну Клері Фрей, яка у свій день народження дізнається, що вона не та, ким себе вважає, а насправді походить зі стародавньої лінії Сутінкових Мисливців - гібридів ангелів і людей, які полюють за демонами. Коли викрадають її мати Джослін, Клері поринає у світ полювання на демонів з містичним Сутінковим Мисливцем Джейсом і її кращим другом, Саймоном. Тепер вона живе навколо фейрі, магів, вампірів і перевертнів. Клері дізнається більше про своє минуле і про те, що може чекати її в майбутньому.
Сутінкові Мисливці Трейлер

Сутінкові Мисливці (2016—2019)

Shadowhunters

Серіал 3 сезони, 55 епізодів Завершений
режисер
США   42 хв
Читати опис Серіал заснований на серії книг-бестселерів в стилі міського фентезі "Знаряддя смерті" Касандри Клер. Сутінкові Мисливці розповідають про 18-ти річну Клері Фрей, яка у свій день народження дізнається, що вона не та, ким себе вважає, а насправді походить зі стародавньої лінії Сутінкових Мисливців - гібридів ангелів і людей, які полюють за демонами. Коли викрадають її мати Джослін, Клері поринає у світ полювання на демонів з містичним Сутінковим Мисливцем Джейсом і її кращим другом, Саймоном. Тепер вона живе навколо фейрі, магів, вампірів і перевертнів. Клері дізнається більше про своє минуле і про те, що може чекати її в майбутньому.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.8 (28)  IMDb: 6.5 (71075)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Флеш
Флеш (2014—2023) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.5
Сюжет У центрі сюжету Баррі Аллен - юнак, який працює помічником судмедексперта в поліцейському відділку і має доволі темне минуле. Та одного доленосного дня сталося те, що перетворило Баррі на когось зовсім іншого. Усе життя він намагався наздогнати дещо неможливе, і от долею йому судилося самому стати дечим неможливим.
Флеш Трейлер

Флеш (2014—2023)

The Flash

12+
Серіал 9 сезонів, 184 епізоди Завершений
режисер
США   43 хв
Читати опис У центрі сюжету Баррі Аллен - юнак, який працює помічником судмедексперта в поліцейському відділку і має доволі темне минуле. Та одного доленосного дня сталося те, що перетворило Баррі на когось зовсім іншого. Усе життя він намагався наздогнати дещо неможливе, і от долею йому судилося самому стати дечим неможливим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (122)  IMDb: 7.5 (369297)
Моя оцінка:
/10
Working the Engels (2014) актор у ролі Jonny 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) A family are forced to band together to keep their heads above water when their father and breadwinner passes away, leaving them all in a mountain of debt.

Working the Engels (2014)

Working the Engels

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Jonny
США, Канада   30 хв
Читати опис (англ.) A family are forced to band together to keep their heads above water when their father and breadwinner passes away, leaving them all in a mountain of debt.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (5369)
Моя оцінка:
/10
Стріла
Стріла (2012—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.5
Сюжет Після корабельної аварії плейбоя-мільярдера Олівера Квіна, зниклого безвісти, оголошують померлим. Але через п'ять років його знаходять живим на безлюдному острові в Тихому океані. Коли він повертається додому в Старлинг-сіті, його зустрічає віддана мати Мойра, улюблена сестра Теа і кращий друг Томмі, які відчувають, що випробування на острові змінили Олівера. Олівер приховує правду про те, якою людиною він став, але відчайдушно хоче спокутувати провину за свої минулі вчинки. Зокрема, він хоче помиритися зі своєю колишньою дівчиною Лорел Ленс. Щоб виправити помилки своєї сім'ї, боротися з бідами суспільства і повернути Старлінг-сіті колишню славу, Олівер потай стає героєм-лінчевателем Стрілою, одягненим в зелений костюм з капюшоном і збройним луком і стрілами.
Стріла Трейлер

Стріла (2012—2020)

Arrow

16+
Серіал 8 сезонів, 171 епізод Завершений
режисер
США   42 хв
Читати опис Після корабельної аварії плейбоя-мільярдера Олівера Квіна, зниклого безвісти, оголошують померлим. Але через п'ять років його знаходять живим на безлюдному острові в Тихому океані. Коли він повертається додому в Старлинг-сіті, його зустрічає віддана мати Мойра, улюблена сестра Теа і кращий друг Томмі, які відчувають, що випробування на острові змінили Олівера. Олівер приховує правду про те, якою людиною він став, але відчайдушно хоче спокутувати провину за свої минулі вчинки. Зокрема, він хоче помиритися зі своєю колишньою дівчиною Лорел Ленс. Щоб виправити помилки своєї сім'ї, боротися з бідами суспільства і повернути Старлінг-сіті колишню славу, Олівер потай стає героєм-лінчевателем Стрілою, одягненим в зелений костюм з капюшоном і збройним луком і стрілами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (163)  IMDb: 7.5 (447111)
Моя оцінка:
/10
Надія на порятунок
Надія на порятунок (2012—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.4
Сюжет Внаслідок автомобільної аварії керівник хірургічного відділення однієї з лікарень Торонто Чарлі Гарріс впадає у кому. Його наречена і колега, Алекс Рід, разом з видатним хірургом Джоелем Гораном борються за життя Чарлі та інших пацієнтів. Кожен день, стикаючись із необхідністю приймати нелегкі й сміливі рішення, медики дарують людям надію на порятунок. А тим часом коридорами лікарні бродить дух доктора Гарріса, намагаючись зрозуміти, хто він — привид або плід власної уяви.
Надія на порятунок Трейлер

Надія на порятунок (2012—2017)

Saving Hope

16+
Серіал 5 сезонів, 85 епізодів Завершений
режисер
Канада   43 хв
Читати опис Внаслідок автомобільної аварії керівник хірургічного відділення однієї з лікарень Торонто Чарлі Гарріс впадає у кому. Його наречена і колега, Алекс Рід, разом з видатним хірургом Джоелем Гораном борються за життя Чарлі та інших пацієнтів. Кожен день, стикаючись із необхідністю приймати нелегкі й сміливі рішення, медики дарують людям надію на порятунок. А тим часом коридорами лікарні бродить дух доктора Гарріса, намагаючись зрозуміти, хто він — привид або плід власної уяви.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 7.4 (7719)
Моя оцінка:
/10
On the Ice (2011) продюсер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) In the isolated, frozen town of Barrow, Alaska, Iñupiaq teenagers Qalli and Aivaaq have grown up like brothers in a tight-knit community defined as much by ancient traditions as by hip-hop and snowmobiles. Early one morning, on a seal hunt with their friend James, a tussle turns violent, and James is killed. Panic stricken, terrified, and with no one to blame but themselves, Qalli and Aivaaq lie and declare the death a tragic accident. As Barrow roils with grief and his protective father becomes suspicious, Qalli stumbles through guilt-filled days, wrestling with his part in the death. For the first time in his life, he's treading alone on existential ice.
Трейлер

On the Ice (2011)

On the Ice

продюсер
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) In the isolated, frozen town of Barrow, Alaska, Iñupiaq teenagers Qalli and Aivaaq have grown up like brothers in a tight-knit community defined as much by ancient traditions as by hip-hop and snowmobiles. Early one morning, on a seal hunt with their friend James, a tussle turns violent, and James is killed. Panic stricken, terrified, and with no one to blame but themselves, Qalli and Aivaaq lie and declare the death a tragic accident. As Barrow roils with grief and his protective father becomes suspicious, Qalli stumbles through guilt-filled days, wrestling with his part in the death. For the first time in his life, he's treading alone on existential ice.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (1076)
Моя оцінка:
/10
Дім марень
Дім марень (2011) актор у ролі Artie  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.0
Сюжет Заможний видавець зі своєю дружиною і двома дочками переїжджають до тихого провінційного містечка, яке на перевірку виявляється не таким вже й тихим. Не без допомоги сусідки сімейство дізнається, що їх будинок став місцем жорстокого вбивства, а злочинець досі розгулює на волі.
Дім марень Трейлер

Дім марень (2011)

Dream House

16+
актор у ролі Artie
США, Канада   1 год 24 хв
Читати опис Заможний видавець зі своєю дружиною і двома дочками переїжджають до тихого провінційного містечка, яке на перевірку виявляється не таким вже й тихим. Не без допомоги сусідки сімейство дізнається, що їх будинок став місцем жорстокого вбивства, а злочинець досі розгулює на волі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (103)  IMDb: 6.0 (69440)
Моя оцінка:
/10
Katie Chats (2011) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Katie Uhlmann is a freelance entertainment host who chats with professionals in the entertainment industry.

Katie Chats (2011)

Katie Chats

Серіал 4 сезони, 0 епізодів
зіграв самого себе
Канада
Читати опис (англ.) Katie Uhlmann is a freelance entertainment host who chats with professionals in the entertainment industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (188)
Моя оцінка:
/10
Франклін та Беш
Франклін та Беш (2011—2014) актор у ролі Coach Kasso  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.6
Сюжет Двоє молодих, вуличних адвоката, після великого виграшу справи над легендарною юридичною фірмою були прийняті на роботу її засновником, однак через його неетичної поведінки адвокати постійно опиняються в неприємності.
Франклін та Беш Трейлер

Франклін та Беш (2011—2014)

Franklin & Bash

16+
Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
актор у ролі Coach Kasso
США   60 хв
Читати опис Двоє молодих, вуличних адвоката, після великого виграшу справи над легендарною юридичною фірмою були прийняті на роботу її засновником, однак через його неетичної поведінки адвокати постійно опиняються в неприємності.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (12)  IMDb: 7.6 (14507)
Моя оцінка:
/10
Бомж із дробовиком
Бомж із дробовиком (2011) актор у ролі Slick  ✓ укр. субтитри 5.9 imdb 6.1
Сюжет У центрі подій бомж, якому набридло спостерігати беззаконня діється на вулицях. В один прекрасний момент чаша його терпіння переповнюється, він хапає з вітрини магазину дробовик і йде наводити справедливість, відстрілюючи бандитів, корумпованих копів, педофілів та інших виродків.
Бомж із дробовиком Трейлер

Бомж із дробовиком (2011)

Hobo with a Shotgun

18+
актор у ролі Slick
Канада   1 год 26 хв
Читати опис У центрі подій бомж, якому набридло спостерігати беззаконня діється на вулицях. В один прекрасний момент чаша його терпіння переповнюється, він хапає з вітрини магазину дробовик і йде наводити справедливість, відстрілюючи бандитів, корумпованих копів, педофілів та інших виродків.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.9 (48)  IMDb: 6.1 (48780)
Моя оцінка:
/10
Давай зробимо дитину
Давай зробимо дитину (2011) актор у ролі Will 5.5 imdb 5.3
Сюжет У фільмі показано життя дев'яти абсолютно різних пар, у яких на думці тільки одне — як зачати дитину.
Давай зробимо дитину

Давай зробимо дитину (2011)

Conception

актор у ролі Will
США   1 год 28 хв
Читати опис У фільмі показано життя дев'яти абсолютно різних пар, у яких на думці тільки одне — як зачати дитину.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.3 (1425)
Моя оцінка:
/10
In My Pocket (2011) актор у ролі Stephen 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) A harrowing journey down the dark spiral of drug addiction. As Stephen Jameson's carefully constructed life slowly falls apart, his belief system is shattered when he discovers that he's no...
Трейлер

In My Pocket (2011)

In My Pocket

актор у ролі Stephen
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) A harrowing journey down the dark spiral of drug addiction. As Stephen Jameson's carefully constructed life slowly falls apart, his belief system is shattered when he discovers that he's no...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (235)
Моя оцінка:
/10
Копи-новобранці
Копи-новобранці (2010—2015) актор у ролі Dov Epstein, режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.7
Сюжет Серіал розповідає про п'ятьох новобранців, які тільки що закінчили поліцейську академію й влаштувалися працювати в одне з відділень поліції. Вони зовсім молоді, і звичайно ж недосвідчені. Але помилок на службі не повинно бути, адже кожний невірний крок може коштувати їм життя…
Копи-новобранці Трейлер

Копи-новобранці (2010—2015)

Rookie Blue

16+
Серіал 6 сезонів, 74 епізоди Скасований
актор у ролі Dov Epstein, режисер
Канада   42 хв
Читати опис Серіал розповідає про п'ятьох новобранців, які тільки що закінчили поліцейську академію й влаштувалися працювати в одне з відділень поліції. Вони зовсім молоді, і звичайно ж недосвідчені. Але помилок на службі не повинно бути, адже кожний невірний крок може коштувати їм життя…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (6)  IMDb: 7.7 (18619)
Моя оцінка:
/10
Fakers (2010) актор у ролі Nik Iliakis 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) The shocking story about three ordinary teenagers from one of Canada's most elite schools.

Fakers (2010)

Fakers

актор у ролі Nik Iliakis
Канада   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) The shocking story about three ordinary teenagers from one of Canada's most elite schools.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (220)
Моя оцінка:
/10
One Night Only (2009) продюсер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A romantic drama about two couples shifting sexual dynamics over one night in a music bar.
Трейлер

One Night Only (2009)

One Night Only

продюсер
США   19 хв
Читати опис (англ.) A romantic drama about two couples shifting sexual dynamics over one night in a music bar.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (49)
Моя оцінка:
/10
Manson, My Name Is Evil (2009) актор у ролі Perry 5.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Perry, a sheltered chemical engineer, falls in love with Leslie, a former homecoming princess, when he becomes a jury member at her hippie death cult murder trial.
Трейлер

Manson, My Name Is Evil (2009)

Manson, My Name Is Evil

актор у ролі Perry
Канада   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Perry, a sheltered chemical engineer, falls in love with Leslie, a former homecoming princess, when he becomes a jury member at her hippie death cult murder trial.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.6 (914)
Моя оцінка:
/10
Незвичайна подорож
Незвичайна подорож (2008) продюсер  ✓ укр. аудіо 2.0 imdb 4.2
Сюжет Коли Джоел став публічним посміховищем під градом дотепних уколів одного з ведучих телевізійного шоу «Доктора Двейна», він упав у серйозну нудьгу. Але не дарма міцна дружба цінується вище всього. Кращі друзі Джоела Уайт і Бен силою вмовляють його приєднатися до подорожі по країні з певною місією - рознести дощенту повчальні теорії шоу-терапевта. Троє хлопців всідаються в саморобний хот-дог-вагончик і відправляються колесити по Америці, набираючи у свої ряди незліченне полчище диваків, оригіналів і невдах, включаючи чарівну красуню.
Незвичайна подорож Трейлер

Незвичайна подорож (2008)

Wieners

16+
продюсер
США   1 год 29 хв
Читати опис Коли Джоел став публічним посміховищем під градом дотепних уколів одного з ведучих телевізійного шоу «Доктора Двейна», він упав у серйозну нудьгу. Але не дарма міцна дружба цінується вище всього. Кращі друзі Джоела Уайт і Бен силою вмовляють його приєднатися до подорожі по країні з певною місією - рознести дощенту повчальні теорії шоу-терапевта. Троє хлопців всідаються в саморобний хот-дог-вагончик і відправляються колесити по Америці, набираючи у свої ряди незліченне полчище диваків, оригіналів і невдах, включаючи чарівну красуню.
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 4.2 (2464)
Моя оцінка:
/10
Guns (2008—1997) актор у ролі Bobby 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Guns is a gritty and dramatic mini-series that tells the story of four families caught up in illegal gun trafficking and the ripple effect this has on their lives. This is the story of ...

Guns (2008—1997)

Guns

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Bobby
Канада   4 год 0 хв
Читати опис (англ.) Guns is a gritty and dramatic mini-series that tells the story of four families caught up in illegal gun trafficking and the ripple effect this has on their lives. This is the story of ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (330)
Моя оцінка:
/10
Табір
Табір (2008) актор у ролі Ben  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.8
Сюжет Групу «важких» підлітків відправляють у виправний табір на острів Фуджі. Їм і в голову не приходить, що обіцяний їм казковий рай на прекрасному острові обернеться... тюремним табором, одна згадка про який бувалих людей приводить в тремтіння. У таборі під назвою «Черевик» панує жорстока дисципліна, яку місцеві наглядачі досягають жорсткою муштрою і суворими покараннями. Дуже скоро новоприбулим стає ясно: вони потрапили в справжнісіньке пекло! Потрапивши сюди, не думають про майбутнє і забувають про минуле, а мріють тільки про одне - вижити!
Табір Трейлер

Табір (2008)

Boot Camp

актор у ролі Ben
Канада, США   1 год 39 хв
Читати опис Групу «важких» підлітків відправляють у виправний табір на острів Фуджі. Їм і в голову не приходить, що обіцяний їм казковий рай на прекрасному острові обернеться... тюремним табором, одна згадка про який бувалих людей приводить в тремтіння. У таборі під назвою «Черевик» панує жорстока дисципліна, яку місцеві наглядачі досягають жорсткою муштрою і суворими покараннями. Дуже скоро новоприбулим стає ясно: вони потрапили в справжнісіньке пекло! Потрапивши сюди, не думають про майбутнє і забувають про минуле, а мріють тільки про одне - вижити!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (8)  IMDb: 5.8 (9318)
Моя оцінка:
/10
Eli Stone (2008—2009) актор у ролі Todd Riley 7.1 imdb 7.7
Сюжет (англ.) San Francisco lawyer Eli Stone begins to see things, which leads him to discover a brain aneurysm. But his visions lead him to accept cases with little monetary gain but a lot of moral goodness.

Eli Stone (2008—2009)

Eli Stone

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
актор у ролі Todd Riley
США   60 хв
Читати опис (англ.) San Francisco lawyer Eli Stone begins to see things, which leads him to discover a brain aneurysm. But his visions lead him to accept cases with little monetary gain but a lot of moral goodness.
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 7.7 (10950)
Моя оцінка:
/10
Схід темряви
Схід темряви (2007) актор у ролі Max Stanton  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.8
Сюжет Вілл Стентон (Людвіг) - хлопець, який дізнається, що він останній з воїнів, які присвятили своє життя боротьбі з силами темряви. Вирушаючи у небезпечну подорож, Вілл використовує свою здатність пересуватись у часі, примушувати предмети літати і проявляє надлюдські здібності у боротьбі зі злом, нащадком якого є таємничий Вершник (Екклстон).
Схід темряви Трейлер

Схід темряви (2007)

The Seeker: The Dark Is Rising

12+
актор у ролі Max Stanton
США   1 год 39 хв
Читати опис Вілл Стентон (Людвіг) - хлопець, який дізнається, що він останній з воїнів, які присвятили своє життя боротьбі з силами темряви. Вирушаючи у небезпечну подорож, Вілл використовує свою здатність пересуватись у часі, примушувати предмети літати і проявляє надлюдські здібності у боротьбі зі злом, нащадком якого є таємничий Вершник (Екклстон).
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 4.8 (15888)
Моя оцінка:
/10
Замикаючи коло
Замикаючи коло (2007) актор у ролі Young Jack  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 6.5
Сюжет Друга Світова Війна, Ірландія, 1943 р. Смертельно поранений американський пілот просить місцевого хлопця повернути обручку його дівчині в США. 50 років по тому, раптово виявивши кільце, зовсім сторонній юнак, дізнавшись його історію, починає пошуки нареченої загиблого пілота.
Замикаючи коло Трейлер

Замикаючи коло (2007)

Closing the Ring

актор у ролі Young Jack
Велика Британія, Канада, США   1 год 58 хв
Читати опис Друга Світова Війна, Ірландія, 1943 р. Смертельно поранений американський пілот просить місцевого хлопця повернути обручку його дівчині в США. 50 років по тому, раптово виявивши кільце, зовсім сторонній юнак, дізнавшись його історію, починає пошуки нареченої загиблого пілота.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 6.5 (4883)
Моя оцінка:
/10
Nearing Grace (2005) актор у ролі Henry Nearing 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) In New Jersey, 1978-79, the Nearing family loses Rose Nearing, leaving a husband and two sons reeling with the loss. As the father slips increasingly toward drink and the collegiate older brother toward substance abuse and a career in drug smuggling, youngest son Henry has eyes for Grace, the high school senior class beauty. She reciprocates Henry's interest, despite having a steady boyfriend. What Henry takes for granted is his best friend friendship with Merna, a girl who's been there for him since childhood.

Nearing Grace (2005)

Nearing Grace

актор у ролі Henry Nearing
США, Канада   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) In New Jersey, 1978-79, the Nearing family loses Rose Nearing, leaving a husband and two sons reeling with the loss. As the father slips increasingly toward drink and the collegiate older brother toward substance abuse and a career in drug smuggling, youngest son Henry has eyes for Grace, the high school senior class beauty. She reciprocates Henry's interest, despite having a steady boyfriend. What Henry takes for granted is his best friend friendship with Merna, a girl who's been there for him since childhood.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (1029)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: