Нік Каро

Niki Caro

Дата народження: 20 вересня 1966 (57 років)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Веллінґтон, Нова Зеландія

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: режисерка ★ 6.8 (13), актриса (6), сценаристка ★ 7 (5), продюсерка (2)

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

Мати
Мати (2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.6
Сюжет Убивця з військовим вишколом змушена вийти з тіні, щоб захистити доньку, яку ніколи не бачила, від безжальних злочинців, які прагнуть помститися.
Мати Трейлер

Мати (2023)

The Mother

режисерка
США   1 год 55 хв
Читати опис Убивця з військовим вишколом змушена вийти з тіні, щоб захистити доньку, яку ніколи не бачила, від безжальних злочинців, які прагнуть помститися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (52)  IMDb: 5.6 (46112)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Дейзі Джонс та гурт The Six
Дейзі Джонс та гурт The Six (2023) продюсерка 8.0 imdb 8.1
Сюжет Міні-серіал розповідає історію молодої співачки Дейзі Джонс, яка працює з рок-гуртом The Six. Незалежна Дейзі та фронтмен Біллі Данн будуть змушені протистояти почуттям один до одного на тлі диких вечірок та крутих концертів. І, крім великого успіху, Дейзі чекає сильне кохання та нищівне горе.
Дейзі Джонс та гурт The Six Трейлер

Дейзі Джонс та гурт The Six (2023)

Daisy Jones & The Six

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсерка
США   49 хв
Читати опис Міні-серіал розповідає історію молодої співачки Дейзі Джонс, яка працює з рок-гуртом The Six. Незалежна Дейзі та фронтмен Біллі Данн будуть змушені протистояти почуттям один до одного на тлі диких вечірок та крутих концертів. І, крім великого успіху, Дейзі чекає сильне кохання та нищівне горе.
КіноБаза: 8.0 (5)  IMDb: 8.1 (36413)
Моя оцінка:
/10
Мулан
Мулан (2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.8
Сюжет Історія про безстрашну молоду дівчину, яка видає себе за чоловіка, щоб вступити до лав армії. Вона прагне допомогти протистояти Північним загарбникам, що насуваються на Китай. Старша дочка хороброго воїна Хуа, Мулан - енергійна і рішуча дівчина. Коли Імператор видає указ про те, що один чоловік з кожної сім'ї повинен вступити в ряди Імперської армії, Мулан займає місце свого хворого батька, ще не знаючи, що їй належить прославитися як одному з найбільших воїнів в історії Китаю.
Мулан Трейлер

Мулан (2020)

Mulan

12+
режисерка
США, Китай   1 год 55 хв
Читати опис Історія про безстрашну молоду дівчину, яка видає себе за чоловіка, щоб вступити до лав армії. Вона прагне допомогти протистояти Північним загарбникам, що насуваються на Китай. Старша дочка хороброго воїна Хуа, Мулан - енергійна і рішуча дівчина. Коли Імператор видає указ про те, що один чоловік з кожної сім'ї повинен вступити в ряди Імперської армії, Мулан займає місце свого хворого батька, ще не знаючи, що їй належить прославитися як одному з найбільших воїнів в історії Китаю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (107)  IMDb: 5.8 (158124)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 459 грн
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграла саму себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1405)
Моя оцінка:
/10
Дружина доглядача зоопарку
Дружина доглядача зоопарку (2017) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.0
Сюжет Польща, 1939 рік. За вікном Друга світова війна. Ян та Антоніна Забінські були власниками великого Варшавського зоопарку, але війна змінила все. Тепер вони ховають у клітках від нацистів євреїв. Більше того, кілька людей живуть навіть в самому будинку подружжя. Ян також є одним з учасників польського антиокупаційного підпілля. Щоб не видати себе, Забінські продовжують доглядати за рештою звірів зоопарку. Це справжній подвиг, приховувати десятки і навіть сотні людей прямо під носом нацистів. Складнощів ще доставляє колишній друг сім'ї, а тепер високопоставлений німецький чиновник Лутц Хек, який по вуха закоханий в Антоніну. Ян та Антоніна ризикують своїми життями і життям свого сина, щоб врятувати сотні невинних душ.
Дружина доглядача зоопарку Трейлер

Дружина доглядача зоопарку (2017)

The Zookeeper's Wife

16+
режисерка
Чехія, Велика Британія, США   2 год 7 хв
Читати опис Польща, 1939 рік. За вікном Друга світова війна. Ян та Антоніна Забінські були власниками великого Варшавського зоопарку, але війна змінила все. Тепер вони ховають у клітках від нацистів євреїв. Більше того, кілька людей живуть навіть в самому будинку подружжя. Ян також є одним з учасників польського антиокупаційного підпілля. Щоб не видати себе, Забінські продовжують доглядати за рештою звірів зоопарку. Це справжній подвиг, приховувати десятки і навіть сотні людей прямо під носом нацистів. Складнощів ще доставляє колишній друг сім'ї, а тепер високопоставлений німецький чиновник Лутц Хек, який по вуха закоханий в Антоніну. Ян та Антоніна ризикують своїми життями і життям свого сина, щоб врятувати сотні невинних душ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (48)  IMDb: 7.0 (46178)
Моя оцінка:
/10
Енн
Енн (2017—2019) режисерка  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.6
Сюжет 13-річна сирота Енн помилково потрапляє в сім'ю прийьомних батьків, де перед нею відкривається нове життя з новими складнощами.
Енн Трейлер

Енн (2017—2019)

Anne with an E

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Скасований
Топ #83 серіал
режисерка
Канада   60 хв
Читати опис 13-річна сирота Енн помилково потрапляє в сім'ю прийьомних батьків, де перед нею відкривається нове життя з новими складнощами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (41)  IMDb: 8.6 (65189)
Моя оцінка:
/10
МакФарленд
МакФарленд (2015) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.4
Сюжет Засновано на справжніх подіях. У фільмі «Макфарленд» шкільний тренер Джим Вайт потрапляє у старшу школу Макфарленд, що в Каліфорнії, серед ферм Центральної Долини. Родина Вайта та учні багато дізнаються одне про одного, але коли тренер помічає здібності хлопчиків, починаються зміни. За допомогою родинних стосунків, беззаперечній відданості одне одному і неймовірній робочій етиці — звичайні хлопці стають чемпіонською командою бігунів по нерівній місцевості (Cross country running) і стають прикладом для майбутніх поколінь...
МакФарленд Трейлер

МакФарленд (2015)

McFarland, USA

12+
режисерка
США   2 год 9 хв
Читати опис Засновано на справжніх подіях. У фільмі «Макфарленд» шкільний тренер Джим Вайт потрапляє у старшу школу Макфарленд, що в Каліфорнії, серед ферм Центральної Долини. Родина Вайта та учні багато дізнаються одне про одного, але коли тренер помічає здібності хлопчиків, починаються зміни. За допомогою родинних стосунків, беззаперечній відданості одне одному і неймовірній робочій етиці — звичайні хлопці стають чемпіонською командою бігунів по нерівній місцевості (Cross country running) і стають прикладом для майбутніх поколінь...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (49)  IMDb: 7.4 (41925)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Celebrity Page (2013—2011) зіграла саму себе 3.0 imdb 2.4
Сюжет (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.

Celebrity Page (2013—2011)

Celebrity Page

Серіал 1 сезон, 53 епізоди Ток-шоу Завершений
зіграла саму себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 2.4 (393)
Моя оцінка:
/10
42. Один порив уяви
42. Один порив уяви (2010) режисерка 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) An omnibus of short films by auteur directors based on Dreams.
42. Один порив уяви Трейлер

42. Один порив уяви (2010)

42 One Dream Rush

режисерка
США   42 хв
Читати опис (англ.) An omnibus of short films by auteur directors based on Dreams.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (533)
Моя оцінка:
/10
A Heavenly Vintage (2009) сценаристка, режисерка, продюсерка 5.0 imdb 5.6
Сюжет Емоційна розповідь про честолюбивого молодого селянина Собрана, який присвятив життя виноробному мистецтву.

Юний і бідний Собран закохується в просту дівчину Селесту, чий батько під кінець життя став душевно хворим. Незважаючи на це пара грає весілля і незабаром Господь щедро обдаровує їх дітьми. Незабаром, грошовий достаток сім’ї покращується, чому сприяє роботодавець Собрана баронеса Аврора, а також ангел Ксас, що став другом винороба. Однак, сімейне горе впливає на смак вина …
Трейлер

A Heavenly Vintage (2009)

A Heavenly Vintage

сценаристка, режисерка, продюсерка
Нова Зеландія, Франція   2 год 1 хв
Читати опис Емоційна розповідь про честолюбивого молодого селянина Собрана, який присвятив життя виноробному мистецтву.

Юний і бідний Собран закохується в просту дівчину Селесту, чий батько під кінець життя став душевно хворим. Незважаючи на це пара грає весілля і незабаром Господь щедро обдаровує їх дітьми. Незабаром, грошовий достаток сім’ї покращується, чому сприяє роботодавець Собрана баронеса Аврора, а також ангел Ксас, що став другом винороба. Однак, сімейне горе впливає на смак вина …
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 5.6 (978)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграла саму себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Північна країна
Північна країна (2005) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.3
Сюжет Лауреат премії «Оскар» Шарліз Терон у виробничо-юридичній драмі, заснованій на реальних подіях. Історія Джосі Еймс, матері-одиначки, вимушеної влаштуватися на роботу в копальню, де крім виснажуючої роботи їй доведеться зіткнутися з грубістю і нерозумінням з боку чоловіків, що ущемляють в правах своїх слабкіших колег.
Північна країна Трейлер

Північна країна (2005)

North Country

16+
режисерка
США   2 год 6 хв
Читати опис Лауреат премії «Оскар» Шарліз Терон у виробничо-юридичній драмі, заснованій на реальних подіях. Історія Джосі Еймс, матері-одиначки, вимушеної влаштуватися на роботу в копальню, де крім виснажуючої роботи їй доведеться зіткнутися з грубістю і нерозумінням з боку чоловіків, що ущемляють в правах своїх слабкіших колег.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (30)  IMDb: 7.3 (44776)
Моя оцінка:
/10
bro'Town (2004—2009) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A modern day fairytale about five Auckland teenagers growing up in the big bad city, bro'Town chronicles the schoolboy misadventures of Vale, Valea, Sione, Mack and Jeff da Maori in a proudly suburban, non PC satire.

bro'Town (2004—2009)

bro'Town

Серіал 5 сезонів, 33 епізоди Завершений
зіграла саму себе
Нова Зеландія   22 хв
Читати опис (англ.) A modern day fairytale about five Auckland teenagers growing up in the big bad city, bro'Town chronicles the schoolboy misadventures of Vale, Valea, Sione, Mack and Jeff da Maori in a proudly suburban, non PC satire.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (314)
Моя оцінка:
/10
Осідлав кита
Осідлав кита (2003) режисерка, сценаристка 8.0 imdb 7.5
Сюжет Легенда,розказує про великого предка на ім'я Пайкеа із племені Уангара,який осідлав кита і зміг досягти віддалених земель,які пізніше стали його домівкою.По звичаю вождем може стати тільки первісток,чоловічого роду.Але внук вождя,помер при родах разом з мамою,вижила тільки дівчинка,якій всупереч традиції,дали ім'я Пайкеа і їй прийдеться доказати вождю,що вона як ніхто,має право його носити...
Осідлав кита Трейлер

Осідлав кита (2003)

Whale Rider

12+
режисерка, сценаристка
Нова Зеландія, Німеччина   1 год 41 хв
Читати опис Легенда,розказує про великого предка на ім'я Пайкеа із племені Уангара,який осідлав кита і зміг досягти віддалених земель,які пізніше стали його домівкою.По звичаю вождем може стати тільки первісток,чоловічого роду.Але внук вождя,помер при родах разом з мамою,вижила тільки дівчинка,якій всупереч традиції,дали ім'я Пайкеа і їй прийдеться доказати вождю,що вона як ніхто,має право його носити...
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 7.5 (43892)
Моя оцінка:
/10
Mercy Peak (2001—2002) сценаристка, режисерка 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Disenchanted with life in the city Dr Nicky Sommervile comes to the rural town of Bassett to work at a small country hospital.

Mercy Peak (2001—2002)

Mercy Peak

Серіал 3 сезони, 60 епізодів Завершений
сценаристка, режисерка
Нова Зеландія   60 хв
Читати опис (англ.) Disenchanted with life in the city Dr Nicky Sommervile comes to the rural town of Bassett to work at a small country hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (64)
Моя оцінка:
/10
Memory & Desire (1998) сценаристка, режисерка 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Niki Caro directed this romantic drama from New Zealand, adapted from Peter Wells' story, Of Memory & Desire, about the doomed affair of a Japanese couple on their honeymoon in New Zealand....

Memory & Desire (1998)

Memory & Desire

сценаристка, режисерка
Нова Зеландія   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Niki Caro directed this romantic drama from New Zealand, adapted from Peter Wells' story, Of Memory & Desire, about the doomed affair of a Japanese couple on their honeymoon in New Zealand....
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (181)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (479)
Моя оцінка:
/10
Шоу Чарлі Роза
Шоу Чарлі Роза (1991—2010) зіграла саму себе 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
Шоу Чарлі Роза

Шоу Чарлі Роза (1991—2010)

The Charlie Rose Show

Серіал 4 сезони, 5 епізодів Завершений
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1157)
Моя оцінка:
/10
Beautiful Ruins () режисерка 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) In an Italian seaside village in 1962, a charming young man runs a hotel with no guests, until one day an American starlet, fresh from the set of Cleopatra, appears and captures his heart. ...

Beautiful Ruins ()

Beautiful Ruins

режисерка
США
Читати опис (англ.) In an Italian seaside village in 1962, a charming young man runs a hotel with no guests, until one day an American starlet, fresh from the set of Cleopatra, appears and captures his heart. ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Another Country (1992) сценаристка, режисерка 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) An anthology series which was designed to give New Zealand filmmakers the opportunity to create short films.

Another Country (1992)

Another Country

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
сценаристка, режисерка
Нова Зеландія   1 год 12 хв
Читати опис (англ.) An anthology series which was designed to give New Zealand filmmakers the opportunity to create short films.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: