No Image

Kieran McGuigan

Всього фільмів (на сайті): 31

Ролі: кінематографіст

Фільмографія

Знайдено 31 результат

Індекс страху
Індекс страху (2022) кінематографіст 7.5 imdb 5.8
Сюжет Доктор Алекс Гоффман – геніальний програміст. Разом зі своїм діловим партнером вони готуються представити інвесторам систему, яка керується штучним інтелектом, та принесе їм величезний прибуток. Але відбувається непередбачуване..
Індекс страху Трейлер

Індекс страху (2022)

The Fear Index

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
Велика Британія   45 хв
Читати опис Доктор Алекс Гоффман – геніальний програміст. Разом зі своїм діловим партнером вони готуються представити інвесторам систему, яка керується штучним інтелектом, та принесе їм величезний прибуток. Але відбувається непередбачуване..
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 5.8 (1859)
Моя оцінка:
/10
Білі лінії
Білі лінії (2020) кінематографіст 4.0 imdb 6.6
Сюжет Зої Вокер намагається розгадати таємничу смерть свого брата, відомого діджея, який зник на Ібіці багато років тому.
Білі лінії Трейлер

Білі лінії (2020)

White Lines

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія, Іспанія   60 хв
Читати опис Зої Вокер намагається розгадати таємничу смерть свого брата, відомого діджея, який зник на Ібіці багато років тому.
КіноБаза: 4.0 (3)  IMDb: 6.6 (18693)
Моя оцінка:
/10
The Mallorca Files (2019—) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A British and German detective clashing over how to police the Spanish island of Mallorca.
Трейлер

The Mallorca Files (2019—)

The Mallorca Files

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст
Велика Британія, Франція, Німеччина, Іспанія   45 хв
Читати опис (англ.) A British and German detective clashing over how to police the Spanish island of Mallorca.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.7 (2962)
Моя оцінка:
/10
Захоплення
Захоплення (2019—) кінематографіст 7.4 imdb 8.0
Сюжет (англ.) When a British soldier is charged with a crime, the tenacious young detective handling his case begins to uncover a multi-layered conspiracy.
Захоплення Трейлер

Захоплення (2019—)

The Capture

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) When a British soldier is charged with a crime, the tenacious young detective handling his case begins to uncover a multi-layered conspiracy.
КіноБаза: 7.4 (20)  IMDb: 8.0 (23390)
Моя оцінка:
/10
Люди
Люди (2015—2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Історія відбувається в паралельному сьогоденні, де люди у повсякденному житті мають при собі пристрій «Синтетик» — робот-андроїд, який сильно нагадує людину.
Люди Трейлер

Люди (2015—2018)

Humans

6+
Серіал 3 сезони, 24 епізоди Скасований
кінематографіст
Велика Британія, США, Швеція   42 хв
Читати опис Історія відбувається в паралельному сьогоденні, де люди у повсякденному житті мають при собі пристрій «Синтетик» — робот-андроїд, який сильно нагадує людину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (37)  IMDb: 7.9 (42834)
Моя оцінка:
/10
Без образ
Без образ (2015—2018) кінематографіст 6.0 imdb 8.0
Сюжет У центрі сюжету «Без образ» жінка на ім'я Дайана Ковалскі. Вона вже давно працює детективом в поліції Манчестера, і робить все можливе, щоб отримати підвищення. Але в якийсь момент в житті Дайани починається чорна смуга. Серйозна помилка, допущена на роботі, коштувала героїні посади сержанта. А тут ще й особисте життя дає серйозну тріщину.
Без образ Трейлер

Без образ (2015—2018)

No Offence

Серіал 3 сезони, 21 епізод Завершений
кінематографіст
Велика Британія   42 хв
Читати опис У центрі сюжету «Без образ» жінка на ім'я Дайана Ковалскі. Вона вже давно працює детективом в поліції Манчестера, і робить все можливе, щоб отримати підвищення. Але в якийсь момент в житті Дайани починається чорна смуга. Серйозна помилка, допущена на роботі, коштувала героїні посади сержанта. А тут ще й особисте життя дає серйозну тріщину.
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 8.0 (6867)
Моя оцінка:
/10
The Great Fire (2014) кінематографіст 0.0 imdb 5.9
Трейлер

The Great Fire (2014)

The Great Fire

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
Велика Британія   45 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (784)
Моя оцінка:
/10
Ґранчестер
Ґранчестер (2014) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Детектив-інспектор Джон Кітінґ і преподобний Вілл Девенпорт знову об’єднуються, щоби розкривати заплутані таємниці у невеличкому селищі Ґранчестер.
Ґранчестер Трейлер

Ґранчестер (2014)

Grantchester

Серіал 9 сезонів, 59 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст
Велика Британія   45 хв
Читати опис Детектив-інспектор Джон Кітінґ і преподобний Вілл Девенпорт знову об’єднуються, щоби розкривати заплутані таємниці у невеличкому селищі Ґранчестер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.9 (17549)
Моя оцінка:
/10
Moonfleet (2013) кінематографіст 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) John Trenchard is an orphan who dreams of finding Blackbeard's riches. But a friendship with a notorious smuggler soon forces him into hiding with a price on his head, wondering if he'll ever see Moonfleet again.

Moonfleet (2013)

Moonfleet

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
Велика Британія   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) John Trenchard is an orphan who dreams of finding Blackbeard's riches. But a friendship with a notorious smuggler soon forces him into hiding with a price on his head, wondering if he'll ever see Moonfleet again.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (573)
Моя оцінка:
/10
Бестія
Бестія (2013—2017) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.9
Сюжет Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Бестія

Бестія (2013—2017)

Rogue

Серіал 4 сезони, 50 епізодів Скасований
кінематографіст
США, Канада   50 хв
Читати опис Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (3348)
Моя оцінка:
/10
Bert & Dickie (2012) кінематографіст 8.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Thrown together just five weeks before the final of the 1948 London Olympics, Bert Bushnell and Dickie Burnell row together in the the double sculls.
Трейлер

Bert & Dickie (2012)

Bert & Dickie

кінематографіст
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Thrown together just five weeks before the final of the 1948 London Olympics, Bert Bushnell and Dickie Burnell row together in the the double sculls.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.6 (382)
Моя оцінка:
/10
Літо. Однокласники. Любов
Літо. Однокласники. Любов (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 4.4
Сюжет LOL – відома кожному користувачеві Інтернету абревіатура від "Laughing Out Loud". Саме так друзі звуть шістнадцятирічну Лолу (Майлі Сайрус). Вона живе в затишному передмісті Чикаго, вчиться в звичайній школі і все у неї, начебто, добре. Але життя дівчини-підлітка легке і веселе лише на перший погляд. Вже в перший день нового шкільного року бойфренд Лол признається, що зрадив їй в літньому таборі, а вона в помсту заявляє, що і сама втратила невинність під час походу на байдарках. І це далеко не єдина проблема Лол. При цьому її мати (Демі Мур), схоже, зовсім не цікавиться, що на душі у її дорослішаючої дочки, адже у неї і в самої в особистому житті повна нерозбериха.
Літо. Однокласники. Любов Трейлер

Літо. Однокласники. Любов (2012)

LOL

16+
кінематографіст
США   1 год 37 хв
Читати опис LOL – відома кожному користувачеві Інтернету абревіатура від "Laughing Out Loud". Саме так друзі звуть шістнадцятирічну Лолу (Майлі Сайрус). Вона живе в затишному передмісті Чикаго, вчиться в звичайній школі і все у неї, начебто, добре. Але життя дівчини-підлітка легке і веселе лише на перший погляд. Вже в перший день нового шкільного року бойфренд Лол признається, що зрадив їй в літньому таборі, а вона в помсту заявляє, що і сама втратила невинність під час походу на байдарках. І це далеко не єдина проблема Лол. При цьому її мати (Демі Мур), схоже, зовсім не цікавиться, що на душі у її дорослішаючої дочки, адже у неї і в самої в особистому житті повна нерозбериха.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (46)  IMDb: 4.4 (58331)
Моя оцінка:
/10
Смерть у раю
Смерть у раю (2011—) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Дія детективного телесеріалу розгортається на невеликому острівці, розташованому у Карибському морі. Цей клаптик суші вже неодноразово змінював свого власника, опиняючись то під владою Франції, то Великобританії, у результаті чого населення острова виявилося змішаним. Одного разу, при досить дивних обставинах вбивають британського детектива, який допомагав місцевій поліції у розслідуванні злочинів. Для розслідування цієї складної та заплутаної справи зі столиці Сполученого Королівства прибуває досвідчений інспектор Річард Пул. Він не у захваті від свого нового завдання, тому що недолюблює тропіки, і найбільше мріє скоріше повернутися додому. Пул навіть подумати не міг, що розкривши цей злочин, йому доведеться залишитися на острові і зайняти місце вбитого детектива...
Смерть у раю Трейлер

Смерть у раю (2011—)

Death in Paradise

Серіал 12 сезонів, 96 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст
Велика Британія, Франція   60 хв
Читати опис Дія детективного телесеріалу розгортається на невеликому острівці, розташованому у Карибському морі. Цей клаптик суші вже неодноразово змінював свого власника, опиняючись то під владою Франції, то Великобританії, у результаті чого населення острова виявилося змішаним. Одного разу, при досить дивних обставинах вбивають британського детектива, який допомагав місцевій поліції у розслідуванні злочинів. Для розслідування цієї складної та заплутаної справи зі столиці Сполученого Королівства прибуває досвідчений інспектор Річард Пул. Він не у захваті від свого нового завдання, тому що недолюблює тропіки, і найбільше мріє скоріше повернутися додому. Пул навіть подумати не міг, що розкривши цей злочин, йому доведеться залишитися на острові і зайняти місце вбитого детектива...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (16)  IMDb: 7.8 (28570)
Моя оцінка:
/10
DCI Banks (2010—2016) кінематографіст 8.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.

DCI Banks (2010—2016)

DCI Banks

Серіал 5 сезонів, 30 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   45 хв
Читати опис (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.7 (9246)
Моя оцінка:
/10
Вбити Боно
Вбити Боно (2011) кінематографіст 6.1 imdb 6.3
Сюжет Два неудачливі брати-ірландці Ніл і Айвен МакКорміки в кінці 70-х створили в Дубліні гурт. Але парубкам не пощастило, їх однокласники зробили те ж саме — створили гурт і назвали його U2. Як ви розумієте, шансів у братів не було.
Вбити Боно Трейлер

Вбити Боно (2011)

Killing Bono

14+
кінематографіст
Велика Британія, Ірландія   1 год 54 хв
Читати опис Два неудачливі брати-ірландці Ніл і Айвен МакКорміки в кінці 70-х створили в Дубліні гурт. Але парубкам не пощастило, їх однокласники зробили те ж саме — створили гурт і назвали його U2. Як ви розумієте, шансів у братів не було.
КіноБаза: 6.1 (15)  IMDb: 6.3 (6719)
Моя оцінка:
/10
Christopher and His Kind (2011) кінематографіст 7.6 imdb 7.0
Сюжет (англ.) In 1931 budding author Christopher Isherwood goes to Berlin at the invitation of his friend W. H. Auden for the gay sex that abounds in the city. Whilst working as an English teacher his ...
Трейлер

Christopher and His Kind (2011)

Christopher and His Kind

кінематографіст
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) In 1931 budding author Christopher Isherwood goes to Berlin at the invitation of his friend W. H. Auden for the gay sex that abounds in the city. Whilst working as an English teacher his ...
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.0 (4673)
Моя оцінка:
/10
Accused (2010—2012) кінематографіст 8.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) This anthology series written by Jimmy McGovern follows various characters as they await a verdict on their trial and reflect on how they came to be accused. Each of the episodes follows a different central character, with Christopher Eccleston, Benjamin Smith, Juliet Stevenson, Olivia Colman, Sean Bean, Sheridan Smith and Anne-Marie Duff among the actors to step into the dock.
Трейлер

Accused (2010—2012)

Accused

Серіал 2 сезони, 10 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) This anthology series written by Jimmy McGovern follows various characters as they await a verdict on their trial and reflect on how they came to be accused. Each of the episodes follows a different central character, with Christopher Eccleston, Benjamin Smith, Juliet Stevenson, Olivia Colman, Sean Bean, Sheridan Smith and Anne-Marie Duff among the actors to step into the dock.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.9 (2978)
Моя оцінка:
/10
Стукачка
Стукачка (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.1
Сюжет Кетрін приїхала в Боснію у якості спостерігача ООН від США. Місія спостерігачів – захищати закон там, де панує беззаконня, пом'якшити перехід від війни до миру в цій країні. Вирішувати подібну проблему часом важче, ніж воювати. Поліцейський досвід допомагає Кетрін успішно виконувати цю складну роботу і її призначають главою офісу з гендерних справ. Коли Кетрін займається проблемою сексуального рабства, то розуміє, що у його існуванні зацікавлені не тільки місцеві злочинні угруповання, а й дехто з представників боснійської влади і миротворців.
Стукачка Трейлер

Стукачка (2010)

The Whistleblower

16+
кінематографіст
Канада, Німеччина   1 год 52 хв
Читати опис Кетрін приїхала в Боснію у якості спостерігача ООН від США. Місія спостерігачів – захищати закон там, де панує беззаконня, пом'якшити перехід від війни до миру в цій країні. Вирішувати подібну проблему часом важче, ніж воювати. Поліцейський досвід допомагає Кетрін успішно виконувати цю складну роботу і її призначають главою офісу з гендерних справ. Коли Кетрін займається проблемою сексуального рабства, то розуміє, що у його існуванні зацікавлені не тільки місцеві злочинні угруповання, а й дехто з представників боснійської влади і миротворців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (18)  IMDb: 7.1 (35883)
Моя оцінка:
/10
Love Ranch (2010) кінематографіст 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) In the mid-70s, near Reno, Grace Bontempo runs the Love Ranch, a legal brothel. Her husband Charlie, with big dreams, a felony record, and an aptitude for spending and infidelity, is the brothel's public face. On the day Grace's doctor tells her she has cancer in an advanced state, Charlie takes on new client, Argentine boxer Armando Bruza, Charlie's ticket to fame: he hopes to promote a fight with Ali. Because of Charlie's felonies, Grace is Bruza's titular manager. With the IRS and the church ladies circling the business, Grace takes the manager's role seriously and, along the way, Bruza charms her. Secrets play out: is there love at the Love Ranch? How will Charlie respond?
Трейлер

Love Ranch (2010)

Love Ranch

кінематографіст
США, Німеччина   1 год 57 хв
Читати опис (англ.) In the mid-70s, near Reno, Grace Bontempo runs the Love Ranch, a legal brothel. Her husband Charlie, with big dreams, a felony record, and an aptitude for spending and infidelity, is the brothel's public face. On the day Grace's doctor tells her she has cancer in an advanced state, Charlie takes on new client, Argentine boxer Armando Bruza, Charlie's ticket to fame: he hopes to promote a fight with Ali. Because of Charlie's felonies, Grace is Bruza's titular manager. With the IRS and the church ladies circling the business, Grace takes the manager's role seriously and, along the way, Bruza charms her. Secrets play out: is there love at the Love Ranch? How will Charlie respond?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (3395)
Моя оцінка:
/10
Удар у відповідь
Удар у відповідь (2010—2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.1
Сюжет Серіал ґрунтується на романах колишнього сержанта особливої військової служби Великобританії Кріса Райана.
Джон Портер віддав своє життя службі в армії. Великомасштабна операція в Іраку, в якій Джон брав участь, пішла не за планом, і його товариші по службі загинули. Сам же Джон залишився живий, але почуття провини через загиблих товаришів не давало йому спокою. Проходить близько семи років. Джон повертається назад в Ірак, щоб нарешті якось загладити свою провину.
Удар у відповідь Трейлер

Удар у відповідь (2010—2020)

Strike Back

16+
Серіал 8 сезонів, 77 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   45 хв
Читати опис Серіал ґрунтується на романах колишнього сержанта особливої військової служби Великобританії Кріса Райана.
Джон Портер віддав своє життя службі в армії. Великомасштабна операція в Іраку, в якій Джон брав участь, пішла не за планом, і його товариші по службі загинули. Сам же Джон залишився живий, але почуття провини через загиблих товаришів не давало йому спокою. Проходить близько семи років. Джон повертається назад в Ірак, щоб нарешті якось загладити свою провину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (10)  IMDb: 8.1 (33695)
Моя оцінка:
/10
Desperate Romantics (2009) кінематографіст 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Period drama set in London about the rise of the Pre-Raphaelite Brotherhood.

Desperate Romantics (2009)

Desperate Romantics

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Period drama set in London about the rise of the Pre-Raphaelite Brotherhood.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (2039)
Моя оцінка:
/10
Жорстокі таємниці Лондона
Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 7.8
Сюжет У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Жорстокі таємниці Лондона Трейлер

Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013)

Whitechapel

Серіал 4 сезони, 18 епізодів Скасований
кінематографіст
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (6)  IMDb: 7.8 (15003)
Моя оцінка:
/10
Інспектор Джордж Джентлі
Інспектор Джордж Джентлі (2007—2017) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.1
Сюжет Фільм відтворює англійську дійсність шістдесятих років двадцятого століття: усюди наркотики, молодь бешкетує на вулицях, а корумпована поліція дивиться на все крізь пальці. Але Джордж Джентлі як і раніше вірний громадському обов'язку. Розслідуючи вбивство своєї дружини Ізабелли, Джентлі дає собі слово, що ця справа стане для нього останньою, і він прикладе всі зусилля, навіть віддасть своє життя заради того, щоб убивця Джо Уебстер був впійманий.
Інспектор Джордж Джентлі Трейлер

Інспектор Джордж Джентлі (2007—2017)

Inspector George Gently

Серіал 8 сезонів, 25 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис Фільм відтворює англійську дійсність шістдесятих років двадцятого століття: усюди наркотики, молодь бешкетує на вулицях, а корумпована поліція дивиться на все крізь пальці. Але Джордж Джентлі як і раніше вірний громадському обов'язку. Розслідуючи вбивство своєї дружини Ізабелли, Джентлі дає собі слово, що ця справа стане для нього останньою, і він прикладе всі зусилля, навіть віддасть своє життя заради того, щоб убивця Джо Уебстер був впійманий.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (5)  IMDb: 8.1 (8633)
Моя оцінка:
/10
Ще одна з роду Болейн
Ще одна з роду Болейн (2008) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.7
Сюжет Костюмована драма про епоху правління короля Генріха VIII з династії Тюдорів.
Двох сестер, Анну (Портман) та Марію (Йохансон), їх амбіційні батько та дядько ведуть до отримання влади й статусу при дворі шляхом завоювання кохання короля Генріха (Бана). Сімейні стосунки перетворюються на безжалісне суперництво між сестрами за ложе короля.
Ще одна з роду Болейн Трейлер

Ще одна з роду Болейн (2008)

The Other Boleyn Girl

16+
кінематографіст
Велика Британія, США   1 год 55 хв
Читати опис Костюмована драма про епоху правління короля Генріха VIII з династії Тюдорів.
Двох сестер, Анну (Портман) та Марію (Йохансон), їх амбіційні батько та дядько ведуть до отримання влади й статусу при дворі шляхом завоювання кохання короля Генріха (Бана). Сімейні стосунки перетворюються на безжалісне суперництво між сестрами за ложе короля.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (108)  IMDb: 6.7 (120647)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

The Amazing Mrs Pritchard (2006) кінематографіст 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The story follows Mrs Ros Pritchard, a successful manager of a supermarket. When a couple of politicians make a spectacle of themselves outside her shop, Ros decides to stand for election herself, just to prove that she could do b...

The Amazing Mrs Pritchard (2006)

The Amazing Mrs Pritchard

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The story follows Mrs Ros Pritchard, a successful manager of a supermarket. When a couple of politicians make a spectacle of themselves outside her shop, Ros decides to stand for election herself, just to prove that she could do b...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (524)
Моя оцінка:
/10
Холодний будинок
Холодний будинок (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 8.3
Сюжет Естер виповнилося чотирнадцять років, коли раптово вмирає її хресна. Що може бути страшніше, ніж осиротіти двічі! Після похорону якийсь містер Джарндіс пропонує юній леді місце в першокласному навчальному закладі, де вона не буде бідувати. Там і протікають шість найщасливіших років її життя. Великодушний Джон Джарндіс відправляє Естер у свій маєток, іменований Холодним будинком. Ще зовсім недавно, у результаті багаторічного виснажливого позову Холодний будинок був у запустінні, але тепер, під доглядом розумної й розважливої дівчини в ньому налагоджується життя. Сусідами по маєтку виявляються гордовитий сер Лестер Дедлок і його дружина - сліпуча красуня, чи не вдвічі молодша від свого чоловіка. Сусіди іноді зустрічаються в церкві, на прогулянках, і Естер довго не може забути того щиросердного хвилювання, що охопило її при першому погляді на леді Дедлок. Навколишні помічають дивна подібність Естер і міледі.
Холодний будинок Трейлер

Холодний будинок (2005)

Bleak House

Серіал 1 сезон, 15 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія, США   8 год 30 хв
Читати опис Естер виповнилося чотирнадцять років, коли раптово вмирає її хресна. Що може бути страшніше, ніж осиротіти двічі! Після похорону якийсь містер Джарндіс пропонує юній леді місце в першокласному навчальному закладі, де вона не буде бідувати. Там і протікають шість найщасливіших років її життя. Великодушний Джон Джарндіс відправляє Естер у свій маєток, іменований Холодним будинком. Ще зовсім недавно, у результаті багаторічного виснажливого позову Холодний будинок був у запустінні, але тепер, під доглядом розумної й розважливої дівчини в ньому налагоджується життя. Сусідами по маєтку виявляються гордовитий сер Лестер Дедлок і його дружина - сліпуча красуня, чи не вдвічі молодша від свого чоловіка. Сусіди іноді зустрічаються в церкві, на прогулянках, і Естер довго не може забути того щиросердного хвилювання, що охопило її при першому погляді на леді Дедлок. Навколишні помічають дивна подібність Естер і міледі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 8.3 (10722)
Моя оцінка:
/10
Vincent (2005—2006) кінематографіст 7.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Ex Cop turned private investigator Vincent Gallagher and his team of PI's do whatever it takes to tackle cases that come to them.

Vincent (2005—2006)

Vincent

Серіал 2 сезони, 8 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Ex Cop turned private investigator Vincent Gallagher and his team of PI's do whatever it takes to tackle cases that come to them.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.2 (958)
Моя оцінка:
/10
Віртуози
Віртуози (2004—2012) кінематографіст 8.1 imdb 8.2
Сюжет З метою експропріації незаконно нажитих засобів у малосимпатичних особистостей зграя чарівних шахраїв розробляє й запроваджує в життя запаморочливі комбінації, яким міг би позаздрити сам Остап Бендер. Мікі - лідер групи, що придумує всі плани. Альберт - старий шахрай, що останнім часом займається тільки підбором підходящих «жертв». Еш придумує всі місця розташування й устаткування, необхідне для операції. Стейсі вступає щораз, коли групі потрібно використовувати її жіночу хитрість.
Віртуози Трейлер

Віртуози (2004—2012)

Hustle

16+
Серіал 8 сезонів, 48 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис З метою експропріації незаконно нажитих засобів у малосимпатичних особистостей зграя чарівних шахраїв розробляє й запроваджує в життя запаморочливі комбінації, яким міг би позаздрити сам Остап Бендер. Мікі - лідер групи, що придумує всі плани. Альберт - старий шахрай, що останнім часом займається тільки підбором підходящих «жертв». Еш придумує всі місця розташування й устаткування, необхідне для операції. Стейсі вступає щораз, коли групі потрібно використовувати її жіночу хитрість.
КіноБаза: 8.1 (9)  IMDb: 8.2 (23632)
Моя оцінка:
/10
Spooks (2002—2011) кінематографіст 5.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
Трейлер

Spooks (2002—2011)

Spooks

16+
Серіал 10 сезонів, 86 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 8.3 (18670)
Моя оцінка:
/10
Мовчазний свідок
Мовчазний свідок (1996—) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.9
Сюжет Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Мовчазний свідок Трейлер

Мовчазний свідок (1996—)

Silent Witness

Серіал 26 сезонів, 238 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.9 (12944)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: