No Image

Eva Sørhaug

Дата народження: 13 квітня 1971 (53 роки)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Осло, Норвегія

Всього фільмів (на сайті): 10

Ролі: режисерка ★ 7.23 (10), продюсерка (2), сценаристка (1)

Фільмографія

Знайдено 10 результатів

Полювання на вбивцю
Полювання на вбивцю (2024) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.2
Сюжет Конспірологічний трилер про один з найвідоміших, але найменш зрозумілих злочинів в історії. Надзвичайна історія полювання на Джона Вілкса Бута після вбивства Авраама Лінкольна – у той час, як доля країна висить на волосині.
Полювання на вбивцю Трейлер

Полювання на вбивцю (2024)

Manhunt

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Мінісеріал Завершений
режисерка, продюсерка
США
Читати опис Конспірологічний трилер про один з найвідоміших, але найменш зрозумілих злочинів в історії. Надзвичайна історія полювання на Джона Вілкса Бута після вбивства Авраама Лінкольна – у той час, як доля країна висить на волосині.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (5675)
Моя оцінка:
/10
Шершні
Шершні (2021) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.8
Сюжет Футбольна команда талановитих школярок потрапляє в авіакатастрофу в диких засніжених лісах Онтаріо. Героїні виживають, але щоб дістатися найближчого населеного пункту — їм потрібно подолати сотні кілометрів непрохідної місцевості. Як вплине на дівчат суворість випробувань і чи зможуть вони зберегти принципи моралі та людяності?
Шершні Трейлер

Шершні (2021)

Yellowjackets

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   60 хв
Читати опис Футбольна команда талановитих школярок потрапляє в авіакатастрофу в диких засніжених лісах Онтаріо. Героїні виживають, але щоб дістатися найближчого населеного пункту — їм потрібно подолати сотні кілометрів непрохідної місцевості. Як вплине на дівчат суворість випробувань і чи зможуть вони зберегти принципи моралі та людяності?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (30)  IMDb: 7.8 (86454)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ваша честь
Ваша честь (2020—2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.6
Сюжет 10-серійна драма стала адаптацією популярного ізраїльського серіалу «Ваша честь». Вона розповість про непросту моральну дилему, що постала перед поважним суддею з Нового Орлеана. Адже одного дня він дізнається, що його сина було втягнуто у кримінальний скандал. Відтепер не лише родина судді, але й усе місто опиняється сам на сам з організованою злочинністю.
Ваша честь Трейлер

Ваша честь (2020—2023)

Your Honor

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Завершений
режисерка
США   57 хв
Читати опис 10-серійна драма стала адаптацією популярного ізраїльського серіалу «Ваша честь». Вона розповість про непросту моральну дилему, що постала перед поважним суддею з Нового Орлеана. Адже одного дня він дізнається, що його сина було втягнуто у кримінальний скандал. Відтепер не лише родина судді, але й усе місто опиняється сам на сам з організованою злочинністю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (48)  IMDb: 7.6 (65541)
Моя оцінка:
/10
Witch Hunt (2020) режисерка 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Law firm working Ida Waage has to sign a bill for 450 000 Euros, but hesitates. She doesn't know the firm. Can she trust the people she works for? Is it a scam? Should she blow the whistle?
Трейлер

Witch Hunt (2020)

Witch Hunt

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисерка
Норвегія   45 хв
Читати опис (англ.) Law firm working Ida Waage has to sign a bill for 450 000 Euros, but hesitates. She doesn't know the firm. Can she trust the people she works for? Is it a scam? Should she blow the whistle?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (1832)
Моя оцінка:
/10
Відплата
Відплата (2019) режисерка 5.3 imdb 7.4
Сюжет Основна дія розгортається навколо фатальної жінки, яку одного разу банда її брата залишила помирати у відкритому полі, але героїні вдалося вижити. Через деякий час вона змінює ім'я та зовнішність, щоби помститися злочинцям і повернути пригноблену справедливість на своє місце.
Відплата Трейлер

Відплата (2019)

Reprisal

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисерка
США   51 хв
Читати опис Основна дія розгортається навколо фатальної жінки, яку одного разу банда її брата залишила помирати у відкритому полі, але героїні вдалося вижити. Через деякий час вона змінює ім'я та зовнішність, щоби помститися злочинцям і повернути пригноблену справедливість на своє місце.
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 7.4 (4779)
Моя оцінка:
/10
Проклята нація
Проклята нація (2017—2018) режисерка  ✓ укр. субтитри 5.2 imdb 7.6
Сюжет Дія розгортається в маленькому містечку в Айові в 1930-і. Туди практично одночасно прибувають молодий пастор, який закликає бідноту виступити проти багатіїв, і лихий штрейкбрехер, найнятий цими ж багатіями, щоб перешкодити планам пастора. Ніхто в місті не здогадується, що ці двоє - рідні брати...
Проклята нація Трейлер

Проклята нація (2017—2018)

Damnation

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис Дія розгортається в маленькому містечку в Айові в 1930-і. Туди практично одночасно прибувають молодий пастор, який закликає бідноту виступити проти багатіїв, і лихий штрейкбрехер, найнятий цими ж багатіями, щоб перешкодити планам пастора. Ніхто в місті не здогадується, що ці двоє - рідні брати...
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 7.6 (9027)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Американські боги
Американські боги (2017—2021) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Американські боги Трейлер

Американські боги (2017—2021)

American Gods

18+
Серіал 3 сезони, 26 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (119)  IMDb: 7.6 (92914)
Моя оцінка:
/10
Окуповані
Окуповані (2015—2019) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.6
Сюжет Норвегія, недалеке майбутнє. Кліматична криза викликає щораз потужніші урагани, які доходять вже до берегів Норвегії. Останній з них, Марія, приносить велику кількість жертв і руйнацій, через що на найближчих виборах перемагає партія зелених, лідер якої, Єспер Берґ, обіцяє в першу чергу зайнятися кліматичною проблемою. Головним його рішенням є створення електростанцій на торії, великі поклади якого містяться в землі Норвегії, натомість видобуток нафти й газу ця країна має припинити. Однак його рішення змушує високопосадовців ЄС звернутися по допомогу до Росії, щоб вплинути на "неслухняного" союзника. Росіяни викрадають Берґа і посилають "зелених чоловічків" на нафтовидобувні платформи Норвегії з метою контролю видобутку. Окупація Норвегії починається...
Окуповані Трейлер

Окуповані (2015—2019)

Occupied

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
режисерка
Норвегія, Швеція   45 хв
Читати опис Норвегія, недалеке майбутнє. Кліматична криза викликає щораз потужніші урагани, які доходять вже до берегів Норвегії. Останній з них, Марія, приносить велику кількість жертв і руйнацій, через що на найближчих виборах перемагає партія зелених, лідер якої, Єспер Берґ, обіцяє в першу чергу зайнятися кліматичною проблемою. Головним його рішенням є створення електростанцій на торії, великі поклади якого містяться в землі Норвегії, натомість видобуток нафти й газу ця країна має припинити. Однак його рішення змушує високопосадовців ЄС звернутися по допомогу до Росії, щоб вплинути на "неслухняного" союзника. Росіяни викрадають Берґа і посилають "зелених чоловічків" на нафтовидобувні платформи Норвегії з метою контролю видобутку. Окупація Норвегії починається...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (18)  IMDb: 7.6 (9845)
Моя оцінка:
/10
90 Minutes (2012) режисерка, сценаристка, продюсерка 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) We get no explanations when we're entering the last desperate minutes of three mens lives, all being violent to the women they love. We understand there's a reason behind the three mens reactions. What lies behind?

90 Minutes (2012)

90 Minutes

режисерка, сценаристка, продюсерка
Норвегія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) We get no explanations when we're entering the last desperate minutes of three mens lives, all being violent to the women they love. We understand there's a reason behind the three mens reactions. What lies behind?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (1391)
Моя оцінка:
/10
Cold Lunch (2008) режисерка 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Bird droppings on a work shirt lead to extreme unintended consequences.

Cold Lunch (2008)

Cold Lunch

режисерка
Норвегія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Bird droppings on a work shirt lead to extreme unintended consequences.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (1038)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: