Едвард Берґер

Edward Berger

Дата народження: 1 січня 1970 (54 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Вольфсбург, Німеччина

Всього фільмів (на сайті): 21

Ролі: режисер ★ 7.45 (19), сценарист ★ 7.5 (12), продюсер (4), ідея (1), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 21 результат

На Західному фронті без змін
На Західному фронті без змін (2022) продюсер, сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.8
Сюжет Пауль і його товариші на власній шкурі відчувають, як початкова ейфорія війни перетворюється на відчай і страх, коли їм доводиться боротися за власні життя та життя одне одного в траншеях.
На Західному фронті без змін Трейлер

На Західному фронті без змін (2022)

All Quiet on the Western Front

продюсер, сценарист, режисер
Німеччина, США, Велика Британія   2 год 28 хв
Читати опис Пауль і його товариші на власній шкурі відчувають, як початкова ейфорія війни перетворюється на відчай і страх, коли їм доводиться боротися за власні життя та життя одне одного в траншеях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (178)  IMDb: 7.8 (244448)
Моя оцінка:
/10
Zervakis & Opdenhövel. Live. (2021—) актор у ролі Self - Director 'Im Westen nichts Neues' 0.0 imdb 2.7
Сюжет (англ.) "Zervakis and Opdenhövel. Live".is a political Talk-Show on ProSieben (DE, AT, CH).

Zervakis & Opdenhövel. Live. (2021—)

Zervakis & Opdenhövel. Live.

Серіал 2 сезони, 43 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Director 'Im Westen nichts Neues'
Німеччина, Швейцарія, Австрія
Читати опис (англ.) "Zervakis and Opdenhövel. Live".is a political Talk-Show on ProSieben (DE, AT, CH).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.7 (54)
Моя оцінка:
/10
Ваша честь
Ваша честь (2020—2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.6
Сюжет 10-серійна драма стала адаптацією популярного ізраїльського серіалу «Ваша честь». Вона розповість про непросту моральну дилему, що постала перед поважним суддею з Нового Орлеана. Адже одного дня він дізнається, що його сина було втягнуто у кримінальний скандал. Відтепер не лише родина судді, але й усе місто опиняється сам на сам з організованою злочинністю.
Ваша честь Трейлер

Ваша честь (2020—2023)

Your Honor

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   57 хв
Читати опис 10-серійна драма стала адаптацією популярного ізраїльського серіалу «Ваша честь». Вона розповість про непросту моральну дилему, що постала перед поважним суддею з Нового Орлеана. Адже одного дня він дізнається, що його сина було втягнуто у кримінальний скандал. Відтепер не лише родина судді, але й усе місто опиняється сам на сам з організованою злочинністю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (47)  IMDb: 7.6 (65199)
Моя оцінка:
/10
All My Loving (2019) продюсер, режисер, сценарист 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A film about three siblings. All have reached a point where they have to change something quickly before the second half of their lives begins. Between chaos, inadequacies and losses, they search for a path that might lead to happiness.
Трейлер

All My Loving (2019)

All My Loving

продюсер, режисер, сценарист
Німеччина   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) A film about three siblings. All have reached a point where they have to change something quickly before the second half of their lives begins. Between chaos, inadequacies and losses, they search for a path that might lead to happiness.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (390)
Моя оцінка:
/10
Eden (2019) сценарист, ідея 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A Greek beach on a sunny day. All of a sudden, a small dinghy boat crammed with fifty refugees lands on the beach and its passengers start running through a crowd of stunned tourists. This ...

Eden (2019)

Eden

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
сценарист, ідея
Німеччина   50 хв
Читати опис (англ.) A Greek beach on a sunny day. All of a sudden, a small dinghy boat crammed with fifty refugees lands on the beach and its passengers start running through a crowd of stunned tourists. This ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (135)
Моя оцінка:
/10
Патрік Мелроуз
Патрік Мелроуз (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.0
Сюжет Патрік Мелроуз — плейбой, аристократ, наркоман та алкоголік. Незважаючи на гроші, життя Патріка складно назвати легким і безтурботним. Все дитинство йому довелося терпіти жорстоке ставлення батька, поки мати вважала за краще не втручатися. Дорослий Патрік знаходить в собі сили пробратися в вищий світ, але разом з цим починається його шлях до саморуйнування.
Патрік Мелроуз Трейлер

Патрік Мелроуз (2018)

Patrick Melrose

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія, США   5 год 2 хв
Читати опис Патрік Мелроуз — плейбой, аристократ, наркоман та алкоголік. Незважаючи на гроші, життя Патріка складно назвати легким і безтурботним. Все дитинство йому довелося терпіти жорстоке ставлення батька, поки мати вважала за краще не втручатися. Дорослий Патрік знаходить в собі сили пробратися в вищий світ, але разом з цим починається його шлях до саморуйнування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (68)  IMDb: 8.0 (32393)
Моя оцінка:
/10
Терор
Терор (2018—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.9
Сюжет У 1845 році екіпаж кораблів «Терор» і «Еребус» під командуванням капітана Джона Франкліна відправився з Англії на пошуки морського шляху, що з'єднує Атлантичний і Тихий океани. Їх шлях лежав через північне узбережжя Північної Америки, де експедицію чекали суворі погодні умови, хвороби, брак їжі і припасів. Однак ці біди були не єдиними проблемами команди. Кого їм справді варто було боятися, так це велетенського чудовиська, яке переслідувало кораблі по суші. Гігантський монстр на прізвисько Туунбак, схожий на білого ведмедя, люто вбивав і пожирав моряків, залишаючи після себе сліди розрухи і обгризені трупи. Вважався легендою, він ожив і став кошмаром для команди Франкліна. Ось так, загубившись в льодах без надії на допомогу з великої землі, чоловіки почали боротьбу вже не за відкриття нових шляхів, а за власні життя. Ден Сіммонс, автор роману, покладеного в основу серіалу, змішав разом реальні події і ескімоську міфологію, в якій часто фігурує цей жахливий монстр.
Терор Трейлер

Терор (2018—)

The Terror

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис У 1845 році екіпаж кораблів «Терор» і «Еребус» під командуванням капітана Джона Франкліна відправився з Англії на пошуки морського шляху, що з'єднує Атлантичний і Тихий океани. Їх шлях лежав через північне узбережжя Північної Америки, де експедицію чекали суворі погодні умови, хвороби, брак їжі і припасів. Однак ці біди були не єдиними проблемами команди. Кого їм справді варто було боятися, так це велетенського чудовиська, яке переслідувало кораблі по суші. Гігантський монстр на прізвисько Туунбак, схожий на білого ведмедя, люто вбивав і пожирав моряків, залишаючи після себе сліди розрухи і обгризені трупи. Вважався легендою, він ожив і став кошмаром для команди Франкліна. Ось так, загубившись в льодах без надії на допомогу з великої землі, чоловіки почали боротьбу вже не за відкриття нових шляхів, а за власні життя. Ден Сіммонс, автор роману, покладеного в основу серіалу, змішав разом реальні події і ескімоську міфологію, в якій часто фігурує цей жахливий монстр.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (56)  IMDb: 7.9 (51194)
Моя оцінка:
/10
Німеччина 83
Німеччина 83 (2015—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.1
Сюжет Німеччина, осінь 1983 року. США мають намір розмістити у ФРН ракети середньої дальності "Першинг-2". Молодий прикордонник з НДР Мартін Раух раптово отримує пропозицію від Головного управління розвідки Штазі стати секретним агентом у Бундесвері, щоб дізнатися наміри Заходу. Під виглядом обер-лейтенанта Моріца Штамма (псевдонім Колібрі) він стає ад'ютантом генерала Еделя, знайомиться з його сім'єю і швидко отримує доступ до надсекретних документів НАТО... Бажаючи захистити цілісність країни, у якій народився, Мартін опиняється у центрі таємниць та інтриг, знайомиться з абсолютно новим для себе світом, що так не схожий на колишній.
Німеччина 83 Трейлер

Німеччина 83 (2015—2020)

Deutschland 83

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Завершений
режисер
Німеччина   42 хв
Читати опис Німеччина, осінь 1983 року. США мають намір розмістити у ФРН ракети середньої дальності "Першинг-2". Молодий прикордонник з НДР Мартін Раух раптово отримує пропозицію від Головного управління розвідки Штазі стати секретним агентом у Бундесвері, щоб дізнатися наміри Заходу. Під виглядом обер-лейтенанта Моріца Штамма (псевдонім Колібрі) він стає ад'ютантом генерала Еделя, знайомиться з його сім'єю і швидко отримує доступ до надсекретних документів НАТО... Бажаючи захистити цілісність країни, у якій народився, Мартін опиняється у центрі таємниць та інтриг, знайомиться з абсолютно новим для себе світом, що так не схожий на колишній.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (6)  IMDb: 8.1 (14995)
Моя оцінка:
/10
Jack (2014) сценарист, режисер 9.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Although he is only ten years old, Jack is responsible for himself and his little brother Manuel and this fills him with pride. Their single mother works during the day and often goes out at night. There’s no father in sight. One day, Manuel burns himself with boiling hot water while bathing and Jack is blamed for the incident. It's reason enough for social services to put him in a home where he is dreadfully homesick. He soon gets into trouble and bolts, heading for home. He arrives back, only to find his mother is once again absent. Jack and Manuel roam the city in search of her. They sleep in parks and in an underground car park, run away from the police and encounter adults, some of whom help and others who are indifferent.

Jack (2014)

Jack

сценарист, режисер
Німеччина   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Although he is only ten years old, Jack is responsible for himself and his little brother Manuel and this fills him with pride. Their single mother works during the day and often goes out at night. There’s no father in sight. One day, Manuel burns himself with boiling hot water while bathing and Jack is blamed for the incident. It's reason enough for social services to put him in a home where he is dreadfully homesick. He soon gets into trouble and bolts, heading for home. He arrives back, only to find his mother is once again absent. Jack and Manuel roam the city in search of her. They sleep in parks and in an underground car park, run away from the police and encounter adults, some of whom help and others who are indifferent.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.2 (1355)
Моя оцінка:
/10
Mom's Gotta Go (2012) режисер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) A mentally disturbed guy who feels repressed by his mother hires a killer to kill her.

Mom's Gotta Go (2012)

Mom's Gotta Go

режисер
Німеччина   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) A mentally disturbed guy who feels repressed by his mother hires a killer to kill her.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (450)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

KDD - Kriminaldauerdienst (2007—2010) сценарист, режисер 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Big and small stories surrounding a police station in Berlin-Kreuzberg.

KDD - Kriminaldauerdienst (2007—2010)

KDD - Kriminaldauerdienst

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
сценарист, режисер
Німеччина   45 хв
Читати опис (англ.) Big and small stories surrounding a police station in Berlin-Kreuzberg.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (303)
Моя оцінка:
/10
Bloch (2002—2013) режисер 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Dieter Pfaff portrays psychiatrist Dr. Maximilian Bloch, who works in Cologne and Baden-Baden and tries to help his patients with the help of detective nonsense.

Bloch (2002—2013)

Bloch

Серіал 1 сезон, 24 епізоди Завершений
режисер
Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Dieter Pfaff portrays psychiatrist Dr. Maximilian Bloch, who works in Cologne and Baden-Baden and tries to help his patients with the help of detective nonsense.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (107)
Моя оцінка:
/10
Under Suspicion (2002—2018) сценарист, режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Under suspicion crime series.

Under Suspicion (2002—2018)

Under Suspicion

Серіал 1 сезон, 30 епізодів Завершений
сценарист, режисер
Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Under suspicion crime series.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (173)
Моя оцінка:
/10
Frau2 sucht HappyEnd (2001) режисер, сценарист 0.0 imdb 6.6

Frau2 sucht HappyEnd (2001)

Frau2 sucht HappyEnd

режисер, сценарист
Німеччина, Швейцарія   1 год 36 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (214)
Моя оцінка:
/10
Gomez: Heads or Tails (1998) сценарист, режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Dominik, a 16-year-old student, lives with a troubled family and finds himself alone. In order to impress a girl, he gets involved in a shady deal where things go wrong. Then a true friendship comes to save him from the disaster.

Gomez: Heads or Tails (1998)

Gomez: Heads or Tails

сценарист, режисер
Німеччина, Швейцарія   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Dominik, a 16-year-old student, lives with a troubled family and finds himself alone. In order to impress a girl, he gets involved in a shady deal where things go wrong. Then a true friendship comes to save him from the disaster.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (29)
Моя оцінка:
/10
Schimanski (1997—2013) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A German TV series about Horst Schimanski, a spin-off from the popular TV crime series Tatort.

Schimanski (1997—2013)

Schimanski

Серіал 1 сезон, 17 епізодів Завершений
режисер
Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A German TV series about Horst Schimanski, a spin-off from the popular TV crime series Tatort.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (381)
Моя оцінка:
/10
Police Call 110 (1971—) сценарист, режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Alexander Bukow is a cop who doesn't mind working at the edge of the law to get results. His straight-laced partner Katrin Koenig is a control freak whose life is the job. Together, they're a great crime-fighting team--when they're n

Police Call 110 (1971—)

Police Call 110

Серіал 52 сезони, 405 епізодів Поновлений серіал
сценарист, режисер
Східна Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Alexander Bukow is a cop who doesn't mind working at the edge of the law to get results. His straight-laced partner Katrin Koenig is a control freak whose life is the job. Together, they're a great crime-fighting team--when they're n
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (568)
Моя оцінка:
/10
Місце злочину
Місце злочину (1970—) режисер 6.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) This anthology series follows the work of police officers in Germany.
Місце злочину

Місце злочину (1970—)

Scene of the Crime

Серіал 55 сезонів, 1260 епізодів Поновлений серіал
режисер
Західна Німеччина, Австрія, Швейцарія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) This anthology series follows the work of police officers in Germany.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.0 (3057)
Моя оцінка:
/10
Strait-Jacket (1992) сценарист, режисер 0.0 imdb 0.0

Strait-Jacket (1992)

Strait-Jacket

сценарист, режисер
Канада
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Wanderbread (1995) сценарист, режисер 0.0 imdb 0.0

Wanderbread (1995)

Wanderbread

сценарист, режисер
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Smelly Dinners (1994) сценарист, режисер 0.0 imdb 0.0

Smelly Dinners (1994)

Smelly Dinners

сценарист, режисер
Канада
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: