No Image

Sam Levine

Дата народження: 8 листопада 1973 (50 років)

Знак зодіаку: Скорпіон

Місце народження: Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 5

Ролі: сценарист ★ 7.63 (3), режисер ★ 6.88 (3), актор (2), ідея (1), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 5 результатів

DC Ліга СуперУлюбленців
DC Ліга СуперУлюбленців (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.1
Сюжет У мультфільмі «DC Ліга СуперУлюбленців» Суперпес Крипто і Супермен – друзі-нерозлийвода. Вони володіють однаковими суперсилами і пліч-о-пліч протистоять злочинності у Метрополісі. Одного разу поганці викрадають Супермена і решту членів Ліги Справедливості. Тепер Крипто має переконати драну банду-двір-команду – Гончака Аса, вислобрюху свинку Пі-Бі, черепаху Мертона і білку Чіпа – оволодіти своїми щойно набутими суперсилами і допомогти врятувати супергероїв.
DC Ліга СуперУлюбленців Трейлер

DC Ліга СуперУлюбленців (2022)

DC League of Super-Pets

режисер
США   1 год 45 хв
Читати опис У мультфільмі «DC Ліга СуперУлюбленців» Суперпес Крипто і Супермен – друзі-нерозлийвода. Вони володіють однаковими суперсилами і пліч-о-пліч протистоять злочинності у Метрополісі. Одного разу поганці викрадають Супермена і решту членів Ліги Справедливості. Тепер Крипто має переконати драну банду-двір-команду – Гончака Аса, вислобрюху свинку Пі-Бі, черепаху Мертона і білку Чіпа – оволодіти своїми щойно набутими суперсилами і допомогти врятувати супергероїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (58)  IMDb: 7.1 (75383)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 149 грн / купівля від 499 грн
Пенн Зеро - Герой на півставки
Пенн Зеро - Герой на півставки (2014—2017) продюсер, сценарист, ідея, режисер, актор у ролі Phyllis  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.0
Сюжет Хлопець, народжений у сім'ї супергероїв, має бути гідним послідовником родинного покликання. Проте Пенну передалася лише половина дивовижних здібностей батьків. Хлопчик на подив і не думав про славу супергероя і зовсім не виділявся на фоні своїх шкільних товаришів, Буна і Саші. Але під впливом біди, що трапилася із його дядьком і тіткою, у Пенні активується прихований потенціал, і він готовий битися з лиходіями, рятуючи близьких людей.

Врятувавши родичів Пенн та його друзі вирішують продовжувати корисну справу. Друзі подорожують різними світами, де наводять лад і рятують всіх, хто потрапив у біду. Бути супергероєм відважному Пенну сподобалося і він став працювати над собою, щоб і надалі розвивати закладені здібності. Це стане йому в нагоді, адже злодій Ріппен приготував велику капость сміливій команді.
Пенн Зеро - Герой на півставки Трейлер

Пенн Зеро - Герой на півставки (2014—2017)

Penn Zero: Part-Time Hero

Серіал 2 сезони, 61 епізод Завершений
продюсер, сценарист, ідея, режисер, актор у ролі Phyllis
США   22 хв
Читати опис Хлопець, народжений у сім'ї супергероїв, має бути гідним послідовником родинного покликання. Проте Пенну передалася лише половина дивовижних здібностей батьків. Хлопчик на подив і не думав про славу супергероя і зовсім не виділявся на фоні своїх шкільних товаришів, Буна і Саші. Але під впливом біди, що трапилася із його дядьком і тіткою, у Пенні активується прихований потенціал, і він готовий битися з лиходіями, рятуючи близьких людей.

Врятувавши родичів Пенн та його друзі вирішують продовжувати корисну справу. Друзі подорожують різними світами, де наводять лад і рятують всіх, хто потрапив у біду. Бути супергероєм відважному Пенну сподобалося і він став працювати над собою, щоб і надалі розвивати закладені здібності. Це стане йому в нагоді, адже злодій Ріппен приготував велику капость сміливій команді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (2333)
Моя оцінка:
/10
Ральф — руйнівник
Ральф — руйнівник (2012) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.7
Сюжет Ральф змушений щодня бути поганцем, усе псувати й усім погрожувати, хоч він і не вважає це своїм призначенням, адже щоночі мріє стати добрим. Але від нього самого мало що залежить, бо Ральф – персонаж комп’ютерної гри. На пошуки кращого себе він мандрує 8-бітним світом, який, як відомо, дуже непередбачуваний.
Ральф — руйнівник Трейлер

Ральф — руйнівник (2012)

Wreck-It Ralph

6+
сценарист
США   1 год 41 хв
Читати опис Ральф змушений щодня бути поганцем, усе псувати й усім погрожувати, хоч він і не вважає це своїм призначенням, адже щоночі мріє стати добрим. Але від нього самого мало що залежить, бо Ральф – персонаж комп’ютерної гри. На пошуки кращого себе він мандрує 8-бітним світом, який, як відомо, дуже непередбачуваний.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (273)  IMDb: 7.7 (457789)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Robot and Monster (2012—2015) режисер 5.5 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Two best friends, Robot and Monster, live together and have adventures while solving and avoiding problems.

Robot and Monster (2012—2015)

Robot and Monster

Серіал 1 сезон, 50 епізодів Завершений
режисер
США
Читати опис (англ.) Two best friends, Robot and Monster, live together and have adventures while solving and avoiding problems.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.8 (2149)
Моя оцінка:
/10
Не бий копитом
Не бий копитом (2004) сценарист, актор у ролі The Willie Brothers  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.4
Сюжет Життя на фермі просте і вільне. Господарі і вихованці живуть душа в душу, співають пісень і веселяться. Але раптово цій ідилії приходить кінець. На зміну збанкрутілим власникам ферми приходить безжальний ділок, охочий продати землю і позбутися тварин. Природно, це не влаштовує звиклих до солодкого життя чотириногих і пернатих мешканців. Починається приголомшливо смішна партизанська війна. Керівниками бунту виступають кінь Бак і три корови, які вирішили піти на все, щоб врятувати ферму від розорення. Хто переможе у цій битві? Не знаємо як ви, а парнокопитні впевнені у власних силах.
Не бий копитом Трейлер

Не бий копитом (2004)

Home on the Range

6+
сценарист, актор у ролі The Willie Brothers
США   1 год 16 хв
Читати опис Життя на фермі просте і вільне. Господарі і вихованці живуть душа в душу, співають пісень і веселяться. Але раптово цій ідилії приходить кінець. На зміну збанкрутілим власникам ферми приходить безжальний ділок, охочий продати землю і позбутися тварин. Природно, це не влаштовує звиклих до солодкого життя чотириногих і пернатих мешканців. Починається приголомшливо смішна партизанська війна. Керівниками бунту виступають кінь Бак і три корови, які вирішили піти на все, щоб врятувати ферму від розорення. Хто переможе у цій битві? Не знаємо як ви, а парнокопитні впевнені у власних силах.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (38)  IMDb: 5.4 (25966)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: