Даґлас Маккіннон

Douglas Mackinnon

Всього фільмів (на сайті): 27

Ролі: режисер ★ 8.34 (25), актор (2), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 27 результатів

Добрі передвісники
Добрі передвісники (2019—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.0
Сюжет Кінець світу - погана новина для янгола Азірафаеля (небожителя з Едемського саду) і демона Кроулі (змія-спокусника). Представники Раю та Пекла, що вже багато століть мешкають на Землі, звикли до життя в затишних, комфортних умовах. Азірафаель тримає власний книжковий магазин, а Кроулі призвичаївся до користування електронікою і вже не уявляє себе без улюбленого автомобіля. Крім цього, янгол і демон звикли один до одного і є давніми друзями.

Щоб врятувати Землю, вони вирішують працювати разом і стежити за Антихристом, який повинен був зростати в англійському містечку в родині відомого американського дипломата. Але через помилку, що сталась в лікарні, де знайшли підкинутого сина Диявола, хлопчик потрапив до іншої сім'ї. Одинадцять років він зростав як нормальна дитина, доки не настала година апокаліпсису.
Добрі передвісники Трейлер

Добрі передвісники (2019—)

Good Omens

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Велика Британія, США   55 хв
Читати опис Кінець світу - погана новина для янгола Азірафаеля (небожителя з Едемського саду) і демона Кроулі (змія-спокусника). Представники Раю та Пекла, що вже багато століть мешкають на Землі, звикли до життя в затишних, комфортних умовах. Азірафаель тримає власний книжковий магазин, а Кроулі призвичаївся до користування електронікою і вже не уявляє себе без улюбленого автомобіля. Крім цього, янгол і демон звикли один до одного і є давніми друзями.

Щоб врятувати Землю, вони вирішують працювати разом і стежити за Антихристом, який повинен був зростати в англійському містечку в родині відомого американського дипломата. Але через помилку, що сталась в лікарні, де знайшли підкинутого сина Диявола, хлопчик потрапив до іншої сім'ї. Одинадцять років він зростав як нормальна дитина, доки не настала година апокаліпсису.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (146)  IMDb: 8.0 (112233)
Моя оцінка:
/10
Падіння лицарів
Падіння лицарів (2017—2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.8
Сюжет Історія про останні дні існування лицарського ордену тамплієрів в 14 столітті.
Падіння лицарів Трейлер

Падіння лицарів (2017—2019)

Knightfall

18+
Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Історія про останні дні існування лицарського ордену тамплієрів в 14 столітті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (14)  IMDb: 6.8 (22099)
Моя оцінка:
/10
Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі
Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі (2016—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.2
Сюжет Ексцентричний приватний детектив Дірк Джентлі у своїх розслідуваннях використовує холістичні методи - він вірить, що все у всесвіті взаємопов'язано. Серіал - екранізація іронічного науково-фантастичного роману Дуґласа Адамса.
Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі Трейлер

Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі (2016—2017)

Dirk Gently's Holistic Detective Agency

16+
Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Ексцентричний приватний детектив Дірк Джентлі у своїх розслідуваннях використовує холістичні методи - він вірить, що все у всесвіті взаємопов'язано. Серіал - екранізація іронічного науково-фантастичного роману Дуґласа Адамса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (110)  IMDb: 8.2 (57226)
Моя оцінка:
/10
Шерлок: Бридка наречена
Шерлок: Бридка наречена (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.0
Сюжет Окремий спеціальний епізод серіалу "Шерлок". Дія фільму відбувається в 1895 році у Лондоні. До Шерлока за допомогою звертається якийсь Томас Ріколетті. Він побачив свою дружину в старому весільному платті і дуже здивувався. А незабаром дізнався, що вона покінчила з собою всього за кілька годин до цієї дивної зустрічі. Виходить, що він бачив привид дружини і, що ще гірше, тепер привид місіс Ріколетті бродить по вулицях не в силах вгамувати спрагу помсти, рухаючись від прихованої в тумані станції "Лаймгаус" до руїн старої церкви. Голмс і Ватсон повинні проявити свої найкращі якості в сутичці з ворогом, на перший погляд пов'язаним з потойбічними силами, щоб дізнатися шокуючу правду про бридку наречену!
Шерлок: Бридка наречена Трейлер

Шерлок: Бридка наречена (2016)

"Sherlock" The Abominable Bride

режисер
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис Окремий спеціальний епізод серіалу "Шерлок". Дія фільму відбувається в 1895 році у Лондоні. До Шерлока за допомогою звертається якийсь Томас Ріколетті. Він побачив свою дружину в старому весільному платті і дуже здивувався. А незабаром дізнався, що вона покінчила з собою всього за кілька годин до цієї дивної зустрічі. Виходить, що він бачив привид дружини і, що ще гірше, тепер привид місіс Ріколетті бродить по вулицях не в силах вгамувати спрагу помсти, рухаючись від прихованої в тумані станції "Лаймгаус" до руїн старої церкви. Голмс і Ватсон повинні проявити свої найкращі якості в сутичці з ворогом, на перший погляд пов'язаним з потойбічними силами, щоб дізнатися шокуючу правду про бридку наречену!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (29)  IMDb: 8.0 (35848)
Моя оцінка:
/10
Doctor Who Extra (2014—) зіграв самого себе 7.0 imdb 7.2

Doctor Who Extra (2014—)

Doctor Who Extra

Серіал 3 сезони, 43 епізоди Документальний Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.2 (48)
Моя оцінка:
/10
Чужоземка
Чужоземка (2014—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.4
Сюжет Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Чужоземка Трейлер

Чужоземка (2014—)

Outlander

16+
Серіал 7 сезонів, 92 епізоди Поновлений серіал
режисер
США   60 хв
Читати опис Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (33)  IMDb: 8.4 (178820)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

За службовим обов'язком
За службовим обов'язком (2012—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.7
Сюжет Британський серіал розповідає про трудові дні БК-12 - підрозділу Британської поліції по боротьбі з корупцією. Стіва Арнота переводять в цей відділ після жахливої перестрілки під час антитерористичної операції, яка закінчилася загибеллю людини. Також у центрі подій серйозне розслідування констебля Кейт Флемінг, яка призначена керівником у справі про передбачувану корупцію з боку головного детектива-інспектора Тоні Гейтса. Але Арнот переконаний - за Гейтсом стоять куди більш серйозні фігури, і, щоб допомогти Гейтсу позбавитися від контролю кримінальних авторитетів, Стів не може нікому розповісти про свої підозри, навіть напарникам, діючи на свій страх і ризик...
За службовим обов'язком Трейлер

За службовим обов'язком (2012—2021)

Line of Duty

Серіал 6 сезонів, 36 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Британський серіал розповідає про трудові дні БК-12 - підрозділу Британської поліції по боротьбі з корупцією. Стіва Арнота переводять в цей відділ після жахливої перестрілки під час антитерористичної операції, яка закінчилася загибеллю людини. Також у центрі подій серйозне розслідування констебля Кейт Флемінг, яка призначена керівником у справі про передбачувану корупцію з боку головного детектива-інспектора Тоні Гейтса. Але Арнот переконаний - за Гейтсом стоять куди більш серйозні фігури, і, щоб допомогти Гейтсу позбавитися від контролю кримінальних авторитетів, Стів не може нікому розповісти про свої підозри, навіть напарникам, діючи на свій страх і ризик...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (8)  IMDb: 8.7 (69993)
Моя оцінка:
/10
Шерлок
Шерлок (2010—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.1
Сюжет 2010 рік. Військовий лікар Джон Ватсон повертається до Лондона після служби в Афганістані. Він став інвалідом після отриманого поранення і абсолютно не уявляє, як прожити на військову пенсію, а тим паче зняти квартиру. Приятель радить Джону розділити витрати по зніманню квартири з ким-небудь ще. Він зводить його з ексцентричним приватним детективом на ім'я Шерлок, який грає на скрипці і може розповісти про співрозмовника все після двох хвилин спілкування...
Шерлок Трейлер

Шерлок (2010—2017)

Sherlock

Серіал 4 сезони, 15 епізодів Завершений
Топ #7 серіал
режисер
Велика Британія, США   1 год 28 хв
Читати опис 2010 рік. Військовий лікар Джон Ватсон повертається до Лондона після служби в Афганістані. Він став інвалідом після отриманого поранення і абсолютно не уявляє, як прожити на військову пенсію, а тим паче зняти квартиру. Приятель радить Джону розділити витрати по зніманню квартири з ким-небудь ще. Він зводить його з ексцентричним приватним детективом на ім'я Шерлок, який грає на скрипці і може розповісти про співрозмовника все після двох хвилин спілкування...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (582)  IMDb: 9.1 (996341)
Моя оцінка:
/10
Джекіл
Джекіл (2007) режисер 5.8 imdb 8.0
Сюжет (англ.) London, 2007. Tom Jackman is the only living descendent of Dr. Jekyll and Mr. Hyde. He has made a deal with his dark side: a body share. What Mr. Hyde doesn't know is that Tom has a family. There is a wife and two children that he'll
Джекіл Трейлер

Джекіл (2007)

Jekyll

16+
Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   5 год 34 хв
Читати опис (англ.) London, 2007. Tom Jackman is the only living descendent of Dr. Jekyll and Mr. Hyde. He has made a deal with his dark side: a body share. What Mr. Hyde doesn't know is that Tom has a family. There is a wife and two children that he'll
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 8.0 (7752)
Моя оцінка:
/10
Робін Гуд
Робін Гуд (2006—2009) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.4
Сюжет Робін повертається додому з Хрестового походу в родовий маєток в Локслі і бачить там голодуючих і змучених людей. Всьому провиною новий намісник — Шериф, що встановив непосильні податки та жорстокі порядки. Робін відразу розуміє, що урезонити шерифа можна лише узявши владу в свої руки за допомогою лука і стріл. Він повний рішучості, навіть якщо для цього доведеться відмовитися від свого титулу і земель.
Робін Гуд Трейлер

Робін Гуд (2006—2009)

Robin Hood

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Робін повертається додому з Хрестового походу в родовий маєток в Локслі і бачить там голодуючих і змучених людей. Всьому провиною новий намісник — Шериф, що встановив непосильні податки та жорстокі порядки. Робін відразу розуміє, що урезонити шерифа можна лише узявши владу в свої руки за допомогою лука і стріл. Він повний рішучості, навіть якщо для цього доведеться відмовитися від свого титулу і земель.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 7.4 (17285)
Моя оцінка:
/10
The Flying Scotsman (2006) режисер 6.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) The Flying Scotsman is a feature film based on the remarkable true story of Scottish cyclist Graeme Obree. In 1993, and as an unemployed amateur, Obree broke the world one-hour record on a bike of his own revolutionary design, which he constructed out of scrap metal and parts of a washing machine.
Трейлер

The Flying Scotsman (2006)

The Flying Scotsman

режисер
Німеччина, Велика Британія   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) The Flying Scotsman is a feature film based on the remarkable true story of Scottish cyclist Graeme Obree. In 1993, and as an unemployed amateur, Obree broke the world one-hour record on a bike of his own revolutionary design, which he constructed out of scrap metal and parts of a washing machine.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.0 (5619)
Моя оцінка:
/10
Доктор Хто
Доктор Хто (2005—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.6
Сюжет Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Доктор Хто Трейлер

Доктор Хто (2005—2021)

Doctor Who

0+
Серіал 13 сезонів, 153 епізоди Завершений
Топ #53 серіал
режисер
Велика Британія, США   45 хв
Читати опис Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (103)  IMDb: 8.6 (246206)
Моя оцінка:
/10
Доктор Хто: Конфіденційно
Доктор Хто: Конфіденційно (2005—2011) зіграв самого себе 9.0 imdb 8.0
Сюжет Документальний серіал про виробництво британського науково-фантастичного телесеріалу компанії BBC «Доктор Хто».
Доктор Хто: Конфіденційно

Доктор Хто: Конфіденційно (2005—2011)

Doctor Who Confidential

Серіал 6 сезонів, 78 епізодів Документальний Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис Документальний серіал про виробництво британського науково-фантастичного телесеріалу компанії BBC «Доктор Хто».
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 8.0 (925)
Моя оцінка:
/10
Bodies (2004—2005) режисер 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A young registrar, Rob Lake starts work under established gynecologist Roger Hurley whom he finds to be an affable man. All is not as it first appears, however, and Lake soon develops grave misgivings about his boss and his methods.

Bodies (2004—2005)

Bodies

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A young registrar, Rob Lake starts work under established gynecologist Roger Hurley whom he finds to be an affable man. All is not as it first appears, however, and Lake soon develops grave misgivings about his boss and his methods.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (1568)
Моя оцінка:
/10
Убивство у передмісті
Убивство у передмісті (2004—2005) режисер 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) The series focused on various murders in the fictional suburban English town of Middleford. The crimes are solved by two female police detectives, Inspector Kate Ashurst and Sergeant Emma Scribbins, aka "Ash and Scribbs".
Убивство у передмісті

Убивство у передмісті (2004—2005)

Murder in Suburbia

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The series focused on various murders in the fictional suburban English town of Middleford. The crimes are solved by two female police detectives, Inspector Kate Ashurst and Sergeant Emma Scribbins, aka "Ash and Scribbs".
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.1 (1719)
Моя оцінка:
/10
Gifted (2003) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Jamie Gilliam is a bright young rising star with Castlefield City, a first division club on the verge of promotion to the premiership. When lapdancing student Sharon goes out to a club with friends she bumps into him and ends up g...

Gifted (2003)

Gifted

режисер
Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Jamie Gilliam is a bright young rising star with Castlefield City, a first division club on the verge of promotion to the premiership. When lapdancing student Sharon goes out to a club with friends she bumps into him and ends up g...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (34)
Моя оцінка:
/10
Останній детектив
Останній детектив (2003—2007) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) "Dangerous" Davies always gets the cases no one else wants, and no one notices when he eventually succeeds. But his old-fashioned decency and dogged determination have won him legions of loyal fans.
Останній детектив Трейлер

Останній детектив (2003—2007)

The Last Detective

Серіал 5 сезонів, 22 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) "Dangerous" Davies always gets the cases no one else wants, and no one notices when he eventually succeeds. But his old-fashioned decency and dogged determination have won him legions of loyal fans.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (1915)
Моя оцінка:
/10
Gentlemen's Relish (2001) режисер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Kingdom Swann is a talented but rather naive Scottish artist who lives in Edwardian London with his housekeeper, Violet, a dowdy and self-effacing but very loyal young woman from Lancashire...

Gentlemen's Relish (2001)

Gentlemen's Relish

режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Kingdom Swann is a talented but rather naive Scottish artist who lives in Edwardian London with his housekeeper, Violet, a dowdy and self-effacing but very loyal young woman from Lancashire...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (260)
Моя оцінка:
/10
The Vice (1999—2003) режисер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Veteran Detective Inspector Pat Chappel (Ken Stott) heads up the Metropolitan vice squad as he and his team investigate prostitution and pornography in the London sex trade.

The Vice (1999—2003)

The Vice

Серіал 5 сезонів, 28 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Veteran Detective Inspector Pat Chappel (Ken Stott) heads up the Metropolitan vice squad as he and his team investigate prostitution and pornography in the London sex trade.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (609)
Моя оцінка:
/10
The Grand (1997—1998) режисер 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) At the end of World War I, the Bannerman family re-opens the Grand Hotel after a lengthy closure and a costly re-furbishing. The hotel has been in the family for a long time and John Bannerman and his wife Sarah desperately want t...

The Grand (1997—1998)

The Grand

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) At the end of World War I, the Bannerman family re-opens the Grand Hotel after a lengthy closure and a costly re-furbishing. The hotel has been in the family for a long time and John Bannerman and his wife Sarah desperately want t...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (685)
Моя оцінка:
/10
Мовчазний свідок
Мовчазний свідок (1996—) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.9
Сюжет Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Мовчазний свідок Трейлер

Мовчазний свідок (1996—)

Silent Witness

Серіал 26 сезонів, 238 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.9 (12682)
Моя оцінка:
/10
Thief Takers (1995—1997) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) The life and adventures of the members of The Armed Robbery Squad. Amid numerous security van robberies, bank robberies and gem heists with a lot of car chases, shouting and guns blazing, the squad members private lives are reveal...

Thief Takers (1995—1997)

Thief Takers

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The life and adventures of the members of The Armed Robbery Squad. Amid numerous security van robberies, bank robberies and gem heists with a lot of car chases, shouting and guns blazing, the squad members private lives are reveal...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (105)
Моя оцінка:
/10
Backup (1995—1997) режисер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The lives and action packed adventures of the nine men and women aboard a police Operational Support Unit (OSU) van that is responsible for going anywhere and doing anything in support of operations carried out by other branches o...

Backup (1995—1997)

Backup

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 15 хв
Читати опис (англ.) The lives and action packed adventures of the nine men and women aboard a police Operational Support Unit (OSU) van that is responsible for going anywhere and doing anything in support of operations carried out by other branches o...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (30)
Моя оцінка:
/10
Soldier Soldier (1991—1997) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Drama following the life of the officers and men of the King's Own Fusiliers regiment, during their home lives, training exercises and battles.

Soldier Soldier (1991—1997)

Soldier Soldier

Серіал 7 сезонів, 82 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) Drama following the life of the officers and men of the King's Own Fusiliers regiment, during their home lives, training exercises and battles.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (941)
Моя оцінка:
/10
London's Burning (1988—2002) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) The lives of firefighters at Blackwall Fire Station.

London's Burning (1988—2002)

London's Burning

Серіал 14 сезонів, 174 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The lives of firefighters at Blackwall Fire Station.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (942)
Моя оцінка:
/10
The Bill (1984—2010) режисер 8.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.

The Bill (1984—2010)

The Bill

Серіал 26 сезонів, 2349 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   25 хв
Читати опис (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.7 (4092)
Моя оцінка:
/10
Таґґарт
Таґґарт (1983—2011) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) The Maryhill CID investigates gruesome murders against the bleak backdrop of the city of Glasgow.
Таґґарт Трейлер

Таґґарт (1983—2011)

Taggart

Серіал 27 сезонів, 149 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) The Maryhill CID investigates gruesome murders against the bleak backdrop of the city of Glasgow.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (1997)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: