Біллі Берк

Billy Burke

Дата народження: 25 листопада 1966 (57 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Еверетт, Вашингтон, США

Зріст: 188 см

Всього фільмів (на сайті): 73

Ролі: актор (72), сценарист (1), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 73 результати

Країна Вогню
Країна Вогню (2022) актор у ролі Vince Leone  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 7.1
Сюжет Шукаючи спокути та скороченого тюремного терміну, молодий каторжник Боде Донован приєднується до програми гасіння пожеж, яка повертає його до рідного містечка в Північній Каліфорнії, де він та інші ув’язнені працюють разом із елітними пожежними, щоб загасити масштабні пожежі по всьому регіону.
Країна Вогню Трейлер

Країна Вогню (2022)

Fire Country

Серіал 2 сезони, 32 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Vince Leone
США   44 хв
Читати опис Шукаючи спокути та скороченого тюремного терміну, молодий каторжник Боде Донован приєднується до програми гасіння пожеж, яка повертає його до рідного містечка в Північній Каліфорнії, де він та інші ув’язнені працюють разом із елітними пожежними, щоб загасити масштабні пожежі по всьому регіону.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 7.1 (10366)
Моя оцінка:
/10
Покоївка
Покоївка (2021) актор у ролі Hank  ✓ укр. субтитри 7.4 imdb 8.3
Сюжет Вирвавшися з аб’юзивних стосунків, молода матір улаштовується на роботу прибиральницею, щоб забезпечити свою дитину всім необхідним і збудувати для неї краще майбутнє.
Покоївка Трейлер

Покоївка (2021)

Maid

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Hank
США   54 хв
Читати опис Вирвавшися з аб’юзивних стосунків, молода матір улаштовується на роботу прибиральницею, щоб забезпечити свою дитину всім необхідним і збудувати для неї краще майбутнє.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.4 (35)  IMDb: 8.3 (101976)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Бетмен: Довгий Гелловін. Частина друга
Бетмен: Довгий Гелловін. Частина друга (2021) актор у ролі Commissioner Gordon  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.2
Сюжет Вбивця, відомий як «Свято», продовжує переслідувати злочинний клан Фальконе, тоді як новий клас костюмованих злочинців піднімається до Готем-Сіті. Бетмен підозрює, що колишній союзник міг бути серійним убивцею.
Бетмен: Довгий Гелловін. Частина друга Трейлер

Бетмен: Довгий Гелловін. Частина друга (2021)

Batman: The Long Halloween, Part Two

актор у ролі Commissioner Gordon
США   1 год 27 хв
Читати опис Вбивця, відомий як «Свято», продовжує переслідувати злочинний клан Фальконе, тоді як новий клас костюмованих злочинців піднімається до Готем-Сіті. Бетмен підозрює, що колишній союзник міг бути серійним убивцею.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (23)  IMDb: 7.2 (16964)
Моя оцінка:
/10
Бетмен: Довгий Гелловін. Частина перша
Бетмен: Довгий Гелловін. Частина перша (2021) актор у ролі Commissioner Gordon  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.2
Сюжет Бетмен, комісар Гордон та Гарві Дент протягом року намагаються зловити серійного вбивцю. Злочинця прозвали «Святом» через те, що всіх своїх жертв він усував тільки у святкові дні.
Бетмен: Довгий Гелловін. Частина перша Трейлер

Бетмен: Довгий Гелловін. Частина перша (2021)

Batman: The Long Halloween, Part One

актор у ролі Commissioner Gordon
США   1 год 25 хв
Читати опис Бетмен, комісар Гордон та Гарві Дент протягом року намагаються зловити серійного вбивцю. Злочинця прозвали «Святом» через те, що всіх своїх жертв він усував тільки у святкові дні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (26)  IMDb: 7.2 (20170)
Моя оцінка:
/10
Найнебезпечніша гра
Найнебезпечніша гра (2020) актор у ролі Reagan 6.1 imdb 6.6
Сюжет Додж Мейнард смертельно хворий і, знаючи, що його дні полічені, прагне забезпечити безтурботне майбутнє своєї дружини і їх майбутній дитині. Зневірившись, він погоджується взяти участь в небезпечній грі на виживання, де йому відводиться роль жертви, на яку полює якийсь Майлз Селлер.
Найнебезпечніша гра Трейлер

Найнебезпечніша гра (2020)

Most Dangerous Game

Серіал 2 сезони, 27 епізодів Завершений
актор у ролі Reagan
США   8 хв
Читати опис Додж Мейнард смертельно хворий і, знаючи, що його дні полічені, прагне забезпечити безтурботне майбутнє своєї дружини і їх майбутній дитині. Зневірившись, він погоджується взяти участь в небезпечній грі на виживання, де йому відводиться роль жертви, на яку полює якийсь Майлз Селлер.
КіноБаза: 6.1 (16)  IMDb: 6.6 (14509)
Моя оцінка:
/10
9-1-1: Самотня зірка
9-1-1: Самотня зірка (2020—) актор у ролі Billy Tyson 7.0 imdb 7.3
Сюжет Коп і його син переїжджають з Нью-Йорка в місто Остін, штат Техас. Головний герой спробує знайти баланс між роботою та особистим життям.
9-1-1: Самотня зірка Трейлер

9-1-1: Самотня зірка (2020—)

9-1-1: Lone Star

Серіал 5 сезонів, 61 епізод Поновлений серіал
актор у ролі Billy Tyson
США   43 хв
Читати опис Коп і його син переїжджають з Нью-Йорка в місто Остін, штат Техас. Головний герой спробує знайти баланс між роботою та особистим життям.
КіноБаза: 7.0 (11)  IMDb: 7.3 (21945)
Моя оцінка:
/10
ФБР
ФБР (2018) актор у ролі Rowan Quinn  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.1
Сюжет Драма про внутрішню роботу Нью-Йоркського офісу ФБР, де використовують усі навички, інтелект та розумні технології Бюро, щоб зберегти Нью-Йорк та країну в безпеці.
ФБР Трейлер

ФБР (2018)

FBI

Серіал 6 сезонів, 115 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Rowan Quinn
США   60 хв
Читати опис Драма про внутрішню роботу Нью-Йоркського офісу ФБР, де використовують усі навички, інтелект та розумні технології Бюро, щоб зберегти Нью-Йорк та країну в безпеці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (5)  IMDb: 7.1 (23593)
Моя оцінка:
/10
Зломщики
Зломщики (2018) актор у ролі Eddie  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет Одинока мати з двома дітьми після смерті свого батька змушена приїхати до його будинку, щоби улагодити справи покійного. Незважаючи на те, що будівля була добре захищена сучасною охоронною системою, сім'я зазнала атаки бандитів. Заради порятунку дітей жінці доведеться вступити в сутичку зі злочинцями.
Зломщики Трейлер

Зломщики (2018)

Breaking In

актор у ролі Eddie
США, Японія   1 год 28 хв
Читати опис Одинока мати з двома дітьми після смерті свого батька змушена приїхати до його будинку, щоби улагодити справи покійного. Незважаючи на те, що будівля була добре захищена сучасною охоронною системою, сім'я зазнала атаки бандитів. Заради порятунку дітей жінці доведеться вступити в сутичку зі злочинцями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (8)  IMDb: 5.5 (16863)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

And the Winner Isn't (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) And The Winner Isn't is a satirical documentary charting Geoffrey Moore and his daughter Ambra's journey through Hollywood, as the pair track down celebrities and industry insiders in their...
Трейлер

And the Winner Isn't (2017)

And the Winner Isn't

зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) And The Winner Isn't is a satirical documentary charting Geoffrey Moore and his daughter Ambra's journey through Hollywood, as the pair track down celebrities and industry insiders in their...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (34)
Моя оцінка:
/10
Good After Bad (2017) актор у ролі Wes 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) The film follows the relationship between a bullied student, Shelly, whose home life is in shambles, and a wealthy eccentric, Wes, with no friends and issues with women. Things take a turn when Wes offers to become the teen's guardia
Трейлер

Good After Bad (2017)

Good After Bad

актор у ролі Wes
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) The film follows the relationship between a bullied student, Shelly, whose home life is in shambles, and a wealthy eccentric, Wes, with no friends and issues with women. Things take a turn when Wes offers to become the teen's guardia
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (896)
Моя оцінка:
/10
Не вимикай світло
Не вимикай світло (2016) актор у ролі Paul  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Напевно, кожен із нас бодай раз бував у ситуації, коли в темряві щось ввижається. Але одна річ, коли це просто гра уяви, і зовсім інше, коли ти насправді бачиш когось після того, як світло вимкнено. Тоді-то вже не до жартів. Коли Мартін уперше побачив силует жінки, він розповів про це старшій сестрі Ребеці. Намагаючись з'ясувати, що ж діється, родина все більше поринає в безперервний кошмар. Уникнути вимикання світла неможливо, і небезпека стає реальною.
Не вимикай світло Трейлер

Не вимикай світло (2016)

Lights Out

16+
актор у ролі Paul
США   1 год 21 хв
Читати опис Напевно, кожен із нас бодай раз бував у ситуації, коли в темряві щось ввижається. Але одна річ, коли це просто гра уяви, і зовсім інше, коли ти насправді бачиш когось після того, як світло вимкнено. Тоді-то вже не до жартів. Коли Мартін уперше побачив силует жінки, він розповів про це старшій сестрі Ребеці. Намагаючись з'ясувати, що ж діється, родина все більше поринає в безперервний кошмар. Уникнути вимикання світла неможливо, і небезпека стає реальною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (93)  IMDb: 6.3 (143093)
Моя оцінка:
/10
Зоопарк
Зоопарк (2015—2017) актор у ролі Mitch Morgan 6.3 imdb 6.7
Сюжет У центрі сюжету серіалу «Звіринець» - виникнення загадкової спалаху жорстоких нападів тварин на людей в різних куточках планети. Коли напади стають все хитрішими, скоординованими і лютими, молодий учений повинен розкрити таємницю до того, як на Землі не залишиться місця для людини.
Зоопарк Трейлер

Зоопарк (2015—2017)

Zoo

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
актор у ролі Mitch Morgan
США   42 хв
Читати опис У центрі сюжету серіалу «Звіринець» - виникнення загадкової спалаху жорстоких нападів тварин на людей в різних куточках планети. Коли напади стають все хитрішими, скоординованими і лютими, молодий учений повинен розкрити таємницю до того, як на Землі не залишиться місця для людини.
КіноБаза: 6.3 (11)  IMDb: 6.7 (26168)
Моя оцінка:
/10
Divine Access (2015) продюсер, актор у ролі Jack 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) DIVINE ACCESS is equal parts comedy and drama. Set in the south, it's a road movie, a buddy picture and an often sweet, thought-provoking story of redemption. Dragged from one religious experience to another by his mother Catherine in an attempt to fulfill her own spiritual quest, Jack Harriman finds that he knows more about the world's vast religions than most scholars. Living a simple life and using his religious expertise to attract women, Jack is asked to join a local cable access television show called Divine Access, produced by his good friend Bob McCord. Bob is keenly aware of Jack's penchant for discrediting religious zealots like the current host of the show, Reverend Guy Roy Davis. Jack humiliates Reverend Davis on an episode that quickly goes viral. Jack's immediate popularity fuels a jealousy and hatred within Guy Roy sending him on a downward spiral from grace. Jack, on the other hand, becomes a spiritual celebrity and reluctantly takes to the road on a multi-city speaking tour. Along for the ride is Nigel, a self proclaimed "catcher" who earned his nickname for catching those overcome with the spirit while on the religious circuit. Jack and Nigel are joined by Amber, a down on her luck call-girl who Jack takes under his wing, and Marian, an enigmatic beauty who challenges Jack's beliefs and questions whether he has some deeper calling. When Jack realizes he has become a false prophet, the thing he despises most, forces both natural and supernatural lead him on a journey to discover his own spiritual truth, culminating in a final showdown with Guy Roy Davis. Surrounded by those he loves and those who love him, Jack's story will forever change the lives of the throngs of fans that have come to hear him speak. Ultimately, DIVINE ACCESS is a story of family, friendship and faith.
Трейлер

Divine Access (2015)

Divine Access

продюсер, актор у ролі Jack
США   1 год 53 хв
Читати опис (англ.) DIVINE ACCESS is equal parts comedy and drama. Set in the south, it's a road movie, a buddy picture and an often sweet, thought-provoking story of redemption. Dragged from one religious experience to another by his mother Catherine in an attempt to fulfill her own spiritual quest, Jack Harriman finds that he knows more about the world's vast religions than most scholars. Living a simple life and using his religious expertise to attract women, Jack is asked to join a local cable access television show called Divine Access, produced by his good friend Bob McCord. Bob is keenly aware of Jack's penchant for discrediting religious zealots like the current host of the show, Reverend Guy Roy Davis. Jack humiliates Reverend Davis on an episode that quickly goes viral. Jack's immediate popularity fuels a jealousy and hatred within Guy Roy sending him on a downward spiral from grace. Jack, on the other hand, becomes a spiritual celebrity and reluctantly takes to the road on a multi-city speaking tour. Along for the ride is Nigel, a self proclaimed "catcher" who earned his nickname for catching those overcome with the spirit while on the religious circuit. Jack and Nigel are joined by Amber, a down on her luck call-girl who Jack takes under his wing, and Marian, an enigmatic beauty who challenges Jack's beliefs and questions whether he has some deeper calling. When Jack realizes he has become a false prophet, the thing he despises most, forces both natural and supernatural lead him on a journey to discover his own spiritual truth, culminating in a final showdown with Guy Roy Davis. Surrounded by those he loves and those who love him, Jack's story will forever change the lives of the throngs of fans that have come to hear him speak. Ultimately, DIVINE ACCESS is a story of family, friendship and faith.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (382)
Моя оцінка:
/10
Angels in Stardust (2014) актор у ролі The Cowboy 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) An imaginative teenage girl, living in a mystical and dangerous community built on a deserted drive-in movie lot along the Texas/Oklahoma border, struggles to realize her potential, and escape the world she was born into.
Трейлер

Angels in Stardust (2014)

Angels in Stardust

актор у ролі The Cowboy
США   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) An imaginative teenage girl, living in a mystical and dangerous community built on a deserted drive-in movie lot along the Texas/Oklahoma border, struggles to realize her potential, and escape the world she was born into.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (679)
Моя оцінка:
/10
Поліція Чикаґо
Поліція Чикаґо (2014) актор у ролі Jake McCoy  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.1
Сюжет Серіал розповідає про роботу поліційного відділення міста Чикаґо, а зокрема про дві команди, покликання яких охороняти закон і порядок, але при цьому вони наділені цілковито різними повноваженнями. Злочини у мегаполісі відбуваються щодня, і серед них виявляються дуже заплутані і складні справи, впоратися з якими можуть тільки справжні професіонали. Цими професіоналами і є члени обох команд, кожен з яких виконує певні обов'язки, допомагаючи своїм колегам. Завдяки їхнім навичкам і вмінням, а також нестандартним рішенням, поліції вдається затримувати небезпечних і винахідливих злочинців, які отримують заслужене покарання.
Поліція Чикаґо Трейлер

Поліція Чикаґо (2014)

Chicago P.D.

Серіал 11 сезон, 222 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Jake McCoy
США   43 хв
Читати опис Серіал розповідає про роботу поліційного відділення міста Чикаґо, а зокрема про дві команди, покликання яких охороняти закон і порядок, але при цьому вони наділені цілковито різними повноваженнями. Злочини у мегаполісі відбуваються щодня, і серед них виявляються дуже заплутані і складні справи, впоратися з якими можуть тільки справжні професіонали. Цими професіоналами і є члени обох команд, кожен з яких виконує певні обов'язки, допомагаючи своїм колегам. Завдяки їхнім навичкам і вмінням, а також нестандартним рішенням, поліції вдається затримувати небезпечних і винахідливих злочинців, які отримують заслужене покарання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (9)  IMDb: 8.1 (45820)
Моя оцінка:
/10
Highland Park (2013) актор у ролі Lloyd Howard 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A high school faculty lotto pool places its fate in the lucky numbers they've played for ten years after hearing budget cuts have eliminated all their jobs.
Трейлер

Highland Park (2013)

Highland Park

актор у ролі Lloyd Howard
США   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) A high school faculty lotto pool places its fate in the lucky numbers they've played for ten years after hearing budget cuts have eliminated all their jobs.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (503)
Моя оцінка:
/10
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2 (2012) актор у ролі Charlie Swan  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет В останньому епічному розділі франшизи новонароджена донька Белли й Едварда втягує подружжя в доленосне протистояння з Вольтурі.
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2 Трейлер

Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2 (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

12+
актор у ролі Charlie Swan
США   1 год 55 хв
Читати опис В останньому епічному розділі франшизи новонароджена донька Белли й Едварда втягує подружжя в доленосне протистояння з Вольтурі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (209)  IMDb: 5.5 (263901)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Революція
Революція (2012—2014) актор у ролі Miles Matheson  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.6
Сюжет Наше життя залежить від електрики. А що буде, якщо вона раптово зникне? Раптово вся електрика відключається і світ поглинає темрява. Літаки падають, фабрики припиняють роботу, звязок і телекомунікації - не доступні.
Через 15 років, життя стало таким, яким воно було до промислової революції: сім'ї живуть у віддалених куточках, після заходу сонця запалюють свічки. На перший погляд жити стало спокійніше, але чи це так?
Революція Трейлер

Революція (2012—2014)

Revolution

16+
Серіал 2 сезони, 42 епізоди Скасований
актор у ролі Miles Matheson
США   43 хв
Читати опис Наше життя залежить від електрики. А що буде, якщо вона раптово зникне? Раптово вся електрика відключається і світ поглинає темрява. Літаки падають, фабрики припиняють роботу, звязок і телекомунікації - не доступні.
Через 15 років, життя стало таким, яким воно було до промислової революції: сім'ї живуть у віддалених куточках, після заходу сонця запалюють свічки. На перший погляд жити стало спокійніше, але чи це так?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (39)  IMDb: 6.6 (86219)
Моя оцінка:
/10
Особливо тяжкі злочини
Особливо тяжкі злочини (2012—2018) актор у ролі Phillip Stroh 6.0 imdb 7.8
Сюжет Продовження серіалу «Шукач». Після звільнення Бренди Лі Джонсон керівництво Відділом особливо небезпечних злочинів поліції Лос-Анджелеса бере в свої руки капітан Рейдор. Однак героїні належить працювати в команді, яка заздалегідь відчуває до неї антипатію - адже антипатію до неї завжди відчувала шеф Джонсон.
Особливо тяжкі злочини

Особливо тяжкі злочини (2012—2018)

Major Crimes

Серіал 6 сезонів, 105 епізодів Завершений
актор у ролі Phillip Stroh
США   43 хв
Читати опис Продовження серіалу «Шукач». Після звільнення Бренди Лі Джонсон керівництво Відділом особливо небезпечних злочинів поліції Лос-Анджелеса бере в свої руки капітан Рейдор. Однак героїні належить працювати в команді, яка заздалегідь відчуває до неї антипатію - адже антипатію до неї завжди відчувала шеф Джонсон.
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 7.8 (16166)
Моя оцінка:
/10
Freaky Deaky (2012) актор у ролі Chris Mankowski 2.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Set in 1974, a pair of '60s radicals rely on their bomb-making skills on their way to becoming capitalists.
Трейлер

Freaky Deaky (2012)

Freaky Deaky

актор у ролі Chris Mankowski
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Set in 1974, a pair of '60s radicals rely on their bomb-making skills on their way to becoming capitalists.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 5.7 (24210)
Моя оцінка:
/10
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1 (2011) актор у ролі Charlie Swan  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 4.9
Сюжет Після омріяного весілля на Беллу й Едварда очікує новий кошмар, адже приголомшливий поворот змушує обирати між життям і смертю.
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1 Трейлер

Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1 (2011)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

12+
актор у ролі Charlie Swan
США   1 год 57 хв
Читати опис Після омріяного весілля на Беллу й Едварда очікує новий кошмар, адже приголомшливий поворот змушує обирати між життям і смертю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (211)  IMDb: 4.9 (255287)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Погоня
Погоня (2011) актор у ролі Dennis  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 4.7
Сюжет При розлученні подружжя суд стає на бік багатого і впливового батька і залишає двох дітей під його опікою. Мати не може скоритись і зважується на відчайдушний крок - викрасти дітей і тікати. Для упіймання втікачки задіють не тільки сили поліції, але і приватну охорону впливового бізнесмена. Здавалося б, шансів у слабкої жінки немає ніяких, якби не втручання в цю справу міцного хлопця на ім'я Джим, який випадково опиняється поруч і допомагає їй. Але чи той він, за кого себе видає?
Погоня Трейлер

Погоня (2011)

Ticket Out

актор у ролі Dennis
США   1 год 30 хв
Читати опис При розлученні подружжя суд стає на бік багатого і впливового батька і залишає двох дітей під його опікою. Мати не може скоритись і зважується на відчайдушний крок - викрасти дітей і тікати. Для упіймання втікачки задіють не тільки сили поліції, але і приватну охорону впливового бізнесмена. Здавалося б, шансів у слабкої жінки немає ніяких, якби не втручання в цю справу міцного хлопця на ім'я Джим, який випадково опиняється поруч і допомагає їй. Але чи той він, за кого себе видає?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 4.7 (1207)
Моя оцінка:
/10
Червона шапочка
Червона шапочка (2011) актор у ролі Cesaire  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.4
Сюжет Валері - дівчинці в червоному плащі - належить розкрити, хто ж в її рідному селі є перевертнем. Тим часом на особистому фронті у Валері теж не все просто: мама хоче видати її заміж за багатого коваля Генрі, тоді як дівчина закохана в плохиша Пітера, місцевого дроворуба.
Червона шапочка Трейлер

Червона шапочка (2011)

Red Riding Hood

12+
актор у ролі Cesaire
США, Канада   1 год 40 хв
Читати опис Валері - дівчинці в червоному плащі - належить розкрити, хто ж в її рідному селі є перевертнем. Тим часом на особистому фронті у Валері теж не все просто: мама хоче видати її заміж за багатого коваля Генрі, тоді як дівчина закохана в плохиша Пітера, місцевого дроворуба.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (90)  IMDb: 5.4 (115997)
Моя оцінка:
/10
Скажені перегони
Скажені перегони (2011) актор у ролі Jonah King  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.4
Сюжет Джон Мілтон — вбивця, що повстав з мертвих задля того, щоб помститися за свою доньку лідерові секти Джону Кінгу й врятувати свою онучку. Кінг дізнався, як відкрити ворота в пекло й збирається зробити це, ритуально вбивши немовля. Матір'ю своїй онуці Джон Мілтон обирає дівчину Пайпер, яку зустрічає в забігайлівці. Мілтона супроводжує Наглядач — помічник диявола, який має забрати його назад до пекла.
Скажені перегони Трейлер

Скажені перегони (2011)

Drive Angry

18+
актор у ролі Jonah King
США   1 год 45 хв
Читати опис Джон Мілтон — вбивця, що повстав з мертвих задля того, щоб помститися за свою доньку лідерові секти Джону Кінгу й врятувати свою онучку. Кінг дізнався, як відкрити ворота в пекло й збирається зробити це, ритуально вбивши немовля. Матір'ю своїй онуці Джон Мілтон обирає дівчину Пайпер, яку зустрічає в забігайлівці. Мілтона супроводжує Наглядач — помічник диявола, який має забрати його назад до пекла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (79)  IMDb: 5.4 (103685)
Моя оцінка:
/10
Luster (2010) актор у ролі Tito 4.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Thomas Luster is a troubled businessman who tries to make sense of a life being driven out-of-control by a force closer to home than he first realizes. When he discovers that the man working against him is another side of his own personality he is forced to fight back against his manipulative alter-ego as murder, madness and mayhem combine to take Luster on the most bizarre and terrifying ride of his life.

Luster (2010)

Luster

16+
актор у ролі Tito
США   1 год 21 хв
Читати опис (англ.) Thomas Luster is a troubled businessman who tries to make sense of a life being driven out-of-control by a force closer to home than he first realizes. When he discovers that the man working against him is another side of his own personality he is forced to fight back against his manipulative alter-ego as murder, madness and mayhem combine to take Luster on the most bizarre and terrifying ride of his life.
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 4.8 (394)
Моя оцінка:
/10
Зачистка
Зачистка (2010) актор у ролі Eric Kershe 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) Cole is a likeable regular guy. Except that ever since he witnessed a gruesome murder-suicide, things haven't been quite right. His wife left him, he is tormented by hallucinations and his career has nosedived into a blue collar job with a carpet cleaning service. Just when it seems his life has reached bottom, Cole is called out on an all-night cleaning job in an Italianate mansion far from the city. For company he has Henry, the rich, condescending homeowner who seems to take sadistic pleasure in letting Cole think he has just murdered his wife. A reddish stain on the carpet, a knife hacking into baked rabbit, a cell phone that won't stop ringing - does it add up to murder or is Cole losing his last handhold on his fragile sanity?
Зачистка Трейлер

Зачистка (2010)

Removal

актор у ролі Eric Kershe
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Cole is a likeable regular guy. Except that ever since he witnessed a gruesome murder-suicide, things haven't been quite right. His wife left him, he is tormented by hallucinations and his career has nosedived into a blue collar job with a carpet cleaning service. Just when it seems his life has reached bottom, Cole is called out on an all-night cleaning job in an Italianate mansion far from the city. For company he has Henry, the rich, condescending homeowner who seems to take sadistic pleasure in letting Cole think he has just murdered his wife. A reddish stain on the carpet, a knife hacking into baked rabbit, a cell phone that won't stop ringing - does it add up to murder or is Cole losing his last handhold on his fragile sanity?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (1088)
Моя оцінка:
/10
The Talk (2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.2
Сюжет (англ.) A weekday gabfest offering a female perspective on the day's headlines.

The Talk (2010)

The Talk

Серіал 24 сезони, 2713 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) A weekday gabfest offering a female perspective on the day's headlines.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.2 (2392)
Моя оцінка:
/10
Різзолі та Айлз
Різзолі та Айлз (2010—2016) актор у ролі Special Agent Gabriel Dean  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Кожна серія являє собою розслідування одного вбивства або серії вбивств, що відбулися в Бостоні. Ним займається Джейн Різзолі, її напарник Баррі Фрост і її колишній напарник Вінс Корсак. На відміну від інших детективних серіалів, тут велика увага приділяється позаробочому життю героїв, зокрема - дружбі між Різзолі і Айлз.
Різзолі та Айлз Трейлер

Різзолі та Айлз (2010—2016)

Rizzoli & Isles

16+
Серіал 7 сезонів, 105 епізодів Завершений
актор у ролі Special Agent Gabriel Dean
США   60 хв
Читати опис Кожна серія являє собою розслідування одного вбивства або серії вбивств, що відбулися в Бостоні. Ним займається Джейн Різзолі, її напарник Баррі Фрост і її колишній напарник Вінс Корсак. На відміну від інших детективних серіалів, тут велика увага приділяється позаробочому життю героїв, зокрема - дружбі між Різзолі і Айлз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (14)  IMDb: 7.6 (38335)
Моя оцінка:
/10
Сутінки. Сага. Затемнення
Сутінки. Сага. Затемнення (2010) актор у ролі Charlie Swan  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.1
Сюжет Кровожерливі вороги прагнуть помсти, а Белла мусить обирати між коханням до вампіра Едварда й новими почуттями до вовкулаки Джейкоба.
Сутінки. Сага. Затемнення Трейлер

Сутінки. Сага. Затемнення (2010)

The Twilight Saga: Eclipse

16+
актор у ролі Charlie Swan
США   2 год 4 хв
Читати опис Кровожерливі вороги прагнуть помсти, а Белла мусить обирати між коханням до вампіра Едварда й новими почуттями до вовкулаки Джейкоба.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (236)  IMDb: 5.1 (261916)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сутінки. Сага. Молодий місяць
Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009) актор у ролі Charlie Swan  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 4.8
Сюжет Від’їзд Едварда приголомшує Беллу й розбиває їй серце. Вона знаходить розраду в спілкуванні зі своїм другом Джейкобом, котрий має власну таємницю.
Сутінки. Сага. Молодий місяць Трейлер

Сутінки. Сага. Молодий місяць (2009)

The Twilight Saga: New Moon

16+
актор у ролі Charlie Swan
США   2 год 10 хв
Читати опис Від’їзд Едварда приголомшує Беллу й розбиває їй серце. Вона знаходить розраду в спілкуванні зі своїм другом Джейкобом, котрий має власну таємницю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (252)  IMDb: 4.8 (301208)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: