Нільс Арден Оплев

Niels Arden Oplev

Дата народження: 26 березня 1961 (63 роки)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Данія

Всього фільмів (на сайті): 26

Ролі: режисер ★ 7.2 (24), продюсер (8), сценарист ★ 6 (6), актор (2)

Фільмографія

Знайдено 26 результатів

Вікінґи. Вальгалла
Вікінґи. Вальгалла (2022—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.3
Сюжет У сиквелі «Вікінгів» показано нове покоління славетних героїв, що прийшли на зміну старим легендам через сто років після знаних подвигів. Нині їхня черга творити історію.
Вікінґи. Вальгалла Трейлер

Вікінґи. Вальгалла (2022—)

Vikings: Valhalla

Серіал 3 сезони, 19 епізодів Поновлений серіал
режисер
США   51 хв
Читати опис У сиквелі «Вікінгів» показано нове покоління славетних героїв, що прийшли на зміну старим легендам через сто років після знаних подвигів. Нині їхня черга творити історію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (31)  IMDb: 7.3 (56366)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Rose (2022) режисер, сценарист 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Follows two sisters, Inger and Ellen, and how their relationship is challenged on an anticipated coach trip to Paris.
Трейлер

Rose (2022)

Rose

режисер, сценарист
Данія   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) Follows two sisters, Inger and Ellen, and how their relationship is challenged on an anticipated coach trip to Paris.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1604)
Моя оцінка:
/10
Daniel (2019) режисер, продюсер 7.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The story of Danish photographer Daniel Rye, who was captured by ISIS in Syria in 2013 and held hostage for 398 days.
Трейлер

Daniel (2019)

Daniel

режисер, продюсер
Данія, Норвегія, Швеція   2 год 18 хв
Читати опис (англ.) The story of Danish photographer Daniel Rye, who was captured by ISIS in Syria in 2013 and held hostage for 398 days.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.6 (4678)
Моя оцінка:
/10
ФБР
ФБР (2018) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.1
Сюжет Драма про внутрішню роботу Нью-Йоркського офісу ФБР, де використовують усі навички, інтелект та розумні технології Бюро, щоб зберегти Нью-Йорк та країну в безпеці.
ФБР Трейлер

ФБР (2018)

FBI

Серіал 6 сезонів, 113 епізоди Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Драма про внутрішню роботу Нью-Йоркського офісу ФБР, де використовують усі навички, інтелект та розумні технології Бюро, щоб зберегти Нью-Йорк та країну в безпеці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (5)  IMDb: 7.1 (22897)
Моя оцінка:
/10
Коматозники
Коматозники (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.2
Сюжет Група студентів-медиків досліджує феномен життя після смерті. Для цього вони зупиняють свої серця на деякий час… і навіть не підозрюють, що експеримент має жахливі побічні ефекти.
Коматозники Трейлер

Коматозники (2017)

Flatliners

16+
режисер
США   1 год 49 хв
Читати опис Група студентів-медиків досліджує феномен життя після смерті. Для цього вони зупиняють свої серця на деякий час… і навіть не підозрюють, що експеримент має жахливі побічні ефекти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (79)  IMDb: 5.2 (50928)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Міднайт, Техас
Міднайт, Техас (2017—2018) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.3
Сюжет Події містичної драми розгорнуться в маленькому техаському містечку Міднайт, який став безпечним притулком для вампірів, відьом, екстрасенсів, кілерів та всіх інших, хто відрізняється від звичайних людей. Всіх їх, включаючи ясновидців, телепатів, янголів з крилами та іншу нечисть заслали в техаський діру, де вони змушені співіснувати в мирі та злагоді. Але одного разу там відбувається справжнісіньке вбивство, і тепер головному герою Манфреду доведеться розібратися, що трапилося, та зберегти мир.
Міднайт, Техас Трейлер

Міднайт, Техас (2017—2018)

Midnight, Texas

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Події містичної драми розгорнуться в маленькому техаському містечку Міднайт, який став безпечним притулком для вампірів, відьом, екстрасенсів, кілерів та всіх інших, хто відрізняється від звичайних людей. Всіх їх, включаючи ясновидців, телепатів, янголів з крилами та іншу нечисть заслали в техаський діру, де вони змушені співіснувати в мирі та злагоді. Але одного разу там відбувається справжнісіньке вбивство, і тепер головному герою Манфреду доведеться розібратися, що трапилося, та зберегти мир.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (11)  IMDb: 7.3 (14823)
Моя оцінка:
/10
Game of Silence (2016) режисер, продюсер 4.5 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A rising attorney finds his perfectly crafted life threatened when his long-lost childhood friends threaten to expose a dark secret from their past.
Трейлер

Game of Silence (2016)

Game of Silence

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A rising attorney finds his perfectly crafted life threatened when his long-lost childhood friends threaten to expose a dark secret from their past.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 7.0 (2595)
Моя оцінка:
/10
Пан Робот
Пан Робот (2015—2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет Молодий програміст Еліот вдень працює інженером з кібер-безпеки, а вночі – гакером-месником. Він страждає на соціопатію, йому важко знаходити контакт з іншими людьми. Він не знає, що таке норми спілкування і як поводитися в соціумі. Одного разу Еліот виявляється на роздоріжжі, коли таємничий лідер підпільної групи гакерів завербовує його, щоб знищити корпорацію, яка найняла програміста. Та через особисті переконання Еліот не впевнений, що хоче покласти на лопатки керівників міжнародних конгломератів, які, на його думку, керують світом і руйнують його.
Пан Робот Трейлер

Пан Робот (2015—2019)

Mr. Robot

18+
Серіал 4 сезони, 45 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   49 хв
Читати опис Молодий програміст Еліот вдень працює інженером з кібер-безпеки, а вночі – гакером-месником. Він страждає на соціопатію, йому важко знаходити контакт з іншими людьми. Він не знає, що таке норми спілкування і як поводитися в соціумі. Одного разу Еліот виявляється на роздоріжжі, коли таємничий лідер підпільної групи гакерів завербовує його, щоб знищити корпорацію, яка найняла програміста. Та через особисті переконання Еліот не впевнений, що хоче покласти на лопатки керівників міжнародних конгломератів, які, на його думку, керують світом і руйнують його.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (175)  IMDb: 8.5 (417809)
Моя оцінка:
/10
Speed Walking (2014) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) In a quirky, small town, situated in the outskirts of everything, 14-year-old Martin is getting ready for one of the most formal transitions from boy to man; the communion. It's 1976, music's in the air and hormones are blossoming. But in the midst of it all Martin's mother suddenly passes away and her tragic death trickers a series of events that not only changes Martin's life forever, but also affects everyone else in the local community. Overwhelmed with grief neither Martin's dad, nor his older brother, is capable to comfort Martin. He enters adulthood in a mixture of drunken happiness and immense sadness over the loss of his mother, and his relationship to both his friend Kim and girlfriend Kristine comes to its natural conclusion.

Speed Walking (2014)

Speed Walking

режисер
Данія   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) In a quirky, small town, situated in the outskirts of everything, 14-year-old Martin is getting ready for one of the most formal transitions from boy to man; the communion. It's 1976, music's in the air and hormones are blossoming. But in the midst of it all Martin's mother suddenly passes away and her tragic death trickers a series of events that not only changes Martin's life forever, but also affects everyone else in the local community. Overwhelmed with grief neither Martin's dad, nor his older brother, is capable to comfort Martin. He enters adulthood in a mixture of drunken happiness and immense sadness over the loss of his mother, and his relationship to both his friend Kim and girlfriend Kristine comes to its natural conclusion.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (1819)
Моя оцінка:
/10
Під куполом
Під куполом (2013—2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.5
Сюжет "Під куполом" — екранізація роману Стівена Кінга, опублікованого в США 10 листопада 2009 року. Звичайним, пригожим осіннім днем, місто Честерс Міллз, штат Мен, було раптово відрізане від іншого світу невидимим силовим бар'єром. Літаки врізаються в купол і падають, палаючи, з небес; садівникові відрізає силовим полем руку; люди, що виїхали в сусіднє місто по справах, не можуть повернутися до своїх близьких; автомобілі вибухають від зіткнення з куполом. Ніхто не розуміє, що це за бар'єр, звідки він узявся й чи зникне він. Усі жителі містечка в паніці й готуються будь-якими способами розбити або ж знайти уразливість купола. Але це все не так просто зробити.
Під куполом Трейлер

Під куполом (2013—2015)

Under the Dome

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис "Під куполом" — екранізація роману Стівена Кінга, опублікованого в США 10 листопада 2009 року. Звичайним, пригожим осіннім днем, місто Честерс Міллз, штат Мен, було раптово відрізане від іншого світу невидимим силовим бар'єром. Літаки врізаються в купол і падають, палаючи, з небес; садівникові відрізає силовим полем руку; люди, що виїхали в сусіднє місто по справах, не можуть повернутися до своїх близьких; автомобілі вибухають від зіткнення з куполом. Ніхто не розуміє, що це за бар'єр, звідки він узявся й чи зникне він. Усі жителі містечка в паніці й готуються будь-якими способами розбити або ж знайти уразливість купола. Але це все не так просто зробити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (126)  IMDb: 6.5 (112410)
Моя оцінка:
/10
На одного менше
На одного менше (2013) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.4
Сюжет Історія людини на ім'я Віктор - він права рука лідера злочинного угруповання з Нью-Йорка. Віктор неспроста опинився в кримінальному синдикаті: мафія знищила його родину, тому він хоче помститися. Про це дізнається загадкова Беатріс, спокушає його і шантажує. Однак у героїв тільки одна мета в житті - помста. І вона приведе їх до кривавої розв'язки.
На одного менше Трейлер

На одного менше (2013)

Dead Man Down

16+
режисер
США   1 год 58 хв
Читати опис Історія людини на ім'я Віктор - він права рука лідера злочинного угруповання з Нью-Йорка. Віктор неспроста опинився в кримінальному синдикаті: мафія знищила його родину, тому він хоче помститися. Про це дізнається загадкова Беатріс, спокушає його і шантажує. Однак у героїв тільки одна мета в житті - помста. І вона приведе їх до кривавої розв'язки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (56)  IMDb: 6.4 (70000)
Моя оцінка:
/10
Незабутнє
Незабутнє (2011—2016) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.8
Сюжет Керрі Веллс - загадковий колишній детектив поліції з рідкісним захворюванням, через яке її пам'ять стала настільки бездоганною, що будь-яке місце, будь-яка розмова, будь-який момент радості чи горя назавжди залишаються в її спогадах. Вона просто не може нічого забути. Крім одного - деталей вбивства її сестри, які допомогли б розкрити цю давню справу.

Керрі намагається жити новим життям, але несподівано зустрічає свого колишнього бойфренда і напарника, детектива NYPD Ела Бернса, під час консультування у справі про вбивство. У його команду входять детектив Майк Костелло, права рука Ела; детектив Роу Сондерс, наймолодший член групи; детектив Ніна Інара, зухвала і знайома з вулицею жінка-поліцейський.

Повернення до роботи після перерви виявилося для Керрі дуже вчасним. Незважаючи на суперечливі почуття до Ела, вона вирішила на постійній основі приєднатися до його команди і допомагати розкривати вбивства, в тому числі і нерозкриту справу її сестри. Все, що їй для цього потрібно - згадати.
Незабутнє Трейлер

Незабутнє (2011—2016)

Unforgettable

16+
Серіал 4 сезони, 61 епізод Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Керрі Веллс - загадковий колишній детектив поліції з рідкісним захворюванням, через яке її пам'ять стала настільки бездоганною, що будь-яке місце, будь-яка розмова, будь-який момент радості чи горя назавжди залишаються в її спогадах. Вона просто не може нічого забути. Крім одного - деталей вбивства її сестри, які допомогли б розкрити цю давню справу.

Керрі намагається жити новим життям, але несподівано зустрічає свого колишнього бойфренда і напарника, детектива NYPD Ела Бернса, під час консультування у справі про вбивство. У його команду входять детектив Майк Костелло, права рука Ела; детектив Роу Сондерс, наймолодший член групи; детектив Ніна Інара, зухвала і знайома з вулицею жінка-поліцейський.

Повернення до роботи після перерви виявилося для Керрі дуже вчасним. Незважаючи на суперечливі почуття до Ела, вона вирішила на постійній основі приєднатися до його команди і допомагати розкривати вбивства, в тому числі і нерозкриту справу її сестри. Все, що їй для цього потрібно - згадати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (11)  IMDb: 6.8 (20929)
Моя оцінка:
/10
Millennium (2010) режисер 7.8 imdb 8.3
Сюжет (англ.) The adventures of journalist Mikael Blomkvist and hacker Lisbeth Salander.

Millennium (2010)

Millennium

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Швеція, Німеччина, Данія   9 год 0 хв
Читати опис (англ.) The adventures of journalist Mikael Blomkvist and hacker Lisbeth Salander.
КіноБаза: 7.8 (16)  IMDb: 8.3 (10301)
Моя оцінка:
/10
Дівчина з тату дракона
Дівчина з тату дракона (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.8
Сюжет Мікаель Блумквіст — талановитий журналіст, який вірою і правдою добивається справедливості в найскандальніших справах, — несподівано терпить фіаско в своїй діяльності, внаслідок чого вимушений відбути термін позбавлення волі...
Дівчина з тату дракона Трейлер

Дівчина з тату дракона (2009)

The Girl with the Dragon Tattoo

18+
режисер
Швеція, Данія, Німеччина, Норвегія   2 год 32 хв
Читати опис Мікаель Блумквіст — талановитий журналіст, який вірою і правдою добивається справедливості в найскандальніших справах, — несподівано терпить фіаско в своїй діяльності, внаслідок чого вимушений відбути термін позбавлення волі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (138)  IMDb: 7.8 (223250)
Моя оцінка:
/10
Worlds Apart (2008) режисер, сценарист 6.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) N/A

Worlds Apart (2008)

Worlds Apart

режисер, сценарист
Данія   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) N/A
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.0 (3462)
Моя оцінка:
/10
Aftenshowet (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) Danmarks Radio's daily evening show, live from Copenhagen.

Aftenshowet (2007)

Aftenshowet

Серіал 1 сезон, 203 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Данія
Читати опис (англ.) Danmarks Radio's daily evening show, live from Copenhagen.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (103)
Моя оцінка:
/10
We Shall Overcome (2006) режисер, сценарист 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Denmark 1969. When 13 year old Frits is caught in the girls locker room, school principal Svendsen almost tears Frits' ear off. It has to be stitched in the hospital. The doctor says this time the principal has gone a step too far. Parents, colleagues, and class mates react affected by the incident. But it's not that easy to file a child abuse charge against the powerful principal who is highly esteemed in the small community. When the police say it's a school matter, Frits' parents are hesitant about going to the school board because other parents had to move away after their child abuse charge was turned down. But with the help of young hippie teacher Freddie and some of Frits' classmates, the determination of Frits' parents grows to bring down the violent principal.

We Shall Overcome (2006)

We Shall Overcome

режисер, сценарист
Данія   1 год 49 хв
Читати опис (англ.) Denmark 1969. When 13 year old Frits is caught in the girls locker room, school principal Svendsen almost tears Frits' ear off. It has to be stitched in the hospital. The doctor says this time the principal has gone a step too far. Parents, colleagues, and class mates react affected by the incident. But it's not that easy to file a child abuse charge against the powerful principal who is highly esteemed in the small community. When the police say it's a school matter, Frits' parents are hesitant about going to the school board because other parents had to move away after their child abuse charge was turned down. But with the help of young hippie teacher Freddie and some of Frits' classmates, the determination of Frits' parents grows to bring down the violent principal.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (2860)
Моя оцінка:
/10
The Eagle: A Crime Odyssey (2004—2006) режисер 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) As more crimes and criminals cross borders, the Danish police creates an international criminal investigation team. The half Icelandic "Ørnen" leads the diverse team of 6. The latest technology (2004-6) is used.

The Eagle: A Crime Odyssey (2004—2006)

The Eagle: A Crime Odyssey

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
режисер
Данія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) As more crimes and criminals cross borders, the Danish police creates an international criminal investigation team. The half Icelandic "Ørnen" leads the diverse team of 6. The latest technology (2004-6) is used.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1694)
Моя оцінка:
/10
Defense (2003—2004) режисер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Court drama about a Copenhagen law office and the cases and personal entanglements of its small group of attorneys.

Defense (2003—2004)

Defense

Серіал 3 сезони, 29 епізодів Завершений
режисер
Данія   44 хв
Читати опис (англ.) Court drama about a Copenhagen law office and the cases and personal entanglements of its small group of attorneys.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (137)
Моя оцінка:
/10
Chop Chop (2001) сценарист, режисер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Dennis and Carl are brothers who live on a small farm in the Danish countryside. None too bright, Dennis wants a girlfriend for Christmas. Carl makes sure that Dennis gets just that when he...

Chop Chop (2001)

Chop Chop

сценарист, режисер
Данія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Dennis and Carl are brothers who live on a small farm in the Danish countryside. None too bright, Dennis wants a girlfriend for Christmas. Carl makes sure that Dennis gets just that when he...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (1268)
Моя оцінка:
/10
Спецпідрозділ
Спецпідрозділ (2000—2004) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.1
Сюжет Якось начальник спеціального підрозділу данської поліції стає жертвою дивного вбивства. Новим шефом була призначена жінка, яка має застосувати на практиці свій досвід, впертість та самоіронію, щоб порозумітися з цинічними підлеглими. Щоправда, чи готові співробітники підрозділу слухати Інгрід?
Спецпідрозділ Трейлер

Спецпідрозділ (2000—2004)

Unit One

Серіал 4 сезони, 34 епізоди Завершений
режисер
Данія, Швеція   58 хв
Читати опис Якось начальник спеціального підрозділу данської поліції стає жертвою дивного вбивства. Новим шефом була призначена жінка, яка має застосувати на практиці свій досвід, впертість та самоіронію, щоб порозумітися з цинічними підлеглими. Щоправда, чи готові співробітники підрозділу слухати Інгрід?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.1 (4104)
Моя оцінка:
/10
Таксі
Таксі (1997—1999) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.6
Сюжет Сюжет одного з найвідоміших телесеріалів Данії зосереджений на приватній службі таксі "CrownTaxi", яка від серії до серії зазнає то успіхів, то невдач. За лаштунками надання транспортних послуг виникають різноманітні труднощі як з клієнтами, так і в особистому житті головних героїв.
Про те, з якими загрозами доводиться стикатися таксистам в Копенгагені дев’яностих, сімейні перипетії та конкуренцію між власниками таксопарків йтиметься у 56 серіях данської телевізійної драми.
Таксі Трейлер

Таксі (1997—1999)

Taxa

Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Завершений
режисер
Данія   45 хв
Читати опис Сюжет одного з найвідоміших телесеріалів Данії зосереджений на приватній службі таксі "CrownTaxi", яка від серії до серії зазнає то успіхів, то невдач. За лаштунками надання транспортних послуг виникають різноманітні труднощі як з клієнтами, так і в особистому житті головних героїв.
Про те, з якими загрозами доводиться стикатися таксистам в Копенгагені дев’яностих, сімейні перипетії та конкуренцію між власниками таксопарків йтиметься у 56 серіях данської телевізійної драми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (759)
Моя оцінка:
/10
Portland (1996) сценарист, режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) This gritty crime drama is a poignant tale of a family that failed and follows two brothers - violent drug criminals.

Portland (1996)

Portland

сценарист, режисер
Данія   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) This gritty crime drama is a poignant tale of a family that failed and follows two brothers - violent drug criminals.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (380)
Моя оцінка:
/10
Шоу Чарлі Роза
Шоу Чарлі Роза (1991—2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
Шоу Чарлі Роза

Шоу Чарлі Роза (1991—2010)

The Charlie Rose Show

Серіал 4 сезони, 5 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1165)
Моя оцінка:
/10
The Deep Mad Dark (2018) режисер, продюсер 0.0 imdb 0.0

The Deep Mad Dark (2018)

The Deep Mad Dark

режисер, продюсер
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Nøgen (1992) режисер, сценарист 0.0 imdb 7.6

Nøgen (1992)

Nøgen

режисер, сценарист
Данія   38 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (18)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: