Біл Кондон

Bill Condon

Дата народження: 22 жовтня 1955 (68 років)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Зріст: 165 см

Всього фільмів (на сайті): 36

Ролі: режисер ★ 6.25 (20), сценарист ★ 7.28 (13), актор (10), продюсер (8)

Фільмографія

Знайдено 36 результатів

Ті, що прибули здалеку
Ті, що прибули здалеку (2021) продюсер 0.0 imdb 8.5
Сюжет Бродвейський мюзикл (премія «Тоні») розповідає неймовірну історію пасажирів 38 рейсів, що були змушені сісти в невеличкому канадському містечку 11 вересня 2001 року. І місцевих, і несподіваних гостей об’єднає надія.
Ті, що прибули здалеку Трейлер

Ті, що прибули здалеку (2021)

Come from Away

продюсер
США   1 год 46 хв
Читати опис Бродвейський мюзикл (премія «Тоні») розповідає неймовірну історію пасажирів 38 рейсів, що були змушені сісти в невеличкому канадському містечку 11 вересня 2001 року. І місцевих, і несподіваних гостей об’єднає надія.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.5 (3903)
Моя оцінка:
/10
Ідеальна брехня
Ідеальна брехня (2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.7
Сюжет Шахрай зі стажем Рой Кортні ледь вірить своїй удачі, коли знайомиться у мережі з багатою вдовою Бетті Макліш. Зачарована жінка досить швидко пускає його у свій будинок і своє життя. З часом Рой з подивом виявляє, наскільки вона йому небайдужа. Тепер те, що повинно було б стати шахрайством, перетворюється на найпідступнішу прогулянку над прірвою у його житті.
Ідеальна брехня Трейлер

Ідеальна брехня (2019)

The Good Liar

16+
режисер, продюсер
США   1 год 49 хв
Читати опис Шахрай зі стажем Рой Кортні ледь вірить своїй удачі, коли знайомиться у мережі з багатою вдовою Бетті Макліш. Зачарована жінка досить швидко пускає його у свій будинок і своє життя. З часом Рой з подивом виявляє, наскільки вона йому небайдужа. Тепер те, що повинно було б стати шахрайством, перетворюється на найпідступнішу прогулянку над прірвою у його житті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (50)  IMDb: 6.7 (47367)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Найвеличніший шоумен
Найвеличніший шоумен (2017) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.5
Сюжет Фінеас Тейлор Барнум завжди мріяв увійти в історію, але всі його заняття не приносили йому задоволення. І коли, здавалося, весь світ обернувся проти нього, він вирішує піти слідом за своєю мрією. Барнум створює неймовірне представлення-сенсацію, яке стало народженням світового шоу-бізнесу.
Найвеличніший шоумен Трейлер

Найвеличніший шоумен (2017)

The Greatest Showman

6+
сценарист
США   1 год 45 хв
Читати опис Фінеас Тейлор Барнум завжди мріяв увійти в історію, але всі його заняття не приносили йому задоволення. І коли, здавалося, весь світ обернувся проти нього, він вирішує піти слідом за своєю мрією. Барнум створює неймовірне представлення-сенсацію, яке стало народженням світового шоу-бізнесу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (157)  IMDb: 7.5 (313816)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Красуня і чудовисько
Красуня і чудовисько (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.1
Сюжет Чарівна легенда про кохання Красуні і Чудовиська, що хвилює вже багато поколінь, оживе на екранах у дивовижній фентезі-інтерпретації класичної історії від Дісней. У маленькому селищі мешкає юна красуня Белль. Одного разу її батько, випадково збившись зі шляху, стає бранцем Чудовиська.
Красуня і чудовисько Трейлер

Красуня і чудовисько (2017)

Beauty and the Beast

0+
режисер
США   2 год 9 хв
Читати опис Чарівна легенда про кохання Красуні і Чудовиська, що хвилює вже багато поколінь, оживе на екранах у дивовижній фентезі-інтерпретації класичної історії від Дісней. У маленькому селищі мешкає юна красуня Белль. Одного разу її батько, випадково збившись зі шляху, стає бранцем Чудовиська.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (238)  IMDb: 7.1 (335991)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Містер Голмс
Містер Голмс (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.8
Сюжет Час бере своє: легендарний 93-річний Шерлок Голмс 30 років як у відставці. Він здійснив свою мрію і став розводити бджіл. Голмс оселився у маленькому селі у Сассексі разом з покоївкою місіс Манро та її сином Роджером. У новому і розміреному житті на старості років він ніяк не може знайти спокій, його переслідує думка про так і не розкриту справу 30-річної давності. На зміну енергійності і рішучості, з якими Шерлок колись брався за нові розслідування, прийшла втрата пам'яті і тілесне згасання. Голмс розуміє, що смерть неминуча, ставиться до цього зі спокоєм і мудрістю, але не хоче йти без почуття завершеності. Його останнє бажання — розкрити свою найостаннішу справу.
Містер Голмс Трейлер

Містер Голмс (2015)

Mr. Holmes

режисер
Велика Британія, США   1 год 44 хв
Читати опис Час бере своє: легендарний 93-річний Шерлок Голмс 30 років як у відставці. Він здійснив свою мрію і став розводити бджіл. Голмс оселився у маленькому селі у Сассексі разом з покоївкою місіс Манро та її сином Роджером. У новому і розміреному житті на старості років він ніяк не може знайти спокій, його переслідує думка про так і не розкриту справу 30-річної давності. На зміну енергійності і рішучості, з якими Шерлок колись брався за нові розслідування, прийшла втрата пам'яті і тілесне згасання. Голмс розуміє, що смерть неминуча, ставиться до цього зі спокоєм і мудрістю, але не хоче йти без почуття завершеності. Його останнє бажання — розкрити свою найостаннішу справу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (54)  IMDb: 6.8 (68216)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

П'ята влада
П'ята влада (2013) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.2
Сюжет Стрічка розповість про засновника сервісу WikiLeaks, який займається витоками різного роду таємної інформації та публікації їх у себе на сайті. Стати автором може будь хто, при чому все проходить анонімно. Автором WikiLeaks став мережевий журналіст Джулліан Ассанж, який свого часу оприлюднив вельми секретну інформацію. Центром фільму стає боротьба Джулліана Асанжа і його колеги Деніела Домшайт-Берга проти політичних структур, які виступають за захист свого становища. Що ж дорожче, людська свобода чи пекло політичного ешелону?
П'ята влада Трейлер

П'ята влада (2013)

The Fifth Estate

16+
режисер
США, Індія, Бельгія   2 год 8 хв
Читати опис Стрічка розповість про засновника сервісу WikiLeaks, який займається витоками різного роду таємної інформації та публікації їх у себе на сайті. Стати автором може будь хто, при чому все проходить анонімно. Автором WikiLeaks став мережевий журналіст Джулліан Ассанж, який свого часу оприлюднив вельми секретну інформацію. Центром фільму стає боротьба Джулліана Асанжа і його колеги Деніела Домшайт-Берга проти політичних структур, які виступають за захист свого становища. Що ж дорожче, людська свобода чи пекло політичного ешелону?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (71)  IMDb: 6.2 (42792)
Моя оцінка:
/10
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2 (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет В останньому епічному розділі франшизи новонароджена донька Белли й Едварда втягує подружжя в доленосне протистояння з Вольтурі.
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2 Трейлер

Сутінки. Сага. Світанок — Частина 2 (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

12+
режисер
США   1 год 55 хв
Читати опис В останньому епічному розділі франшизи новонароджена донька Белли й Едварда втягує подружжя в доленосне протистояння з Вольтурі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (209)  IMDb: 5.5 (263901)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1 (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 4.9
Сюжет Після омріяного весілля на Беллу й Едварда очікує новий кошмар, адже приголомшливий поворот змушує обирати між життям і смертю.
Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1 Трейлер

Сутінки. Сага. Світанок — Частина 1 (2011)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

12+
режисер
США   1 год 57 хв
Читати опис Після омріяного весілля на Беллу й Едварда очікує новий кошмар, адже приголомшливий поворот змушує обирати між життям і смертю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (211)  IMDb: 4.9 (255287)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Making the Boys (2011) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) On the eve of the 40th anniversary of the Gay Rights Movement, the film explores the drama, struggle and enduring legacy of the first-ever gay play and subsequent Hollywood movie to successfully reach a mainstream audience. Beloved by some for breaking new ground, and condemned by others for reinforcing gay stereotypes, The Boys in the Band sparked heated controversy that still exists four decades later.

Making the Boys (2011)

Making the Boys

продюсер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) On the eve of the 40th anniversary of the Gay Rights Movement, the film explores the drama, struggle and enduring legacy of the first-ever gay play and subsequent Hollywood movie to successfully reach a mainstream audience. Beloved by some for breaking new ground, and condemned by others for reinforcing gay stereotypes, The Boys in the Band sparked heated controversy that still exists four decades later.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (714)
Моя оцінка:
/10
Невиліковне Це
Невиліковне Це (2010—2013) режисер, продюсер 7.8 imdb 8.1
Сюжет Невиліковне Це – телесеріал каналу Showtime, автором якого є Дарлін Гант. У головній ролі знімається Лора Лінні. Її героїня – стримана дружина та мати, яка живе на околиці міста. Дізнавшись про те, що вона хвора на рак, жінка намагається пожвавити своє життя та віднайти надію, покращити настрій і побачити світлу сторону жахливої ситуації. У цьому їй допомагає її чоловік (Олівер Платт), який є морально незрілим, однак бажає їй добра. Габурі Сідібе виконує роль серйозної студентки. Зірка серіалів «Прослуховування» та «Лютер» Ідріс Ельба з’явиться щонайменше у чотирьох серіях і зіграє роль симпатії героїні Лінні. Браян Кокс з’явиться у ролі батька Лінні. Синтія Ніксон виконає роль подруги героїні Лори Лінні. Рейд Скотт стане онкологом, лікарем Тоддом. Оригінальною назвою серіалу було «Слово на «Р», але її змінили, оскільки на тому ж каналі є шоу «Слово на «Л».
Невиліковне Це Трейлер

Невиліковне Це (2010—2013)

The Big C

16+
Серіал 4 сезони, 48 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис Невиліковне Це – телесеріал каналу Showtime, автором якого є Дарлін Гант. У головній ролі знімається Лора Лінні. Її героїня – стримана дружина та мати, яка живе на околиці міста. Дізнавшись про те, що вона хвора на рак, жінка намагається пожвавити своє життя та віднайти надію, покращити настрій і побачити світлу сторону жахливої ситуації. У цьому їй допомагає її чоловік (Олівер Платт), який є морально незрілим, однак бажає їй добра. Габурі Сідібе виконує роль серйозної студентки. Зірка серіалів «Прослуховування» та «Лютер» Ідріс Ельба з’явиться щонайменше у чотирьох серіях і зіграє роль симпатії героїні Лінні. Браян Кокс з’явиться у ролі батька Лінні. Синтія Ніксон виконає роль подруги героїні Лори Лінні. Рейд Скотт стане онкологом, лікарем Тоддом. Оригінальною назвою серіалу було «Слово на «Р», але її змінили, оскільки на тому ж каналі є шоу «Слово на «Л».
КіноБаза: 7.8 (6)  IMDb: 8.1 (15780)
Моя оцінка:
/10
The 81st Annual Academy Awards (2009) продюсер 7.3 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Annual awards presentation honoring the best film achievements of 2008.

The 81st Annual Academy Awards (2009)

The 81st Annual Academy Awards

продюсер
США   3 год 30 хв
Читати опис (англ.) Annual awards presentation honoring the best film achievements of 2008.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.8 (2420)
Моя оцінка:
/10
Up Close with Carrie Keagan (2007—2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.

Up Close with Carrie Keagan (2007—2009)

Up Close with Carrie Keagan

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (224)
Моя оцінка:
/10
Дівчачі мрії
Дівчачі мрії (2006) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.6
Сюжет Розповідь про зліт на вершини поп-чартів тріо чорношкірих співачок, побічно заснована на житті і кар'єрі Дайани Рос.
Дівчачі мрії Трейлер

Дівчачі мрії (2006)

Dreamgirls

16+
режисер, сценарист
США   2 год 10 хв
Читати опис Розповідь про зліт на вершини поп-чартів тріо чорношкірих співачок, побічно заснована на житті і кар'єрі Дайани Рос.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (23)  IMDb: 6.6 (77501)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 216 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (455)
Моя оцінка:
/10
Кінсі
Кінсі (2004) сценарист, режисер 7.1 imdb 7.1
Сюжет У цiй стрiчцi переказано основнi факти бiографiї професора Альфреда Кiнсi, бiолога з унiверситету Iндiани, який здiйснив переворот у розумiннi природи людської сексуальностi. Кiнсi почав з допомоги молодим подружжям, а закiнчив фундаментальними науковими працями...
Нова робота Кондона ("Боги i чудовиська") базується на двох книгах - художнiй бiографiї "Секс i мiра всiх речей: життя Альфреда Кiнсi" Джонатана Гатоурна-Хардi та документальному дослiдженнi "Секс i вчений" Даян Ворд. Претендентами на головну роль були Майкл Даглас, Джефф Брiджес, Джордж Клунi та Ралф Фiннес. Усiх їх обiйшов iрландець Нiсон, який чудово впорався зi своїм завданням. Те, що в "оскарiвську" номiнацiю потрапив не вiн, а його партнерка Лiннi, не дивує: останнiм часом Кiноакадемiї бiльше подобаються ролi не вчених, а їх вiдданих дружин (згадаймо успiх Дженнiфер Коннеллi).
Кінсі Трейлер

Кінсі (2004)

Kinsey

18+
сценарист, режисер
США, Німеччина   1 год 58 хв
Читати опис У цiй стрiчцi переказано основнi факти бiографiї професора Альфреда Кiнсi, бiолога з унiверситету Iндiани, який здiйснив переворот у розумiннi природи людської сексуальностi. Кiнсi почав з допомоги молодим подружжям, а закiнчив фундаментальними науковими працями...
Нова робота Кондона ("Боги i чудовиська") базується на двох книгах - художнiй бiографiї "Секс i мiра всiх речей: життя Альфреда Кiнсi" Джонатана Гатоурна-Хардi та документальному дослiдженнi "Секс i вчений" Даян Ворд. Претендентами на головну роль були Майкл Даглас, Джефф Брiджес, Джордж Клунi та Ралф Фiннес. Усiх їх обiйшов iрландець Нiсон, який чудово впорався зi своїм завданням. Те, що в "оскарiвську" номiнацiю потрапив не вiн, а його партнерка Лiннi, не дивує: останнiм часом Кiноакадемiї бiльше подобаються ролi не вчених, а їх вiдданих дружин (згадаймо успiх Дженнiфер Коннеллi).
КіноБаза: 7.1 (17)  IMDb: 7.1 (51081)
Моя оцінка:
/10
Shootout (2003) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.

Shootout (2003)

Shootout

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (202)
Моя оцінка:
/10
Диявол і Деніел Уебстер
Диявол і Деніел Уебстер (2003) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.4
Сюжет Починаючий нью-йоркський письменник укладає угоду з Дияволом для того, щоб добитися літературного успіху і стати автором бестселерів в обмін на свою душу після закінчення десяти років.
Диявол і Деніел Уебстер Трейлер

Диявол і Деніел Уебстер (2003)

Shortcut to Happiness

16+
сценарист
США   1 год 46 хв
Читати опис Починаючий нью-йоркський письменник укладає угоду з Дияволом для того, щоб добитися літературного успіху і стати автором бестселерів в обмін на свою душу після закінчення десяти років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (18)  IMDb: 5.4 (6257)
Моя оцінка:
/10
Чикаґо
Чикаґо (2002) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.2
Сюжет Дiя вiдбувається у 1920-х роках. Хористка Роксi Гарт стрiляє у свого коханця, коли вiн заявляє, що збирається залишити її. У в'язницi Роксi знайомиться зi спiвачкою Вельмою Келлi, яка вбила чоловiка та сестру, дiзнавшись про їх роман. Келлi захищає спритний адвокат Бiллi Флiнн, котрий успiшно манiпулює законом i ЗМI: оточена увагою Вельма практично купається у славi. Коли Флiнн береться за справу Роксi, нею вiдразу починають цiкавитись журналiсти, а Вельма переходить у категорiю "застарiлих новин". Героїнi, здатнi на все заради свободи та популярностi, стають суперницями...
Чикаґо Трейлер

Чикаґо (2002)

Chicago

16+
сценарист
США, Німеччина, Канада   1 год 53 хв
Читати опис Дiя вiдбувається у 1920-х роках. Хористка Роксi Гарт стрiляє у свого коханця, коли вiн заявляє, що збирається залишити її. У в'язницi Роксi знайомиться зi спiвачкою Вельмою Келлi, яка вбила чоловiка та сестру, дiзнавшись про їх роман. Келлi захищає спритний адвокат Бiллi Флiнн, котрий успiшно манiпулює законом i ЗМI: оточена увагою Вельма практично купається у славi. Коли Флiнн береться за справу Роксi, нею вiдразу починають цiкавитись журналiсти, а Вельма переходить у категорiю "застарiлих новин". Героїнi, здатнi на все заради свободи та популярностi, стають суперницями...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (86)  IMDb: 7.2 (244203)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Others (2000) режисер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A young female college student who can see ghosts joins a team of friends from various age groups and walks of life who use their psychic abilities to investigate cases involving ghosts, demons and other entities from 'the other side

The Others (2000)

The Others

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A young female college student who can see ghosts joins a team of friends from various age groups and walks of life who use their psychic abilities to investigate cases involving ghosts, demons and other entities from 'the other side
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (788)
Моя оцінка:
/10
She's Alive! Creating the Bride of Frankenstein (1999) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Documentary about the making of 1935's "Bride of Frankenstein."

She's Alive! Creating the Bride of Frankenstein (1999)

She's Alive! Creating the Bride of Frankenstein

зіграв самого себе
США   39 хв
Читати опис (англ.) Documentary about the making of 1935's "Bride of Frankenstein."
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (307)
Моя оцінка:
/10
Боги і монстри
Боги і монстри (1998) режисер, сценарист 6.1 imdb 7.3
Сюжет (англ.) It's 1957, and Whale's heyday as the director of "Frankenstein," "Bride of Frankenstein" and "The Invisible Man" is long behind him. Retired and a semi-recluse, he lives his days accompanied only by images from his past. When his dour housekeeper, Hannah, hires a handsome young gardener, the flamboyant director and simple yard man develop an unlikely friendship, which will change them forever.
Боги і монстри Трейлер

Боги і монстри (1998)

Gods and Monsters

16+
режисер, сценарист
США, Велика Британія   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) It's 1957, and Whale's heyday as the director of "Frankenstein," "Bride of Frankenstein" and "The Invisible Man" is long behind him. Retired and a semi-recluse, he lives his days accompanied only by images from his past. When his dour housekeeper, Hannah, hires a handsome young gardener, the flamboyant director and simple yard man develop an unlikely friendship, which will change them forever.
КіноБаза: 6.1 (7)  IMDb: 7.3 (32852)
Моя оцінка:
/10
Кендімен 2: Прощання з плоттю
Кендімен 2: Прощання з плоттю (1995) режисер  ✓ укр. субтитри 4.5 imdb 5.2
Сюжет Кендімен прибуває до Нового Орлеана і націлюється на молоду жінку, родину якої розорив безсмертний вбивця пару років тому.
Кендімен 2: Прощання з плоттю Трейлер

Кендімен 2: Прощання з плоттю (1995)

Candyman: Farewell to the Flesh

режисер
США, Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис Кендімен прибуває до Нового Орлеана і націлюється на молоду жінку, родину якої розорив безсмертний вбивця пару років тому.
Є українські субтитри
КіноБаза: 4.5 (6)  IMDb: 5.2 (14407)
Моя оцінка:
/10
The Man Who Wouldn't Die (1994) режисер, продюсер 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) This film concerns a writer of mystery stories who bases his villain on a criminal, played by Malcolm McDowell, who is incarcerated in prison. Escaping prison after his apparent death in a ...

The Man Who Wouldn't Die (1994)

The Man Who Wouldn't Die

режисер, продюсер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) This film concerns a writer of mystery stories who bases his villain on a criminal, played by Malcolm McDowell, who is incarcerated in prison. Escaping prison after his apparent death in a ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (442)
Моя оцінка:
/10
Deadly Relations (1993) режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Throughout the 1970's, a man with a military sense of control over his family lets his daughters know what he thinks of the lifestyles they're choosing - but how far will he go?

Deadly Relations (1993)

Deadly Relations

режисер
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Throughout the 1970's, a man with a military sense of control over his family lets his daughters know what he thinks of the lifestyles they're choosing - but how far will he go?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (434)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (485)
Моя оцінка:
/10
Смерть у воді
Смерть у воді (1991) режисер 5.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Prominent lawyer Charlie Deegan has almost everything he has ever wanted. He has an important, prosperous law practice, a beautiful secretary as his lover, and the chance to be appointed to...
Смерть у воді Трейлер

Смерть у воді (1991)

Dead in the Water

режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Prominent lawyer Charlie Deegan has almost everything he has ever wanted. He has an important, prosperous law practice, a beautiful secretary as his lover, and the chance to be appointed to...
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.3 (316)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (336)
Моя оцінка:
/10
White Lie (1991) режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A New York official (Hines) avenges his Southern father's racial slaying with the assistance of a doctor (O'Toole) probing her past.

White Lie (1991)

White Lie

режисер
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A New York official (Hines) avenges his Southern father's racial slaying with the assistance of a doctor (O'Toole) probing her past.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (141)
Моя оцінка:
/10
Ілюзія вбивства 2
Ілюзія вбивства 2 (1991) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 5.9
Сюжет Через п'ять років після своєї першої небезпечної пригоди, Роллі Тайлер залишив бізнес спецефектів і заробляє на життя проектуванням мудрованих електронних іграшок. За допомогою до нього звертається колишній чоловік його подружки - поліцейський детектив.
Поліцейським потрібно вірогідно розіграти сцену, щоб упіймати серійного вбивцю, і Роллі в черговий раз спокушається небезпечним світом кіноілюзій. Зовсім незабаром він опиняється в смертельному капкані неправди й зрадництва.
Ілюзія вбивства 2 Трейлер

Ілюзія вбивства 2 (1991)

F/X2

16+
сценарист
США   1 год 48 хв
Читати опис Через п'ять років після своєї першої небезпечної пригоди, Роллі Тайлер залишив бізнес спецефектів і заробляє на життя проектуванням мудрованих електронних іграшок. За допомогою до нього звертається колишній чоловік його подружки - поліцейський детектив.
Поліцейським потрібно вірогідно розіграти сцену, щоб упіймати серійного вбивцю, і Роллі в черговий раз спокушається небезпечним світом кіноілюзій. Зовсім незабаром він опиняється в смертельному капкані неправди й зрадництва.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (3)  IMDb: 5.9 (11786)
Моя оцінка:
/10
Murder 101 (1991) сценарист, режисер 7.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Charles Lattimore, an author of a book about a famous murder trial, arranges to meet with one of his students one night. When the student is found murdered and Lattimore has no alibi, he suspects he is being framed by the subject of his book.
Трейлер

Murder 101 (1991)

Murder 101

сценарист, режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Charles Lattimore, an author of a book about a famous murder trial, arranges to meet with one of his students one night. When the student is found murdered and Lattimore has no alibi, he suspects he is being framed by the subject of his book.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.3 (1311)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: