No Image

Даг Лодато

Doug Lodato

Всього фільмів (на сайті): 3

Ролі: продюсер (3), режисер ★ 7 (1), сценарист ★ 7 (1)

Фільмографія

Знайдено 3 результати

Погоня
Погоня (2011) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 4.7
Сюжет При розлученні подружжя суд стає на бік багатого і впливового батька і залишає двох дітей під його опікою. Мати не може скоритись і зважується на відчайдушний крок - викрасти дітей і тікати. Для упіймання втікачки задіють не тільки сили поліції, але і приватну охорону впливового бізнесмена. Здавалося б, шансів у слабкої жінки немає ніяких, якби не втручання в цю справу міцного хлопця на ім'я Джим, який випадково опиняється поруч і допомагає їй. Але чи той він, за кого себе видає?
Погоня Трейлер

Погоня (2011)

Ticket Out

режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 30 хв
Читати опис При розлученні подружжя суд стає на бік багатого і впливового батька і залишає двох дітей під його опікою. Мати не може скоритись і зважується на відчайдушний крок - викрасти дітей і тікати. Для упіймання втікачки задіють не тільки сили поліції, але і приватну охорону впливового бізнесмена. Здавалося б, шансів у слабкої жінки немає ніяких, якби не втручання в цю справу міцного хлопця на ім'я Джим, який випадково опиняється поруч і допомагає їй. Але чи той він, за кого себе видає?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 4.7 (1189)
Моя оцінка:
/10
Дикий, дикий Вест
Дикий, дикий Вест (1999) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 4.9
Сюжет Два суперагенти 70-х років XIX століття, що володіють технологічними штучками, рятують президента США Гранта від лиходія-винахідника Лавлейса (Брана), який бореться за володіння південними штатами. Розлючений на весь світ, безногий каліка при відсутності дітородного органу оточив себе цілим гаремом красунь, чим, імовірно, постійно підтримував у собі розжарення ненависті.
Дикий, дикий Вест Трейлер

Дикий, дикий Вест (1999)

Wild Wild West

12+
продюсер
США   1 год 46 хв
Читати опис Два суперагенти 70-х років XIX століття, що володіють технологічними штучками, рятують президента США Гранта від лиходія-винахідника Лавлейса (Брана), який бореться за володіння південними штатами. Розлючений на весь світ, безногий каліка при відсутності дітородного органу оточив себе цілим гаремом красунь, чим, імовірно, постійно підтримував у собі розжарення ненависті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (160)  IMDb: 4.9 (166642)
Моя оцінка:
/10
Pharaoh's Army (1995) продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) During the American Civil War, a Union Army captain leads his rag-tag cavalry troop up a misty creek to a remote farm to appropriate enemy (Confederate) livestock. The farm is worked by ...

Pharaoh's Army (1995)

Pharaoh's Army

продюсер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) During the American Civil War, a Union Army captain leads his rag-tag cavalry troop up a misty creek to a remote farm to appropriate enemy (Confederate) livestock. The farm is worked by ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (707)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: