No Image

John Conroy

Дата народження: 26 січня 1969 (55 років)

Знак зодіаку: Водолій

Місце народження: Ірландія

Всього фільмів (на сайті): 37

Ролі: кінематографіст (37), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 37 результатів

Флора і син
Флора і син (2023) кінематографіст  ✓ укр. субтитри 7.2 imdb 7.0
Сюжет Мати-одиначка Флора не може знайти підхід до бунтівного сина-підлітка Макса. Намагаючись не давати синові вплутуватись у неприємності, Флора знаходить занедбану акустичну гітару, нікому не цікавого музиканта з Лос-Анджелесу й гармонію для своєї побитої життям дублінської родини.
Флора і син Трейлер

Флора і син (2023)

Flora and Son

кінематографіст
США, Ірландія   1 год 37 хв
Читати опис Мати-одиначка Флора не може знайти підхід до бунтівного сина-підлітка Макса. Намагаючись не давати синові вплутуватись у неприємності, Флора знаходить занедбану акустичну гітару, нікому не цікавого музиканта з Лос-Анджелесу й гармонію для своєї побитої життям дублінської родини.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.0 (11726)
Моя оцінка:
/10
The Miracle Club (2023) кінематографіст 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) There's just one dream for the women of Ballygar to taste freedom: to win a pilgrimage to the sacred French town of Lourdes.
Трейлер

The Miracle Club (2023)

The Miracle Club

кінематографіст
Ірландія, Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) There's just one dream for the women of Ballygar to taste freedom: to win a pilgrimage to the sacred French town of Lourdes.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (2788)
Моя оцінка:
/10
Любов і смерть
Любов і смерть (2023) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Дві пари, які йдуть до церкви, насолоджуються сімейним життям у маленькому містечку в Техасі, поки хтось не візьме сокиру.
Любов і смерть Трейлер

Любов і смерть (2023)

Love & Death

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Мінісеріал Завершений
кінематографіст
США   6 год 18 хв
Читати опис Дві пари, які йдуть до церкви, насолоджуються сімейним життям у маленькому містечку в Техасі, поки хтось не візьме сокиру.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (26)  IMDb: 7.5 (35573)
Моя оцінка:
/10
Роальд і Беатрікс: Хвіст допитливого мишеняти
Роальд і Беатрікс: Хвіст допитливого мишеняти (2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.6
Сюжет Це історія про хлопчика Роальда, який мріяв зустрітися зі своєю улюбленою письменницею Беатрікс Поттр та усі пригоди, що стрілися йому на шляху до мрії.
Роальд і Беатрікс: Хвіст допитливого мишеняти Трейлер

Роальд і Беатрікс: Хвіст допитливого мишеняти (2020)

Roald & Beatrix: The Tail of the Curious Mouse

кінематографіст
Велика Британія   1 год 10 хв
Читати опис Це історія про хлопчика Роальда, який мріяв зустрітися зі своєю улюбленою письменницею Беатрікс Поттр та усі пригоди, що стрілися йому на шляху до мрії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 6.6 (1027)
Моя оцінка:
/10
Страшні казки: Місто ангелів
Страшні казки: Місто ангелів (2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.1
Сюжет Лос-Анджелес, 1938 рік. Двом детективам доручають розслідувати жорстоке вбивство, яке виводить їх на масштабну змову, в якому замішана еліта міста.
Страшні казки: Місто ангелів

Страшні казки: Місто ангелів (2020)

Penny Dreadful: City of Angels

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
кінематографіст
США
Читати опис Лос-Анджелес, 1938 рік. Двом детективам доручають розслідувати жорстоке вбивство, яке виводить їх на масштабну змову, в якому замішана еліта міста.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (13)  IMDb: 6.1 (10573)
Моя оцінка:
/10
Сучасне кохання
Сучасне кохання (2019—2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Романтична комедія, телесеріал-антологія, заснований на реальних історіях, опублікованих в колонці «The New York Times».
Сучасне кохання Трейлер

Сучасне кохання (2019—2021)

Modern Love

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
кінематографіст
США   32 хв
Читати опис Романтична комедія, телесеріал-антологія, заснований на реальних історіях, опублікованих в колонці «The New York Times».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (20)  IMDb: 7.9 (36072)
Моя оцінка:
/10
Ім'я троянди
Ім'я троянди (2019) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.9
Сюжет Францісканець Вільям Баскервільський приїхав до віддаленого монастиря, щоб розслідувати серію загадкових смертей ченців. За всіма цими смертями криється страшна таємниця, і Вільяму з молодим послушником доведеться розкрити її.
Ім'я троянди Трейлер

Ім'я троянди (2019)

The Name of the Rose

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
кінематографіст
Італія, Німеччина   60 хв
Читати опис Францісканець Вільям Баскервільський приїхав до віддаленого монастиря, щоб розслідувати серію загадкових смертей ченців. За всіма цими смертями криється страшна таємниця, і Вільяму з молодим послушником доведеться розкрити її.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 6.9 (4411)
Моя оцінка:
/10
Ярди
Ярди (2018) кінематографіст 7.0 imdb 5.8
Сюжет Десять лет назад убили старшего брата Ди, с чем мужчина так и не смог смириться. Герой отправляется в британскую столицу, где воссоединяется с бывшей девушкой и впервые видит свою дочь. Он решает встать на правильный путь, оставив грязный бизнес в прошлом, но неожиданно Ярди сталкивается с убийцей брата, что подталкивает его к мести…
Ярди Трейлер

Ярди (2018)

Yardie

кінематографіст
Велика Британія   1 год 41 хв
Читати опис Десять лет назад убили старшего брата Ди, с чем мужчина так и не смог смириться. Герой отправляется в британскую столицу, где воссоединяется с бывшей девушкой и впервые видит свою дочь. Он решает встать на правильный путь, оставив грязный бизнес в прошлом, но неожиданно Ярди сталкивается с убийцей брата, что подталкивает его к мести…
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.8 (3261)
Моя оцінка:
/10
Щасливий принц
Щасливий принц (2018) кінематографіст 6.5 imdb 6.3
Сюжет Наприкінці XIX-го століття денді Оскар Уайльд є улюбленцем лондонського суспільства — дотепним, гумористичним і скандальним. Але його любовні стосунки з чоловіками, занадто відкриті як на той час, приводять його до в'язниці. Після звільнення вже хворий Оскар від'їжджає до Франції, де живе під ім'ям Себастьяна Мельмота. Тут він зустрічається з близькими друзями — Реджі Тернером і Роббі Россом. Нові зв'язки не приносять письменникові щастя. Він постійно страждає від фізичного болю, але завдяки своїй блискучій дотепності намагається нормально жити.
Щасливий принц Трейлер

Щасливий принц (2018)

The Happy Prince

16+
кінематографіст
Німеччина, Бельгія, Велика Британія, Італія   1 год 45 хв
Читати опис Наприкінці XIX-го століття денді Оскар Уайльд є улюбленцем лондонського суспільства — дотепним, гумористичним і скандальним. Але його любовні стосунки з чоловіками, занадто відкриті як на той час, приводять його до в'язниці. Після звільнення вже хворий Оскар від'їжджає до Франції, де живе під ім'ям Себастьяна Мельмота. Тут він зустрічається з близькими друзями — Реджі Тернером і Роббі Россом. Нові зв'язки не приносять письменникові щастя. Він постійно страждає від фізичного болю, але завдяки своїй блискучій дотепності намагається нормально жити.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.3 (5840)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Терор
Терор (2018—) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет У 1845 році екіпаж кораблів «Терор» і «Еребус» під командуванням капітана Джона Франкліна відправився з Англії на пошуки морського шляху, що з'єднує Атлантичний і Тихий океани. Їх шлях лежав через північне узбережжя Північної Америки, де експедицію чекали суворі погодні умови, хвороби, брак їжі і припасів. Однак ці біди були не єдиними проблемами команди. Кого їм справді варто було боятися, так це велетенського чудовиська, яке переслідувало кораблі по суші. Гігантський монстр на прізвисько Туунбак, схожий на білого ведмедя, люто вбивав і пожирав моряків, залишаючи після себе сліди розрухи і обгризені трупи. Вважався легендою, він ожив і став кошмаром для команди Франкліна. Ось так, загубившись в льодах без надії на допомогу з великої землі, чоловіки почали боротьбу вже не за відкриття нових шляхів, а за власні життя. Ден Сіммонс, автор роману, покладеного в основу серіалу, змішав разом реальні події і ескімоську міфологію, в якій часто фігурує цей жахливий монстр.
Терор Трейлер

Терор (2018—)

The Terror

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис У 1845 році екіпаж кораблів «Терор» і «Еребус» під командуванням капітана Джона Франкліна відправився з Англії на пошуки морського шляху, що з'єднує Атлантичний і Тихий океани. Їх шлях лежав через північне узбережжя Північної Америки, де експедицію чекали суворі погодні умови, хвороби, брак їжі і припасів. Однак ці біди були не єдиними проблемами команди. Кого їм справді варто було боятися, так це велетенського чудовиська, яке переслідувало кораблі по суші. Гігантський монстр на прізвисько Туунбак, схожий на білого ведмедя, люто вбивав і пожирав моряків, залишаючи після себе сліди розрухи і обгризені трупи. Вважався легендою, він ожив і став кошмаром для команди Франкліна. Ось так, загубившись в льодах без надії на допомогу з великої землі, чоловіки почали боротьбу вже не за відкриття нових шляхів, а за власні життя. Ден Сіммонс, автор роману, покладеного в основу серіалу, змішав разом реальні події і ескімоську міфологію, в якій часто фігурує цей жахливий монстр.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (53)  IMDb: 7.9 (50511)
Моя оцінка:
/10
Trust Me (2017—2019) кінематографіст 7.6 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A hardworking nurse who loses her job for whistle-blowing is forced to take drastic measures to provide for her daughter.
Трейлер

Trust Me (2017—2019)

Trust Me

Серіал 2 сезони, 8 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   55 хв
Читати опис (англ.) A hardworking nurse who loses her job for whistle-blowing is forced to take drastic measures to provide for her daughter.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.0 (3160)
Моя оцінка:
/10
Jamestown (2017—2019) кінематографіст 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A drama about English settlers in America in 1617.

Jamestown (2017—2019)

Jamestown

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A drama about English settlers in America in 1617.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.9 (5689)
Моя оцінка:
/10
Світ Дикого Заходу
Світ Дикого Заходу (2016—2022) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет Події серіалу розгортаються у футуристичному розважальному парку, де роботи допомагають людям втілювати їх фантазії, розігруючи сцени з минулих часів. Але парк виходить з ладу, роботи виявляються надані самі собі, і двоє гостей парку знаходять себе на прицілі стрілка-андроїда.
Світ Дикого Заходу Трейлер

Світ Дикого Заходу (2016—2022)

Westworld

16+
Серіал 4 сезони, 36 епізодів Скасований
кінематографіст
США   1 год 2 хв
Читати опис Події серіалу розгортаються у футуристичному розважальному парку, де роботи допомагають людям втілювати їх фантазії, розігруючи сцени з минулих часів. Але парк виходить з ладу, роботи виявляються надані самі собі, і двоє гостей парку знаходять себе на прицілі стрілка-андроїда.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (243)  IMDb: 8.5 (529046)
Моя оцінка:
/10
Фортитьюд
Фортитьюд (2015—2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.3
Сюжет У невеличкому сонному містечку Фортитьюд, що розташоване на краю Арктики, скоїли вбивство. Детектив Мортон приїжджає в арктичне місто з метою розслідувати хвилю загадкових злочинів у мальовничому та колись тихому місці.
Фортитьюд Трейлер

Фортитьюд (2015—2018)

Fortitude

16+
Серіал 3 сезони, 25 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис У невеличкому сонному містечку Фортитьюд, що розташоване на краю Арктики, скоїли вбивство. Детектив Мортон приїжджає в арктичне місто з метою розслідувати хвилю загадкових злочинів у мальовничому та колись тихому місці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (15)  IMDb: 7.3 (23328)
Моя оцінка:
/10
Бульварні жахи
Бульварні жахи (2014—2016) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.2
Сюжет Вікторіанський Лондон. Тут ніколи не було безпечно і спокійно. Городяни зайняті виключно повсякденними справами, не помічаючи ознак прийдешніх змін. Однак їм слід було б стати уважнішими, бо на вулицях британської столиці збирається нечисть самого різного сорту, здатна навести жах на кого завгодно. Із багатьма з представників цієї нечисті ви давно знайомі: тут і демонічний юнак Доріан Ґрей з роману Оскара Вайльда, і доктор Джекіл разом зі своїм альтер-еґо містером Гайдом, і німець Франкенштейн «під ручку» зі своїм жахливим творінням, і спраглий крові граф Дракула із Трансільванії, а також його посіпаки-вампіри та інші, не менш зловісні істоти.
Бульварні жахи Трейлер

Бульварні жахи (2014—2016)

Penny Dreadful

16+
Серіал 3 сезони, 27 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис Вікторіанський Лондон. Тут ніколи не було безпечно і спокійно. Городяни зайняті виключно повсякденними справами, не помічаючи ознак прийдешніх змін. Однак їм слід було б стати уважнішими, бо на вулицях британської столиці збирається нечисть самого різного сорту, здатна навести жах на кого завгодно. Із багатьма з представників цієї нечисті ви давно знайомі: тут і демонічний юнак Доріан Ґрей з роману Оскара Вайльда, і доктор Джекіл разом зі своїм альтер-еґо містером Гайдом, і німець Франкенштейн «під ручку» зі своїм жахливим творінням, і спраглий крові граф Дракула із Трансільванії, а також його посіпаки-вампіри та інші, не менш зловісні істоти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (68)  IMDb: 8.2 (130149)
Моя оцінка:
/10
The Smoke (2014) кінематографіст 4.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) An experienced fire fighter is badly injured and spends almost a year recovering at home. Now he returns to work, but is he as emotionally and physically sound as he thinks he is?
Трейлер

The Smoke (2014)

The Smoke

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
кінематографіст
Велика Британія   44 хв
Читати опис (англ.) An experienced fire fighter is badly injured and spends almost a year recovering at home. Now he returns to work, but is he as emotionally and physically sound as he thinks he is?
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.0 (1040)
Моя оцінка:
/10
Jack Taylor: The Pikemen (2011) кінематографіст 8.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A man is brutally murdered by an unseen assailant. We glimpse the murder weapon: A steel spearhead with a scythe-like hook on the side, mounted on a shaft. Some days later and Jack Taylor is returning to his beloved Galway after having been away for a year. Jack is clean and sober. Now he's back, off the booze and determined to stay away from trouble; determined not to get sucked back into the cycle of death and violence again. Jack's resolve not to take on any jobs is immediately tested when the dead man's mother who knows Jack begs for his help.

Jack Taylor: The Pikemen (2011)

Jack Taylor: The Pikemen

кінематографіст
Ірландія, Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A man is brutally murdered by an unseen assailant. We glimpse the murder weapon: A steel spearhead with a scythe-like hook on the side, mounted on a shaft. Some days later and Jack Taylor is returning to his beloved Galway after having been away for a year. Jack is clean and sober. Now he's back, off the booze and determined to stay away from trouble; determined not to get sucked back into the cycle of death and violence again. Jack's resolve not to take on any jobs is immediately tested when the dead man's mother who knows Jack begs for his help.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.4 (1063)
Моя оцінка:
/10
Jack Taylor: The Guards (2010—2016) кінематографіст 8.0 imdb 7.1

Jack Taylor: The Guards (2010—2016)

Jack Taylor: The Guards

Серіал 3 сезони, 14 епізодів Завершений
кінематографіст
Ірландія, Німеччина   1 год 25 хв
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.1 (1729)
Моя оцінка:
/10
Тунель
Тунель (2013—2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Після виявлення в тунелі між Великобританією й Францією трупа відомої французької жінки-політика, для розслідування справи на місце злочину відправляють детективів з обох країн: француженку Еліс Вассерман і англійця Карла Робака. Талановитим детективам вдається зробити шокуюче відкриття, завдяки якому вони розуміють, що винуватцем трагедії став серійний убивця, що керується політичними мотивами. Однак напарникам не приходить на розум, що в спробах вийти на слід маніяка, вони самі опиняються втягненими в його злочинні плани.
Тунель Трейлер

Тунель (2013—2018)

The Tunnel

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
кінематографіст
Велика Британія, Франція   60 хв
Читати опис Після виявлення в тунелі між Великобританією й Францією трупа відомої французької жінки-політика, для розслідування справи на місце злочину відправляють детективів з обох країн: француженку Еліс Вассерман і англійця Карла Робака. Талановитим детективам вдається зробити шокуюче відкриття, завдяки якому вони розуміють, що винуватцем трагедії став серійний убивця, що керується політичними мотивами. Однак напарникам не приходить на розум, що в спробах вийти на слід маніяка, вони самі опиняються втягненими в його злочинні плани.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.9 (10502)
Моя оцінка:
/10
Dark Touch (2013) кінематографіст 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Niamh is the lone survivor of a bloody massacre after the furniture and objects in her family’s isolated house take on a monstrous life of their own. The police ignore her wild stories and the family friends and social worker who take her in try to introduce a new life. But in this psychological thriller, Niamh is unable to leave her violent past behind her, endangering everyone who crosses her path.

Dark Touch (2013)

Dark Touch

кінематографіст
Франція, Ірландія, Швеція   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Niamh is the lone survivor of a bloody massacre after the furniture and objects in her family’s isolated house take on a monstrous life of their own. The police ignore her wild stories and the family friends and social worker who take her in try to introduce a new life. But in this psychological thriller, Niamh is unable to leave her violent past behind her, endangering everyone who crosses her path.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (4409)
Моя оцінка:
/10
The Sea (2013) кінематографіст 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) The story of a man who returns to the sea where he spent his childhood summers in search of peace following the death of his wife.

The Sea (2013)

The Sea

кінематографіст
Ірландія, Велика Британія   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) The story of a man who returns to the sea where he spent his childhood summers in search of peace following the death of his wife.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (453)
Моя оцінка:
/10
Бродчорч
Бродчорч (2013—2017) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.4
Сюжет Спекотного липневого ранку, в розпал туристичного сезону в дорсетському містечку під назвою Бродчорч зникає 11-річний школяр Денні Латимер. Його мати, Бет, починає шукати його, тоді як її краща подруга, Еллі Міллер, офіцер місцевої поліції, виходить з відпустки на роботу і виявляє, що підвищення, на яке вона розраховувала, дістається інспектору Алеку Гарді, приїжджому з репутацією невдахи. Коли тіло Денні знаходять під мальовничими скелями, що обрамляють місто, вони зустрічаються. І Міллер, і Гарді твердо мають намір вирішити загадку вбивства Денні. Еллі, можливо, занадто співчуваючи людям, які її оточують, Алек настільки ж ефективно, скільки й безпристрасно. Коли новина про злочин розлітається по місту, запускається ланцюгова реакція, яка приверне до Бродчерчу увагу всієї країни, витягаючи на світло місто, його мешканців та їхні секрети.
Бродчорч Трейлер

Бродчорч (2013—2017)

Broadchurch

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
кінематографіст
Велика Британія   48 хв
Читати опис Спекотного липневого ранку, в розпал туристичного сезону в дорсетському містечку під назвою Бродчорч зникає 11-річний школяр Денні Латимер. Його мати, Бет, починає шукати його, тоді як її краща подруга, Еллі Міллер, офіцер місцевої поліції, виходить з відпустки на роботу і виявляє, що підвищення, на яке вона розраховувала, дістається інспектору Алеку Гарді, приїжджому з репутацією невдахи. Коли тіло Денні знаходять під мальовничими скелями, що обрамляють місто, вони зустрічаються. І Міллер, і Гарді твердо мають намір вирішити загадку вбивства Денні. Еллі, можливо, занадто співчуваючи людям, які її оточують, Алек настільки ж ефективно, скільки й безпристрасно. Коли новина про злочин розлітається по місту, запускається ланцюгова реакція, яка приверне до Бродчерчу увагу всієї країни, витягаючи на світло місто, його мешканців та їхні секрети.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (62)  IMDb: 8.4 (125430)
Моя оцінка:
/10
Містер Селфрідж
Містер Селфрідж (2013—2016) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.7
Сюжет Середньостатистичний американський підприємець Селфрідж опиняється в самому центрі зосередження амбітного проєкту. Сталося це в період його візиту в британську столицю на світанку 20-го століття. Під час поїздки Селфрідж переконується, що Англії бракує торгових центрів. У 1909 році підприємець відкриває перше подібне місце. В історії буде висвітлена значна частина його життя, де будуть пережиті як злети, так і падіння власної справи.
Містер Селфрідж Трейлер

Містер Селфрідж (2013—2016)

Mr Selfridge

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   45 хв
Читати опис Середньостатистичний американський підприємець Селфрідж опиняється в самому центрі зосередження амбітного проєкту. Сталося це в період його візиту в британську столицю на світанку 20-го століття. Під час поїздки Селфрідж переконується, що Англії бракує торгових центрів. У 1909 році підприємець відкриває перше подібне місце. В історії буде висвітлена значна частина його життя, де будуть пережиті як злети, так і падіння власної справи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (7)  IMDb: 7.7 (16826)
Моя оцінка:
/10
Плейгауз
Плейгауз (2012—2014) кінематографіст 0.0 imdb 6.7
Сюжет Одинадцять сюжетно відокремлених драматичних історій.
Плейгауз

Плейгауз (2012—2014)

Playhouse Presents

Серіал 3 сезони, 32 епізоди Завершений
кінематографіст
Велика Британія   30 хв
Читати опис Одинадцять сюжетно відокремлених драматичних історій.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (322)
Моя оцінка:
/10
Weekender (2011) кінематографіст 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) 1990. The rave scene has arrived from Ibiza and warehouse parties are exploding across the UK bringing phenomenal wealth to the organisers. In Manchester, best mates Matt and Dylan are in their early 20's and long to be more than just punters. As the government moves to outlaw the scene, it's now or never and they quickly rise through the ranks to join the promoting elite. They are taken on a wild journey from the exclusive VIP rooms of London clubs to the outrageous parties in Ibiza super-villas and the hedonism of Amsterdam. It's everything they dreamed of and more. But as their success continues to grow, they attract a more dark and sinister world. Matt and Dylan start to drift apart as they are forced to question the dreams they set out to achieve and their once solid friendship.

Weekender (2011)

Weekender

кінематографіст
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) 1990. The rave scene has arrived from Ibiza and warehouse parties are exploding across the UK bringing phenomenal wealth to the organisers. In Manchester, best mates Matt and Dylan are in their early 20's and long to be more than just punters. As the government moves to outlaw the scene, it's now or never and they quickly rise through the ranks to join the promoting elite. They are taken on a wild journey from the exclusive VIP rooms of London clubs to the outrageous parties in Ibiza super-villas and the hedonism of Amsterdam. It's everything they dreamed of and more. But as their success continues to grow, they attract a more dark and sinister world. Matt and Dylan start to drift apart as they are forced to question the dreams they set out to achieve and their once solid friendship.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (1957)
Моя оцінка:
/10
Jack Taylor: The Magdalen Martyrs (2011) кінематографіст 8.0 imdb 7.8

Jack Taylor: The Magdalen Martyrs (2011)

Jack Taylor: The Magdalen Martyrs

кінематографіст
Ірландія, Німеччина   1 год 30 хв
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.8 (1052)
Моя оцінка:
/10
Шовк
Шовк (2011—2014) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 8.0
Сюжет Марта Костелло — талановитий баррістер, яка спеціалізується на захисті підсудних. Прагне отримати шовкову мантію королівського адвоката. Заради цього вона береться за найскладніші справи і кидає виклик всім суперникам чоловікам. А головним з них є її колега по адвокатській палаті Клайв Рідер. Незважаючи на давнє знайомство, між цими двома існує жорстока конкуренція, бо обоє розуміють: два королівських адвоката на маленьку палату — занадто. Клайв володіє негласною підтримкою Біллі Лемба — головного клерка палати. Він спеціально віддає Марті нестандартні справи, змушуючи її працювати до виснаження. При цьому він симпатизує їй, але ставку робить на більш сильного і витривалого, на його думку, Рідера.
Шовк Трейлер

Шовк (2011—2014)

Silk

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис Марта Костелло — талановитий баррістер, яка спеціалізується на захисті підсудних. Прагне отримати шовкову мантію королівського адвоката. Заради цього вона береться за найскладніші справи і кидає виклик всім суперникам чоловікам. А головним з них є її колега по адвокатській палаті Клайв Рідер. Незважаючи на давнє знайомство, між цими двома існує жорстока конкуренція, бо обоє розуміють: два королівських адвоката на маленьку палату — занадто. Клайв володіє негласною підтримкою Біллі Лемба — головного клерка палати. Він спеціально віддає Марті нестандартні справи, змушуючи її працювати до виснаження. При цьому він симпатизує їй, але ставку робить на більш сильного і витривалого, на його думку, Рідера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 8.0 (5522)
Моя оцінка:
/10
Вгору і вниз сходами
Вгору і вниз сходами (2010—2012) кінематографіст 7.0 imdb 7.4
Сюжет Середина 30-х років. У старовинний дворянський маєток перебирається дипломат Халлем Холланд зі своїми домочадцями. На службу до них також вступає Роуз Бак, яка до цього багато років працювала на попередніх господарів будинку. У Європі назріває військовий криза небаченого масштабу і це докорінно змінює життя Халлема як співробітника дипломатичного корпусу.
Вгору і вниз сходами

Вгору і вниз сходами (2010—2012)

Upstairs Downstairs

Серіал 2 сезони, 9 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія   60 хв
Читати опис Середина 30-х років. У старовинний дворянський маєток перебирається дипломат Халлем Холланд зі своїми домочадцями. На службу до них також вступає Роуз Бак, яка до цього багато років працювала на попередніх господарів будинку. У Європі назріває військовий криза небаченого масштабу і це докорінно змінює життя Халлема як співробітника дипломатичного корпусу.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.4 (6763)
Моя оцінка:
/10
Припарковані
Припарковані (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.7
Сюжет Фред живе тихим життям відлюдника у своєму авто. Він уже втратив надію якось покращити цю ситуацію. Але все змінюється, коли він знайомиться з Кеталем, 21-річним хлопцем, який любить покурити травки і позитивно ставиться до життя.
Припарковані Трейлер

Припарковані (2010)

Parked

кінематографіст
Ірландія, Фінляндія   1 год 34 хв
Читати опис Фред живе тихим життям відлюдника у своєму авто. Він уже втратив надію якось покращити цю ситуацію. Але все змінюється, коли він знайомиться з Кеталем, 21-річним хлопцем, який любить покурити травки і позитивно ставиться до життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 6.7 (2738)
Моя оцінка:
/10
Джек Тейлор
Джек Тейлор (2010—2016) кінематографіст 5.5 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Ex-cop Jack Taylor earns a reputation for being a tough-as-nails private investigator who's not afraid to take on vigilantes or track down killers.
Джек Тейлор Трейлер

Джек Тейлор (2010—2016)

Jack Taylor

Серіал 3 сезони, 9 епізодів Завершений
кінематографіст
США, Ірландія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Ex-cop Jack Taylor earns a reputation for being a tough-as-nails private investigator who's not afraid to take on vigilantes or track down killers.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.4 (2559)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: