Браян Кірк

Brian Kirk

Дата народження: 1 січня 1968 (56 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Армах, Ірландія

Всього фільмів (на сайті): 25

Ролі: режисер ★ 8.25 (22), актор (2), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 25 результатів

Цитадель
Цитадель (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.2
Сюжет Історія розповість про співробітників незалежного шпигунського агентства "Цитадель". Організація дбала про глобальну безпеку, але занепала вісім років тому. За її знищенням стояв синдикат "Мантикора", що керує світом із тіні.
Мейсону Кейну і Наді Сінх, елітним агентам "Цитаделі", стерли пам'ять. Тепер вони живуть під новими іменами, не підозрюючи про минуле, поки їхній колишній колега Бернард Орлик не звертається до них по допомогу.
Цитадель Трейлер

Цитадель (2023)

Citadel

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США
Читати опис Історія розповість про співробітників незалежного шпигунського агентства "Цитадель". Організація дбала про глобальну безпеку, але занепала вісім років тому. За її знищенням стояв синдикат "Мантикора", що керує світом із тіні.
Мейсону Кейну і Наді Сінх, елітним агентам "Цитаделі", стерли пам'ять. Тепер вони живуть під новими іменами, не підозрюючи про минуле, поки їхній колишній колега Бернард Орлик не звертається до них по допомогу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (17)  IMDb: 6.2 (33610)
Моя оцінка:
/10
21 міст
21 міст (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Стрічка розповідає про опального детектива, який став учасником масштабної операції з полювання на вбивць двох поліцейських. Коли ситуація загострюється, влада вирішує вжити надзвичайних заходів, щоб не дати вбивцям втекти з Мангеттена, — уперше в історії закрити для руху усі 21 мостів острова. Тепер, коли Мангеттен заблоковано на в'їзд та виїзд, герою доведеться самотужки з’ясувати, хто є хто у цьому місті.
21 міст Трейлер

21 міст (2019)

21 Bridges

16+
режисер
США   1 год 39 хв
Читати опис Стрічка розповідає про опального детектива, який став учасником масштабної операції з полювання на вбивць двох поліцейських. Коли ситуація загострюється, влада вирішує вжити надзвичайних заходів, щоб не дати вбивцям втекти з Мангеттена, — уперше в історії закрити для руху усі 21 мостів острова. Тепер, коли Мангеттен заблоковано на в'їзд та виїзд, герою доведеться самотужки з’ясувати, хто є хто у цьому місті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (110)  IMDb: 6.6 (74684)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1415)
Моя оцінка:
/10
Hard Sun (2018) режисер 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Two detectives with opposing viewpoints are forced to work together in a pre-apocalyptic criminal world.
Трейлер

Hard Sun (2018)

Hard Sun

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   59 хв
Читати опис (англ.) Two detectives with opposing viewpoints are forced to work together in a pre-apocalyptic criminal world.
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 6.6 (5295)
Моя оцінка:
/10
Бульварні жахи
Бульварні жахи (2014—2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.2
Сюжет Вікторіанський Лондон. Тут ніколи не було безпечно і спокійно. Городяни зайняті виключно повсякденними справами, не помічаючи ознак прийдешніх змін. Однак їм слід було б стати уважнішими, бо на вулицях британської столиці збирається нечисть самого різного сорту, здатна навести жах на кого завгодно. Із багатьма з представників цієї нечисті ви давно знайомі: тут і демонічний юнак Доріан Ґрей з роману Оскара Вайльда, і доктор Джекіл разом зі своїм альтер-еґо містером Гайдом, і німець Франкенштейн «під ручку» зі своїм жахливим творінням, і спраглий крові граф Дракула із Трансільванії, а також його посіпаки-вампіри та інші, не менш зловісні істоти.
Бульварні жахи Трейлер

Бульварні жахи (2014—2016)

Penny Dreadful

16+
Серіал 3 сезони, 27 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис Вікторіанський Лондон. Тут ніколи не було безпечно і спокійно. Городяни зайняті виключно повсякденними справами, не помічаючи ознак прийдешніх змін. Однак їм слід було б стати уважнішими, бо на вулицях британської столиці збирається нечисть самого різного сорту, здатна навести жах на кого завгодно. Із багатьма з представників цієї нечисті ви давно знайомі: тут і демонічний юнак Доріан Ґрей з роману Оскара Вайльда, і доктор Джекіл разом зі своїм альтер-еґо містером Гайдом, і німець Франкенштейн «під ручку» зі своїм жахливим творінням, і спраглий крові граф Дракула із Трансільванії, а також його посіпаки-вампіри та інші, не менш зловісні істоти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (72)  IMDb: 8.2 (131340)
Моя оцінка:
/10
Бестія
Бестія (2013—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.9
Сюжет Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Бестія

Бестія (2013—2017)

Rogue

Серіал 4 сезони, 50 епізодів Скасований
режисер
США, Канада   50 хв
Читати опис Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (3285)
Моя оцінка:
/10
Luck (2011—2012) режисер 6.5 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A television series centered around characters who are tied to the same horse racing track.

Luck (2011—2012)

Luck

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
режисер
США   52 хв
Читати опис (англ.) A television series centered around characters who are tied to the same horse racing track.
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 7.4 (6222)
Моя оцінка:
/10
Великі надії
Великі надії (2011) режисер 6.6 imdb 7.5
Сюжет Піп втратив батьків у юному віці. Турботу про хлопця взяла на себе сестра, яку складно назвати звичайною, а може й навіть нормальною. Піп живе досить спокійно і сумно до моменту зустрічі зі злочинцем-утікачем, якому він допомагає позбутися ланцюгів. З цього моменту життя героїв кардинально змінюється, і цілий каскад пригод не примусить на себе чекати.
Великі надії

Великі надії (2011)

Great Expectations

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис Піп втратив батьків у юному віці. Турботу про хлопця взяла на себе сестра, яку складно назвати звичайною, а може й навіть нормальною. Піп живе досить спокійно і сумно до моменту зустрічі зі злочинцем-утікачем, якому він допомагає позбутися ланцюгів. З цього моменту життя героїв кардинально змінюється, і цілий каскад пригод не примусить на себе чекати.
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 7.5 (8251)
Моя оцінка:
/10
Гра Престолів
Гра Престолів (2011—2019) режисер  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.2
Сюжет Ось і підходить до завершення літо, що тривало майже десятиліття. Навколо осередку влади Семи королівств, Залізного трону, зріє змова, і в цей непростий час король вирішує шукати підтримки у друга юності Еддарда Старка. У світі, де всі — від короля до найманця — рвуться до влади, плетуть інтриги й готові встромити ніж у спину, є місце і шляхетності, співчуття і любові. Тим часом, ніхто не помічає пробудження темряви з легенд далеко на Півночі — і лише Стіна захищає живих на південь від неї.
Гра Престолів Трейлер

Гра Престолів (2011—2019)

Game of Thrones

18+
Серіал 8 сезонів, 73 епізоди Завершений
Топ #5 серіал
режисер
США, Велика Британія   57 хв
Читати опис Ось і підходить до завершення літо, що тривало майже десятиліття. Навколо осередку влади Семи королівств, Залізного трону, зріє змова, і в цей непростий час король вирішує шукати підтримки у друга юності Еддарда Старка. У світі, де всі — від короля до найманця — рвуться до влади, плетуть інтриги й готові встромити ніж у спину, є місце і шляхетності, співчуття і любові. Тим часом, ніхто не помічає пробудження темряви з легенд далеко на Півночі — і лише Стіна захищає живих на південь від неї.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (663)  IMDb: 9.2 (2291788)
Моя оцінка:
/10
Підпільна імперія
Підпільна імперія (2010—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.6
Сюжет Початок "Сухого закону" в Америці. Головний герой Нік Томпсон - гангстер і політик одночасно, неофіційний правитель Атлантик-Сіті, перебудовує свою імперію під потреби часу згідно з новим законом.
Підпільна імперія Трейлер

Підпільна імперія (2010—2014)

Boardwalk Empire

18+
Серіал 5 сезонів, 57 епізодів Завершений
режисер
США   55 хв
Читати опис Початок "Сухого закону" в Америці. Головний герой Нік Томпсон - гангстер і політик одночасно, неофіційний правитель Атлантик-Сіті, перебудовує свою імперію під потреби часу згідно з новим законом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (71)  IMDb: 8.6 (203507)
Моя оцінка:
/10
Лютер
Лютер (2010—2019) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Історія про видатного детектива Джона Лютера, що показує, що брудний поліцейський і брудні методи - різні речі. Успішність Лютера полягає у високому рівні розкриття злочинів, завдяки його нестандартним методам, які він використовує для упіймання найнебезпечніших злочинців Лондона. Але чи зійдуть з рук головному героєві його власні правила серед букв закону?
Лютер Трейлер

Лютер (2010—2019)

Luther

16+
Серіал 5 сезонів, 21 епізод Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Історія про видатного детектива Джона Лютера, що показує, що брудний поліцейський і брудні методи - різні речі. Успішність Лютера полягає у високому рівні розкриття злочинів, завдяки його нестандартним методам, які він використовує для упіймання найнебезпечніших злочинців Лондона. Але чи зійдуть з рук головному героєві його власні правила серед букв закону?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (100)  IMDb: 8.4 (154631)
Моя оцінка:
/10
Father & Son (2009—2010) режисер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Ex Manchester gangland boss Michael O'Connor, who is now happily settled in rural Ireland, is forced to go back to Manchester when his son Sean is found guilty of the murder of a gang member.

Father & Son (2009—2010)

Father & Son

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Ірландія, Велика Британія
Читати опис (англ.) Ex Manchester gangland boss Michael O'Connor, who is now happily settled in rural Ireland, is forced to go back to Manchester when his son Sean is found guilty of the murder of a gang member.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (283)
Моя оцінка:
/10
Вишнева бомба
Вишнева бомба (2009) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.8
Сюжет Серйозним випробуванням для дружби Люка і Мелакі стає Мішель, красуня, яка щойно прибула до їхнього міста. Обидва закохується, і тоді Мішель пропонує молодим людям змагатися за неї - в обмін на увагу Мішель вони повинні виконувати різні завдання.
З кожним разом завдання стають все небезпечнішими і складнішим. Колишня дружба давно забута, як же далеко зайде ця гра?
Вишнева бомба Трейлер

Вишнева бомба (2009)

Cherrybomb

продюсер
Велика Британія   1 год 16 хв
Читати опис Серйозним випробуванням для дружби Люка і Мелакі стає Мішель, красуня, яка щойно прибула до їхнього міста. Обидва закохується, і тоді Мішель пропонує молодим людям змагатися за неї - в обмін на увагу Мішель вони повинні виконувати різні завдання.
З кожним разом завдання стають все небезпечнішими і складнішим. Колишня дружба давно забута, як же далеко зайде ця гра?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (11)  IMDb: 5.8 (7546)
Моя оцінка:
/10
Мій хлопчик Джек
Мій хлопчик Джек (2007) режисер 6.3 imdb 7.1
Сюжет Усе своє життя Редьярд Кіплінґ безуспішно розшукував сина Джека, що приєднався до ірландських військ і пропав без звістки під час Першої Світової війни. Гірка іронія долі полягає в тім, що Кіплінґ сам використовував весь свій вплив, щоб комісія визнала Джека придатним до стройової незважаючи на слабкий зір.
Мій хлопчик Джек Трейлер

Мій хлопчик Джек (2007)

My Boy Jack

режисер
Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис Усе своє життя Редьярд Кіплінґ безуспішно розшукував сина Джека, що приєднався до ірландських військ і пропав без звістки під час Першої Світової війни. Гірка іронія долі полягає в тім, що Кіплінґ сам використовував весь свій вплив, щоб комісія визнала Джека придатним до стройової незважаючи на слабкий зір.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 7.1 (5661)
Моя оцінка:
/10
Тюдори
Тюдори (2007—2010) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.1
Сюжет Публічне й таємне життя представників декількох поколінь династії Тюдорів – суперечливого періоду в житті Англії. Процвітання й розорення, мудрість королів і деспотія тиранів, приховані аспекти життя найвидатніших діячів того часу – Генріха VII, Генріха VIII, Марії I, Єлизавети I та багатьох інших.
Тюдори Трейлер

Тюдори (2007—2010)

The Tudors

16+
Серіал 4 сезони, 38 епізодів Завершений
режисер
Ірландія, Канада, США, Велика Британія   60 хв
Читати опис Публічне й таємне життя представників декількох поколінь династії Тюдорів – суперечливого періоду в житті Англії. Процвітання й розорення, мудрість королів і деспотія тиранів, приховані аспекти життя найвидатніших діячів того часу – Генріха VII, Генріха VIII, Марії I, Єлизавети I та багатьох інших.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (43)  IMDb: 8.1 (81391)
Моя оцінка:
/10
Родина Річей
Родина Річей (2007—2008) режисер 4.0 imdb 7.8
Сюжет Бродячі ірландські шахраї - сімейство Меллоїв - стають свідками й мимовільними співучасниками дорожньої аварії, у якій гине родина мільйонерів Річів. Забравши їхні документи, Меллої вселяються в їх тільки що куплений будинок у престижному районі й вирішують «украсти чужу американську мрію»- стати звичайними добропорядними заможними громадянами США. Але чи вийде це в них?
Родина Річей

Родина Річей (2007—2008)

The Riches

Серіал 2 сезони, 21 епізод Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Бродячі ірландські шахраї - сімейство Меллоїв - стають свідками й мимовільними співучасниками дорожньої аварії, у якій гине родина мільйонерів Річів. Забравши їхні документи, Меллої вселяються в їх тільки що куплений будинок у престижному районі й вирішують «украсти чужу американську мрію»- стати звичайними добропорядними заможними громадянами США. Але чи вийде це в них?
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.8 (8716)
Моя оцінка:
/10
Декстер
Декстер (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.6
Сюжет Удень Декстер — розважливий експерт, що аналізує бризки крові на місцях злочинів для поліції Маямі, але вночі він — серійний маніяк, який полює лише на інших убивць.
Декстер Трейлер

Декстер (2006)

Dexter

18+
Серіал 8 сезонів, 96 епізодів Завершений
Топ #54 серіал
режисер
США   53 хв
Читати опис Удень Декстер — розважливий експерт, що аналізує бризки крові на місцях злочинів для поліції Маямі, але вночі він — серійний маніяк, який полює лише на інших убивць.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (297)  IMDb: 8.6 (769813)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Brotherhood (2006—2008) режисер 6.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Set in an Irish neighbourhood in Providence, the series reflects around two brothers on opposite sides of the law: one a gangster (Jason Isaacs) and the other a politician (Jason Clarke).
Трейлер

Brotherhood (2006—2008)

Brotherhood

Серіал 3 сезони, 29 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Set in an Irish neighbourhood in Providence, the series reflects around two brothers on opposite sides of the law: one a gangster (Jason Isaacs) and the other a politician (Jason Clarke).
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.7 (8122)
Моя оцінка:
/10
Middletown (2006) режисер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) An overzealous priest returns to his home town and ends up battling against his brother for the heart of the locals.

Middletown (2006)

Middletown

режисер
Велика Британія, Ірландія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) An overzealous priest returns to his home town and ends up battling against his brother for the heart of the locals.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (357)
Моя оцінка:
/10
Funland (2005) режисер 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) Carter Krantz arrives in Blackpool to investigate who killed his mother. He gets a job in the local strip club. He soon realizes that the town has many dark secrets and that the killer may even be his boss - the club's owner.

Funland (2005)

Funland

Серіал 1 сезон, 11 епізод Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Carter Krantz arrives in Blackpool to investigate who killed his mother. He gets a job in the local strip club. He soon realizes that the town has many dark secrets and that the killer may even be his boss - the club's owner.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (642)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 212 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (446)
Моя оцінка:
/10
Donovan (2004) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) "DoNovAn" is a powerful psychological thriller starring Oscar-nominated Tom Conti ("Shirley Valentine") as Joe Donovan, a former forensic scientist-turned-author, who finds himself investigating evil crimes and wrongdoings that ar...

Donovan (2004)

Donovan

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 10 хв
Читати опис (англ.) "DoNovAn" is a powerful psychological thriller starring Oscar-nominated Tom Conti ("Shirley Valentine") as Joe Donovan, a former forensic scientist-turned-author, who finds himself investigating evil crimes and wrongdoings that ar...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (118)
Моя оцінка:
/10
Murphy's Law (2003—2007) режисер 6.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) As a maverick cop with a dark past, DS Tommy Murphy fails a psychiatric assessment but is given one last chance by his boss and given a dangerous undercover assignment.

Murphy's Law (2003—2007)

Murphy's Law

Серіал 5 сезонів, 23 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) As a maverick cop with a dark past, DS Tommy Murphy fails a psychiatric assessment but is given one last chance by his boss and given a dangerous undercover assignment.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.7 (1489)
Моя оцінка:
/10
Gilded Lilys (2013) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Set in 1895, show revolves around the opening of the first luxury hotel in New York City and all the intermingling of love, treachery, and disdain between the classes set against a backdrop of vicious family rivalries, scandalous sec

Gilded Lilys (2013)

Gilded Lilys

режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Set in 1895, show revolves around the opening of the first luxury hotel in New York City and all the intermingling of love, treachery, and disdain between the classes set against a backdrop of vicious family rivalries, scandalous sec
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (39)
Моя оцінка:
/10
Any Time Now (2002) режисер 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) The lives and loves of three thirtysomething Dublin women who have been close friends for years.

Any Time Now (2002)

Any Time Now

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
режисер
Ірландія
Читати опис (англ.) The lives and loves of three thirtysomething Dublin women who have been close friends for years.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (27)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: