marvin2008


marvin2008

Чи це насправді Avengers?

Попередження: рецензія містить спойлери

Оцінка: 4

marvin2008

Цікавий фільм

Цікавий задум, проте є деякі незрозумілі сцени... Загалом добра кінострічка про те, що можуть чинити люди в стані афекту.

Оцінка: 6

marvin2008

Добрий фільм

Без спойлерів. Досить добра українська кінострічка українською мовою. Багато української музики, гарні актори. Загальна атмосфера не передає "український дух". Інколи складається враження, що все відбувається десь не в Україні. Хоча українське кіно розвивається і в ньому дедалі менше стає Голлівуду. І звісно - неперевершена Олена Лавренюк - напевно найкраща роль цьому фільмі. Загалом - варто переглянути.

Оцінка: 7

marvin2008

Огидний фільм

Огидний фільм про те як українська дівчина продається якомусь "афро-французу". Нудить від таких кінострічок. Загострена толерантність, тупі хохли, виховані "європейці" в ролі афро-французів... Це поразка, а не фільм. А тепер давайте мінуси за цей мій допис.

Оцінка: 1

marvin2008

Варто переглянути!

Кінострічка варта уваги. Всі сцени взяті з реальних подій, котрі відбулися в регіоні упродовж останніх років, особливо в роках 2014/2015. Деякі сцени у фільмі занадто затягнуті, інші навіть шокують, від яких аж кров застигає. Не буду створювати засвіт (спойлер), але деякі сцени дуже атмосферні, котрі хочеться переглянути ще раз. Сподобалася гра акторів і загальне індустріальне оточення у кінострічці. Не сподобалась ось така річ: все-таки фільм навіть не натякає хто є головним ворогом України. Під час перегляду складається враження, що саме Україна винна у всіх тих злиднях та суспільній катастрофі.

Фільм також нагадує всім тим, хто вже призабув про війну, що вона далі триває, що всі ті шокуючі речі відбувалися і можуть навіть повторитися, можливо вже у іншій формі. Загалом - фільм вартий уваги!

P.S. Сподіваюся після перемоги Україна відправить у минуле огидне окреслення "Донбас" і поверне регіону історичну назву - Донщина, Сіверщина, Приазов'я та інші.

Оцінка: 7

marvin2008

Цікавий трилер

Цікавий трилер, який жахає до самого кінця. Еспанські фільми варті уваги, оригінальні та непередбачувані. Варто переглянути.

Оцінка: 7

marvin2008

Добре малонаукове видовище

Попередження: рецензія містить спойлери

Оцінка: 6

marvin2008

Варто переглянути!

Чудова стрічка, якраз знята за рік до окупації нашого Криму. Показані кращі сторони татарського народу. Досить добре розкрита суть спецлужб Совіцького Союзу. Трагічний кінець. Загалом - гарна стрічка, варта уваги та перегляду.

Оцінка: 9

marvin2008

Обов'язково переглянути!

Щоб багато не писати, варто лише сказати, що фільм нарешті показує, наскільки Українці є сильні духом. Сліз у фільмі немає, є лише боротьба без компромісів та головне - ПЕРЕМОГА! Це новий рівень української кінематографії. Без сумнівів.

Оцінка: 9

marvin2008

Варто переглянути

Цікавий фільм-засторога про те, до чого може довести викрадення персональних даних та вламання зловісної особи до вашого комп’ютера. Фільм знятий з перспективи камер телефона, телевізора та ноутбука. Кінострічка тримає у напрузі з жахливим завершенням. Мінус - низька свідомість користувачів у фільмі. Якщо відбуваються дивні речі без ваших команд на комп’ютері, то варто одразу встановити нову систему і поміняти паролі або взагалі зробити нову адресу електронної пошти.

Оцінка: 7

Валеріан та місто тисячі планет
Валеріан та місто тисячі планет (2017)
Valerian and the City of a Thousand Planets
marvin2008

Фільм вартий уваги!

Фільм вартий уваги, бо вже в перших хвилинах з'являється українська космічна експедиція з нашим прапороом та гербом. Загалом у фільмі представлена цікава візія майбутнього, цікаві цивілізації та взаємодія між ними. Багато здорового гумору і майже дитяча романтична історія між головними героями. Переглянув цей фільм три рази в кінотеатрі і ще раз в оригіналі вдома. Бездоганна кінострічка!

Оцінка: 10

marvin2008

Найкращий фільм з серії Marvel

Як на мене це найкращий фільм з серії Марвел. Безліч жартів, дивовижні битви, північна міфологія, все чудово!

Оцінка: 10

marvin2008

Досить смішний фільм

Досить смішний фільм, але видно, що стиль Голлівуду вже впливає на французький кінематограф. Загалом "Таксі 5" є доброю комедією, динамічний фільм, багато кумедних моментів, красивих авто та краєвидів.

Оцінка: 7

marvin2008

Для розваги можна переглянути

Як на мене фільм слабенький в порівнянні з попереднім "Тор - Раґнарьок". Надто багато головних героїв, забагато драматизму, що не властиво фільмам з серії Marvel. Для глядачів, котрі не знайомі з попередніми серіями та героями, буде важко орієнтуватися, що відбувається у "Війні Нескінченності". Особисто я не переглядав наприклад "Вартових Галактики" і не розумів їхніх мотивів. Халк вже не всесильний. Тор виглядає якимсь переможеним. Дії Залізної Людини - це спроби показати всемогутність техніки над чимось, що важко пояснити наукою - чарами. І так далі. Якщо попередні серії я переглядав не один раз, то до "Війни Нескінченності" повертатися вже не хочеться.

Оцінка: 6

marvin2008

Особливий трилер

Винятково красивий та психоделічний трилер. Стрічка чітко засвідчує межу, яку здатні перейти моделі, аби бути на висоті шоу-бізнесу. Завершення фільму особливо шокує. Дуже гарна музика, інколи складається враження, що фільм - це один великий відео-кліп, такий собі різновид мюзиклу. Дивіться, не пошкодуєте!

Оцінка: 7

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Травень 16–19)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії