marvin2008 marvin2008

Типова історія, коли працівник спецслужб переходить на сторону бунтівників, на сторону тих, хто проти системи. Ця стрічка саме про це. Хто відповідатиме за отруєну воду, побічні ефекти від ліків та інші похідні від діяльності корпорацій? Варто замислитись. Бріт Марлінґ, котра зіграла головну героїню Сару, могла постаратись краще, як акторка, але її чуттєвість і загальний вигляд допомагають її образу.

Справді, що би ми сказали собі, якби зустріли себе в минулому чи майбутньому? Стрічка "Інша Земля" приблизно про це. Таке враження, що головна героїня (котру зіграла чуттєва Бріт Марлінґ) дізнається про головні новини щодо нової планети лише з випадкових репортажів по радіо та телебаченні. Кінцівка трохи розчарувала і залишились незавершені сцени, проте, зважаючи на бюджет, творці зробили якнайкраще. Також небезпечний наратив, що буцімто свої тортури можна якимось чином полюбити... Загалом, цікавий фільм, вартий уваги і перегляду.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною

Гостросоціальна драма, котра показує життя та побут ісландців у маленькому провінційному містечку кінця 80-их - початку 90-их років ХХ століття. Кожна з восьми серій серіалу сповнена тогочасною музикою та короткими відеосюжетами. Квоти на вилов риби - це досі гаряча та дискусійна тема в Ісландії, котра сповнена багатьма політичними інтригами.

Серіал якісно створений і вартий перегляду.

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною

Всім, хто проти "системи" і ображений на світ - сподобається. Інакше дуже важко переглядати цю стрічку.

0 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Брама
Брама (2018)
The Gateway

Навіть не знав, чого очікувати від даної стрічки, але сподобалась. Дивно, що не переглядав її раніше і ніхто її не рекомендував. Дуже цікаве поєднання драми, фентезі (або ж навіть української мітології Полісся), жахів, містики, пост-апокаліпсису, техногенної катастрофи та трилеру. При чому фентезійна частина не виглядає банально і змушує працювати власну уяву. Містична складова теж не перебільшена, хоча деякі сцени залишаються надто загадковими. У фільмі також присутній український колорит з музикою, одягом та хатнім устроєм, але присутній як додаток, а не як шароварний елемент, котрий часто розрахований на іноземного глядача. Варто переглянути.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною

Французьке кіно завжди вирізняється з-поміж інших, гра акторів та гумор. Задум фільму "Прекрасна зелена" неперевершений - показати всі ті речі, до котрих довела наша сучасна "цивілізація", а саме зіпсута їжа, вода, повітря, помешкання, людські стосунки, економіка тощо, а також те, що справді має вартість у нашому житті.

З іншого боку у стрічці є багато алюзій на утопійний комунізм - відсутність грошей, приватної власності та влади.

0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною

Дуже цікаве поєднання фільмів "День Бабака", "На Межі Майбутнього" та "Матриці", приправлене ігровою атмосферою "GTA 5". А й справді, можливо ми всі гравці, запрограмовані на певне життя? Фільм, на перший погляд комедійний та для розваги, змушує замислитись чи все ми робимо з власної волі і що буде, якщо завтра ми зробимо непередбачуваний та не запрограмований крок у житті?

В певну мить стрічки головний герой задумується над власним значенням і значенням цілої гри і приходить до висновку, що нічого немає значення. Невже це не глибоко філософське питання, яке турбує нас багатьох - "для чого ми живемо?" Проте, відповідь на це питання з'являється в самому кінці фільму.

Але ще більшою проблемою стрічки є поняття про саморозвиток штучного інтелекту - чи здатен ШІ на саморозуміння, почуття та інші рефлексії? Це дуже глибоке філософське питання, яке, втім, залишається відкритим.

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною

Друга частина "Мисливців за привидами" місцями більш моторошна, ніж перша. У фільмі далі присутні шарм кінця 80-их років, прекрасний Нью-Йорк, жарти та щасливий кінець, хоча вже немає такого розмаху, як у першій частині.

0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною

Чудовий фільм із самого дитинства. Тільки зараз помітив, що у фільмі є жарти та сюжетна лінія для дорослих, щоб всім було цікаво при перегляді стрічки.

0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною

Навіть у такий фантастично-пригодницький фільм непомітно вплели мотив про "злих лівійських націоналістів", котрі розповсюджують ядерну зброю. У дитинстві, звісно, цього мотиву не помічав. Дуже гарно, але недостатньо, показани естетика 50-их років ХХ століття.

Важко відобразити трагічну долю генія у одній кінострічці, але, здається, авторам вдалося це зробити якнайкраще. Після перегляду фільму не те що захотілось читати Стуса, але й дізнатись про долі інших шістедесятників.

Дуже влучні слова Стуса про Донбас, незрозумілі мотиви Віри Холод - невже потрібно було показати "людське обличчя" КДБ? І, звісно, дуже засмутила відсутність Медведчука у фільмі.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною

У фільму показана дуже цікава концепція, де люди виступають у ролі несвідомих невільників. Фільм "Темне місто" вийшов якраз за рік до сланозвісної "Матриці" і має багато схожостей з цією відомою стрічкою. Варто переглянути.

Варяг
Варяг (2022)
The Northman

Попередження: рецензія містить спойлери

Чому "Варяг", а не, скажімо "Північанин"? Фільм досить прямолінійний, але з неочікуваним поворотом наприкінці. Автори могли б замість неясної місцевості "The land of Rus" вжити хоча би старонорвезьке Garðaríki. Є вислови старослов'янською. Загалом, варто переглянути для розваги.

Є навіть смішні моменти.

0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною

Ще одна маловідома стрічка під різдвяний настрій. Такі фільми добрі на розігрів перед "Сам Удома". Такому снігу можна позаздрити. Цій стрічці однак бракує гарного музичного супроводу. Деякі жарти зайві, жорстокі а деякі навіть огидні. Але дітлахам буде смішно. Також дивитись на мобільні телефони та відеодзвінки у 2000 році напевно було все ще фантастикою. Загалом - рекомендую!

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Нещодавно переглянуті: