Олександр Льогких Олександр Льогких

Знайдено 12 результатів rss

перша частина (а саме версія 2021 р.) мені не сподобалось. то був відверто слабкий фільм ні про що, але з декількома прикольними моментами. продовження мені зайшло більше. видно що намагались зробити роботу над помилками, але все одно, це не те, чого я чекав. фільм вийшов динамічним, але, авжеж, не  шедевральним. сильно позитивні відгуки це не те чому потрібно вірити, тому прошу йти на фільм без завищених очікувань

далі розпишу детально по критеріям, яким буду ставити зірочки ⭐️. 5 критеріїв, кожному максимум ставитиму від 0 до 2х зірочок, так і сформуємо ± оцінку цьому фільму 

сюжет: ⭐️
те що він тут є, за це вже дякую. у нас тепер нарешті турнір де приймають участь бійці за долю земного царства і все таке - більше про це в описі до фільму. мої враження - норм, хоча є деякі моменти що тригерять. ну невже важко взяти сюжет гри ( 9,10,11 частини, там перезавантаження сюжету оригінальних ігор) і перенести це на екран, по типу як Останні з нас? навіщо придумувати те, чого в лорі не ... ма? але це придирки фаната. люди ходять на таке кіно заради драк і фаталіті. проте якщо не фанати, то хто має робити касу подібним фільмам? звичайним глядачам це кіно видасться чимось незрозумілим і дуже тупим. особливо Рейден, який 9 разів під ряд програв турнір. і нам не пояснюють чому, проте після перегляду, ти розумієш що у тіпа явні проблеми з роботою з персоналом. Рейден це ходяча дірка в яку зливаються всі намагання вивезти цей сюжет. ти такий: а чому? а сюжет такий: а тому що Рейден про*бав і не проконтролив цей процес. гірше тільки фінал, де перемагає любов і дружба, а не обраний чемпіон людства Лю Канг (як і має бути по лору).
натомість мені сподобалась наявність фан-сервісу, а саме відсилок до всяких культових речей, а також камео творця МК. взагалі творці вміло вплітають приколи в сюжет, розбавляючи увесь той кривавий пи*дець на екрані. так і має бути. за це + в карму

персонажі: ⭐️+
Рейден - мимо каси, як персонаж, так і актор. він тут бісячий тригер, а не менеджер з підбору чемпіонів. він їх навіть і не шукає нормально, а чекає поки його самі знайдуть (дивись першу частину ‘21 року).
Шао-Кан - круто виглядає, але чомусь він тут учасник, а не біг бос. сподобався Лю Канг - нарешті його зробили персонажем, а не додіком з пустелі. тіп реально відчувається як могутній боєць, а не мамкина синуля. Джонні Кейдж як на мене трошки застарий (маю на увазі актора, якого взяли на цю роль). щодо інших - норм. загалом сподобались і робили те що я від них чекав, а саме: мерли як мухи під гарний візуал. хоча і не дожали трошки, бо не було серед головних персонажів харизматичного тіпа, за якого ти б переживав до самих титрів. шкода

візуал: ⭐️⭐️
ну тут все красіво. все як і має бути в подібних фільмах: гарно, яскраво, динамічно, фантастично. нам показали локації з ігор, які виглядають нереально круто. спецефекти теж вроді норм (бо дивися в кінотеатрі, де погано було видно черкез відсутність контрасту на полотні), чекаю версію для домашнього перегляду. костюми на персонажах на цей раз сидять нормально, а на деяких навіть канонічно, що теж дуже круто. локації нарешті не хер зна шо в пустелі, де чомусь всі ходять грязні. тут нам показали і храм Рейдена, і село з таркатанами, і закутки зі всякими видовищними приколами. загалом - кайф

музика: ⭐️
от чому все так погано з музикою? чому вони вже другий раз замість того щоб створити новий саундтрек, міксують старий добрий техно синдром з оригіналу? ці мікси трошки звучать як вторинність і нездатність створити щось своє і таке ж пам'ятне. авжеж хітяру від Іморталів треба зберегти, але і самобутності дуже просилася в цю картину. в цілому, з цими типовими оркестровими блокбастерними музяками, я єлі натягую одну зірочку за звук

враження від перегляду: ⭐️
мені не було нудно. на початку навіть було дуже цікаво, але потім я зрозумів що кіно йде трошки по іншій стежці, аніж я собі напридумував, тому враження трошки погіршилось. захвату від смертей головних персонажів не було. типу вбили тіпа, а тобі якось все одно, бо ти знаєш що насправді тут ніхто не помирає (бо є такий блєдний парєнь як Кван-Чі). що класно, так це початок, де титри пишуть “Мортал Комбат”, без двієчки, тобто цей фільм треба сприймати як першу частину, а кіно ‘21 року як такий собі пролог

висновок: 6.5⭐️ але підтягну до 7, за намагання зробити кіно краще за попередника. насправді їм це майже вдалось. після перегляду в кінотеатрі ми з дружиною повернулись додому і переглянули фільми ‘95 року - задоволення отримали такі самі (+ ще й ностальгічні вайби, а актори які харизматичні…)

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Спуск 2
Спуск 2 (2009)
The Descent: Part 2

після перегляду цього фільма я пішов і поставив першій частині вищу оцінку. тому що сиквел - це погане кіно.

якщо в першій частині ми опинилися в тісних тунелях і в повній темряві, то тут на кожному кроці прожектори луплять в очі акторам, а навкруги можна в футбол грати, бо простору хоч відбавляй. це сильно міняє сприйняття фільму і того що там відбувається

сюжет - це взагалі рука-лице. головна героїня якось вжила і вилізла з печар (але вона цього чомусь не пам'ятає), але тупорилий коп її бусифікує прямо з палати і везе назад в печери, щоб та допомогла врятувати іншу дівчину з першого фільму (бо та якась дочка депутата). а та дівка на мейкапі і з зачіскою наче з салону, тусить собі в тих норах з обізянами і їй норм.. більше запитань ніж відповідей.

1 частина топ - дивитись всім.
2 частина дно - забудьте про її існування

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Ще в 2012 році бачив цей фільм і ось згадав про його існування та знову передивився. 14 років тому, воно здавалось чимось незвичайним. Тоді це кіно вражало своєю реалістичністю за рахунок метода зйомки - типу знайдена плівка, де люди випадково зняли незвичайні події, через які неминуче відбувалась їх смерть. Чомусь у нас це кіно локалізували як З/Л/О. Шо є трохи тупо, бо там написано V/H/S

Кіно є сумішшю з короткометражок різної степені якості. Все це діло творці постарались обіграти основною лінією з чуваками, які вирішили піднять бабла, вкравши якусь цінну касету. Хлопці залазять в будинок, де бачать мертвого діда, який сидить в креслі перед екранами на яких він явно переглядав хХх контент. Пацани починають шукати потрібну їм касету шляхом перегляду кожної на відомагнітофоні, але дивним чином вони вмирають. І так, поки не закінчаться відео. Всього цих короткометражок 5. Кожна з них є окремою історією на 10-15 хв. Не всі з них хороші. Мені особисто сподобалась перша і остання коротко ... метражка. Проте вас можуть зачепити й інші.

В цілому - можна дати шанс. Я впевнений що жахоманам може сподобатись. Від мене 6/10 - бо було багато дивних моментів. Але якщо розглядати його в контексті треш-муві, то це доволі якісна картина. Рекомендую під пивко і гарний настрій

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Володар перснів: Персні влади
Володар перснів: Персні влади (2022)
The Lord of the Rings: The Rings of Power

Попередження: рецензія містить спойлери

для тих хто не в контексті, хто не є фанатом Толкіна і його творів, цей серіал може видались в міру цікавим, з гарними пейзажами і відмінною, вилизаною картинкою. в цілому ви можете орієнтуватись на більшість голосів що поставили глядачі. тому гарного вам перегляду. для інших далі буде багато тексту.

коли у вас простуда, чи просто соплі, у вас в носоглотці утворюється грудка зі слизу. і ось, ви з ранку прочистили горло і добре так харкьонули цим зеленим, огидним місивом прямо в рожі фанатам толкіністам. це найграндіозніший провал зі всих, що я бачив. мій рівень очікувань був такий високий, що аж зашкалював. я прочитав Сильмариліон готуючись побачити ту маленьку частинку легендаріуму і величі що придумав Толкін. але - вийшло Оце з бюджетом в мільярд баксів.

окей, це занадто по хейтерські, згоден. не все так прямо погано і жахливо. до прикладу картинка і деякі кадри прямо дуже гарні. в 4к це красиво. ну і все. все інше нижче середнього. попадання в тру канон всього 30-35% відцотків. такі відбиті фани книжок як я не оцінять.

творці серіалу це ноунейми (Джей Ді Пейн і Патрік Маккей), які до цього знімали рекламу про собачий корм (трошки приукрасив звичайно, але мені здається що так і було), і нічим до цього цікавим не відзначились. кажуть що їм допомагав внук Толікіна (теж письменник Саймон Толкін) писати окремі арки персонажів і подій, проте я впевнений що ці два окуня взяли лише малу частину того, що їм пропонували, так як вони мають роздуте его, яке їм замилює очі і туманить мозок. до прикладу, на початку створення серіалу там було найнято багато спеціалістів що працювали над Володарем перснів, в тому числі і Алан Лі - іллюстратор і дизайнер всього що ми бачили в трилогії Джексона, а також в ілюстрованих виданнях книг Толкіна. проте, тіпи вважали що краще знають як і що має виглядати в їх проекті і поперли діда на мороз. я так думаю що і дизайнерів костюмів вигнали збирати пляшки, бо те, як виглядають обладунки це жах. особливо у баті Ісілдура - пластикове х#уй зна шо (на секундочку Еленділ не остання людина в Нуменорі - найвеличнішому осередку людей того часу). 

тіпи взяли все в свої руки і вирішили що Ґаладріель тепер має бути борцухою з тролями, а не владичицею що походила з нолдрів (першородних істот - ельфів, які з'явились ще до появи людей) і пам'ятала час до початку часів, тому була могутньою ельфійкою і провидицею, але не Лагертою з Вікінгів... короче, як тут не горіть?

події серіалу мають відбуватись в другу епоху Середзем'я. це період коли світло тільки но перемогло темряву. злий бог Мелькор, він же Морґот був навіки вигнаний за межі світу. він вже не має свого впливу. світ буквально змінився. стались катаклізми які змінили географію. проте, після вигнання ворога все ще лишились його послідовники (Саурон і орки нікуди не поділись, а ще барлоги які заховались в глибинах світу). і ось перед нами все ще ті самі величні створіння що бачили перших богів - ельфи і люди, які були в першій епосі - теж величні і могутні адже вони ще пам'ятають як прийши в цей світ. уявили? відчули хоч трошки того настрою і монументальність їх подвигів? так ось, в серіалі цього нема. ельфи - стрижені мужики без характеру і харизми. люди Нуменору, (дунадайни, які мають жити 200+ років) виглядаюсь просто як звичайні люди. а ось гноми норм, тут нічого не скажу. але світ не відчувається взагалі. просто актори в смішних костюмах і з дурноватими лицями і зачисками з барбершопу на на Позяках.

про гангста блек ельфів я нічого говорити не хочу. мало лі - може тіпи походять з древнього дому афроельфів чи то чорних ельфів і можливо це саме те, про що, як кажуть шоуранери, не писав Толкін. оце так розширили канон, нічого не скажеш. 

гоббіти тут ведуть циганський спосіб життя, а не кайфують від жизні в норах на своїх землях в Ширі. вони тут мають дуже потужні традиції: під час чергового переміщення по континенту, якщо твій сусід, друг, сват, мати, батько  потрапили у біду і травмувалися, або загубився на шляху - кинь їх нах#уй. йди і не зупиняйся. нехай подихають там собі тихенько. 

тут же поруч, має десь бути головний фетишист по великим волохатим стопам - Гендальф. ну звісно ж він впав з неба як метеорит (а не приплив з Валінору з-за моря) біля табору гоббітів і ті його типу виходили і ось звідки у нашого високого сірого друга така любов до цього народу. так, саме так все і було, ага

Саурон - непонятний парєнь який валандається світом і втерається в довіру (що не суперечить канону, той і справді після падіння Морґота притих, притворився благочесним і низько кланявся ельдарам щоб ті його пробачили за служіння злому злу). але знову ж таки і тут шоуранери придумали свій канон, зробивши Саурона схожим на Арагорна, чомусь. 

я взагалі не здивований чому з ними відмовився працювати батя Джексон. після перегляду (точніше - осилення) першого сезону, все стало на свої місця. дуже шкода що маючи права на екранізацію (і нехай це буде всьо лише апендикс з Сильпариліону), вони не змогли вловити суті і сансів. наче плюнули в душу і сказали що буде ще 4 сезони, бо перший же вийшов таким хорошим. 

2 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (1)

як то нині кажуть: це кіно помню я і дядьки з кнопочними телефонами. моє дитинство пройшло в любові до Джекі Чана і його викрутасів, але старше покоління казало що був такий тіп як Брюс Лі, який крутіше всіх. він був першим на селі роздаватєлєм пі#дюлєй і взагалі прикольний хлопець. проте, нажаль, в селі в мене показував тільки ут-1 і я в основному дивився контент для бабусь і дідусів. це з рідка там могли показати щось толкове, по типу «Черепашок ніндзя», або «Чи боїшся ти темряви?». дуже з рідка там показували екшени з Джекі (ну або наш тєлік ловив Інтер і я вже там ці кіна бачив, але не в тому суть). я завжди пам'ятатав про Брюса, але все ніяк не міг зацінити шо то за кіна такі

і вже коли мене мамка вивезла з села, де я коровам хвости крутив, в місто, де вже з часом і появою технологій (двд диск зі всіма фільмами) я зміг таки ознайомитись повністю зі всією фільмографією актора. проте це не було моє перше знайомство з легендою. якраз таки коли у нашого тєліка з кабельним тв ( ... яке ми пиз#или в сусідів хитрим методом підключення проводків в щиткі в під'їзді) було вже 150+ каналів, я потрапив випадковим чином на цей фільм: «Шалений кулак» або як його ще називали «Кулак гніву»

головний герой (далі просто ‘гг’, бо кому яка різниця як звати того персонажа?! то ж Брюс Лі - цього достатньо) повертається додому в Шанхай котрий на початку 20го століття був окупований злими япошками. гг дізнається що сталося дещо жахливе в його рідній школі бойових мистецтв. далі по сюжету він йде на розборки до “вазамнівших о сєбє панаєхавших” тіпів з японії, щоб вияснити шо там сталося і хто винуватець. цей фільм про помсту за смерть свого вчителя японським узькооким негідникам з їх школи бойових мистецтв. і не кричіть шо це спойлер, бо кіну вже 54 роки!

це те кіно, де під час файтінгу відбувається всякі “кіяяя” і інші звуки, які зараз трошки смішать. проте, ця особливість геть усіх фільмів того часу. але цей легкий фльор крінжа перекриває неймовірна хореографія бойових сцен і монументальна харизма Брюса. в цьому фільмі є моя улюбоена сцена: коли гг заходе до ахєрєвших тіпів в школу і самотужки розкидує 50 чоловік. оце прямо кайф

якщо ви надумаєте подивитись фільм чисто з цікавості, ну або ви отримали інспірейшн від моєї рецензії, то ви маєте бути готовим що кіно реально старе. але самі драки і все около цього - це вже цікаво. треба розуміти що в ті роки саме Брюс був першим хто зміг популяризувати східні єдиноборства в кіно. більше того, він був постановникмом всіх трюків. а також лупив статистів по справжньому (хоч і намагався стримувати удари, щоб не покалічити. але це у нього погано виходило, тому з ним було важкувато працювати. навіть Джекі Чан на початку кар'єри був у Брюса в ролі груші для биття). Брюс Лі не просто актор-дрАчун. він реально легендарний хлоп. тільки вдумайтесь - він був настільки поглибленим в вивчення  єдиноборств шо вигадав свій власний стиль (джит-кун-до), тому що всі інші стилі мали якісь обмеження. його стиль не мав. щоб ви розуміли, Брюс Лі вважається батьком сучасних ММА і ЮФС - змішаних єдиноборств. просто масштаб його лічності не влізає в рамки цього рев'ю. я реально став його фанатом в той час. його харизма і філософія підкорювали неокрепші серця пацанви того часу. тому так - це предвзята рецензія з завишиною оцінкою, бо у діда сталися приємні флешбеки з початку 2000-х 

а якщо серйозно і об'єктивно, то хочу сказати що час плине занадто швидко. все міняється. як кіно, так і наше життя. але спадщина людини легенди і досі жива. і досі в сучасних фільмах є відсилки до Брюса Лі. шкода що він пішов з життя так рано. тому якщо вам подобаються бойовики про драки, то ця класика обов'язкова для ознайомлення

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Трохи затягнуте, але до біса видовищне кіно, яке я рекомендую подивитися. Кріс Гемсворт — перлина цього фільму: він краде всю увагу, хоч на його честь і не назвали цей фільм. Сама Фуріоза — не Шарліз Терон (на жаль) — наче геть інший персонаж із тим самим ім'ям. Може, тому що я не фанат Ані, але я думаю що на цю роль потрібна була інша акторка. В цілому фільмом я залишився задоволений і з радістю передивлюсь його вдома в 4к

4 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

"Матриця".
Скільки сенсу у цьому слові. Це той фільм, який на рубежі тисячоліття підірвав мозок усім. Передові ідеї, глибина, фундаментальні питання про те, що ми можемо жити в цифровому світі, пафос, винахідливий екшн, обраний, божевільний саундтрек... Це те кіно, про яке кажуть: "краще вже не зняти". І навіть коли мине ще 20 років, ми навряд чи побачимо щось подібне.

Це та трилогія, продовження якої необхідно вигадувати та продумувати протягом дуже довгого часу. Не можна просто так взяти та зняти сіквел. Має бути причина, думка, ідея, подія. І я вірив, що режисер зможе розвинути свою ідею, наповнивши сюжет чимось революційним. Проте цього не сталося.

Я не чекав продовження. Я вважаю, що оригінальна трилогія не потребує продовження. Ці фільми були актуальними в ту епоху, коли ми лише пізнавали цифрову реальність. Коли у нас тільки-но з'являлися перші комп'ютери та інтернет. Це було чимось незнаним. Ореол якогось таїнства та незвіданості у квадратни ... х моніторах та рядках коду. Тоді цей цифровий містицизм був актуальним як ніколи. І "Матриця" була саме тим фільмом, який провів нас за кордон розуміння цієї невідомої комп'ютерної реальності.

Новий фільм, за словами Вачовські, це певною мірою данина пам'яті її померлих близьких родичів. Цей фільм втілення емоційних переживань самого режисера, а не переосмислення сучасних тенденцій зі штучним інтелектом та доповненою реальністю.

Тут немає того духу, що був присутній у перших фільмах. Це щось інше. Це про кохання. Це не про Нео, не про обраного. Він виконав свою місію в попередній матриці. Тут він лише паливо для машин, яке виробляє більше енергії за рахунок того що любить Трініті. Тут немає всього того, що було раніше. Воскресіння спогадів, а не Матриці.

Якщо ви фанат, ви вже знаєте все, що потрібно знати про цей фільм. Я не рекомендуватиму його до перегляду, якщо ви чекаєте від нього чогось фундаментального.
У цьому фільмі немає якихось інноваційних екшен-сцен. Нема того саундтреку, який відчуваєш нутром. Нема того Нео, якого ми пам'ятаємо. Тепер це Джон Вік на пенсії, який не б'ється, а застосовує силу джедаїв.

Від мене 6/10
У фільмі є цікаві моменти і безумовно цей фільм дивитись можна. Але чи зможете ви його зрозуміти з першого разу? І чи треба це вам? Питання залишається відкритим.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Перше, що я хочу сказати — йдіть у кіно!
Цей фільм дійсно вартий того, щоб приділити йому час. Краще в ІМАХ, де ви зможете приховати сльози під окулярами.

У кіновсесвіту Марвел останнім часом виходили фільми, які не претендували на щось більше, ніж кіно на один раз. Я не чекав Шанг-Чі, Вічних, Чорну вдову та Людину павука теж. Агресивна реклама в соціальних мережах, божевільні теорії про фільм та інший інформаційний шум лише відлякував від перегляду. І напевно через те, що я не будував жодних очікувань від цього фільму, і пішов на нього тільки тому, що хотілося розвіятися, я отримав захоплення від перегляду.

Моє ставлення до попередніх фільмів про павука від Марвел, досить рівне. З тих пір, коли Соні дала добро на використання цього персонажа в кіновсесвіті Марвел (хто не в курсі про що я – гугл підкаже), із цим героєм мене мало що вже поєднувало. Якщо старі фільми давали емоційний зв'язок героя і глядача, показуючи нам становлення персонажа, його розвиток і всі труднощі, я ... кі йому доводилося долати, то в нових фільмах було все не так.

Як відомо, Людина павук Тома Холланда з'явилася ще в "Громадянській війні", де безсумнівно це викликало позитивні вигуки і в цілому персонажу були раді. Глядачам необхідно було знати, що доброзичливий сусід "вдома". І ось, випускають сольний фільм, який отримав підзаголовок "Повернення додому", що ніби натякає. Тим не менш, фільм вийшов вище середнього, як на мене. Такі ж думки і про продовження – цікаво, звичайно, але все одно це було типове кіно Марвел. Тієї особистої історії що була у фільмах Соні більше не було. У Пітера тепер крутий наставник, крутий костюм і він школяр, який за фаном рятує свій район, жартуючи при цьому на кожному повороті і встигаючи бути генієм. Це круто, але драми, як на мене, обмаль.

Третій фільм уже доросліший.
Тут у нас буде драма про велику силу і велику відповідальність. Про те, що всім потрібен другий шанс, але є своя ціна. Нарешті персонаж розвивається. Ми бачимо становлення того самого Пітера Паркера, який змушений приймати удари від долі.

Персонажі яких нам показали круті. Дуже радий був бачити тих героїв, які були ще у фільмах 2000-х. Це яскравий атракціон ностальгії та у певних моментах фільму зал аплодував черговій появі добре знайомих героїв. Зелений гоблін, Отто Октавіус, Електро... вони повернули всіх акторів з попередніх фільмів. Це викликає повагу.

І так, що цікаво, у фільмі все дуже логічно. У вас не буде такого ж дивного відчуття від того, що відбувається в трейлері, що верховний маг фігачить заклинання і ламає всесвіт. Цей факап показали і пояснили так, що в тебе не виникає класичного бажання зробити "рука-обличчя" від того, що відбувається.

Фільм уже зібрав мільярд доларів у прокаті, хоча тільки минув тиждень. Це оглушливий старт у ковидний період, а значить що фільм точно вартий того, що б його подивитися.
Високі оцінки критиків та глядачів тому підтвердження. Як би я до цього скептично не ставився.

Моя оцінка 10/10
Це кіно дало мені багато позитивних емоцій. Пробило на сльози ностальгії та змусило посміхнутися від деяких справді епічних моментів. Шукати косяки я не став. Мені подобалося все, і кілька дивних моментів я готовий йому пробачити.

12 з 14 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Щоб подивитися новий фільм у всесвіті за улюбленою франшизою дитинства Мортал Комбат, я мріяв довгі 22 роки. Те, що я отримав на виході, м'яко кажучи мене не залишило байдужим.

Але по порядку.
Я фанат цієї франшизи. Улюбленими іграми були ті, що вдавалося пограти на приставці Сега, понад 20 років тому. Коли я вперше побачив кіноадаптацію, я сидів перед телевізором з відкритим ротом. Тоді я зрозумів – це кохання.

У свідомому віці мені так само подобатися перший фільм, і досить крінжово дивитися другий, проте всеж мені вони нагадують про ті далекі часи безтурботньості. Я чекав що рано чи пізно новий проект по цьому всесвіту все-таки вийде. У мене вже тоді були великі очікування майбутнього фільму.

І ось – перший трейлер, – кайф. Крутий Саб-Зіро. атмосфера. Ностальгія.
Перші оцінки фільму – нічого страшного, думаю там все не так критично.
Прем'єра – подив. Чому не можна просто так взяти та покадрово перезняти гру Мортал Комбат 9? Чому сюжет гри в 10 разів крутіший з ... а голівудський фільм? Чому Рейден такий мудак? Чому Лю Канг такий додік? Загалом, я розчарований.

Єдине що круто в цьому фільмі, то це фаталіті. Самі бійки - бачив краще. Той же Онг Бак (2003 рік), який знятий за 3 бутерброди та банку Пепсі, у плані постановки бою виглядає крутішим.

Персонажі:
Кано – топ. Гумор, харизма, попадання в образ. Саб Зіро сподобався. Скорпіон – більше так, ніж ні. Кунг-Лао теж міцний хлопець.
Інші потребують доопрацювання.
Думаю слід було розповісти про персонажів більше. Було б добре, якби нам пояснили чому Саб і Скорп ворогують, чому Рейден викликає відторгнення, чому рептилію роблять крокодилом... і ще багато "Чому?".
І так, Коул Янг – абсолютно непотрібний тип. Незрозуміло навіщо взагалі було вигадувати нового персонажа, якщо у центрі подій завжди була історія Лю Канга.

Сюжет навіть не кульгає. Він інвалід від народження. Храм Рейнера - печера в скелі, а Шан Тсунг - володар пустелі, на краю світу. Окей.

І звичайно саундрек. Мені зробив фаталіті дабстеп.

Загалом це розповідь про те, до чого призводять високі очікування. Мортал Комбат завжди був і буде частиною мого дитинства. І завжди прикро, коли це дитинство намагаються зіпсувати "свіжим поглядом на відому історію". Сподіваюся продовження не буде. Нам потрібний новий фільм, на який ми заслужили.

Якщо ви не фанат франшизи, то на раз зійде. Подивитися на барвисті фаталіті та літри крові завжди весело.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Фільм дивився не в кінотеатрі, а вдома. Виною тому не ковідні обмеження, а банально – втома від кінокоміксів. Марвел щорічно штампує по кілька фільмів розвиваючи свій всесвіт, у якому різноманітні диво-люди рятують світ. Цей фільм не став винятком.

Ця історія про сина великого та могутнього Мандарина.
Мандарин - у коміксах був головним ворогом Залізної людини. Але в цьому фільмі про Залізного навіть не згадується, що вочевидь не канон. Це рішення виглядає логічним, оскільки Тоні Старк випилив себе, рятуючи світ від Таноса, а студію Марвел від багатомільйонних контрактів із Дауні молодшим.

Тим не менш, перед нами фентезі-бойовик із бійками, кайдзю та азіатами. Фільм не намагається нас заінтригувати глибокодумними посилали, а розважає своєю простотою та бойовими сценами.

З хорошого:
• Бійки у дусі фільмів із Джекі Чаном.
• Бен Кінгслі, який відповідає у цьому фільмі за гумор.
• Фінал фільму, де я чекав що з'явитися Годзілла і наведе лад у цьому бардаку, але на жаль це типовий фільм Марвел.

І ще щось, але я вже не пам'ятаю. А це вже проблема цього кіно – воно на один раз. Нема бажання переглядати цей фільм. Коли у вашій медіатеці закінчаться цікаві фільми для перегляду ввечері під пивко, думаю Шан-Чі вам зайде.

У рамках кіносесвіту Марвел, ми спостерігаємо нові обличчя та нових героїв для створення нових Месників. Наскільки цікаво стежити за перебігом подій судити вам. Якщо ви фанат, кіно вам напевно сподобається.

5 з 6 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Відразу факт - поки цей фільм йде в кінотеатрах я категорично рекомендую на нього піти. Обов'язково в IMAX. Подібні фільми не можна пропускати.

Тут є все - красива картинка, зрозумілий і неспішний сюжет який встигає розкрити персонажів і "розставити фігури на дошці", неймовірна масштабність, загальна атмосфера і музика. Все це вкупі створює монументальність і велику значимість даного фільму.

Хтось сказав що це << ... "Володар перснів" нашого часу ">>, і він правий. Фільм сприймається як "Братство кільця ", - початок великої трилогії (а може і саги з 6 фільмів). Завдяки початковим титрам з підзаголовком "фільм перший", режисер нам відразу дає зрозуміти що він не збирається впихати весь цикл романів в один фільм. Кіно, як і повинно бути, не поспішаючи знайомить нас із всесвітом Дюни.
Війна за спайс (спеція, - найнеобхідніша речовина у Всесвіті), політика, інтриги, відьми, воїни, зрада і обраний. Все це компоненти відмін ... ного фантастичного блокбастера.

Найбільше мене вразило те, як режисер зміг передати масштаб. Важкі, величезні космічні кораблі конструкції яких явно надихалися будовою тіл комах, створені дуже круто. Як і багато що в цьому фільмі.
Персонажі мають індивідуальність і тобі на них не плювати. Головний герой пацан-відьмак, який може бачити майбутнє. Тим не менш, це додає інтриги і ти гадаєш чи справді ці події справдяця, чи ні.

Кожен момент у фільмі має свою музичну тему і цей ембієнт який грає на тлі лиходіїв, пробирає до мурашок. Ханз Цимер як завжди на висоті.
Резюмуючи, я хочу сказати що це потрібно побачити своїми очима. Від мене однозначно фільм отримує 9/10
Дюна для мене один з кращих фільмів року. Обов'язково сходіть на нього в кіно.

11 з 11 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (5)

Кіно викликало у мене змішані почуття. З точки зору візуалу - все на висоті. Музика атмосферна і місцями моторошна. Загальна стилістика так само викликає захоплення. Але хід розповіді засмучує і заганяє в зневіру.

Перед нами екранізація реально існуючої поеми, яку написав невідомий автор, а через кілька століть була переведена з староанглийского самим сером Толікним. Дана поема являє собою повчальну історію про лицарську честь в "артуріанському" сеттингу.

Зелений лицар це істота, яка виступає в якості своєрідного тестувальника лицарів на профпридатність. І фільм нам представляє його у всій красі. Взагалі все що там відбувається, виглядає дуже яскраво і фантастично. Перед нами справжнісіньке фентезі, де є велетні, балакучі лисиці і лицарі Камелота.

Звучить цікаво. Але.
Дивацтва починаються вже з перших хвилин, так як нам показують головного героя, який трохи не вписується в середньовічні реалії Англії.
Пізніше з'ясується що це сам лицар Гавейн - пле ... мінник короля Артура (який взагалі-то інший раси). І це нестикування милить очі. Так, меншини не ущемлені, припустимо що може бути і такий розклад. Але питань виникає більше ніж ми отримуємо відповідей.

Хоча колір шкіри не має значення, так як найслабше в цьому фільмі це подача сюжету. Повільно і обтяжливо, з мінімумом діалогів, але з барвистою картинкою ми проходимо з головним героєм всі його муки і позбавлення. Дивимося як він намагається бути лицарем, хоча по життю особливо нічого лицарського і не робить. Завсідник борделів і пабів, якому випав шанс довести родичам що він не дармоїд. Про це і кіно.

Мені фільм сподобався за атмосферу. Хоррора як такого не було, але насичений візуал і музика зробили свою справу і підняли цей фільм зі дна.

3 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: