6/10 Азіати, кайдзю і бійки

Попередження: рецензія містить спойлери

Фільм дивився не в кінотеатрі, а вдома. Виною тому не ковідні обмеження, а банально – втома від кінокоміксів. Марвел щорічно штампує по кілька фільмів розвиваючи свій всесвіт, у якому різноманітні диво-люди рятують світ. Цей фільм не став винятком.

Ця історія про сина великого та могутнього Мандарина.
Мандарин - у коміксах був головним ворогом Залізної людини. Але в цьому фільмі про Залізного навіть не згадується, що вочевидь не канон. Це рішення виглядає логічним, оскільки Тоні Старк випилив себе, рятуючи світ від Таноса, а студію Марвел від багатомільйонних контрактів із Дауні молодшим.

Тим не менш, перед нами фентезі-бойовик із бійками, кайдзю та азіатами. Фільм не намагається нас заінтригувати глибокодумними посилали, а розважає своєю простотою та бойовими сценами.

З хорошого:
• Бійки у дусі фільмів із Джекі Чаном.
• Бен Кінгслі, який відповідає у цьому фільмі за гумор.
• Фінал фільму, де я чекав що з'явитися Годзілла і наведе лад у цьому бардаку, але на жаль це типовий фільм Марвел.

І ще щось, але я вже не пам'ятаю. А це вже проблема цього кіно – воно на один раз. Нема бажання переглядати цей фільм. Коли у вашій медіатеці закінчаться цікаві фільми для перегляду ввечері під пивко, думаю Шан-Чі вам зайде.

У рамках кіносесвіту Марвел, ми спостерігаємо нові обличчя та нових героїв для створення нових Месників. Наскільки цікаво стежити за перебігом подій судити вам. Якщо ви фанат, кіно вам напевно сподобається.

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: