Олександр Льогких

перша частина (а саме версія 2021 р.) мені не сподобалось. то був відверто слабкий фільм ні про що, але з декількома прикольними моментами. продовження мені зайшло більше. видно що намагались зробити роботу над помилками, але все одно, це не те, чого я чекав. фільм вийшов динамічним, але, авжеж, не  шедевральним. сильно позитивні відгуки це не те чому потрібно вірити, тому прошу йти на фільм без завищених очікувань

далі розпишу детально по критеріям, яким буду ставити зірочки ⭐️. 5 критеріїв, кожному максимум ставитиму від 0 до 2х зірочок, так і сформуємо ± оцінку цьому фільму 

сюжет: ⭐️
те що він тут є, за це вже дякую. у нас тепер нарешті турнір де приймають участь бійці за долю земного царства і все таке - більше про це в описі до фільму. мої враження - норм, хоча є деякі моменти що тригерять. ну невже важко взяти сюжет гри ( 9,10,11 частини, там перезавантаження сюжету оригінальних ігор) і перенести це на екран, по типу як Останні з нас? навіщо придумувати те, чого в лорі нема? але це придирки фаната. люди ходять на таке кіно заради драк і фаталіті. проте якщо не фанати, то хто має робити касу подібним фільмам? звичайним глядачам це кіно видасться чимось незрозумілим і дуже тупим. особливо Рейден, який 9 разів під ряд програв турнір. і нам не пояснюють чому, проте після перегляду, ти розумієш що у тіпа явні проблеми з роботою з персоналом. Рейден це ходяча дірка в яку зливаються всі намагання вивезти цей сюжет. ти такий: а чому? а сюжет такий: а тому що Рейден про*бав і не проконтролив цей процес. гірше тільки фінал, де перемагає любов і дружба, а не обраний чемпіон людства Лю Канг (як і має бути по лору).
натомість мені сподобалась наявність фан-сервісу, а саме відсилок до всяких культових речей, а також камео творця МК. взагалі творці вміло вплітають приколи в сюжет, розбавляючи увесь той кривавий пи*дець на екрані. так і має бути. за це + в карму

персонажі: ⭐️+
Рейден - мимо каси, як персонаж, так і актор. він тут бісячий тригер, а не менеджер з підбору чемпіонів. він їх навіть і не шукає нормально, а чекає поки його самі знайдуть (дивись першу частину ‘21 року).
Шао-Кан - круто виглядає, але чомусь він тут учасник, а не біг бос. сподобався Лю Канг - нарешті його зробили персонажем, а не додіком з пустелі. тіп реально відчувається як могутній боєць, а не мамкина синуля. Джонні Кейдж як на мене трошки застарий (маю на увазі актора, якого взяли на цю роль). щодо інших - норм. загалом сподобались і робили те що я від них чекав, а саме: мерли як мухи під гарний візуал. хоча і не дожали трошки, бо не було серед головних персонажів харизматичного тіпа, за якого ти б переживав до самих титрів. шкода

візуал: ⭐️⭐️
ну тут все красіво. все як і має бути в подібних фільмах: гарно, яскраво, динамічно, фантастично. нам показали локації з ігор, які виглядають нереально круто. спецефекти теж вроді норм (бо дивися в кінотеатрі, де погано було видно черкез відсутність контрасту на полотні), чекаю версію для домашнього перегляду. костюми на персонажах на цей раз сидять нормально, а на деяких навіть канонічно, що теж дуже круто. локації нарешті не хер зна шо в пустелі, де чомусь всі ходять грязні. тут нам показали і храм Рейдена, і село з таркатанами, і закутки зі всякими видовищними приколами. загалом - кайф

музика: ⭐️
от чому все так погано з музикою? чому вони вже другий раз замість того щоб створити новий саундтрек, міксують старий добрий техно синдром з оригіналу? ці мікси трошки звучать як вторинність і нездатність створити щось своє і таке ж пам'ятне. авжеж хітяру від Іморталів треба зберегти, але і самобутності дуже просилася в цю картину. в цілому, з цими типовими оркестровими блокбастерними музяками, я єлі натягую одну зірочку за звук

враження від перегляду: ⭐️
мені не було нудно. на початку навіть було дуже цікаво, але потім я зрозумів що кіно йде трошки по іншій стежці, аніж я собі напридумував, тому враження трошки погіршилось. захвату від смертей головних персонажів не було. типу вбили тіпа, а тобі якось все одно, бо ти знаєш що насправді тут ніхто не помирає (бо є такий блєдний парєнь як Кван-Чі). що класно, так це початок, де титри пишуть “Мортал Комбат”, без двієчки, тобто цей фільм треба сприймати як першу частину, а кіно ‘21 року як такий собі пролог

висновок: 6.5⭐️ але підтягну до 7, за намагання зробити кіно краще за попередника. насправді їм це майже вдалось. після перегляду в кінотеатрі ми з дружиною повернулись додому і переглянули фільми ‘95 року - задоволення отримали такі самі (+ ще й ностальгічні вайби, а актори які харизматичні…)
3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: