далі розпишу детально по критеріям, яким буду ставити зірочки ⭐️. 5 критеріїв, кожному максимум ставитиму від 0 до 2х зірочок, так і сформуємо ± оцінку цьому фільму
сюжет: ⭐️
те що він тут є, за це вже дякую. у нас тепер нарешті турнір де приймають участь бійці за долю земного царства і все таке - більше про це в описі до фільму. мої враження - норм, хоча є деякі моменти що тригерять. ну невже важко взяти сюжет гри ( 9,10,11 частини, там перезавантаження сюжету оригінальних ігор) і перенести це на екран, по типу як Останні з нас? навіщо придумувати те, чого в лорі нема? але це придирки фаната. люди ходять на таке кіно заради драк і фаталіті. проте якщо не фанати, то хто має робити касу подібним фільмам? звичайним глядачам це кіно видасться чимось незрозумілим і дуже тупим. особливо Рейден, який 9 разів під ряд програв турнір. і нам не пояснюють чому, проте після перегляду, ти розумієш що у тіпа явні проблеми з роботою з персоналом. Рейден це ходяча дірка в яку зливаються всі намагання вивезти цей сюжет. ти такий: а чому? а сюжет такий: а тому що Рейден про*бав і не проконтролив цей процес. гірше тільки фінал, де перемагає любов і дружба, а не обраний чемпіон людства Лю Канг (як і має бути по лору).
натомість мені сподобалась наявність фан-сервісу, а саме відсилок до всяких культових речей, а також камео творця МК. взагалі творці вміло вплітають приколи в сюжет, розбавляючи увесь той кривавий пи*дець на екрані. так і має бути. за це + в карму
персонажі: ⭐️+
Рейден - мимо каси, як персонаж, так і актор. він тут бісячий тригер, а не менеджер з підбору чемпіонів. він їх навіть і не шукає нормально, а чекає поки його самі знайдуть (дивись першу частину ‘21 року).
Шао-Кан - круто виглядає, але чомусь він тут учасник, а не біг бос. сподобався Лю Канг - нарешті його зробили персонажем, а не додіком з пустелі. тіп реально відчувається як могутній боєць, а не мамкина синуля. Джонні Кейдж як на мене трошки застарий (маю на увазі актора, якого взяли на цю роль). щодо інших - норм. загалом сподобались і робили те що я від них чекав, а саме: мерли як мухи під гарний візуал. хоча і не дожали трошки, бо не було серед головних персонажів харизматичного тіпа, за якого ти б переживав до самих титрів. шкода
візуал: ⭐️⭐️
ну тут все красіво. все як і має бути в подібних фільмах: гарно, яскраво, динамічно, фантастично. нам показали локації з ігор, які виглядають нереально круто. спецефекти теж вроді норм (бо дивися в кінотеатрі, де погано було видно черкез відсутність контрасту на полотні), чекаю версію для домашнього перегляду. костюми на персонажах на цей раз сидять нормально, а на деяких навіть канонічно, що теж дуже круто. локації нарешті не хер зна шо в пустелі, де чомусь всі ходять грязні. тут нам показали і храм Рейдена, і село з таркатанами, і закутки зі всякими видовищними приколами. загалом - кайф
музика: ⭐️
от чому все так погано з музикою? чому вони вже другий раз замість того щоб створити новий саундтрек, міксують старий добрий техно синдром з оригіналу? ці мікси трошки звучать як вторинність і нездатність створити щось своє і таке ж пам'ятне. авжеж хітяру від Іморталів треба зберегти, але і самобутності дуже просилася в цю картину. в цілому, з цими типовими оркестровими блокбастерними музяками, я єлі натягую одну зірочку за звук
враження від перегляду: ⭐️
мені не було нудно. на початку навіть було дуже цікаво, але потім я зрозумів що кіно йде трошки по іншій стежці, аніж я собі напридумував, тому враження трошки погіршилось. захвату від смертей головних персонажів не було. типу вбили тіпа, а тобі якось все одно, бо ти знаєш що насправді тут ніхто не помирає (бо є такий блєдний парєнь як Кван-Чі). що класно, так це початок, де титри пишуть “Мортал Комбат”, без двієчки, тобто цей фільм треба сприймати як першу частину, а кіно ‘21 року як такий собі пролог
висновок: 6.5⭐️ але підтягну до 7, за намагання зробити кіно краще за попередника. насправді їм це майже вдалось. після перегляду в кінотеатрі ми з дружиною повернулись додому і переглянули фільми ‘95 року - задоволення отримали такі самі (+ ще й ностальгічні вайби, а актори які харизматичні…)
3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року
22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Додати Жанр - Дорами10 червня 2026, 11:38
Останні коментарі до фільмів
Це був перший серіял, котрий показували на ICTV
п...
Доля (1990)
Якщо вам було цікаво куди подівся Майк Маєрс після...Пентаверат (2022)
На початку після заставки Укртелефільм – киностуді...Сповідь перед учителем (1995)
усі питання до мяляткотб, Володимиру Кметику. Зара...Руде лисеня Пабло (1999)
вони цю серію виклали кудись?...Руде лисеня Пабло (1999)
Лайно....День істини (2026)
До речі, тут у виробниках українська студія Борисф...Руде лисеня Пабло (1999)
Нещодавно переглянуті: