9/10 Космічні бублики, бабки і монументальність

Відразу факт - поки цей фільм йде в кінотеатрах я категорично рекомендую на нього піти. Обов'язково в IMAX. Подібні фільми не можна пропускати.

Тут є все - красива картинка, зрозумілий і неспішний сюжет який встигає розкрити персонажів і "розставити фігури на дошці", неймовірна масштабність, загальна атмосфера і музика. Все це вкупі створює монументальність і велику значимість даного фільму.

Хтось сказав що це << ... "Володар перснів" нашого часу ">>, і він правий. Фільм сприймається як "Братство кільця ", - початок великої трилогії (а може і саги з 6 фільмів). Завдяки початковим титрам з підзаголовком "фільм перший", режисер нам відразу дає зрозуміти що він не збирається впихати весь цикл романів в один фільм. Кіно, як і повинно бути, не поспішаючи знайомить нас із всесвітом Дюни.
Війна за спайс (спеція, - найнеобхідніша речовина у Всесвіті), політика, інтриги, відьми, воїни, зрада і обраний. Все це компоненти відмінного фантастичного блокбастера.

Найбільше мене вразило те, як режисер зміг передати масштаб. Важкі, величезні космічні кораблі констрктори яких явно надихалися будовою тел комах, створені дуже круто. Як і багато що в цьому фільмі.
Персонажі мають індивідуальність і тобі на них не плювати. Головний герой пацан-відьмак, який може бачити майбутнє. Тим не менш, це додає інтриги і ти гадаєш чи справді ці події справдяця, чи ні.

Кожен момент у фільмі має свою музичну тему і цей ембієнт який грає на тлі лиходіїв, пробирає до мурашок. Ханз Цимер як завжди на висоті.
Резюмуючи, я хочу сказати що це потрібно побачити своїми очима. Від мене однозначно фільм отримує 9/10
Дюна для мене один з кращих фільмів року. Обов'язково сходіть на нього в кіно.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Доктор Смалець
Доктор Смалець
Текст обривається на "Хтось сказав що це..." Ви не закінчили рецензію, чи це тільки в мене глючить?
1  
Олександр Льогких
Олександр Льогких
Це баг сайту. В мобільному додатку текст видно повністю
1  
Кошеня
Кошеня
Дякую, що сповістили. Виправлено.
1  
Alovart
Alovart
Дуже влучно все написали, тепер тільки дай боже щоб зняли продовження, і саме у тій кількості фільмів яку бачить режиссер.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: