5/10 Додіки, фаталіті та бутерброди

Щоб подивитися новий фільм у всесвіті за улюбленою франшизою дитинства Мортал Комбат, я мріяв довгі 22 роки. Те, що я отримав на виході, м'яко кажучи мене не залишило байдужим.

Але по порядку.
Я фанат цієї франшизи. Улюбленими іграми були ті, що вдавалося пограти на приставці Сега, понад 20 років тому. Коли я вперше побачив кіноадаптацію, я сидів перед телевізором з відкритим ротом. Тоді я зрозумів – це кохання.

У свідомому віці мені так само подобатися перший фільм, і досить крінжово дивитися другий, проте всеж мені вони нагадують про ті далекі часи безтурботньості. Я чекав що рано чи пізно новий проект по цьому всесвіту все-таки вийде. У мене вже тоді були великі очікування майбутнього фільму.

І ось – перший трейлер, – кайф. Крутий Саб-Зіро. атмосфера. Ностальгія.
Перші оцінки фільму – нічого страшного, думаю там все не так критично.
Прем'єра – подив. Чому не можна просто так взяти та покадрово перезняти гру Мортал Комбат 9? Чому сюжет гри в 10 разів крутіший за голівудський фільм? Чому Рейден такий мудак? Чому Лю Канг такий додік? Загалом, я розчарований.

Єдине що круто в цьому фільмі, то це фаталіті. Самі бійки - бачив краще. Той же Онг Бак (2003 рік), який знятий за 3 бутерброди та банку Пепсі, у плані постановки бою виглядає крутішим.

Персонажі:
Кано – топ. Гумор, харизма, попадання в образ. Саб Зіро сподобався. Скорпіон – більше так, ніж ні. Кунг-Лао теж міцний хлопець.
Інші потребують доопрацювання.
Думаю слід було розповісти про персонажів більше. Було б добре, якби нам пояснили чому Саб і Скорп ворогують, чому Рейден викликає відторгнення, чому рептилію роблять крокодилом... і ще багато "Чому?".
І так, Коул Янг – абсолютно непотрібний тип. Незрозуміло навіщо взагалі було вигадувати нового персонажа, якщо у центрі подій завжди була історія Лю Канга.

Сюжет навіть не кульгає. Він інвалід від народження. Храм Рейнера - печера в скелі, а Шан Тсунг - володар пустелі, на краю світу. Окей.

І звичайно саундрек. Мені зробив фаталіті дабстеп.

Загалом це розповідь про те, до чого призводять високі очікування. Мортал Комбат завжди був і буде частиною мого дитинства. І завжди прикро, коли це дитинство намагаються зіпсувати "свіжим поглядом на відому історію". Сподіваюся продовження не буде. Нам потрібний новий фільм, на який ми заслужили.

Якщо ви не фанат франшизи, то на раз зійде. Подивитися на барвисті фаталіті та літри крові завжди весело.

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: