NezerSun NezerSun

Знайдено 30 результатів rss

Як же це ПОГАНО.Сюжет тут на рівні опціональних квестів в іграх (ГЕЙмери зрозуміють) піди принеси - це все, буквально все, більше тут ні чорта немає, просто наказ від офіцера молодшому сержанту (у нас помилково локалізували як старший солдат, що тільки додало маразму) віднести писульку від якої залежить життя тисяч людей і ситуація на ділянці фронту, та ще й з обмеженням в часі, не послати офіцера на машині, не передати через авіацію ні ні, нехай молодший сержант пішки іде через лінію фронту, я міг би довго описувати всю дичину цього убозтва, але вирішив що це вже будуть спойлери, тому оцініть самі, якщо хочете.Режисерська робота - нуль, при тому абсолютний, вона буквально відсутня, кліше, ляпи, алогічні моменти, пусті діалоги, погані ракурси, передбачувана кінцівка, тут занурення в ці "приємні теплі маси" буде цілковитим.Актори в цьому місиві, мабуть, найменша проблема хоча і вони періодично бігають з лицем Рона Візлі, що побачив павука, перегравання і зайва театральність по ... мітні.Технічна складова це єдине за що я власне накидую 2 бали, картинка, відеоряд, звук, навіть присутня певна епічність в фінальній баталії, хоч і створена за рахунок масовки, могли б зліпити зо два танки Марк 1 для ще кращого ефекту, але вже грець з ним.Нікому не рекомендую, відірваний від реальності, пустуватий фільм, від перегляду якого ви не отримаєте нічого окрім втрачених 2 годин.

2 з 10 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (3)

Почну з того що я відкрив для себе Вікіпедію (не реклама) і там сказано що цей фільм є голлівудським рімейком іншого фільму який знятий двома роками раніше в Европі (переважно Іспанії) і там головну роль також виконувала Пенепопа, а тепер ще одна цікавинка прізвище Пенопопи Cruz в нашій мові стало Крус, а прізвище Тома Cruise стало Круз, ахах думаю час розповісти щось про фільм, а почну з його величності СЮЖЕТУ.Зав'язкою картини є історія про те як "бідолашний" мільярдер, філантроп, красень і любитель "Ванільного неба" міняє жінок частіше ніж (вставте свою алегорію), хоча по факту в фільмі їх аж дві, поки його серце не ранить крилатий покидьок своєю стрілою і тут починається...Режисер фільму пан Кроу вочевидь подумав що цього достатньо, тому що більше ніякої історії не буде люди тут закохуються і розкохуються тільки моментально, тільки з першого погляду і тільки на основі зовнішності, а спроба в сюжетний твіст з метою зробити кінцівку цікавішою, як на мене, спр ... ацювала, але не повністю.Актори ну що тут скажеш Том Круїз як завжди божить, від Кемерон Діас просто віє сексуальністю і такою хммм хворою закоханістю в гг, а Пенепопа, нуууу вона кумедно говорить іспанською і світить пиптиками, куди тільки Цукерберґ дивиться.Технічно фільм виконаний нормально музичне супроводження, відеоряд, звук і т.д. зірок з неба не хапають, але і особливих зауважень до них немає.В цілому непоганий, невигадливий фільм, який тягнуть на собі Круїз і Діас, а також гарцювання сюжетною лінією туди сюди, за цим спостерігати доволі легко і ненав'язливо, а місцями навіть цікаво, одного вашого перегляду точно вартує.

2 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Знаєте що?Вау! Якби я подивився цей фільм в часи моєї юності та бурхливих нульових можу тільки уявити враження від нього, але навіть зараз це дійсно унікальна картина.В цей коктейль додали абсолютно все що потрібно для задоволення ваших потреб: своєрідний сюжет і мораль (дякуємо Поланіку), сильний акторський склад (Хліб піт молодець як завжди, але як же Нортон (підставте власний матюк для підвищення емоційного забарвлення) ну і звісно прекрасна Гелена)також видно і режисерську руку Фінчера з технічної сторони фільм теж виконаний на рівні звук, картинка, відеоряд, хоча можливо комусь і може трішки не вистарчити епічності та екшону, все ж таки проти системи йдемо, розмах лишнім не буде.Обов'язково до перегляду, навіть не віриться що "Клубу" скоро 25.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Вічне сяйво чистого розуму
Вічне сяйво чистого розуму (2004)
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Сюжет даного "витвору" - безперервний потік свідомості, беззмістовний, алогічний і далі по списку.Саме тут ви можете спостерігати речі кардинально протилежні тим що спостерігали 5 хв до того, абсолютно позбавлені сенсу і змісту діалоги, провальні спроби в тупий підлітковий гумор, акторів, яких в цій картині поділили на 2 типи - симпатичні, туповаті дівчатка які обов'язково мають засвітитися в купальнику на весь екран і Джима Керрі який на півтори години майже забув що він Ейс Вентура, саме за це і накину по балу.До перегляду не рекомендую, тільки в випадку якщо ваш партнер любить простецькі романтичні фільми на один вечір, а все інше вже бачив, тоді можна.

0 з 10 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (2)

Загалом непоганий фільм без явних сюжетних ляпів(хоча в те що хворобу гг не бачили стільки часу віриться з натяжкою), я пов'язую це з тим що науковець зображений у фільмі швидше за все існував в реальності і я впевнений теж був хворим, тому це можна назвати такою собі біографічною драмою(якщо обійшлося без псевдодокументальності).Темп картини доволі помірний, що характерно для 20+ річних фільмів, при цьому не просідає, дивиться легко, єдине що видає вік це звук, можливо проблема була конкретно у мене, але якщо ні, то звукорежисеру незадовільно, в інших технічних аспектах все добре.По акторах то це фільм який на 90% складається з Кроу і на 10% з прекрасної молодої Конелі (крашиха) питань до них немає, спостерігати за ними приємно, не набридає.В цілому кіно звісно варте вашого перегляду, можливо навіть рекомендації.

0 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Сказати що відчуваю легкі нотки розчарування = промовчати.Коли я збагнув ідею фільму яку той хоче показати я такий" хммм це до біса цікаво та амбітно, але який шанс що це не буде газовиділення в калюжу? ", тоді я і не здогадувався що він рівний нулю.Почну з того що маю невелике питання до локалізації так, назва фільму перекладена дослівно, але при цьому гра слів яка перегукується з сюжетом втрачена,як на мене, не найкращий вибір.Продовжу тим що тема цього фільму мене дійсно зацікавила людські сни, ідеї, таке незбагненне і непідконтрольне підсвідоме, але це тема не для фільму, а для серіалу годин так на 10 і бажано з серйозним кошторисом, тому власне до мене і прийшла думка яку я подав на початку, в мене була впевненість що Нолану і ко. не вистачить ресурсів (часових рамок фільму передусім), щоб зліпити щось шедевральне при таких вхідних.Закінчу тим що легкий аромат розчарування немов звук сходження лавини я відчув коли фільм не дійшов і середини та на жаль з часом лавина тіль ... ки наближалася, аромат набирав силу, причиною того слугувало те що Нолан навіть і не спробував розвинути тему фільму і по суті ошукав мене як глядача, бо замість того щоб занурювати нас в новий Всесвіт де можливі маніпуляції з підсвідомим він занурює глядача в "битовуху" сімейного життя Ді Капрона на фоні досить посереднього екшона від топового набору акторів(на яких вочевидь і пішли всі гривні), не врятував ситуацію навіть Циммер який видав цього разу сірий і не чіпляючий серденько OST (особливо порівнюючи з його топовими роботами), сідай Крі́стофер Джо́натан Джеймс - посередньо.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Чи можна придумати один твіст зняти про це фільм і змусити в ньому 2 години кривлятися Ді Капрона на очах в Халка? Скорсезе впевнено киває головою.Якщо опустити те що технічно картина виконана на рівні, актори відіграють добре і спостерігати за напівгеніальними кривляннями Капрона не набридає, ну й подарований Лео мем, то на виході маємо пустоватий фільм, створений від початку до кінця для фінального твісту, якому до всього ще й не вистачає кращого саунда на фон, бо те що є забувається через хв 10 після перегляду, але як мінімум одного перегляду даний витвір точно вартує.

2 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Мій улюблений фільм, який я переглянув разів так з 10 і буду чесний з вами переглядів буде більше, оооуу так це точно.Приречений на успіх: музяка Циммера, акторський склад бачили?!режисерське крісло зайняте дупою Рідлі Скота.Чи варто цей фільм дивитися в 2023?так його технічна частина, місцями дійсно видає вік картини, так бою рівня" Трої" тут показано не було, але прокляття скільки емоцій викликає це кіно.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Еталонний бойовик від Арні та Кемерона, після "пристрілки" першою частиною, друга взяла від неї все найкраще (покерне лице Арнольда) і помножила на 10 (додала неперевершеного Роберта Патріка), як результат офігезне мужицьке муві від якого можна битися в екстазі при кожному з повторних переглядів.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Прекрасна музика, захоплива картинка, старанна гра акторів, історія яку знають всі, а якщо досі не знаєте, біжіть дивитися це ж "Титанік" , блін.

4 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

На початку фільму показується траєкторія польоту літака Бората, де чітко вказано що він здійснював пересадку на місці теоретичного знаходження Житомира, але ж ми всі знаємо, що його не існує чи не так?

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Музика Циммера - божественно, сльози МакКонегі такі чисті що повинні замінити ранкову росу,ну і молода Фой насолода для очей, але цей СПОЙЛЕР!!!!! СПОЙЛЕР!!!!!!СПОЙЛЕР!!!! і не забудемо про СПОЙЛЕР!!!! просто не дає мені поставити більше 7 з 10, хоча це все ще дуже висока оцінка і дійсно в фільмі є сильні сторони які в свою чергу не дають можливості поставити менше, чи вартий фільм перегляду? - так.Чи здатний він захопити вас і розбудити (або примножити) інтерес до космосу? - звичайно. Чи здатний він розчарувати і навіть розгнівати вас? - звісно що так, але для цього вам треба переглянути його самостійно якщо ви ще не робили цього, цей фільм точно заслуговує перегляду.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Що ж,знову роман Кінґа,знову Дарабонт в кріслі режисера,знову в'язниця, класик сказав би що "це ж було вже" проте на цьому схожості з попередньою роботою Дарабонта вичерпуються.Основна моя претензія до Шоушенка полягала в тому що це була фантастика, яка вдавала з себе справжню "життєву" історію, та ще й з явними грішками від режисера, тут же завбачливо приписали до фільму що це фантастика, а при(о)коли Дарабонта або зникли або стали менш помітними, притому, що хронометраж виріс на 40 хв в порівнянні з Шоушенком, відповідно до цього і оцінка даного витвору мінімально, але повністю заслужено вища, ніж в попередника.Щодо самого фільму то дивитися його зараз в часи швидкої інформації з відео по 30 секунд не скажу що важко, але певний дискомфорт і бажання поставити фільм на швидкість 1.25 не покидали мене всю другу половину фільму, аж до завершення, на мою думку картині все ж не вистачає темпу, але я так цього і не зробив, так що проблема не настільки суттєва, тому ... якщо у вас є вільні 3 години 10 хв життя і бажання заповнити його достойним продуктом кіноіндустрії то "Миля" стане для вас гарним варіантом.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Читати цю рецензію варто лише після перегляду фільму, бо інакше я її автор не зрозумію вас, якщо ви ще не бачили фільм негайно ідіть і надолужте втрачене, якщо ви повернулися сюди щоб передивитися його, то це також до біса гарний вибір, так особисто для мене цей фільм не став улюбленцем у мене не виникло бажання передивлятися його через певні проміжки часу, але цей фільм це безумовно один із шедеврів кінематографа, який вартує кожної секунди витраченої на нього.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Втеча з Шоушенка
Втеча з Шоушенка (1994)
The Shawshank Redemption

Сюжет даного фільму звісно більше походить на казку:від нереалістичної поведінки в'язнів,ляпу з плакатом на стіні і до струменя нечистот з труби, яка потім виявляється майже пустою(я можу розписати значно більше, але фільму всього 30 років можливо хтось ще не бачив,безспойлерна рецензія як не як), але якщо все ж таки опустити той факт що це історія в яку повірить хіба що шестикласник і закрити очі на кілька помітних режисерських ляпів, то на виході маємо досить гарний кінофільм, який на мою думку вартий витраченого часу на його перегляд.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: