7.2
32

Астерікс і Обелікс проти Цезаря (1999)

Asterix & Obelix Take on Caesar

Astérix & Obélix contre César

0+  •  1 год 49 хв  • 
Країни: Франція Італія Німеччина
Жанр: пригоди комедія сімейний фентезі
Касові збори в світі: 1 644 060 $
Прем'єра в світі:
Прем'єра на DVD: 13 вересня 2001
Прем'єра на Blu-Ray: 13 вересня 2001
Режисер: Клод Зіді
КіноБаза: 7.2 (32)  IMDb: 5.9 (31548)
Моя оцінка:
/10
Є українське озвучення або субтитри

Код для перегляду рейтингу кінобази Сюжет:

Вся Європа підкорилась Цезарю, в тому числі і Галлія — окрім одного села. Його населяють непереможні галли, таємниця яких в напої сили, який варить друїд Панорамікс. Після того, як галли Астерікс та Обелікс вигнали римських збирачів податків, Цезар вирішив сам провчити непокірних і рушив на село військом.

Радник імператора, підступний Детрігнус знаходить спосіб здолати галлів. Для цього він викрадає Панорамікса під час щорічного з'їзду друїдів. Тепер робити чарівний напій галлам нема кому, а запасів зробленого раніше надовго не вистачить. Але Детрігнус переслідує куди амбіційніші цілі: він хоче дізнатися таємницю напою і скористатися ним для захоплення влади в Римі.

Астерікс та Обелікс вирішують врятувати друга. Переодягнувшись в обладунки римського легіонера, Обелікс (під іменем «Обелус») відводить нібито полоненого ним Астерікса в табір римлян. За це Детрігнус робить Обелуса своїм наближеним. Астерікс та Панорамікс готують зілля, збираючись випити його самим і втекти з полону. Але Детрігнусу вдається перехопити казанок у полонених галлів. Тепер він отримує велику силу і разом із Обелусом скидає Цезаря.

Гнус вирішує позбутися галлів за допомогою гладіаторських ігор. Спритний Астерікс проходить пастки з крокодилами та павуками, і добирається до трибуни диктатора щоби крикнути Обеліксу, хай той виходить з ролі. Разом друзі пробиваються до виходу, прихопивши зі собою невідомого полоненого в масці.

Після повернення в село галли виявляють, що звільнили Цезаря. Тепер Цезар їх вимушений спільник. У Панорамікса не залишилось інгредієнтів для еліксира сили, і він вирішує вдатися за допомогою до свого прадіда, відлюдника. Старий відлюдник задає трьом друзям загадки, поки інші галли насилу відбиваються він римлян. Добившись від дідуся флакону із особливим інгредієнтом — молоком єдинорога — Панорамікс добавляє його в зілля, і воно окрім збільшення сили тепер створює двійника. Армія однакових Астеріксів та Обеліксів розносить легіони Детрігнуса і повертає їх в підпорядкування Цезарю. А Цезар в свою чергу оголошує село галлів спільниками римлян.

За допомогою зілля розвоєння Обелікс пробує вирішити проблему в своєму особистому житті. Його кохана Фальбала кохає іншого, і сприймає товстуна не більше ніж як друга. Він вирішує створити двійника Фальбали, щоби поділити її із суперником, але виявляється, що дія цього зілля недовговічне. Велетень залишається не при справах.

Ключові слова:

Роман, Боротьба, Зілля, Астерікс, Юлій Цезар, Друид, Кулачний бій, Опір, Римська імперія, Рим, Італія, Стародавній Рим, Заснований на комічні, На основі коміксів, Рим, сінті та romanies, 1st century bc

Виробничі компанії:

Canal+, AMLF, Cecchi Gori Group Tiger Cinematografica, Bavaria Entertainment

Актори: (Всі 133)

Режисер:
Сценаристи: Рене Госіні, Альбер Юдерзо, Клод Зіді
Композитори: Jean-Jacques Goldman, Роланд Романелли
Зображення: (Всі 5)

Рекомендації: (Всі 16)
The Legend of Tarzan (2001) The Legend of Tarzan
The Legend of Tarzan
Астерікс і Обелікс у Британії (2012) Астерікс і Обелікс у Британії
Asterix & Obelix: God Save Britannia
Астерікс і вікінги (2006) Астерікс і вікінги
Asterix and the Vikings
Прибульці (1993) Прибульці
The Visitors
Прибульці 2: Коридори часу (1998) Прибульці 2: Коридори часу
The Visitors II: The Corridors of Time
12 подвигів Астерікса (1976) 12 подвигів Астерікса
The Twelve Tasks of Asterix
Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію

Нещодавно переглянуті:
Астерікс і Обелікс проти Цезаря (1999)