До кінця не розумієшь як може все закінчитися, тому що варіантів звичайно вистачає. Що оберуть люди, як поведуть себе, де проходять ці невидимі кордони між людиною-егоїстом і людиною-альтруїстом? В який саме момент ти розумієш, що можешь віддати своє життя заради порятунку іншого? І ще купа питань лізе в перебігу фільму в голову. Але фільм дає відповіді на всі з них. Дає повно, чітко і зрозуміло. І без навіть ніякої фантастики. А все дуже навіть життєво.
Шикарні зйомки і дуже фактурні герої. Не залишить байдужим. Але важко від того що це реальна історія. Причому вже нашого часу. Можна було б його порівняти з Титаніком, але там більше мелодрама, а тут реальна драма.
Рідко до нас почали заходити сучасні італійські комедії, але ця якраз із серії "дивитися можна". Легка історія, легка комедія. Місцями як би намагається вікрити якісь проблеми, але виглядає все це цілком ненав'язливо. Основне завдання - розсмішити - виконано.
Відчуття, що щось ось-ось повинно статися починається з перших кадрів. З цим же почуттям і дивишься весь фільм. До кінця. І це ж почуття так і залишається навіть коли фільм закінчився. Це з незрозумілих моментів.
Фільм напевно дуже повинен сподобається психологам. Ну мені так здається. Є, так би мовити, над чим попрацювати. Так, простому глядачеві, який дивився цей фільм заради Джейка Джілленхол, напевно хотілося б більш відвертої драми, може мелодрами, в самому м'якому випадку, ну взагалі було б оригінально розтягнути це навіть на трилер.
Тобто, задатки у сценарію на це все є хоч греблю гати. Але. Знято все дрібно, не закінчено, шматками і відповідно затягнуто. Сценарних ходів при цьому напхане вагон і маленький візок. Це і сам головний герой, з його особистою драмою і то як він з нею справляється, і відносини його з «дівчиною з техпідтримки», і дружба з її сином-музикантом, і навіть відносини з його тестем. Але жодна ця нитка так ні до чого і не довела. Шкода, знову ж таки, т ... ам були великі можливості.
Що ж маємо в «сухому залишку»? Перше - переживання героя особистої драми і пошуки виходу з неї так і не були розкриті. Друге - крутий танець Джейка Джілленхол на вулиці серед натовпу людей !!! Третє - давати вихід емоціям шляхом якогось руйнування ... не завжди, але іноді потрібна процедура!
P.S. агов піду-но я пошукаю свій молот ... "
Фільм несподівано сподобався. Я не думав що фільм мені на стільки сподобається.
Не очікував такої крутої гри від Кевіна Костнера. Він ще ого-го!
Дуже прикро що для Раяна Рейнольдса виділили так мало екранного часу(
Класні актори, непоганий сюжет, фільм на тверду 7ку!
Після перегляду цього мульта враження неоднозначні. Томо скажу просто що сподобалось, а що ні.
Сподобався український переклад. голос "яника", деякі жарти.
Не сподобався сценарій, взагалі ідея якась наркоманічна.
Режисер цього мульта явно був під дією психотропних речовин)В кінці мульта почалось мультяшне порно, це був повний треш!
Фільм сподобається великій компанії яка напилась і хоче тупо поржати.
Для сімейного перегляду НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ!
Нарешті дійсно непоганий екшен-серіал.
Радує, що якість серіалів з кожним роком зростає.
Рекомендується до перегляду любителям екшену та фільму
Серіали не дуже люблю дивитись, але якось глянув перші дві серії та переглядав по-троху інші серіали.
Не сказав би, що цей серіал сильно відрізняється від всіх дитячих фантастичних серіалів, але хоча б не зовсім дитячий.
Рівень акторів та зйомки. пристойний, але на жаль після 7 серій уже стає нудно :(
Дуже цікавий мульт. Жалкую що не подивився його в кінотеатрі. Я обожнюю фільми про самураїв, Японію.
Фільм дуже цікаво зроблено, гарна атмосфера, музикальний супровід. Дуже цікаво піднесена історія хлопчика Кубо.
Не знаю як кому, але мені не сподобався іноді мелькаюча паперова анімація, вона нагадує примітивні радянські мульти. Звісно творці мульта хотіли цим передати старовинну атмосферу, але мені це не сподобалось.
Коротше кажучи, мульт сподобається всім фанам японської культури самураїв.
«За кожною великою любов'ю стоїть велика історія»! Це слоган фільму і він відображає всю суть фільму.
Фільм я дивився на комп'ютері( В той час в мому місті небуло кінотеатру, та і я був малий, не думаю що пішов би на це кіно. Погано що подібні фільми дуже рідко знімають.
Фільм знятий за сюжетом однойменного роману Ніколаса Спаркса, який був опублікований у 1996 році і став бестселером у перший тиждень продажу. Це все що потрібно знати щоб завантажити його і подивитись.
Фільм наче один і розповідає одну історію. але фільм поділено на дві частини, які глядач до останнього моменту вважає різними і навіть не може уявити що це одне ціле.
Фільм рекомендую дивитись всім романтикам, парам, сімейному подружжю.
Я ніколи не забуду цей фільм, він залишиться в моїй скарбничці найкращих фільмів!
"Те, що ти побачиш, зробить тобі боляче" - практично з такими думками я з дружиною виходив з кінотеатру після перегляду цієї драми. І після цього зарікся більше НІКОЛИ не ходити на драми! Такої ж думки і моя дружина.
Фільм дуже нудний, практично весь час звук потягу, ракурс зйомки з потягу чи направленні на потяг. До середини фільму ми з дружиною думали вже виходити чи просто поспати годину.
Вже на середині фільму дивитись стає трохи цікавіше, хочеться знати правду, хто вбивця і що взагалі коїться.
Цей фільм сподобається тим хто любить дивитись драми і напевно сподобається жінкам яких кинули чоловіки, які переживають розставання.
Не рекомендую дивитись фільм вагітним!!! Є деякі сцени в фільмі які можуть травмувати психіку вагітної жінки.
Фільм базується на однойменному короткому оповіданні Стівена Кінга і цим все сказано!
Мені дуже рідко які фільми жахів подобаються,але цей я дивився з захопленням. Суперові сцени, відмінна гра акторів, крутий сценарій.
На DVD була випущена режисерська версія фільму з іншого кінцівкою, що відрізняється від версії, що йде в кінотеатрах. Початкова версія була перезнята, оскільки на тестових показах була сприйнята глядачами занадто гнітючою.
Подивіться цей фільм! Це фільм для всієї сім'ї. Є зірки світового рівня. Гарна гра акторів! Фільм наповнено позитивною атмосферою, колумбійською музикою та приготуванням їжі!
Фільм сподобається тим хто любить готувати і тим хто хоче подивитись спокійне, позитивне, весело кіно.
Фільм мені дуже сподобався. Все що потрібно для справжнього вестерну в ньому є. Гарні локації, перестрілки, взриви, бійки. Суперовий склад акторів. Особливо Дензел Вашинґтон, Кріс Пратт та Бен Хан Лі!
Особливо сподобалась сцена в кінці з Крісом Праттом!
Дивно що в фільмі при такій хаотичній стрілянині з гатлінгу не одинь кінь не постраждав. Я вважаю що сцени зруйнованого селища були б реалістичніші якщо б були трупи коней.
Рекомендую для перегляду всім шанувальникам вестернів!
Перший фільм з серії про Капітана Америка. Я обожнюю фільми де все починається в 19ХХ роках. Як завжди всі фільми від Марвел зроблені на висоті. А для любителів коміксів то взагалі БОМБА!
Оригінальна назва фільму - Captain America: The First Avenger. Я не розумію наших перекладачів. З Росією все і так зрозуміло, вони викреслюють все де є слово Америка. Але чому наші пішли тією ж самою тропою, чому назви всіх фільмів про Капітана Америка переробили в Перший месник?!!! Я не думаю що це маркетинговий хід, тому що Капітан Америка це назва яку знають всі любителі коміксів.