Ходив на цей фільм з дружиною. Нам обом цей фільм сподобався. Фільм комбінує в собі фентазі, фантастику, жахи, пригоди, кохання. Сподобались переміщення у часі, часові петлі. Особливо захоплююче у 3D виглядають краплі дощу в той момент коли падає бомба з німецького літака.
В фільмі також є історія кохання, тому цей фільм підійде для перегляду закоханим.
Чудова гра акторів, достойні спецефекти.
Ця комедія підійде для великої компанії яка зібралась побухати і поржати з кіношки. Цей фільм мікс Агент 007 + примітивна американська комедія + порно.
Багато фільмів знято на цю тему. Проте цей ми можемо подивитись з іншої точки зору. Адже головний герой стверджує, що не спав вже цілий рік. І дійсно, дивлячись на ходячий скелет обтягнутий шкірою, важко сказати, що в цієї людини все нормально. Усвідомлення поданого викликає підозру на щось містичне або фантастичне . Та нічого подібного не відбувається, тому приходиться шукати пояснення в реаліях життя. Саме це являється незвичайністю цього фільму.
Серед переваг цього фільму відзначу хорошу, таку собі добротну атмосферу, яка в більшості навіяна холодними, тьмяними тонами а також музичним оформленням. Фонова музика хоч і не в новинку, та виконана якісно. Сюжет цілісний, із хибними дірками. За рахунок цього фільм примушує додивитись його до кінця.
В загальному фільм хороший, але ні під час його перегляду ні після закінчення не виникає оригінальних думок. Така собі він пісна їжа для роздумів. Знайома ідея, з хорошим втіленням так домовити.
Моя оцінка - 7 з 10, хороший ... фільм.
Неймовірно веселий серіал про життя науковців і водночас простих людей, в яких є безліч комплексів, проблем і страхів. Серіал про ексцентричний гумор, взаємокепкування та еволюцію)
Прочитавши в оригіналі книгу і переглянувши фільм стає очевидним, що в кінострічці невистачає багатьох деталей, а міміка другорядних героїв в певних моментах є незрозумілою. Однак з точки зору психології та поділу кохання на різні етапи, то перехід з "букетно-цукеркового" періоду до стабільних взаємостосунків побудованих на взаємодовірі та толерантності є чітко зображеним. Багато глядачів розраховували на відкритіші сцени сексу, шквал емоцій та пристрастей, тому були розчаровані стрічкою і назвали ряд моментів незрозумілими. В цьому фільмі Крістіан грає роль "доброго" хлопця, в той чвас як "злодієм" виступає новий бос Анастейши, Джек Хайд (саме призвіще якого символізує темну сторону чоловічої сутності). Перевірка міцності стосунків Анастасії і Крістіана відбувається через авіакатастрофу і загрозу розлуки навіки. Ну і звісно ж хеппі-енд у кінці фільму після згоди Анастейші вийти за Грея заміж робить загальну постановку схожою на "мильну оперу". З ... вичайно хотілося б більше гострих вдчуттів, яскравішою гри під час зустрічі Лейли і Анастасії в квартирі, але маємо що маємо)
Не очікував що Бен Афлек колись знову заграє, адже останні фільми на моїй памяті в яких він дійсно грав це був Перл Гарбор та Армагедон хоча в останньому він таки поступається Брюсу Віллісу. Аудитор показа що якщо Бен вміє грати і досить непогано. Сам фільм чипляє за серце деякими моментами Возєднання братів в кінці чи сутичка на похороні матері. Також те що головний герой не виявився цілковитим покидьком,і навіть співпрацював з деякими дитиктивами. Фільм вартий уваги. Особиста оцінка 8/10
Важкий для перегляду фільм. Важкий з моральної точки зору, адже переповнений відвертими сценами фізичного та психічного насильства. Однак відірватись від перегляду неможливо, бо дуже цікавий сюжет, хороша акторська гра, багато позитивних і негативних емоцій викликаних дійовими особами.
Увесь фільм побудований навколо теми володарювання одними людьми над іншими, здобуте насильством над тілом та психікою і утримуване ним же.
Крім того, цікавим є ще й демонстрація недолугості й штучності багатьох релігійних догматів.
Гра на пониження один із найкращих фільмів особисто для мене на 2015 рік. Не очікував що фільм так сподобається оскільки не є фаном економічних термінів, але у фільмі все це пояснюють. Недаремно цей фільм отримав оскар за кращий адаптований сценарій. Гра акторів на висоті,навіть тих хто грає сам себе .Загалом все виконано ідеально і немає нічого зайвого 8/10 Хто ще не бачив фільму рекомендую до перегляду.
Трейлер фільму мені сподобався. Чекав від фільму чогось фантастичного та нереального. А виявився банальний молодіжний пригодницький фільм з елементами трилеру. Як завжди поліція показується в цьому фільмі сліпою та глухою. Підлітки роблять незаконні речі по всьому місту і всім начхати.
В фільми підняли тему анонімності в мережі, до чого вона може призвести та те що якщо людина анонімна в інтернеті вона нічого не боїться.
Я дуже чекав цього фільму. бо мені дуже сподобались перші дві частини. Я обожнюю загадки і теми пов'язані з релігією та історією. Ця частина слабенька якщо зрівнювати її з попередніми частинами. Том Генкс вже не той, не виклався в цьому фільмі він на всі 100%. Хоча актор він класний!
Але я не жалкую що витратив час на перегляд цього фільму, його треба подивитись. бо в цьому фільмі підняли дуже цікаву та важливу тему, про перенаселення Землі та Том Генкс!
Хоча серіал якісно зроблений в плані зйомки, локацій, та акторів, дуже сильно мозолить очі абсолютна нереалістичність розвитку подій та занадто багато стандартних шаблонів.
Дитячість серіалу в більшості випадків дратує, але щось інколи непогано заходить. Жанр серіалу скорше комедія ніж драма.
Добре, що актори досить непогано підібрані та яскраві локації. Цього вистачить для не найгіршого убиття часу.
Висновок: якщо нічого робити, можна і глянути.
Деймон таки затягнув мене в кінотеатр. Однак, на жаль, надії не були виправдані. Я із самого початку не сподівався на щось більше аніж спецефекти та видовищні бойові сцени приправлені чудовою акторською грою Мета Деймона із елементами гумору. Але й спецефектів, і видовищних бойових сцен, і гумору було не надто багато. А інтригуюча на початку атакуюча сторона і зовсім розчарувала своєю одноманітністю.
Так, подивитись можна, є на що, в принципі. Але лише разок, бо видивлятись не так і багато. Відверто недопрацювали.
Сильний фільм про справжнє життя, про його найбільші цінності: сім'ю, любов, прощення. А також про людей, які правильно розставляють пріоритети і борються, творять життя.
Чудова атмосфера, хороша акторська гра та музичний супровід. Все на високому рівні, приклад кіномистецтва.
Один із найкращих, як на мене, українських фільмів. Оригінальний, змістовний (незважаючи на відсутність слів) і атмосферний, що безапеляційно приковує до екрану та запускає мурах під шкіру. Дійсно дуже сильний фільм. Якщо хтось розчарувався у нашому кінематографі, то можливо саме ця стрічка все змінить.
Шокуючий, страшніший за будь-який фільм жахів фільм. Шокує рівень жорстокості до якого здатні опуститися люди і діти зокрема. У фільми яскраво продемонстровано наскільки гнучка дитяча психіка, наскільки легко вона піддається впливу оточуючого світу та інших людей, адже в дитини ще не сформовані поняття добра й зла, відстунє співчуття і усвідомлення смерті.