Форсаж 8
Форсаж 8 (2017)
The Fate of the Furious

Доволі двоякі відчуття під час перегляду фільму.
Після епізоду на кубі я вже думав, що старий-добрий Форсаж повернувся, та ще й Шарліз Терон, але ні.

Далі йде повний треш, тож якщо хтось тільки іде - зразу вимкніть мозок, щоб не зіпсувати враження від трюків, спецефектів та вибухів.

Щодо акторів, то:
Шарліз Терон будь-де буде окрасою, і цей фільм не виключення. Хоча роль хакера не змогла показати красу повністю, але зіграно як завжди чудово.

Стейтему нарешті дали гарну роль та й він не підкачав. Було помітно більше двох емоцій. Без сарказму, тут він добре зіграв.

Двейн Джонсон як завжди в своєму стилі і тут він зайшов. Джонсон і Стейтем дуже багато зробили для цього фільму. Без них це був би, якщо не провал то, не дуже гарний фільм.

Розчарував Він Дізель, "Торето" та Мішель Родрігез. Як не дивно, але коли є інші яскраві персонажі, його просто розчавили Двейн Джонсон, Стейтем та Шарліз Терон.
До речі хвалю режисера, що зменшив їхню присутність. Знаю, трохи гр ... убо, але як на мене що Він Дізель, що Родрігез уже не ті =(

Крутих моментів (в 99,9% зовсім нелогічних та нереальних) було багацько як завжди.
Особливо сподобались епізод в Гавані, падаючі машини в Нью-Йорку, бійка в тюрмі, всі приколи з помаранчевим ламборджіні, та Шарліз Терон.

Сумно, що фільм стає занадто нереалістичним. Я скучив за великими стрибками. В цьому ж фільмі було мало людських трюків.

Думаю будуть знімати Форсаж ще дуже довго.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Я дуже розчарувався в цьому фільмі.
Навіть не знаю навіщо його будуть показувати в наших кінотеатрах, це ж фільм для індійського регіону.
І хочу плюнути в морду маркетологам російським та українським які придумали назву для цього фільму Обладунки Бога 4: У пошуках скарбів, цим самим вони паклюжать класну серію фільмів Обладунки Бога.

А тепер конкретно. Фільм дуже розчарував з багатьох причин.
Дешеві індійські спецефекти та дешева комп'ютерна графіка. Навіть звірі в фільмі не справжні( Очі різало від паршивої анімації вовків. На початку фільму вставили якусь анімаційну хрінь яка зразу викликала рвотний рефлекс.
Також відвертало від фільму при показі погоні на автомобілях, індійське кіно ФОРЕВА))) Сцени боротьби були дуже наївні.
Моя оцінка фільму 5, з них 2 бали Джекі, 1 бал - гарні автомобілі, 1 бал гарні костюми , 1 бал індійська принцеса.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Коли я побачив перший трейлер цього фільму то зразу зрозумів що шедевру не буде. Наче все є - гарні актори, суперові костюми, зброя, битви, але ці динозавроподібні РОЗУМНІ тварюки до цієї картини не ліпились.
Я обожнюю Метта Деймона, він суперський актор. Без нього я напевно взагалі не дивився цей фільм.
Але фанам середньовіччя, та Метта Деймона фільм думаю можна подивитись, комусь він навіть дуже сподобається.
Тому моя оцінка 7, з дуже великою натяжкою.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (1)

Дуже красивий фільм.
Сцени, наголоси, крупні плани - дуже гарно виконані.

Дивишся на одному подиху. Наприкінці здається замало фільму...

Рекомендую до перегляду

6 з 6 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Перший сезон серіалу сподобався. До останнього тримав долю хлопчика і взагалі що буде з головними героями.
Перші серії серіалу не дуже сподобавлись. Якщо б не рейтинг може і далі дивитись не став, а так по оцінкам знав що серіал повинен бути класним. Але рейтинг в 9.0 зависокий, тут максимум тверда 8ка!
Чекаю на 2 сезон. Він буде цього літа.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Хоч і не плекав високих надій, фільм мене розчарував.

Фільми з Джекі Чаном ніколи не блищали природністю, але тоді він був дуже бадьорим і явно комедійним.
Тут же комедія зі сумним, старим Джекі + китайський пластик-фільм.

Навіть найтупіші голівудські фільми-комедії виглядають реалістичніше.

Вцілому можна не дивитись.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Що ж один з багатьох екземплярів фільмів де все починається добре, але як заходить до бійок - провал.

Додаємо тупість головної злодійки і якось не дуже добре вийшло.

Серед хороших ознак - хороші актори, графіка та спецефекти на рівні, деякі фішки та гарний початок фільму.

Сам сюжет в описі (нічого нового).

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Фільм чекав дуже довго, але піти в кінотеатр не було часу. Вчора подивився фільм через торрент плеєр. Фільм чесно кажучи мене розчарував. Я практично завжди вимикаю субтитри, бо вони не потрібні, все ж перекладають. Але в цьому фільмі репліки з моментів де розмовляють асасини і ще в деяких моментах перекладу немає!
Я не думав що з такими акторами класними і з такою темою як асасини можна зняти відверто не дуже цікавий фільм( Краще б вони взагалі прибрали цей анімус і наш час, а показали розквіт імперії асасинів і ті часи. Такі класні костюми, грим, а половину часу нам показують наш час і лабораторію. Не знаю може я і помиляюсь, але ляпи з пальцями були, в деяких кадрах показують Агулара без пальця, а в деяких палець в нього вже є.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Фільм надзвичайно красивий зйомками і своєю неймовірною історією. Оскільки реальні події були його основою - це робить фільм ще більше вартим уваги.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Не часто фільм жахів захоплює, але цей дійсно вартий уваги.

Лаконічний сюжет та підходячі актори зробили цей фільм моїм улюбленим в 2016 році.

Троє молодих грабіжників вирішили пограбувати сліпого діда, який отримав щонайменше 300 тисяч $ за уляження справи про його дочку, яку збила насмерть одна мажорка.

Але старий хоч і сліпий, але не глухий та ще й зі своїми скелетами в шафі.

Рекомендую до перегляду.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Жорстока драма з в міру приправленим бойовиком. Хороші актори. Порадував Джеймс Белуші. Інше амплуа для нього, але зіграв відмінно. Ситуація сильно ламає людей по ходу фільму, але чи зламають люди саму ситуацію - це питання. І, моя відповідь, навряд чи.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Я взагалі не можу зрозуміти ЯК Я МІГ ПРОПУСТИТИ ЦЕЙ ФІЛЬМ в 2013 році?!!! Це ж просто ШЕДЕВР! Він поєднує все те що я обожнюю в фільмах про космос і взагалі в фільмах. Фантастичні технології, інопланетні раси, боротьба, космічні баталії, інтелектуальні ігри, суперовий сюжет та НЕЙМОВІРНА І НЕПЕРЕДБАЧЕНА КІНЦІВКА!
"Разом з справжнім розумінням,що дозволяє перемогти ворога, приходить любов до нього. Мабуть, неможливо зрозуміти когось, вникнути в його бажання і віру, не полюбивши, як він любить себе. І в цю саму мить любові ...- Ти перемагаєш ".
Фільм знятий за науково-фантастичним романом Орсона Скотта Карда 1985 року "Гра Ендера". Премії Г'юґо (1986) та Небюла (1985) у номінації «Найкращий роман».
Такий фільм має право на другу частину. Я думаю за романом «Голос тих, кого немає» знімуть продовження цього фільму. Не може така історія закінчитись!

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Дуже розумна і повчальна казка для дорослих. Причому, не подумайте що "для дорослих" - це якось пов'язано з рейтингом фільму. Це якраз те, що потрібно дивитися "дорослим", тому що у деяких, незважаючи на вік, "дитинство" до сих пір грає. Взагалі-то, якщо одним словом, то після перегляду клубок у горлі стояв. Чому казка? Бо начебто як є міфічний герой - монстр. Чому для дорослих - тому що напевно саме дорослі, з висоти свого досвіду, зможуть зрозуміти ті речі, які відбуваються в цій історії. У цій дуже трагічній, але, одночасно, дуже світлій історії.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Джон Вік 2
Джон Вік 2 (2017)
John Wick: Chapter 2

Якщо вам сподобалась перша частина, то від другої мусите також бути у захваті. Стиль збережено і покращено , світ вбивць відкрив ще кілька своїх правил та цікавинок - зброю обирають як вино, ножі на десерт, одяг - тактичний, правила - обов'язкові, для всіх. Джон справжній Бабай - не клич таку силу - з таким не зладнаєш...
Гарного перегляду поціновувачам)

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Дивна все ж таки вся ця історія. І нехай не бентежить, що її зняв Олівер Стоун. Думаю, що це буде ще одна історія його Америки, як і JFK - багато персонажів, багато фактів, багато доказів, а в підсумку - хто і навіщо - все одно відповіді не буде.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: