Мені дуже сподобався цей фільм, всім рекомендую. Я атеїст, але цей фільм мені не тому сподобався, а сподобалась неймовірна гра акторів, нереальні моменти людської суті, вчинки.
Цей фільм сподобається і людям віруючим і агностикам. В ньому показується суть релігії, як все починалось.

0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

не вірте негативним коментарям.
чомусь дуже багато людей його не викупають.
фільм своєрідний, але дуже крутезний.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Сусіди 2
Сусіди 2 (2016)
Neighbors 2: Sorority Rising

Коли вийшла друга частина я дуже хотів її подивитись. Половину фільму я чекав що ось ось буде смішно і прикольно. Але фільм скотився до примітивної американської комедії з тупим гумором. Якщо ви не дивились першу частину, а друга частина вам не сподобалась, то обов'язково її подивіться, вони зовсім різні.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Коли я вперше узнав про цей фільм, побачив постер, акторів, подумав що це типічна американська комедія. Тим паче після фільму Збройний барон я не думав що буде щось подібне. Звісно Збройний барон вони не змогли переплюнути хоча це різні фільми про торгівлю зброєю.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Фільм мені дуже сподобався! Ніколас Кейдж як завжди на висоті. Після фільму багато хто змінить своє ставлення про те чому і навіщо люди воюють і хто за всім цим стоїть.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Класний серіал про пригоди Марко Поло. Хоча якщо вірити історичним даним в фільмі дуже багато вигадано. А якщо копнути ще глибше до вже доказали що записи самого Поло дуже різняться, таке відчуття що він списав чи вигадав свої пригоди. Взагалі біографія Поло дуже цікава. РЕКОМЕНДУЮ.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Серіал сподобається всім хто любить Парк Юрського періоду та фільми/серіали про переміщення у часі.
Я подивився 1 сезон і чекаючи 2 сезон почув дуже погану новину, компанія не підписала контракт на продовження зйомок серіалу. Є маленький шанс що вони передумають, хоча я вже в це не вірю.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Цей серіал мене полонив з першої серії! В ньому є все, битви на кораблях, бунти, змови, кохання, мордобій.
Особливо сподобалась атмосфера тих часів. Цікава гра акторів, багатьох взагалі ніколи не бачив в фільмах, але вони грають цікавих персонажів.

Рекомендую всім фанатам піратських саг.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Хоч і не люблю фільми і серіали по Кінгу але даний фільм зайшов.
Деякі повороти дійсно не зовсім очевидні. Та й в цілому є з чого зробити висновки.

Деякі актори, особливо фанатичка Марша Ґей Гарден, дуже переконливо зіграли.

Також тішить, що фільм відрізняється від інших жахастиків, без різких рухів, а плавно розповідає історію. Як на мене лінія з фанатичкою витягнула фільм. Кінцівка хоч і була очевидною, але поставила логічне закінчення.

5 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Найкращий серіал в цьому жанрі! Неймовірна гра акторів! Після перегляду серіалу я навіть засмутився. Бо мені хотілось продовження історії. Я хотів дивитись ще і ще. Виявився я такий не один. Після закінчення серіалу, фанати по всьому світу завалили авторів серіалу листами з проханнями/погрозами/молитвами продовжити серіал. Автори випустили після серіалу ще 2-3 фільми. Всім раджу їх подивитись.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Я вже звик, що фільми зі Стетемом щонайменше містять красиві бойові сцени. Однак в цьому фільми я залишився сам на сам із тривіальним, передбачуваним сюжетом та невиразною грою акторів.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Американські комедії мають кілька кальок - ось і це одна з них. В загальному посередність - місцями смішна (кілька смішних сцен і фраз щоб зовсім не знудьгувати), місцями драйвова (ой а у нас тут екшен... - ой все) а в основному просто фільм на раз. Не найгірший варіант для перегляду - не дратує, дуже великої дурості чи вульгарності теж нема - але і свого характеру (хоч якогось) теж. Єдине питання, яке мене мучило на протязі всього фільму - це якого дива головна (руда) героїня вийшла заміж за оце - ну він же на її фоні виглядає недолуго - я все розумію - передмістя, контраст - звичайна сім'я/сім'я шпигунів, але тоді навіщо при такому чоловікові брати настільки яскраво-симпатичну дружину?? Чи вже чоловіка таким лохом не робили б чи що. Ну коротше кажучи недодумали троха при паруванні)

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Історія про пошук себе, про героя, якому потрібно нагадати що він герой, про дружбу і самоусвідомлення - тобто все як завше - сюжет далеко не новий, приємно обіграний і загалом не занадто нудний - ну це ж дитячий мультик як не як. Виграє він за рахунок по-перше візуальної краси - тут все насичене, літнє а вода взагалі жива і з власним характером, по-друге - взаємодії головних героїв - вони харизматичні і по-третє - курчати-півня - як на диво мовчазний і дуже пришелепкуватий персонаж задав настрій всьому мульту)) До речі багато співають - до цього треба бути готовими і просто пережити - хоча пісня крабомонстра мені сподобалась - драйвова.
Видиво приємне, легке та просто гарне)

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (1)

Либонь один з найкращих мультфільмів, що мені довелося переглянути.
Так, красива картинка, але таке можна сказати про багато анімацій. Вирізняє цей мультшедевр саме наповнення: цікаві персонажі, оригінальна ідея із досконалою подачею, залучення глядача до осмислення природи людських емоцій.
Не знаю коли це відбулося, але мультфільми вже перестали робити лише для розваги чи в рідкісних випадках також задля виховання дітей. Анімація виходить на новий змістовий рівень.

7 з 7 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Ходив на цей фільм з дружиною, після Нового року. Атмосфера у фільмі не давала забути що новорічні свята ще не пройшли. Пів фільму було так собі, тупі жарти і затягнуті американські діалоги. Але коли вже пішло приготування до корпоративу то були прикольно дивитись. В цілому з кінотеатру вийшли з позитивним натсроєм і повторювали деякі смішні моменти з фільму. В цілому дружині і мені фільм сподобався.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (2)
Нещодавно переглянуті: