Мені дуже сподобався цей фільм, всім рекомендую. Я атеїст, але цей фільм мені не тому сподобався, а сподобалась неймовірна гра акторів, нереальні моменти людської суті, вчинки.
Цей фільм сподобається і людям віруючим і агностикам. В ньому показується суть релігії, як все починалось.
не вірте негативним коментарям.
чомусь дуже багато людей його не викупають.
фільм своєрідний, але дуже крутезний.
Коли вийшла друга частина я дуже хотів її подивитись. Половину фільму я чекав що ось ось буде смішно і прикольно. Але фільм скотився до примітивної американської комедії з тупим гумором. Якщо ви не дивились першу частину, а друга частина вам не сподобалась, то обов'язково її подивіться, вони зовсім різні.
Коли я вперше узнав про цей фільм, побачив постер, акторів, подумав що це типічна американська комедія. Тим паче після фільму Збройний барон я не думав що буде щось подібне. Звісно Збройний барон вони не змогли переплюнути хоча це різні фільми про торгівлю зброєю.
Фільм мені дуже сподобався! Ніколас Кейдж як завжди на висоті. Після фільму багато хто змінить своє ставлення про те чому і навіщо люди воюють і хто за всім цим стоїть.
Класний серіал про пригоди Марко Поло. Хоча якщо вірити історичним даним в фільмі дуже багато вигадано. А якщо копнути ще глибше до вже доказали що записи самого Поло дуже різняться, таке відчуття що він списав чи вигадав свої пригоди. Взагалі біографія Поло дуже цікава. РЕКОМЕНДУЮ.
Серіал сподобається всім хто любить Парк Юрського періоду та фільми/серіали про переміщення у часі.
Я подивився 1 сезон і чекаючи 2 сезон почув дуже погану новину, компанія не підписала контракт на продовження зйомок серіалу. Є маленький шанс що вони передумають, хоча я вже в це не вірю.
Цей серіал мене полонив з першої серії! В ньому є все, битви на кораблях, бунти, змови, кохання, мордобій.
Особливо сподобалась атмосфера тих часів. Цікава гра акторів, багатьох взагалі ніколи не бачив в фільмах, але вони грають цікавих персонажів.
Рекомендую всім фанатам піратських саг.
Хоч і не люблю фільми і серіали по Кінгу але даний фільм зайшов.
Деякі повороти дійсно не зовсім очевидні. Та й в цілому є з чого зробити висновки.
Деякі актори, особливо фанатичка Марша Ґей Гарден, дуже переконливо зіграли.
Також тішить, що фільм відрізняється від інших жахастиків, без різких рухів, а плавно розповідає історію. Як на мене лінія з фанатичкою витягнула фільм. Кінцівка хоч і була очевидною, але поставила логічне закінчення.
Найкращий серіал в цьому жанрі! Неймовірна гра акторів! Після перегляду серіалу я навіть засмутився. Бо мені хотілось продовження історії. Я хотів дивитись ще і ще. Виявився я такий не один. Після закінчення серіалу, фанати по всьому світу завалили авторів серіалу листами з проханнями/погрозами/молитвами продовжити серіал. Автори випустили після серіалу ще 2-3 фільми. Всім раджу їх подивитись.
Я вже звик, що фільми зі Стетемом щонайменше містять красиві бойові сцени. Однак в цьому фільми я залишився сам на сам із тривіальним, передбачуваним сюжетом та невиразною грою акторів.
Американські комедії мають кілька кальок - ось і це одна з них. В загальному посередність - місцями смішна (кілька смішних сцен і фраз щоб зовсім не знудьгувати), місцями драйвова (ой а у нас тут екшен... - ой все) а в основному просто фільм на раз. Не найгірший варіант для перегляду - не дратує, дуже великої дурості чи вульгарності теж нема - але і свого характеру (хоч якогось) теж. Єдине питання, яке мене мучило на протязі всього фільму - це якого дива головна (руда) героїня вийшла заміж за оце - ну він же на її фоні виглядає недолуго - я все розумію - передмістя, контраст - звичайна сім'я/сім'я шпигунів, але тоді навіщо при такому чоловікові брати настільки яскраво-симпатичну дружину?? Чи вже чоловіка таким лохом не робили б чи що. Ну коротше кажучи недодумали троха при паруванні)
Історія про пошук себе, про героя, якому потрібно нагадати що він герой, про дружбу і самоусвідомлення - тобто все як завше - сюжет далеко не новий, приємно обіграний і загалом не занадто нудний - ну це ж дитячий мультик як не як. Виграє він за рахунок по-перше візуальної краси - тут все насичене, літнє а вода взагалі жива і з власним характером, по-друге - взаємодії головних героїв - вони харизматичні і по-третє - курчати-півня - як на диво мовчазний і дуже пришелепкуватий персонаж задав настрій всьому мульту)) До речі багато співають - до цього треба бути готовими і просто пережити - хоча пісня крабомонстра мені сподобалась - драйвова.
Видиво приємне, легке та просто гарне)
Либонь один з найкращих мультфільмів, що мені довелося переглянути.
Так, красива картинка, але таке можна сказати про багато анімацій. Вирізняє цей мультшедевр саме наповнення: цікаві персонажі, оригінальна ідея із досконалою подачею, залучення глядача до осмислення природи людських емоцій.
Не знаю коли це відбулося, але мультфільми вже перестали робити лише для розваги чи в рідкісних випадках також задля виховання дітей. Анімація виходить на новий змістовий рівень.
Ходив на цей фільм з дружиною, після Нового року. Атмосфера у фільмі не давала забути що новорічні свята ще не пройшли. Пів фільму було так собі, тупі жарти і затягнуті американські діалоги. Але коли вже пішло приготування до корпоративу то були прикольно дивитись. В цілому з кінотеатру вийшли з позитивним натсроєм і повторювали деякі смішні моменти з фільму. В цілому дружині і мені фільм сподобався.