Гарна, легка комедія для покращення настрою. Трохи нереально вони всіх перебили, але як уже є.
Я б на їх місці перед судом пішов би і укокошив президента, а потім спокійно заглянув до суду =)
Але і так добре.
Прикольно було побачити електру з Шибайголови в фільмі.
Крутий серіал для любителів космічних пригод. Здавалось би, нічого нового, але коли є нормальний сюжет та харизматичні актори - це завжди виглядає круто.
Рекомендую!
Після останніх провалів екранізацій книг Кінга, невпевнено пішов. Але як же вміють американці знімати фільми!
Такої краси всього і по-простому натуральності давно не бачив.
Блискучий підбір акторів, перше ж появлення "Воно" було страшним та й далі фільм не став нудним, що не просто зробити як на мене. Дивно було побачити хлопчика з "Дивних Див" в ролі розбишаки, але повторююсь актори не підкачали, ідеально зіграно.
Один з кращих фільмів цього місяця.
Щось цього місяця фільми, від яких зовсім не очікуєш показу якихось глобальних проблем як Kingsman та Сім сестер показують їх, і роблять це впевнено!
Перенаселення - головну проблему першого Kingsmanа і тут було показано, а ще зраду, жадність та впертість - правду життя.
Гарний фільм, є над чим задуматись + хороші бійки.
Є фільми, які не тільки не мають сенсу, але й не смішні і не драматичні. І це один з них.
Не варте переглянутого часу.
Хоча фільм не дуже зачепив, але серед того, що було в кіно минулого разу, цей фільм виявився непоганим.
Найбільше мене здивувала Кара Делевінь, яка в ролі блондики-метелика дуже добре впоралась з роллю. Головні актори теж не облажались і досить впевнено зіграли.
Хоча були деякі сумніви чи не спаскудять другу частину фільму як це відбувається у більшості випадків, але Меттью Вон не підвів - зробив круте продовження в стилі старого.
Поппі містечко шикарне, бійка осовного Кінгсмена в барі (після одужання) - була дуже класною та смішною!
І навіть ця, здавалось би комедія, стрічка підняла серйозне питання вище аніж інші стрічки. Не впевнений чи я проти рішення президента та американського агента.
Дуже сподобався фільм.
Бойовик. У головній ролі - Antonio Banderas, який почав зніматися після довгої паузи. Не відомо, що вплинуло більше, чи то розлучення з Melanie Griffith, чи то нова дружина, для якої теж необхідні нові кошти, але факт є факт. Він став з'являтися і миготіти в кіно. Сказати, що його появи, а саме фільми, дуже помітні, напевно немає, але сам Антоніо Бандерас (чого вже тут говорити) типаж звичайно харизматичний! Дивитися на нього завжди приємно. Сам фільм не дуже здивував якоюсь своєю оригінальністю. Ні, стандартний бойовик: облога торгового центру, свідок який втік, банда ""негарних"" людей, ну і якось так вже вийшло, що саме Антоніо Бандерас влаштовується саме в цей день (ніч) в цей супермаркет. Ну, пощастило цій дівчинці, яку він присягнувся захистити і (тут спойлер) з успіхом це зробив (ну, хоча це і так зрозуміло, це і спойлером то складно назвати !!!): Бандерас - бойовик - хепіенд! Ну, такі вже умови цього жанру. Бувають, звичайно ж інші, але ось цей ось саме ... ну ось такой !!! Ну, тому і оцінка через це не зовсім висока. А чому саме ""4""? Ну, так напевно, щоб на пальцях перерахувати, то один бал - за Бандераса (прямо як тост!), два - за цікаві операторські ходи, три - ну просто бал всій команді, ну молодці адже все одно, намагалися витрачали гроші, ну і чотири - це за сцену погоні Бандераса по супермаркету на квадроциклі Bombardier Can-Am !!! Взагалі, шикарна штука, SpyderF3 !!! І я не знаю, чи виникне у мене бажання піти працювати охоронцем в супермаркет після цього фільму, але купити або, хоча б, покататися на такому Bombardier у мене виникло точно!!!
Мабуть враження від фільму у тих, хто читав книгу і тих, хто не читав будуть різними. Прочитав "Воно" на одному диханні десь рік тому, не знаючи, що знімається фільм.Тому моїй радості не було меж коли дізнався про це.Головне питання, яке я задавав, це як вони вліплять таку книгу в один фільм!! Відповідь отримав в кінці фільму))
Підбір акторів сподобався! Приблизно такими головних героїв я уявляв коли читав книгу.Відразу скажу, що я не фанат хоррорів і жахів.Але "Воно" це дещо інше. В фільмі немає декількох сцен, які б дали йому рейтинг 18+, але від цього враження аж ніяк не змінилося.Картина тримає в напрузі, змушує затримувати подих і переживати за героїв. Здебільшого екранізації Кінга виходять невдалими.Але, на щастя, з "Воно" такого не сталося, і ми отримали чудову роботу режисера.
Ну і звісно Пенівайз. Страшний, моторошний, незрівнянний, заворожуючий!!! Окреме дякую жартам в фільмі, які здебільшого линуть з вуст Річі Тозієра...це реально ржачно))
Ра ... джу фільм усім.Хоча повторююсь, більше сподобається тим, хто читав книгу, за пересічних людей не ручаюсь))
Гарний фільм. Дуже сподобалась аутентична музика вірменського народу. Добрий сценарій. Відсутнє відчуття затягненості або навпаки. Все в балансі. Актори підібрані добре. Крітсіан Бейл, Шарлотта Ле Бон та Оскар Айзек виглядали дуже природньо. Хтось може сказати, що Шарлотта не схожа на вірменку, але не для цього фільм знімали. Дуже рекомендую до перегляду.
Хороший бойовик з добре переданою атмосферою світу вбивць. Бої дивитися цікаво. Кіану добре в цьому амплуа. Приємного перегляду.
P.S. (до адміністраторів) А в чому мова іноземна винна?
Фільм легкий, активний, з примітивним гумором. Сюжет не затейлів, тому не інтриги, які не смислового навантаження цей фільм не несе, але не для цього створювався. Фільм витриманий в жанрі комедії і цього достатньо, щоб його не зіпсувати.
P.S. (до адміністраторів) А в чому мова іноземна винна?
Доволі пристойно як на українських авторів! Було весело подивитися його в кінотеатрі.
Дзідзьо "витащив" картину.
Про фільм дізнався відносно давно, тому що дуже добре попрацювала рекламна кампанія. Фільм, який показує знущання над українським народом з боку СРСР. Інтригує? Мене - ТАК. Адже тема доволі популярна в тепершній час.
Але очікування були надто голосними. Окрім гарної зйомки і ідеї не було нічого. Тема зовсім не розкрита, все показано поверхнево. Те, що знають усі. Сподобалось тільки два моменти (обережно спойлер!):
1. Коли Червоний показував номер Вані на руці, те що він ні краплі не відрізняється від концтабору
2. Бунт за дотримання Конституції, було дуже показово
Все інше ніякої ейфорії на жаль не викликало. Оцінка набралась за ідею, українське, зйомку і декілька моментів, що змусили замислитись...
Дуже добродуший сімйений фільм, після якого хочеться побачитися з своїми рідними. Де Ніро навіть співчуваєш в кінці фільму.
Рекомендую.