Anatoliy Uragan

На Наш час, дуже таке добре і лампове кіно... На прикинці фільму ловиш себе на думці, що не так? НЕ МАЄ геїв чи того з цим зв"язканого, просто НЕ МАЄ! А ще цікаво, ні одного Нігра з кєпкою навиворіт із магнітофоном чи просто в одязі "Привіт, я круче "Циганів" ! Їх просто НЕ МАЄ. В наш час дико! Така собі "Отдушина сучасному кініматрафу"!
1 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: