Падіння Трої
Падіння Трої (2018)
Troy: Fall of a City
5/10 Відома Троянська історія VS сучасна інтерпретація Netflix.

Попередження: рецензія містить спойлери

Падіння Трої - британський серіал ,заснований на історичній події про падіння славетного міста Трої (Ілларіон). А також про любов Єлени прекрасної та пастуха Паріса .Серіал екранізовано спільними зусиллями BBC та Netflix.
Щож , почнемо з того ,що міні-серіал складається з восьми серій +- по годині кожна:
1. «Чорна кров»
2. «Вимоги»
3. «Облога»
4. «Трофей»
5. «Травля/Полювання»
6. «Битва на березі»
7. «12 днів»
8. «Приношення»
Якщо взяти до уваги те , що я не фанат будь-яких серіалів чи фільмів (принаймні довготривалих ) — це однозначно успіх в тому , що я додивилася цей серіал до кінця;)
Про сюжет говорити мабуть зайве ,тому що усі знають відому історію про падіння славетного міста Трої та його героїв, які віддано та хоробро боролися , любили , жертвували найціннішим , страждали та зрештою просто жили.
Але повинна сказати ,що серіал варто б переглянути не тільки усім шанувальникам античної історії ,міфів але й тим ,хто любить подивитися на середньовічні битви ,інтриги , кохання ,заздрість та помсту.
Звісно ,знято серіал класно(на мою скромну думку). Комп’ютерна графіка, постановка , вбрання акторів — це справляє враження і як мінімум , приємна картинка на екрані тішить глядача .
Тому ,навіть знаючи історію ,дивитися серіал не нудно ,а навіть навпаки.
Цей серіал однозначно сподобається тим людям,які люблять романтичні історії про кохання,середньовічні битви (які не бояться вигляду крові та "м'яса" на полі бою) ,античну культуру і таке інше.
Щодо мене , то я терпіти не можу "любовні" фільми чи серіали. Мені в принципі не подобається сюжет про Єлену та Паріса як такий, тому що я не можу сприймати історію , де війна в якій загинуло безліч людей, розпочалася через жінку ,ой вибачаюся — ДУЖЕ КРАСИВУ жінку)
І таких моментів у серіал багато ,взяти лише відмову Ахілла продовжувати війну на боці троянців лише через те, що Агамемнон відбирає у нього "трофей" іншими словами жінку....(занадто багато "Санта-Барбари", як на мене....)
Якщо вам подобається усе вище згадане і ви ще й фанат античної історії,богів,стародавніх битв і таке інше,то я однозначно раджу переглянути цей серіал.
Якщо ж ні, то звісно гарантії ,що ви не пошкодуєте про витрачений час — немає.
Проте в будь-якому випадку ,екранізація варта перегляду та схвальних відгуків (а не ті ,що я читала на інших сайтах про цей серіал)....

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: