Will Bates

Дата народження: 1 січня 1977 (47 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Гаммерсміт, Лондон, Англія, Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 62

Ролі: композитор (61), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 62 результати

Проклята Діва
Проклята Діва (2024) композитор 0.0 imdb 0.0
Сюжет Американська монахиня Сесилія (Сідні Свіні) вирушає до віддаленого монастиря у мальовничій італійській місцині. Невдовзі теплий прийом перетворюється на кошмар. Сесилія зʼясовує, що нова домівка приховує страшну таємницю та нечувані жахіття.
Проклята Діва Трейлер

Проклята Діва (2024)

Immaculate

Пост-продакшн
композитор
Італія, США   1 год 29 хв
Читати опис Американська монахиня Сесилія (Сідні Свіні) вирушає до віддаленого монастиря у мальовничій італійській місцині. Невдовзі теплий прийом перетворюється на кошмар. Сесилія зʼясовує, що нова домівка приховує страшну таємницю та нечувані жахіття.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Шалені гроші
Шалені гроші (2023) композитор  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Шалені гроші Трейлер

Шалені гроші (2023)

Dumb Money

16+
композитор
США   1 год 45 хв
Читати опис «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 6.9 (35031)
Моя оцінка:
/10
Випуск 2009
Випуск 2009 (2023) композитор 7.0 imdb 6.6
Сюжет Агенти ФБР, які закінчили Куантіко в 2009 році, знову об'єднуються після смерті спільного друга.
Випуск 2009 Трейлер

Випуск 2009 (2023)

Class of '09

Мінісеріал Завершений
композитор
США
Читати опис Агенти ФБР, які закінчили Куантіко в 2009 році, знову об'єднуються після смерті спільного друга.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.6 (6069)
Моя оцінка:
/10
Відьми Майфейр
Відьми Майфейр (2023) композитор  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.2
Сюжет Роуен Філдінг має паранормальні здібності, тісно пов'язані з таємницями одного маєтку.
Відьми Майфейр Трейлер

Відьми Майфейр (2023)

Mayfair Witches

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
композитор
США   60 хв
Читати опис Роуен Філдінг має паранормальні здібності, тісно пов'язані з таємницями одного маєтку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (16)  IMDb: 6.2 (11704)
Моя оцінка:
/10
Боротьба за спадок
Боротьба за спадок (2022) композитор 6.5 imdb 5.2
Сюжет Дві сестри намагаються привернути увагу своєї невиліковно хворої тітки, сподіваючись стати бенефіціарами її багатого маєтку. Але виявляють, що решта членів їхньої жадібної родини прагнуть того ж самого.
Боротьба за спадок Трейлер

Боротьба за спадок (2022)

The Estate

16+
композитор
Велика Британія, США   1 год 36 хв
Читати опис Дві сестри намагаються привернути увагу своєї невиліковно хворої тітки, сподіваючись стати бенефіціарами її багатого маєтку. Але виявляють, що решта членів їхньої жадібної родини прагнуть того ж самого.
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 5.2 (4816)
Моя оцінка:
/10
Диявол в Огайо
Диявол в Огайо (2022) композитор  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.9
Сюжет Рятуючи юну пацієнтку, що втекла із таємничої секти, психіатриня дає їй притулок у власному домі. Тепер життя лікарки та її сім’ї в небезпеці.
Диявол в Огайо Трейлер

Диявол в Огайо (2022)

Devil in Ohio

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
композитор
Канада, США   5 год 56 хв
Читати опис Рятуючи юну пацієнтку, що втекла із таємничої секти, психіатриня дає їй притулок у власному домі. Тепер життя лікарки та її сім’ї в небезпеці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (7)  IMDb: 5.9 (19043)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Загублений символ
Загублений символ (2021) композитор  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 6.4
Сюжет Головний герой – молодий, але талановитий вчений, лінгвіст і професор релігійної сімвології Роберт Ленгдон. Він має феноменальну пам'ять і страждає від клаустрофобії через дитячу травму. Одного дня Роберт отримує запрошення прочитати лекцію з релігійної симвології в Капітолії. Незадовго до початку виступу він дізнається, що його наставника, професора Пітера Соломона, викрали невідомі, що залишили на місці злочину відсічену руку нещасного науковця. Роберт сам починає пошукові роботи...
Загублений символ Трейлер

Загублений символ (2021)

The Lost Symbol

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
композитор
США   45 хв
Читати опис Головний герой – молодий, але талановитий вчений, лінгвіст і професор релігійної сімвології Роберт Ленгдон. Він має феноменальну пам'ять і страждає від клаустрофобії через дитячу травму. Одного дня Роберт отримує запрошення прочитати лекцію з релігійної симвології в Капітолії. Незадовго до початку виступу він дізнається, що його наставника, професора Пітера Соломона, викрали невідомі, що залишили на місці злочину відсічену руку нещасного науковця. Роберт сам починає пошукові роботи...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (16)  IMDb: 6.4 (13616)
Моя оцінка:
/10
Край Світу
Край Світу (2021) композитор  ✓ укр. аудіо 4.4 imdb 5.3
Сюжет Пригоди сера Джеймса Брука, який кинув виклик Британській імперії, щоб правити королівством джунглів у 1840-х роках на Борнео, почав довічний хрестовий похід, щоб покінчити з піратством та рабством.
Край Світу Трейлер

Край Світу (2021)

Edge of the World

композитор
США, Велика Британія, Китай, Малайзія   1 год 44 хв
Читати опис Пригоди сера Джеймса Брука, який кинув виклик Британській імперії, щоб правити королівством джунглів у 1840-х роках на Борнео, почав довічний хрестовий похід, щоб покінчити з піратством та рабством.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.4 (5)  IMDb: 5.3 (2672)
Моя оцінка:
/10
Спостерігачі
Спостерігачі (2021) композитор  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.1
Сюжет Переїхавши в квартиру своєї мрії, Піппа і Томас помічають, що їх вікна виходять прямо на квартиру навпроти, мимоволі запрошуючи їх стати свідками мінливих відносин привабливої пари сусідів. Але необачна спроба анонімного втручання в чуже життя запускає ланцюг подій, неминуче ведуть до катастрофи.
Спостерігачі Трейлер

Спостерігачі (2021)

The Voyeurs

композитор
США   1 год 56 хв
Читати опис Переїхавши в квартиру своєї мрії, Піппа і Томас помічають, що їх вікна виходять прямо на квартиру навпроти, мимоволі запрошуючи їх стати свідками мінливих відносин привабливої пари сусідів. Але необачна спроба анонімного втручання в чуже життя запускає ланцюг подій, неминуче ведуть до катастрофи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (26)  IMDb: 6.1 (29712)
Моя оцінка:
/10
Блаженство
Блаженство (2021) композитор  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.4
Сюжет Ґреґ зустрічає ефектну бродяжку Ізабель, переконану, що наш брудний, покалічений світ насправді нереальний. Ізабель вірить, що людство живе в потворній, жорстокій симуляції, а ззовні — прекрасний, мирний «реальний» світ блаженства. Ґреґ спочатку їй не вірить, але пізніше переконується в правоті її слів. Щоправда, коли світи починають стикатися, перед головними героями, які опинилися на роздоріжжі, постає дуже непростий вибір
Блаженство Трейлер

Блаженство (2021)

Bliss

16+
композитор
США   1 год 43 хв
Читати опис Ґреґ зустрічає ефектну бродяжку Ізабель, переконану, що наш брудний, покалічений світ насправді нереальний. Ізабель вірить, що людство живе в потворній, жорстокій симуляції, а ззовні — прекрасний, мирний «реальний» світ блаженства. Ґреґ спочатку їй не вірить, але пізніше переконується в правоті її слів. Щоправда, коли світи починають стикатися, перед головними героями, які опинилися на роздоріжжі, постає дуже непростий вибір
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (11)  IMDb: 5.4 (19939)
Моя оцінка:
/10
Далеко
Далеко (2020) композитор 5.1 imdb 6.6
Сюжет Американська астронавтка сумнівається, чи правильно вчинила, покинувши чоловіка й доньку та вирушивши на небезпечну місію з міжнародною космічною командою.
Далеко Трейлер

Далеко (2020)

Away

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
композитор
США   8 год 18 хв
Читати опис Американська астронавтка сумнівається, чи правильно вчинила, покинувши чоловіка й доньку та вирушивши на небезпечну місію з міжнародною космічною командою.
КіноБаза: 5.1 (6)  IMDb: 6.6 (25632)
Моя оцінка:
/10
Шалений, але не хворий
Шалений, але не хворий (2020) композитор 8.5 imdb 6.9
Сюжет Хроніка захоплена режисером за роботу психолога Дороті Льюїс, яка схильна до вбивці мислення. Вона взяла інтерв'ю у знаменитих маніяків Теда Банді та Джоела Ріфкіна, а також виступила свідком-експертом у судах з опитувань резонансних справ.
Шалений, але не хворий Трейлер

Шалений, але не хворий (2020)

Crazy, Not Insane

композитор
США   1 год 59 хв
Читати опис Хроніка захоплена режисером за роботу психолога Дороті Льюїс, яка схильна до вбивці мислення. Вона взяла інтерв'ю у знаменитих маніяків Теда Банді та Джоела Ріфкіна, а також виступила свідком-експертом у судах з опитувань резонансних справ.
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.9 (2487)
Моя оцінка:
/10
Hillary (2020) композитор 4.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A look at the life and work of Hillary Rodham Clinton, interweaving biographical chapters of her life with behind-the-scenes footage from her 2016 U.S. presidential campaign.
Трейлер

Hillary (2020)

Hillary

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
композитор
США   4 год 13 хв
Читати опис (англ.) A look at the life and work of Hillary Rodham Clinton, interweaving biographical chapters of her life with behind-the-scenes footage from her 2016 U.S. presidential campaign.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.0 (2683)
Моя оцінка:
/10
Володарі вулиць
Володарі вулиць (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 3.8 imdb 5.2
Сюжет Молодий хлопець, на ім’я Оскар, захищає свою кращу подругу Лу, і в процесі вбиває її жорстокого батька. Ця обставина змушує його бігти зі свого рідного сільського містечка. Незабаром він пізнає любов, знайомиться зі злочинністю та корупцією. Минуло 15 років. Оскар вже майже забув про своє минуле і став лідером групи заблуканих дітей. Коли Лу переїжджає в те саме місто в пошуках кращого життя, вона влаштовується на роботу до жадібного приватного детектива. Натрапивши на застарілий звіт Оскара про зниклу дитину, Лу має намір знайти хлопчика, який врятував їй життя.
Володарі вулиць Трейлер

Володарі вулиць (2019)

Run with the Hunted

16+
композитор
США   1 год 33 хв
Читати опис Молодий хлопець, на ім’я Оскар, захищає свою кращу подругу Лу, і в процесі вбиває її жорстокого батька. Ця обставина змушує його бігти зі свого рідного сільського містечка. Незабаром він пізнає любов, знайомиться зі злочинністю та корупцією. Минуло 15 років. Оскар вже майже забув про своє минуле і став лідером групи заблуканих дітей. Коли Лу переїжджає в те саме місто в пошуках кращого життя, вона влаштовується на роботу до жадібного приватного детектива. Натрапивши на застарілий звіт Оскара про зниклу дитину, Лу має намір знайти хлопчика, який врятував їй життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.8 (5)  IMDb: 5.2 (3788)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $3.99
Звук тиші
Звук тиші (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.7
Сюжет Головний герой Пітер Лючіан (Пітер Сарсґаард) має, напевно, найбільш незвичайну професію у світі. Він є настроювачем… будинків: фахівець може усунути звукові рельєфи в приміщенні, що викликають сумний або неспокійний настрій. Якось його черговою клієнткою стає жінка на ім'я Еллен, що страждає від хронічної втоми.
Звук тиші Трейлер

Звук тиші (2019)

The Sound of Silence

композитор
США   1 год 28 хв
Читати опис Головний герой Пітер Лючіан (Пітер Сарсґаард) має, напевно, найбільш незвичайну професію у світі. Він є настроювачем… будинків: фахівець може усунути звукові рельєфи в приміщенні, що викликають сумний або неспокійний настрій. Якось його черговою клієнткою стає жінка на ім'я Еллен, що страждає від хронічної втоми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 5.7 (1532)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Неймовірне
Неймовірне (2019) композитор 7.9 imdb 8.3
Сюжет Історія дівчини підліткового віку, яку звинувачують в тому, що вона збрехала про зґвалтування. Справу починають розслідувати дві жінки-детективи, які хочуть докопатися до правди. Одну з головних ролей виконала Тоні Коллетт , яка в минулому році в « Реінкарнації » зіграла одну з кращих ролей в кар’єрі, а за сценарій відповідав відомий американський письменник Майкл Шейбон.
Неймовірне Трейлер

Неймовірне (2019)

Unbelievable

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
композитор
США   6 год 25 хв
Читати опис Історія дівчини підліткового віку, яку звинувачують в тому, що вона збрехала про зґвалтування. Справу починають розслідувати дві жінки-детективи, які хочуть докопатися до правди. Одну з головних ролей виконала Тоні Коллетт , яка в минулому році в « Реінкарнації » зіграла одну з кращих ролей в кар’єрі, а за сценарій відповідав відомий американський письменник Майкл Шейбон.
КіноБаза: 7.9 (43)  IMDb: 8.3 (118105)
Моя оцінка:
/10
Depraved (2019) композитор 4.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A disillusioned field surgeon suffering from PTSD makes a man out of body parts and brings him to life in a Brooklyn loft.
Трейлер

Depraved (2019)

Depraved

композитор
США   1 год 54 хв
Читати опис (англ.) A disillusioned field surgeon suffering from PTSD makes a man out of body parts and brings him to life in a Brooklyn loft.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.5 (1938)
Моя оцінка:
/10
В темноті
В темноті (2019—2022) композитор  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.5
Сюжет Молода, сліпа жінка намагається розкрити вбивство свого друга.
В темноті Трейлер

В темноті (2019—2022)

In the Dark

Серіал 4 сезони, 52 епізоди Скасований
композитор
США   42 хв
Читати опис Молода, сліпа жінка намагається розкрити вбивство свого друга.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 7.5 (15371)
Моя оцінка:
/10
Винахідник. Жага крові в Силіконовій Долині
Винахідник. Жага крові в Силіконовій Долині (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.2
Сюжет Історія мульти-мільярдної компанії у сфері технологій «Theranos», про її засновницю Елізабет Холмс, наймолодшої з мільярдерів, і про серйозний обман, який вразив всю організацію.
Винахідник. Жага крові в Силіконовій Долині Трейлер

Винахідник. Жага крові в Силіконовій Долині (2019)

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

композитор
США   1 год 59 хв
Читати опис Історія мульти-мільярдної компанії у сфері технологій «Theranos», про її засновницю Елізабет Холмс, наймолодшої з мільярдерів, і про серйозний обман, який вразив всю організацію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 7.2 (15041)
Моя оцінка:
/10
Розділяй і володарюй. Історія Роджера Ейлса
Розділяй і володарюй. Історія Роджера Ейлса (2018) композитор 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A documentary that explores the rise and fall of the late Roger Ailes, from his early media influence on the Nixon presidency to his controversial leadership at Fox News.
Розділяй і володарюй. Історія Роджера Ейлса Трейлер

Розділяй і володарюй. Історія Роджера Ейлса (2018)

Divide and Conquer

композитор
США   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) A documentary that explores the rise and fall of the late Roger Ailes, from his early media influence on the Nixon presidency to his controversial leadership at Fox News.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (640)
Моя оцінка:
/10
Ті, що летять крізь ніч
Ті, що летять крізь ніч (2018) композитор  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.9
Сюжет В центрі сюжету – історія групи астронавтів-дослідників, які в 2093 році відправляються в міжгалактичну експедицію, мета якої – контакт із позаземними цивілізаціями. По дорозі вони перестають вірити в успіх сумнівної затії, починають лаятись між собою, а головне розуміють, що на борту корабля хтось є. Щогодини подорож стає все більш складною, та більш небезпечною для життя астронавтів…
Ті, що летять крізь ніч Трейлер

Ті, що летять крізь ніч (2018)

Nightflyers

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
композитор
США   60 хв
Читати опис В центрі сюжету – історія групи астронавтів-дослідників, які в 2093 році відправляються в міжгалактичну експедицію, мета якої – контакт із позаземними цивілізаціями. По дорозі вони перестають вірити в успіх сумнівної затії, починають лаятись між собою, а головне розуміють, що на борту корабля хтось є. Щогодини подорож стає все більш складною, та більш небезпечною для життя астронавтів…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (14)  IMDb: 5.9 (14302)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Чародійки
Чародійки (2018—2022) композитор 5.3 imdb 4.8
Сюжет Після смерті матері три сестри — Мейсі, Мел та Меґґі — отримують надприродні здібності. Вони мають використовувати Силу Трьох для боротьби зі злом.
Чародійки Трейлер

Чародійки (2018—2022)

Charmed

Серіал 4 сезони, 72 епізоди Скасований
композитор
США   43 хв
Читати опис Після смерті матері три сестри — Мейсі, Мел та Меґґі — отримують надприродні здібності. Вони мають використовувати Силу Трьох для боротьби зі злом.
КіноБаза: 5.3 (11)  IMDb: 4.8 (17845)
Моя оцінка:
/10
Спекотні літні ночі
Спекотні літні ночі (2017) композитор  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.4
Сюжет Це спекотне літо сором'язливий підліток Деніель запам'ятає надовго, адже він примудрився одночасно зв'язатися з наркоторговцями та закохатися у найкращу дівчину американського півострова Кейп-Код. Все б нічого, але красуня – сестра головного гангстера на цьому курорті.
Спекотні літні ночі Трейлер

Спекотні літні ночі (2017)

Hot Summer Nights

16+
композитор
США   1 год 47 хв
Читати опис Це спекотне літо сором'язливий підліток Деніель запам'ятає надовго, адже він примудрився одночасно зв'язатися з наркоторговцями та закохатися у найкращу дівчину американського півострова Кейп-Код. Все б нічого, але красуня – сестра головного гангстера на цьому курорті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (31)  IMDb: 6.4 (23087)
Моя оцінка:
/10
Солодка гіркота
Солодка гіркота (2018—2019) композитор 5.0 imdb 7.0
Сюжет Двадцятидвохрічна Тесс переїжджає в Нью-Йорк, знімає кімнату в Вільямсберзі, влаштовується офіціанткою в престижний ресторан і швидко занурюється в світ веселощів і алкоголю, сексу і наркотиків, розкоші і бруду. Вона закохується, плаче і радіє, живучи в одному ритмі з великим містом.
Солодка гіркота Трейлер

Солодка гіркота (2018—2019)

Sweetbitter

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Скасований
композитор
США   29 хв
Читати опис Двадцятидвохрічна Тесс переїжджає в Нью-Йорк, знімає кімнату в Вільямсберзі, влаштовується офіціанткою в престижний ресторан і швидко занурюється в світ веселощів і алкоголю, сексу і наркотиків, розкоші і бруду. Вона закохується, плаче і радіє, живучи в одному ритмі з великим містом.
КіноБаза: 5.0 (5)  IMDb: 7.0 (4943)
Моя оцінка:
/10
Примарна вежа
Примарна вежа (2018) композитор 7.0 imdb 8.0
Сюжет У центрі подій –агенти ФБР і ЦРУ, які об'єднують зусилля в боротьбі зі зростаючою терористичною загрозою з боку Усами бен Ладена і «Аль-Каїди». Однак незабаром відомства починають змагатися один з одним, що в підсумку призводить до трагедії 11 вересня та війни у Іраку.
Примарна вежа Трейлер

Примарна вежа (2018)

The Looming Tower

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
композитор
США   8 год 12 хв
Читати опис У центрі подій –агенти ФБР і ЦРУ, які об'єднують зусилля в боротьбі зі зростаючою терористичною загрозою з боку Усами бен Ладена і «Аль-Каїди». Однак незабаром відомства починають змагатися один з одним, що в підсумку призводить до трагедії 11 вересня та війни у Іраку.
КіноБаза: 7.0 (9)  IMDb: 8.0 (17292)
Моя оцінка:
/10
Брудні гроші
Брудні гроші (2018—2020) композитор 8.0 imdb 8.1
Сюжет У центрі уваги — витончені і не дуже «шахраї у білому»: люди, які використовують цілком законі та майже легальні способи обходити закон.
Брудні гроші Трейлер

Брудні гроші (2018—2020)

Dirty Money

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Документальний Завершений
композитор
США   60 хв
Читати опис У центрі уваги — витончені і не дуже «шахраї у білому»: люди, які використовують цілком законі та майже легальні способи обходити закон.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.1 (10110)
Моя оцінка:
/10
Rise (2017—2018) композитор 5.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A working class high school drama department and the students come alive under a passionate teacher and family man whose dedication to the program galvanizes the entire town.
Трейлер

Rise (2017—2018)

Rise

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
композитор
США   43 хв
Читати опис (англ.) A working class high school drama department and the students come alive under a passionate teacher and family man whose dedication to the program galvanizes the entire town.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.8 (4619)
Моя оцінка:
/10
CounterPunch (2017) композитор 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) The seasoned pro. The Olympic hopeful. The young up-and-comer. The ring is their home, and the titles are their dream. As boxing' popularity wanes, three fighters at different stages of ...
Трейлер

CounterPunch (2017)

CounterPunch

композитор
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) The seasoned pro. The Olympic hopeful. The young up-and-comer. The ring is their home, and the titles are their dream. As boxing' popularity wanes, three fighters at different stages of ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (972)
Моя оцінка:
/10
Sea of Hope: America's Underwater Treasures (2017) композитор 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Oceanographer Dr. Sylvia Earle, National Geographic photographer Brian Skerry, Author & Historian Maxwell Kennedy take a team of young environmentalists around America's Ocean hotspots to showcase the hidden ecosystems hidden beneath

Sea of Hope: America's Underwater Treasures (2017)

Sea of Hope: America's Underwater Treasures

композитор
США   48 хв
Читати опис (англ.) Oceanographer Dr. Sylvia Earle, National Geographic photographer Brian Skerry, Author & Historian Maxwell Kennedy take a team of young environmentalists around America's Ocean hotspots to showcase the hidden ecosystems hidden beneath
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (74)
Моя оцінка:
/10
Sea of Hope (2017) композитор 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Follow ocean legend Sylvia Earle, renowned underwater National Geographic photographer Brian Skerry, writer Max Kennedy and their crew of teenage aquanauts on a year-long quest to establish Blue Parks across an unseen American Wilderness.
Трейлер

Sea of Hope (2017)

Sea of Hope

композитор
США   47 хв
Читати опис (англ.) Follow ocean legend Sylvia Earle, renowned underwater National Geographic photographer Brian Skerry, writer Max Kennedy and their crew of teenage aquanauts on a year-long quest to establish Blue Parks across an unseen American Wilderness.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (65)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: