Адам Брукс

Adam Brooks

Дата народження: 3 вересня 1956 (67 років)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Торонто, Онтаріо, Канада

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: сценарист ★ 7.28 (12), режисер ★ 7.47 (8), актор (5), продюсер (3), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 17 результатів

Шлях до партнерства
Шлях до партнерства (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.7
Сюжет Нью-Йорк, елітна юридична фірма. Інґрід Ян намагається стати партнером, не зрадити власні принципи та розібратися з коханням, друзями й сімейними очікуваннями.
Шлях до партнерства Трейлер

Шлях до партнерства (2022)

Partner Track

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Нью-Йорк, елітна юридична фірма. Інґрід Ян намагається стати партнером, не зрадити власні принципи та розібратися з коханням, друзями й сімейними очікуваннями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (15)  IMDb: 6.7 (7365)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Щастя у волоссі
Щастя у волоссі (2018) сценарист 7.7 imdb 6.4
Сюжет Історія жінки, у якої почали випадати волосся, тому вона приймає рішення поголитися наголо, після чого у неї починається нове життя. Героїні належить дізнатися, що означають у житті людей волосся і що вони втрачають або знаходять з їх відсутністю. Зрештою, жінка зрозуміє, що справжня краса не залежить від зовнішніх даних, вона всередині кожної людини.
Щастя у волоссі Трейлер

Щастя у волоссі (2018)

Nappily Ever After

сценарист
США   1 год 38 хв
Читати опис Історія жінки, у якої почали випадати волосся, тому вона приймає рішення поголитися наголо, після чого у неї починається нове життя. Героїні належить дізнатися, що означають у житті людей волосся і що вони втрачають або знаходять з їх відсутністю. Зрештою, жінка зрозуміє, що справжня краса не залежить від зовнішніх даних, вона всередині кожної людини.
КіноБаза: 7.7 (7)  IMDb: 6.4 (9831)
Моя оцінка:
/10
Типу моя дружина
Типу моя дружина (2017—2018) режисер, продюсер, ідея, сценарист, актор у ролі Rabbi at Wedding 6.8 imdb 7.8
Сюжет У центрі історії - спритна шахрайка, яка заробляє на життя тим, що закохує в себе і чоловіків, і жінок, а потім зникає назавжди з усіма їхніми заощадженнями. Довгий час вона і її спільники живуть розкошуючи, все сходить їм з рук до тих пір, поки три обдурених ними жертви не об'єднуються, щоб вистежити і покарати злочинців.
Типу моя дружина Трейлер

Типу моя дружина (2017—2018)

Imposters

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер, продюсер, ідея, сценарист, актор у ролі Rabbi at Wedding
США   41 хв
Читати опис У центрі історії - спритна шахрайка, яка заробляє на життя тим, що закохує в себе і чоловіків, і жінок, а потім зникає назавжди з усіма їхніми заощадженнями. Довгий час вона і її спільники живуть розкошуючи, все сходить їм з рук до тих пір, поки три обдурених ними жертви не об'єднуються, щоб вистежити і покарати злочинців.
КіноБаза: 6.8 (7)  IMDb: 7.8 (15258)
Моя оцінка:
/10
Girlfriends' Guide to Divorce (2014—2018) режисер, продюсер 7.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Follows a best-selling author of a self-help book series who hides her recent separation as she starts to navigate her life as a single woman in her 40s in Los Angeles.
Трейлер

Girlfriends' Guide to Divorce (2014—2018)

Girlfriends' Guide to Divorce

Серіал 5 сезонів, 45 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Follows a best-selling author of a self-help book series who hides her recent separation as she starts to navigate her life as a single woman in her 40s in Los Angeles.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.9 (4848)
Моя оцінка:
/10
Моцарт у джунглях
Моцарт у джунглях (2014—2018) режисер, сценарист, продюсер 7.9 imdb 8.1
Сюжет Серіал розповідає історію гобоїстки Хейлі і її пригоди в Нью-Йорку. Будуть і секс, і рознуздані вечірки, і уроки гри на гобої, і спокусливі танцюристи балету, і чого тільки не буде. І все це, зрозуміло, з класичною музикою фоном, і виступами в Нью-Йоркській Філармонії під керівництвом старого диригента Томаса, і нового диригента Родріго.
Моцарт у джунглях Трейлер

Моцарт у джунглях (2014—2018)

Mozart in the Jungle

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Скасований
режисер, сценарист, продюсер
США   29 хв
Читати опис Серіал розповідає історію гобоїстки Хейлі і її пригоди в Нью-Йорку. Будуть і секс, і рознуздані вечірки, і уроки гри на гобої, і спокусливі танцюристи балету, і чого тільки не буде. І все це, зрозуміло, з класичною музикою фоном, і виступами в Нью-Йоркській Філармонії під керівництвом старого диригента Томаса, і нового диригента Родріго.
КіноБаза: 7.9 (10)  IMDb: 8.1 (25873)
Моя оцінка:
/10
Будь що буде
Будь що буде (2009) актор у ролі Boris' Friend 6.9 imdb 7.1
Сюжет Ексцентричний мешканець Нью-Йорка Борис знайомиться з наївною гарненькою, але зовсім невихованою дівчиною на ім'я Мелодії, що приїхала скоряти Нью-Йорк із провінції. Їй дуже підходить його квартира, а йому — вона сама. Важко повірити, але герої пускаються в зовсім неймовірні, нереальні романтичні пригоди.
Будь що буде Трейлер

Будь що буде (2009)

Whatever Works

16+
актор у ролі Boris' Friend
США, Франція   1 год 33 хв
Читати опис Ексцентричний мешканець Нью-Йорка Борис знайомиться з наївною гарненькою, але зовсім невихованою дівчиною на ім'я Мелодії, що приїхала скоряти Нью-Йорк із провінції. Їй дуже підходить його квартира, а йому — вона сама. Важко повірити, але герої пускаються в зовсім неймовірні, нереальні романтичні пригоди.
КіноБаза: 6.9 (17)  IMDb: 7.1 (76858)
Моя оцінка:
/10
Так, ні, напевно
Так, ні, напевно (2008) режисер, сценарист, актор у ролі Bookstore Owner  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.1
Сюжет У даній картині мова йтиме про політичного консультанта, якому доводиться відповідати на дуже важкі запитання 11-літньої доньки, а також пояснювати їй причини майбутнього розлучення й визнаватися в минулих гріхах.
Так, ні, напевно Трейлер

Так, ні, напевно (2008)

Definitely, Maybe

16+
режисер, сценарист, актор у ролі Bookstore Owner
Німеччина, Велика Британія, США, Франція   1 год 52 хв
Читати опис У даній картині мова йтиме про політичного консультанта, якому доводиться відповідати на дуже важкі запитання 11-літньої доньки, а також пояснювати їй причини майбутнього розлучення й визнаватися в минулих гріхах.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (73)  IMDb: 7.1 (173167)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Бріджит Джонс: Межі розумного
Бріджит Джонс: Межі розумного (2004) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.0
Сюжет Між подіями першого та другого фільмів минуло 4 тижні, і знову Бріджит не влаштовують її відносини з Марком Дарсі. Поки Бріджит Джонс чекає неминучої пропозиції одруження, і одночасно починає сумніватися у правильності свого вибору - на горизонті знову виникає безсоромний ловелас Деніел Клівер, який тепер працює ведучим телепередач про туристичні мандрівки по всьому світу. І Бріджит навіть поступається вимогам начальника поїхати разом з Деніелом до екзотичного Таїланду, де з нею обов'язково щось має статися...
Бріджит Джонс: Межі розумного Трейлер

Бріджит Джонс: Межі розумного (2004)

Bridget Jones: The Edge of Reason

16+
сценарист
Велика Британія, Франція, Німеччина, Ірландія, США   1 год 48 хв
Читати опис Між подіями першого та другого фільмів минуло 4 тижні, і знову Бріджит не влаштовують її відносини з Марком Дарсі. Поки Бріджит Джонс чекає неминучої пропозиції одруження, і одночасно починає сумніватися у правильності свого вибору - на горизонті знову виникає безсоромний ловелас Деніел Клівер, який тепер працює ведучим телепередач про туристичні мандрівки по всьому світу. І Бріджит навіть поступається вимогам начальника поїхати разом з Деніелом до екзотичного Таїланду, де з нею обов'язково щось має статися...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (89)  IMDb: 6.0 (122355)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Вімблдон
Вімблдон (2004) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.3
Сюжет Пітер — типовий невдаха, йому одинаково не щастить як в особистому житті, так і в професійній галузі. Якимось дивом горе-спортсмену, чиє прізвище знаходиться в самому кінці світового тенісного рейтингу, вдається стати участником престижного вімблдонского турніру. Там він і зустрічає Лізі — зірку американського тенісу, в яку дуже закохується. Натхнений знайденим коханням і власною майстерністтю на корті, Пітер все вище піднімається турнірними сходами. Ще трохи, і мрія всього його життя — виграти чемпіонський кубок — ось-ось стане реальністтю, якщо, звичайно, вдача знов не підведе його…
Вімблдон Трейлер

Вімблдон (2004)

Wimbledon

12+
сценарист
Велика Британія, Франція, США   1 год 38 хв
Читати опис Пітер — типовий невдаха, йому одинаково не щастить як в особистому житті, так і в професійній галузі. Якимось дивом горе-спортсмену, чиє прізвище знаходиться в самому кінці світового тенісного рейтингу, вдається стати участником престижного вімблдонского турніру. Там він і зустрічає Лізі — зірку американського тенісу, в яку дуже закохується. Натхнений знайденим коханням і власною майстерністтю на корті, Пітер все вище піднімається турнірними сходами. Ще трохи, і мрія всього його життя — виграти чемпіонський кубок — ось-ось стане реальністтю, якщо, звичайно, вдача знов не підведе його…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (45)  IMDb: 6.3 (66563)
Моя оцінка:
/10
Mutant X (2001—2004) актор у ролі Climber 4.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) A fugitive geneticist and four of his "creations" search for others of their kind while attempting to stay a step ahead of a morally ambiguous government agent.

Mutant X (2001—2004)

Mutant X

Серіал 3 сезони, 66 епізодів Завершений
актор у ролі Climber
Канада, США   60 хв
Читати опис (англ.) A fugitive geneticist and four of his "creations" search for others of their kind while attempting to stay a step ahead of a morally ambiguous government agent.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.8 (4637)
Моя оцінка:
/10
The Invisible Circus (2001) режисер, сценарист 6.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) After learning that her sister, Faith (Cameron Diaz), has committed suicide in Portugal, Phoebe (Jordana Brewster), an 18-year-old hippie, decides to uproot from her San Francisco home to travel to Europe. Phoebe hopes to discover and experience the life that led to her sister's death by retracing her footsteps, which eventually leads to Wolf (Christopher Eccleston) -- Faith's boyfriend. However, as Phoebe's journey continues, a series of visions of Faith pushes her mind to the brink.
Трейлер

The Invisible Circus (2001)

The Invisible Circus

режисер, сценарист
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) After learning that her sister, Faith (Cameron Diaz), has committed suicide in Portugal, Phoebe (Jordana Brewster), an 18-year-old hippie, decides to uproot from her San Francisco home to travel to Europe. Phoebe hopes to discover and experience the life that led to her sister's death by retracing her footsteps, which eventually leads to Wolf (Christopher Eccleston) -- Faith's boyfriend. However, as Phoebe's journey continues, a series of visions of Faith pushes her mind to the brink.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.5 (3184)
Моя оцінка:
/10
Beloved (1998) сценарист 7.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Based on the book by Toni Morrison, in which a slave is visited by the spirit of her deceased daughter.
Трейлер

Beloved (1998)

Beloved

сценарист
США   2 год 52 хв
Читати опис (англ.) Based on the book by Toni Morrison, in which a slave is visited by the spirit of her deceased daughter.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.0 (9574)
Моя оцінка:
/10
Практична Магія
Практична Магія (1998) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.3
Сюжет Дивні чутки ходять про будинок Оуенсів: ніби то господині маєтку - відьми, і що кожен чоловік, який полюбиться юним сестрам-відьмам, приречений померти молодим. Чутки-чутками, проте чарівним сестрам зовсім не властиві злі помисли: вони, як і всі нормальні жінки, хочуть любити і бути щасливими...
Практична Магія Трейлер

Практична Магія (1998)

Practical Magic

16+
сценарист
США   1 год 44 хв
Читати опис Дивні чутки ходять про будинок Оуенсів: ніби то господині маєтку - відьми, і що кожен чоловік, який полюбиться юним сестрам-відьмам, приречений померти молодим. Чутки-чутками, проте чарівним сестрам зовсім не властиві злі помисли: вони, як і всі нормальні жінки, хочуть любити і бути щасливими...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (51)  IMDb: 6.3 (92953)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
SUBWAYStories: Tales from the Underground (1997) сценарист 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) The actual experiences of New York City subway riders are dramatized in a collection of 10 intriguing and very different vignettes. The tales showcase an ensemble of familiar faces, and range from stories of compassion and love to re
Трейлер

SUBWAYStories: Tales from the Underground (1997)

SUBWAYStories: Tales from the Underground

сценарист
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) The actual experiences of New York City subway riders are dramatized in a collection of 10 intriguing and very different vignettes. The tales showcase an ensemble of familiar faces, and range from stories of compassion and love to re
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1462)
Моя оцінка:
/10
Французький поцілунок
Французький поцілунок (1995) сценарист, актор у ролі Perfect Passenger  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 6.6
Сюжет Хаттон виїжджає до Парижа на конференцію, а його наречена не летить з ним через страх перед літаками. Через декілька днів він дзвонить їй і повідомляє, що покохав іншу. Мег відразу ж стрибає в літак, і страх їй допомагає подолати грубуватий француз - Клайн, що виявився злодієм і контрабандистом, який поклав в її сумочку дороге намисто, щоб уникнути труднощів на митниці. У результаті Мег і Кевін закохуються один в одного...
Французький поцілунок Трейлер

Французький поцілунок (1995)

French Kiss

16+
сценарист, актор у ролі Perfect Passenger
Велика Британія, США   1 год 51 хв
Читати опис Хаттон виїжджає до Парижа на конференцію, а його наречена не летить з ним через страх перед літаками. Через декілька днів він дзвонить їй і повідомляє, що покохав іншу. Мег відразу ж стрибає в літак, і страх їй допомагає подолати грубуватий француз - Клайн, що виявився злодієм і контрабандистом, який поклав в її сумочку дороге намисто, щоб уникнути труднощів на митниці. У результаті Мег і Кевін закохуються один в одного...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (43)  IMDb: 6.6 (52929)
Моя оцінка:
/10
Red Riding Hood (1988) режисер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) The high spirited daughter of the village lord and her mother have been living in the forest for seven years near her wise grandmother. They wait for her father to come home, meanwhile, her literally heartless uncle rules. He sells his soul for the aid of an enchanted wolf who turns himself human in order to spy. As the tyranical lord begins to see his niece as a threat, he sends the wolf to deal with her.
Трейлер

Red Riding Hood (1988)

Red Riding Hood

режисер
США, Ізраїль   1 год 21 хв
Читати опис (англ.) The high spirited daughter of the village lord and her mother have been living in the forest for seven years near her wise grandmother. They wait for her father to come home, meanwhile, her literally heartless uncle rules. He sells his soul for the aid of an enchanted wolf who turns himself human in order to spy. As the tyranical lord begins to see his niece as a threat, he sends the wolf to deal with her.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (488)
Моя оцінка:
/10
Almost You (1985) сценарист, режисер 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Alex and Erica Boyer's marriage is in a crisis: job and wife bore Alex. When Erica has an accident that has her staying in a wheel chair for some time, it changes their life: Alex meets ...
Трейлер

Almost You (1985)

Almost You

сценарист, режисер
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) Alex and Erica Boyer's marriage is in a crisis: job and wife bore Alex. When Erica has an accident that has her staying in a wheel chair for some time, it changes their life: Alex meets ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (261)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: