Сьюзен Коллінз

Suzanne Collins

Дата народження: 10 серпня 1962 (61 рік)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Гартфорд, Коннектикут, США

Всього фільмів (на сайті): 13

Ролі: сценаристка ★ 7 (12), продюсерка (5), актриса (1)

Фільмографія

Знайдено 13 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) продюсерка, сценаристка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
продюсерка, сценаристка
США, Канада   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (149)  IMDb: 6.7 (133556)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграла саму себе 5.0 imdb 3.3
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.3 (1429)
Моя оцінка:
/10
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2 (2015) продюсерка, сценаристка  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.5
Сюжет Катнісс Евердін і Пітта Мелларк намагаються виграти громадянську війну між самодержавним Капітолієм і понівеченими війною районами Панему...
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2 Трейлер

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2 (2015)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

16+
продюсерка, сценаристка
США, Німеччина, Канада, Франція   2 год 17 хв
Читати опис Катнісс Евердін і Пітта Мелларк намагаються виграти громадянську війну між самодержавним Капітолієм і понівеченими війною районами Панему...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (296)  IMDb: 6.5 (378195)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014) продюсерка, сценаристка  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 Трейлер

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

12+
продюсерка, сценаристка
США, Канада, Франція   2 год 3 хв
Читати опис 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (354)  IMDb: 6.6 (507991)
Моя оцінка:
/10
Голодні ігри: У вогні
Голодні ігри: У вогні (2013) продюсерка, сценаристка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Зумівши вижити на безжальних "Голодних іграх", Кетніс Евердін і Піта Мелано марно намагаються забути про те, що сталося з ними в Капітолії. Але президент Сноу, диктатор держави Панем, і його оточення не готові залишити дівчину і хлопця в спокої, вважаючи їх небезпечними. Влада вирішує влаштувати показові Ігри, в яких візьмуть участь переможці минулих років від кожного дистрикту. Жереб кинуто: Кетніс і Піта змушені повернутися на Арену. Знову вони поглянуть в обличчя смерті - заради своїх близьких, заради свого майбутнього, заради своєї любові.
Голодні ігри: У вогні Трейлер

Голодні ігри: У вогні (2013)

The Hunger Games: Catching Fire

12+
продюсерка, сценаристка
США   2 год 26 хв
Читати опис Зумівши вижити на безжальних "Голодних іграх", Кетніс Евердін і Піта Мелано марно намагаються забути про те, що сталося з ними в Капітолії. Але президент Сноу, диктатор держави Панем, і його оточення не готові залишити дівчину і хлопця в спокої, вважаючи їх небезпечними. Влада вирішує влаштувати показові Ігри, в яких візьмуть участь переможці минулих років від кожного дистрикту. Жереб кинуто: Кетніс і Піта змушені повернутися на Арену. Знову вони поглянуть в обличчя смерті - заради своїх близьких, заради свого майбутнього, заради своєї любові.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (417)  IMDb: 7.5 (727413)
Моя оцінка:
/10
Голодні ігри
Голодні ігри (2012) сценаристка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет За жеребом вони повинні брати участь у страшних «Голодних іграх», де виживає тільки один - найсильніший. Поки в жорстокому квесті залишаються хоча б якісь учасники, Кітнісс та Піт можуть захищати один одного і битися разом. Але рано чи пізно комусь з них доведеться пожертвувати життям заради коханого ... Такий закон «Голодних ігор». Закон, який не порушувався ще ніколи!
Голодні ігри Трейлер

Голодні ігри (2012)

The Hunger Games

12+
сценаристка, продюсерка
США   2 год 22 хв
Читати опис За жеребом вони повинні брати участь у страшних «Голодних іграх», де виживає тільки один - найсильніший. Поки в жорстокому квесті залишаються хоча б якісь учасники, Кітнісс та Піт можуть захищати один одного і битися разом. Але рано чи пізно комусь з них доведеться пожертвувати життям заради коханого ... Такий закон «Голодних ігор». Закон, який не порушувався ще ніколи!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (506)  IMDb: 7.2 (1012592)
Моя оцінка:
/10
Погоня
Погоня (2011) сценаристка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 4.7
Сюжет При розлученні подружжя суд стає на бік багатого і впливового батька і залишає двох дітей під його опікою. Мати не може скоритись і зважується на відчайдушний крок - викрасти дітей і тікати. Для упіймання втікачки задіють не тільки сили поліції, але і приватну охорону впливового бізнесмена. Здавалося б, шансів у слабкої жінки немає ніяких, якби не втручання в цю справу міцного хлопця на ім'я Джим, який випадково опиняється поруч і допомагає їй. Але чи той він, за кого себе видає?
Погоня Трейлер

Погоня (2011)

Ticket Out

сценаристка
США   1 год 30 хв
Читати опис При розлученні подружжя суд стає на бік багатого і впливового батька і залишає двох дітей під його опікою. Мати не може скоритись і зважується на відчайдушний крок - викрасти дітей і тікати. Для упіймання втікачки задіють не тільки сили поліції, але і приватну охорону впливового бізнесмена. Здавалося б, шансів у слабкої жінки немає ніяких, якби не втручання в цю справу міцного хлопця на ім'я Джим, який випадково опиняється поруч і допомагає їй. Але чи той він, за кого себе видає?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 4.7 (1213)
Моя оцінка:
/10
Wow! Wow! Wubbzy! (2006) сценаристка 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Join Wubbzy and all of his Wuzzleburg friends! Widget is the busiest builder and fix-it whiz, Walden knows all about science and art, Daizy is the sweet girly-girl next door and Wubbzy is ...

Wow! Wow! Wubbzy! (2006)

Wow! Wow! Wubbzy!

Серіал 5 сезонів, 0 епізодів Завершений
сценаристка
США   25 хв
Читати опис (англ.) Join Wubbzy and all of his Wuzzleburg friends! Widget is the busiest builder and fix-it whiz, Walden knows all about science and art, Daizy is the sweet girly-girl next door and Wubbzy is ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (1626)
Моя оцінка:
/10
Clifford's Puppy Days (2003) сценаристка 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) The adventures of children's book character Clifford the Big Red Dog, set when Emily Elizabeth adopted him as a puppy.

Clifford's Puppy Days (2003)

Clifford's Puppy Days

Серіал 2 сезони, 0 епізодів Завершений
сценаристка
США   30 хв
Читати опис (англ.) The adventures of children's book character Clifford the Big Red Dog, set when Emily Elizabeth adopted him as a puppy.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (375)
Моя оцінка:
/10
Oswald (2001—2003) сценаристка 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A story of a blue octopus and his dog that looks like a hotdog, named Weenie, and their friends like Daisy the daisy, and Henry the penguin. They go on adventures in their town that usually involves a problem that needs to be solved.

Oswald (2001—2003)

Oswald

Серіал 1 сезон, 52 епізоди Завершений
сценаристка
Велика Британія, США   30 хв
Читати опис (англ.) A story of a blue octopus and his dog that looks like a hotdog, named Weenie, and their friends like Daisy the daisy, and Henry the penguin. They go on adventures in their town that usually involves a problem that needs to be solved.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (2191)
Моя оцінка:
/10
The Mystery Files of Shelby Woo (1996—1998) сценаристка 0.0 imdb 7.2

The Mystery Files of Shelby Woo (1996—1998)

The Mystery Files of Shelby Woo

Серіал 4 сезони, 41 епізод Завершений
сценаристка
Канада, США   30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (571)
Моя оцінка:
/10
Little Bear (1995—2001) сценаристка 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Little Bear learns the ways of the world in this wonderful series based on the classic children's book. Little Bear learns about character, honesty, and love. There are fun adventures, games and much more to be had here.

Little Bear (1995—2001)

Little Bear

Серіал 5 сезонів, 195 епізодів Завершений
сценаристка
Канада, Китай   30 хв
Читати опис (англ.) Little Bear learns the ways of the world in this wonderful series based on the classic children's book. Little Bear learns about character, honesty, and love. There are fun adventures, games and much more to be had here.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (4593)
Моя оцінка:
/10
Clarissa Explains It All (1991—1994) сценаристка 6.0 imdb 7.1

Clarissa Explains It All (1991—1994)

Clarissa Explains It All

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Завершений
сценаристка
США   30 хв
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 7.1 (9733)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: