Стів Майнер

Steve Miner

Дата народження: 18 червня 1951 (72 роки)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Вестпорт, Коннектикут, США

Всього фільмів (на сайті): 47

Ролі: режисер ★ 6.6 (43), продюсер (9), актор (5)

Фільмографія

Знайдено 47 результатів

Візіонери: Історія жахів Елая Рота
Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.1
Сюжет Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Візіонери: Історія жахів Елая Рота Трейлер

Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—)

Eli Roth's History of Horror

Серіал 3 сезони, 19 епізодів Документальний Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   42 хв
Читати опис Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (4)  IMDb: 8.1 (2608)
Моя оцінка:
/10
Розпал літа
Розпал літа (2016) режисер 5.6 imdb 6.1
Сюжет В кінці 1980-х, коли школи пустують влітку, відкривається сезон в ідеальному на перший погляд літньому таборі Кліруотер на Середньому Заході, включаючи першу любов, перші поцілунки ... і перші вбивства. Темна, стародавня міфологія Кліруотер прокидається, і те, що повинно було стати літньою розвагою, незабаром перетворюється в незабутні жахи і зло на кожному кроці.
Розпал літа Трейлер

Розпал літа (2016)

Dead of Summer

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис В кінці 1980-х, коли школи пустують влітку, відкривається сезон в ідеальному на перший погляд літньому таборі Кліруотер на Середньому Заході, включаючи першу любов, перші поцілунки ... і перші вбивства. Темна, стародавня міфологія Кліруотер прокидається, і те, що повинно було стати літньою розвагою, незабаром перетворюється в незабутні жахи і зло на кожному кроці.
КіноБаза: 5.6 (11)  IMDb: 6.1 (4887)
Моя оцінка:
/10
Зшивачі
Зшивачі (2015—2017) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.8
Сюжет Містика нового формату, в центрі якої головна героїня з надприродними здібностями. Для того, що б криваві вбивства були розкриті вона "зшивається" своєю свідомістю з жертвами, померлими в результаті нападу і бачить їх останні хвилини життя. Потім вона повідомляє отриману інформацію секретній організації, яка займається пошуком убивць. Переживання і біль проходять крізь її свідомість, молода жінка ледве витримує побачене, але тим не менше кожен раз знову і знову береться за свою справу в ім'я справедливого покарання винуватців.
Зшивачі Трейлер

Зшивачі (2015—2017)

Stitchers

Серіал 3 сезони, 31 епізод Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Містика нового формату, в центрі якої головна героїня з надприродними здібностями. Для того, що б криваві вбивства були розкриті вона "зшивається" своєю свідомістю з жертвами, померлими в результаті нападу і бачить їх останні хвилини життя. Потім вона повідомляє отриману інформацію секретній організації, яка займається пошуком убивць. Переживання і біль проходять крізь її свідомість, молода жінка ледве витримує побачене, але тим не менше кожен раз знову і знову береться за свою справу в ім'я справедливого покарання винуватців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (9)  IMDb: 6.8 (13649)
Моя оцінка:
/10
Гонитва за життям
Гонитва за життям (2014—2015) режисер 5.6 imdb 7.8
Сюжет У Ейпріл діагнозували на лейкемію. З підтримкою своєї родини та найкращого друга, вона можливо зможе поборотися з цьою хворобою.
Гонитва за життям Трейлер

Гонитва за життям (2014—2015)

Chasing Life

Серіал 2 сезони, 34 епізоди Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис У Ейпріл діагнозували на лейкемію. З підтримкою своєї родини та найкращого друга, вона можливо зможе поборотися з цьою хворобою.
КіноБаза: 5.6 (5)  IMDb: 7.8 (6223)
Моя оцінка:
/10
Їх переплутали в пологовому будинку
Їх переплутали в пологовому будинку (2011—2017) режисер 6.3 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The story of two teenage girls who discover they were accidentally switched as newborns in the hospital. Bay Kennish grew up in a wealthy family with two parents and a brother, while Daphne Vasquez, who lost her hearing at an early age due to a case of meningitis, grew up with a single mother in a working-class neighborhood. Things come to a dramatic head when both families meet and struggle to learn how to live together for the sake of the girls.
Їх переплутали в пологовому будинку Трейлер

Їх переплутали в пологовому будинку (2011—2017)

Switched at Birth

0+
Серіал 5 сезонів, 104 епізоди Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) The story of two teenage girls who discover they were accidentally switched as newborns in the hospital. Bay Kennish grew up in a wealthy family with two parents and a brother, while Daphne Vasquez, who lost her hearing at an early age due to a case of meningitis, grew up with a single mother in a working-class neighborhood. Things come to a dramatic head when both families meet and struggle to learn how to live together for the sake of the girls.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 7.7 (26175)
Моя оцінка:
/10
Ворота
Ворота (2010) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.1
Сюжет Нік Монаган – поліцейський з Чикаго. Рік тому, під час чергування, він застрелив людину й досі не може оговтатися від того, що сталося. Пропозиція очолити поліцейський відділок у тихому елітному містечку з'являється дуже вчасно. Разом із дружиною та двома дітьми Нік перебирається до Воріт у надії почати нове спокійне життя. Але якої там. Уже в перший робочий день йому доводиться розслідувати таємниче зникнення робітника. І це тільки початок цілої низки страшних і загадкових подій. Атмосфера в місті загострюється, конфлікти виникають один за одним. При близькому розгляді мирні мешканці містечка виявляються надприродними істотами. Нік розуміє – він і його родина опинилися в епіцентрі протистояння споконвіку ворогуючих кланів вампірів і перевертнів.
Ворота

Ворота (2010)

The Gates

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис Нік Монаган – поліцейський з Чикаго. Рік тому, під час чергування, він застрелив людину й досі не може оговтатися від того, що сталося. Пропозиція очолити поліцейський відділок у тихому елітному містечку з'являється дуже вчасно. Разом із дружиною та двома дітьми Нік перебирається до Воріт у надії почати нове спокійне життя. Але якої там. Уже в перший робочий день йому доводиться розслідувати таємниче зникнення робітника. І це тільки початок цілої низки страшних і загадкових подій. Атмосфера в місті загострюється, конфлікти виникають один за одним. При близькому розгляді мирні мешканці містечка виявляються надприродними істотами. Нік розуміє – він і його родина опинилися в епіцентрі протистояння споконвіку ворогуючих кланів вампірів і перевертнів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (7)  IMDb: 7.1 (8453)
Моя оцінка:
/10
Гімнастки
Гімнастки (2009—2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.5
Сюжет Боулдер, Колорадо – місто, в якому знаходиться одна з найкращих тренувальних баз. Це також дім для трьох майбутніх олімпійських чемпіонів – цілеспрямованої Пейсон Кілер, Лорен Таннер, яка суперничає з усіма, і Кайлі Круз, яка залучилася підтримкою спонсорів. Всі вони – головні претендентки на першість в національному чемпіонаті.
Все змінюється з неочікуваним прибуттям Емілі Кметко. Не дивно, що поява загадкової суперниці завадила багатьом, особливо Лорен, яка поставила перед собою завдання діймати новеньку на кожному кроці.
Гімнастки

Гімнастки (2009—2012)

Make It or Break It

Серіал 3 сезони, 48 епізодів Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Боулдер, Колорадо – місто, в якому знаходиться одна з найкращих тренувальних баз. Це також дім для трьох майбутніх олімпійських чемпіонів – цілеспрямованої Пейсон Кілер, Лорен Таннер, яка суперничає з усіма, і Кайлі Круз, яка залучилася підтримкою спонсорів. Всі вони – головні претендентки на першість в національному чемпіонаті.
Все змінюється з неочікуваним прибуттям Емілі Кметко. Не дивно, що поява загадкової суперниці завадила багатьом, особливо Лорен, яка поставила перед собою завдання діймати новеньку на кожному кроці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (7)  IMDb: 7.5 (10479)
Моя оцінка:
/10
Кінозірка в погонах
Кінозірка в погонах (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.3
Сюжет Амбітна актриса, кар'єра якої повільно, але вірно йде на спад, вербується в морську піхоту, щоб довести продюсерові, що вона як ніхто інший личить на роль у фільмі на військову тематику. Прибувши в табір морпехів, зірка розуміє, що для неї це занадто, але відступати вже нікуди.
Кінозірка в погонах

Кінозірка в погонах (2008)

Private Valentine: Blonde & Dangerous

16+
режисер
США   1 год 38 хв
Читати опис Амбітна актриса, кар'єра якої повільно, але вірно йде на спад, вербується в морську піхоту, щоб довести продюсерові, що вона як ніхто інший личить на роль у фільмі на військову тематику. Прибувши в табір морпехів, зірка розуміє, що для неї це занадто, але відступати вже нікуди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 4.3 (4446)
Моя оцінка:
/10
The Ex List (2008) режисер 5.6 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A woman explores all of her past relationships after a psychic tells her she's already dated her future husband.

The Ex List (2008)

The Ex List

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A woman explores all of her past relationships after a psychic tells her she's already dated her future husband.
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.1 (1015)
Моя оцінка:
/10
День мертвих
День мертвих (2008) режисер 5.4 imdb 4.5
Сюжет У підземних лабораторіях військового комплексу, божевільний доктор Логан намагається створити універсальних солдатів. Об'єктами його досвідів стають зомбі. Здавалося б, божевільна ідея - але мерці дійсно, починають згадувати своє військове минуле...
День мертвих Трейлер

День мертвих (2008)

Day of the Dead

16+
режисер
США   1 год 26 хв
Читати опис У підземних лабораторіях військового комплексу, божевільний доктор Логан намагається створити універсальних солдатів. Об'єктами його досвідів стають зомбі. Здавалося б, божевільна ідея - але мерці дійсно, починають згадувати своє військове минуле...
КіноБаза: 5.4 (5)  IMDb: 4.5 (21836)
Моя оцінка:
/10
Еврика
Еврика (2006—2012) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.9
Сюжет Еврика — секретне містечко, населення котрого проживає в найкращих умовах у сполучених штатах. Після другої Світової Війни, Альберт Ейнштейн усвідомлює, що майбутнє належить не солдатам, а науці. Побувавши волосок від загрози розгортанням атомної бомби, Америка погодилася, це не може ризикнути перевершують іншими націями.
Еврика Трейлер

Еврика (2006—2012)

Eureka

Серіал 5 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Еврика — секретне містечко, населення котрого проживає в найкращих умовах у сполучених штатах. Після другої Світової Війни, Альберт Ейнштейн усвідомлює, що майбутнє належить не солдатам, а науці. Побувавши волосок від загрози розгортанням атомної бомби, Америка погодилася, це не може ризикнути перевершують іншими націями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (34)  IMDb: 7.9 (58456)
Моя оцінка:
/10
Ясновидець
Ясновидець (2006—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.4
Сюжет Шон Спенсер - молодий консультант поліції в Санта-Барбарі, чия тонко розвинена спостережливість і неординарні дедуктивні здібності дозволяють йому переконати всіх у тому, що він ясновидець. Батько Шона - співробітник поліції - з дитинства вчив сина помічати найдрібніші деталі навколишнього оточення, і тепер Шон, використовуючи свої унікальні навички, разом зі своїм другом Гасом допомагає розслідувати складні кримінальні справи.
Ясновидець Трейлер

Ясновидець (2006—2014)

Psych

12+
Серіал 8 сезонів, 121 епізод Завершений
режисер
США   44 хв
Читати опис Шон Спенсер - молодий консультант поліції в Санта-Барбарі, чия тонко розвинена спостережливість і неординарні дедуктивні здібності дозволяють йому переконати всіх у тому, що він ясновидець. Батько Шона - співробітник поліції - з дитинства вчив сина помічати найдрібніші деталі навколишнього оточення, і тепер Шон, використовуючи свої унікальні навички, разом зі своїм другом Гасом допомагає розслідувати складні кримінальні справи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (33)  IMDb: 8.4 (107099)
Моя оцінка:
/10
Дикий вогонь
Дикий вогонь (2005—2008) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.5
Сюжет У серіалі розповідається про життя молодої дівчини на ім'я Крiс, яка у віці підлітка потрапляє в колонію для неповнолітніх злочинців. Після відбуття покарання, вона знову отримує можливість почати своє життя спочатку.
Дикий вогонь

Дикий вогонь (2005—2008)

Wildfire

Серіал 4 сезони, 52 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США, Канада   60 хв
Читати опис У серіалі розповідається про життя молодої дівчини на ім'я Крiс, яка у віці підлітка потрапляє в колонію для неповнолітніх злочинців. Після відбуття покарання, вона знову отримує можливість почати своє життя спочатку.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (3758)
Моя оцінка:
/10
North Shore (2004—2005) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Intrigue abounds at the Grand Waimea Hotel, an exclusive Hawaiian escape for the wealthy, powerful and beautiful. Hawaiian-born Jason Matthews runs the hotel as the assistant manager and makes sure every guest gets everything they...

North Shore (2004—2005)

North Shore

Серіал 1 сезон, 20 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Intrigue abounds at the Grand Waimea Hotel, an exclusive Hawaiian escape for the wealthy, powerful and beautiful. Hawaiian-born Jason Matthews runs the hotel as the assistant manager and makes sure every guest gets everything they...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (1169)
Моя оцінка:
/10
Вічне літо
Вічне літо (2004—2005) режисер 7.0 imdb 6.8
Сюжет Головна героїня на ім'я Ава Грегорі проживає в маленькому місті Каліфорнії Плайя Лінда. Здається, що її життя ідеальне. Вона створює одяг, працюючи дизайнером в елітарному центрі моди. Проте вона йде з цієї посади з єдиною метою - втілити у реальність давню мрію створення свого особистого бренду.
Вічне літо

Вічне літо (2004—2005)

Summerland

Серіал 2 сезони, 27 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Головна героїня на ім'я Ава Грегорі проживає в маленькому місті Каліфорнії Плайя Лінда. Здається, що її життя ідеальне. Вона створює одяг, працюючи дизайнером в елітарному центрі моди. Проте вона йде з цієї посади з єдиною метою - втілити у реальність давню мрію створення свого особистого бренду.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.8 (4020)
Моя оцінка:
/10
Karen Sisco (2003—2004) режисер 6.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The adventures of U.S. Marshal Karen Sisco in Miami.

Karen Sisco (2003—2004)

Karen Sisco

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) The adventures of U.S. Marshal Karen Sisco in Miami.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.2 (954)
Моя оцінка:
/10
Сваха
Сваха (2003) режисер 6.0 imdb 6.6
Сюжет Приваблива, симпатична Кейт Фокс працює в адвокатській конторі, що спеціалізується на розлученнях. Але дійсним покликанням дівчини є не розлучати, а сполучати самотні серця. На рахунку Кейт вже три вдалі шлюби, а після замітки в газеті від охочих, скористатися її послугами, немає відбою.
І хоча Кейт вважає, що адвокатові не пристало виглядати романтичною і м'якою, але відмовити людям в допомозі не в її силах, і вона з радістю береться за роботу.
Сваха

Сваха (2003)

Miss Match

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Приваблива, симпатична Кейт Фокс працює в адвокатській конторі, що спеціалізується на розлученнях. Але дійсним покликанням дівчини є не розлучати, а сполучати самотні серця. На рахунку Кейт вже три вдалі шлюби, а після замітки в газеті від охочих, скористатися її послугами, немає відбою.
І хоча Кейт вважає, що адвокатові не пристало виглядати романтичною і м'якою, але відмовити людям в допомозі не в її силах, і вона з радістю береться за роботу.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.6 (1557)
Моя оцінка:
/10
Jake 2.0 (2003—2004) режисер 4.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Jake Foley is a computer technician for the NSA who secretly longs for a chance to work on the field. Circumstance puts him in a top secret laboratory, in the middle of a shootout between ...

Jake 2.0 (2003—2004)

Jake 2.0

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Завершений
режисер
США, Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Jake Foley is a computer technician for the NSA who secretly longs for a chance to work on the field. Circumstance puts him in a top secret laboratory, in the middle of a shootout between ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.7 (3774)
Моя оцінка:
/10
Техаські рейнджери
Техаські рейнджери (2001) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.2
Сюжет Бажаючу зупинити криваві розправи, які безкарно влаштовує банда Кінга Фішера, капітан Макнеллі та його помічник створюють загін рейнджерів і оголошують Фішера поза законом... Чергова невдала спроба оживити жанр вестерну. Для того, щоб хоча б в якійсь мірі зацікавити ковбойським фільмом сучасного глядача, потрібен або дійсно вартий уваги сюжет, або зірки першої величини у головних ролях. У даному випадку не було ні того, ні іншого: ставку зробили на акторів молодих, а в сюжетному плані все максимально просто, хоча й динамічно. Логічним наслідком була майже повна відсутність інтересу до картини.
Техаські рейнджери Трейлер

Техаські рейнджери (2001)

Texas Rangers

16+
режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис Бажаючу зупинити криваві розправи, які безкарно влаштовує банда Кінга Фішера, капітан Макнеллі та його помічник створюють загін рейнджерів і оголошують Фішера поза законом... Чергова невдала спроба оживити жанр вестерну. Для того, щоб хоча б в якійсь мірі зацікавити ковбойським фільмом сучасного глядача, потрібен або дійсно вартий уваги сюжет, або зірки першої величини у головних ролях. У даному випадку не було ні того, ні іншого: ставку зробили на акторів молодих, а в сюжетному плані все максимально просто, хоча й динамічно. Логічним наслідком була майже повна відсутність інтересу до картини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 5.2 (6333)
Моя оцінка:
/10
Таємниці Смолвілля
Таємниці Смолвілля (2001—2011) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.5
Сюжет Фантастичний серіал розповідає історію тинейджера Кларка Кента, який відкрив у собі сили супермена. Одного разу у маленькому містечку Смолвілль почався метеоритний дощ. Зелені камені так і сипалися з небес, і разом з ними на космічному кораблі прибув, тоді ще дитиною, Кларк Кент.
Магічні зелені камені наділили Кларка надприродними здібностями. Час ішов, Кларк виріс. У нього маса проблем: навчання в школі, надмірно опікуючи приймальні батьки, містичні події в містечку Смолвілль. Юнак спілкується з великою кількістю людей, заводить друзів.
Таємниці Смолвілля

Таємниці Смолвілля (2001—2011)

Smallville

12+
Серіал 10 сезонів, 217 епізодів Завершений
режисер
США, Канада   60 хв
Читати опис Фантастичний серіал розповідає історію тинейджера Кларка Кента, який відкрив у собі сили супермена. Одного разу у маленькому містечку Смолвілль почався метеоритний дощ. Зелені камені так і сипалися з небес, і разом з ними на космічному кораблі прибув, тоді ще дитиною, Кларк Кент.
Магічні зелені камені наділили Кларка надприродними здібностями. Час ішов, Кларк виріс. У нього маса проблем: навчання в школі, надмірно опікуючи приймальні батьки, містичні події в містечку Смолвілль. Юнак спілкується з великою кількістю людей, заводить друзів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (84)  IMDb: 7.5 (138703)
Моя оцінка:
/10
Kate Brasher (2001) режисер 0.0 imdb 7.1

Kate Brasher (2001)

Kate Brasher

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (57)
Моя оцінка:
/10
Wasteland (1999) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Six twentysomething friends who went to college together are now living in New York trying to find themselves.

Wasteland (1999)

Wasteland

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Six twentysomething friends who went to college together are now living in New York trying to find themselves.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (151)
Моя оцінка:
/10
Лейк Плесід: Озеро страху
Лейк Плесід: Озеро страху (1999) режисер, актор у ролі Airplane Pilot  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.8
Сюжет Щось або хтось вбиває людей в маленькому містечку Лейк Плесід, породжуючи чутки про "морське чудовисько". Але дослідження групи відважних активістів дозволяють зрозуміти, що в озері орудує гігантський крокодил.
Лейк Плесід: Озеро страху Трейлер

Лейк Плесід: Озеро страху (1999)

Lake Placid

16+
режисер, актор у ролі Airplane Pilot
США   1 год 22 хв
Читати опис Щось або хтось вбиває людей в маленькому містечку Лейк Плесід, породжуючи чутки про "морське чудовисько". Але дослідження групи відважних активістів дозволяють зрозуміти, що в озері орудує гігантський крокодил.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (24)  IMDb: 5.8 (65750)
Моя оцінка:
/10
Фелісіті
Фелісіті (1998—2002) режисер 5.0 imdb 6.9
Сюжет Фелісіті Портер навчається в школі і вже цілих чотири роки їй подобається Бен, від якого вона божевільна, але за весь час навчання вона з ним навіть не розмовляла. Якось на випускному вона просить Бена підписати її щоденник. Те, що написав Бен Ковінгтон у її щоденнику, повністю змінює Фелісіті. Вона навіть відмовляється вступати до військово-медичного училища, а прямує за Беном до Нью-Йоркського університету. У цьому місті їй не пощастить знайти кохання, зате вона зможе відкрити себе.
Фелісіті Трейлер

Фелісіті (1998—2002)

Felicity

Серіал 4 сезони, 84 епізоди Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Фелісіті Портер навчається в школі і вже цілих чотири роки їй подобається Бен, від якого вона божевільна, але за весь час навчання вона з ним навіть не розмовляла. Якось на випускному вона просить Бена підписати її щоденник. Те, що написав Бен Ковінгтон у її щоденнику, повністю змінює Фелісіті. Вона навіть відмовляється вступати до військово-медичного училища, а прямує за Беном до Нью-Йоркського університету. У цьому місті їй не пощастить знайти кохання, зате вона зможе відкрити себе.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (12996)
Моя оцінка:
/10
Гелловін: 20 років потому
Гелловін: 20 років потому (1998) режисер, актор у ролі School Financial Advisor  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.8
Сюжет Через 20 років Лорі Строуд знову вимушена боротися зі своїм минулим. Ці роки вона жила під вигаданим ім'ям разом з сином Джоном. Але Майкл Маєрс раптово повернувся у її життя з помстою. З помстою не тільки до Лорі. Жах почався для всього міста! Коли група студентів відправляється на свято Гелловін, вони опиняються у кривавій річці. І знову Лорі повинна врятувати усіх від породження Пекла.
Гелловін: 20 років потому Трейлер

Гелловін: 20 років потому (1998)

Halloween: H20

16+
режисер, актор у ролі School Financial Advisor
США   1 год 26 хв
Читати опис Через 20 років Лорі Строуд знову вимушена боротися зі своїм минулим. Ці роки вона жила під вигаданим ім'ям разом з сином Джоном. Але Майкл Маєрс раптово повернувся у її життя з помстою. З помстою не тільки до Лорі. Жах почався для всього міста! Коли група студентів відправляється на свято Гелловін, вони опиняються у кривавій річці. І знову Лорі повинна врятувати усіх від породження Пекла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (21)  IMDb: 5.8 (82230)
Моя оцінка:
/10
Затока Доусона
Затока Доусона (1998—2003) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 6.8
Сюжет Друзі-підлітки Доусон, Джої, Пейсі та Джен переживають злети та падіння в школі та за її межами. Їхнє життя сповнене мрій, бажань та пристрастей.
Затока Доусона Трейлер

Затока Доусона (1998—2003)

Dawson's Creek

18+
Серіал 6 сезонів, 128 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Друзі-підлітки Доусон, Джої, Пейсі та Джен переживають злети та падіння в школі та за її межами. Їхнє життя сповнене мрій, бажань та пристрастей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (8)  IMDb: 6.8 (44772)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Практика
Практика (1997—2004) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.7
Сюжет Розповідь про юридичну фірму, в якій працюють адвокати, і по-справжньому люблять свою роботу. Вони готові боротися до кінця за кожну справу і за кожного клієнта. Несподіване трактування законів - коник фірми, і вони можуть зробити так, що навіть найсуперечливіші аргументи здадуться переконливими. І хоча, зрозуміло, вони не можуть виграти кожен процес, відновлення справедливості завжди є для них основною метою. Однак, саме через це їм часто доводиться стикатися з етичними та моральними дилемами.
Практика

Практика (1997—2004)

The Practice

Серіал 8 сезонів, 168 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Розповідь про юридичну фірму, в якій працюють адвокати, і по-справжньому люблять свою роботу. Вони готові боротися до кінця за кожну справу і за кожного клієнта. Несподіване трактування законів - коник фірми, і вони можуть зробити так, що навіть найсуперечливіші аргументи здадуться переконливими. І хоча, зрозуміло, вони не можуть виграти кожен процес, відновлення справедливості завжди є для них основною метою. Однак, саме через це їм часто доводиться стикатися з етичними та моральними дилемами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.7 (10467)
Моя оцінка:
/10
Relativity (1996—1997) режисер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Romantic and family serio-comic drama series about two American strangers in their twenties who meet and fall in love in Italy, and return home, get to know each other's families and take on new challenges in their lives...as do t...
Трейлер

Relativity (1996—1997)

Relativity

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Romantic and family serio-comic drama series about two American strangers in their twenties who meet and fall in love in Italy, and return home, get to know each other's families and take on new challenges in their lives...as do t...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (380)
Моя оцінка:
/10
Big Bully (1996) режисер 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) David Leary was bullied by Rosco when he was in elementary school. But he got even on the day his parents moved out of town. Now twenty years later, David, who is a successful writer, is invited back to his home town to teach. Everything is great until Rosco, who is still in town, recognizes him. Now suddenly someone is playing mean practical jokes on him. Isn't David a little too old to be running to the Principal saying "Rosco's picking on me." ?
Трейлер

Big Bully (1996)

Big Bully

режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) David Leary was bullied by Rosco when he was in elementary school. But he got even on the day his parents moved out of town. Now twenty years later, David, who is a successful writer, is invited back to his home town to teach. Everything is great until Rosco, who is still in town, recognizes him. Now suddenly someone is playing mean practical jokes on him. Isn't David a little too old to be running to the Principal saying "Rosco's picking on me." ?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (5574)
Моя оцінка:
/10
Чикаґська надія
Чикаґська надія (1994—2000) режисер 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Television medical drama in soap-opera style. Surgeons Jeffrey Geiger and Aaron Shutte battle valiantly for their patients, often coming into conflict with the hospital administration, run by Dr. Phillip Watters. Their cases are usually ethically complex, highly sensationalistic, and very melodramatic. Meanwhile, Jeffrey and Aaron, who are best friends, commiserate about the shambles their tumultuous personal lives have become....
Чикаґська надія

Чикаґська надія (1994—2000)

Chicago Hope

Серіал 6 сезонів, 141 епізод Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Television medical drama in soap-opera style. Surgeons Jeffrey Geiger and Aaron Shutte battle valiantly for their patients, often coming into conflict with the hospital administration, run by Dr. Phillip Watters. Their cases are usually ethically complex, highly sensationalistic, and very melodramatic. Meanwhile, Jeffrey and Aaron, who are best friends, commiserate about the shambles their tumultuous personal lives have become....
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (4705)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: