Шон Піллер

Shawn Piller

Дата народження: 5 жовтня 1972 (51 рік)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Всього фільмів (на сайті): 14

Ролі: режисер ★ 6.95 (8), продюсер (8), сценарист ★ 7.65 (5), актор (1), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 14 результатів

What We Left Behind: Looking Back at Deep Space Nine (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Ira Steven Behr explores the legacy of Star Trek: Deep Space Nine (1993).

What We Left Behind: Looking Back at Deep Space Nine (2017)

What We Left Behind: Looking Back at Deep Space Nine

зіграв самого себе
США   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) Ira Steven Behr explores the legacy of Star Trek: Deep Space Nine (1993).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (2179)
Моя оцінка:
/10
Sea Change (2017) продюсер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) A teenage girl makes a startling discovery about her connection to the Seawalkers, legendary beings who are half-human, half-sea creature.
Трейлер

Sea Change (2017)

Sea Change

продюсер
США   1 год 21 хв
Читати опис (англ.) A teenage girl makes a startling discovery about her connection to the Seawalkers, legendary beings who are half-human, half-sea creature.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (662)
Моя оцінка:
/10
Приватні Детективи
Приватні Детективи (2016—2021) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.3
Сюжет Метт Шейді - перспективний хокеїст. Він вже досяг неймовірного успіху, за його плечима безліч забитих голів, престижних нагород, він любимо прихильницями і своєю країною. Метт уклав вигідний контракт, який обіцяє йому неймовірні прибутки. Проте несподівано для всіх хлопець приймає рішення покинути спорт і кардинально змінити рід своєї діяльності. І тут доля зводить колишню зірку спорту з Енджі Евереттом, неймовірно розумним і успішним детективом, після знайомства з яким Шейду приходить в голову ідея спробувати себе в ролі детектива. Незважаючи на відсутність досвіду і відповідної освіти Метта, Еверетт все-таки бере ініціативного хлопця до себе і вводить у курс справи приватного розшуку.
Приватні Детективи Трейлер

Приватні Детективи (2016—2021)

Private Eyes

Серіал 5 сезонів, 60 епізодів Скасований
продюсер, режисер
Канада   43 хв
Читати опис Метт Шейді - перспективний хокеїст. Він вже досяг неймовірного успіху, за його плечима безліч забитих голів, престижних нагород, він любимо прихильницями і своєю країною. Метт уклав вигідний контракт, який обіцяє йому неймовірні прибутки. Проте несподівано для всіх хлопець приймає рішення покинути спорт і кардинально змінити рід своєї діяльності. І тут доля зводить колишню зірку спорту з Енджі Евереттом, неймовірно розумним і успішним детективом, після знайомства з яким Шейду приходить в голову ідея спробувати себе в ролі детектива. Незважаючи на відсутність досвіду і відповідної освіти Метта, Еверетт все-таки бере ініціативного хлопця до себе і вводить у курс справи приватного розшуку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (7)  IMDb: 7.3 (5643)
Моя оцінка:
/10
Більше ніж мистецтво
Більше ніж мистецтво (2015—2016) режисер 6.0 imdb 5.9
Сюжет Повернувшись з Іраку, Коннор спочатку заводить зв'язку в антикварних салонах, де намагається збути контрабандні предмети мистецтва, а пізніше йому відкриваються двері аукціонних будинків, де правлять жадібні торговці, контрабандисти, інвестори і колекціонери.
Більше ніж мистецтво Трейлер

Більше ніж мистецтво (2015—2016)

The Art of More

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Повернувшись з Іраку, Коннор спочатку заводить зв'язку в антикварних салонах, де намагається збути контрабандні предмети мистецтва, а пізніше йому відкриваються двері аукціонних будинків, де правлять жадібні торговці, контрабандисти, інвестори і колекціонери.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 5.9 (849)
Моя оцінка:
/10
Sexy Evil Genius (2013) режисер 5.5 imdb 5.7
Сюжет (англ.) A dark comedy about an eclectic group of strangers invited to a downtown bar by a mutual ex-lover, Nikki Franklyn, a maddeningly sexy, unpredictable and possibly insane young woman who's recently gotten out of prison for murdering her last ex-boyfriend. The party really gets started when Nikki herself arrives, hauling her latest lover and fiancee, the morally challenged lawyer who'd been handling her case. She's mysterious about her intentions and her current and former lovers soon realize they are all caught in one of her brilliant, mischievous mind-games with possible deadly consequences. By the night's end, revenge will be had, new romance will bloom, and Nikki will have delivered on her reputation as the sexy evil genius.
Трейлер

Sexy Evil Genius (2013)

Sexy Evil Genius

режисер
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) A dark comedy about an eclectic group of strangers invited to a downtown bar by a mutual ex-lover, Nikki Franklyn, a maddeningly sexy, unpredictable and possibly insane young woman who's recently gotten out of prison for murdering her last ex-boyfriend. The party really gets started when Nikki herself arrives, hauling her latest lover and fiancee, the morally challenged lawyer who'd been handling her case. She's mysterious about her intentions and her current and former lovers soon realize they are all caught in one of her brilliant, mischievous mind-games with possible deadly consequences. By the night's end, revenge will be had, new romance will bloom, and Nikki will have delivered on her reputation as the sexy evil genius.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.7 (3791)
Моя оцінка:
/10
Бестія
Бестія (2013—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.9
Сюжет Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Бестія

Бестія (2013—2017)

Rogue

Серіал 4 сезони, 50 епізодів Скасований
режисер
США, Канада   50 хв
Читати опис Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (3222)
Моя оцінка:
/10
Гейвен
Гейвен (2010—2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.5
Сюжет Агент ФБР Одрі Паркер прибуває в містечко під назвою Хейвен, щоб знайти злочинця-втікача. Але виявляється, що місто здавна служить притулком для людей, що володіють надздібностями, і багато жителів містечка використовують їх далеко не в мирних цілях. Жителі називають ці здібності "бідами" або "проблемами", так як не завжди можуть їх контролювати. Одрі виявляє, що може допомагати людям справлятися з такими бідами. Напарником Одрі в розслідуванні таємничих подій стає місцевий детектив Нейтан Уорнос, а також чарівний контрабандист Дюк Крокер.
Гейвен Трейлер

Гейвен (2010—2015)

Haven

12+
Серіал 5 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисер, продюсер
Канада, США   60 хв
Читати опис Агент ФБР Одрі Паркер прибуває в містечко під назвою Хейвен, щоб знайти злочинця-втікача. Але виявляється, що місто здавна служить притулком для людей, що володіють надздібностями, і багато жителів містечка використовують їх далеко не в мирних цілях. Жителі називають ці здібності "бідами" або "проблемами", так як не завжди можуть їх контролювати. Одрі виявляє, що може допомагати людям справлятися з такими бідами. Напарником Одрі в розслідуванні таємничих подій стає місцевий детектив Нейтан Уорнос, а також чарівний контрабандист Дюк Крокер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (31)  IMDb: 7.5 (41286)
Моя оцінка:
/10
Університет
Університет (2007—2011) продюсер, режисер 8.1 imdb 7.6
Сюжет Університет — це лекції, аудиторії, викладачі, ректори. Це контрольні, до яких заздалегідь готуєшся, і, можливо, невелика вечірка після. Не тут то було! Це красиві дівчата, гарячі хлопці, найвеселіші братства, п’янкі гулянки з ночі до ранку. Вічні підколи новачків. Зубріння або гарячкова писанина шпор за ніч до сесії. Тут є все. Знайомтеся, Расті, першокурсник. Йому тільки належить зануритися в цей новий для нього світ, осилить він це все?
Університет

Університет (2007—2011)

Greek

18+
Серіал 4 сезони, 74 епізоди Завершений
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис Університет — це лекції, аудиторії, викладачі, ректори. Це контрольні, до яких заздалегідь готуєшся, і, можливо, невелика вечірка після. Не тут то було! Це красиві дівчата, гарячі хлопці, найвеселіші братства, п’янкі гулянки з ночі до ранку. Вічні підколи новачків. Зубріння або гарячкова писанина шпор за ніч до сесії. Тут є все. Знайомтеся, Расті, першокурсник. Йому тільки належить зануритися в цей новий для нього світ, осилить він це все?
КіноБаза: 8.1 (10)  IMDb: 7.6 (25121)
Моя оцінка:
/10
Дикий вогонь
Дикий вогонь (2005—2008) продюсер, режисер, сценарист 0.0 imdb 7.5
Сюжет У серіалі розповідається про життя молодої дівчини на ім'я Крiс, яка у віці підлітка потрапляє в колонію для неповнолітніх злочинців. Після відбуття покарання, вона знову отримує можливість почати своє життя спочатку.
Дикий вогонь

Дикий вогонь (2005—2008)

Wildfire

Серіал 4 сезони, 52 епізоди Завершений
продюсер, режисер, сценарист
США, Канада   60 хв
Читати опис У серіалі розповідається про життя молодої дівчини на ім'я Крiс, яка у віці підлітка потрапляє в колонію для неповнолітніх злочинців. Після відбуття покарання, вона знову отримує можливість почати своє життя спочатку.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (3718)
Моя оцінка:
/10
The Dead Zone (2002) сценарист, продюсер 7.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Johnny Smith is a high school teacher in love with Sarah Bracknell, a music teacher at the same school. But Johnny is smashed up in a horrendous car accident and slips into a coma that lasts for six years. When he awakens, Sarah has married another man, while his once-latent psychic powers come to flower. He now has visions that reveal things from both the past and the future. And this puts him in the path of a serial killer.

The Dead Zone (2002)

The Dead Zone

сценарист, продюсер
США, Канада   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) Johnny Smith is a high school teacher in love with Sarah Bracknell, a music teacher at the same school. But Johnny is smashed up in a horrendous car accident and slips into a coma that lasts for six years. When he awakens, Sarah has married another man, while his once-latent psychic powers come to flower. He now has visions that reveal things from both the past and the future. And this puts him in the path of a serial killer.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.1 (1528)
Моя оцінка:
/10
Мертва зона
Мертва зона (2002—2007) продюсер, ідея, сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.3
Сюжет Джоні Сміт вів тихе життя в маленькому містечку. Він викладав природні науки в школі, був заручений з Сарою, єдиним коханням всього його життя, і піклувався про овдовілу матір Віру, що живе по сусідству. Але після автокатастрофи, в якій він трохи не загинув, Джоні впадає в глибоку кому.
Мертва зона

Мертва зона (2002—2007)

The Dead Zone

16+
Серіал 6 сезонів, 81 епізод Скасований
продюсер, ідея, сценарист, режисер
Канада, США   60 хв
Читати опис Джоні Сміт вів тихе життя в маленькому містечку. Він викладав природні науки в школі, був заручений з Сарою, єдиним коханням всього його життя, і піклувався про овдовілу матір Віру, що живе по сусідству. Але після автокатастрофи, в якій він трохи не загинув, Джоні впадає в глибоку кому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 7.3 (9965)
Моя оцінка:
/10
Too Pure (1998) продюсер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) After the death of her parents, Nina, the daughter of Cuban immigrants, tries to find the American Dream. She divides her time between her studies, work and a promising affair with Brian, a...

Too Pure (1998)

Too Pure

продюсер
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) After the death of her parents, Nina, the daughter of Cuban immigrants, tries to find the American Dream. She divides her time between her studies, work and a promising affair with Brian, a...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (21)
Моя оцінка:
/10
Зоряний шлях: Вояджер
Зоряний шлях: Вояджер (1995—2001) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.9
Сюжет Корабель Зоряного Флоту «Вояджер», що тільки-но зійшов з верфей, у своєму першому ж польоті потрапляє в наймогутнішу космічну аномалію, яка переносить через гіперпростір в інший квадрант Галактиці сам корабель із усім його екіпажем. Опинившись у раніше зовсім не дослідженому районі Галактиці капітан Дженвей і вся команда Вояджера не лишає надії й упевненості у своїх силах й, не розгубившись, кладуть корабель на шлях додому, до Землі, з якою їх розділяє 70,000 світлових років...
Зоряний шлях: Вояджер Трейлер

Зоряний шлях: Вояджер (1995—2001)

Star Trek: Voyager

Серіал 7 сезонів, 172 епізоди Завершений
сценарист
США   45 хв
Читати опис Корабель Зоряного Флоту «Вояджер», що тільки-но зійшов з верфей, у своєму першому ж польоті потрапляє в наймогутнішу космічну аномалію, яка переносить через гіперпростір в інший квадрант Галактиці сам корабель із усім його екіпажем. Опинившись у раніше зовсім не дослідженому районі Галактиці капітан Дженвей і вся команда Вояджера не лишає надії й упевненості у своїх силах й, не розгубившись, кладуть корабель на шлях додому, до Землі, з якою їх розділяє 70,000 світлових років...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (18)  IMDb: 7.9 (77121)
Моя оцінка:
/10
Зоряний шлях: Наступне покоління
Зоряний шлях: Наступне покоління (1987—1994) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.7
Сюжет Друге народження Зоряного Шляху.

Приблизно через 20 років було вирішено реанімувати старий серіал. На хвилі тріумфу кінофільмів (яких на той час зняли вже чотири) з'явився молодший брат першого серіалу. У світі Star Trek пройшло 80 років. Змінився екіпаж, удосконалилися технології, змінився навіть Ентерпрайз. Залишилися тільки знайоме й улюблене нам ім'я корабля та мета його команди - Сміло йти туди, де не ступала нога людини!

На містку - Наступне Покоління...
Зоряний шлях: Наступне покоління

Зоряний шлях: Наступне покоління (1987—1994)

Star Trek: The Next Generation

Серіал 7 сезонів, 178 епізодів Завершений
сценарист
США   44 хв
Читати опис Друге народження Зоряного Шляху.

Приблизно через 20 років було вирішено реанімувати старий серіал. На хвилі тріумфу кінофільмів (яких на той час зняли вже чотири) з'явився молодший брат першого серіалу. У світі Star Trek пройшло 80 років. Змінився екіпаж, удосконалилися технології, змінився навіть Ентерпрайз. Залишилися тільки знайоме й улюблене нам ім'я корабля та мета його команди - Сміло йти туди, де не ступала нога людини!

На містку - Наступне Покоління...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (29)  IMDb: 8.7 (135565)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: