Чарльз Гейд

Charles Haid

Дата народження: 2 червня 1943 (81 рік)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Сан-Франциско, Каліфорнія, США

Зріст: 179 см

Всього фільмів (на сайті): 98

Ролі: актор (66), режисер ★ 8.44 (37), продюсер (11)

Фільмографія

Знайдено 98 результатів

Sensitivity Training (2016) продюсер, актор у ролі Glenn 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A misanthropic woman is forced into sensitivity training at work and forms an unlikely friendship with the bubbly woman assigned to be her coach.

Sensitivity Training (2016)

Sensitivity Training

продюсер, актор у ролі Glenn
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) A misanthropic woman is forced into sensitivity training at work and forms an unlikely friendship with the bubbly woman assigned to be her coach.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (458)
Моя оцінка:
/10
Ґрімм
Ґрімм (2011—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.9
Сюжет Детектив Нік Беркгардт працює в поліції Портленда, коли дізнається, що є нащадком групи мисливців, які підтримують рівновагу між людством і казковими істотами. Нік намагається зрозуміти світ, що відкриває нові горизонти перед ним і зберегти баланс між роботою в поліції і життям як Грімм. Допомагають йому Монро — друг, колишній злочинець, що виправився, і Генк Гріффін — детектив поліції і напарник Ніка.
Ґрімм Трейлер

Ґрімм (2011—2017)

Grimm

18+
Серіал 6 сезонів, 122 епізоди Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Детектив Нік Беркгардт працює в поліції Портленда, коли дізнається, що є нащадком групи мисливців, які підтримують рівновагу між людством і казковими істотами. Нік намагається зрозуміти світ, що відкриває нові горизонти перед ним і зберегти баланс між роботою в поліції і життям як Грімм. Допомагають йому Монро — друг, колишній злочинець, що виправився, і Генк Гріффін — детектив поліції і напарник Ніка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (98)  IMDb: 7.9 (131511)
Моя оцінка:
/10
Захисники
Захисники (2010—2011) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.4
Сюжет Нік і Піт все ще сподіваються зірвати в цьому житті джекпот, і до них зі своїми проблемами звертаються найрізноманітніші клієнти. На чолі адвокатської контори Мореллі і Кашмарек - Нік Мореллі, серйозний і жорсткий адвокат, який заради кожного клієнта віддає всі свої сили, незважаючи на важливість справи; і Піт Кашмарек, який сильніше юриспруденції любить тільки гарних жінок, шикарні авто і дорогий одяг.

При розширенні фірми до них приєднується Ліза Тайлер, молода юристка, повна ентузіазму, і готова залишити своє минуле екзотичної танцівниці, і асистентка Софі, мила й запальна інженю, яка прагне догодити своїм босам. І хоча успіх посміхається їм у справах юридичних, на особистому фронті все не так райдужно. Поки Піт зайнятий черговими романтичними перемогами, Нік намагається відновити свій шлюб, і залишитися в житті свого молодшого сина. Не важливо в чому звинувачують їх клієнтів, Нік і Піт готові стояти за них до останнього.
Захисники Трейлер

Захисники (2010—2011)

The Defenders

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Нік і Піт все ще сподіваються зірвати в цьому житті джекпот, і до них зі своїми проблемами звертаються найрізноманітніші клієнти. На чолі адвокатської контори Мореллі і Кашмарек - Нік Мореллі, серйозний і жорсткий адвокат, який заради кожного клієнта віддає всі свої сили, незважаючи на важливість справи; і Піт Кашмарек, який сильніше юриспруденції любить тільки гарних жінок, шикарні авто і дорогий одяг.

При розширенні фірми до них приєднується Ліза Тайлер, молода юристка, повна ентузіазму, і готова залишити своє минуле екзотичної танцівниці, і асистентка Софі, мила й запальна інженю, яка прагне догодити своїм босам. І хоча успіх посміхається їм у справах юридичних, на особистому фронті все не так райдужно. Поки Піт зайнятий черговими романтичними перемогами, Нік намагається відновити свій шлюб, і залишитися в житті свого молодшого сина. Не важливо в чому звинувачують їх клієнтів, Нік і Піт готові стояти за них до останнього.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 7.4 (4027)
Моя оцінка:
/10
Тяжінню всупереч
Тяжінню всупереч (2009) актор у ролі Maddux's Father 5.8 imdb 7.3
Сюжет У недалекому майбутньому вісім астронавтів з п'яти різних країн відправляються в космічну експедицію. За шість років їм треба буде пролетіти тринадцять мільярдів кілометрів. Під пильною увагою жителів рідної планети вони ретельно контролюють свої емоції й почуття, поки не виявляють, що реальне призначення їхньої місії засекречено, у тому числі й від них самих.
Тяжінню всупереч

Тяжінню всупереч (2009)

Defying Gravity

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актор у ролі Maddux's Father
США, Канада, Велика Британія, Німеччина   60 хв
Читати опис У недалекому майбутньому вісім астронавтів з п'яти різних країн відправляються в космічну експедицію. За шість років їм треба буде пролетіти тринадцять мільярдів кілометрів. Під пильною увагою жителів рідної планети вони ретельно контролюють свої емоції й почуття, поки не виявляють, що реальне призначення їхньої місії засекречено, у тому числі й від них самих.
КіноБаза: 5.8 (7)  IMDb: 7.3 (10076)
Моя оцінка:
/10
Звір
Звір (2009) режисер 8.0 imdb 7.7
Сюжет Досвідчений оперативник ФБР Чарльз Баркер працює під глибоким прикриттям. Йому дають нового напарника — оперативника Елліса Дава.
Звір

Звір (2009)

The Beast

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Досвідчений оперативник ФБР Чарльз Баркер працює під глибоким прикриттям. Йому дають нового напарника — оперативника Елліса Дава.
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 7.7 (3057)
Моя оцінка:
/10
Сини Анархії
Сини Анархії (2008—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.6
Сюжет Серіал розповідає про клуб байкерів, які намагаються захистити своє місто від наркотиків і впливу із зовні, хоча самі грішать торгівлею зброєю. Молодий лідер клубу не надто впевнений у тому, що вибрав правильний шлях, і намагається щось змінити.
Сини Анархії Трейлер

Сини Анархії (2008—2014)

Sons of Anarchy

16+
Серіал 7 сезонів, 92 епізоди Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Серіал розповідає про клуб байкерів, які намагаються захистити своє місто від наркотиків і впливу із зовні, хоча самі грішать торгівлею зброєю. Молодий лідер клубу не надто впевнений у тому, що вибрав правильний шлях, і намагається щось змінити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (87)  IMDb: 8.6 (325720)
Моя оцінка:
/10
In Plain Sight (2008—2012) режисер, актор у ролі Jumbo 8.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Mary Shannon is a U.S. Marshal in the witness protection program who spends her time relocating federal witnesses.. Based in Albuquerque, New Mexico, Mary works with her partner, Marshall Mann, to place criminals and innocent witnesses into new lives. When not putting her life on the line to protect federal witnesses, Mary attempts to manage her dysfunctional family, including overly dependent mother, Jinx, and younger sister, Brandi, both of whom live with her. Between work and family, Mary has little time for boyfriend Raphael Ramirez who plays minor league baseball.
Трейлер

In Plain Sight (2008—2012)

In Plain Sight

Серіал 5 сезонів, 61 епізод Завершений
режисер, актор у ролі Jumbo
США   60 хв
Читати опис (англ.) Mary Shannon is a U.S. Marshal in the witness protection program who spends her time relocating federal witnesses.. Based in Albuquerque, New Mexico, Mary works with her partner, Marshall Mann, to place criminals and innocent witnesses into new lives. When not putting her life on the line to protect federal witnesses, Mary attempts to manage her dysfunctional family, including overly dependent mother, Jinx, and younger sister, Brandi, both of whom live with her. Between work and family, Mary has little time for boyfriend Raphael Ramirez who plays minor league baseball.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.4 (12891)
Моя оцінка:
/10
Пуститися берега
Пуститися берега (2008—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.9 imdb 9.5
Сюжет Шкільний учитель хімії Волтер Вайт дізнається, що хворий на рак легенів. З огляду на складний фінансовий стан справ сім'ї, а також перспективи, Волтер вирішує зайнятися виготовленням метамфетаміну. Для цього він залучає свого колишнього учня Джессі Пінкмана, колись виключеного зі школи за активного сприяння Вайта. Пінкман сам займався «варінням мета», але напередодні, в ході рейду ОБН, він позбувся напарника і лабораторії …
Пуститися берега Трейлер

Пуститися берега (2008—2013)

Breaking Bad

18+
Серіал 5 сезонів, 62 епізоди Завершений
Топ #4 серіал
режисер
США   49 хв
Читати опис Шкільний учитель хімії Волтер Вайт дізнається, що хворий на рак легенів. З огляду на складний фінансовий стан справ сім'ї, а також перспективи, Волтер вирішує зайнятися виготовленням метамфетаміну. Для цього він залучає свого колишнього учня Джессі Пінкмана, колись виключеного зі школи за активного сприяння Вайта. Пінкман сам займався «варінням мета», але напередодні, в ході рейду ОБН, він позбувся напарника і лабораторії …
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.9 (548)  IMDb: 9.5 (2159702)
Моя оцінка:
/10
Мислити як злочинець
Мислити як злочинець (2005—) режисер, актор у ролі Unsub  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.1
Сюжет Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Мислити як злочинець Трейлер

Мислити як злочинець (2005—)

Criminal Minds

16+
Серіал 16 сезонів, 335 епізодів Поновлений серіал
режисер, актор у ролі Unsub
США   42 хв
Читати опис Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (49)  IMDb: 8.1 (220700)
Моя оцінка:
/10
Шукач
Шукач (2005—2012) режисер 7.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Deputy Police Chief Brenda Jean Johnson transfers from Atlanta to LA to head up a special unit of the LAPD that handles sensitive, high-profile murder cases. Johnson's quirky personality and hard-nosed approach often rubs her colleagues the wrong way, but her reputation as one of the world's best interrogator eventually wins over even her toughest critics.
Шукач Трейлер

Шукач (2005—2012)

The Closer

12+
Серіал 7 сезонів, 109 епізодів Завершений
режисер
США   46 хв
Читати опис (англ.) Deputy Police Chief Brenda Jean Johnson transfers from Atlanta to LA to head up a special unit of the LAPD that handles sensitive, high-profile murder cases. Johnson's quirky personality and hard-nosed approach often rubs her colleagues the wrong way, but her reputation as one of the world's best interrogator eventually wins over even her toughest critics.
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 7.8 (29075)
Моя оцінка:
/10
Jonny Zero (2005) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) An ex-con wants to start an honest life. His old crime outfit wants him, as well as an FBI agent who's working on a case against his former partners in crime. All he wants is to regain his family's trust and help those in need.

Jonny Zero (2005)

Jonny Zero

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) An ex-con wants to start an honest life. His old crime outfit wants him, as well as an FBI agent who's working on a case against his former partners in crime. All he wants is to regain his family's trust and help those in need.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (226)
Моя оцінка:
/10
Life Is Ruff (2005) режисер 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Calvin Wheeler is a scheming 13-year-old boy with everything going for him, except for an original issue of his precious comic book collection. When a prized show-dog chases him down while skateboarding one day, his owner inadvertently convinces him to adopt and train a dog of his own. However the only one available, is an uncouth stray Labrador/St. Bernard-mix named Tyko from a local animal shelter, who proves to be more than anybody can handle.

Life Is Ruff (2005)

Life Is Ruff

режисер
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) Calvin Wheeler is a scheming 13-year-old boy with everything going for him, except for an original issue of his precious comic book collection. When a prized show-dog chases him down while skateboarding one day, his owner inadvertently convinces him to adopt and train a dog of his own. However the only one available, is an uncouth stray Labrador/St. Bernard-mix named Tyko from a local animal shelter, who proves to be more than anybody can handle.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (1501)
Моя оцінка:
/10
Юристи Бостона
Юристи Бостона (2004—2008) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет Адвокат Алан Шор отримує роботу у великій та багатій адвокатській фірмі, що спеціалізується на цивільному праві. За допомогою свого друга, вчителя і ветерана Денні Крейна, Алан швидко завойовує славу, виграючи справи, за які ніхто б навіть не взявся. Він часто вдається до нечесних методів і незабаром стає серйозним суперником своєму колезі Бреду Чейзу. Незважаючи на те, що своїми спірними методами він ризикує заробити багато ворогів, Алан не зупиниться.
Спін-офф серіалу про адвокатів The Practice / Практика (1997-2004), що затьмарив за популярністю материнський серіал.
Юристи Бостона Трейлер

Юристи Бостона (2004—2008)

Boston Legal

18+
Серіал 5 сезонів, 101 епізод Завершений
режисер
США   44 хв
Читати опис Адвокат Алан Шор отримує роботу у великій та багатій адвокатській фірмі, що спеціалізується на цивільному праві. За допомогою свого друга, вчителя і ветерана Денні Крейна, Алан швидко завойовує славу, виграючи справи, за які ніхто б навіть не взявся. Він часто вдається до нечесних методів і незабаром стає серйозним суперником своєму колезі Бреду Чейзу. Незважаючи на те, що своїми спірними методами він ризикує заробити багато ворогів, Алан не зупиниться.
Спін-офф серіалу про адвокатів The Practice / Практика (1997-2004), що затьмарив за популярністю материнський серіал.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (10)  IMDb: 8.5 (50260)
Моя оцінка:
/10
Не бий копитом
Не бий копитом (2004) актор у ролі Lucky Jack  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.4
Сюжет Життя на фермі просте і вільне. Господарі і вихованці живуть душа в душу, співають пісень і веселяться. Але раптово цій ідилії приходить кінець. На зміну збанкрутілим власникам ферми приходить безжальний ділок, охочий продати землю і позбутися тварин. Природно, це не влаштовує звиклих до солодкого життя чотириногих і пернатих мешканців. Починається приголомшливо смішна партизанська війна. Керівниками бунту виступають кінь Бак і три корови, які вирішили піти на все, щоб врятувати ферму від розорення. Хто переможе у цій битві? Не знаємо як ви, а парнокопитні впевнені у власних силах.
Не бий копитом Трейлер

Не бий копитом (2004)

Home on the Range

6+
актор у ролі Lucky Jack
США   1 год 16 хв
Читати опис Життя на фермі просте і вільне. Господарі і вихованці живуть душа в душу, співають пісень і веселяться. Але раптово цій ідилії приходить кінець. На зміну збанкрутілим власникам ферми приходить безжальний ділок, охочий продати землю і позбутися тварин. Природно, це не влаштовує звиклих до солодкого життя чотириногих і пернатих мешканців. Починається приголомшливо смішна партизанська війна. Керівниками бунту виступають кінь Бак і три корови, які вирішили піти на все, щоб врятувати ферму від розорення. Хто переможе у цій битві? Не знаємо як ви, а парнокопитні впевнені у власних силах.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (38)  IMDb: 5.4 (26199)
Моя оцінка:
/10
Karen Sisco (2003—2004) режисер, актор у ролі Kacynzski 6.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The adventures of U.S. Marshal Karen Sisco in Miami.

Karen Sisco (2003—2004)

Karen Sisco

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер, актор у ролі Kacynzski
США   60 хв
Читати опис (англ.) The adventures of U.S. Marshal Karen Sisco in Miami.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.2 (959)
Моя оцінка:
/10
Threat Matrix (2003—2004) режисер, продюсер 8.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Special Agent John Kilmer leads an elite team on missions to eliminate terrorists and other threats as part of USA's Homeland Security force.

Threat Matrix (2003—2004)

Threat Matrix

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Special Agent John Kilmer leads an elite team on missions to eliminate terrorists and other threats as part of USA's Homeland Security force.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 5.9 (363)
Моя оцінка:
/10
Частини тіла
Частини тіла (2003—2010) режисер, актор у ролі Reefer 7.0 imdb 7.7
Сюжет Шон МакНамара і Крістіан Трой - два талановиті пластичні хірурги, які роблять красивих жінок бездоганними у власній приватній клініці, розташованій в Майамі. Операції стоять неймовірно дорого, і клієнтки бувають готові на все, щоб затримати вислизаючу красу або її примножити.
Шон і Крістіан не тільки партнери в одному бізнесі, але і друзі. Проте між ними часто виникають розбіжності через різне ставлення до життя, до своєї справи і до жінок.
Частини тіла Трейлер

Частини тіла (2003—2010)

Nip/Tuck

16+
Серіал 7 сезонів, 109 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі Reefer
США   44 хв
Читати опис Шон МакНамара і Крістіан Трой - два талановиті пластичні хірурги, які роблять красивих жінок бездоганними у власній приватній клініці, розташованій в Майамі. Операції стоять неймовірно дорого, і клієнтки бувають готові на все, щоб затримати вислизаючу красу або її примножити.
Шон і Крістіан не тільки партнери в одному бізнесі, але і друзі. Проте між ними часто виникають розбіжності через різне ставлення до життя, до своєї справи і до жінок.
КіноБаза: 7.0 (17)  IMDb: 7.7 (58840)
Моя оцінка:
/10
Presidio Med (2002—2003) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) In a San Francisco hospital two doctors, Rae Brennan and Matt Slingerland, try to break away from paperwork combined with impersonal care. With other colleagues they try to give their patients their full attention.

Presidio Med (2002—2003)

Presidio Med

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) In a San Francisco hospital two doctors, Rae Brennan and Matt Slingerland, try to break away from paperwork combined with impersonal care. With other colleagues they try to give their patients their full attention.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (122)
Моя оцінка:
/10
The Court (2002) режисер, продюсер 0.0 imdb 5.1

The Court (2002)

The Court

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (57)
Моя оцінка:
/10
Захисник
Захисник (2001—2004) режисер 7.3 imdb 7.4
Сюжет Головний герой Нік Феллін — приватний адвокат, засуджений до 1500 годин громадських робіт у державній юридичній консультації Піттсбурга за вживання та зберігання наркотиків. Сюжет серіалу побудований навколо переосмислення життя Ніком та його напружених відносин з батьком Бартоном Фелліном, президентом компанії, в якій Нік працює на повну ставку.
Захисник

Захисник (2001—2004)

The Guardian

Серіал 3 сезони, 67 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Головний герой Нік Феллін — приватний адвокат, засуджений до 1500 годин громадських робіт у державній юридичній консультації Піттсбурга за вживання та зберігання наркотиків. Сюжет серіалу побудований навколо переосмислення життя Ніком та його напружених відносин з батьком Бартоном Фелліном, президентом компанії, в якій Нік працює на повну ставку.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.4 (5944)
Моя оцінка:
/10
Philly (2001—2002) режисер 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A new lawyer tries to maintain her distance from her sometimes guilty clients, but building a good rep threatens to overcome her passion.

Philly (2001—2002)

Philly

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
США   50 хв
Читати опис (англ.) A new lawyer tries to maintain her distance from her sometimes guilty clients, but building a good rep threatens to overcome her passion.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.3 (417)
Моя оцінка:
/10
Big Apple (2001) режисер, продюсер 7.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The FBI and the New York Police Department battle to keep the mob from taking a bite out of the Big Apple.

Big Apple (2001)

Big Apple

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) The FBI and the New York Police Department battle to keep the mob from taking a bite out of the Big Apple.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.2 (144)
Моя оцінка:
/10
The Division (2001—2004) режисер, актор у ролі Maynard Shaw 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Five female cops in San Francisco struggle with their personal and professional lives.

The Division (2001—2004)

The Division

Серіал 4 сезони, 88 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі Maynard Shaw
США   60 хв
Читати опис (англ.) Five female cops in San Francisco struggle with their personal and professional lives.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.6 (601)
Моя оцінка:
/10
CSI: Місце злочину
CSI: Місце злочину (2000—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.7
Сюжет Завдяки надсучасним технологіям команда криміналістів поліції Лас-Вегаса розслідує найзаплутаніші вбивства в Місті гріхів.
CSI: Місце злочину Трейлер

CSI: Місце злочину (2000—2015)

CSI: Crime Scene Investigation

16+
Серіал 16 сезонів, 337 епізодів Завершений
режисер
США, Канада   60 хв
Читати опис Завдяки надсучасним технологіям команда криміналістів поліції Лас-Вегаса розслідує найзаплутаніші вбивства в Місті гріхів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (40)  IMDb: 7.7 (89544)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Sally Hemings: An American Scandal (2000) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Epic television miniseries exploring the complicated relationship of Thomas Jefferson and slave Sally Hemings, who conducted a 38 year love affair, spanning an ocean, ultimately producing children, grandchildren, and lots of controversy.

Sally Hemings: An American Scandal (2000)

Sally Hemings: An American Scandal

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
режисер
США   4 год 11 хв
Читати опис (англ.) Epic television miniseries exploring the complicated relationship of Thomas Jefferson and slave Sally Hemings, who conducted a 38 year love affair, spanning an ocean, ultimately producing children, grandchildren, and lots of controversy.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (565)
Моя оцінка:
/10
Третя зміна
Третя зміна (1999—2005) режисер, актор у ролі Captain Cathel Finney 6.5 imdb 8.0
Сюжет Серіал розповідав про службу та життя співробітників вигаданого відділу поліції, пожежників та медиків «швидкої» (парамедиків), які працюють у «третю зміну» — з трьох до одинадцяти годин вечора.
Третя зміна

Третя зміна (1999—2005)

Third Watch

Серіал 6 сезонів, 131 епізод Завершений
режисер, актор у ролі Captain Cathel Finney
США   44 хв
Читати опис Серіал розповідав про службу та життя співробітників вигаданого відділу поліції, пожежників та медиків «швидкої» (парамедиків), які працюють у «третю зміну» — з трьох до одинадцяти годин вечора.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 8.0 (11519)
Моя оцінка:
/10
The Third Miracle (1999) актор у ролі Bishop Cahill 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A skeptical Bishop sends a broken priest as Postulator to investigate the possible beatification of a simple, devout woman whose death caused a statue of the Virgin Mary to bleed upon and cure a girl with terminal lupus. The politically weary priest unknowingly embarks on a spiritual journey that rebuilds his shattered faith and life.
Трейлер

The Third Miracle (1999)

The Third Miracle

актор у ролі Bishop Cahill
США   1 год 59 хв
Читати опис (англ.) A skeptical Bishop sends a broken priest as Postulator to investigate the possible beatification of a simple, devout woman whose death caused a statue of the Virgin Mary to bleed upon and cure a girl with terminal lupus. The politically weary priest unknowingly embarks on a spiritual journey that rebuilds his shattered faith and life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (3555)
Моя оцінка:
/10
Buddy Faro (1998) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) After vanishing for 20 years, a hip 70's private detective brings his act into the 90's with the help of his young partner Bob and a couple of trusty assistants.

Buddy Faro (1998)

Buddy Faro

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) After vanishing for 20 years, a hip 70's private detective brings his act into the 90's with the help of his young partner Bob and a couple of trusty assistants.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (118)
Моя оцінка:
/10
Buffalo Soldiers (1997) режисер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Fact based story about the all-black US Cavalry Troop H which protected the Western territories in post Civil War times. The story focuses on the troops attempts to capture an Apache warrior named Vittorio who slaughters the settlers in New Mexico. The film examines the racial tensions that existed between the black soldiers and some of the white soldiers and the truths about the Indian invaders.
Трейлер

Buffalo Soldiers (1997)

Buffalo Soldiers

режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Fact based story about the all-black US Cavalry Troop H which protected the Western territories in post Civil War times. The story focuses on the troops attempts to capture an Apache warrior named Vittorio who slaughters the settlers in New Mexico. The film examines the racial tensions that existed between the black soldiers and some of the white soldiers and the truths about the Indian invaders.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (935)
Моя оцінка:
/10
High Incident (1996—1997) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A fast paced look at life for the officers of the El Camino Police Department, High Incident takes the viewers into the trenches with the street police officers, where the war on crime is being fought, one criminal at a time, and ...

High Incident (1996—1997)

High Incident

Серіал 2 сезони, 32 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A fast paced look at life for the officers of the El Camino Police Department, High Incident takes the viewers into the trenches with the street police officers, where the war on crime is being fought, one criminal at a time, and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (446)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: