Сем Райлі

Sam Riley

Дата народження: 8 січня 1980 (44 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Лідс, Західний Йоркшир, Англія, Великобританія

Зріст: 184 см

Всього фільмів (на сайті): 30

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 30 результатів

Гамбіт королеви
Гамбіт королеви (2023) актор у ролі Thomas Seymour  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.2
Сюжет Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Гамбіт королеви Трейлер

Гамбіт королеви (2023)

Firebrand

16+
актор у ролі Thomas Seymour
Велика Британія, США   2 год 0 хв
Читати опис Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 6.2 (1479)
Моя оцінка:
/10
Мадам Кліко
Мадам Кліко (2023) актор 0.0 imdb 7.8
Сюжет Барб-Ніколь Кліко сім років жила у щасливому шлюбі. Та коли її чоловік помер, вона не мала часу на горе — на її плечі упав величезний бізнес, що переживав ненайкращі часи. Барб-Ніколь вклала всю свою енергію та рішучість, щоб повернути славу імперії свого чоловіка та вписати своє ім'я в історію. Сьогодні, понад два століття потому, «Вдова Кліко» є особливою гостею на пишних зібраннях.
Мадам Кліко Трейлер

Мадам Кліко (2023)

Widow Clicquot

16+
актор
США   1 год 29 хв
Читати опис Барб-Ніколь Кліко сім років жила у щасливому шлюбі. Та коли її чоловік помер, вона не мала часу на горе — на її плечі упав величезний бізнес, що переживав ненайкращі часи. Барб-Ніколь вклала всю свою енергію та рішучість, щоб повернути славу імперії свого чоловіка та вписати своє ім'я в історію. Сьогодні, понад два століття потому, «Вдова Кліко» є особливою гостею на пишних зібраннях.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (60)
Моя оцінка:
/10
She Is Love (2022) актор у ролі Idris 6.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) Coming face-to-face after being estranged for over a decade, divorced couple, Idris and Patricia, opt to revisit the past and traverse that treacherous path together, emerging open to new beginnings.
Трейлер

She Is Love (2022)

She Is Love

актор у ролі Idris
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) Coming face-to-face after being estranged for over a decade, divorced couple, Idris and Patricia, opt to revisit the past and traverse that treacherous path together, emerging open to new beginnings.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.1 (625)
Моя оцінка:
/10
Геніальне пограбування
Геніальне пограбування (2020) актор у ролі James  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.4
Сюжет Юний Том разом з Волтером, харизматичним торговцем предметами мистецтва, вплутуються у смертельно небезпечну авантюру. Поки усі жителі Мадрида дивляться матч Чемпіонату світу з футболу, у хлопців є 90 хвилин, щоб пограбувати найбільш захищений банк у світі. Їхня єдина зброя у цій справі — їхній інтелект.
Геніальне пограбування Трейлер

Геніальне пограбування (2020)

The Vault

16+
актор у ролі James
Іспанія   1 год 58 хв
Читати опис Юний Том разом з Волтером, харизматичним торговцем предметами мистецтва, вплутуються у смертельно небезпечну авантюру. Поки усі жителі Мадрида дивляться матч Чемпіонату світу з футболу, у хлопців є 90 хвилин, щоб пограбувати найбільш захищений банк у світі. Їхня єдина зброя у цій справі — їхній інтелект.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (68)  IMDb: 6.4 (31396)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $3.99
Ребекка
Ребекка (2020) актор у ролі Jack Favell 6.2 imdb 6.0
Сюжет Після бурхливого роману із багатим вдівцем наївна наречена переїжджає до його сімейного маєтку, але не може врятуватися від страшної тіні своєї покійної дружини.
Ребекка Трейлер

Ребекка (2020)

Rebecca

12+
актор у ролі Jack Favell
Велика Британія, США   2 год 3 хв
Читати опис Після бурхливого роману із багатим вдівцем наївна наречена переїжджає до його сімейного маєтку, але не може врятуватися від страшної тіні своєї покійної дружини.
КіноБаза: 6.2 (28)  IMDb: 6.0 (46992)
Моя оцінка:
/10
Небезпечний елемент
Небезпечний елемент (2019) актор у ролі Pierre Curie  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.3
Сюжет Фільм розповідає про Марію Склодовську-Кюрі — її пристрасні стосунки, наукові відкриття і їхні наслідки для неї самої та всього світу. Досліджуючи радіоактивність, Марія та її чоловік П'єр Кюрі назавжди трансформували науку, їхні геніальні відкриття змінили хід історії.
Небезпечний елемент Трейлер

Небезпечний елемент (2019)

Radioactive

12+
актор у ролі Pierre Curie
Велика Британія, Угорщина   1 год 49 хв
Читати опис Фільм розповідає про Марію Склодовську-Кюрі — її пристрасні стосунки, наукові відкриття і їхні наслідки для неї самої та всього світу. Досліджуючи радіоактивність, Марія та її чоловік П'єр Кюрі назавжди трансформували науку, їхні геніальні відкриття змінили хід історії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (15)  IMDb: 6.3 (22073)
Моя оцінка:
/10
Чаклунка: Повелителька темряви
Чаклунка: Повелителька темряви (2019) актор у ролі Diaval  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Приголомшлива фентезі-історія продовжиться! Після того, як Чаклунка наклала закляття на королеву Аврору, життя магічного лісу та його фантастичних мешканців змінилося назавжди. Щоб вистояти у боротьбі проти темряви, молода правителька повинна знайти могутніх союзників - інакше її світ зникне.
Чаклунка: Повелителька темряви Трейлер

Чаклунка: Повелителька темряви (2019)

Maleficent: Mistress of Evil

12+
актор у ролі Diaval
США, Велика Британія   1 год 59 хв
Читати опис Приголомшлива фентезі-історія продовжиться! Після того, як Чаклунка наклала закляття на королеву Аврору, життя магічного лісу та його фантастичних мешканців змінилося назавжди. Щоб вистояти у боротьбі проти темряви, молода правителька повинна знайти могутніх союзників - інакше її світ зникне.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (166)  IMDb: 6.6 (120151)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Інколи завжди ніколи
Інколи завжди ніколи (2018) актор у ролі Peter  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.3
Сюжет Кравець Алан давно шукає втікача з дому, сина Майкла, який залишив рідну домівку під час гри в Ерудит. Щоправда, щоб іти далі до наміченої мети, батькові необхідно налагодити стосунки з молодшим Пітером і розгадати таємницю онлайн-гравця, який, як йому здається, нагадує зниклого Майкла.
Інколи завжди ніколи Трейлер

Інколи завжди ніколи (2018)

Sometimes Always Never

12+
актор у ролі Peter
Велика Британія   1 год 31 хв
Читати опис Кравець Алан давно шукає втікача з дому, сина Майкла, який залишив рідну домівку під час гри в Ерудит. Щоправда, щоб іти далі до наміченої мети, батькові необхідно налагодити стосунки з молодшим Пітером і розгадати таємницю онлайн-гравця, який, як йому здається, нагадує зниклого Майкла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.3 (3300)
Моя оцінка:
/10
Happy New Year, Colin Burstead. (2018) актор 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Colin hires a lavish country manor for his extended family to celebrate New Year. Unfortunately for Colin his position of power in the family is under serious threat from the arrival of his estranged brother David.
Трейлер

Happy New Year, Colin Burstead. (2018)

Happy New Year, Colin Burstead.

актор
Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Colin hires a lavish country manor for his extended family to celebrate New Year. Unfortunately for Colin his position of power in the family is under serious threat from the arrival of his estranged brother David.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (1916)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.3
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.3 (1428)
Моя оцінка:
/10
Перестрілка
Перестрілка (2016) актор у ролі Stevo  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Перестрілка Трейлер

Перестрілка (2016)

Free Fire

16+
актор у ролі Stevo
Велика Британія, Франція   1 год 31 хв
Читати опис Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (77)  IMDb: 6.3 (51097)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
SS-GB (2016—2017) актор у ролі Douglas Archer 6.6 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A British homicide detective investigates a murder in German-occupied England during World War II.
Трейлер

SS-GB (2016—2017)

SS-GB

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Douglas Archer
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A British homicide detective investigates a murder in German-occupied England during World War II.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 6.6 (3676)
Моя оцінка:
/10
Мій друг робот
Мій друг робот (2016) актор у ролі Brad Blutbad  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.7
Сюжет 11-річний Тобі — пристрасний винахідник. Доля зіштовхує його з милим і добрим роботом Роббі. Разом герої майструють дивовижний автомобіль, здатний не тільки борознити автостради, але й перетинати водні простори та навіть долати відстані повітрям. На цій машині друзі вирушають у складну, але дуже веселу подорож.
Мій друг робот Трейлер

Мій друг робот (2016)

Robby and Toby's Fantastic Voyager

2+
актор у ролі Brad Blutbad
Німеччина, Бельгія   1 год 46 хв
Читати опис 11-річний Тобі — пристрасний винахідник. Доля зіштовхує його з милим і добрим роботом Роббі. Разом герої майструють дивовижний автомобіль, здатний не тільки борознити автостради, але й перетинати водні простори та навіть долати відстані повітрям. На цій машині друзі вирушають у складну, але дуже веселу подорож.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (248)
Моя оцінка:
/10
Гордість і упередження і зомбі
Гордість і упередження і зомбі (2016) актор у ролі Mr. Darcy  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.8
Сюжет Фільм є захопливою і страшною інтерпретацією відомого роману британської письменниці Джейн Остін. Загадкова чума з'явилася у Великобританії в XIX столітті. Люди стали ходячими мерцями, що їдять живу людську плоть. В таких умовах багато чому довелося змінитися. Смілива героїня Елізабет Беннет не тільки гарна і розумна, вона також майстер з бойових мистецтв та зброї. Наставником для Елізабет і її сестер став молодий і привабливий містер Дарсі. Дівчині доводиться об'єднатися з учителем на просякнутому кров'ю полі бою, щоб звільнити країну від зомбі. Чи стануть герої парою в цьому небезпечному світі?
Гордість і упередження і зомбі Трейлер

Гордість і упередження і зомбі (2016)

Pride and Prejudice and Zombies

16+
актор у ролі Mr. Darcy
США, Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис Фільм є захопливою і страшною інтерпретацією відомого роману британської письменниці Джейн Остін. Загадкова чума з'явилася у Великобританії в XIX столітті. Люди стали ходячими мерцями, що їдять живу людську плоть. В таких умовах багато чому довелося змінитися. Смілива героїня Елізабет Беннет не тільки гарна і розумна, вона також майстер з бойових мистецтв та зброї. Наставником для Елізабет і її сестер став молодий і привабливий містер Дарсі. Дівчині доводиться об'єднатися з учителем на просякнутому кров'ю полі бою, щоб звільнити країну від зомбі. Чи стануть герої парою в цьому небезпечному світі?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (78)  IMDb: 5.8 (60877)
Моя оцінка:
/10
Tinkershrimp & Dutch (2016) актор у ролі Michael the Fowl 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Tinkershrimp, Dutch and King Hunnybun travel across New Great Great Britain in the Royal Double Decker, a castle on wheels.

Tinkershrimp & Dutch (2016)

Tinkershrimp & Dutch

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актор у ролі Michael the Fowl
Велика Британія   5 хв
Читати опис (англ.) Tinkershrimp, Dutch and King Hunnybun travel across New Great Great Britain in the Royal Double Decker, a castle on wheels.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (51)
Моя оцінка:
/10
Французька сюїта
Французька сюїта (2014) актор у ролі Benoit Labarie 6.9 imdb 7.0
Сюжет У центрі романтичної історії часів Другої світової війни — молода дівчина, яка живе разом зі свекрухою в окупованій нацистами Франції. Нелюбимий чоловік пішов на поле бою, і героїня закохується в німецького офіцера. Їх об’єднує любов до музики: вона грає на фортепіано, а німець — колишній композитор.
Французька сюїта Трейлер

Французька сюїта (2014)

Suite Française

16+
актор у ролі Benoit Labarie
Велика Британія, Франція, Канада, Бельгія   1 год 47 хв
Читати опис У центрі романтичної історії часів Другої світової війни — молода дівчина, яка живе разом зі свекрухою в окупованій нацистами Франції. Нелюбимий чоловік пішов на поле бою, і героїня закохується в німецького офіцера. Їх об’єднує любов до музики: вона грає на фортепіано, а німець — колишній композитор.
КіноБаза: 6.9 (12)  IMDb: 7.0 (28718)
Моя оцінка:
/10
Чаклунка
Чаклунка (2014) актор у ролі Diaval  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Юна чаклунка вела відокремлене життя e зачарованому лісі, оточена казковими істотами, але одного разу все змінилося... У її світ вторглися люди, які принесли з собою руйнування і хаос, і Чаклунці довелося встати на захист своїх підданих, закликавши на допомогу могутні темні сили. У запалі боротьби Чаклунка наклала страшне закляття на новонароджену доньку короля, Аврору. Але, спостерігаючи за тим, як росте маленька принцеса, Чаклунка починає сумніватися у правильності свого вчинку — адже, можливо, саме Аврора може вдихнути нове життя у чарівне лісове царство...
Чаклунка Трейлер

Чаклунка (2014)

Maleficent

12+
актор у ролі Diaval
США, Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис Юна чаклунка вела відокремлене життя e зачарованому лісі, оточена казковими істотами, але одного разу все змінилося... У її світ вторглися люди, які принесли з собою руйнування і хаос, і Чаклунці довелося встати на захист своїх підданих, закликавши на допомогу могутні темні сили. У запалі боротьби Чаклунка наклала страшне закляття на новонароджену доньку короля, Аврору. Але, спостерігаючи за тим, як росте маленька принцеса, Чаклунка починає сумніватися у правильності свого вчинку — адже, можливо, саме Аврора може вдихнути нове життя у чарівне лісове царство...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (337)  IMDb: 6.9 (402610)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Темна долина
Темна долина (2014) актор у ролі Greider  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.1
Сюжет Таємними шляхами самотній вершник пробирається в маленьке містечко високо в Альпах. Ніхто не знає, звідки прибув незнайомець і чого він хоче. Але в одному жителі містечка впевнені - вони не хочуть, щоб він залишався тут.
Темна долина Трейлер

Темна долина (2014)

The Dark Valley

18+
актор у ролі Greider
Австрія, Німеччина, Італія   1 год 55 хв
Читати опис Таємними шляхами самотній вершник пробирається в маленьке містечко високо в Альпах. Ніхто не знає, звідки прибув незнайомець і чого він хоче. Але в одному жителі містечка впевнені - вони не хочуть, щоб він залишався тут.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (18)  IMDb: 7.1 (14405)
Моя оцінка:
/10
Візантія
Візантія (2012) актор у ролі Darvell  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.5
Сюжет Розповідь про двох вампірів: маму і дочку. Вони оселяються в домі простого хлопця Ноеля, який і не підозрює, ким є нові співмешканки і що насправді вони не є сестрами. Старша Клара не хоче, щоб її сприймали, як маму Елеонор, тому вона всім розповідає, що вони сестри. Вона постійно бреше, власне, з цієї причини між мамою і дочкою виникають постійні конфлікти. Елеонор не бажає так жити - в постійних переїздах, і не хоче, щоб її мати займалася проституцією. Вона хоче, щоб її справжню історію хтось вислухав. Але є одне правило у світі вампірів: хто дізнається правду, тому час померти...
Візантія Трейлер

Візантія (2012)

Byzantium

16+
актор у ролі Darvell
Велика Британія, США, Ірландія   1 год 58 хв
Читати опис Розповідь про двох вампірів: маму і дочку. Вони оселяються в домі простого хлопця Ноеля, який і не підозрює, ким є нові співмешканки і що насправді вони не є сестрами. Старша Клара не хоче, щоб її сприймали, як маму Елеонор, тому вона всім розповідає, що вони сестри. Вона постійно бреше, власне, з цієї причини між мамою і дочкою виникають постійні конфлікти. Елеонор не бажає так жити - в постійних переїздах, і не хоче, щоб її мати займалася проституцією. Вона хоче, щоб її справжню історію хтось вислухав. Але є одне правило у світі вампірів: хто дізнається правду, тому час померти...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (38)  IMDb: 6.5 (46170)
Моя оцінка:
/10
На дорозі
На дорозі (2012) актор у ролі Sal Paradise / Jack Kerouac  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.0
Сюжет Після смерті батька Нью-Йоркський письменник Сел Парадайз знайомиться з молодим і чарівним Діном Моріарті, який тільки вийшов з в'язниці, одруженим на спокусливій красуні Марілу. Вони миттєво стають нерозлучними друзями. Прагнучи до свободи, Сел, Дін і Марілу поривають з умовностями життя і відправляються в подорож назустріч світу, людям і самим собі.
На дорозі Трейлер

На дорозі (2012)

On the Road

16+
актор у ролі Sal Paradise / Jack Kerouac
Франція, США, Велика Британія, Бразилія, Канада, Аргентина   2 год 17 хв
Читати опис Після смерті батька Нью-Йоркський письменник Сел Парадайз знайомиться з молодим і чарівним Діном Моріарті, який тільки вийшов з в'язниці, одруженим на спокусливій красуні Марілу. Вони миттєво стають нерозлучними друзями. Прагнучи до свободи, Сел, Дін і Марілу поривають з умовностями життя і відправляються в подорож назустріч світу, людям і самим собі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (39)  IMDb: 6.0 (43419)
Моя оцінка:
/10
Woman in Love (2011) актор у ролі Wagenmeister 7.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) An actor's career takes a "Tootsie"-like turn when he lets himself be cast as a woman in a movie.

Woman in Love (2011)

Woman in Love

актор у ролі Wagenmeister
Німеччина   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) An actor's career takes a "Tootsie"-like turn when he lets himself be cast as a woman in a movie.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.7 (3674)
Моя оцінка:
/10
Брайтонський льодяник
Брайтонський льодяник (2010) актор у ролі Pinkie  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.7
Сюжет Дрібний хуліган збирається одружитися з офіціанткою, яка може довести, що той замішаний у вбивстві місцевого головоріза...
Брайтонський льодяник Трейлер

Брайтонський льодяник (2010)

Brighton Rock

актор у ролі Pinkie
Велика Британія, Франція   1 год 51 хв
Читати опис Дрібний хуліган збирається одружитися з офіціанткою, яка може довести, що той замішаний у вбивстві місцевого головоріза...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.7 (6786)
Моя оцінка:
/10
13
13 (2010) актор у ролі Vince Ferro  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.0
Сюжет Головний герой, молодий і наївний Вінс, випадково дізнається про швидкий спосіб розбагатіти. Легка справа — точно виконати інструкції, які прийдуть поштою в смугастому конверті. Після того, як передбачуваний одержувач листа помирає від серцевого нападу, парубок наважується на авантюру. Він видає себе за покійного, не підозрюючи, що вплутується в смертельно небезпечну гру. У гонитві за легкими грошима герой потрапляє на підпільний тоталізатор з російської рулетки. Йому доведеться спустити курок — з 13 чоловік виживе троє.
13 Трейлер

13 (2010)

13

18+
актор у ролі Vince Ferro
США   1 год 31 хв
Читати опис Головний герой, молодий і наївний Вінс, випадково дізнається про швидкий спосіб розбагатіти. Легка справа — точно виконати інструкції, які прийдуть поштою в смугастому конверті. Після того, як передбачуваний одержувач листа помирає від серцевого нападу, парубок наважується на авантюру. Він видає себе за покійного, не підозрюючи, що вплутується в смертельно небезпечну гру. У гонитві за легкими грошима герой потрапляє на підпільний тоталізатор з російської рулетки. Йому доведеться спустити курок — з 13 чоловік виживе троє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (100)  IMDb: 6.0 (44153)
Моя оцінка:
/10
Rencontres de cinéma (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.7

Rencontres de cinéma (2007)

Rencontres de cinéma

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Франція
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (44)
Моя оцінка:
/10
Франклін
Франклін (2008) актор у ролі Milo  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.0
Сюжет В основі сюжету покладені долі чотирьох головних героїв... Ессер - старий зломлений життям чоловік, що скитається по переповненим безхатченками й жебраками вулицям міста в пошуках свого зниклого сина. Майло - тридцятирічний чоловік, що запекло намагається повернути собі чистоту першої любові. Емілія - прекрасна студентка факультету мистецтв, чиї роботи наповнені суїцидальними думками й смертю. Пріст - безжалісний детектив, що шукає відплати на вулицях метрополіса за назвою "Meanwhile City", гігантського моноліту, керованого релігійними фанатиками. Ці четверо людей - радикально різні, але в результаті їхні світи зіштовхнуться один з одним і в стрімкому фіналі політ однієї-єдиної кулі вирішить долю героїв...
Франклін Трейлер

Франклін (2008)

Franklyn

16+
актор у ролі Milo
Франція, Велика Британія   1 год 38 хв
Читати опис В основі сюжету покладені долі чотирьох головних героїв... Ессер - старий зломлений життям чоловік, що скитається по переповненим безхатченками й жебраками вулицям міста в пошуках свого зниклого сина. Майло - тридцятирічний чоловік, що запекло намагається повернути собі чистоту першої любові. Емілія - прекрасна студентка факультету мистецтв, чиї роботи наповнені суїцидальними думками й смертю. Пріст - безжалісний детектив, що шукає відплати на вулицях метрополіса за назвою "Meanwhile City", гігантського моноліту, керованого релігійними фанатиками. Ці четверо людей - радикально різні, але в результаті їхні світи зіштовхнуться один з одним і в стрімкому фіналі політ однієї-єдиної кулі вирішить долю героїв...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (12)  IMDb: 6.0 (18214)
Моя оцінка:
/10
Контроль
Контроль (2007) актор у ролі Ian Curtis  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.6
Сюжет Останні роки життя Ієна Кертіса, загадкового соліста культової англійської пост-панкової групи Joy Division. Боротьба між його невмирущим коханням до дружини і стосунками, що бурхливо розвиваються, з коханкою, напади епілепсії, що вимотують, неймовірний талант і всепоглинаючі виступи на сцені. Все це завершується трагічним самогубством в 1980 році.
Контроль Трейлер

Контроль (2007)

Control

16+
актор у ролі Ian Curtis
Велика Британія, США, Австралія, Японія   2 год 2 хв
Читати опис Останні роки життя Ієна Кертіса, загадкового соліста культової англійської пост-панкової групи Joy Division. Боротьба між його невмирущим коханням до дружини і стосунками, що бурхливо розвиваються, з коханкою, напади епілепсії, що вимотують, неймовірний талант і всепоглинаючі виступи на сцені. Все це завершується трагічним самогубством в 1980 році.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (24)  IMDb: 7.6 (68833)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 219 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.9 (460)
Моя оцінка:
/10
Бі-Бі-Сі. Сніданок
Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—) актор у ролі Self - Actor 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
Бі-Бі-Сі. Сніданок

Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—)

Breakfast

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Новини Поновлений серіал
актор у ролі Self - Actor
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (426)
Моя оцінка:
/10
Tough Love (2002) актор у ролі James Milton 9.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) DC Lenny Milton is not as ambitious as his best friend and popular boss DCI Michael Love, but the pair are drinking partners and their wives and children are close. However, this goes very wrong over the space of 7 days, when Milton

Tough Love (2002)

Tough Love

актор у ролі James Milton
Велика Британія   2 год 17 хв
Читати опис (англ.) DC Lenny Milton is not as ambitious as his best friend and popular boss DCI Michael Love, but the pair are drinking partners and their wives and children are close. However, this goes very wrong over the space of 7 days, when Milton
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.4 (66)
Моя оцінка:
/10
The Duchess of Malfi (2022) актор 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A widowed Duchess falls in love with her steward Antonio.

The Duchess of Malfi (2022)

The Duchess of Malfi

актор
США
Читати опис (англ.) A widowed Duchess falls in love with her steward Antonio.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: