No Image

Jan Eliasberg

Дата народження: 6 січня 1954 (70 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Всього фільмів (на сайті): 34

Ролі: режисерка ★ 7.52 (34), сценаристка (2), продюсерка (1)

Фільмографія

Знайдено 34 результати

Gone (2018—2017) режисерка 6.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) The survivor of a famous child-abduction case joins a special task force dedicated to solving abductions and missing person cases.

Gone (2018—2017)

Gone

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) The survivor of a famous child-abduction case joins a special task force dedicated to solving abductions and missing person cases.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.0 (1899)
Моя оцінка:
/10
Помилкове звинувачення
Помилкове звинувачення (2016—2017) режисерка 6.7 imdb 7.1
Сюжет У центрі сюжету перебуває адвокат і дочка колишнього президента США, яка в результаті шантажу змушена очолити Conviction Integrity Unit в Нью-Йорку, підрозділ, створений з метою переглядати випадки неправомірно засуджених.
Помилкове звинувачення Трейлер

Помилкове звинувачення (2016—2017)

Conviction

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисерка
США   42 хв
Читати опис У центрі сюжету перебуває адвокат і дочка колишнього президента США, яка в результаті шантажу змушена очолити Conviction Integrity Unit в Нью-Йорку, підрозділ, створений з метою переглядати випадки неправомірно засуджених.
КіноБаза: 6.7 (8)  IMDb: 7.1 (7724)
Моя оцінка:
/10
Булл
Булл (2016—2022) режисерка 7.0 imdb 7.1
Сюжет Харизматичний Доктор Булл - професійний маніпулятор, який використовує в своїй роботі навички психолога, тонку інтуїцію і знання високих технологій. Це допомагає йому розуміти і передбачати дії і рішення суду, юристів, свідків і обвинувачуваних.
Булл Трейлер

Булл (2016—2022)

Bull

16+
Серіал 6 сезонів, 125 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Харизматичний Доктор Булл - професійний маніпулятор, який використовує в своїй роботі навички психолога, тонку інтуїцію і знання високих технологій. Це допомагає йому розуміти і передбачати дії і рішення суду, юристів, свідків і обвинувачуваних.
КіноБаза: 7.0 (10)  IMDb: 7.1 (22700)
Моя оцінка:
/10
Чарівники
Чарівники (2015—2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.6
Сюжет Квентін Колдвотер вступає до магічного педагогічного коледжу «Brakebills», де він виявляє, що чарівний світ із його улюблених книжок дитинства реальний і створює небезпеку для людства. Тим часом, життя його подруги дитинства Джулії пішло шкереберть. Вона не вступила до коледжу, та не втрачає надію й починає шукати магію в іншому місці.
Чарівники Трейлер

Чарівники (2015—2020)

The Magicians

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Квентін Колдвотер вступає до магічного педагогічного коледжу «Brakebills», де він виявляє, що чарівний світ із його улюблених книжок дитинства реальний і створює небезпеку для людства. Тим часом, життя його подруги дитинства Джулії пішло шкереберть. Вона не вступила до коледжу, та не втрачає надію й починає шукати магію в іншому місці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (46)  IMDb: 7.6 (56538)
Моя оцінка:
/10
Reckless (2014) режисерка 4.3 imdb 7.0
Сюжет (англ.) In sultry Charleston, where summer is long and secrets simmer behind every door, sex and crime walk hand in hand as two adversaries, a gorgeous Yankee litigator and a southern City Attorney, struggle to hide their intense attraction while clashing over a police sex scandal that threatens to implode the city.

Reckless (2014)

Reckless

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) In sultry Charleston, where summer is long and secrets simmer behind every door, sex and crime walk hand in hand as two adversaries, a gorgeous Yankee litigator and a southern City Attorney, struggle to hide their intense attraction while clashing over a police sex scandal that threatens to implode the city.
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 7.0 (3382)
Моя оцінка:
/10
Нешвілл
Нешвілл (2012—2018) режисерка 7.0 imdb 7.7
Сюжет Нешвілл - місце, де зосереджена вся індустрія кантрі-музики. Головна героїня серіалу, Рейна Джеймс - легендарна зірка кантрі, яка продавала мільйони альбомів і очолювала вершини чартів, яка у свої сорок почала втрачати популярність. Продюсери Рейн пропонують їй відправитися в гастрольний тур з новою зіркою, маленьком стервом Джульєттою Барнс. Все це відбувається на тлі передвиборної гонки, в якій бере участь владний батько Рейн - Ламар Хемптон, який колись змусив її вийти заміж за його протеже Тедді Конрада, який зараз живе на гроші Рейн.
Нешвілл Трейлер

Нешвілл (2012—2018)

Nashville

12+
Серіал 6 сезонів, 124 епізоди Завершений
режисерка
США   43 хв
Читати опис Нешвілл - місце, де зосереджена вся індустрія кантрі-музики. Головна героїня серіалу, Рейна Джеймс - легендарна зірка кантрі, яка продавала мільйони альбомів і очолювала вершини чартів, яка у свої сорок почала втрачати популярність. Продюсери Рейн пропонують їй відправитися в гастрольний тур з новою зіркою, маленьком стервом Джульєттою Барнс. Все це відбувається на тлі передвиборної гонки, в якій бере участь владний батько Рейн - Ламар Хемптон, який колись змусив її вийти заміж за його протеже Тедді Конрада, який зараз живе на гроші Рейн.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.7 (27593)
Моя оцінка:
/10
Незабутнє
Незабутнє (2011—2016) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.8
Сюжет Керрі Веллс - загадковий колишній детектив поліції з рідкісним захворюванням, через яке її пам'ять стала настільки бездоганною, що будь-яке місце, будь-яка розмова, будь-який момент радості чи горя назавжди залишаються в її спогадах. Вона просто не може нічого забути. Крім одного - деталей вбивства її сестри, які допомогли б розкрити цю давню справу.

Керрі намагається жити новим життям, але несподівано зустрічає свого колишнього бойфренда і напарника, детектива NYPD Ела Бернса, під час консультування у справі про вбивство. У його команду входять детектив Майк Костелло, права рука Ела; детектив Роу Сондерс, наймолодший член групи; детектив Ніна Інара, зухвала і знайома з вулицею жінка-поліцейський.

Повернення до роботи після перерви виявилося для Керрі дуже вчасним. Незважаючи на суперечливі почуття до Ела, вона вирішила на постійній основі приєднатися до його команди і допомагати розкривати вбивства, в тому числі і нерозкриту справу її сестри. Все, що їй для цього потрібно - згадати.
Незабутнє Трейлер

Незабутнє (2011—2016)

Unforgettable

16+
Серіал 4 сезони, 61 епізод Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис Керрі Веллс - загадковий колишній детектив поліції з рідкісним захворюванням, через яке її пам'ять стала настільки бездоганною, що будь-яке місце, будь-яка розмова, будь-який момент радості чи горя назавжди залишаються в її спогадах. Вона просто не може нічого забути. Крім одного - деталей вбивства її сестри, які допомогли б розкрити цю давню справу.

Керрі намагається жити новим життям, але несподівано зустрічає свого колишнього бойфренда і напарника, детектива NYPD Ела Бернса, під час консультування у справі про вбивство. У його команду входять детектив Майк Костелло, права рука Ела; детектив Роу Сондерс, наймолодший член групи; детектив Ніна Інара, зухвала і знайома з вулицею жінка-поліцейський.

Повернення до роботи після перерви виявилося для Керрі дуже вчасним. Незважаючи на суперечливі почуття до Ела, вона вирішила на постійній основі приєднатися до його команди і допомагати розкривати вбивства, в тому числі і нерозкриту справу її сестри. Все, що їй для цього потрібно - згадати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (12)  IMDb: 6.8 (21021)
Моя оцінка:
/10
Блакитна кров
Блакитна кров (2010) режисерка 7.5 imdb 7.7
Сюжет Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
Блакитна кров Трейлер

Блакитна кров (2010)

Blue Bloods

16+
Серіал 14 сезонів, 285 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   43 хв
Читати опис Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.7 (48348)
Моя оцінка:
/10
Батьки
Батьки (2010—2015) режисерка 7.0 imdb 8.3
Сюжет Сарі Брейверман з двома дітьми — дочкою Амбер і сином Дрю через матеріальні труднощі довелося переїхати з Фресно в будиночок батьків в каліфорнійському Берклі — батька Зіка і матері Каміли, які теж зазнають труднощів з фінансами. Там досі живуть її сестра з братами — Джулія, Кросбі і Адам, кожен з яких бореться зі своїми власними проблемами.
Батьки Трейлер

Батьки (2010—2015)

Parenthood

Серіал 6 сезонів, 103 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Сарі Брейверман з двома дітьми — дочкою Амбер і сином Дрю через матеріальні труднощі довелося переїхати з Фресно в будиночок батьків в каліфорнійському Берклі — батька Зіка і матері Каміли, які теж зазнають труднощів з фінансами. Там досі живуть її сестра з братами — Джулія, Кросбі і Адам, кожен з яких бореться зі своїми власними проблемами.
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 8.3 (37707)
Моя оцінка:
/10
Морська Поліція: Лос-Анджелес
Морська Поліція: Лос-Анджелес (2009—) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.8
Сюжет NCIS: Los Angeles - драма про складну роботу - спостереження під прикриттям. Відділ особливих проектів - підрозділ NCIS, який займається небезпечними злочинцями, що загрожують безпеці усієї країни. Використовуючи фальшивих осіб і останні технології, команда фахівців працює під прикриттям, ризикуючи власними життями заради досягнення мети. Спеціальний агент Джи Каллен - хамелеон, який здатний трансформуватися в кого завгодно, щоб проникнути в злочинний світ.Його напарник - спеціальний агент Сем Ханна, колишній морський піхотинець, який брав участь у боях в Афганістані і в Іраку, експерт по спостереженню, який використовує останні досягнення техніки для спостереження за агентами і зв'язку з ними. Допомагає команді спеціальний агент Кенси Блай, надзвичайно обдарована дочка загиблого морського піхотинця, яка обожнює ризик, який є невід'ємною частиною роботи під прикриттям.
Морська Поліція: Лос-Анджелес Трейлер

Морська Поліція: Лос-Анджелес (2009—)

NCIS: Los Angeles

16+
Серіал 14 сезонів, 324 епізоди Поновлений серіал
режисерка
США   43 хв
Читати опис NCIS: Los Angeles - драма про складну роботу - спостереження під прикриттям. Відділ особливих проектів - підрозділ NCIS, який займається небезпечними злочинцями, що загрожують безпеці усієї країни. Використовуючи фальшивих осіб і останні технології, команда фахівців працює під прикриттям, ризикуючи власними життями заради досягнення мети. Спеціальний агент Джи Каллен - хамелеон, який здатний трансформуватися в кого завгодно, щоб проникнути в злочинний світ.Його напарник - спеціальний агент Сем Ханна, колишній морський піхотинець, який брав участь у боях в Афганістані і в Іраку, експерт по спостереженню, який використовує останні досягнення техніки для спостереження за агентами і зв'язку з ними. Допомагає команді спеціальний агент Кенси Блай, надзвичайно обдарована дочка загиблого морського піхотинця, яка обожнює ризик, який є невід'ємною частиною роботи під прикриттям.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (12)  IMDb: 6.8 (57768)
Моя оцінка:
/10
In Plain Sight (2008—2012) режисерка 8.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Mary Shannon is a U.S. Marshal in the witness protection program who spends her time relocating federal witnesses.. Based in Albuquerque, New Mexico, Mary works with her partner, Marshall Mann, to place criminals and innocent witnesses into new lives. When not putting her life on the line to protect federal witnesses, Mary attempts to manage her dysfunctional family, including overly dependent mother, Jinx, and younger sister, Brandi, both of whom live with her. Between work and family, Mary has little time for boyfriend Raphael Ramirez who plays minor league baseball.
Трейлер

In Plain Sight (2008—2012)

In Plain Sight

Серіал 5 сезонів, 61 епізод Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Mary Shannon is a U.S. Marshal in the witness protection program who spends her time relocating federal witnesses.. Based in Albuquerque, New Mexico, Mary works with her partner, Marshall Mann, to place criminals and innocent witnesses into new lives. When not putting her life on the line to protect federal witnesses, Mary attempts to manage her dysfunctional family, including overly dependent mother, Jinx, and younger sister, Brandi, both of whom live with her. Between work and family, Mary has little time for boyfriend Raphael Ramirez who plays minor league baseball.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.4 (12891)
Моя оцінка:
/10
Та, що говорить з примарами
Та, що говорить з примарами (2005—2010) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Мелінда Ґордон володіє даром спілкування з примарами і використовує цей дарунок для того, щоб допомогти мертвим людям завершити те, що вони не встигли й через що не можуть рухатися далі.
Та, що говорить з примарами Трейлер

Та, що говорить з примарами (2005—2010)

Ghost Whisperer

12+
Серіал 5 сезонів, 107 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис Мелінда Ґордон володіє даром спілкування з примарами і використовує цей дарунок для того, щоб допомогти мертвим людям завершити те, що вони не встигли й через що не можуть рухатися далі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (30)  IMDb: 6.5 (50027)
Моя оцінка:
/10
Мислити як злочинець
Мислити як злочинець (2005—) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.1
Сюжет Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Мислити як злочинець Трейлер

Мислити як злочинець (2005—)

Criminal Minds

16+
Серіал 16 сезонів, 335 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   42 хв
Читати опис Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (49)  IMDb: 8.1 (220700)
Моя оцінка:
/10
Надприродне
Надприродне (2005—2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.4
Сюжет Колись у місті Лоуренс, штат Канзас, разом зі своїми малолітніми синами, мирно жила сім'я Вінчестерів. Але буквально за один день життя цих людей змінилося назавжди, будинок згорів, у вогні пожежі загинула Мері Вінчестер - любляча мати і улюблена дружина. Чотирилітній Дін Вінчестер виніс з вогню свого шестимісячного братика і з тих пір став для нього ангелом охоронцем, готовим на все ради безпеки молодшого брата. А Джон Вінчестер з простого робочого гаража, перетворився на сміливого мисливця за нечистю, одержимого ідеєю помститися за смерть дружини. З цією думкою він виховував своїх синів, що стали майстерними бійцями, що б'ються пліч-о-пліч з батьком.  І саме з Лоуренса почалася безконечна подорож сім'ї Вінчестерів по безкрайніх просторах Америки у пошуках людей, яким необхідна допомога, кому не звідки чекати підмоги і ні на кого розраховувати, коли в їх життя залізною ходою увірвалося надприродне. 
Надприродне Трейлер

Надприродне (2005—2020)

Supernatural

16+
Серіал 15 сезонів, 327 епізодів Завершений
режисерка
США   44 хв
Читати опис Колись у місті Лоуренс, штат Канзас, разом зі своїми малолітніми синами, мирно жила сім'я Вінчестерів. Але буквально за один день життя цих людей змінилося назавжди, будинок згорів, у вогні пожежі загинула Мері Вінчестер - любляча мати і улюблена дружина. Чотирилітній Дін Вінчестер виніс з вогню свого шестимісячного братика і з тих пір став для нього ангелом охоронцем, готовим на все ради безпеки молодшого брата. А Джон Вінчестер з простого робочого гаража, перетворився на сміливого мисливця за нечистю, одержимого ідеєю помститися за смерть дружини. З цією думкою він виховував своїх синів, що стали майстерними бійцями, що б'ються пліч-о-пліч з батьком.  І саме з Лоуренса почалася безконечна подорож сім'ї Вінчестерів по безкрайніх просторах Америки у пошуках людей, яким необхідна допомога, кому не звідки чекати підмоги і ні на кого розраховувати, коли в їх життя залізною ходою увірвалося надприродне. 
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (271)  IMDb: 8.4 (486711)
Моя оцінка:
/10
Strong Medicine (2000—2006) режисерка 5.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Tough female doctors treat an exclusively female clientele at the Rittenhouse Women's clinic, tackling female-centric issues and trying to make the world a better place in a male-dominated society.

Strong Medicine (2000—2006)

Strong Medicine

Серіал 6 сезонів, 132 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Tough female doctors treat an exclusively female clientele at the Rittenhouse Women's clinic, tackling female-centric issues and trying to make the world a better place in a male-dominated society.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.7 (1319)
Моя оцінка:
/10
Any Day Now (1998—2002) режисерка 4.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Two friends, one black and one white recall their friendship in the past when they reunite in the present.

Any Day Now (1998—2002)

Any Day Now

Серіал 4 сезони, 88 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Two friends, one black and one white recall their friendship in the past when they reunite in the present.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 8.4 (1162)
Моя оцінка:
/10
Затока Доусона
Затока Доусона (1998—2003) режисерка  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 6.8
Сюжет Друзі-підлітки Доусон, Джої, Пейсі та Джен переживають злети та падіння в школі та за її межами. Їхнє життя сповнене мрій, бажань та пристрастей.
Затока Доусона Трейлер

Затока Доусона (1998—2003)

Dawson's Creek

18+
Серіал 6 сезонів, 128 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Друзі-підлітки Доусон, Джої, Пейсі та Джен переживають злети та падіння в школі та за її межами. Їхнє життя сповнене мрій, бажань та пристрастей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (8)  IMDb: 6.8 (44886)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Early Edition (1996—2000) режисерка 7.6 imdb 7.6
Сюжет (англ.) His name is Gary Hobson. He gets tomorrow's newspaper today. He doesn't know how. He doesn't know why. All he knows is when the early edition hits his doorstep, he has twenty-four hours to set things right.

Early Edition (1996—2000)

Early Edition

Серіал 4 сезони, 90 епізодів Завершений
режисерка
США   41 хв
Читати опис (англ.) His name is Gary Hobson. He gets tomorrow's newspaper today. He doesn't know how. He doesn't know why. All he knows is when the early edition hits his doorstep, he has twenty-four hours to set things right.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.6 (12938)
Моя оцінка:
/10
Детектив Неш Бріджес
Детектив Неш Бріджес (1996—2001) режисерка 7.3 imdb 6.8
Сюжет Дон Джонсон грає лейтенанта, главу відділу особливого призначення. Цей відділ займається виключно найзаплутанішими, найскладнішими справами. Формально цей відділ входить до департаменту Сан-Франциско, але до звичайних поліцейських Неш відноситься з часткою презирства. Друг і партнер Бріджеса - Джо Домінгез.
До того ж у відділі працюють знавець комп'ютерів Харві Лік і амбіційний красень Еван Кортез. Дія серіалу розвертається в Сан-Франциско і його околицях.
Детектив Неш Бріджес Трейлер

Детектив Неш Бріджес (1996—2001)

Nash Bridges

12+
Серіал 6 сезонів, 122 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Дон Джонсон грає лейтенанта, главу відділу особливого призначення. Цей відділ займається виключно найзаплутанішими, найскладнішими справами. Формально цей відділ входить до департаменту Сан-Франциско, але до звичайних поліцейських Неш відноситься з часткою презирства. Друг і партнер Бріджеса - Джо Домінгез.
До того ж у відділі працюють знавець комп'ютерів Харві Лік і амбіційний красень Еван Кортез. Дія серіалу розвертається в Сан-Франциско і його околицях.
КіноБаза: 7.3 (9)  IMDb: 6.8 (8154)
Моя оцінка:
/10
Нас п'ятеро
Нас п'ятеро (1994—2000) режисерка  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.8
Сюжет Чарлі, Бейлі, Джулія, Клавдія і Оуен Селінджер втратили батьків в автокатастрофі.
Тепер вони намагаються навчитися жити самостійно. А головне, намагаються, щоб їх не розлучили.
Нас п'ятеро Трейлер

Нас п'ятеро (1994—2000)

Party of Five

Серіал 6 сезонів, 143 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Чарлі, Бейлі, Джулія, Клавдія і Оуен Селінджер втратили батьків в автокатастрофі.
Тепер вони намагаються навчитися жити самостійно. А головне, намагаються, щоб їх не розлучили.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.8 (11334)
Моя оцінка:
/10
Сестри
Сестри (1991—1996) режисерка, сценаристка, продюсерка 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) "Sisters" follows the lives and loves of four close, but very different, sisters of the Reed family living in Winnetka, Illinois. Alex, the oldest, is a wealthy, slightly snobish, WASP wife of a plastic surgeron. Teddy, is a free-spirited, artist/drifter seeking to find her place in life. Georgie, is a typical suburban housewife trying to keep the family together. Frankie, the youngest, is an overacheiving, businesswoman trying to make it big in the world.
Сестри

Сестри (1991—1996)

Sisters

Серіал 6 сезонів, 126 епізодів Завершений
режисерка, сценаристка, продюсерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) "Sisters" follows the lives and loves of four close, but very different, sisters of the Reed family living in Winnetka, Illinois. Alex, the oldest, is a wealthy, slightly snobish, WASP wife of a plastic surgeron. Teddy, is a free-spirited, artist/drifter seeking to find her place in life. Georgie, is a typical suburban housewife trying to keep the family together. Frankie, the youngest, is an overacheiving, businesswoman trying to make it big in the world.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (2318)
Моя оцінка:
/10
Після опівночі
Після опівночі (1991) режисерка 7.0 imdb 5.6
Сюжет Бен Джордан достроково звільнений з в'язниці, де він відбував термін за звіряче вбивство вагітної дружини. Прямих доказів лиходійства не було, а непрямих - хоч відбавляй. Реабілітацією Джордана і його трудовлаштуванням займатиметься співробітниця соціальної служби Лора Метьюз.
Спілкування з Беном Джорданом наводить Лору на думку, що він був осуджений через судову помилку. Уїдлива Лора, звикла розбиратися у всьому до кінця, вирішує провести власне розслідування давно закритої справи.
Після опівночі Трейлер

Після опівночі (1991)

Past Midnight

16+
режисерка
США   1 год 40 хв
Читати опис Бен Джордан достроково звільнений з в'язниці, де він відбував термін за звіряче вбивство вагітної дружини. Прямих доказів лиходійства не було, а непрямих - хоч відбавляй. Реабілітацією Джордана і його трудовлаштуванням займатиметься співробітниця соціальної служби Лора Метьюз.
Спілкування з Беном Джорданом наводить Лору на думку, що він був осуджений через судову помилку. Уїдлива Лора, звикла розбиратися у всьому до кінця, вирішує провести власне розслідування давно закритої справи.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.6 (1569)
Моя оцінка:
/10
Brewster Place (1990) режисерка 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A spin off of the 1989 miniseries The Women of Brewster Place, which was based upon Gloria Naylor's novel of the same name.

Brewster Place (1990)

Brewster Place

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисерка
США   30 хв
Читати опис (англ.) A spin off of the 1989 miniseries The Women of Brewster Place, which was based upon Gloria Naylor's novel of the same name.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (121)
Моя оцінка:
/10
The Outsiders (1990) режисерка 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Francis Ford Coppola and S.E. Hinton's 13-episode follow-up to the 1983 movie, which builds on each character from the film immensely. Series finale (entitled "Union Blues") reaches an ...

The Outsiders (1990)

The Outsiders

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Francis Ford Coppola and S.E. Hinton's 13-episode follow-up to the 1983 movie, which builds on each character from the film immensely. Series finale (entitled "Union Blues") reaches an ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (764)
Моя оцінка:
/10
Booker (1989—1990) режисерка, сценаристка 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Dennis Booker, an ex-cop, is hired by the US office of a large Japanese company to investigate some suspect insurance claims. He is very anti-authority, resents being told what to do, and ...

Booker (1989—1990)

Booker

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисерка, сценаристка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Dennis Booker, an ex-cop, is hired by the US office of a large Japanese company to investigate some suspect insurance claims. He is very anti-authority, resents being told what to do, and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1026)
Моя оцінка:
/10
TV 101 (1988) режисерка 0.0 imdb 7.0

TV 101 (1988)

TV 101

Серіал 1 сезон, 17 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (127)
Моя оцінка:
/10
Брудні танці
Брудні танці (1988—1989) режисерка 7.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) A continuation of the movie of the same name where Frances "Baby" Houseman falls in love with camp dance instructor Johnny Castle.
Брудні танці

Брудні танці (1988—1989)

Dirty Dancing

Серіал 1 сезон, 11 епізод Завершений
режисерка
США   30 хв
Читати опис (англ.) A continuation of the movie of the same name where Frances "Baby" Houseman falls in love with camp dance instructor Johnny Castle.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.7 (306)
Моя оцінка:
/10
Розумник
Розумник (1987—1990) режисерка 5.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Vinnie Terranova does time in a New Jersey penitentiary to set up his undercover role as an agent for the OCB (Organized Crime Bureau) of the United States. His roots in a traditional Italian city neighborhood form the underlying dramatic base throughout the series, bringing him into conflict with his conservative mother and other family members while acting undercover as syndicate enforcer. The segments, which ran several shows each, included in-depth and empathetic characterizations of the players on both sides of the law. Scenarios include the underbelly of the recording industry, protection rackets, international arms dealing, foiling white supremacist plotters, uncovering a government conspiracy to set up a compliant new head of state in a third-world country, and Vinnie's final reconciliation with his Italian mother and her new husband, the purely legendary Mafia figure Don Aiupo.
Розумник

Розумник (1987—1990)

Wiseguy

Серіал 4 сезони, 76 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Vinnie Terranova does time in a New Jersey penitentiary to set up his undercover role as an agent for the OCB (Organized Crime Bureau) of the United States. His roots in a traditional Italian city neighborhood form the underlying dramatic base throughout the series, bringing him into conflict with his conservative mother and other family members while acting undercover as syndicate enforcer. The segments, which ran several shows each, included in-depth and empathetic characterizations of the players on both sides of the law. Scenarios include the underbelly of the recording industry, protection rackets, international arms dealing, foiling white supremacist plotters, uncovering a government conspiracy to set up a compliant new head of state in a third-world country, and Vinnie's final reconciliation with his Italian mother and her new husband, the purely legendary Mafia figure Don Aiupo.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.8 (2950)
Моя оцінка:
/10
21 Jump Street (1987—1991) режисерка 7.6 imdb 7.2
Сюжет (англ.) 21 Jump Street is the headquarters for a squad of police officers who specialize in investigations relating to young people. Each of the Jump St. personnel was selected for their ability to pass for high school or college students, allowing them to operate undercover in areas where it is difficult for regular police officers to blend in unnoticed.
Трейлер

21 Jump Street (1987—1991)

21 Jump Street

Серіал 5 сезонів, 104 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) 21 Jump Street is the headquarters for a squad of police officers who specialize in investigations relating to young people. Each of the Jump St. personnel was selected for their ability to pass for high school or college students, allowing them to operate undercover in areas where it is difficult for regular police officers to blend in unnoticed.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.2 (14171)
Моя оцінка:
/10
Jack and Mike (1986—1987) режисерка 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The stories revolve around Jackie, a newspaper columnist for a Chicago newspaper, and Mike, a restaurant owner, live a fast paced life and their careers often interfere in their plans. Carol is the head waitress at one of Mike's r...

Jack and Mike (1986—1987)

Jack and Mike

Серіал 1 сезон, 17 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) The stories revolve around Jackie, a newspaper columnist for a Chicago newspaper, and Mike, a restaurant owner, live a fast paced life and their careers often interfere in their plans. Carol is the head waitress at one of Mike's r...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (65)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: