Олександр Ярема

Oleksandr Yarema

Дата народження: 26 травня 1972 (51 рік)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Україна, місто Миколаїв

Всього фільмів (на сайті): 41

Ролі: актор (27), актор дублювання (14)

Біографія
Фільмографія

Знайдено 41 результат

Уроки толерантності
Уроки толерантності (2024) актор 0.0 imdb 0.0
Сюжет За мотивами п’єси Ігоря Білиця «Гей-парад». Провінційна шкільна вчителька, бажаючи врятувати свою родину від розпаду та кредитів, вмовляє чоловіка і дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності». За її умовами,вони мають на певний час оселити у себе вдома ЛГБТ-представника та активіста. Тепер родина вимушена боротись із власною гомофобією та неприйняттям інакшості.
Уроки толерантності Трейлер

Уроки толерантності (2024)

Lessons of Tolerance

У виробництві
актор
  1 год 30 хв
Читати опис За мотивами п’єси Ігоря Білиця «Гей-парад». Провінційна шкільна вчителька, бажаючи врятувати свою родину від розпаду та кредитів, вмовляє чоловіка і дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності». За її умовами,вони мають на певний час оселити у себе вдома ЛГБТ-представника та активіста. Тепер родина вимушена боротись із власною гомофобією та неприйняттям інакшості.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Марвели
Марвели (2023) актор дублювання 6.5 imdb 6.0
Сюжет Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Марвели Трейлер

Марвели (2023)

The Marvels

12+
актор дублювання
США   1 год 45 хв
Читати опис Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
КіноБаза: 6.5 (27)  IMDb: 6.0 (56460)
Моя оцінка:
/10
Довбуш
Довбуш (2023) актор у ролі Solevar  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.0
Сюжет Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати у гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.
Довбуш Трейлер

Довбуш (2023)

Dovbush

актор у ролі Solevar
Україна   2 год 4 хв
Читати опис Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати у гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (79)  IMDb: 8.0 (1186)
Моя оцінка:
/10
Оппенгеймер
Оппенгеймер (2023) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.5
Сюжет Історія про життя фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера.
Оппенгеймер Трейлер

Оппенгеймер (2023)

Oppenheimer

актор дублювання
США, Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис Історія про життя фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (180)  IMDb: 8.5 (521978)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн
Сусідка
Сусідка (2022) актор у ролі School party host  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.5
Сюжет Вільне життя одинака перевертається з ніг на голову, коли він дозволяє сестрі друга та її дітям пожити місяць у його квартирі.
Сусідка Трейлер

Сусідка (2022)

Neighbour

16+
актор у ролі School party host
Україна   1 год 30 хв
Читати опис Вільне життя одинака перевертається з ніг на голову, коли він дозволяє сестрі друга та її дітям пожити місяць у його квартирі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (27)  IMDb: 5.5 (154)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Памфір
Памфір (2022) актор у ролі Морда  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.5
Сюжет Історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Події розгортаються на західній Україні напередодні традиційного карнавалу Маланки. Памфір повертається до своєї родини після тривалої відсутності. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію. Коли його син влаштовує підпал в молитовному домі, Памфір змушений відновити зв’язок зі своїм неспокійним минулим. Щоб відплатити за провину сина, Памфір звертає на ризикований шлях з незворотніми наслідками.
Памфір Трейлер

Памфір (2022)

Pamfir

16+
актор у ролі Морда
Україна, Франція, Польща, Чилі, Люксембург   1 год 40 хв
Читати опис Історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Події розгортаються на західній Україні напередодні традиційного карнавалу Маланки. Памфір повертається до своєї родини після тривалої відсутності. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію. Коли його син влаштовує підпал в молитовному домі, Памфір змушений відновити зв’язок зі своїм неспокійним минулим. Щоб відплатити за провину сина, Памфір звертає на ризикований шлях з незворотніми наслідками.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (116)  IMDb: 7.5 (2782)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Квиток до раю
Квиток до раю (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.1
Сюжет Щоб завадити доньці вийти заміж за місцевого жителя Балі, колишнє подружжя не довго думаючи відправляється слідом за нею на тропічний острів. Усе, що їм потрібно, вберегти доньку від помилки, яку вони самі здійснили 25 років тому. Та чи вийде це у них?
Квиток до раю Трейлер

Квиток до раю (2022)

Ticket to Paradise

12+
актор дублювання
США   1 год 44 хв
Читати опис Щоб завадити доньці вийти заміж за місцевого жителя Балі, колишнє подружжя не довго думаючи відправляється слідом за нею на тропічний острів. Усе, що їм потрібно, вберегти доньку від помилки, яку вони самі здійснили 25 років тому. Та чи вийде це у них?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (73)  IMDb: 6.1 (60153)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн
Вічні
Вічні (2021) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.3
Сюжет Протягом кількох тисячоліть безсмертні герої Вічні захищали Землю від своїх давніх ворогів, Девіантів. У сучасному світі Девіанти несподівано з'являються знову і роз'єднана команда Вічних мусить зібратися знову, щоб захистити світ він катастрофи та з'ясувати правду про своє призначення.
Вічні Трейлер

Вічні (2021)

Eternals

16+
актор дублювання
Велика Британія, США   2 год 36 хв
Читати опис Протягом кількох тисячоліть безсмертні герої Вічні захищали Землю від своїх давніх ворогів, Девіантів. У сучасному світі Девіанти несподівано з'являються знову і роз'єднана команда Вічних мусить зібратися знову, щоб захистити світ він катастрофи та з'ясувати правду про своє призначення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (252)  IMDb: 6.3 (374193)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Бурштинові копи
Бурштинові копи (2021) актор у ролі Undertaker  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.6
Сюжет Завзятого офіцера поліції переводять до маленького містечка, у якому безжальна мафія не бажає втрачати контроль над мешканцями.
Бурштинові копи Трейлер

Бурштинові копи (2021)

Amber Sops

12+
актор у ролі Undertaker
Україна   1 год 30 хв
Читати опис Завзятого офіцера поліції переводять до маленького містечка, у якому безжальна мафія не бажає втрачати контроль над мешканцями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (45)  IMDb: 5.6 (202)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Номери
Номери (2020) актор у ролі First  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.5
Сюжет Розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краща за попередню?
Номери Трейлер

Номери (2020)

Numbers

12+
актор у ролі First
Україна, Польща, Чехія, Франція   1 год 44 хв
Читати опис Розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краща за попередню?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (12)  IMDb: 5.5 (242)
Моя оцінка:
/10
Скажене весілля 2
Скажене весілля 2 (2019) актор у ролі Chairman of RSA  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.5
Сюжет Люблячий батько незадоволений різницею у віці між його донькою та її багатим нареченим, тому планує розлучити їх до весілля.
Скажене весілля 2 Трейлер

Скажене весілля 2 (2019)

Crazy Wedding 2

12+
актор у ролі Chairman of RSA
Україна   1 год 30 хв
Читати опис Люблячий батько незадоволений різницею у віці між його донькою та її багатим нареченим, тому планує розлучити їх до весілля.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (61)  IMDb: 5.5 (319)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Генделик
Генделик (2019) актор 0.0 imdb 7.0
Сюжет Одвічне бажання чоловіка кохати справжню та єдину Жінку малює в уяві сценариста Івана Герасимова різні образи. Час від часу він зустрічається з жінками своїх мрій – романтичною Панночкою, розкутою Повією, таємничою Дамою з вуаллю та… Дружиною… Іван перестає розуміти, хто з цих жінок реальність, а хто – лише плід його уяви. У пошуках відповідей він потрапляє до містичного привокзального кафе Генделик. Завдяки «випадковій» зустрічі з Барменом та Супутником в його пам’яті вимальовуються різні емоційні спогади з життя: перше кохання, кумедні курйози, моменти неймовірного щастя і нестерпного страждання.
Генделик Трейлер

Генделик (2019)

Gendelyk

актор
Україна   1 год 40 хв
Читати опис Одвічне бажання чоловіка кохати справжню та єдину Жінку малює в уяві сценариста Івана Герасимова різні образи. Час від часу він зустрічається з жінками своїх мрій – романтичною Панночкою, розкутою Повією, таємничою Дамою з вуаллю та… Дружиною… Іван перестає розуміти, хто з цих жінок реальність, а хто – лише плід його уяви. У пошуках відповідей він потрапляє до містичного привокзального кафе Генделик. Завдяки «випадковій» зустрічі з Барменом та Супутником в його пам’яті вимальовуються різні емоційні спогади з життя: перше кохання, кумедні курйози, моменти неймовірного щастя і нестерпного страждання.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (6)
Моя оцінка:
/10
Tayson (2019) актор 0.0 imdb 3.2

Tayson (2019)

Tayson

актор
Україна
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.2 (5)
Моя оцінка:
/10
Zero Cycle (2019) актор 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Marina is 40, she is married to an architect Vadim, and everything seems to go well. Sveta is the half-sister to her. She is a 20 years old woman and she has a baby, Sonya, she wants to refuse from.

Zero Cycle (2019)

Zero Cycle

актор
Україна
Читати опис (англ.) Marina is 40, she is married to an architect Vadim, and everything seems to go well. Sveta is the half-sister to her. She is a 20 years old woman and she has a baby, Sonya, she wants to refuse from.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Зустріч однокласників
Зустріч однокласників (2019) актор у ролі Proktoloh  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.1
Сюжет Троє друзів вирушають на зустріч однокласників, але на шляху з ними трапляються несподівані пригоди, які можуть зірвати їхні плани.
Зустріч однокласників Трейлер

Зустріч однокласників (2019)

Meeting of classmates

16+
актор у ролі Proktoloh
Україна   1 год 30 хв
Читати опис Троє друзів вирушають на зустріч однокласників, але на шляху з ними трапляються несподівані пригоди, які можуть зірвати їхні плани.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (20)  IMDb: 5.1 (90)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Марк + Наталка
Марк + Наталка (2018) актор 6.0 imdb 0.0
Сюжет Марк і Наталка живуть разом, люблять один одного і намагаються розібратися з проблемами, які виникають ледь не на кожному кроці. Ревнощі, непорозуміння, пошук компромісів, сімейні радості, проблеми батьків і дітей саме з цим щодня стикаються головні персонажі. Але з кожної конфліктної ситуації вони знаходять вихід, оскільки взаєморозуміння, повага, терпіння і любов долають усі перепони.

Це вже друга українська версія міжнародного франко-канадського телепроєкту «Un gars, une fille». З 2005 по 2008 рік телеканал ICTV вже транслював український рімейк сіткому під назвою «Леся+Рома».
Марк + Наталка

Марк + Наталка (2018)

Mark+Natalka

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор
Україна
Читати опис Марк і Наталка живуть разом, люблять один одного і намагаються розібратися з проблемами, які виникають ледь не на кожному кроці. Ревнощі, непорозуміння, пошук компромісів, сімейні радості, проблеми батьків і дітей саме з цим щодня стикаються головні персонажі. Але з кожної конфліктної ситуації вони знаходять вихід, оскільки взаєморозуміння, повага, терпіння і любов долають усі перепони.

Це вже друга українська версія міжнародного франко-канадського телепроєкту «Un gars, une fille». З 2005 по 2008 рік телеканал ICTV вже транслював український рімейк сіткому під назвою «Леся+Рома».
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Герой мого часу
Герой мого часу (2018) актор  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.7
Сюжет «Герой мого часу» — це три новели, об'єднані в одну історію, герой якої шукає своє місце в столиці України. Жорик бореться з комунальними проблемами, влаштовується охоронцем в центр сучасного мистецтва і споглядає за життям київського бомонду. А ще, Жорик постійно потрапляє в кумедні ситуації, з якими ми всі стикаємося у повсякденному житті.
Герой мого часу Трейлер

Герой мого часу (2018)

Hero of My Time

12+
актор
Україна   1 год 20 хв
Читати опис «Герой мого часу» — це три новели, об'єднані в одну історію, герой якої шукає своє місце в столиці України. Жорик бореться з комунальними проблемами, влаштовується охоронцем в центр сучасного мистецтва і споглядає за життям київського бомонду. А ще, Жорик постійно потрапляє в кумедні ситуації, з якими ми всі стикаємося у повсякденному житті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (35)  IMDb: 6.7 (300)
Моя оцінка:
/10
Love is Above (2018) актор у ролі unknown episodes 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Martha Sveshnikova, whose parents work at circus as a dresser and a riding master, has devoted all her life to sport. Her parents did not want Martha to work at circus, so she obeyed and started the career of a gymnast.

Love is Above (2018)

Love is Above

актор у ролі unknown episodes
Україна   45 хв
Читати опис (англ.) Martha Sveshnikova, whose parents work at circus as a dresser and a riding master, has devoted all her life to sport. Her parents did not want Martha to work at circus, so she obeyed and started the career of a gymnast.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Chto delaet tvoya zhena? (2017) актор у ролі Leokadiya's lawyer 0.0 imdb 0.0
Сюжет Слідчому Іґорю Лоґінову – загрожує звільнення. Його дружина Лєра, щоб врятувати чоловіка, вирішує допомогти йому у розслідуванні складних і заплутаних злочинів.

Chto delaet tvoya zhena? (2017)

Chto delaet tvoya zhena?

актор у ролі Leokadiya's lawyer
Росія, Україна
Читати опис Слідчому Іґорю Лоґінову – загрожує звільнення. Його дружина Лєра, щоб врятувати чоловіка, вирішує допомогти йому у розслідуванні складних і заплутаних злочинів.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Пірати Карибського моря: Помста Салазара
Пірати Карибського моря: Помста Салазара (2017) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет У вирі нової пригоди капітан Джек Горобець, від якого відвернулася вдача, зазнає ще дужчих ударів долі, адже за ним ганяється команда смертоносних піратів-духів на чолі з його давнім ворогом, моторошним капітаном Салазаром, що втекли з Трикутника Диявола з наміром убити всякого пірата на морях, ну і Джека також. Щоб вижити, той повинен знайти Тризубець Посейдона — могутній артефакт, що дає своєму володареві цілковиту владу на морі.
Пірати Карибського моря: Помста Салазара Трейлер

Пірати Карибського моря: Помста Салазара (2017)

Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge

12+
актор дублювання
США   2 год 9 хв
Читати опис У вирі нової пригоди капітан Джек Горобець, від якого відвернулася вдача, зазнає ще дужчих ударів долі, адже за ним ганяється команда смертоносних піратів-духів на чолі з його давнім ворогом, моторошним капітаном Салазаром, що втекли з Трикутника Диявола з наміром убити всякого пірата на морях, ну і Джека також. Щоб вижити, той повинен знайти Тризубець Посейдона — могутній артефакт, що дає своєму володареві цілковиту владу на морі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (339)  IMDb: 6.5 (336111)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Село на мільйон
Село на мільйон (2016) актор 7.4 imdb 7.4
Сюжет Серіал є адаптацією хорватського формату «Kud Puklo Da Puklo». Від оригіналу автори залишили тільки сюжетну лінію.

Хоча в серіалі йде мова про нібито село Куляби на Західній Україні, а саме на Тернопільщині, такого села в області нема. Зате є село з подібною назвою — Дуляби на Бережанщині. Фільмування серіалу відбувалося на київських Осокорках.
Село на мільйон Трейлер

Село на мільйон (2016)

Selo na milion

актор
Україна
Читати опис Серіал є адаптацією хорватського формату «Kud Puklo Da Puklo». Від оригіналу автори залишили тільки сюжетну лінію.

Хоча в серіалі йде мова про нібито село Куляби на Західній Україні, а саме на Тернопільщині, такого села в області нема. Зате є село з подібною назвою — Дуляби на Бережанщині. Фільмування серіалу відбувалося на київських Осокорках.
КіноБаза: 7.4 (10)  IMDb: 7.4 (15)
Моя оцінка:
/10
Співай
Співай (2016) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.1
Сюжет Оптимістичний коала намагається врятувати свій театр за допомогою співочого конкурсу. У програмі: нерішуча слониха, горила-підліток, перевтомлена свиня та не тільки.
Співай Трейлер

Співай (2016)

Sing

6+
актор дублювання
США   1 год 48 хв
Читати опис Оптимістичний коала намагається врятувати свій театр за допомогою співочого конкурсу. У програмі: нерішуча слониха, горила-підліток, перевтомлена свиня та не тільки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (236)  IMDb: 7.1 (185544)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Елена з Авалору
Елена з Авалору (2016—2020) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.5
Сюжет Дуже давно зла чаклунка Шуріке вбила батьків принцеси Елени та захопила владу в її королівстві Авалорі. Придворний маг Алаказар допоміг дівчині та її родичам врятуватися. Але вони на довгі роки стали в'язнями амулету і нічого не могли із цим вдіяти. Для того, щоб зняти чари, Алаказар вирушив у небезпечну подорож, яка затягнулася аж на 41 рік. Та нарешті настав той щасливий день, коли Елену звільнили із амулета. І це стало початком нових пригод.
Елена з Авалору Трейлер

Елена з Авалору (2016—2020)

Elena of Avalor

Серіал 3 сезони, 81 епізод Завершений
актор дублювання
США   32 хв
Читати опис Дуже давно зла чаклунка Шуріке вбила батьків принцеси Елени та захопила владу в її королівстві Авалорі. Придворний маг Алаказар допоміг дівчині та її родичам врятуватися. Але вони на довгі роки стали в'язнями амулету і нічого не могли із цим вдіяти. Для того, щоб зняти чари, Алаказар вирушив у небезпечну подорож, яка затягнулася аж на 41 рік. Та нарешті настав той щасливий день, коли Елену звільнили із амулета. І це стало початком нових пригод.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1830)
Моя оцінка:
/10
Ніч святого Валентина
Ніч святого Валентина (2016) актор у ролі Taxi driver 4.0 imdb 5.5
Сюжет Поки усі закохані пари світу обдаровують один одного ніжними словами любові, наші герої приймають сюрпризи долі.
Популярна рок-зірка відчайдушно намагається дописати пісню до фільму Ґая Річі і у творчих муках вперше за довгі роки зустрічає свою музу. Тим часом сором'язливий гінеколог у перервах між оглядом пацієнток закохується у фатальну красуню.
Ближче до півночі місто не спить. Студенти першого курсу — тим більше! У цей день вони вперше влаштували масштабну вечірку до Дня закоханих. Їхня ніч могла бути довершеною, якби на одному танцмайданчику не зустрівся ревнивий хлопець, заздрісна колишня і діджей, який прийняв удар нерозділеного кохання!
Ніч святого Валентина Трейлер

Ніч святого Валентина (2016)

Saint Valentine's Night

16+
актор у ролі Taxi driver
Україна   1 год 20 хв
Читати опис Поки усі закохані пари світу обдаровують один одного ніжними словами любові, наші герої приймають сюрпризи долі.
Популярна рок-зірка відчайдушно намагається дописати пісню до фільму Ґая Річі і у творчих муках вперше за довгі роки зустрічає свою музу. Тим часом сором'язливий гінеколог у перервах між оглядом пацієнток закохується у фатальну красуню.
Ближче до півночі місто не спить. Студенти першого курсу — тим більше! У цей день вони вперше влаштували масштабну вечірку до Дня закоханих. Їхня ніч могла бути довершеною, якби на одному танцмайданчику не зустрівся ревнивий хлопець, заздрісна колишня і діджей, який прийняв удар нерозділеного кохання!
КіноБаза: 4.0 (3)  IMDb: 5.5 (45)
Моя оцінка:
/10
Шерлох
Шерлох (2015) актор у ролі Professor 7.6 imdb 5.5
Сюжет російськомовна пародія від кварталу 95 на на британський телесеріал «Шерлок»
Шерлох

Шерлох (2015)

Sherlokh

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актор у ролі Professor
Україна
Читати опис російськомовна пародія від кварталу 95 на на британський телесеріал «Шерлок»
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 5.5 (12)
Моя оцінка:
/10
За законами воєнного часу
За законами воєнного часу (2015—2016) актор у ролі Sotrudnik banka 6.3 imdb 6.5
Сюжет російсько-український телесеріал.
Червень 1944 року. Війська окупантів беруть Київ у кільце. При військовій прокуратурі міста створюється особливий відділ, завданням якого є придушити хвилю злочинів, що піднялася на тлі панічних настроїв у жителів.
За законами воєнного часу

За законами воєнного часу (2015—2016)

Under Military Law

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Sotrudnik banka
Україна, Росія   53 хв
Читати опис російсько-український телесеріал.
Червень 1944 року. Війська окупантів беруть Київ у кільце. При військовій прокуратурі міста створюється особливий відділ, завданням якого є придушити хвилю злочинів, що піднялася на тлі панічних настроїв у жителів.
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 6.5 (79)
Моя оцінка:
/10
Незламна
Незламна (2015) актор у ролі Sotrudnik posolstva SSSR  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.0
Сюжет Чергова агітка від росіян за українські гроші на тему дєди воєвалі.

Кохання під нескінченним вогнем ворога, дружба з Елеанор Рузвельт, виступ на конференції, що вплинула на результат Другої Світової Війни, бажання жити і страх втратити кохану людину - чи впорається з усім цим тендітна жінка? Це історія Людміли Павлічєнко - жінки-снайпера.
Незламна Трейлер

Незламна (2015)

Battle for Sevastopol

16+
актор у ролі Sotrudnik posolstva SSSR
Україна, Росія   1 год 50 хв
Читати опис Чергова агітка від росіян за українські гроші на тему дєди воєвалі.

Кохання під нескінченним вогнем ворога, дружба з Елеанор Рузвельт, виступ на конференції, що вплинула на результат Другої Світової Війни, бажання жити і страх втратити кохану людину - чи впорається з усім цим тендітна жінка? Це історія Людміли Павлічєнко - жінки-снайпера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (92)  IMDb: 7.0 (13604)
Моя оцінка:
/10
Такі красиві люди
Такі красиві люди (2013) актор  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.4
Сюжет Холодне сонце, вітер, море, риба…
Дві подруги, Марта та Люба, втікаючи від метушні великого міста, оселились на березі моря якнайдалі від людей. Із Любою її щаслива родина: добрий, дивакуватий чоловік та восьмирічний син. У Марти — невдалий досвід у шлюбі, успіхи в рибацтві, піаніно та самотність. Разом вони влаштовують домашні вистави, читають вірші та слухають музику. Проте Марті не вистачає справжнього тепла. Так в її житті з'являється Іван, невдаха-письменник, якому належить вирішити, чи вартий він сильних почуттів та чи зможе він ще покохати.

Фільм «Такі красиві люди» схожий на японське хоку, що простими засобами передає сутність людського існування та яскравість почуттів.
Такі красиві люди Трейлер

Такі красиві люди (2013)

Such Beautiful People

актор
Україна   1 год 34 хв
Читати опис Холодне сонце, вітер, море, риба…
Дві подруги, Марта та Люба, втікаючи від метушні великого міста, оселились на березі моря якнайдалі від людей. Із Любою її щаслива родина: добрий, дивакуватий чоловік та восьмирічний син. У Марти — невдалий досвід у шлюбі, успіхи в рибацтві, піаніно та самотність. Разом вони влаштовують домашні вистави, читають вірші та слухають музику. Проте Марті не вистачає справжнього тепла. Так в її житті з'являється Іван, невдаха-письменник, якому належить вирішити, чи вартий він сильних почуттів та чи зможе він ще покохати.

Фільм «Такі красиві люди» схожий на японське хоку, що простими засобами передає сутність людського існування та яскравість почуттів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (11)  IMDb: 7.4 (118)
Моя оцінка:
/10
Poka stanitsa spit (2013) актор у ролі Karasik 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) This is a love story. About free, passionate and unrestrained love, which does not tolerate any restrictions, whether it be class, property or other inequality .

Poka stanitsa spit (2013)

Poka stanitsa spit

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
актор у ролі Karasik
Росія
Читати опис (англ.) This is a love story. About free, passionate and unrestrained love, which does not tolerate any restrictions, whether it be class, property or other inequality .
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (27)
Моя оцінка:
/10
Khlebnyy den (2009) актор у ролі Medals Seller 0.0 imdb 4.6

Khlebnyy den (2009)

Khlebnyy den

актор у ролі Medals Seller
Україна   1 год 24 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (6)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: