Майлз Джупп

Miles Jupp

Дата народження: 8 вересня 1979 (44 роки)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Зріст: 185 см

Всього фільмів (на сайті): 91

Ролі: актор (91), сценарист (1)

Фільмографія

Знайдено 91 результат

Наполеон
Наполеон (2023) актор у ролі Emperor Francis I 7.7 imdb 6.7
Сюжет Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Наполеон Трейлер

Наполеон (2023)

Napoleon

18+
актор у ролі Emperor Francis I
Велика Британія, США   2 год 38 хв
Читати опис Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
КіноБаза: 7.7 (14)  IMDb: 6.7 (28026)
Моя оцінка:
/10
Чоловічий стриптиз
Чоловічий стриптиз (2023) актор у ролі Darren 7.0 imdb 7.1
Сюжет Через 25 років після виходу оригінального британського хіта, та сама група братів мандрує постіндустріальним містом Шеффілд і розваленими сферами охорони здоров'я, освіти та зайнятості суспільства.
Чоловічий стриптиз Трейлер

Чоловічий стриптиз (2023)

The Full Monty

Мінісеріал Завершений
актор у ролі Darren
Велика Британія, США
Читати опис Через 25 років після виходу оригінального британського хіта, та сама група братів мандрує постіндустріальним містом Шеффілд і розваленими сферами охорони здоров'я, освіти та зайнятості суспільства.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.1 (2736)
Моя оцінка:
/10
САС: Невідомі герої
САС: Невідомі герої (2022) актор у ролі Major Knox 7.2 imdb 8.1
Сюжет Великобританія, Друга світова війна. Молодий ексцентричний офіцер Девід Стерлінґ, переконаний у неефективності традиційних загонів спеціального призначення, пропонує радикальний план формування нового підрозділу для спецоперацій та диверсій у тилу нацистів.
САС: Невідомі герої Трейлер

САС: Невідомі герої (2022)

Rogue Heroes

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Major Knox
Велика Британія   52 хв
Читати опис Великобританія, Друга світова війна. Молодий ексцентричний офіцер Девід Стерлінґ, переконаний у неефективності традиційних загонів спеціального призначення, пропонує радикальний план формування нового підрозділу для спецоперацій та диверсій у тилу нацистів.
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 8.1 (19793)
Моя оцінка:
/10
Мовчазні близнюки
Мовчазні близнюки (2022) актор у ролі Doctor Le Couteur 6.0 imdb 5.7
Сюжет Історія про сестер-близнюків, які були ізольовані від зовнішнього світу і довгий час спілкувалися лише одна з одною. Будучи підлітками, вони стали одержимі написанням книг, потім хлопчиками-підлітками та, нарешті, злочинністю.
Мовчазні близнюки Трейлер

Мовчазні близнюки (2022)

The Silent Twins

актор у ролі Doctor Le Couteur
Польща, Велика Британія, США   1 год 53 хв
Читати опис Історія про сестер-близнюків, які були ізольовані від зовнішнього світу і довгий час спілкувалися лише одна з одною. Будучи підлітками, вони стали одержимі написанням книг, потім хлопчиками-підлітками та, нарешті, злочинністю.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.7 (2111)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 49 грн / купівля від 124 грн
Чому не Еванс?
Чому не Еванс? (2022) актор у ролі Henry Bassington-ffrench  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.1
Сюжет Чергова екранізації роману Аґати Крісті, що розповідає про Боббі Джонса, який, шукаючи свій м'яч для ґольфу, натрапляє на помираючого чоловіка. Разом зі своєю подругою Боббі спробує розкрити таємницю останніх слів покійного: «Чому не Еванс?».
Чому не Еванс? Трейлер

Чому не Еванс? (2022)

Why Didn't They Ask Evans?

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Henry Bassington-ffrench
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис Чергова екранізації роману Аґати Крісті, що розповідає про Боббі Джонса, який, шукаючи свій м'яч для ґольфу, натрапляє на помираючого чоловіка. Разом зі своєю подругою Боббі спробує розкрити таємницю останніх слів покійного: «Чому не Еванс?».
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 7.1 (7304)
Моя оцінка:
/10
Професор Т
Професор Т (2021—) актор у ролі Shaun Hallett 6.0 imdb 7.1
Сюжет У 6 серіях британського рімейку бельґійського серіалу команда героїв розігрує стандартні детективні історії з комедійним забарвленням. З-поміж двох детективів поліції та їхньої начальниці, головне місце — за професором кримінології у Кембріджі Джаспером Темпестом, колишнім коханим комісарки. Його особливість у тому, що він — аутист. Хворобливий педант, маніакальний білоручка, підкреслений сноб та ще й бачить галюцинації, спровоковані психологічною дитячою травмою, пов’язаною з батьком. Що не заважає йому добре знати свій предмет і виступати новітнім Шерлоком Голмсом. Звісно, синдром Асперґера, аутизм чи проблеми дитинства після "Авіатора", "Аудитора", "Доброго лікаря" чи "Клариси" — не є чимось новим, але у виконанні Бена Міллера ("Бріджертони") образ набуває своєрідності та цікавості. А крім того, справи про викрадення, вбивства чи маніпуляції вирішуються з характерним ускладненням історій — і при цьому з легкою подачею, – і це робить детектив не таким стандартним.
https://life.pravda.com.ua/culture/2021/07/5/245333/
Професор Т Трейлер

Професор Т (2021—)

Professor T

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Shaun Hallett
Велика Британія
Читати опис У 6 серіях британського рімейку бельґійського серіалу команда героїв розігрує стандартні детективні історії з комедійним забарвленням. З-поміж двох детективів поліції та їхньої начальниці, головне місце — за професором кримінології у Кембріджі Джаспером Темпестом, колишнім коханим комісарки. Його особливість у тому, що він — аутист. Хворобливий педант, маніакальний білоручка, підкреслений сноб та ще й бачить галюцинації, спровоковані психологічною дитячою травмою, пов’язаною з батьком. Що не заважає йому добре знати свій предмет і виступати новітнім Шерлоком Голмсом. Звісно, синдром Асперґера, аутизм чи проблеми дитинства після "Авіатора", "Аудитора", "Доброго лікаря" чи "Клариси" — не є чимось новим, але у виконанні Бена Міллера ("Бріджертони") образ набуває своєрідності та цікавості. А крім того, справи про викрадення, вбивства чи маніпуляції вирішуються з характерним ускладненням історій — і при цьому з легкою подачею, – і це робить детектив не таким стандартним.
https://life.pravda.com.ua/culture/2021/07/5/245333/
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.1 (4691)
Моя оцінка:
/10
Guessable (2020—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Sara Pascoe hosts this fun panel show that puts a twist on classic family games. Alan Davies and Darren Harriott captain the two teams of celebrities competing to identify who or what is inside a mystery box.

Guessable (2020—)

Guessable

Серіал 4 сезони, 44 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Sara Pascoe hosts this fun panel show that puts a twist on classic family games. Alan Davies and Darren Harriott captain the two teams of celebrities competing to identify who or what is inside a mystery box.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (127)
Моя оцінка:
/10
Велика
Велика (2020—2023) актор у ролі Maxim the Painter  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.2
Сюжет Не надто достовірна історична трагікомедія, де юна Катерина ІІ знайомиться з російськими звичаями її чоловіка-тирана.
Велика Трейлер

Велика (2020—2023)

The Great

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Скасований
актор у ролі Maxim the Painter
США   45 хв
Читати опис Не надто достовірна історична трагікомедія, де юна Катерина ІІ знайомиться з російськими звичаями її чоловіка-тирана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (28)  IMDb: 8.2 (52048)
Моя оцінка:
/10
Погана поведінка
Погана поведінка (2020) актор у ролі Clive  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.3
Сюжет 1970-ті роки, Англія. Сексуальна революція… Пошуки нової свободи… Конкурс «Міс Світу». На величезному лондонському подіумі найкрасивіших дівчат зустрічає велика кількість глядачів. Від спалахів фотокамер у них паморочиться в голові, але вони гідно виходять у різних вбраннях. Та в один момент на Альберт-хол вриваються інші дівчата – представниці феміністичної організації, які в корені змінять історію конкурсу.
Погана поведінка Трейлер

Погана поведінка (2020)

Misbehaviour

актор у ролі Clive
Велика Британія, Франція   1 год 46 хв
Читати опис 1970-ті роки, Англія. Сексуальна революція… Пошуки нової свободи… Конкурс «Міс Світу». На величезному лондонському подіумі найкрасивіших дівчат зустрічає велика кількість глядачів. Від спалахів фотокамер у них паморочиться в голові, але вони гідно виходять у різних вбраннях. Та в один момент на Альберт-хол вриваються інші дівчата – представниці феміністичної організації, які в корені змінять історію конкурсу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (11)  IMDb: 6.3 (10214)
Моя оцінка:
/10
Comedians Giving Lectures (2019—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Sara Pascoe challenges fellow comedians to deliver an inspiring lecture on a random topic of her choosing. They are given the title of a real lecture but not the content, their oratory skills are judged by experts in the topic.

Comedians Giving Lectures (2019—)

Comedians Giving Lectures

Серіал 3 сезони, 20 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Sara Pascoe challenges fellow comedians to deliver an inspiring lecture on a random topic of her choosing. They are given the title of a real lecture but not the content, their oratory skills are judged by experts in the topic.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (62)
Моя оцінка:
/10
Гіпотетично
Гіпотетично (2019—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Two teams of comedians are tested on their ability to deal with a series of ridiculous hypothetical scenarios.
Гіпотетично Трейлер

Гіпотетично (2019—)

Hypothetical

Серіал 4 сезони, 32 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Two teams of comedians are tested on their ability to deal with a series of ridiculous hypothetical scenarios.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (657)
Моя оцінка:
/10
Сексуальна освіта
Сексуальна освіта (2019) актор у ролі Obstetrician  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.3
Сюжет Отіс Мілберн — незграбний і замкнутий школяр-незайманий, який живе з матір'ю-сексопатологом, — намагається власними силами вирішувати проблеми в цій делікатній області, і не тільки свої. Разом з Мев і найкращим другом Еріком він відкриває свого роду підпільну клініку для однокласників і друзів по школі, де має намір розрулювати будь-які заплутані і незручні ситуації, з якими стикаються підлітки.
Сексуальна освіта Трейлер

Сексуальна освіта (2019)

Sex Education

Серіал 4 сезони, 32 епізоди Завершений
Топ #65 серіал
актор у ролі Obstetrician
Велика Британія   45 хв
Читати опис Отіс Мілберн — незграбний і замкнутий школяр-незайманий, який живе з матір'ю-сексопатологом, — намагається власними силами вирішувати проблеми в цій делікатній області, і не тільки свої. Разом з Мев і найкращим другом Еріком він відкриває свого роду підпільну клініку для однокласників і друзів по школі, де має намір розрулювати будь-які заплутані і незручні ситуації, з якими стикаються підлітки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (241)  IMDb: 8.3 (336539)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Мешканці пагорбів
Мешканці пагорбів (2018) актор у ролі Blackberry 7.8 imdb 7.2
Сюжет Тікаючи зі свого приреченого кролячого саду, група кроликів намагається знайти і захистити свій новий будинок.
Мешканці пагорбів Трейлер

Мешканці пагорбів (2018)

Watership Down

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Blackberry
Ірландія, Велика Британія   3 год 24 хв
Читати опис Тікаючи зі свого приреченого кролячого саду, група кроликів намагається знайти і захистити свій новий будинок.
КіноБаза: 7.8 (6)  IMDb: 7.2 (6788)
Моя оцінка:
/10
Tourist Trap (2018) актор у ролі Dr. Phillip Hobbs 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Mockumentary-style sitcom following the newly opened "Wow(!) Wales" agency, tasked with selling tourism in Wales to the world.

Tourist Trap (2018)

Tourist Trap

Серіал 2 сезони, 0 епізодів
актор у ролі Dr. Phillip Hobbs
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Mockumentary-style sitcom following the newly opened "Wow(!) Wales" agency, tasked with selling tourism in Wales to the world.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (106)
Моя оцінка:
/10
Кінець шляху
Кінець шляху (2017) актор у ролі Hardy  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.7
Сюжет Розповідь про групу британських офіцерів в останню весну Першої світової війни. Молодий і наївний лейтенант Рейлі приєднується на фронті до свого дитячого кумира і друга сім'ї, капітану Стенгоуп, не підозрюючи, як той змінився за роки служби. Їх загін тісниться в окопах в очікуванні нищівної атаки німців.
Кінець шляху Трейлер

Кінець шляху (2017)

Journey's End

16+
актор у ролі Hardy
Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис Розповідь про групу британських офіцерів в останню весну Першої світової війни. Молодий і наївний лейтенант Рейлі приєднується на фронті до свого дитячого кумира і друга сім'ї, капітану Стенгоуп, не підозрюючи, як той змінився за роки служби. Їх загін тісниться в окопах в очікуванні нищівної атаки німців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 6.7 (11012)
Моя оцінка:
/10
Людина, яка винайшла Різдво
Людина, яка винайшла Різдво (2017) актор у ролі William Makepeace Thackeray 6.8 imdb 7.0
Сюжет Історія, що призвела до появи Ебенезера Скруджа та інших класичних персонажів із "Різдвяної Історії". Фільм показує, як Чарльз Діккенс створив класичну казку.
Людина, яка винайшла Різдво Трейлер

Людина, яка винайшла Різдво (2017)

The Man Who Invented Christmas

2+
актор у ролі William Makepeace Thackeray
Ірландія, Канада   1 год 44 хв
Читати опис Історія, що призвела до появи Ебенезера Скруджа та інших класичних персонажів із "Різдвяної Історії". Фільм показує, як Чарльз Діккенс створив класичну казку.
КіноБаза: 6.8 (17)  IMDb: 7.0 (17769)
Моя оцінка:
/10
Bad Move (2017—2018) актор у ролі Matt 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Sitcom following husband and wife Steve and Nicky whose dream move from the city to the countryside turns into a nightmare. Co-written by and starring Jack Dee.
Трейлер

Bad Move (2017—2018)

Bad Move

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Matt
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Sitcom following husband and wife Steve and Nicky whose dream move from the city to the countryside turns into a nightmare. Co-written by and starring Jack Dee.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (494)
Моя оцінка:
/10
Richard Osman's House of Games (2017—) актор у ролі Self - Contestant 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Richard Osman hosts the game show in which he sets a panel of four celebrity contestants a series of games and puzzles to test their general knowledge.

Richard Osman's House of Games (2017—)

Richard Osman's House of Games

Серіал 6 сезонів, 510 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Self - Contestant
Велика Британія   29 хв
Читати опис (англ.) Richard Osman hosts the game show in which he sets a panel of four celebrity contestants a series of games and puzzles to test their general knowledge.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (856)
Моя оцінка:
/10
Шарлатани / Дурисвіти
Шарлатани / Дурисвіти (2017) актор у ролі Dr. George Combe 7.4 imdb 7.7
Сюжет (англ.) In Victorian London four pioneers, friends, and rivals fighting to make a mark on the world and save lives.
Шарлатани / Дурисвіти Трейлер

Шарлатани / Дурисвіти (2017)

Quacks

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Скасований
актор у ролі Dr. George Combe
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) In Victorian London four pioneers, friends, and rivals fighting to make a mark on the world and save lives.
КіноБаза: 7.4 (5)  IMDb: 7.7 (1404)
Моя оцінка:
/10
Новий світовий лад Френкі Бойла
Новий світовий лад Френкі Бойла (2017—) актор у ролі Self - Panellist, сценарист 0.0 imdb 7.4
Сюжет Намагаючись зрозуміти дивовижний світ, в якому ми живемо, Френкі Бойл аналізує новини тижня, використовуючи стендап, огляди, обговорення та взаємодію з аудиторією.
Новий світовий лад Френкі Бойла Трейлер

Новий світовий лад Френкі Бойла (2017—)

Frankie Boyle's New World Order

Серіал 6 сезонів, 38 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Panellist, сценарист
Велика Британія   30 хв
Читати опис Намагаючись зрозуміти дивовижний світ, в якому ми живемо, Френкі Бойл аналізує новини тижня, використовуючи стендап, огляди, обговорення та взаємодію з аудиторією.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (595)
Моя оцінка:
/10
The Fake News Show (2017) актор у ролі Self - Panellist 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Comedy panel show in which host Stephen Mangan asks teams captained by Richard Osman and Katherine Ryan to try to determine what is real in the current post-truth climate.

The Fake News Show (2017)

The Fake News Show

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Panellist
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Comedy panel show in which host Stephen Mangan asks teams captained by Richard Osman and Katherine Ryan to try to determine what is real in the current post-truth climate.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (108)
Моя оцінка:
/10
Корона
Корона (2016—) актор у ролі Humphrey  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Корона Трейлер

Корона (2016—)

The Crown

Серіал 6 сезонів, 60 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Humphrey
Велика Британія   58 хв
Читати опис Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (75)  IMDb: 8.6 (238896)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Waterboys (2016) актор у ролі Horatio 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Both newly single, a Dutch crime author and his cellist son attempt to rekindle their feeble bond as the latter joins the former on a publicity trip to Scotland.
Трейлер

Waterboys (2016)

Waterboys

актор у ролі Horatio
Нідерланди, Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Both newly single, a Dutch crime author and his cellist son attempt to rekindle their feeble bond as the latter joins the former on a publicity trip to Scotland.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (670)
Моя оцінка:
/10
ChickLit (2016) актор у ролі Marcus 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) ChickLit is a comedy drama about four guys trying to save their local pub from closing down. They group write a chick lit, or more specifically a 'mummy porn' novel in the style of 'Fifty Shades of Grey' and it gets snapped up. The only snag is that the publisher insists that the young woman 'author' does press and publicity. The guys have to keep their involvement a secret and so engage an out of work actress to 'role play' the part of the author. This leads to her becoming the star in the film of the book, the tables are turned on the guys and she is in control - leaving them with the awful prospect of having to secretly churn out sex novels for the foreseeable future.
Трейлер

ChickLit (2016)

ChickLit

актор у ролі Marcus
Велика Британія   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) ChickLit is a comedy drama about four guys trying to save their local pub from closing down. They group write a chick lit, or more specifically a 'mummy porn' novel in the style of 'Fifty Shades of Grey' and it gets snapped up. The only snag is that the publisher insists that the young woman 'author' does press and publicity. The guys have to keep their involvement a secret and so engage an out of work actress to 'role play' the part of the author. This leads to her becoming the star in the film of the book, the tables are turned on the guys and she is in control - leaving them with the awful prospect of having to secretly churn out sex novels for the foreseeable future.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (424)
Моя оцінка:
/10
Легенда про Тарзана
Легенда про Тарзана (2016) актор у ролі The Valet  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.2
Сюжет Пристосувавшись до життя в Лондоні, Тарзан повертається в свій колишній будинок, в джунглі, щоб розібратися в тому, що відбувається в таборі гірничодобувної компанії.
Легенда про Тарзана Трейлер

Легенда про Тарзана (2016)

The Legend of Tarzan

12+
актор у ролі The Valet
Велика Британія, Канада, США   1 год 49 хв
Читати опис Пристосувавшись до життя в Лондоні, Тарзан повертається в свій колишній будинок, в джунглі, щоб розібратися в тому, що відбувається в таборі гірничодобувної компанії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (109)  IMDb: 6.2 (184466)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Даррели
Даррели (2016—2019) актор у ролі Basil  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.2
Сюжет Родина Даррелів, після смерті батька переселяються з Англії до Греції у пошуках кращого та дешевшого життя.
Даррели Трейлер

Даррели (2016—2019)

The Durrells

Серіал 4 сезони, 26 епізодів Завершений
актор у ролі Basil
Велика Британія   46 хв
Читати опис Родина Даррелів, після смерті батька переселяються з Англії до Греції у пошуках кращого та дешевшого життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.2 (13233)
Моя оцінка:
/10
Saturday Kitchen (2001—) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Each week host chef James Martin and his two invited TV chef colleagues each cook meals for the celebrity guest and the two winners of the weekly competition. Regular features include archive footage from various other TV chef sho...

Saturday Kitchen (2001—)

Saturday Kitchen

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Each week host chef James Martin and his two invited TV chef colleagues each cook meals for the celebrity guest and the two winners of the weekly competition. Regular features include archive footage from various other TV chef sho...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (199)
Моя оцінка:
/10
Брати з Ґрімзбі
Брати з Ґрімзбі (2016) актор у ролі Policeman  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.2
Сюжет Агент секретної служби у рамках чергового завдання терміново повинен залягти на дно і для цього прибуває в тихе портове містечко Ґрімзбі. На своє нещастя шпигун не врахував однієї маленької деталі – тут йому доведеться зустріти свого відбитого на всю голову брата, відомого уболівальника-хулігана. Успіх місії гарантовано, бо крутіший за найкрутішого у світі шпигуна – тільки його брат.
Брати з Ґрімзбі Трейлер

Брати з Ґрімзбі (2016)

Grimsby

18+
актор у ролі Policeman
Велика Британія, Австралія, США   1 год 23 хв
Читати опис Агент секретної служби у рамках чергового завдання терміново повинен залягти на дно і для цього прибуває в тихе портове містечко Ґрімзбі. На своє нещастя шпигун не врахував однієї маленької деталі – тут йому доведеться зустріти свого відбитого на всю голову брата, відомого уболівальника-хулігана. Успіх місії гарантовано, бо крутіший за найкрутішого у світі шпигуна – тільки його брат.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (133)  IMDb: 6.2 (108971)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Do Not Disturb (2016) актор у ролі John 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Anna and John book into the Stratford-on-Avon hotel where they spent their honeymoon ten years earlier - separately, following Anna's extra-marital fling but they had paid for the room ...
Трейлер

Do Not Disturb (2016)

Do Not Disturb

актор у ролі John
Велика Британія   43 хв
Читати опис (англ.) Anna and John book into the Stratford-on-Avon hotel where they spent their honeymoon ten years earlier - separately, following Anna's extra-marital fling but they had paid for the room ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (94)
Моя оцінка:
/10
П'яна історія. Британія
П'яна історія. Британія (2015—) актор у ролі Drunk Storyteller 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) UK comedians relate their favourite historical stories while drunk.
П'яна історія. Британія Трейлер

П'яна історія. Британія (2015—)

Drunk History: UK

Серіал 3 сезони, 26 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Drunk Storyteller
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) UK comedians relate their favourite historical stories while drunk.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (594)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: