Г'ю Лорі

Hugh Laurie

Дата народження: 11 червня 1959 (65 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Оксфорд, Оксфордшир, Англія, Великобританія

Зріст: 190 см

Всього фільмів (на сайті): 146

Ролі: актор (146), сценарист ★ 7.74 (8), продюсер (5), режисер ★ 8.43 (4), композитор (1)

Біографія
У Г'ю Лорі особливі, надзвичайно теплі стосунки з Україною і українцями. Частково це пояснюється великою популярністю, порівняно з іншими країнами, серіалу «Доктор Хаус» в Україні. Популярність Г'ю Лорі серед українських фанатів, спричинена популярністю його персонажа — доктора Хауса. Г'ю Лорі вирішив віддячити своїм українським фанатам: 13 серія 8 сезону була повністю присвячена Україні. Зокрема у цій серії Хаус хотів одружитися з українкою, а на стіну повісив портрет Тараса Шевч ... енка.

20 червня 2012 року Г'ю Лорі виступив на концерті зі своєю групою в Києві. На концерті він сказав кілька слів українською мовою, а саме: «добрий вечір», «будьмо», і «дякую». На цьому ж концерті заявив, що не згідний з результатом матчу Україна-Англія, у якому Англія перемогла.

3 2014 року активно критикує агресію Росії проти України, Путіна і заявив про особистий бойкот російських товарів.

У 2015 році Г'ю Лорі і Джордж Клуні знялися у фільмі Земля майбутнього: Світ за межами. У цьому фільмі використано кадри з Майдану. Обидва актори підтримали Майдан.
Фільмографія

Знайдено 146 результатів

In the Know (2024) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Lauren Caspian is the host of In the Know, public radio's third most popular interview program. He's a well-meaning, hypocritical nimrod. He's also a stop motion puppet.
Трейлер

In the Know (2024)

In the Know

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Lauren Caspian is the host of In the Know, public radio's third most popular interview program. He's a well-meaning, hypocritical nimrod. He's also a stop motion puppet.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (546)
Моя оцінка:
/10
Все те незриме світло
Все те незриме світло (2023) актор у ролі Etienne LeBlanc  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.5
Сюжет Наприкінці Другої світової війни доля зводить незрячу француженку й німецького солдата. На основі бестселера Ентоні Дорра, який здобув Пулітцерівську премію.
Все те незриме світло Трейлер

Все те незриме світло (2023)

All the Light We Cannot See

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Etienne LeBlanc
США   3 год 48 хв
Читати опис Наприкінці Другої світової війни доля зводить незрячу француженку й німецького солдата. На основі бестселера Ентоні Дорра, який здобув Пулітцерівську премію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (25)  IMDb: 7.5 (45774)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Кентервільський привид
Кентервільський привид (2023) актор у ролі The Grim Reaper  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.1
Сюжет Бідолашний привид сера Саймона Кентервіля блукав своїм замком у марних пошуках відважного нащадка, який би звільнив його від Кентервільського прокляття, зробивши хоробрий вчинок. Американська сім'я переїжджає і знаходить привида кумедним, але молода дівчина в сім'ї може звільнити його, якщо наважиться...
Кентервільський привид Трейлер

Кентервільський привид (2023)

The Canterville Ghost

актор у ролі The Grim Reaper
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис Бідолашний привид сера Саймона Кентервіля блукав своїм замком у марних пошуках відважного нащадка, який би звільнив його від Кентервільського прокляття, зробивши хоробрий вчинок. Американська сім'я переїжджає і знаходить привида кумедним, але молода дівчина в сім'ї може звільнити його, якщо наважиться...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (11)  IMDb: 6.1 (1192)
Моя оцінка:
/10
Дивовижний Моріс
Дивовижний Моріс (2022) актор у ролі Maurice  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.2
Сюжет У Дивовижного кота Моріса є два таланти: до базікання та афер. Подорожуючи з магічними гризунами з міста в місто, він щоразу за розумну плату «рятує» місцевих жителів від «навали щурів». Але одного дня Моріс та його спільники стикаються з містечком, що таїть у собі щось дійсно небезпечне. Їм доведеться обіграти справжнє зло із властивою тільки Морісу «дивовижністю»…
Дивовижний Моріс Трейлер

Дивовижний Моріс (2022)

The Amazing Maurice

актор у ролі Maurice
Велика Британія, Німеччина, США   1 год 33 хв
Читати опис У Дивовижного кота Моріса є два таланти: до базікання та афер. Подорожуючи з магічними гризунами з міста в місто, він щоразу за розумну плату «рятує» місцевих жителів від «навали щурів». Але одного дня Моріс та його спільники стикаються з містечком, що таїть у собі щось дійсно небезпечне. Їм доведеться обіграти справжнє зло із властивою тільки Морісу «дивовижністю»…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (21)  IMDb: 6.2 (5643)
Моя оцінка:
/10
Чому не Еванс?
Чому не Еванс? (2022) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Dr. James Nicholson  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.1
Сюжет Чергова екранізації роману Аґати Крісті, що розповідає про Боббі Джонса, який, шукаючи свій м'яч для ґольфу, натрапляє на помираючого чоловіка. Разом зі своєю подругою Боббі спробує розкрити таємницю останніх слів покійного: «Чому не Еванс?».
Чому не Еванс? Трейлер

Чому не Еванс? (2022)

Why Didn't They Ask Evans?

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Dr. James Nicholson
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис Чергова екранізації роману Аґати Крісті, що розповідає про Боббі Джонса, який, шукаючи свій м'яч для ґольфу, натрапляє на помираючого чоловіка. Разом зі своєю подругою Боббі спробує розкрити таємницю останніх слів покійного: «Чому не Еванс?».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (8)  IMDb: 7.1 (8052)
Моя оцінка:
/10
Roadkill (2020) актор у ролі Peter Laurence 6.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Politician Peter Laurence's private life is falling apart. Shamelessly untroubled by guilt or remorse, he seeks to further his own agenda whilst others plot to bring him down. Can he out-run his own secrets to win the ultimate prize?
Трейлер

Roadkill (2020)

Roadkill

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Peter Laurence
Велика Британія   3 год 47 хв
Читати опис (англ.) Politician Peter Laurence's private life is falling apart. Shamelessly untroubled by guilt or remorse, he seeks to further his own agenda whilst others plot to bring him down. Can he out-run his own secrets to win the ultimate prize?
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 6.8 (5950)
Моя оцінка:
/10
Тегеран
Тегеран (2020—) актор 4.0 imdb 7.6
Сюжет Тамар, агентка «Моссаду», таємно проникає в Тегеран, щоб знищити ядерний реактор. Проте її місія зазнає невдачі, а сама Тамар опиняється в пастці. Тепер вона мусить спланувати операцію, що поставить під загрозу її близьких.
Тегеран Трейлер

Тегеран (2020—)

Tehran

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
актор
Ізраїль, Греція   45 хв
Читати опис Тамар, агентка «Моссаду», таємно проникає в Тегеран, щоб знищити ядерний реактор. Проте її місія зазнає невдачі, а сама Тамар опиняється в пастці. Тепер вона мусить спланувати операцію, що поставить під загрозу її близьких.
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 7.6 (23868)
Моя оцінка:
/10
What's the Matter with Tony Slattery? (2020) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Actor and comedian Tony Slattery, as he searches for a better understanding of the mental health problems he has had for the past 25 years.

What's the Matter with Tony Slattery? (2020)

What's the Matter with Tony Slattery?

зіграв самого себе
Велика Британія   59 хв
Читати опис (англ.) Actor and comedian Tony Slattery, as he searches for a better understanding of the mental health problems he has had for the past 25 years.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (65)
Моя оцінка:
/10
Авеню 5
Авеню 5 (2020—2022) актор у ролі Ryan Clark  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет Події розгортаються в недалекому майбутньому, коли з орбіти Землі відправляється розкішний круїзний космічний лайнер «Авеню 5», побудований корпорацією «Галактика Джадда», за штурвалом якого знаходиться досвідчений капітан Райан Кларк. Під час прольоту біля кілець Сатурна, на борту відбувається непередбачена аварія, що призводить до тимчасового відключення штучної гравітації. Кілька сотень пасажирів отримують поранення, головний інженер гине, а сам корабель збивається з курсу, через що розрахунковий час повернення на планету збільшується з 8 тижнів до 3 років.
Авеню 5 Трейлер

Авеню 5 (2020—2022)

Avenue 5

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Скасований
актор у ролі Ryan Clark
США   30 хв
Читати опис Події розгортаються в недалекому майбутньому, коли з орбіти Землі відправляється розкішний круїзний космічний лайнер «Авеню 5», побудований корпорацією «Галактика Джадда», за штурвалом якого знаходиться досвідчений капітан Райан Кларк. Під час прольоту біля кілець Сатурна, на борту відбувається непередбачена аварія, що призводить до тимчасового відключення штучної гравітації. Кілька сотень пасажирів отримують поранення, головний інженер гине, а сам корабель збивається з курсу, через що розрахунковий час повернення на планету збільшується з 8 тижнів до 3 років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (38)  IMDb: 6.7 (22882)
Моя оцінка:
/10
Історія Девіда Копперфілда
Історія Девіда Копперфілда (2019) актор у ролі Mr Dick  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.4
Сюжет Девід Копперфілд з'явився на світі в Лондоні в ті роки, коли там було всього потроху – убогість і багатство були зовсім поруч, елітні райони межували з бідними, а кожна людина намагалася в цьому світі вижити, як могла. Батька хлопець не пам'ятає, а мати померла, коли той був ще зовсім молодим. Сироті довелося чіплятися за кожен шанс у його житті, щоб не бути викинутим на якийсь смітник. Доля завжди вела його до неймовірно цікавих людей, кожна з яких внесла свою частину в формування особистості Девіда. Саме так була створена його історія – історія сироти, який став одним із найпопулярніших письменником своєї епохи.
Історія Девіда Копперфілда Трейлер

Історія Девіда Копперфілда (2019)

The Personal History of David Copperfield

12+
актор у ролі Mr Dick
Велика Британія, США   1 год 59 хв
Читати опис Девід Копперфілд з'явився на світі в Лондоні в ті роки, коли там було всього потроху – убогість і багатство були зовсім поруч, елітні райони межували з бідними, а кожна людина намагалася в цьому світі вижити, як могла. Батька хлопець не пам'ятає, а мати померла, коли той був ще зовсім молодим. Сироті довелося чіплятися за кожен шанс у його житті, щоб не бути викинутим на якийсь смітник. Доля завжди вела його до неймовірно цікавих людей, кожна з яких внесла свою частину в формування особистості Девіда. Саме так була створена його історія – історія сироти, який став одним із найпопулярніших письменником своєї епохи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (22)  IMDb: 6.4 (22559)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 89 грн
Пастка-22
Пастка-22 (2019) актор у ролі Major de Coverley  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет 1944 рік. Бомбардувальний полк, в якому служить капітан Йоссаріан, дислокувався на острові в Тірренському морі. Щоб вийти в запас, військовослужбовцю потрібно вчинити певну кількість бойових вильотів згідно з нормою, встановленою в ВПС США. Однак командир полку, вислужуючи черговий чин, постійно підвищує планку. Йоссаріан намагається забратися подалі від війни і посилається на божевілля, оскільки це захворювання є офіційною причиною для відсторонення від польотів. Але відповідно до урядової постанови «Пастка-22», всякий, хто називає себе божевільним з метою звільнитися від військового обов’язку, тим самим доводить зворотне, адже подібна заява явно свідчить про розсудливость.
Пастка-22 Трейлер

Пастка-22 (2019)

Catch-22

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Major de Coverley
США   45 хв
Читати опис 1944 рік. Бомбардувальний полк, в якому служить капітан Йоссаріан, дислокувався на острові в Тірренському морі. Щоб вийти в запас, військовослужбовцю потрібно вчинити певну кількість бойових вильотів згідно з нормою, встановленою в ВПС США. Однак командир полку, вислужуючи черговий чин, постійно підвищує планку. Йоссаріан намагається забратися подалі від війни і посилається на божевілля, оскільки це захворювання є офіційною причиною для відсторонення від польотів. Але відповідно до урядової постанови «Пастка-22», всякий, хто називає себе божевільним з метою звільнитися від військового обов’язку, тим самим доводить зворотне, адже подібна заява явно свідчить про розсудливость.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (44)  IMDb: 7.7 (20583)
Моя оцінка:
/10
Голмс та Ватсон
Голмс та Ватсон (2018) актор у ролі Mycroft  ✓ укр. аудіо 4.4 imdb 3.9
Сюжет Королева отримує таємничу погрозу. Детективу Шерлоку Холмсу і його напарнику доктору Ватсону доведеться вдатися до чудернацьких витівок, аби розкрити справу.
Голмс та Ватсон Трейлер

Голмс та Ватсон (2018)

Holmes & Watson

12+
актор у ролі Mycroft
США, Канада   1 год 30 хв
Читати опис Королева отримує таємничу погрозу. Детективу Шерлоку Холмсу і його напарнику доктору Ватсону доведеться вдатися до чудернацьких витівок, аби розкрити справу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.4 (27)  IMDb: 3.9 (39547)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1424)
Моя оцінка:
/10
Шанс
Шанс (2016—2017) актор у ролі Eldon Chance, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Судовий психоневролог мимоволі виявляється залучений в жорстокий і небезпечний світ помилкового встановлення особи, корупції в поліції і психічного захворювання.
Шанс Трейлер

Шанс (2016—2017)

Chance

16+
Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актор у ролі Eldon Chance, продюсер
США   60 хв
Читати опис Судовий психоневролог мимоволі виявляється залучений в жорстокий і небезпечний світ помилкового встановлення особи, корупції в поліції і психічного захворювання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (14)  IMDb: 7.6 (10924)
Моя оцінка:
/10
Нічний адміністратор
Нічний адміністратор (2016) актор у ролі Richard Roper, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.0
Сюжет Колишній британський солдат Джонатан Пайн найнятий співробітницею розвідки Берр. Між двома розвідувальними організаціями, що базуються у Вайтголлі і Вашинґтоні, існує альянс, який відправляє Пайна в синдикат з торгівлі зброєю. Він повинен втертися в довіру торговця зброєю Річарда Онслоу-Ропера, його дівчини Джед і підручного Коркорана.
Нічний адміністратор Трейлер

Нічний адміністратор (2016)

The Night Manager

16+
Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Richard Roper, продюсер
Велика Британія, США   5 год 58 хв
Читати опис Колишній британський солдат Джонатан Пайн найнятий співробітницею розвідки Берр. Між двома розвідувальними організаціями, що базуються у Вайтголлі і Вашинґтоні, існує альянс, який відправляє Пайна в синдикат з торгівлі зброєю. Він повинен втертися в довіру торговця зброєю Річарда Онслоу-Ропера, його дівчини Джед і підручного Коркорана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (102)  IMDb: 8.0 (104211)
Моя оцінка:
/10
Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером
Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером (2015) зіграв самого себе 7.7 imdb 7.2
Сюжет Американське нічне ток-шоу з ведучим Стівеном Кольбером, що виходить на каналі CBS з 8 вересня 2015 року. До Кольбера, 22 роки поспіль шоу вів відомий американський тележурналіст Девід Леттерман («Пізнє шоу з Девідом Леттерманом»).
Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером Трейлер

Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером (2015)

The Late Show with Stephen Colbert

Серіал 17 сезонів, 2637 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   41 хв
Читати опис Американське нічне ток-шоу з ведучим Стівеном Кольбером, що виходить на каналі CBS з 8 вересня 2015 року. До Кольбера, 22 роки поспіль шоу вів відомий американський тележурналіст Девід Леттерман («Пізнє шоу з Девідом Леттерманом»).
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 7.2 (14985)
Моя оцінка:
/10
Земля майбутнього: Світ за межами
Земля майбутнього: Світ за межами (2015) актор у ролі Nix  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.4
Сюжет Головна героїня картини – юна Кейсі Ньютон (Брітт Робертсон). Вона допитлива й смілива, а це іноді призводить до не найприємніших наслідків. Якось до Кейсі потрапляє дивний предмет, маленький металевий значок. Взявши його до рук, дівчина миттєво переміщується в паралельний світ. Допомогти їй розібратися в такому дивовижному відкритті може винахідник Френк Вокер (Джордж Клуні). Він знає все про це загадкове місце, але не дивлячись на це не поспішає ділитися всією інформацією з дівчиною.
Земля майбутнього: Світ за межами Трейлер

Земля майбутнього: Світ за межами (2015)

Tomorrowland

12+
актор у ролі Nix
США, Іспанія   2 год 10 хв
Читати опис Головна героїня картини – юна Кейсі Ньютон (Брітт Робертсон). Вона допитлива й смілива, а це іноді призводить до не найприємніших наслідків. Якось до Кейсі потрапляє дивний предмет, маленький металевий значок. Взявши його до рук, дівчина миттєво переміщується в паралельний світ. Допомогти їй розібратися в такому дивовижному відкритті може винахідник Френк Вокер (Джордж Клуні). Він знає все про це загадкове місце, але не дивлячись на це не поспішає ділитися всією інформацією з дівчиною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (191)  IMDb: 6.4 (192047)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Hippocrates (2014) актор у ролі Dr. Gregory House 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Benjamin is going to become a great doctor, he is sure of it. But his first experience as junior doctor in his father's service, the Professor Barois, does not turn out the way he hoped it would. Benjamin will be brutally confronted with his own limits, his fears, those of his patients, families, doctors and the staff.
Трейлер

Hippocrates (2014)

Hippocrates

16+
актор у ролі Dr. Gregory House
Франція   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) Benjamin is going to become a great doctor, he is sure of it. But his first experience as junior doctor in his father's service, the Professor Barois, does not turn out the way he hoped it would. Benjamin will be brutally confronted with his own limits, his fears, those of his patients, families, doctors and the staff.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (3539)
Моя оцінка:
/10
Нічне шоу з Джиммі Феллоном
Нічне шоу з Джиммі Феллоном (2014) актор у ролі Himself - Guest 7.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Jimmy Fallon hosts the Tonight Show and interviews celebrities, plays games with them and has a musical or comedic guest perform.
Нічне шоу з Джиммі Феллоном Трейлер

Нічне шоу з Джиммі Феллоном (2014)

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Серіал 20 сезонів, 2876 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Himself - Guest
США   60 хв
Читати опис (англ.) Jimmy Fallon hosts the Tonight Show and interviews celebrities, plays games with them and has a musical or comedic guest perform.
КіноБаза: 7.0 (7)  IMDb: 7.1 (19100)
Моя оцінка:
/10
Hugh Laurie: Live On The Queen Mary (2013) актор у ролі Himself - Lead Vocals / Presenter, продюсер 0.0 imdb 8.7
Сюжет (англ.) On 26 March this year a dream came true for Hugh Laurie when he took to the stage in the magnificent Art Deco surroundings of the famous liner Queen Mary, now moored permanently at ...

Hugh Laurie: Live On The Queen Mary (2013)

Hugh Laurie: Live On The Queen Mary

актор у ролі Himself - Lead Vocals / Presenter, продюсер
  1 год 24 хв
Читати опис (англ.) On 26 March this year a dream came true for Hugh Laurie when he took to the stage in the magnificent Art Deco surroundings of the famous liner Queen Mary, now moored permanently at ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.7 (46)
Моя оцінка:
/10
Larry King Now (2012—) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Larry King continues his brand of talk with "Larry King Now" on Ora TV & Hulu
Трейлер

Larry King Now (2012—)

Larry King Now

Серіал 2 сезони, 52 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Larry King continues his brand of talk with "Larry King Now" on Ora TV & Hulu
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (442)
Моя оцінка:
/10
Bayou Maharajah (2013) актор 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Bayou Maharajah explores the life and music of New Orleans piano legend James Booker, the man Dr. John described as "the best black, gay, one-eyed junkie piano genius New Orleans has ever ...
Трейлер

Bayou Maharajah (2013)

Bayou Maharajah

актор
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Bayou Maharajah explores the life and music of New Orleans piano legend James Booker, the man Dr. John described as "the best black, gay, one-eyed junkie piano genius New Orleans has ever ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (205)
Моя оцінка:
/10
Містер Піп
Містер Піп (2012) актор у ролі Mr. Watts  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет Історія містера Воттса, останнього білого хлопця в Бугенвілі. Він відкриває школу і читає дітям свій улюблений роман - «Великі надії» Чарльза Діккенса. Це допомагає йому налагодити зв'язок з ними і допомогти розібратися у власних проблемах.
Містер Піп Трейлер

Містер Піп (2012)

Mr. Pip

актор у ролі Mr. Watts
Папуа Нова Гвінея, Австралія, Нова Зеландія   1 год 56 хв
Читати опис Історія містера Воттса, останнього білого хлопця в Бугенвілі. Він відкриває школу і читає дітям свій улюблений роман - «Великі надії» Чарльза Діккенса. Це допомагає йому налагодити зв'язок з ними і допомогти розібратися у власних проблемах.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (11)  IMDb: 7.1 (4419)
Моя оцінка:
/10
Шрек. Оповідки — Страшилки
Шрек. Оповідки — Страшилки (2012) актор у ролі Dr. Cockroach Ph.D. 7.1 imdb 6.3
Сюжет Це збірка з трьох короткометрівок. Порося, що кричало: Вовк! Вовкулака! і Привид лорда Фарквада — з усесвіту Шрека, та Ніч живих морквин — з усесвіту Монстрів проти чужих.
Шрек. Оповідки — Страшилки Трейлер

Шрек. Оповідки — Страшилки (2012)

Shrek's Thrilling Tales

актор у ролі Dr. Cockroach Ph.D.
США   1 год 13 хв
Читати опис Це збірка з трьох короткометрівок. Порося, що кричало: Вовк! Вовкулака! і Привид лорда Фарквада — з усесвіту Шрека, та Ніч живих морквин — з усесвіту Монстрів проти чужих.
КіноБаза: 7.1 (8)  IMDb: 6.3 (1267)
Моя оцінка:
/10
Віце-президент
Віце-президент (2012—2019) актор у ролі Tom James  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.4
Сюжет Головна героїня серіалу - колишній сенатор Селіна Майєр, яка стала віце-президентом. Як виявилося, нова посада - зовсім не така, якою її представляла Майєр, хоча багато хто попереджали її про це.
Віце-президент Трейлер

Віце-президент (2012—2019)

Veep

16+
Серіал 7 сезонів, 65 епізодів Завершений
актор у ролі Tom James
США   28 хв
Читати опис Головна героїня серіалу - колишній сенатор Селіна Майєр, яка стала віце-президентом. Як виявилося, нова посада - зовсім не така, якою її представляла Майєр, хоча багато хто попереджали її про це.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (16)  IMDb: 8.4 (64034)
Моя оцінка:
/10
Місія
Місія "Різдвяний порятунок" (2011) актор у ролі Steve  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.1
Сюжет Ми давно вже все знаємо про Санта Клауса, незрозуміло тільки, як він встигає: приготувати усі ці іграшки та цукерки, побувати на усіх дитячих святах, та ще й за одну ніч розвезти подарунки до кожної оселі. Розумна відповідь лише одна — десь на Північному полюсі, під безмежною сніговою пустелею має бути величезний технологічний центр, де ельфи розробляють сценарій Різдва та на автоматизованому виробництві готують свято. Страшно подумати, що станеться, якщо система дасть збій…
Місія Трейлер

Місія "Різдвяний порятунок" (2011)

Arthur Christmas

6+
актор у ролі Steve
Велика Британія, США   1 год 37 хв
Читати опис Ми давно вже все знаємо про Санта Клауса, незрозуміло тільки, як він встигає: приготувати усі ці іграшки та цукерки, побувати на усіх дитячих святах, та ще й за одну ніч розвезти подарунки до кожної оселі. Розумна відповідь лише одна — десь на Північному полюсі, під безмежною сніговою пустелею має бути величезний технологічний центр, де ельфи розробляють сценарій Різдва та на автоматизованому виробництві готують свято. Страшно подумати, що станеться, якщо система дасть збій…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (87)  IMDb: 7.1 (67327)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

America in Primetime (2011) актор у ролі Gregory House, House M.D. 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) This documentary series looks at the evolution of specific character types appearing on American primetime episodic television from post WWII to the early twenty-first century. These characters were often a reflection of the times an

America in Primetime (2011)

America in Primetime

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Gregory House, House M.D.
США
Читати опис (англ.) This documentary series looks at the evolution of specific character types appearing on American primetime episodic television from post WWII to the early twenty-first century. These characters were often a reflection of the times an
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (361)
Моя оцінка:
/10
Любовна халепа
Любовна халепа (2011) актор у ролі David  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.8
Сюжет Родини Остроф і Уолінг дружать між собою і живуть по сусідству, на Орандж Драйв, якраз навпроти. Дочка-транжира, Ніна Остроф, повертається додому на День Подяки, після п'ятирічної відсутності, нещодавно порвавши з нареченим. Замість того, щоб зацікавитися успішним сином своїх сусідів, Тобі Уолінгом, що влаштувало б обидві родини, вона звертає увагу на його батька і кращого друга своїх батьків, Девіда Уолінга. Коли романтичні відносини між Ніною і Девідом стає неможливо ігнорувати, життя обох родин приходить в повний безлад...
Любовна халепа Трейлер

Любовна халепа (2011)

The Oranges

16+
актор у ролі David
США   1 год 30 хв
Читати опис Родини Остроф і Уолінг дружать між собою і живуть по сусідству, на Орандж Драйв, якраз навпроти. Дочка-транжира, Ніна Остроф, повертається додому на День Подяки, після п'ятирічної відсутності, нещодавно порвавши з нареченим. Замість того, щоб зацікавитися успішним сином своїх сусідів, Тобі Уолінгом, що влаштувало б обидві родини, вона звертає увагу на його батька і кращого друга своїх батьків, Девіда Уолінга. Коли романтичні відносини між Ніною і Девідом стає неможливо ігнорувати, життя обох родин приходить в повний безлад...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (11)  IMDb: 5.8 (13567)
Моя оцінка:
/10
Sin maquillaje (2011—2014) зіграв самого себе 0.0 imdb 0.0

Sin maquillaje (2011—2014)

Sin maquillaje

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
Чилі
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Гоп
Гоп (2011) актор у ролі E.B.'s Dad  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.4
Сюжет Безробітній лобуряка Фред одного разу збиває машиною Великоднього кролика. Поки казковий гризун поправляє здоров'я, герой змушений зайняти його місце, приступивши до роздачі фарбованих яєць дітворі по всьому світу.
Гоп Трейлер

Гоп (2011)

Hop

0+
актор у ролі E.B.'s Dad
США   1 год 35 хв
Читати опис Безробітній лобуряка Фред одного разу збиває машиною Великоднього кролика. Поки казковий гризун поправляє здоров'я, герой змушений зайняти його місце, приступивши до роздачі фарбованих яєць дітворі по всьому світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (35)  IMDb: 5.4 (37500)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: